Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

Elektronkovy zesilovac - zvuk?
Choď na stránku 1, 2, 3 ... 23, 24, 25  Ďalšia
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Zosilňovače
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
glorei
Nádejný hifista


Založený: 22 jún 2012
Príspevky: 53

PríspevokZaslal: Št január 17, 2013 13:14:21    Predmet: Elektronkovy zesilovac - zvuk? Odpovedať s citátom

Zdravím, chtěl bych se zeptat jaky mate nazor na elektronkovy zvuk?
Uvazuju, ze bych poridil Pathos Logos, ale nevim, zda li na hudbe co posloucham to bude to prave orechove... ( Nightwish,Sonata Arctica, Edenbridge, Hammerfall, Pink Floyd, Gary Moore, Rogers Waters, Def Leppard...) No kazdopadne bych chtel urcite nejdrive poslech, ale nedam nic za Vase nazory...Diky
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Kozousch
Hifi inventar


Založený: 09 máj 2009
Príspevky: 4168

PríspevokZaslal: Št január 17, 2013 13:54:27    Predmet: Odpovedať s citátom

Kdybych se pokusil udělat analýzu "typického" zdejšího názoru, tak by to (podle mě) bylo asi takto:

Lampy mají smysl v případě, že má člověk hodně citlivé reprobedny a hlavně fakt dost peněz - pokud je schopen a ochoten zaplatit nekompromisní řešení, proč ne. Za hodně peněz lze získat poměrně věrný "netranzistorový" zvuk.

Ve střední kategorii se připouští kvalitní lampový předzesilovač a tranzistorový konec.

S omezeným rozpočtem mají převahu "tranzistoráky". Levné lampáče jsou "hudební nástroje" a ne Hi-Fi zesilovače. "Zaslepených lampových adorantů", kteří věří, že když si na dealextreme.com koupí levný "čínský lampión", tak udělají moc dobře, je tu minimum.

A hlavně - člověk by se neměl zabývat vírou v určitou technologii, ale hledat řešení s nejlepším poměrem cena/výkon. To, co je pro něj nejlepší, musí vědět on sám.

Příklad z jiné oblasti: když bude člověk s omezeným rozpočtem jezdit autem převážně krátké trasy po městě a koupí si na to turbodiesel aby uspořil, tak je s prominutím debil nezávisle na tom, jak moc jsou turbodiesely právě populární, nebo jak jsou v porovnání s atmosférickými benziňáky na technicky "vyšší" úrovni.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
karfik
Hifista - zaslúžilec


Založený: 21 december 2006
Príspevky: 960
Bydlisko: Ostrožská Nová Ves

PríspevokZaslal: Št január 17, 2013 15:37:58    Predmet: Odpovedať s citátom

Já slyšel lampy jen u dvou lidí:
1) Audiomat Soflege + Xavian XN270 = pouze dobrý zvuk, osobně bych ho nechtěl
2) DIY lampáč s EL34 v ultralineárním zapojení + DIY bedny osazeny SEAS Excel + Scan-Speak basáček = nejlepší zvuk jaký jsem kdy v životě slyšel, to bych chtěl, to je můj sen. Dá se říci, že je to hudební zázrak, protože i hudbu, kterou neposlouchám, tak přes toto se mi líbila. Nechápu jak to ty lampy dělají, ale je to tak. Ale musím podotknout, že lampový zesik je hudební nástroj, nějaké detaily a monitorový poslech nehrozí, ale my přeci posloucháme hudbu, aby se nám líbila, ne proto, aby byla technicky dokonalá (proto jsem rozprodal celý řetězec, protože do tohoto stádia jsem se dostal)

_________________
Audio streamer Volumio + gramofon - DAC+Buffer - PowerAmp T class 2x300W - 3p reprosoustavy SS+Audax (vše má vlastní výroba pod označením MINIMALISM), kabeláž USB Belkin Premium, interconnect RG223, reprokabel RG214
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
glorei
Nádejný hifista


Založený: 22 jún 2012
Príspevky: 53

PríspevokZaslal: Št január 17, 2013 16:01:47    Predmet: Odpovedať s citátom

No takze popravde...kombinace b&w 804 a pathos logos neni dobra kombinace? Ja jeste nikdy neslysel zvuk z lampy...proto se tedkom zacinam o toto torsku zajimat...Mojim snem jsou samozrejme b&w 802D ale to je trosku na dlouho Smile No nejspis nejlepsi varianta bude zajit do posluchoveho studia a poslechnout nejake ty lampy
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
kazzatel
Hifi inventar


Založený: 19 január 2007
Príspevky: 6970

PríspevokZaslal: Št január 17, 2013 16:06:07    Predmet: Odpovedať s citátom

A v jakém stádiu jsi tedy nyní, Kárfí ? Pravděpodobně v onom stadiu " shnilých ryb ", jak se můžeš dočíst v Sinuhetovi....ale chutná-li to tobě, nemusí to automaticky znamenat, že to musí chutnat i jinejm.... Laughing
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
glorei
Nádejný hifista


Založený: 22 jún 2012
Príspevky: 53

PríspevokZaslal: Št január 17, 2013 16:17:02    Predmet: Odpovedať s citátom

Nyní je stádium b&w 604, tento rok nebo příští rok b&w 803 a někdy za X let muj sen 802D Smile Jde to pomalu nooo Sad
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Kozousch
Hifi inventar


Založený: 09 máj 2009
Príspevky: 4168

PríspevokZaslal: Št január 17, 2013 16:29:05    Predmet: Odpovedať s citátom

Tak si letos kup jednu lampu, příští rok druhou lampu, ... Smile

Ne, dělám si legraci. Podle mě by bylo rozumné si na vlastní uši zjistit, jestli by ti vyhovoval lampáč, který si můžeš aktuálně dovolit. Pokud ne, kup si tranzistorák, který jsi ochotný akceptovat, a šetři na lampáč pořádný.

Problém u lampáčů je podle mě v tom, že je na trhu málo ojetin. U beden nebo tranzistoráků můžeš prodat 604 a koupit jeté 803, ta pár let prodat 803 a koupit jeté 802D. Jenže jetých lampáčů na tenhle postup podle mě není dost a stoupat takhle nákupem nových lampáčů by znamenalo obrovské prodělky.


Naposledy upravil Kozousch dňa Št január 17, 2013 16:34:53, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
glorei
Nádejný hifista


Založený: 22 jún 2012
Príspevky: 53

PríspevokZaslal: Št január 17, 2013 16:32:02    Predmet: Odpovedať s citátom

No trandak bych vybral Marantz PM 11 S2 zatim teda...ale pathos logos, uz se da sehnat za podobnou cifru...takze ted ta otazka Smile pathos ci marantz? Nejdriiive, to musiim poslechnout...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Kozousch
Hifi inventar


Založený: 09 máj 2009
Príspevky: 4168

PríspevokZaslal: Št január 17, 2013 16:38:41    Predmet: Odpovedať s citátom

Marantz PM 11 S2 má můj kamarád a hraje mu to parádně. Srovnat to s lampama ale nedokážu. U něj stejně lampy nepřicházejí v úvahu, protože má dvoubasákové hrombedny s desetipalci a žhaví to stylem "krev z uší".
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
vlado222
Hifi expert


Založený: 10 február 2011
Príspevky: 1135

PríspevokZaslal: Št január 17, 2013 17:46:18    Predmet: Odpovedať s citátom

Pokiaľ viem tak Pathos Logos je hybrid. Lampy ma v predzos. sekcii na konci má tranzistory. Nie je to lampáč. http://www.google.sk/url?sa=t&rct=j&q=pathos%20logos%20&source=web&cd=14&cad=rja&sqi=2&ved=0CIwBELgCMA0&url=http%3A%2F%2Fwww.youtube.com%2Fwatch%3Fv%3DTpJ__cMLQKA&ei=OiT4UKLoOIrTsgaq5oGQAQ&usg=AFQjCNG_zldzIpSa6DCWLjrizt-kX97RGA
Do 18 watov pracuje v triede A potom prechádza do triedy AB kde vie dodať pri 4 ohmoch 220 wat.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
lubos3362
Hifi obsluha


Založený: 14 júl 2011
Príspevky: 23
Bydlisko: Nováky

PríspevokZaslal: Št január 17, 2013 22:19:54    Predmet: Odpovedať s citátom

Jedneho pathos máš v rubrike bazár, tak šup šup páraj ponožku.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
peter_spx
Hifista - zaslúžilec


Založený: 24 marec 2009
Príspevky: 844
Bydlisko: Slovakia

PríspevokZaslal: Pi január 18, 2013 07:10:31    Predmet: Odpovedať s citátom

tak isto ako aj medzi polovodicovymi amps tak aj pri elektronkovych su spickove a su ,,shity,, ktorych byva zvacsa viac.
Vseobcne,ked sa divam na hudbu ,ktoru pocuvas,predpokladam, ze aj uvazujes o bedniach s vacsim basakom a tu moze byt problem,pretoze elektronkove zosilnovace nedosahuju vyssie hodnoty tlmenia.Preto ti velky basak nedostatocne zatlmia.Preto elektronkovy zosik,by si mal vyberat aj s bednami.Basak by nemal byt velky(cca do 20cm).Citlivost okolo 90dB a viac.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
palipol
Hifista - zaslúžilec


Založený: 19 február 2007
Príspevky: 589

PríspevokZaslal: Pi január 18, 2013 08:16:08    Predmet: Odpovedať s citátom

kazzatel napísal:
A v jakém stádiu jsi tedy nyní, Kárfí ? Pravděpodobně v onom stadiu " shnilých ryb ", jak se můžeš dočíst v Sinuhetovi....ale chutná-li to tobě, nemusí to automaticky znamenat, že to musí chutnat i jinejm.... Laughing


Posmech - nič viac.

to Glorei:

Nezostáva teda nič, len investovať do súkromného porovnávacieho posluchového testu medzi DPA a Pathos Logos. Čo sa Ti bude páčiť viac, to si kúp.

Karfik má praktický názor, nech už je v akomkoľvek štádiu hnitia.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
kazzatel
Hifi inventar


Založený: 19 január 2007
Príspevky: 6970

PríspevokZaslal: Pi január 18, 2013 09:26:05    Predmet: Odpovedať s citátom

Vidím Palipole, žes Sinuheta nečetl... Laughing
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
palipol
Hifista - zaslúžilec


Založený: 19 február 2007
Príspevky: 589

PríspevokZaslal: So január 19, 2013 13:31:06    Predmet: Odpovedať s citátom

kazzatel napísal:
Vidím Palipole, žes Sinuheta nečetl... Laughing


A čo ako. Keď si Sinuheta prečítam tiež každého pošlem doprdele?? Razz
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
tedwine
Nádejný hifista


Založený: 03 október 2008
Príspevky: 95

PríspevokZaslal: So január 26, 2013 21:08:54    Predmet: Re: Elektronkovy zesilovac - zvuk? Odpovedať s citátom

glorei napísal:
Zdravím, chtěl bych se zeptat jaky mate nazor na elektronkovy zvuk?
Uvazuju, ze bych poridil Pathos Logos, ale nevim, zda li na hudbe co posloucham to bude to prave orechove... ( Nightwish,Sonata Arctica, Edenbridge, Hammerfall, Pink Floyd, Gary Moore, Rogers Waters, Def Leppard...) No kazdopadne bych chtel urcite nejdrive poslech, ale nedam nic za Vase nazory...Diky


Logos je hybrid, nie elektronkovy. Pocuvam podobne zanre a mal som logos, naozaj vyborny zosik. Predal som ho davno spolu s celou hifi a teraz mi je to tak trochu luto. Ja som nemalk zvuku najmensiu vyhradu, ale kazdy ma ine preferencie,chod si ho vypocut. V kazdom pripade je super a bude zalezat aka je cenova ponuka.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
patmann
Hifista


Založený: 18 september 2007
Príspevky: 158
Bydlisko: Nedaleko od Ostravy

PríspevokZaslal: Ut marec 26, 2013 06:01:58    Predmet: Odpovedať s citátom

palipol napísal:
kazzatel napísal:
Vidím Palipole, žes Sinuheta nečetl... Laughing


A čo ako. Keď si Sinuheta prečítam tiež každého pošlem doprdele?? Razz


Palipole díky,rak už jsem se dlouho nezasmal Smile. Hned po šichtě si jdu Sinuheta koupit...

K lampam,já poslouchám i rock a dlouho jsem zkoušel různé tranzistory,nakonec jsem skončil ale u lamp Audiomat Arpege+Spendor S8e,je to jen o preferencích každého soudruha,takže poslouchat,poslouchat,poslouchat.... A pak vybírat...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
efičák
Hifista


Založený: 24 január 2007
Príspevky: 239
Bydlisko: Ostrava

PríspevokZaslal: Ut marec 26, 2013 13:18:05    Predmet: Odpovedať s citátom

Egypťana sem sháněl jako audioknihu...marně. Taky si ho koupím.

Lampa jako předzesilovač ? Super !
Elektronkoj chorchoj předzesilovač používám jako zkrášlovač nahrávek.

Bohužel je můj PJ Aniversary příliš přesný a čistý.Smile
Neznatelné obohacení středů nestačí na skutečně gurmánské požívání kolorovaného zvuku opulentního typu.

Daleko hezčí je (ich forma) výsledek zkreslení přes triody 6NS7.
Dvojité triody poskytují nakadeřený zajímavý zvuk prostý zrnitých sykavek, zykavek a šikavek !
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
zdenoeddie
Hifista - pokročilec


Založený: 17 marec 2010
Príspevky: 331

PríspevokZaslal: Pi marec 29, 2013 21:56:43    Predmet: Odpovedať s citátom

Eficak mal na mysli 6SN7 dvojtriody (ruske 6n8s). To len pre poriadok Smile
_________________
Vacuum Madness
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
kazzatel
Hifi inventar


Založený: 19 január 2007
Príspevky: 6970

PríspevokZaslal: Pi marec 29, 2013 22:14:54    Predmet: Odpovedať s citátom

Daleko hezčí je (ich forma) výsledek zkreslení přes triody 6NS7.
Dvojité triody poskytují nakadeřený zajímavý zvuk prostý zrnitých sykavek, zykavek a šikavek !
Bravo Efičáku ! Napsat tolik pitomostí jen dvěma větami to vyžaduje mimořádnej talent.... Thumb down
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
dzyan
Hifista - pokročilec


Založený: 05 marec 2008
Príspevky: 407
Bydlisko: Pardubicko

PríspevokZaslal: Pi apríl 12, 2013 09:04:28    Predmet: Odpovedať s citátom

Kozousch napísal:
Kdybych se pokusil udělat analýzu "typického" zdejšího názoru, tak by to (podle mě) bylo asi takto:

Lampy mají smysl v případě, že má člověk hodně citlivé reprobedny a hlavně fakt dost peněz - pokud je schopen a ochoten zaplatit nekompromisní řešení, proč ne. Za hodně peněz lze získat poměrně věrný "netranzistorový" zvuk.

Ve střední kategorii se připouští kvalitní lampový předzesilovač a tranzistorový konec.

S omezeným rozpočtem mají převahu "tranzistoráky". Levné lampáče jsou "hudební nástroje" a ne Hi-Fi zesilovače. "Zaslepených lampových adorantů", kteří věří, že když si na dealextreme.com koupí levný "čínský lampión", tak udělají moc dobře, je tu minimum.

A hlavně - člověk by se neměl zabývat vírou v určitou technologii, ale hledat řešení s nejlepším poměrem cena/výkon. To, co je pro něj nejlepší, musí vědět on sám.

Příklad z jiné oblasti: když bude člověk s omezeným rozpočtem jezdit autem převážně krátké trasy po městě a koupí si na to turbodiesel aby uspořil, tak je s prominutím debil nezávisle na tom, jak moc jsou turbodiesely právě populární, nebo jak jsou v porovnání s atmosférickými benziňáky na technicky "vyšší" úrovni.


Tady to funguje stále stejně,ale proč ne?Kozousch to shrnul velmi pěkně a já s ním souhlasím.Šel bych do Logose a hornových nebo jiných vysoko citlivých repro jako Tannoy s Dual Concentric,u mne se tato kombinace velmi osvědčila.Glorei,nenech se vykolejit z tvých představ,musíš si tím stejně projít sám.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20444

PríspevokZaslal: Pi apríl 12, 2013 09:28:07    Predmet: Odpovedať s citátom

Ano, funguje to stále stejně, právě tak jako to stále stejně funguje na jiných fórech. Každému co jeho jest.

Záleží na tom, kdo co hledá, že, dzyane. Pokud je cílem změna a modifikace nahraného zvuku podle vkusu posluchače, jsou lampy výborná volba. Čím méně detailů a čím větší zkreslení, tím pro něj lépe. Pro bigboš nebo jazzík jsou lampy OK, pro někoho.

Pokud má někdo zájem reprodukovat složitou symfonickou hudbu, velký symfonický orchestr, vyhněte se lampám velkým obloukem, jelikož si totálně vymýšlejí a s původně nahraným zvukem má reprodukce přes ně pramálo společného.

Lampy mají jedinou výhodu. I nepříliš znalý bastlíř s nimi docílí "standardní" výsledek. Pro výborný výsledek s tranzistory potřebuje podstatně vyšší úroveň znalostí a poprat se s konstrukcí s ohledem na odrušení.

_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
dzyan
Hifista - pokročilec


Založený: 05 marec 2008
Príspevky: 407
Bydlisko: Pardubicko

PríspevokZaslal: Pi apríl 12, 2013 10:14:18    Predmet: Odpovedať s citátom

No ano,tuto odpověd jsem čekal.Konstruktér tranzistorových zesilovačů ani nemůže jinak odpovědět.Takový konstruktér to má opravdu těžké,aby dosáhl lampového zvuku musí bastlit a bastlit a stejně to nedokáže.Ve vyšších hlasitostech se většina tranzistrorů chová stejně,jsou uřvané a ječíící.Ve vyšší lize se už objevují slušně hrající tranzistorové zesilovače,ale musíte si hodně připlatit.Pak také existuje několik šikovných českých ručiček a hlaviček a ti vytvoří také slušný zvuk,ale taky už to nestojí pár korun.Každý at si vybere dle finančních možností,kdy levnější lampáč bude hrát většinou lěpe než tranzistorový zesilovač za obdobnou cenu.
Stejně jsou to jen internetové žvásty a je to ztráta času.Doporučuji vyzkoušet a utvořit si vlastní názor,neposlouchat pouze konstruktéry nebo pocitáře.Přeji hodně štěstí ve volbě toho správného zesilovače a repro k nim odpovídající.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Kozousch
Hifi inventar


Založený: 09 máj 2009
Príspevky: 4168

PríspevokZaslal: Pi apríl 12, 2013 10:21:19    Predmet: Odpovedať s citátom

To dzyan: Mě jako starému Tannoyákovi tedy úplně stačí to, jak dokážou původní zvuk přemalovat ty jejich "trumpety". Ale jestli někdo cítí potřebu si jejich nátěr ještě nabatikovat pomocí lampiónů, nechť si jí ukojí ... Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
kazzatel
Hifi inventar


Založený: 19 január 2007
Príspevky: 6970

PríspevokZaslal: Pi apríl 12, 2013 10:26:01    Predmet: Odpovedať s citátom

A čím povzneseš stupeň poznání ty, Dzyane ( kromě těchto obecnejch keců, který už vyslovil celej zástup lidí, dávno před tebou )?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20444

PríspevokZaslal: Pi apríl 12, 2013 10:37:30    Predmet: Odpovedať s citátom

Umí péct pizzu ... Smile
_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
BV
Hifi inventar


Založený: 06 október 2006
Príspevky: 5908
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: Pi apríl 12, 2013 10:47:24    Predmet: Odpovedať s citátom

citácia:
Stejně jsou to jen internetové žvásty a je to ztráta času.

Toto je jediná pravda v tvojom príspevku, zappa..
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
dzyan
Hifista - pokročilec


Založený: 05 marec 2008
Príspevky: 407
Bydlisko: Pardubicko

PríspevokZaslal: Pi apríl 12, 2013 10:47:47    Predmet: Odpovedať s citátom

Kazzatel.Tím at si každý utvoří svůj vlastní názor.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
miero
Hifi inventar


Založený: 08 september 2010
Príspevky: 11428
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Pi apríl 12, 2013 12:07:10    Predmet: Odpovedať s citátom

Páni, asi by bolo prínosnejšie baviť sa o limitoch konkrétnej technológie (lampy, tranzistory či digitál), ako očierňovať zástancov jednotlivých "politických strán".
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20444

PríspevokZaslal: Pi apríl 12, 2013 12:19:25    Predmet: Odpovedať s citátom

U výkonových zesilovačů dnes nemají lampy žádný přínos. V době pofidérní kvality výkonových tranzistorů (do cca 70-tých let minulého století) lampy ve výkonových zesilovačích měly význam.

Za cenu velkého úsilí se dá vyrobit kvalitní linkový předzesilovač, viz AR Ref5 jako příklad. Je to drahé a pracné a jsou tam pořád limity, jako je zvýšení zkreslení při činnosti do menších zatěžovacích impedancí (ty pěkné obrázky jsou do zátěže 100k ....), změna kmitočtové charakteristiky se změnou zatěžovací impedance atd. atd.

http://www.stereophile.com/content/audio-research-reference-5-se-line-preamplifier-measurements

Za sebe jsem dal šanci lampovému předku, ale po prvotním dobrém pocitu jsem vystřízlivěĺ a šel od toho. Kreslí to a má to horší rozlišení, než kvalitně provedený polovodičový preamp.

Takže za sebe nevidím přínosy žádné, kromě odolnosti vůči gama záření.

_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Zosilňovače Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku 1, 2, 3 ... 23, 24, 25  Ďalšia
Strana 1 z 25

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Nemôžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Nemôžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist