Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

MichalH

 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Členovia
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
MichalH
Hifi obsluha


Založený: 01 jún 2007
Príspevky: 17
Bydlisko: Ostrava

PríspevokZaslal: Pi jún 01, 2007 19:45:06    Predmet: MichalH Odpovedať s citátom

Zdravím účastníky diskuze.
Rád bych se (ze slušnosti) představil.
Jmenuju se Michal Hantl, jsem chudý student:) a hudební fanda a asi před půl rokem jsem se začal zajímat o hi-fi. Žel bohu jsem ještě nic pořádného nekoupil, ani nepostavěl.

Zatím poslouchám na třech pásmech vytvořených z dvou regálků Dexon Allegro 50, které jedou přes výhybku ze samodomo basové jednotky po otci s 8" + 10" reprem. Napájím to Technicsem SU-VX 500 po otci a jedu taktéž na Technics CD playeru.

Jsem rád za skvělou hudbu, která tu všude kolem je (k mání). Doors, Who, Zeppelini, Zappa, Clapton, Guns n'Roses/Velvet Revolver... Z jiného soudku zkouším Tori Amos, Suzane Vega, velice moc můžu Nicka Cavea.. Nezaleknu se ani (některé!) dechovky a velice rád i sám i třeba Timo Mass, nebo skvělý Cut Chemist, z dalšího soudku třeba Coline Bailey Rae, fantastická Amy Winehouse, nebo si dám třeba něco z Chesky Records (dík Suku:).

Někdy chcu našetřit na pořádné hi-fi-start komponenty, do té doby obhlížím, slintám a uvažuju o DIY.

_________________
Chtěl jsem jet bryčkou, ale pak jsem přepřáhl do saní.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Kuba4
Hifi inventar


Založený: 08 október 2006
Príspevky: 3917

PríspevokZaslal: So jún 02, 2007 08:16:04    Predmet: Odpovedať s citátom

Cau, Divochu,

Coline Bailey Rae můžu, je super. Zkus třeba nové album Jany Kirschner, povedlo se.

Pro chudého studentíka je ideální cesta DYI. Bedýnky by to chtělo!
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MichalH
Hifi obsluha


Založený: 01 jún 2007
Príspevky: 17
Bydlisko: Ostrava

PríspevokZaslal: So jún 02, 2007 13:46:04    Predmet: Odpovedať s citátom

Vyzkouším a povím, dík za tip:). Tyhle diskuze a vůbec celý internet je v tomhle směru je nebezpečné místo. Když jsem uvažoval, že bych si něco koupil kdysi, začal jsem myslet na regálky za pár a dneska je můj sen 3p. d'Appolito a jak tak pročítám diskuzi tak nejlépe aktivníWink.

Celkem mě překvapilo, že je tak málo DIY projektů s něčím jako 3p. d'Appolitem. Je to velikostí, nebo cenou, nebo...?

_________________
Chtěl jsem jet bryčkou, ale pak jsem přepřáhl do saní.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Kuba4
Hifi inventar


Založený: 08 október 2006
Príspevky: 3917

PríspevokZaslal: So jún 02, 2007 14:13:14    Predmet: Odpovedať s citátom

Mohly by Tě zajímat třeba tyto repráky: http://web.telecom.cz/macura/aktiv.html

Pan Macura je zkušený hifi borec, který ví, co dělá. Zkus realizaci nejdříve v pasivu a až odstraníš toho Technicse, tak jdi do aktivu.

Ber to jen jako tip.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MichalH
Hifi obsluha


Založený: 01 jún 2007
Príspevky: 17
Bydlisko: Ostrava

PríspevokZaslal: So jún 02, 2007 14:37:16    Predmet: Odpovedať s citátom

Na DIY aktivních rozměrů si určitě netroufám, ani na 3p. d'Appolito. Možná ale budu dost šílený, abych se o to pokusil, až budou peníze.

Bedýnky vypadají pěkně, hlavně by mě zajímalo, jak zní opěvované d'Appolito prostorově z pohledu uživatele, který na ně přešel z klasiky.

Ono nechat si postavět, nebo stavět podle návodu bude určitě jistější cesta, ale zatím nejsou penízky tak jenom koukám, sbírám informace a názory..

_________________
Chtěl jsem jet bryčkou, ale pak jsem přepřáhl do saní.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Členovia Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Môžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Môžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist