Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

Zesilovač HQQF (FFFfff___)
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Ďalšia
 
Pridať novú tému   Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Zosilňovače
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
kazzatel
Hifi inventar


Založený: 19 január 2007
Príspevky: 6970

PríspevokZaslal: St august 29, 2012 07:29:47    Predmet: Odpovedať s citátom

Tak kdo bude další ? Nebo máte všichni postkoitální kocovinu ? Či se snad ozvou ti, u nichž Cimrman strávil ony testovací výkendy ? Já se přihlásit nemohu, mě by to do pazourů nedal...ideální by bylo, bylo-li by to něco jinýho než DPA, které je pod jeho úrovní... Cool
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
regnad
Nádejný hifista


Založený: 07 december 2009
Príspevky: 94

PríspevokZaslal: St august 29, 2012 10:57:12    Predmet: Odpovedať s citátom

godz napísal:
Neviem ako to bolo s Kreckom, ale Tatrman oslovil aj jedného kámoša z tohoto fóra a dokonca sa dotiahol so svojim výtvorom k nemu domov. Podľa kámoša to malo rozličnú zvukovú pachuť, do verného zvuku veľmi ďaleko. Ja som pri tom nebol takže to nechcem hodnotiť. Ak bude mať chuť tak sem niečo napíše.
Rozhodne však takýto skutok vyžaduje odvahu, ja by som tatršunt nezapojil ani na svoje staré teslácke trojpásma.


Sám jste u toho, jak říkáte, nebyl a hodnotit nechcete, ale hodnotíte, proč se dotyčný sám nevyjádří a co se vlastně srovnávalo, nějaké DPA a jaké, na jakých bednách a nahrávkách?

citácia:
(přes preamp DISPRE) – to už se mi moc nelíbí.


Proč by to přes DISPRE mělo být horší, to nedává logiku, pak by musel být HQQF předzesilovač lepší jak DISPRE?



citácia:
do beden jde o něco větší šum a brum, než jsem zvyklý, ale není to tragické.


A to s odpojeným vstupem, vytaženým konektorem a nebo to pochází ze vstupního signálu a HQQF to jenom jinak přenese.


citácia:
jiný prostor, při soustředěném poslechu je slyšet v dozvucích lehoučký „haló efekt“ (pardon, lépe to prostě popsat neumím).


Jiný prostor a ozvěna? To je nějaké divné, ptali jste se pana Federmanna čím by to mohlo být?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
bubuxin
Hifi expert


Založený: 01 marec 2007
Príspevky: 2885
Bydlisko: Žiar nad Hronom

PríspevokZaslal: St august 29, 2012 11:16:32    Predmet: Odpovedať s citátom

Prečo sa FFFfff___ skrýva za nick regnad??? Prečo neodpovie priamo?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
husak
Hifi obsluha


Založený: 20 marec 2012
Príspevky: 29
Bydlisko: Koš

PríspevokZaslal: St august 29, 2012 11:21:32    Predmet: Odpovedať s citátom

bubuxin napísal:
Prečo sa FFFfff___ skrýva za nick regnad??? Prečo neodpovie priamo?

Lebo je to posero. Inak toto vlákno je dobré akurát na to, aby súdruh učiteľ zasa mal dôvod prskať jedovité sliny široko ďaleko, ale hlavne na tom jeho samowebe...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
scream
Hifista - pokročilec


Založený: 05 február 2009
Príspevky: 399
Bydlisko: Most, ČR

PríspevokZaslal: St august 29, 2012 11:46:24    Predmet: Odpovedať s citátom

možná to tak je, ale pravda je konečně venku. Cool
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
regnad
Nádejný hifista


Založený: 07 december 2009
Príspevky: 94

PríspevokZaslal: St august 29, 2012 11:57:37    Predmet: Odpovedať s citátom

Nevím, jestli pan FFFfff___ o tomto vlákně vůbec ví, ale pokud zesilovač jak píše křeček byl zapůjčen, tak asi ano, ale jak by se mohl sám vyjádřit, když jste mu znemožnili přístup to opravdu nevím. Zítra s ním budu, tak se ho zeptám.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
kazzatel
Hifi inventar


Založený: 19 január 2007
Príspevky: 6970

PríspevokZaslal: St august 29, 2012 12:09:11    Predmet: Odpovedať s citátom

JJ, určitě se zejtra zeptej...a mimochodem, nechceš taky napsat test ? Buď už ho máš doma, nebo ti ho rád zapůjčí, zřejmě to máš k němu blízko, můžeš tedy s ním prodiskutovat i případné nejasnosti, prostě ideál...co ty na to ?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
janik1971
Hifi expert


Založený: 12 január 2010
Príspevky: 1479
Bydlisko: Trnava a kusok od..

PríspevokZaslal: St august 29, 2012 12:16:46    Predmet: Odpovedať s citátom

Na avmanii mal "fčelař" tiez svoje alter ego..... Laughing
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
husak
Hifi obsluha


Založený: 20 marec 2012
Príspevky: 29
Bydlisko: Koš

PríspevokZaslal: St august 29, 2012 12:29:27    Predmet: Odpovedať s citátom

regnad napísal:
Zítra s ním budu, tak se ho zeptám.

Hmmm, dnes Dr. Jekyll a zajtra Mr. Hyde...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
scream
Hifista - pokročilec


Založený: 05 február 2009
Príspevky: 399
Bydlisko: Most, ČR

PríspevokZaslal: St august 29, 2012 14:29:48    Predmet: Odpovedať s citátom

jojo hoši nemoci nechodí po horách, ale po lidech Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
opamp
Hifista


Založený: 12 február 2010
Príspevky: 204
Bydlisko: Černé /rudé Kladno

PríspevokZaslal: St august 29, 2012 14:30:33    Predmet: Odpovedať s citátom

Pokročilá schizofrenie. Možná v nejvyšším stadiu.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
horemic
Hifista - pokročilec


Založený: 30 december 2010
Príspevky: 481

PríspevokZaslal: St august 29, 2012 15:44:39    Predmet: Odpovedať s citátom

...

Naposledy upravil horemic dňa So december 13, 2014 18:18:05, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
godz
Hifi expert


Založený: 05 máj 2007
Príspevky: 1077
Bydlisko: Trenčín

PríspevokZaslal: St august 29, 2012 17:19:45    Predmet: Odpovedať s citátom

Zvláštny nick - regnad. Odzadu danger a spolu s ním aj jeho výrobky, že pán F. Laughing
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
janik1971
Hifi expert


Založený: 12 január 2010
Príspevky: 1479
Bydlisko: Trnava a kusok od..

PríspevokZaslal: St august 29, 2012 19:23:54    Predmet: Odpovedať s citátom

Skor to znie ako vystraha.
"pozor na mna" Laughing
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Krecek
Hifi školka


Založený: 30 november 2006
Príspevky: 833
Bydlisko: ČB

PríspevokZaslal: St august 29, 2012 21:23:05    Predmet: Odpovedať s citátom

Před chvílí odjel kolega Karel2. Testovali jsme dnes primárně něco jiného, přesto si také poslechl i HQQF. Se souhlasem BF jsme sundali kryt a podívali se i dovnitř. Nebojte, nic se neměřilo, nefotilo ani nekopírovalo.

Ale doufám, že se zkušenější kolega vyjádří i ke zvuku i k provedení vnitřku, to si já netroufnu hodnotit.

Ad šum/brum do repro - zdrojem je jednoznačně HQQF, je to jasně slyšet i při odpojených vstupech. Ten šum je vyšší než obvykle, ale ještě vcelku přijatelný, ale brum je docela výrazný, navíc jiný do každého kanálu.

Ještě k mailovému dotazu, L-P kanály i fáze jsem měl při testech nastavené správně, znovu zkoušeno a kontrolováno.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
danhard
Hifi inventar


Založený: 17 február 2007
Príspevky: 5843
Bydlisko: Praha, Jesenice

PríspevokZaslal: St august 29, 2012 22:30:52    Predmet: Odpovedať s citátom

Krecek napísal:
... ale brum je docela výrazný, navíc jiný do každého kanálu.

Celkem jasný důsledek "rozprostřeného" společného zdroje pro oba kanály.
Z toho pochází taky závislost odstupu sítových produktů (a je tam vidět jasný mix vyšších harmonických od usměrňovače) na budícím výkonu.
Takže v klidu to nemusí být nijak výrazně slyšitelné, ale při vybuzení se míchá pozadí do signálu, hlukově to maskuje, pokud je to v přiměřeném odstupu přes -60dB, tak se to projevuje jen jako méně důrazné, méně přesné basy, případně to může vyvolávat pocit nějakého doznívání.

ps. statické odstupy je zapotřebí posuzovat ne s odpojenými vstupy, ale s umělou impedancí zdroje, zapojenou na vstup.

_________________
Das ganze tschechische Volk ist eine Simulantenbande !
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
bubuxin
Hifi expert


Založený: 01 marec 2007
Príspevky: 2885
Bydlisko: Žiar nad Hronom

PríspevokZaslal: St august 29, 2012 23:25:04    Predmet: Odpovedať s citátom

Ale ono je to len prototyp určený na testovanie. Finál bude doladený presne podľa priania každého súdruha....
Len mi stále nedochádza prečo tu stále nie je finálne riešenie. Veď sa tomu venuje tisíc rokov a už keď mal tri roky všetky zapojenia mu fungovali na prvý raz, z čoho mali všetky lesné zvery nesmiernu radosť.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Karel2
Hifista


Založený: 18 máj 2007
Príspevky: 129
Bydlisko: Tábor

PríspevokZaslal: Št august 30, 2012 03:07:18    Predmet: Odpovedať s citátom

Krecek napísal:
Před chvílí odjel kolega Karel2. Testovali jsme dnes primárně něco jiného, přesto si také poslechl i HQQF. Se souhlasem BF jsme sundali kryt a podívali se i dovnitř. Nebojte, nic se neměřilo, nefotilo ani nekopírovalo.

Ale doufám, že se kolega vyjádří i ke zvuku i k provedení vnitřku, to si já netroufnu hodnotit.


Dobře Křečku, vyjádřím se, ale varoval jsem Tě!
A budu, jak Ty rád používáš toto slovní spojení, hnusně konkrétní a otevřený.

Jak píše kolega Křeček, byl jsem u Křečka v ČB na návštěvě za účelem testování a porovnání našich aparátů. Do poslední chvíle jsme hledali vhodný termín.
To, že byl přítomen při mé návštěvě i zesilovač HQQF, byla náhoda.

Můj pohled na tento „zázrak“ (HQQF) je velmi negativní a divím se Křečkovi, že s tím krámem vůbec ztrácí čas. Zvláště po tom všem, co se již okolo toho napsalo.
Skutečné seznámení na „živo“ s HQQF bylo ale ještě horší, alespoň pro mne, než jsem si vůbec dokázal představit.
Fotodokumentaci jsem nedělal z důvodu, že jsem si HQQF nevypůjčil, nikdy jsem nebyl ve spojení s autorem, a tudíž neměl ani jeho souhlas.
Byl jsem v podstatě náhodný kolemjdoucí, který si jen udělal vlastní úsudek na základě toho, co jsem viděl a slyšel.

Mé hodnocení:
- Osobně mě HQQF dizajnem spíše připomíná řídící jednotku do staré tramvaje, než moderní zesilovač. Přečuhující ostré chladiče na všechny strany, příšerná dominanta, pro mne vrchol nevkusu. „Konstruktér“ se asi snažil (?) tuto disproporci zachránit 5 mm silnými AL plechy na zbytek krabice, ale vrchní i spodní díl je kratší, než je skutečná hloubka zesilovače. Za přední a zadní stranou je asi 5 mm mezera přes celou šíři zesilovače. Tudy snadno prostrčíte stopadesátku hřebík přímo k deskám s elektronikou. Naprostá katastrofa, pro mne nepřijatelné!
-Žádné volitelné vstupy, pouze jakýsi jeden vstup typu Jack, RCA vstupy do tohoto vstupu pouze přes viklající redukci.
-Ovšem největší šok byl pro mne pohled na vnitřní provedení zesilovače. Tak zmršený a odfláknutý návrh DPS jsem snad ještě neviděl. Montáž skoro všech součástek je tak těsná, že nemají mezi sebou žádnou mezeru! Součástky jsou evidentně silou při osazování zatlačovány do DPS mezi ostatní. Elyty se do svých pozic díky tomu ani nevejdou, zůstávají ve vzduchu nad DPS, sevřené mezi ostatní. Kondíky v korekcích mají navíc zcela jinou rozteč, než je návrh DPS. Pájecí body a cín zasahuje pod elyty v koncovém zesilovači! Prostě hnus!!! Hlavně, že má pan Fedrmann na svých stránkách poučení o návrhu DPS v programu Eagle. Fuj, hanba!!!
-Na desce „inteligentní řízení napájení“spálené 2ks asi 5W drátových odporů. Drát asi vydržel, ale tělísko rezistorů je zcela holé, je vidět holý, očouzený drát. Na tento zázrak bych svoje bedny v žádném případě nepřipojoval!
-Osazení (pouze letmo a důležité pozice): v korekcích OZ BB OPA134, SMD provedení, koncové tranzistory MOSFET IRFP240/9240, 5 párů na kanál. U korekcí nezapájený, skrz prokov čumící jakýsi drátek, DPS opravován, zřejmě prototyp. Šasi spojené s ochranným kolíkem, signálová zem spojena se šasím přes kondík. Chladiče během provozu zcela studené.

Poslechový test:
Křeček hrdinně zapojil své bedny VMA-I k HQQF. Má můj obdiv za odvahu. Very Happy

Připojení na napájení, kontrola bez signálu: slyšitelný brum (50 Hz) ze střeďáků, P kanál brum výrazně větší. Vzhledem k vnitřnímu provedení se tomu vůbec nedivím.
Zvuk – běžný integráč, OZ nelze neslyšet. Špatná kontrola basů daná konstrukcí celého toho krámu, basy hučí. Utopené, jakoby žádné středy. Výraznější výšky než zbytek, bez kontroly na osciloskopu vzhledem k provedení si netroufnu hodnotit. I při korekcích na nule se zdá, že má HQQF zapnutý loudness. Celkově nevyvážená reprodukce, bez většího detailu.
Zvuk o několik tříd horší, než ten den testované sestavy (DPA, DispreII, HYPA300).

Závěr:
Kdyby podobný zesilovač vyrobil 12-ti letý klučina jako své první dílko na poli elektroniky, tak ho pochválím se slovy: „máš to hezký. Užitečnější, než se flákat na ulici. Je tam ale spousta míst ke zlepšení, přihlas se do kroužku mladých pionýrů – elektroniků.“
Ovšem vzhledem k tomu, jakým způsobem pan Fedrmann ten svůj zázrak prezentuje a pokud je pravda, že o HQQF píše jako o nejlepším (?) zesilovači a pokud to skutečně v této podobě prodává jako stavebnici (?), tak to mi hlava opravdu nebere. Ten chlap si musí z nás Všech dělat ohromnou prču, jinak si to neumím vysvětlit.

Napsal jsem to tak, jak to vidím a slyším já. Pro mne to byl šok, že vůbec něčím takovým ztrácíme čas. Ani jsem toto vlákno nečetl a neznám hodnocení ostatních. Omlouvám se Křečkovi, pokud mu svým hodnocením HQQF způsobím nějaké potíže u pana Fedrmanna.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
flyingbird
Nádejný hifista


Založený: 14 december 2009
Príspevky: 73
Bydlisko: Valašsko

PríspevokZaslal: Št august 30, 2012 06:46:54    Predmet: Odpovedať s citátom

citácia:
Vyčkejme tedy kontroly fázování a dalších testu, třeba nám Zdeněk Richtr alias Křeček brzy prozradí více, včetně vlivu polarizace reproduktorů.


http://www.youtube.com/watch?v=m300DBgZ4qQ
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
janik1971
Hifi expert


Založený: 12 január 2010
Príspevky: 1479
Bydlisko: Trnava a kusok od..

PríspevokZaslal: Št august 30, 2012 06:52:18    Predmet: Odpovedať s citátom

No vidim ,ze je to stale ten isty kus co p. FFFfff___ prezentoval na strankach avmanie.
Medzery medzi plechmi, dizajn ala psia kost, jeden vstup..... Nie som konstrukter a ani v zivote nebudem ,ale za tu dobu mohol nedostatky odstranit a nie ich tak vehementne obhajovat.
Presne tak isto vyrobeny kus prezentovalo aj jeho alter ego. Laughing
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
kazzatel
Hifi inventar


Založený: 19 január 2007
Príspevky: 6970

PríspevokZaslal: Št august 30, 2012 07:13:39    Predmet: Odpovedať s citátom

Díky Karle za pravdivý pohled a hodnocení...kdyby toto bylo napsáno už po prvním předvedení v Rožnově, byli bychom ušetřeni zbytečný ztráty času. Tam i poté to vidělo množství lidí tvářících se znale, což je o to úsměvnější...bravo, znalci, hlavně že máme perfektní měření..

Naposledy upravil kazzatel dňa Št august 30, 2012 07:41:17, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
bubuxin
Hifi expert


Založený: 01 marec 2007
Príspevky: 2885
Bydlisko: Žiar nad Hronom

PríspevokZaslal: Št august 30, 2012 07:34:48    Predmet: Odpovedať s citátom

Škoda že to nebude v Hradišti, mohli sme urobiť pekné video z posluchového testu. Ako konštruktéra aj s jeho vynálezom hádžeme do škarpy Cool
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
flyingbird
Nádejný hifista


Založený: 14 december 2009
Príspevky: 73
Bydlisko: Valašsko

PríspevokZaslal: Št august 30, 2012 07:40:24    Predmet: Odpovedať s citátom

citácia:
...kdyby toto bylo napsáno už po prvním předvedení v Rožnově


Konstrukční provedení se tehdy ze známých důvodů nehodnotilo. Jediný znalý konstruktér tam byl PMA a ten se z pochopitelných důvodů nevyjadřoval. Ostatní byli posluchači.

Srovnávat domácí poslech v klidu ve svém pokoji, na svých bednách a svojí naposlouchané hudbě s akcí v hotelovém pokoji, na cizích bednách, hudbě, kde se furt courají lidi, atd je neférové.

Přesto tehdejší hodnocení Lachima není nijak v rozporu s tím co jsme se dozvěděli zde.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
kazzatel
Hifi inventar


Založený: 19 január 2007
Príspevky: 6970

PríspevokZaslal: Št august 30, 2012 07:42:56    Predmet: Odpovedať s citátom

Ty pochopitelný důvody jsou jaký ? Ostatně nebyl jedinej, i plénum se tvářilo při hodnocení znale....

Naposledy upravil kazzatel dňa Št august 30, 2012 07:46:11, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
janik1971
Hifi expert


Založený: 12 január 2010
Príspevky: 1479
Bydlisko: Trnava a kusok od..

PríspevokZaslal: Št august 30, 2012 07:46:10    Predmet: Odpovedať s citátom

Zeby defenestracia? Wink
2kazzatel
Trochu to zavana alibizmom. Alebo je pan fcelar ozaj aky bubak, ze sa mu bojite povedat ci napisat pravdu. Aaa ja som zabudol, asi to bufe konstrukterska cest a etika... O tom uz viem cosi....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
kazzatel
Hifi inventar


Založený: 19 január 2007
Príspevky: 6970

PríspevokZaslal: Št august 30, 2012 07:49:15    Predmet: Odpovedať s citátom

Já mu píšu pravdu už pět let, jestli jsi to nezaregistroval...proto mě má pořád na paškálu...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
husak
Hifi obsluha


Založený: 20 marec 2012
Príspevky: 29
Bydlisko: Koš

PríspevokZaslal: Št august 30, 2012 07:53:41    Predmet: Odpovedať s citátom

janik1971 napísal:
... ze sa mu bojite povedat ci napisat pravdu. Aaa ja som zabudol, asi to bufe konstrukterska cest a etika... O tom uz viem cosi....

A čo mu mal ešte napísať? Že chleba sa natiera maslom z prava do ľava? Už mu toho napísal dosť na to, že Tatrmann konečne dokončil aspoň jeden zosilovač do hrajúcej podoby. Že mu to hrá naprd je nepodstatné, naučil ho Pavel a ostatní aspoň to, že mu to hrá...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Karel2
Hifista


Založený: 18 máj 2007
Príspevky: 129
Bydlisko: Tábor

PríspevokZaslal: Št august 30, 2012 08:02:45    Predmet: Odpovedať s citátom

kazzatel napísal:
Já mu píšu pravdu už pět let,.....


HQQF - návrh, konstrukce, provedení a způsob prezentování je do jisté míry a v určitém profilu, dílo mentálně retardovaného jedince. Je to nutkavá představa samotného autora, že stvořil velkolepé dílo. Nelze se divit, neboť pro samotného autora a jeho potenciál to je vrcholné dílo, které ho stálo nemálo sil. S tím pak souvisí autorovo naprosto nesoudné hodnocení vlastního díla a za každou cenu a na všech místech, kde to lze, hledat podobně postiženého jedince, který mu jeho dílo konečně pochválí. Nikdo a nic na světě autora, vzhledem k jeho postižení, nepřesvědčí o opaku.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
kazzatel
Hifi inventar


Založený: 19 január 2007
Príspevky: 6970

PríspevokZaslal: Št august 30, 2012 08:14:08    Predmet: Odpovedať s citátom

To já Karle samozřejmě vím...jenže on se souběžně naváží i do mě, nevím čím jsem si tu čest zasloužil...pravděpodobně závist, ale nejsem si stopro jistej...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
flyingbird
Nádejný hifista


Založený: 14 december 2009
Príspevky: 73
Bydlisko: Valašsko

PríspevokZaslal: Št august 30, 2012 08:20:03    Predmet: Odpovedať s citátom

kazzatel napísal:
Ty pochopitelný důvody jsou jaký ?


Měl vlastní zesilovač v testu.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Zosilňovače Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Ďalšia
Strana 2 z 9

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Nemôžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Nemôžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist