Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

dpa380
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Zosilňovače
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
karfik
Hifista - zaslúžilec


Založený: 21 december 2006
Príspevky: 960
Bydlisko: Ostrožská Nová Ves

PríspevokZaslal: Ut júl 26, 2011 21:23:53    Predmet: Odpovedať s citátom

Jak u blbých na dvorku:

2x41V/3,5A, 2x16,5V/1A, 2x7V/0,5A - 327W

V Tronicu na to mají přímo výrobní číslo, stačí hledat zde na fóru či googlit, probíralo se to tu opravdu mockrát. Či JK Eltra to má přímo na stránkách jako 300641. Od obou jsem transformátor měl a nedoporučuji, brumí i když slibují tichoučké audio provedení.

_________________
Audio streamer Volumio + gramofon - DAC+Buffer - PowerAmp T class 2x300W - 3p reprosoustavy SS+Audax (vše má vlastní výroba pod označením MINIMALISM), kabeláž USB Belkin Premium, interconnect RG223, reprokabel RG214
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zann
Hifi obsluha


Založený: 01 február 2009
Príspevky: 31

PríspevokZaslal: Ut júl 26, 2011 21:29:42    Predmet: Odpovedať s citátom

karfik napísal:
Jak u blbých na dvorku:

2x41V/3,5A, 2x16,5V/1A, 2x7V/0,5A - 327W

V Tronicu na to mají přímo výrobní číslo, stačí hledat zde na fóru či googlit, probíralo se to tu opravdu mockrát. Či JK Eltra to má přímo na stránkách jako 300641. Od obou jsem transformátor měl a nedoporučuji, brumí i když slibují tichoučké audio provedení.


Sám bych to lépe nenapsal ... " Jak u blbých na dvorku " ..... stačí Googlit, všude ty trafa mají, ale ani jedno nedoporučuji Very Happy paráda. Nevím proč mě napadá to rčení o mrtvém a zimníku Very Happy Ale i tak Vám děkuji za reakci.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
JC
Hifi expert


Založený: 02 február 2007
Príspevky: 1174
Bydlisko: Úpätie Malých Karpát

PríspevokZaslal: Ut júl 26, 2011 21:38:09    Predmet: Odpovedať s citátom

Zann napísal:
Dobrý večer přátelé. Projel jsem debatu o DPA 330, projel jsem tuhle, ale nikde jsem se nedočetl ( ba ani v žádném z A Radio 2010 a článcích Moderní zesilovače řady DPA po 17 letech )

Kazzatel nemá s týmito článkami vôbec nič spoločné, preto tá odpoveď o autorovi. Už sa tu na túto tému dosť popísalo, zrejme si to nečítal.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zann
Hifi obsluha


Založený: 01 február 2009
Príspevky: 31

PríspevokZaslal: St júl 27, 2011 03:44:07    Predmet: Odpovedať s citátom

JC napísal:
Zann napísal:
Dobrý večer přátelé. Projel jsem debatu o DPA 330, projel jsem tuhle, ale nikde jsem se nedočetl ( ba ani v žádném z A Radio 2010 a článcích Moderní zesilovače řady DPA po 17 letech )

Kazzatel nemá s týmito článkami vôbec nič spoločné, preto tá odpoveď o autorovi. Už sa tu na túto tému dosť popísalo, zrejme si to nečítal.


Stejně tak jako Vy jste nečetl řádně můj dotaz ( já nehovořil pouze o článku v RA, ale také o vláknech na tomto webu, se kterými má pan Dudek společného víc než dost ) tak já jsem skutečně nečetl nic na téma " Transformátory pro DPA " a proto jsem se zde zeptal. Dostalo se mi tří reakcí. Pan Dudek mě tedy nasměroval na autora článku, což je svým způsobem odpověď na mou otázku a ty další dvě reakce jsem vůbec nepochopil proč se dotyční angažovali, protože nebyli ani schopni pochopit prostý text, tak jak asi může vypadat odpověď Laughing Při svých toulkách tímto webem jsem ale pochopil, že věcných odpovědí a příspěvků, je tady tak 30% a ten zbytek je jen vata která vlákno znepřehledňuje, takže i tyhle odpovědi zde lze očekávat .... I Vám díky za reakci ....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
karfik
Hifista - zaslúžilec


Založený: 21 december 2006
Príspevky: 960
Bydlisko: Ostrožská Nová Ves

PríspevokZaslal: St júl 27, 2011 07:20:30    Predmet: Odpovedať s citátom

Jediné doporučení co mám, kde by to žeprej brumět nemělo je zde http://www.vinuta.eu/. Já už to zkusil u vyhlášeného Tronicu a i zatracované JK Eltra a oboje špatné. Zkuste ty slováky, třeba budete mít štěstí a konečně někdo vyrobí kvalitní trafo.
_________________
Audio streamer Volumio + gramofon - DAC+Buffer - PowerAmp T class 2x300W - 3p reprosoustavy SS+Audax (vše má vlastní výroba pod označením MINIMALISM), kabeláž USB Belkin Premium, interconnect RG223, reprokabel RG214
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20452

PríspevokZaslal: St júl 27, 2011 07:59:22    Predmet: Odpovedať s citátom

Nemám s audio trafy z Tronicu problém. Jde o 300VA a 500VA typy. Napadá mě možné vysvětlení - trafa, co používám, mají jen 1 sekundární vinutí s vyvedeným středem. Trafa pro DPA mají několik sekundárních vinutí. Není odpověď v tom? Obtížnější mechanická konstrukce a zaručení pevné pozice více vinutí.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
danhard
Hifi inventar


Založený: 17 február 2007
Príspevky: 5857
Bydlisko: Praha, Jesenice

PríspevokZaslal: St júl 27, 2011 08:11:01    Predmet: Odpovedať s citátom

Zann napísal:

Sám bych to lépe nenapsal ... " Jak u blbých na dvorku " ..... stačí Googlit, všude ty trafa mají, ale ani jedno nedoporučuji Very Happy paráda. Nevím proč mě napadá to rčení o mrtvém a zimníku Very Happy Ale i tak Vám děkuji za reakci.


Zann, pokud nejsi s odpovědmi na tomto fóru spokojen, tak ti mohu poradit jediné: obrať se laskavě jinam a sem už vícekrát nelez !

_________________
Das ganze tschechische Volk ist eine Simulantenbande !
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
roberto
Hifi expert


Založený: 03 marec 2007
Príspevky: 2632
Bydlisko: Brno

PríspevokZaslal: St júl 27, 2011 08:56:58    Predmet: Odpovedať s citátom

Neco je i tady:

http://forum.audioweb.cz/viewtopic.php?id=11434
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
Zann
Hifi obsluha


Založený: 01 február 2009
Príspevky: 31

PríspevokZaslal: St júl 27, 2011 14:08:15    Predmet: Odpovedať s citátom

danhard napísal:
Zann napísal:

Sám bych to lépe nenapsal ... " Jak u blbých na dvorku " ..... stačí Googlit, všude ty trafa mají, ale ani jedno nedoporučuji Very Happy paráda. Nevím proč mě napadá to rčení o mrtvém a zimníku Very Happy Ale i tak Vám děkuji za reakci.


Zann, pokud nejsi s odpovědmi na tomto fóru spokojen, tak ti mohu poradit jediné: obrať se laskavě jinam a sem už vícekrát nelez !


Vy jste fenomen českého internetu Laughing Když si myslíte že Vás nikdo nevidí, nebo se pohybujete na anonymní bázi, okamžitě si začnete léčit komplexy a chovat se jako malý, český křupan. To už se na zahraničních webech vidí málokde. Poradit neumíte, ale žvanit budete seč Vám budou síly stačit. Vy, možná lezete, nakonec, chováte se jako polointeligentní primát, takže není divu, já chodím a chodit si budu kam budu chtít, kdy budu chtít, dotazovat se na to co mě zajímá a Vy s tím nemůžete absolutně nic dělat Laughing Rada pro Vás zní : Ač anonymně, chovejte se na internetu tak, jakobyste to dotyčnému říkal do očí, protože mi byste "nelez" do očí určitě neřekl Laughing Až se tohle všechna Vám podobná indivudua na českém internetu naučí, svět bude lepší ...


Všem ostatním mnohokrát děkuji za vstřícný přístup a pomoc, moc si toho vážím ...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
danhard
Hifi inventar


Založený: 17 február 2007
Príspevky: 5857
Bydlisko: Praha, Jesenice

PríspevokZaslal: St júl 27, 2011 19:19:42    Predmet: Odpovedať s citátom

Milej Zanne, kritizuji pouze váš projev nespokojenosti s tím, že jste nedostal obratem dostatečnou odpověď.
Na nějaké rady do života si laskavě počkejte na osobní setkání Smile

_________________
Das ganze tschechische Volk ist eine Simulantenbande !
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20452

PríspevokZaslal: St júl 27, 2011 19:29:45    Predmet: Odpovedať s citátom

Zann: ono se to tady časem zkultivuje. Ještě několik málo generací musí vymřít, a bude to OK Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Zann
Hifi obsluha


Založený: 01 február 2009
Príspevky: 31

PríspevokZaslal: St júl 27, 2011 19:37:02    Predmet: Odpovedať s citátom

danhard napísal:
Milej Zanne, kritizuji pouze váš projev nespokojenosti s tím, že jste nedostal obratem dostatečnou odpověď.
Na nějaké rady do života si laskavě počkejte na osobní setkání Smile


No vida, už jste alespoň pochopil že nejste na trhu a že vykání je jakási přirozená slušnost, děláte pokroky, mám z Vás radost Wink O osobní setkání nestojím, nemáte mě o co obohatit, nemělo by to pro mě žádný přínos ...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zann
Hifi obsluha


Založený: 01 február 2009
Príspevky: 31

PríspevokZaslal: St júl 27, 2011 19:41:02    Predmet: Odpovedať s citátom

PMA napísal:
Zann: ono se to tady časem zkultivuje. Ještě několik málo generací musí vymřít, a bude to OK Wink


Ale tak ... nač ten pesimismus? Ty pomalejší napomeneme a oni se poučí, nakonec se to jim samotným bude líbit, když nebudou vlákna zaneřáděná jejich vatou, no a těm totálním ignorantům se dá prostě BAN a šmitec, tak jak je to běžné na jiných webech, akorát tam to jde o poznání rychleji Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Sendy
Hifi expert


Založený: 29 november 2008
Príspevky: 1540
Bydlisko: Severný Moravistan

PríspevokZaslal: St júl 27, 2011 19:52:08    Predmet: Odpovedať s citátom

Jo, a pak přijde ten nový pořádek. Průměrný hlupák vše bude řídit, budou se sbírat karmy za slušnost, rozdávat medvídky a hnutí jásavých blbů získá další prostor pro svoji expanzi. Zanne bravo.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zann
Hifi obsluha


Založený: 01 február 2009
Príspevky: 31

PríspevokZaslal: St júl 27, 2011 20:06:58    Predmet: Odpovedať s citátom

Sendy napísal:
Jo, a pak přijde ten nový pořádek. Průměrný hlupák vše bude řídit, budou se sbírat karmy za slušnost, rozdávat medvídky a hnutí jásavých blbů získá další prostor pro svoji expanzi. Zanne bravo.


Já Vám skutečně nemíním nic vnucovat ani vysvětlovat, pokud budte zastávat názor že s křupanstvím nejdále dojdete, pak stejně nemáte šanci cokoli pochopit ....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20452

PríspevokZaslal: St júl 27, 2011 20:13:02    Predmet: Odpovedať s citátom

V klidu. Je to nevysvětlitelné, pokud chybi přímé a zažité srovnání - a to se bez dostatečně dlouhého opuštění kotliny nedá získat. Zkušenost je nesdělitelná - a to platí úplně ve všem.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
rip1
Hifista - zaslúžilec


Založený: 28 marec 2007
Príspevky: 510

PríspevokZaslal: Št júl 28, 2011 09:14:37    Predmet: Odpovedať s citátom

Zann:
Fenomén internetu jsi ty nevíš nic, jsi línej vyhledat si informace a jen opruzuješ lidi na fóru .... S Danhardem a Sendym jsi šlápl trošku vedle zrovna tihle dva kdyby ses choval jinak by měli k tomu co říct (na blbou otázku blbá odpověď navíc nikdo není povinnej ti odpovídat) každej kdo chce stavět zesilovač by měl mít alespoň elementární představu oč jde, trafa se tu neřeší protože každej kdo staví většinou ví zhruba k jakýmu zesilovači jaký trafo....s reinkarnovanými DPA z AR tu nepochodíš,redakce neměla svolení autora původního zapojení a už vůbec ne k uvedení pod označením DPA (pokud se pletu Pavle opav mě) ...to je možná ten důvod proč pár lidí nebylo přeochotejch, není o nich ale o tom jakým způsobem se tady chováš a kladeš svý dotazy.

omlouvám se za tykání,vadí mi jen tyhle trapný a ohraný kecy typu zasraná čr/sr venku je super... budu pokračovat korektně: jděte se pane optat třeba na diyaudo, tam vám všichni ochotně rádi ohledně nevrčících traf k DPA z Amatérského rádia určitě poradí Very Happy

PMA:
Pavle už se prosimtě na to podceňování a pomlouvání čs kotliny vyprdni,je to trapný ... za prd to stojí dneska dávno všude,rozdíl je jen v tom že venku to nikdo neřekne naplno a maximálně jen diplomaticky naznačí,mele se to všude stejně,je to dnešní debilní dobou,lidi jsou nervozní, jen to není vidět hned jako tady... apropos americkej pokryteckej způsob plácání se po ramenou a za zády pomluvy a jiný fuj věci si myslím že je možná 100x horší, tady alespoň člověk ví na čem je...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zann
Hifi obsluha


Založený: 01 február 2009
Príspevky: 31

PríspevokZaslal: Št júl 28, 2011 15:18:49    Predmet: Odpovedať s citátom

dawsoo napísal:
Zann:
Fenomén internetu jsi ty nevíš nic, jsi línej vyhledat si informace a jen opruzuješ lidi na fóru .... S Danhardem a Sendym jsi šlápl trošku vedle zrovna tihle dva kdyby ses choval jinak by měli k tomu co říct (na blbou otázku blbá odpověď navíc nikdo není povinnej ti odpovídat) každej kdo chce stavět zesilovač by měl mít alespoň elementární představu oč jde, trafa se tu neřeší protože každej kdo staví většinou ví zhruba k jakýmu zesilovači jaký trafo....s reinkarnovanými DPA z AR tu nepochodíš,redakce neměla svolení autora původního zapojení a už vůbec ne k uvedení pod označením DPA (pokud se pletu Pavle opav mě) ...to je možná ten důvod proč pár lidí nebylo přeochotejch, není o nich ale o tom jakým způsobem se tady chováš a kladeš svý dotazy.

omlouvám se za tykání,vadí mi jen tyhle trapný a ohraný kecy typu zasraná čr/sr venku je super... budu pokračovat korektně: jděte se pane optat třeba na diyaudo, tam vám všichni ochotně rádi ohledně nevrčících traf k DPA z Amatérského rádia určitě poradí Very Happy

PMA:
Pavle už se prosimtě na to podceňování a pomlouvání čs kotliny vyprdni,je to trapný ... za prd to stojí dneska dávno všude,rozdíl je jen v tom že venku to nikdo neřekne naplno a maximálně jen diplomaticky naznačí,mele se to všude stejně,je to dnešní debilní dobou,lidi jsou nervozní, jen to není vidět hned jako tady... apropos americkej pokryteckej způsob plácání se po ramenou a za zády pomluvy a jiný fuj věci si myslím že je možná 100x horší, tady alespoň člověk ví na čem je...


Byl jsem tak líný, že jsem na internetu našel tohle forum a tady jsem se normálně zeptal. Pan Dudek to pochopil a prostě odpověděl, to mi stačilo, sebranka malých českých křupanů už byla podružná a zbytečná záležitost, ale je to prostě český folklor a Vy k němu samozřejmě patříte taky. Co Vám vadi nebo nevadí, je mi srdečně ukradené, to že jste bůhví proč nervozní je Váš problém a stejně jako zdejší vata se vybíjíte na mě. Jak to chodí venku o tom nemáte šajn a znáte to maximálně ze zpráv na TV Nova, to je vidět na první pohled a i Vám bych doporučoval, jak říkal děda, než blbě dřistat, tož si radši zdřimni synku Laughing
Jediná chyba co jsem udělal ( a né tak docela, zjistil jsem že existují i slušní a normální lidi na českém netu ... kazaatel, PMA a pár jiných ) že jsem nešel přímo za kovářem a otravoval se s kováříčky, za což se tímto omlouvám které jsem rozzlobil a s tímto vláknem se definitivně loučím. Pokud někdo máte další osobní potíže a mindráky, tak prosím pouze na mail Laughing
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
gazy
Hifista - pokročilec


Založený: 07 február 2010
Príspevky: 385

PríspevokZaslal: Št júl 28, 2011 17:22:40    Predmet: Odpovedať s citátom

No vidíš,tak si nájdi na "českém netu" ešte nejakých iných majstrov kováčov a Ass kissing
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
kazzatel
Hifi inventar


Založený: 19 január 2007
Príspevky: 6970

PríspevokZaslal: Št júl 28, 2011 18:46:37    Predmet: Odpovedať s citátom

Nebuď malichernej Gazy, na tohle se tady nikdy nehrálo....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20452

PríspevokZaslal: Št júl 28, 2011 19:46:53    Predmet: Odpovedať s citátom

dawsoo napísal:

PMA:
Pavle už se prosimtě na to podceňování a pomlouvání čs kotliny vyprdni,je to trapný ... za prd to stojí dneska dávno všude,rozdíl je jen v tom že venku to nikdo neřekne naplno a maximálně jen diplomaticky naznačí,mele se to všude stejně,je to dnešní debilní dobou,lidi jsou nervozní, jen to není vidět hned jako tady... apropos americkej pokryteckej způsob plácání se po ramenou a za zády pomluvy a jiný fuj věci si myslím že je možná 100x horší, tady alespoň člověk ví na čem je...


Davide, starej se o sebe. Nevím jak ty, ale jsem v přímém dlouhodobém kontaktu s partnery z USA a Japonska, a mohu dost dobře srovnávat. Dodržování smluvních podmínek, platnost vyřčeného slova, celkovou kulturu v jednání. Jak víš, tak konkrétně Japonsko jsem navštívil v posledních 10 letech pracovně 7x a ztrávil tam cca 3 měsíce. Kromě toho jsem pravidelně jezdil do Dánska a každoročně jezdím do Německa. Co se týče úrovně služeb, kultury v jednání, přístupu k lidem atd. tak si plně stojím za tím, co jsem napsal, a mohu ti to kdykoliv zopakovat.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
danhard
Hifi inventar


Založený: 17 február 2007
Príspevky: 5857
Bydlisko: Praha, Jesenice

PríspevokZaslal: Št júl 28, 2011 20:14:09    Predmet: Odpovedať s citátom

PMA napísal:
Jak víš, tak konkrétně Japonsko jsem navštívil v posledních 10 letech pracovně 7x a ztrávil tam cca 3 měsíce.

No vidíš Pavle, až si tam zapomněl češtinu Smile

_________________
Das ganze tschechische Volk ist eine Simulantenbande !
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
karfik
Hifista - zaslúžilec


Založený: 21 december 2006
Príspevky: 960
Bydlisko: Ostrožská Nová Ves

PríspevokZaslal: Pi júl 29, 2011 07:48:39    Predmet: Odpovedať s citátom

Běžte si tady s těma kecama do nějaké sekce bojisko či jak se to jmenuje a nezasírejte tady vlákno o DPA380. Děkuji a prosím o smazání toho, co se netýká vlákna.
_________________
Audio streamer Volumio + gramofon - DAC+Buffer - PowerAmp T class 2x300W - 3p reprosoustavy SS+Audax (vše má vlastní výroba pod označením MINIMALISM), kabeláž USB Belkin Premium, interconnect RG223, reprokabel RG214
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
danhard
Hifi inventar


Založený: 17 február 2007
Príspevky: 5857
Bydlisko: Praha, Jesenice

PríspevokZaslal: Pi júl 29, 2011 09:04:51    Predmet: Odpovedať s citátom

Karfík, češtinářská hlídka patří do každého vlákna, přeci nechceš psát jako křupan Smile
Co sem nepatří jsou výlevy typu "jak u blbejch na dvorku" až po opičácké bušení v hruď Rolling Eyes

Ve stylu "zahrádkáři sobě" je k DAP trafům něco taky zde
http://forum.audioweb.cz/viewtopic.php?id=11434

_________________
Das ganze tschechische Volk ist eine Simulantenbande !
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
dhaman
Hifista - pokročilec


Založený: 07 marec 2008
Príspevky: 441
Bydlisko: Banska Bystrica

PríspevokZaslal: St október 10, 2012 18:24:46    Predmet: Odpovedať s citátom

DPA 380
Na vstupe parovane 2SK170 a 2SJ74. Ostatne su povodne.



_________________
OB 4 pasmo aktiv 15" H frame ala linkwitz | rpi4 moode + CamillaDSP | ESI GIGAPort eX | 4x Hypa10
pasiv CW DAC1 - HYPA17 - KEF LS50 meta
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
karfik
Hifista - zaslúžilec


Založený: 21 december 2006
Príspevky: 960
Bydlisko: Ostrožská Nová Ves

PríspevokZaslal: Št november 01, 2012 13:11:37    Predmet: Odpovedať s citátom

Zajímavé, teda až na ty filtrační kondíky Samwha či co to je. To když už děláte něco takového, tak tam nemůžete dát nějaké značkové, které vydrží.
_________________
Audio streamer Volumio + gramofon - DAC+Buffer - PowerAmp T class 2x300W - 3p reprosoustavy SS+Audax (vše má vlastní výroba pod označením MINIMALISM), kabeláž USB Belkin Premium, interconnect RG223, reprokabel RG214
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
trunek
Hifista - pokročilec


Založený: 13 november 2009
Príspevky: 286
Bydlisko: ZM

PríspevokZaslal: Št november 01, 2012 15:23:03    Predmet: Odpovedať s citátom

prvé zapojenie som urobil pred 15timi rokmi a dodnes som nemenil ani jediný kondík. Nehovorím, že dávam Yageo ale Samwha nie je nič zlé. Je to taká stredná trieda kedykoľvek s prehľadom
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Slimak
Hifi expert


Založený: 16 február 2007
Príspevky: 2249

PríspevokZaslal: So november 03, 2012 15:09:30    Predmet: Odpovedať s citátom

Samwha je úplne v pohode.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
janik1971
Hifi expert


Založený: 12 január 2010
Príspevky: 1480
Bydlisko: Trnava a kusok od..

PríspevokZaslal: So november 03, 2012 16:38:41    Predmet: Odpovedať s citátom

Samwha ma v sebe aj HK HD970.... Preco ho potom zatracujete pri pouziti v DPA.
Tak ako CDIL v pripade BF a hra to....
Obcas mi to pride ako ked kamionistu jazdiaceho do Ruska dakto vystrasi sposobom "nejazdi tam lebo ta tam prepadnu".....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Zosilňovače Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3
Strana 3 z 3

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Nemôžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Nemôžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist