Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

DPA330Mk4
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3 ... 21, 22, 23 ... 83, 84, 85  Ďalšia
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Zosilňovače
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
cestmir
Hifista - zaslúžilec


Založený: 04 august 2011
Príspevky: 650
Bydlisko: BA

PríspevokZaslal: Ne január 15, 2012 20:02:00    Predmet: Odpovedať s citátom

ipyks: ja zase celkom nerozumiem tomuto "spravodlivému hnevu" v zastúpení. Kazzatel predsa dokáže veľmi kvalifikovane posielať do prdele sám, keď ho niekto začne srať, tak to kľudne nechaj na neho. Smile

Okrem toho, kde opa píše o povinnosti niečo vysvetlovať?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
opa
Hifi inventar


Založený: 24 február 2007
Príspevky: 11177
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Ne január 15, 2012 20:21:59    Predmet: Odpovedať s citátom

ipyks napísal:
Tímto se omlouvám , že to není k technice samotné...

V tom problém není, ale nerozlišuješ dvě věci.
Jedna věc je správnost, pravdivost vysloveného (tedy napsaného).
Pokud s některým mým výrokem (názorem) nesouhlasíš, jsem připraven o tom diskutovat, pokud zjistím, že jsem se mýlil, rád to uznám, odvolám, omluvím se.
Pokud nebudu mít pravdu a Tvé argumenty budou přesvědčivé, alespoň ostatní zjistí, že jsem trouba.
Druhá věc je právo nějaký názor vyslovit. To by v mém chápání nemělo být nikomu upíráno. A to ani v případě, že nemusí být vždy každému příjemné. Rozhodující je slušná forma a pravdivost sděleného.
Máš-li ale pocit, že mé příspěvky by zde neměly být, nabízím hned dvě možná řešení.
1. Požádej administrátora o zrušení mého účtu pro porušení pravidel fóra. Rozhodnutí budu respektovat a nebudu se přihlašovat pod jiným jménem.
2. Založ vlákno s anketou, zda mám být z tohoto společenství vyobcován. Pokud se nadpoloviční většina vyjádří pro, požádám o zrušení účtu administrátora já sám. Pokud tento názor nezíská potřebnou podporu, smiř se s tím, že nemusí mít všichni stejný názor, jako ty a vyvaruj se pro příště osobních útoků.
Bereš ?

_________________
Cui bono ?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20452

PríspevokZaslal: Ne január 15, 2012 20:27:49    Predmet: Odpovedať s citátom

cestmir napísal:
ipyks: ja zase celkom nerozumiem tomuto "spravodlivému hnevu" v zastúpení.


Já jo - fankluby. Jde to mimo racionální, věcnou rovinu. Bohužel.

_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
ipyks
Hifista - zaslúžilec


Založený: 17 október 2008
Príspevky: 842

PríspevokZaslal: Ne január 15, 2012 20:53:24    Predmet: Odpovedať s citátom

OPA ,vidím, že to opravdu nechápeš - doufal jsem, že si své příspěvky zrekapituluješ a trochu se alespoň zamyslíš, ale zjevně marně - Ty jsi prostě přesvědčen jen o té své "svaté pravdě".

Jestli myslíš, že je to takhle správně, můžeš zkusit kontaktovat nějakého výrobce např. automobilů a začít ho poučovat svými pravdivými , technicky míněnými radami o tom, že u Tvýho 20 let starýho auta není ABS, adaptivní podvozek a nejmodernější model vstřikování.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
ipyks
Hifista - zaslúžilec


Založený: 17 október 2008
Príspevky: 842

PríspevokZaslal: Ne január 15, 2012 21:07:24    Predmet: Odpovedať s citátom

PMA napísal:
cestmir napísal:
ipyks: ja zase celkom nerozumiem tomuto "spravodlivému hnevu" v zastúpení.


Já jo - fankluby. Jde to mimo racionální, věcnou rovinu. Bohužel.



Pane Macura , ve vší úctě - tímto nikterak nezpochybňuji technickou kvalitu Vašich prací - ale můžete si to vyzkoušet sám - v podobně racionální a věcné rovině - uveřejněte zde zapojení a detaily PA4, nechte ho projít podobnou diskuzí v "racionální a věcné rovině" .

Jsem zvědav na ,kolik času budete věnovat oponentuře, technické argumentaci a nekonečnému vysvětlování apod.

A fan klub, alespoň jako má Pavel, Vám ze srdce přeji.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
kazzatel
Hifi inventar


Založený: 19 január 2007
Príspevky: 6970

PríspevokZaslal: Ne január 15, 2012 21:28:23    Predmet: Odpovedať s citátom

Vše to tu vzniklo tak, že jsem napsal, že si stavím 330 a že chci koupit koncáky a protože jich je lépe koupit víc, aby byl výmět co nejmenší, že nabízím lidem spoluúčast. Bylo to tak ? Bylo. Napsal jsem původ součástek a ceny ? Napsal. Nabídl jsem zdarma vlastní vytřídění ? Nabídl. Tak k čemu pak tady ty průvodní kecy o přípravě čehosi, o potřebě napsání historie, aby prý bylo všem vše jasný a nakonec i o fanklubu ? Hleďte si už vocasové konečně svýho a na mě se vyserte! Já nejsem senátor, abych vám musel vysvětlovat i to, jak jsem se dnes vykakal ! A narážky na jakousi nevěcnou diskusi si nechte na jindy, nevím co je na týhle nabídce nevěcnýho, doprdele...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
opa
Hifi inventar


Založený: 24 február 2007
Príspevky: 11177
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Ne január 15, 2012 21:49:52    Predmet: Odpovedať s citátom

ipyks napísal:
Jestli myslíš, že je to takhle správně, můžeš zkusit kontaktovat nějakého výrobce např. automobilů a začít ho poučovat svými pravdivými , technicky míněnými radami o tom, že u Tvýho 20 let starýho auta není ABS, adaptivní podvozek a nejmodernější model vstřikování.

Tohle se dá ovšem snadno vysvětlit, jde jen o nepozornost ve čtení. Reagoval jsem na toto:
horemic napísal:
Už vám nezbude asi nic jiného,než si plošňáky nakreslit a vyleptat doma jako to dělám já. Wink

A na to jsem odpověděl ve stejném duchu jako Ty, totiž že když už by se tím někdo zabýval, stálo by za to zapracovat nové součástky a poznatky. U nové konstrukce je to mnohem snažší a logičtější, než dodatečně upravovat starou.
Vůbec to nebylo adresováno Pavlovi D.

To, že jsem se později zmínil o historických souvislostech DPA bylo možná nadbytečné, ale myslel jsem to dobře a nemyslím, že by to někoho poškozovalo. A už vůbec nejde o nějakou povinnost, pouze námět. Jestli ho někdo využije nebo né, je pouze jeho svobodné rozhodnutí.

_________________
Cui bono ?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
daniel00421
Hifi expert


Založený: 26 máj 2009
Príspevky: 1113
Bydlisko: záhorie

PríspevokZaslal: Po január 16, 2012 13:01:57    Predmet: Odpovedať s citátom

avomet napísal:
Ty si asi nečetl, že desky od kazzatele nebudou??? A že se jedná jen o 4-5kusů v rámci párování transistorů? A myslím si, že ti to klidně udělá i na silnější materiál a postříbří. Já bych taky nikdy neváhal pro koupi kvalitní DPS, ale když není jiná možnost. Navíc ta kvalita je úplně v poho. Já mám postavené dvě 330ky na desce od Quarta a jednu pro centr na dps od kohouta.

Zo slušnosti sa hlásim,vidím že som tu rozvíril dosť slušnú debatu ale napriek tomu ďakujem.
Dostal som na repas DPA 880 a keby ste chlapci videli ako sa na tom niekto vybláznil hlavne tie zvary po plošákoch.Zákazník chce odo mňa opravu,odpálené konce,Novú krabicu osadenia(asi Modu)ale neviem či mu to nevrátim bo na prvý pohľad je to strašná fušerina-moc sa mi do toho nechce a to ca 4 mesiace sa mi ktomu nehlási a neposlal ani slúbenú zálohu,tak leží bokom v dielni v prachu.
Tak toľko a nehádajte sa.

_________________
Vintage:
Visaton VIB Extra GF,Telefunken CP,CM,CT1,Tascam CD-U01,DA 30 Dat,Pioneer RT 909,Teac X 2000R,Sansui SR 525,SE 7,dbx DS 4,Actidamp Mk 3 VS II,veľa vinyl,cd,dat aj pásov v archíve.
My Job-Work: live,broadcast,studio,conference sound Engineer
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
avomet
Nádejný hifista


Založený: 15 marec 2009
Príspevky: 79

PríspevokZaslal: Po január 16, 2012 13:43:32    Predmet: Odpovedať s citátom

daniel00421 napísal:
avomet napísal:
Ty si asi nečetl, že desky od kazzatele nebudou??? A že se jedná jen o 4-5kusů v rámci párování transistorů? A myslím si, že ti to klidně udělá i na silnější materiál a postříbří. Já bych taky nikdy neváhal pro koupi kvalitní DPS, ale když není jiná možnost. Navíc ta kvalita je úplně v poho. Já mám postavené dvě 330ky na desce od Quarta a jednu pro centr na dps od kohouta.

Zo slušnosti sa hlásim,vidím že som tu rozvíril dosť slušnú debatu ale napriek tomu ďakujem.
Dostal som na repas DPA 880 a keby ste chlapci videli ako sa na tom niekto vybláznil hlavne tie zvary po plošákoch.Zákazník chce odo mňa opravu,odpálené konce,Novú krabicu osadenia(asi Modu)ale neviem či mu to nevrátim bo na prvý pohľad je to strašná fušerina-moc sa mi do toho nechce a to ca 4 mesiace sa mi ktomu nehlási a neposlal ani slúbenú zálohu,tak leží bokom v dielni v prachu.
Tak toľko a nehádajte sa.


Já samozřejmě nereagoval na tebe, ale na Jupiho Wink

_________________
Foobar2000 > ASIO > CW DAC1 USB > HYPA300SE > DPA330 mk4 > VMA-I mk2
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Obšák
Hifista - zaslúžilec


Založený: 08 november 2007
Príspevky: 720
Bydlisko: Moravský Beroun

PríspevokZaslal: Po január 16, 2012 18:03:56    Predmet: Odpovedať s citátom

Mistře, zřejmě jste se přepsal v názvu těch tranzistorů:

ECX10N20R / ECX10P20R jsou tranzistory v pouzdru TO247 a tranzistory
ECX20N20R / ECX20P20R ani neexistují.

Předpokládám, že správně to mají být tranzistory: ECF10N20 / ECF10P20 a nebo silnější ECF20N20 / ECF20P20

Jinak o ty silnější typy bych měl taky zájem Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Jupi
Hifista - zaslúžilec


Založený: 31 august 2011
Príspevky: 590
Bydlisko: skoro Bratislava

PríspevokZaslal: Po január 16, 2012 18:21:22    Predmet: Odpovedať s citátom

avomet: To ze DPS nebudu som z prveho Mistrovho mailu najprv nepochopil. Nasledne ma Mistr vyviedol z omylu a ja som to akceptoval.
Ale o tie tranzistory, najradsej dvojcipove zaujem mam aj tak. Kupil som osadene dve dosky 330Mk4, ktore by som posunul ako darcek, keby som mal DPS. A sebe si kompletne osadit sam. Ked nie su DPS, tak vytunujem tie osadene. Treba nejaku hracku na dlhe zimne vecery...

_________________
SPX 2010, Revox A700, Technics SL1200 Mk2 + OpenAmp, Topping E70, RS-B965, Sony ST-SB920QS, ST-S311, TC-K808ES, K790ES, K670, CDP-915,CDP-791, DTC-790, Tascam MD-350, Akai DS-5, DPA 222 mkII Fast, Monolog (veľké bedne vo výstabe)
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
kazzatel
Hifi inventar


Založený: 19 január 2007
Príspevky: 6970

PríspevokZaslal: Po január 16, 2012 18:33:35    Predmet: Odpovedať s citátom

Přesně tak, chybička se vloudila....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Jirik
Hifista - pokročilec


Založený: 12 december 2006
Príspevky: 258
Bydlisko: Ostrava

PríspevokZaslal: St január 18, 2012 06:54:45    Predmet: Odpovedať s citátom

mistře, já bych měl o ty tranzistory taky zájem, pokud tedy ještě platí ta nabídka...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
kazzatel
Hifi inventar


Založený: 19 január 2007
Príspevky: 6970

PríspevokZaslal: St január 18, 2012 07:36:18    Predmet: Odpovedať s citátom

Chlapci bohužel, vše se vyvinulo jinak, transistory jsem dostal nakonec darem od jednoho z vás ( originály Hitachi ) a tak žádná group buy, alespoň mnou organizovaná, nebude...ale berte vše alespoň jako tip na další posunutí kvality toho typu zesilovače, což většina z vás dobře pochopila, neboť naprostá většina chtěla dvoučipáky...vezme-li si někdo jiný na starost vše zorganizovat, nabízím alespoň následné natřídění....
A na mě se nezlobte, rád jsem se všeho vzdal, neboť diskuse náledující po výzvě byla poněkud nechutná...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
The_P
Nádejný hifista


Založený: 21 marec 2010
Príspevky: 95
Bydlisko: Kladno / Praha

PríspevokZaslal: St január 18, 2012 12:14:01    Predmet: Odpovedať s citátom

Popravde, pokud by se do toho nikomu jinemu nechtelo a dotycnym by nevadilo, ze sem zrovna 2x casto neprispivam, klidne to cele zorganizuji. Byla by skoda prijit o takovou prilezitost. Pouze bych zadal platby predem, protoze jsou to drahe kousky a tolik volnych financi jednoduse nemam.

Ovsem myslim, ze nekdo obecne znamy by byl vhodnejsi. Confused
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
JuanV
Hifista - zaslúžilec


Založený: 06 júl 2007
Príspevky: 994
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: St január 18, 2012 12:21:59    Predmet: Odpovedať s citátom

Udelal bych to, ale nevim kolik je celkem zajemcu ? PD mam kousek, takze naparovani by asi nebyl problem. Pokud se toho neujme nikdo dalsi, piste mi na mail objednavky Smile filip(zav.)honzarek.cz
_________________
Intel NUC > SMSL SU-9 > 2xTYA III > Euterpe One
Aktuálně prodám:
TYA III, DPA-222
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
The_P
Nádejný hifista


Založený: 21 marec 2010
Príspevky: 95
Bydlisko: Kladno / Praha

PríspevokZaslal: St január 18, 2012 12:40:54    Predmet: Odpovedať s citátom

Diky za ochotu! Mail odeslan Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Jirik
Hifista - pokročilec


Založený: 12 december 2006
Príspevky: 258
Bydlisko: Ostrava

PríspevokZaslal: St január 18, 2012 13:01:41    Predmet: Odpovedať s citátom

Zajímavá nabídka, taky by mě zajímalo kolik by nás celkem bylo. Šlo by to tady nějak sesumírovat?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
roberto
Hifi expert


Založený: 03 marec 2007
Príspevky: 2632
Bydlisko: Brno

PríspevokZaslal: St január 18, 2012 13:13:34    Predmet: Odpovedať s citátom

Nebudou se muset upravit kompenzace, dvojite MOSFETy asi mají vyšší kapacitu..
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
kazzatel
Hifi inventar


Založený: 19 január 2007
Príspevky: 6970

PríspevokZaslal: St január 18, 2012 13:39:01    Predmet: Odpovedať s citátom

To se uvidí, ale s největší pravděpodobností ne...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
JuanV
Hifista - zaslúžilec


Založený: 06 júl 2007
Príspevky: 994
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: St január 18, 2012 14:02:54    Predmet: Odpovedať s citátom

dalsi vec, kvuli parovani jich budu muset vzit vice, proto navrhuji ty co zbydou rozpocitat cenu mezi vsechny zainteresovane a venujem je PD Smile Nebo jestli pro ne bude mit nekdo vyuziti....
_________________
Intel NUC > SMSL SU-9 > 2xTYA III > Euterpe One
Aktuálně prodám:
TYA III, DPA-222
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Jirik
Hifista - pokročilec


Založený: 12 december 2006
Príspevky: 258
Bydlisko: Ostrava

PríspevokZaslal: St január 18, 2012 14:35:11    Predmet: Odpovedať s citátom

Záleží samozřejmě na tom, kolik nás na to celkem bude. Aby ten groupbuy měl vůbec nějakou cenu. Pokud by to vyšlo ještě dráž než v kusovce, tak by mě to zajímalo už podstatně méně...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
kazzatel
Hifi inventar


Založený: 19 január 2007
Príspevky: 6970

PríspevokZaslal: St január 18, 2012 15:10:31    Predmet: Odpovedať s citátom

Filipe, vybodni se na to, vždycky se najde takovejhle pitomec, kterej netuší vo čem to je, netuší, že dostane množstevní slevu a návdavkem ještě grátis spárování...jak je tenhle národ ubohej...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
maja666
Hifi obsluha


Založený: 25 máj 2011
Príspevky: 16

PríspevokZaslal: St január 18, 2012 15:52:46    Predmet: Odpovedať s citátom

Je možné dát ty silnější tranzistory do DPA330 MK III? Pokud ano, taky bych do těch trandů šel.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
JeF111
Hifi expert


Založený: 01 jún 2008
Príspevky: 1191
Bydlisko: ČR - Olomoucko/Prostějovsko

PríspevokZaslal: St január 18, 2012 16:06:53    Predmet: Odpovedať s citátom

A já bych řekl že tuší, jen se ujišťuje.
To je moc dobrá činnost, protože tím předejde zbytečným nedorozuměním. Už jsem se setkal i s tím, že mi z groupbuy vyšly náklady na kus víc než kdybych si to zařídil sám... Tím samozřejmě nechci nic naznačovat nebo tvořit nějaká podezření.

Je ale pravda, že se vděkem, úctou, pokorou, respektem a obecně autoritama máme v našich československých končinách značné problémy. Snad je to tím minulým režimem. Nebo tím současným? Rolling Eyes

Ne, je to v lidech. Hammer

_________________
Martin www.sigmaphon.cz
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
JuanV
Hifista - zaslúžilec


Založený: 06 júl 2007
Príspevky: 994
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: St január 18, 2012 20:51:24    Predmet: Odpovedať s citátom

Pro lepsi evidenci, zde je formular pro nezavaznou objednavku. Prosim i ty, co uz poslali mejlem, aby formular znovu vyplnili. Diky.
http://goo.gl/yTYTn

_________________
Intel NUC > SMSL SU-9 > 2xTYA III > Euterpe One
Aktuálně prodám:
TYA III, DPA-222
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Jirik
Hifista - pokročilec


Založený: 12 december 2006
Príspevky: 258
Bydlisko: Ostrava

PríspevokZaslal: St január 18, 2012 21:23:57    Predmet: Odpovedať s citátom

Rozhodne jsem nechtel aby muj dotaz vyznel nevdecne, moc dobre vim jak vysoka pridana hodnota by byla k temto tranzistorum pridana... Zesilovac si ovsem taky stavim jen pro radost a tak abych minimalne zatezoval mym konickem domaci rozpocet. V zivote mam trochu jine priority nez rvat vsechny penize do hifi. Doma mi k velike spokojenosti hraje 222 takze dostaveni 330 nema zadnou vysokou prioritu.... Jen jsem chtel vyuzit prilezitost, nic vic.

JuanV
Formular jsem vyplnil. Velke diky Tobe, ze se tim vubec zabyvas.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Rob
Hifi expert


Založený: 13 december 2006
Príspevky: 1094
Bydlisko: Brno

PríspevokZaslal: St január 18, 2012 21:51:24    Predmet: Odpovedať s citátom

Jirik napísal:
Záleží samozřejmě na tom, kolik nás na to celkem bude. Aby ten groupbuy měl vůbec nějakou cenu. Pokud by to vyšlo ještě dráž než v kusovce, tak by mě to zajímalo už podstatně méně...


asi nevíš co takové párování obnáší, sám bys musel nakoupit mnohem více kusů než využiješ, aby jsi z nich mohl vytvořit použitelné páry, tak nechápu, že tě pár kusů navíc znepokojuje při groupbuy
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Jirik
Hifista - pokročilec


Založený: 12 december 2006
Príspevky: 258
Bydlisko: Ostrava

PríspevokZaslal: St január 18, 2012 22:05:30    Predmet: Odpovedať s citátom

Vím co párování obnáší a opravdu nemám nejmenší problém v tom koupit více kusů a ty co zbudou nechat Julianovi, nebo mistrovi. Jde mi jen o to, aby výsledná cena byla pro mě ještě snesitelná, to je vážně tak složité to pochopit? Bude li cena slušná jdu samozřejmě do toho, pokud ne tak couvnu....

Fakt nechápu proč se tady neustále řeší podobné blbosti. Byla zde nabídka, já na ní zareagoval a slušně se zeptal na podmínky. Okamžitě jsem ovšem označen za neznaboha, hlupáka a kdovíco ještě.... Moc dobře vím proč si na tomhle fóru mnohem raději čtu než přispívám....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Sendy
Hifi expert


Založený: 29 november 2008
Príspevky: 1540
Bydlisko: Severný Moravistan

PríspevokZaslal: St január 18, 2012 22:10:16    Predmet: Odpovedať s citátom

Kdyby vás bylo málo, tak se přidám, ale potřebuji čtveřice a šestice.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Zosilňovače Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3 ... 21, 22, 23 ... 83, 84, 85  Ďalšia
Strana 22 z 85

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Nemôžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Nemôžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist