Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

I Mistři se mýlí, aneb 50 let slepé testy....
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3 ... 36, 37, 38 ... 70, 71, 72  Ďalšia
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Bojisko / offtopisko
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
BV
Hifi inventar


Založený: 06 október 2006
Príspevky: 5953
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: So jún 11, 2011 15:32:48    Predmet: Odpovedať s citátom

bohus
Ale no tak, odkaz na kompletný text tu už bol, aj s mojou reakciou, stačí čítať
http://hifi.slovanet.sk/bb/viewtopic.php?p=138263#138263
potom čo sa Renown začal oháňať tým, že ten zosilovač sa pokazil. A ak chcete, tak dám odkaz aj na Vaše hodnotenie s "iskrivými" výškami. Išlo o to slovo, a boli ste dvaja. Počuli ste hafo skreslení a hodnotili ste to ako dobré výšky , a to Vás štve?.. Že sa Vám nepáčili rany do boxov, sa nedivím, to asi nikomu.
Poradie som prehodil neúmyselne, ale tomu neuveríte. Nakoniec je to jedno ,aj tak je to za 2 roky zmena o 180 stupňov.
Ak má byť ten vývoj na ceste za dobrým zvukom smer k preferencii ľúbozvučných hudobných nástrojov, tak taký vývoj skutočne nepochopím, to je fakt. S jediným súhlasím: Je to zbytočné.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Troton
Site Admin


Založený: 11 august 2006
Príspevky: 2844
Bydlisko: Trenčín

PríspevokZaslal: So jún 11, 2011 17:10:40    Predmet: Odpovedať s citátom

PMA napísal:
Troton: Na druhou stranu lidé někdy mají koupené nějaké komponenty, jsou s nimi nejprve spokojení, pak poznají jiné a ty předchozí se jim už nemusí líbit. Prodej řady strojů (i těch "nezkreslujících") a přechod na jiné značky a výrobky je známý u řady lidí, třeba i u hudebníků. Asi by bylo dobré to méně prožívat.

Netusim, ci je to reakcia na mna, nejako sa mi take slova nevybavuju, ale samozrejme, ze je to do velkej miery pravda.
Ale za argumenty tohoto typu sa potom da skryvat univerzalne, co je lahko pouzitelne/zneuzitelne.
Avsak niektore tu prezentovane obraty su natolko zasadne, ze sa za nejaky "vyvoj" imho skryvat nemozu.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Troton
Site Admin


Založený: 11 august 2006
Príspevky: 2844
Bydlisko: Trenčín

PríspevokZaslal: So jún 11, 2011 17:14:46    Predmet: Odpovedať s citátom

PMA napísal:
Též bych se přimlouval za odkazy na celé příspěvky, ne citovat kousky vět. Dělám to občas také, ale je to špatně. Zejména pokud jde o kousek vytržený z poslechového hodnocení, protože může vyznít přesně opačně, než celý příspěvek, který napsal uživatel.

Výborně to má vyřešené diyaudio. Když se udělá citace části příspěvku, tak systém automaticky připojí šipku, která vede k originálnímu příspěvku. Je to jediná cesta, jak zabránit tzv. "misquotation", "misquote". Ať už záměrné, či nechtěné. Často úmysl nejde rozlišit.

Zamyšlení pro Trotona, aby udělal to, co umí diyaudio.

Pokial niekto len oznaci/skopiruje text a da ho v editore do quote, tam tazko pridat nejaky link.
Uz som davnejsie na DIYaudio nebol, idem sa pozriet, ako je to tam.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20469

PríspevokZaslal: So jún 11, 2011 17:19:26    Predmet: Odpovedať s citátom

Je to reakce na to, že se nějaký stroj někomu nejprve líbil, a potom ne. Stává se to. Zneužitelné je leccos, stejně tak jako zdánlivě racionální argumentace může být silně účelová.

Pro mě je stále nejpřijatelnější variantou nechat na posluchačích, ať si vyberou, co se jim líbí. Jak v testu, tak domů. Masáže z obou stran, tj. jak "racionální" stavěná na "parametrech", tak oslavné zvukové ódy ze strany výrobce či prodejce, se mi zajídají.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
bohus
Nádejný hifista


Založený: 14 marec 2007
Príspevky: 61

PríspevokZaslal: So jún 11, 2011 18:47:24    Predmet: Odpovedať s citátom

Že je svým způsobem nemocný Federman a že využívá znalosti a zkušeností jiných jsem pochopil už dávno, ale to co předvádíte vy je zajímavé. Trochu si pletete roky, ale budiž, už jsem rezignoval.
Jó a abych se přihlásil, jsem zastánce Renowna.

2 BV : jestli nejste proti, rád se do Trnavy podívám i zoči voči.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
BV
Hifi inventar


Založený: 06 október 2006
Príspevky: 5953
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: So jún 11, 2011 19:18:29    Predmet: Odpovedať s citátom

citácia:
Trochu si pletete roky

http://www.hifinazory.cz/forum/viewtopic.php?p=22388#p22388
Aký dátum je pri tom príspevku? Je to 2 roky a 4mesiace.
Neviem čo také predvádzam, len som citoval Vaše výroky ohľadom hodnotenia zvuku HQQFFF (niekto iný bol "obvinený" z iskrivých výšiek a ja som napísal, že ste boli Vy a korys), čo Vás rozčúlilo a "nandal" ste mi to cez A300SE.. Keď som potom poukázal na Vašu totálnu zmenu názorov a reagoval som na priamu výzvu
citácia:
A pro BV : opravdu mě chcete vyprovokovat k tomu, abych napsal o vašich „poruchových testech“ v souvislosti s tím co jste psal s Federmužíkem a jeho poruchových stavech, či bezpečností a vašim A300SE?

tak som odpovedal, aby ste to kľudne napísal, aj s celou našou korešpondenciou.
Ale pre Vás je to "komentovanie" a to nie je kóšer... Toto nie je zaujímavé?
A v Trnave sa zastavte, kľudne aj s Renownom, keď ste kamaráti. Rád Vás obidvoch uvidím, a môžem pritom aj poriadne zmerať ten HQQFFF Smile . Snáď ma to nezabije...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
bohus
Nádejný hifista


Založený: 14 marec 2007
Príspevky: 61

PríspevokZaslal: So jún 11, 2011 21:51:37    Predmet: Odpovedať s citátom

Ono se Vám to vrátí, boží mlýny melou a mě se nechce mrhat časem ani silami. Naši korespondenci klidně zveřejněte, nemám se zač stydět a ani se proč omlouvat. To by bylo jen na Vás.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Hasňa
Hifista - pokročilec


Založený: 30 október 2006
Príspevky: 465

PríspevokZaslal: So jún 11, 2011 23:26:36    Predmet: Odpovedať s citátom

Bohusu, Bohusu, ty jsi ale hnup.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Troton
Site Admin


Založený: 11 august 2006
Príspevky: 2844
Bydlisko: Trenčín

PríspevokZaslal: Ne jún 12, 2011 10:00:34    Predmet: Odpovedať s citátom

Ty vole, ja cumim .... Mozgocuc Nech si kazdy spravi nazor sam.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Haxna
Hifista


Založený: 23 november 2006
Príspevky: 102

PríspevokZaslal: Ne jún 12, 2011 10:50:35    Predmet: Odpovedať s citátom

Tak prodej nejlepších "zesilovačů" (tvarovačů signálu) je v plném proudu, jen mi nejde na rozum, jak přišel autor k tvrzení o bezkonkurenčně malém zkreslení,...

"velmi vysoká spolehlivost, bezkonkurenčně malé zkreslení a dokonalý zvuk."
(bazoš sk 27.5.2011)

.. když dnes, 12.6.2011 na svých stránkách píše, že:

"Tabulka je pěkná, mnohé se do ní dá doplnit z hodnot, které jsem již dávno uvedl, naráží to jen na dva problémy, některé parametry, jako zkreslení zatím nemám na čem změřit a druhý je fakt, že se často měří zavádějící, nic nevypovídající parametry, navíc za naprosto nedefinovaných podmínek."

Proč mám takový neblahý pocit, že ten pán permanentně lže a když po něm někdo chce alespoň pro začátek vcelku prostá měření, začne se kroutit, vymlouvat a hledat problémy u jiných?

"Například činitel tlumení, jak může někdo zaručovat více jak 100, když udávaný přechodový odpor pro každou svorkovnici je minimálně je minimálně 20mΩ, pak 4Ω/(2*20mΩ)=100 a zesilovač je naprosto ideální a nemá pro připojení nikde žádné vedení. "

Abych mohl porovnat dva zesilovače v tomto parametru, asi nebudu měřit za kontakty relé, ale na čistém výstupu zesilovače (za tlumivkou, pokud je použita - beru ji jako součást, za výstupním kondenzátorem - v případě TW apod.). Měření výstupního odporu není tak složité měření, aby nemohl udělat hned 2, když už se tedy nezeptá:

1) čistý výstup
2) na kabelu těsně za výstupní svorkovnicí

S tím už se dá porovnávat s kterýmkoliv jiným, protože jedno z těchto měření bylo určitě provedeno u zesilovačů, kde je DF uveden (logicky mi stále vychází měření na čistém výstupu). Připadá mi, že autor moc měřit nechce a hledá jen výmluvy.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20469

PríspevokZaslal: Ne jún 12, 2011 10:56:34    Predmet: Odpovedať s citátom

Pokud jde o měření sinusového signálu (což je jediná frekvence), tak výsledek na zátěži a na svorkách se téměř neliší.

Lišit se může jen tehdy, pokud je na výstupu zesilovače opravdu výrazné zkreslení, takže, dejme tomu, se nějak projeví indukčnost přívodů. U sinu je to ale opravdu zanedbatelné.

Na obdélníku se strmým náběhem se indukčnost přívodů může projevit, jenže obdélník je součtem základní harmonické a všech lichých harmonických (tedy součet spousty sinusovek) jejichž amplituda postupně klesá podle vztahu 1/n, kde n je řád harmonické.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Renown
Hifista


Založený: 05 december 2006
Príspevky: 197

PríspevokZaslal: Ne jún 12, 2011 12:19:35    Predmet: Odpovedať s citátom

za chvíli dá Flyingbird odkaz na kompetní měření HQQF a to se teprve budou dít věci Laughing
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Quart
Hifi expert


Založený: 26 december 2008
Príspevky: 1377
Bydlisko: Litoměřice

PríspevokZaslal: Ne jún 12, 2011 12:26:56    Predmet: Odpovedať s citátom

Bezkonkurenční zkreslení... To bezpochyby nikdo nemá Laughing

50W/8ohm


http://www.valachnet.cz/lvanek/hqqf_torture/

_________________
www.facebook.com/SPaudioCZ
www.SPaudio.cz
www.CustomWorks.cz
www.revize-hc.cz
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
Duwenbleidd
Hifista


Založený: 16 jún 2009
Príspevky: 189

PríspevokZaslal: Ne jún 12, 2011 12:37:46    Predmet: Odpovedať s citátom

50 stran řečí v jednom měření - díky Renownovi a Flyingbirdovi. Snad je tohle tečkou za celou 4letou anabází s "panem učitelem"...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Troton
Site Admin


Založený: 11 august 2006
Príspevky: 2844
Bydlisko: Trenčín

PríspevokZaslal: Ne jún 12, 2011 13:17:17    Predmet: Odpovedať s citátom

Haxna napísal:
Proč mám takový neblahý pocit, že ten pán permanentně lže a když po něm někdo chce alespoň pro začátek vcelku prostá měření, začne se kroutit, vymlouvat a hledat problémy u jiných?

Vitaj v klube Smile Robi to odjakziva. A to je aj jeden z hlavnych dovodov, preco ho (takmer) vsetci maju v zuboch. Este si k tomu pridaj manipulacie s faktami, podpasove utoky a ine chutovky a obraz mas hotovy.
Ako som uz napisal, ten panko je bud vedomy a notoricky klamar, alebo je to nejaka dusevna porucha.
Mimochodom pravidla inzercie na bazos.(sk|cz) priamo zakazuju takuto komercnu inzerciu.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Troton
Site Admin


Založený: 11 august 2006
Príspevky: 2844
Bydlisko: Trenčín

PríspevokZaslal: Ne jún 12, 2011 13:34:45    Predmet: Odpovedať s citátom

Renown napísal:
za chvíli dá Flyingbird odkaz na kompetní měření HQQF a to se teprve budou dít věci Laughing


To teda hej. Uvidis mistra F., ako sa bude z toho snazit vykluckovat a nakoniec z toho vyjde (samozrejme podla neho) vitazne Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Haxna
Hifista


Založený: 23 november 2006
Príspevky: 102

PríspevokZaslal: Ne jún 12, 2011 13:49:33    Predmet: Odpovedať s citátom

Duwenbleidd
Thumbs up Tak a spadla klec. Za odvahu, čas a vynaložené finanční prostředky zaslouží Renown rozhodně pochvalu. Pokud mi v případě zájmu zašle přes SZ číslo účtu, alespoň symbolická čáska ho nemine, jako projev uznání za předvedení "tvarovače průběhů", který byl nesprávně označován, jako zesilovač s bezkonkurenčně nízkým zkreslením. Pan učitel je docela odvaha nabízet něco, co teprve "dolepuje", viz citace:

"Proč se Vaněk neozval když to slíbil, osobně bych mu řekl, že ji má vyhodit, Renownův kolega již byl dávno informován, stejně tak již měl být opraven ten dvojklik, při zapnutí, mělo to být již ne středu, nikdo kompetentní tam však nebyl a nepomohly ani vzkazy a emaily, tak nevím kde to vázne."

Potvrdilo se to, co dlouhodobě tvrdili opravdoví mistři a panu učiteli bych doporučil pouze toto: učit se, učit se, učit se a příště více měření, než simulací. Doufám, že toto je dostatečným ponaučením pro ty, co by chtěli přebírat jeho jedinečné myšlenky a řešení. Krásná ukázka diskuze lidí, kteří problematice opravdu rozumí (byť jdou 50 let špatnou cestou) je například ve vlákně "Výkonové zesilovače PA2 a PA4 (Big Brother)" Tímto končím s "tvarovačem" HQQQQQQF. Přeji všem pěkný zbytek nedělního dne.
HOWGH
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
hcrevize
Hifi expert


Založený: 09 júl 2009
Príspevky: 1623
Bydlisko: www.revize-hc.cz

PríspevokZaslal: Ne jún 12, 2011 13:54:57    Predmet: Odpovedať s citátom

Já bych to asi uzavřel:
50 let slepé cesty................
ale né Dudkovi ale FFFfff___
Příhodný název vlákna 2 thumbs up

_________________
BW801, SPaudio P1, SPaudio A400, HTPC; SPaudio D1, LC1 repro kabel.
www.revize-hc.cz
www.customworks.cz
www.spaudio.cz
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
flyingbird
Nádejný hifista


Založený: 14 december 2009
Príspevky: 73
Bydlisko: Valašsko

PríspevokZaslal: Ne jún 12, 2011 13:59:00    Predmet: Odpovedať s citátom

citácia:
Proč se Vaněk neozval když to slíbil


Protože se měření mělo konat u Renowna, B.F. se chtěl zúčastnit. Měl jsem blbý pocit, že mi do toho bude kafrat ale budiž.

Pak jsme se s Renownem /celkem rozumně/ dohodli, že nepotáhnu celý cirkus k němu a zesák leží u mě doma. Jen díky tomu se něco naměřilo. U Renowna bych zjistil, že Julina zesák nevybudí a jel bych domů.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Sendy
Hifi expert


Založený: 29 november 2008
Príspevky: 1540
Bydlisko: Severný Moravistan

PríspevokZaslal: Ne jún 12, 2011 15:28:21    Predmet: Odpovedať s citátom

Panu učiteli bych doporučoval se na jeho "zešílovače se zkreslením běskonkurenčním" rychle se vykašlat, raději si nechat ty husy labutí a tam napřít své úsilí. Jistě odhalí ne 50 let slepé cysty, ale padeset milionů let omylů přírody a může zkusit třeba ty husy křížit se včelama. Výsledky neopomenout přednést na nějaké světové vědecké konferenci středoškolských tělocvikářů a mistrů odborného výcviku účňovské mládeže,

Doufám že se Vladzin Mozgocuc Bohouškův to vykladač a obdivovatel rozepíše podrobněji o laserovém ozáření a podobných věcech Laughing .
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
danhard
Hifi inventar


Založený: 17 február 2007
Príspevky: 5938
Bydlisko: Praha, Jesenice

PríspevokZaslal: Ne jún 12, 2011 16:06:45    Predmet: Odpovedať s citátom

http://www.valachnet.cz/lvanek/hqqf_torture/sinus/limitace.jpg

Je vidět "lepení" v limitaci a malý detail, zesilovač invertuje.

_________________
Das ganze tschechische Volk ist eine Simulantenbande !
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20469

PríspevokZaslal: Ne jún 12, 2011 16:32:53    Predmet: Odpovedať s citátom

To se vědělo, a kabely k reprákům se pro HQQF otáčely.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
JHradec
Hifista - zaslúžilec


Založený: 29 január 2007
Príspevky: 998

PríspevokZaslal: Ut jún 14, 2011 11:37:21    Predmet: Odpovedať s citátom

pod vlivem tohoto vlákna navštívil jsem web p. Federmana.
na první pohled se mi docela líbil- forma i nadpisy článků.
Osobně se totiž také domnívám,že kdesi v minulosti jsme udělali chybu.
Také některé historické dokumenty jsou zajímavé ( i ilustrační obrázky ( třeba ta hospodyňka co si vánoční kuchtění zpříjemňuje poslechem gramodesek ( americká hospodyňka má changer))).
Nějak už nechápu, proč převzaté teoretické články nekorespondují s autorovými konstrukcemi.ale budiž.
Tento celek je doslova zalit jakousi zlobnou omáčkou z citací z audiowebů - nenašel jsem v tom ani zbla nějakého vývoje, nebo argumentace. Je to prostě vytrháno z kontextů a nakydáno na hromadu. Studium jsem raději přerušil, neb se mi začalo dělat nevolno.
Takže pokud někdo ještě nezakusil- o nic nepřišel.
Nejsem si jist, jestli obsah pojatý tímto způsobem není protizákonný.
Pokud není, je chyba v zákonu- měl by být.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20469

PríspevokZaslal: Ut jún 14, 2011 11:55:33    Predmet: Odpovedať s citátom

JHradec napísal:

Tento celek je doslova zalit jakousi zlobnou omáčkou z citací z audiowebů - nenašel jsem v tom ani zbla nějakého vývoje, nebo argumentace. Je to prostě vytrháno z kontextů a nakydáno na hromadu.


... což asi hovoří samo za sebe a jde k jádru celého problému. Je to docela smutné, ale těžko lze pomoci.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
kazzatel
Hifi inventar


Založený: 19 január 2007
Príspevky: 6970

PríspevokZaslal: Št jún 16, 2011 21:59:37    Predmet: Odpovedať s citátom

Pánové, měření potvrdilo sračkovitost Cimrmanova produktu a je naprosto jedno, co bylo příčinou ( byť hlavní příčinou je to, že on je nemocný blb ). Vše nasvědčuje tomu, že je naprostý diletant, beze špetky skutečné vědecké solidnosti a k jako takovému k němu přistupujte....Cimrman mě nezajímá, že budou takové výsledky, jsem věděl už předem...více mě zajímá to, jak se s nimi srovnají jeho nadšení příznivci, v čele s Perysem...ale prosil bych stručně , matlat se v hovně klacíčkem jako Baloun nehodlám...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
kazzatel
Hifi inventar


Založený: 19 január 2007
Príspevky: 6970

PríspevokZaslal: Pi jún 17, 2011 05:09:04    Predmet: Odpovedať s citátom

Cimrmanovo ego se nemíní smířit s fakty...nic nedokazuje víc jeho paranoju, než tato tabulka http://www.forum.FFFfff___.cz/viewtopic.php?f=12&t=351&start=140
A jeho nadřízení se bohorovně usmívají, zřejmě si s ním dokonale rozumějí... Thumb down
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
TomasT
Hifi expert


Založený: 02 február 2007
Príspevky: 1437

PríspevokZaslal: Pi jún 17, 2011 06:39:35    Predmet: Odpovedať s citátom

Teda ta tabulka mne rozsekala... Kvalita za rozumnou cenu Dancing happy
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
hcrevize
Hifi expert


Založený: 09 júl 2009
Príspevky: 1623
Bydlisko: www.revize-hc.cz

PríspevokZaslal: Pi jún 17, 2011 06:52:59    Predmet: Odpovedať s citátom

No já tedy valím oči. Přechodové zkreslení viditelné na oscíku a najednou v tabulce zkreslení 0,001% u všeho!!! Hypnotized ? Hypnotized ? Hypnotized ? Hypnotized ? Hypnotized ? Hypnotized ? Hypnotized ? Hypnotized ? Hypnotized ?

No to snad ani není možný.
Je to simulace nebo odhad.................spíš drzost!!
No Ohnoes Smiling wide Mad Mad

_________________
BW801, SPaudio P1, SPaudio A400, HTPC; SPaudio D1, LC1 repro kabel.
www.revize-hc.cz
www.customworks.cz
www.spaudio.cz
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
karfik
Hifista - zaslúžilec


Založený: 21 december 2006
Príspevky: 960
Bydlisko: Ostrožská Nová Ves

PríspevokZaslal: Pi jún 17, 2011 07:28:34    Predmet: Odpovedať s citátom

Tu tabulku jsem nějak nepochopil.
_________________
Audio streamer Volumio + gramofon - DAC+Buffer - PowerAmp T class 2x300W - 3p reprosoustavy SS+Audax (vše má vlastní výroba pod označením MINIMALISM), kabeláž USB Belkin Premium, interconnect RG223, reprokabel RG214
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
BV
Hifi inventar


Založený: 06 október 2006
Príspevky: 5953
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: Pi jún 17, 2011 07:50:39    Predmet: Odpovedať s citátom

Je to reakcia na toto,
kód:
http://www.forum.FFFfff___.cz/viewtopic.php?p=1984#p1984
, aj F. chce mať peknú tabuľku, aj keď údaje sú v nej sú nezmyselné.. Pozoruhodné je to napájacie napätie, +-1V až +-60V.. Možno tam má IRF s obohateným kanálom a nejaké špeciálne "milivoltové"OZ Smile . Netuší, čo robí, "perla" je len vrchol ľadovca. Tých 1000W/4 pri napájaní +-50V je jasná diagnóza. To už nie je ani PMPO .
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Bojisko / offtopisko Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3 ... 36, 37, 38 ... 70, 71, 72  Ďalšia
Strana 37 z 72

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Môžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Môžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist