Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

Venere - bi wiring

 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Reprosústavy
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
bussdriver
Nádejný hifista


Založený: 26 august 2013
Príspevky: 87

PríspevokZaslal: Ne december 01, 2013 09:45:45    Predmet: Venere - bi wiring Odpovedať s citátom

ahojte,

mam jednoduchu otazku. Kedze na bi-wiring existuje nazorov vela, viac menej, podla skusenosti ludi to az taky zmysel nema - ale zalezi od pripadu k pripadu. Skusal niekto porovnat zapojenie bi-wiring konkretne na repro sonus faber venere 2.5? Zamyslam sa nad dalsou investiciou, vyskusat to nemam ako. Momentalne mam kable - xlo ht pro za cca 200€. Zatial som na tuto temu neexperimentoval.

dik
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
furto
Hifista - zaslúžilec


Založený: 26 január 2013
Príspevky: 691

PríspevokZaslal: Ne december 01, 2013 10:11:51    Predmet: Odpovedať s citátom

Vyskúšaj na lacnom kábli, stačí nejaká dvojlinka, ak budeš počuť prínos potom kúpiš lepší.
Ja mám už pár rokov 3 pásmo - three wiring, mierne zlepšenie stredov počuť bolo.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Renown
Hifista


Založený: 05 december 2006
Príspevky: 197

PríspevokZaslal: St december 18, 2013 20:23:47    Predmet: Odpovedať s citátom

Se SF Venere 2.5 jsme hráli minulý rok na výstavě v Las Vegas. Hrály dva Project Amp Box RS v bi ampingu a hrálo to docela hezky, jestli však bude mít přínos biwiring nemohu říct. Osobně si myslím, že pokud tam nějaký pozitivní vliv bude, pak bude malý. Letos to vypadá, že budeme hrát opět s Venere, takže pokud si vzpomenu, vyzkouším to.
_________________
Project Audio Systems + Arcam
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
bussdriver
Nádejný hifista


Založený: 26 august 2013
Príspevky: 87

PríspevokZaslal: So december 21, 2013 17:25:50    Predmet: Odpovedať s citátom

... tak to by bolo super. Ja to mam komplikovane zakablovane poza skrinky a tak, zosilnovac som ledva vopchal tam kde je so vs. kablami. Zaroven by som nerad investoval € do kablov, ked to nakoniec nebude mat vplyv. Nikdy som to este neskusal porovnat na ziadnych repro, takze nemam skusenost. Diky moc!
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Reprosústavy Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Nemôžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Nemôžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist