Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

ODMAZ ZABANOVANÉ IDENTITY (PŘÍSPĚVKŮ) NA HIFI.NAZORY
Choď na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Ďalšia
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Bojisko / offtopisko
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
merhaut
Hifi expert


Založený: 12 október 2006
Príspevky: 2646

PríspevokZaslal: Po jún 18, 2007 10:35:28    Predmet: ODMAZ ZABANOVANÉ IDENTITY (PŘÍSPĚVKŮ) NA HIFI.NAZORY Odpovedať s citátom

Je tu někdo technicky hackersky zdatný, že by byl schopen na zakázku odstranit z databáze hifi.nazory.cz mou kompletní identitu a tím pádem i všechny moje příspěvky.

Věřím, že zájemců o tuto službu by se zde našlo více Smile

Nebo aspoň odkaz na hackerský návodek, předal bych ho někomu ve svém okruhu, ať se stane pro jednou hackerem ...

Kdyžtak do pošty: merhaut@mbox.vol.cz
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
ferenc
Hifi expert


Založený: 29 október 2006
Príspevky: 1909
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: Po jún 18, 2007 10:49:38    Predmet: Odpovedať s citátom

obavam sa ze aj primitiv typu napoleonka si robi zalohu bazy ...
o tuto iniciativu sa uz pokusal viaceri a vzdy neuspesne ..

osobne sa mi ako ucinnejsie javi ostatnym uzivatelom ktori tam este prispievaju naznacit ze svojim konanim poskodzuju nas, ktorych prispevky su tam zneuzivane bez nasho suhlasu ..

navrhujem aby sme tu vytvorili nejaky sticky thread a tam popisali pre tunajsich navstevnikov ze na f-sporte sa hrubo manipuluje s nazormi prispievatelov ..

ak navstevost tej stranky klesne na minimum tak sa napoleonek aj s jeho forom stane len smiesnou reklamnou figurkou - niecim ako je horst alebo jan z WS teleshoppingu
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
mrazik
Hifista - pokročilec


Založený: 09 október 2006
Príspevky: 394
Bydlisko: Plzeň

PríspevokZaslal: Po jún 18, 2007 11:02:43    Predmet: Odpovedať s citátom

No ja nevim, ale nebylo by lepsi nechat to uz plavat? To nablblo se nezmeni a jakymkoliv takovymto pokusem mu jeste nazenete vody ma mlyn, aby mu ostatni mohli foukat bebi, jak jsou na nej ,, ti druzi " ee.
Bral bych minisport jako zivotni zkusenost a sel bych dal. Taky urcite nikdo z Vas nezastrelil svou byvalou partnerku jen protom, ze to nedopadlo.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Merk
Hifista - zaslúžilec


Založený: 07 november 2006
Príspevky: 754
Bydlisko: Praha (ne od narození! ;-))

PríspevokZaslal: Po jún 18, 2007 11:04:34    Predmet: Odpovedať s citátom

mrazik napísal:
Taky urcite nikdo z Vas nezastrelil svou byvalou partnerku jen protom, ze to nedopadlo.


To ne. Ale moje věci by mi vrátit mohla, ne? Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
mrazik
Hifista - pokročilec


Založený: 09 október 2006
Príspevky: 394
Bydlisko: Plzeň

PríspevokZaslal: Po jún 18, 2007 11:06:45    Predmet: Odpovedať s citátom

Merk napísal:
mrazik napísal:
Taky urcite nikdo z Vas nezastrelil svou byvalou partnerku jen protom, ze to nedopadlo.


To ne. Ale moje věci by mi vrátit mohla, ne? Wink


Otazkou je, zda - li si ji je dal dobrovolne ci si je vzala? Jsem presvedcen ze vestina z nas tam z donuceni nepsala.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Hlava
Hifi expert


Založený: 30 október 2006
Príspevky: 1134
Bydlisko: 1978-1996 Přerov / 1996-2002 Ostrava / 2002-2011 Brno / 2011-2018 Praha / 2018-? Rakousko

PríspevokZaslal: Po jún 18, 2007 11:11:45    Predmet: Odpovedať s citátom

Já bych to asi taky nechal plavat. Teda v mém případě je to trochu jiné v tom, že jsem po sobě na fsportu všechno smazal, to je fakt. Ale donekonečna se handrkovat a adminem? Proč? Blb zůstane blbem, navíc všechno nepohodlné smaže, takže navenek to vypadá že se vlastně nic nestalo a dotčení co proti tomu protestují jsou nepochopení ze strany ostatních uživatelů, kteří vlastně neví co se děje/stalo, což opět nahrává do karet adminovi ...

PS: Ale když někoho zabanuje, tak by na jeho žádost měl odstranit i jeho příspěvky, s tím souhlasím.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Merk
Hifista - zaslúžilec


Založený: 07 november 2006
Príspevky: 754
Bydlisko: Praha (ne od narození! ;-))

PríspevokZaslal: Po jún 18, 2007 11:13:43    Predmet: Odpovedať s citátom

mrazik napísal:
Merk napísal:
mrazik napísal:
Taky urcite nikdo z Vas nezastrelil svou byvalou partnerku jen protom, ze to nedopadlo.


To ne. Ale moje věci by mi vrátit mohla, ne? Wink


Otazkou je, zda - li si ji je dal dobrovolne ci si je vzala? Jsem presvedcen ze vestina z nas tam z donuceni nepsala.


Já to beru už jako srandu.... ...ale je přece rozdíl mezi věcmi, které jsem jí daroval, a věcmi, které jsem jí půjčil k užívání nebo si je u ní jen nechal a pak si je nemohl odnést, když vyměnila zámek. Já své příspěvky nikomu nedaroval. Nono
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
merhaut
Hifi expert


Založený: 12 október 2006
Príspevky: 2646

PríspevokZaslal: Po jún 18, 2007 11:22:52    Predmet: Odpovedať s citátom

Merk: Tak tak, rozumíme si, jsou to stále mé příspěvky ...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
brvno
Nádejný hifista


Založený: 05 december 2006
Príspevky: 68

PríspevokZaslal: Po jún 18, 2007 11:25:23    Predmet: Re: ODMAZ ZABANOVANÉ IDENTITY (PŘÍSPĚVKŮ) NA HIFI.NAZORY Odpovedať s citátom

merhaut napísal:
Je tu někdo technicky hackersky zdatný, že by byl schopen na zakázku odstranit z databáze hifi.nazory.cz mou kompletní identitu a tím pádem i všechny moje příspěvky.

Věřím, že zájemců o tuto službu by se zde našlo více Smile

Nebo aspoň odkaz na hackerský návodek, předal bych ho někomu ve svém okruhu, ať se stane pro jednou hackerem ...

Kdyžtak do pošty: merhaut@mbox.vol.cz


sa ti cudujem, kasli na to ber to ako minulost a neries to. skus sa nejakeho pravnika opytat ako je to u vas zo zakonom o ochrane osobnych udajov. maximalne tym by si bol schopny donutit niekoho aby ta "vymazal" z db... taketo hladanie hakerov sa moze obratit proti tebe. pokial viem su to vasinou silne individuality, ktory taketo veci robia zo svojeho vlasneho nutkania a pochybujem, ze by sa nechali na nieco podobne nahovorit. je to o ich cti, ak sa zdokonaluju hladanim chyb a nerobia to na "zakazku".

...to len organy cinne v trestnom konani vytvaraju obraz toho ze vsetci hakery su zlomyselnici ktory rano vstavaju s otazkou komu dnes znicim zivot.... chudaci z NBU by vam o tom vedli porozpravat xixi Cool
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Hop377
Hifista - pokročilec


Založený: 03 december 2006
Príspevky: 278

PríspevokZaslal: Po jún 18, 2007 11:27:19    Predmet: Odpovedať s citátom

Myslim, ze najlepsie to vystihol Mrazik Very Happy Thumb up
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
merhaut
Hifi expert


Založený: 12 október 2006
Príspevky: 2646

PríspevokZaslal: Po jún 18, 2007 11:31:33    Predmet: Odpovedať s citátom

Mrazík to nevystihl vůbec, Merk to vystihl přesně ... já nechci nic jiného, než si odnést svoje věci pryč z domu, ze kterého jsem byl svévolně domácím vykázán ... domácímu ani jeho majetku nic nehrozí ... věřím, že v mailu něco užitečného najdu, první vlaštovky už přiletěly ...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
mrazik
Hifista - pokročilec


Založený: 09 október 2006
Príspevky: 394
Bydlisko: Plzeň

PríspevokZaslal: Po jún 18, 2007 11:36:32    Predmet: Odpovedať s citátom

OK, beru. Nicmene mam za to, ze rozumny clovek se zorientuje a udela si obrazek sam a jelito zustane jelitem navzdory vsem snaham. Stejne asi kazdy hledac hifi informaci drive ci pozdeji narazi i na Slovanet, co je videt z narustu mistni clenske zakladny. O to snadneji si budou lide dotvaret nazory nejen o hifi.nazorech
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Yradak
Hifista


Založený: 17 január 2007
Príspevky: 134
Bydlisko: Olomouc

PríspevokZaslal: Po jún 18, 2007 11:47:58    Predmet: Odpovedať s citátom

Ja zo snáh mazať vlastné príspevky z fóra, odkiaľ som vykickovaný, cítim skor na 50 pocit urážky a snahu o osobnú pomstu, na 50 akétaké opodstatnenie svojej požiadavky - problémom je, že vačšina sa pri snahe o zmazanie svojich príspevkov opáša akýmsi právom na to. Chcieť to po hackeroch je už svojrázne prehnané, navyše niekto už spomenul, že zálohované to je nepochybne.
Príklady a podobenstvá prosím nie, to sa možeme dostať hocikam - napr. k domu z ktorého som bol vykázaný etc., ale možem napísať aj že to je ako chodiť do modelárskeho krúžku, postaviť z ostatnými pár lietadielok a potom keď ma ujo vedúci vykáže pre zelený odev,chcieť všetky lietadielka, ktoré však z istej a často aj vačšej časti postavili iní, zničiť. Alebo ako ináč to riešiť, na lietadielkach zničiť čo som polepil ja? Tu krídielko, tam vrtuľku? Na toto lietadielko som plán vyštrachal z ABCčka ja,možem ho zničiť ?

_________________
ALC883 toslink out - Sony TA-F650ESD - Mission 771E
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
mrazik
Hifista - pokročilec


Založený: 09 október 2006
Príspevky: 394
Bydlisko: Plzeň

PríspevokZaslal: Po jún 18, 2007 11:51:18    Predmet: Odpovedať s citátom

Me je to sumafuk, jen se domnivam, ze pokud protistrana nema dostatek hrdosti a intelektu, tak jakakoliv vendeta je zbytecna, protoze smysl meho konani nebude stejne nikdy pochopen.
Preju Vam hodne zdaru.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
merhaut
Hifi expert


Založený: 12 október 2006
Príspevky: 2646

PríspevokZaslal: Po jún 18, 2007 11:53:16    Predmet: Odpovedať s citátom

Mrazik: jenže normální člověk si při tom jeho selektovaném mazání ani ničeho nevšimne, že se něco děje, nemá šanci to zaregistrovat, pro příklad se stačí podívat na současnou nekonfliktní podobu vlákna přehrávače do 10.000, ten takzvaný test, kde se prořekl, že čeká na schválení prodejce a že to celé posuzoval a přepínal sám a na chvilku ve dvou ... a to všechno nzmizelo ...

Kdyby ale všichni zabanovaní odmazali, popřípadě částečně přenesli sem, své příspěvky, tak už by si všiml každý, že něco nesedí, prostě by se forum hifi.nazory informačně zbořilo ...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
mrazik
Hifista - pokročilec


Založený: 09 október 2006
Príspevky: 394
Bydlisko: Plzeň

PríspevokZaslal: Po jún 18, 2007 11:57:28    Predmet: Odpovedať s citátom

merhaut napísal:
Mrazik: jenže normální člověk si při tom jeho selektovaném mazání ani ničeho nevšimne, že se něco děje, nemá šanci to zaregistrovat, pro příklad se stačí podívat na současnou nekonfliktní podobu vlákna přehrávače do 10.000, ten takzvaný test, kde se prořekl, že čeká na schválení prodejce a že to celé posuzoval a přepínal sám a na chvilku ve dvou ... a to všechno nzmizelo ...

Kdyby ale všichni zabanovaní odmazali, popřípadě částečně přenesli sem, své příspěvky, tak už by si všiml každý, že něco nesedí, prostě by se forum hifi.nazory informačně zbořilo ...


Hele nezlob se na me, ale trosku mi to pripada jako prislovecne rikani o koze. Misto abychom si hledeli ty svoji, porad nas prudi sousedova.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Yradak
Hifista


Založený: 17 január 2007
Príspevky: 134
Bydlisko: Olomouc

PríspevokZaslal: Po jún 18, 2007 12:10:55    Predmet: Odpovedať s citátom

...informačne zborilo...

A zrejme práve o to ide. Nie o vymáhanie si neurčitého práva. Vymontujem si z auta v ktorom sa viezli a vozia aj iní polovicu predného sedadla a ľavú zadnú smerovku.

_________________
ALC883 toslink out - Sony TA-F650ESD - Mission 771E
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
merhaut
Hifi expert


Založený: 12 október 2006
Príspevky: 2646

PríspevokZaslal: Po jún 18, 2007 12:14:14    Predmet: Odpovedať s citátom

Dnes chtěl po Napoleonkovi tuším Donuts ve vší slušnosti odmazat svou identitu a příspěvky, když k nim nemá přístup. Souhlas s požadavkem vyjádřilo více jak 90% diskutujících, vlákno po hodině zmizelo ...

Jak vidno, takhle to nepůjde ...

Už prosím žádné kulhavé moralistické analogie s kozičkama, modýlkama, přítelkyněma, odvetama, směrovkama, sedadlama ...

Už jen kdo má konkrétní technologickou radu jak na to, připomínku, odkaz - sem nebo do mailu

Díky
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
ferenc
Hifi expert


Založený: 29 október 2006
Príspevky: 1909
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: Po jún 18, 2007 12:43:27    Predmet: Odpovedať s citátom

ja nevidim problem v moralnej stranke veci - napoleonek je pre mna moralna sracka a nemam zaujem sa v nej spinit ...
ja vidim problem v "komercnej" stranke veci ... cele to forum sa meni na propagovanie vyrobkov a nazorov s ktorymi ja bud nemam nic spolocne, alebo s nimi vobec nesuhlasim (C4Y, spalicek, xavian a pod.)
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
ferenc
Hifi expert


Založený: 29 október 2006
Príspevky: 1909
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: Po jún 18, 2007 13:03:09    Predmet: Odpovedať s citátom

Donuts2
# Zasláno: 18 Čen 2007 10:48:42
Pokud ban tak se vsim vsudy, takze bud tak laskavy Martine a smaz celou moji identitu vcetne VSECH mych postu.

Yradak
# Zasláno: 18 Čen 2007 11:08:28
Pri všetkej úcte, celkom nereálny a naivný požiadavok. Se vším všudy si každý može vyložiť ako chce a neexistujú pravidlá konania po ban-e, pre nikoho.

krkavec
# Zasláno: 18 Čen 2007 11:08:55
I ty naivko, na něco takového se tu nehraje. Zdejší admin se s radostí přiživuje na příspěvcích zabanovaných členů. Raději ani nebudu psát, s čím vším je to v rozporu. Ale rád bych upozornil Martínka, že tak dlouho se chodí se džbánem pro vodu, až se ucho utrhne....

Donuts2
# Zasláno: 18 Čen 2007 11:12:20
Yradak
Nerealny? Martinovi na to staci tri kliknuti. Slusne jsem pozadal, nic vic.

krkavec
# Zasláno: 18 Čen 2007 11:13:26
Tak, tak, stačí smazat uživatele (místo banu) a zmizí všechny jeho příspěvky. Lehké jak facka - ale to by "někod" musel chtít... A ne se chovat jako příživník.

Donuts2
# Zasláno: 18 Čen 2007 11:18:15
krkavec
Dobre si uvedomuje, ze kdyby smazal vsechny identity, ktere to po nem chteli tak by prisel o 15%-20% prispevku primo a dalsich minimalne 20% by se stalo nesrozumitelnych, jakozto reakce na ty smazane.

krkavec
# Zasláno: 18 Čen 2007 11:19:57
Jo, jo, stačí se podívat na žebříček nejvíce přispívajících. Kolik z nich ještě nemá ban? Jeden? Dva?
Naštěstí už všichni zdrhli na http://hifi.slovanet.sk/bb/ kde se tyhle žabomyší války nevedou, protože k nim nikdo nedává důvod.

Yradak
# Zasláno: 18 Čen 2007 11:46:22
Nie, myslel som to ináč. Kto vymyslel, kde v pravidlách fóra bolo napísané že po bane vzniká adminovi nejaká povinnosť mazať všetky príspevky? To si to len niekto vymyslel a všetci si myslia že to platí, a nechoďte na mňa zo slušnosťou. To je také ako bolo na internáte z neba vytiahnuté pravidlo, že na vlastnú izbu sa neklope, alebo keď si ma buchol ty buchnem ťa aj ja. Je adminova vec, čo spraví s príspevkami, s tým, že ich po bane nemusí zmazať, musel rátať každý. Po bitke je každý generál.

krkavec
# Zasláno: 18 Čen 2007 11:54:33
Ale, ale. Je to jednoduché - příspěvky jsou toho, kdo je napsal a jen on má právo rozhodovat, co s nimi bude. Je skutečně adminovou věcí, že bude tento fakt ignorovat a dál na příspěvcích zabanovaných parazitovat. Stejně tak je věcí slušných lidí, že si o takovém postupu myslí své.

Donuts2
# Zasláno: 18 Čen 2007 12:04:54
Yradak
Ja se tedy konkretne autorskym pravem nezabyvam, ale rozhodne je muj pravni nazor dost odlisny od toho tveho.

Pemar
# Zasláno: 18 Čen 2007 12:08:56
Každý, kto tu napíše príspevok, tak dobrovoľne dáva svoje názory k úžitku celého fóra, nielen Martina. Rozhodnutie o vymazaní príspevkov, pokiaľ to zmluvne nie je uvedené inak, by tak, pri všetkej slušnosti, malo byť vecou všetkých členov. Mnohí na príspevky, ktoré dotyčný napísal, reagovali a ich reakcie tam zostanú. Vymazanie všetkých príspevkov je potom obdobné ako ničenie všetkého a pálenia mostov pri ústupe.
Každý, kto tu niečo napíše, musí počítať s tým,že to dáva na verejnosť. A preto treba písať tak, aby sa napr. aj po čase netrebalo hanbiť za svoje príspevky.

Acon
# Zasláno: 18 Čen 2007 12:12:10
myslím, že ak admin nestojí o člena, automaticky nestojí o jeho príspevky. Inak by predsa o člena stál. A tak by s identitou mali zmiznúť aj príspevky
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Hlava
Hifi expert


Založený: 30 október 2006
Príspevky: 1134
Bydlisko: 1978-1996 Přerov / 1996-2002 Ostrava / 2002-2011 Brno / 2011-2018 Praha / 2018-? Rakousko

PríspevokZaslal: Po jún 18, 2007 13:05:22    Predmet: Odpovedať s citátom

Ano, pěkné. Jinak do puntíku souhlasím a ztotožňuji se s tím, co napsal Acon ...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
coffee
Hifi expert


Založený: 04 október 2006
Príspevky: 2324
Bydlisko: různě

PríspevokZaslal: Po jún 18, 2007 14:02:51    Predmet: Odpovedať s citátom

...
_________________
“And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music.” ― Friedrich Nietzsche


Naposledy upravil coffee dňa Št jún 03, 2010 21:10:03, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Acon
Hifista - pokročilec


Založený: 12 december 2006
Príspevky: 441
Bydlisko: Nitra SK

PríspevokZaslal: Po jún 18, 2007 14:48:52    Predmet: Odpovedať s citátom

coffee napísal:
ACONE!!!!

tak teď si si u mě šplhnul ! Cool



KONEČNE!!! Cool

_________________
moje civilné meno je Oleg. Ak sa s niekym stretnem, nechcem byť nejaký anonym
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
zdenek3
Hifista - pokročilec


Založený: 07 február 2007
Príspevky: 453

PríspevokZaslal: Po jún 18, 2007 15:11:52    Predmet: Odpovedať s citátom

Acon

Když člen nestojí o admina a chce své příspěvky zpět?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Acon
Hifista - pokročilec


Založený: 12 december 2006
Príspevky: 441
Bydlisko: Nitra SK

PríspevokZaslal: Po jún 18, 2007 16:24:08    Predmet: Odpovedať s citátom

zdenek3 napísal:
Acon

Když člen nestojí o admina a chce své příspěvky zpět?


Sad skoro to isté.

_________________
moje civilné meno je Oleg. Ak sa s niekym stretnem, nechcem byť nejaký anonym
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
ferenc
Hifi expert


Založený: 29 október 2006
Príspevky: 1909
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: St november 21, 2007 16:39:36    Predmet: Odpovedať s citátom

musim povedat ze sa dnes neskutocne dobre zabavam vdaka f-sportu.cz

-----------
merhaut

Teď jsem se vážně pobavil

Marek Kubík, co vozí Denseny a co s ním byl i u mne mi přeposlal SMS ve znění, cituji: "Pane Kubik, Jarda Merhaut pomlouva na foru Densen Vami zapujcenou B-110? Ales Gree" - konec citace.

Takže pro Aleška udavače speciálně:
1. nauč se psát česky příteli
2. seber odvahu o napiš podepsaný názor sem
3. nic jsem nepomlouval, napsal jsem své poslechové dojmy, tytéž dojmy jsem samozřejmě sděloval i Markovi přímo u poslechu, nejsem ani vlezdoprdelka, ani zbabělec, ani pomlouvač a ten zesilovač má své čaro, ale ne pro mne.
Tak co, najdeš odvahu a ozveš se?

Samozřejmě, že Densen B-110 ještě uslyším v jiné konstelaci i s CDP, u Franty, v Recalu, u Marka, i u sebe ... a samozřejmě, že vše zase popíšu.
------------------
eficak

Jsi nervák s chvaty zápasníka.

Vyhledáváš spory.

Jsi problémový přitom mi to přijde, že ty sám, máš problém.
Viz loňské vyhrožování bitím Martinovi Adminovi.
Je to na zamyšlenou.
Na všechny Tvé otázky si najdi odpověď v mých předchozích příspěvcích. Všimni si mé cizelované, líbezné češtiny
Je čas zvolat že Tvůj čas ještě nenadešel. Až se budeš cítil lépe, ubohý nemocný příteli, ozvi se a rád Tě tu opět uvidím.

Budeš teď psát, že až mě potkáš, naděláš více malých Alešků.
Vím, že jsi velký znalec rocku, nahrávek všemožných kapel a nahrávek, remasterů a rozumíš autorskému právu.
Ani hrubé urážky mi nezabrání, brát si z Tebe tobré.
Zatím tu však není místo, pro hloupé vulgarismy.
Pišme si raději o hudbě a lásce k ní. O svých osobních oblíbených typech zkreslení k němuž řadím i zvuk onoho BVA.
---------------

merhaut

Aha Alešku efičáku,

takže:
- já na diskuzní fórum o hifi popíšu jak slyším Densen a jeho plusy i mínusy
- ty napíšeš (nesmyslnou "češtinou") lživou BONZ SMS o mém údajném pomlouvání
- já na tyhle manýry veřejně upozorním a mám z nich legraci.

A nakonec jsem já podle tvého výronu:
- nervák,
- vyhledávám spory,
- problémový,
- ubohý nemocný
a urážím tě.

Jo a mám své oblíbené typy zkreslení BVA ...

K tomu všemu mám pro tebe jediný vzkaz: chováš se jako typický malý chycený udavač. Maska ti spadla a žádné tvé infantilní veršíky ji zpět nenasadí ...
--------
eficak

Tiskové komuniké.
Děkuji kolegovi Jaroslavu Merhautovi, za představení veřejnosti.
Jsem to já, Aleš Greé a mám intimní poměr se svým integrovaným zesilovačem Densen Beat B-100.

Celou značku syna dánska vnímám, jako osobní objev kouzla tranzistoru s darem poezie.
Zmínky o Merhautovu poslechu B-110 od stolu za studena, ve mě vyvolává úzkost, která mě přiměla poslat SMS p.Kubíkovi z Mark-audio Kroměříž.
Investice do potřebného sortimentu za nemalé peníze, dlouhá cesta na sever a zpět, dobrá vůle, půjčit blízkému Studiu Recal Zlín a jeho člověku Jardovi Merhautovi, nový, u nás dosud neslyšený zesilovač, je mi velmi sympatická.
Jarda dostal dánského prince pod nos a jeho dehonestace tady je pro mě neslušná. Pak rád žaluju a plně se k tomu přiznávám. Je odporné zneužít cizí práci pod záminlou žádosti o poslech. Nelíbí se mi to a bojuji proti Jaroslavově opovržlivému jednání. Severská manufaktura s jedním z nejtěžších daňových zatíženích na světě dělá něco, co se mi líbí.
Zamýšlím zakoupit CD B-410 a nejaké další menší věci od p.Kubíka. Těší mě, že se nemusím obracet na Waršavu a mohu si před koupí poslechnout Densen před objednávkou.
Když si Merhaut uvádí mé jméno, dokončím jeho libé snažení a poskytnu i fotku efičáka.

Rotfl
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
merhaut
Hifi expert


Založený: 12 október 2006
Príspevky: 2646

PríspevokZaslal: St november 21, 2007 17:28:39    Predmet: Odpovedať s citátom

To ještě bude pokračovat Smile

Spíš téma pro nějakého psychiatra:
- tři kámoši se sejdou, poslechnou nový zesák co jeden z nich donese, s úsměvem pár hodin poslechnou, pokecají co se líbí nelíbí, v něčem se shodnou, v něčem ne, a domluví se zase na příště na pokec a poslech
- jeden z nich (já) hodí své čerstvé dojmy na net
- do diskuze přiletí trdlo a začně mě obviňovat divže ne z rozpoutání třetí světové války, protože on tu značku přeci miluje
- pošle žalobnickou SMS dovozci, jenže ouha, shodou okolností je to jeden z těch tří, co jsme poslouchali a ten mi ji se smíchem přepošle ...
- hodím ten bonz na net, ať je legrace
- a udavač se po odhalení identity zblázní totálně.

Co bude dál? Veselo. A pak Napoleonek svého kamaráda bonzáčka podrží a všechno odmaže a mou třetí identitu zabanuje Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Hlava
Hifi expert


Založený: 30 október 2006
Príspevky: 1134
Bydlisko: 1978-1996 Přerov / 1996-2002 Ostrava / 2002-2011 Brno / 2011-2018 Praha / 2018-? Rakousko

PríspevokZaslal: St november 21, 2007 17:32:39    Predmet: Odpovedať s citátom

No jo, taky na to čumim a nestačím zírat Shocked Rotfl
Ale pěkně to všechno Merhaut napsal.

Bonzáka se všichni zastávají, takovej Dadaft v tom vláknu doslova exceluje ...
Efičák práskač, to je zase jednou veselo.
Nedej bože, aby někdo napsal, že to hraje blbě!
Jarda dostal dánského prince pod nos a jeho dehonestace tady je pro mě neslušná.
Novodobá rádobycenzura v praxi.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Hlava
Hifi expert


Založený: 30 október 2006
Príspevky: 1134
Bydlisko: 1978-1996 Přerov / 1996-2002 Ostrava / 2002-2011 Brno / 2011-2018 Praha / 2018-? Rakousko

PríspevokZaslal: St november 21, 2007 17:34:13    Predmet: Odpovedať s citátom

merhaut napísal:
Co bude dál? Veselo. A pak Napoleonek svého kamaráda bonzáčka podrží a všechno odmaže a mou třetí identitu zabanuje Smile

Rychle zazálohovat a vystavit aspoň tady, takový fópá některých identit se jen tak nevidí ... Laughing
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Troton
Site Admin


Založený: 11 august 2006
Príspevky: 2844
Bydlisko: Trenčín

PríspevokZaslal: St november 21, 2007 19:34:19    Predmet: Odpovedať s citátom

Musim povedat, ze ma Eficak dost sklamal.Kedysi som mal z neho iny dojem, ze je trochu "nad vecou" , ale zmena vo vyjadrovani je viac nez zrejma a uz bez snahy nieco zakryvat.
Obzvlast o tom vravi ton prispevku 21 Lis 2007 16:11:51 kde su totalne prekrutene fakty.
Dobre si pamatam situacie Martin vs JM a nielen tie a skor mam pocit, ze pise o panovi domacom.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Bojisko / offtopisko Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Ďalšia
Strana 1 z 10

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Môžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Môžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist