Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

nízka cena Wharfedale Diamond 10.2
Choď na stránku 1, 2  Ďalšia
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Reprosústavy
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
mao7
Hifi obsluha


Založený: 02 november 2013
Príspevky: 18

PríspevokZaslal: Ne január 12, 2014 17:56:09    Predmet: nízka cena Wharfedale Diamond 10.2 Odpovedať s citátom

Čaute chcem sa spýtať má niekto skúsenosti s týmto obchodom elektronic-star.sk
Uvažujem o kúpe Wharfedale Diamond 10.2 a všade ich majú okolo 350€ ale na tejto stránke ich majú za 198€ za pár je to možné?
http://www.electronic-star.sk/Wharfedale-Diamond-10-2-Regallautsprecher-100-W_i48282.htm
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
bubuxin
Hifi expert


Založený: 01 marec 2007
Príspevky: 2885
Bydlisko: Žiar nad Hronom

PríspevokZaslal: Ne január 12, 2014 21:49:52    Predmet: Odpovedať s citátom

Cena za kus vs. cena za pár?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
mao7
Hifi obsluha


Založený: 02 november 2013
Príspevky: 18

PríspevokZaslal: Po január 13, 2014 11:49:12    Predmet: Odpovedať s citátom

som sa díval akurát prevedenie orech majú cena za kus, ostatné prevedenia píšu 2 kusy v balení
skúsim tam zavolať ako to teda je
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
vanhalen
Hifista


Založený: 08 jún 2011
Príspevky: 188

PríspevokZaslal: Po január 13, 2014 17:00:42    Predmet: Re: nízka cena Wharfedale Diamond 10.2 Odpovedať s citátom

mao7 napísal:
Čaute chcem sa spýtať má niekto skúsenosti s týmto obchodom elektronic-star.sk
Uvažujem o kúpe Wharfedale Diamond 10.2 a všade ich majú okolo 350€ ale na tejto stránke ich majú za 198€ za pár je to možné?
http://www.electronic-star.sk/Wharfedale-Diamond-10-2-Regallautsprecher-100-W_i48282.htm


To je fakt nizka cena. Za tie prachy ich zoberiem do spalne. Cool

_________________
set1: yamaha receiver 4.1, jablko tv, pioneer dvd, tesla vintage skatule, system fidelity vrešti búdy, set2: sony zosik 2.0, klipsch r51m, set3: denon zosik 2.0, klipsch r15m, jablko tv, lg smutný lúč, set 4: imac, focusrite, yamaha HS7
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
vanhalen
Hifista


Založený: 08 jún 2011
Príspevky: 188

PríspevokZaslal: Po január 13, 2014 17:05:10    Predmet: Odpovedať s citátom

je to cena za par a momentalne nie su skladom - volal som tam. Do dvoch tyzdnov, ich vedia mat.

Jedny som objednal.

_________________
set1: yamaha receiver 4.1, jablko tv, pioneer dvd, tesla vintage skatule, system fidelity vrešti búdy, set2: sony zosik 2.0, klipsch r51m, set3: denon zosik 2.0, klipsch r15m, jablko tv, lg smutný lúč, set 4: imac, focusrite, yamaha HS7
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
mao7
Hifi obsluha


Založený: 02 november 2013
Príspevky: 18

PríspevokZaslal: Po január 13, 2014 18:51:47    Predmet: Odpovedať s citátom

takže to nie je klam za 200€ majú pár (2ks v balení)
a nepýtal si sa prečo sú také lacné?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
miero
Hifi inventar


Založený: 08 september 2010
Príspevky: 11506
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Po január 13, 2014 19:01:19    Predmet: Odpovedať s citátom

Výpredaj skladu... už sú vonku nové modely:

Diamond 121 - http://www.wharfedale.co.uk/product.php?pid=15
Diamond 122 - http://www.wharfedale.co.uk/product.php?pid=14
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
vanhalen
Hifista


Založený: 08 jún 2011
Príspevky: 188

PríspevokZaslal: Ut január 14, 2014 12:58:17    Predmet: Odpovedať s citátom

Inak, zaplatis 205 Eur (dovoz). Pisal som tam, ci je mozny osobny odber a ze vraj nie. Takze dufam, ze nebude problem so zarukou a uplatnenim ochrany spotrebitela v zmysle OZ t.j. vratenie tovaru bez uvedenia dôvodu do 7 dni od dorucenia. Firma, ktora to predava to evidentne objednava z Nemecka a odtial to ide rovno ku konecnemu spotrebitelovi, takze sa tie bedne u nich ani neohreju.

V email: objednávka okrem iného stoji:

POZOR: Za neodobratie záväzne objednaného tovaru u nás, alebo od kuriéra bude postúpená každá táto pohladávka na vymáhanie vzniknutej škody na naše právne oddelenie, kedže nám pri nevybratých zásielkách vznikajú hlavne na poštovnom a balnom znacné škody (6,9 Eur - moja poznamka). Samozrejme veríme, že Vás sa tento prípad týkat nebude.

Pri prevzatí zásielky si prosím skontrolujte, ci je kompletná (pocet kusov ktorý máte dostat je napisaný na podacom lístku), dalej je treba poriadne skontrolovat, ci nie je zásielka poškodená. Ak je zásielka ocividne poškodená alebo rozbalená, môžete odmietnut prevzatie priamo u kuriéra a následne nás kontaktovat. Ak sa Vám zdá že so zásielkou je všetko v poriadku, podpíšte u kuriéra prevzatie a poproste ho ci by nemohol pockat 3 minúty, aby ste krabicu aspon otvorili a ešte raz skontrolovali stav zásielky po otvorení krabice. Ak by bolo cokolvek poškodené, môžete spísat reklamáciu hned u kuriéra.Toto tlacivo na spísanie reklamácie Vám dá kuriér. Samozrejme väcšinou je všetko v poriadku a my vám prajeme príjemné používanie našich produktov. Dalšie informácie o podmienkách dorucenia nájdete na našej stránke.

_________________
set1: yamaha receiver 4.1, jablko tv, pioneer dvd, tesla vintage skatule, system fidelity vrešti búdy, set2: sony zosik 2.0, klipsch r51m, set3: denon zosik 2.0, klipsch r15m, jablko tv, lg smutný lúč, set 4: imac, focusrite, yamaha HS7
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
vanhalen
Hifista


Založený: 08 jún 2011
Príspevky: 188

PríspevokZaslal: Ut január 14, 2014 13:04:15    Predmet: Odpovedať s citátom

Inak, cital som aj ja pochvalnu recenziu na tie bedne. Ma ich niekto napocuvane? Trochu som sa nechal zlakat tou cenou, tak ci som neprestrelil.
_________________
set1: yamaha receiver 4.1, jablko tv, pioneer dvd, tesla vintage skatule, system fidelity vrešti búdy, set2: sony zosik 2.0, klipsch r51m, set3: denon zosik 2.0, klipsch r15m, jablko tv, lg smutný lúč, set 4: imac, focusrite, yamaha HS7
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
george85
Hifi obsluha


Založený: 07 január 2014
Príspevky: 12

PríspevokZaslal: Ut január 14, 2014 14:36:16    Predmet: Odpovedať s citátom

mao7: koukám že pořád hledáš a váháš Smile vůbec ti to nezávidím... 200e je moc hezká cena, jen bych měl trošku strach s tou případnou reklamací resp. vrácením zboží do týdne bez udání důvodu. Vedle na fóru se v době kdy jsem si vybíral bedny já řešil dovoz výrobků (reprobeden) wharfedale z Polska skoro za poloviční ceny, vím že to tenkrát někdo risknul a byl snad spokojený, tak by problém být neměl... PS: už mám poskládané výhybky a vše připraveno, když se dnes dostanu normálně domů tak to možná ještě dneska osadím a vyzkouším, tak ti dám pak hned vědět...

miero: WD 10.2 a 10.1 vs 122 a 121 jsou jiné modely, nikoliv nové...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
vanhalen
Hifista


Založený: 08 jún 2011
Príspevky: 188

PríspevokZaslal: Ut január 14, 2014 15:29:00    Predmet: Odpovedať s citátom

Objednal som k tomu aj stojany Wharfedale ST1. Tak som zvedavy.
_________________
set1: yamaha receiver 4.1, jablko tv, pioneer dvd, tesla vintage skatule, system fidelity vrešti búdy, set2: sony zosik 2.0, klipsch r51m, set3: denon zosik 2.0, klipsch r15m, jablko tv, lg smutný lúč, set 4: imac, focusrite, yamaha HS7
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
mao7
Hifi obsluha


Založený: 02 november 2013
Príspevky: 18

PríspevokZaslal: St január 15, 2014 01:10:13    Predmet: Odpovedať s citátom

george85: no áno stále váham je to dosť ťažké rozhodnutie VMA II 2 p alebo tie Diomond 10.2 keby cena bola oboch 350€ tak už mám vybraté a beriem tie VMA II 2 p, ale keď som teraz našiel tie Diamondy 10.2 za 200€ tak fakt váham, ešte by som do tých 350€ mohol dokúpiť center a mal by som zatiaľ 3.0 Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
george85
Hifi obsluha


Založený: 07 január 2014
Príspevky: 12

PríspevokZaslal: St január 15, 2014 10:17:20    Predmet: Odpovedať s citátom

pokud je vše jak má být i se zárukou atd tak je to vážně hezká cena... až dodělám ty VMA tak ti dám vědět jak to na mě působí oproti WD, ale je to skoro tuším už víc jak 10 měsíců co jsem je slyšel tak nevím jak velkou váhu to bude mít...

jinak včera jsem přijel pozdě, tak jsem stihl akorát osadit výhybky, terminály, BR a dneska snad už osadím měniče a budu hrát... Člověk z toho má pak úplně jinou radost když si to aspoň částečně poskládá sám s těma WD se tak "nepomazlíš" Very Happy

tady jedna fotka, třeba ti to usnadní rozhodování Smile (aspoň to vizuální...) a omlovám se za OT
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
mao7
Hifi obsluha


Založený: 02 november 2013
Príspevky: 18

PríspevokZaslal: St január 15, 2014 15:55:49    Predmet: Odpovedať s citátom

pekne to vyzerá sánka dole Smile
ja by som tiež bral skladačku ako hovoríš budem mať lepší pocit keď si to poskladám sám
už aby som to mal doma, som zvedavý čo povieš ako to hra
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
N3mam
Hifi obsluha


Založený: 20 január 2014
Príspevky: 14

PríspevokZaslal: Po január 20, 2014 21:58:50    Predmet: Odpovedať s citátom

Dnes som z electronic-staru objednal Wharfedale Diamond 10.2
Overoval som ci tam nemaju preklep a dostal som odpoved mailom ze je to cena za 2ks ... Tak uvidime ked to pride (platba na dobierku a skontrolujem balik hned pred kurierom)
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
vlado222
Hifi expert


Založený: 10 február 2011
Príspevky: 1135

PríspevokZaslal: Po január 20, 2014 23:50:35    Predmet: Odpovedať s citátom

Tu je na ne zaujímavá recenzia -> http://www.audiodrom.cz/recenze/reprosoustavy/240-wharfedale-diamond-102.html
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
vanhalen
Hifista


Založený: 08 jún 2011
Príspevky: 188

PríspevokZaslal: Ut január 21, 2014 10:48:54    Predmet: Odpovedať s citátom

vlado222 napísal:
Tu je na ne zaujímavá recenzia -> http://www.audiodrom.cz/recenze/reprosoustavy/240-wharfedale-diamond-102.html


Presne na zaklade tej recenzie som ich objadnal a stale cakam.

_________________
set1: yamaha receiver 4.1, jablko tv, pioneer dvd, tesla vintage skatule, system fidelity vrešti búdy, set2: sony zosik 2.0, klipsch r51m, set3: denon zosik 2.0, klipsch r15m, jablko tv, lg smutný lúč, set 4: imac, focusrite, yamaha HS7
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
vanhalen
Hifista


Založený: 08 jún 2011
Príspevky: 188

PríspevokZaslal: Ut január 21, 2014 10:50:01    Predmet: Odpovedať s citátom

N3mam napísal:
Dnes som z electronic-staru objednal Wharfedale Diamond 10.2
Overoval som ci tam nemaju preklep a dostal som odpoved mailom ze je to cena za 2ks ... Tak uvidime ked to pride (platba na dobierku a skontrolujem balik hned pred kurierom)


Tak to sme dvaja, uvidime, komu dojdu skor.Wink

_________________
set1: yamaha receiver 4.1, jablko tv, pioneer dvd, tesla vintage skatule, system fidelity vrešti búdy, set2: sony zosik 2.0, klipsch r51m, set3: denon zosik 2.0, klipsch r15m, jablko tv, lg smutný lúč, set 4: imac, focusrite, yamaha HS7
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
N3mam
Hifi obsluha


Založený: 20 január 2014
Príspevky: 14

PríspevokZaslal: Št január 30, 2014 11:01:01    Predmet: Odpovedať s citátom

vanhalen napísal:
N3mam napísal:
Dnes som z electronic-staru objednal Wharfedale Diamond 10.2
Overoval som ci tam nemaju preklep a dostal som odpoved mailom ze je to cena za 2ks ... Tak uvidime ked to pride (platba na dobierku a skontrolujem balik hned pred kurierom)


Tak to sme dvaja, uvidime, komu dojdu skor.Wink

Mne Razz
Akurat mi ich kurier doviezol, balenie vyzera solidne (originalna krabica) 2ks v baleni, repraky neposkodene, dobre zabalene, vyzeraju super musim uznat.
Ako hraju este neviem, lebo nemam ich na com skusit (planujem DK a este nemam vybrate AVR)
... za tu cenu 208€ s dopravou a na dobierku je to paradny obchod Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Jurasato
Hifista


Založený: 30 január 2014
Príspevky: 226
Bydlisko: Slovácko

PríspevokZaslal: Št január 30, 2014 19:20:36    Predmet: Odpovedať s citátom

N3mam napísal:
vanhalen napísal:
N3mam napísal:
Dnes som z electronic-staru objednal Wharfedale Diamond 10.2
Overoval som ci tam nemaju preklep a dostal som odpoved mailom ze je to cena za 2ks ... Tak uvidime ked to pride (platba na dobierku a skontrolujem balik hned pred kurierom)


Tak to sme dvaja, uvidime, komu dojdu skor.Wink

Mne Razz
Akurat mi ich kurier doviezol, balenie vyzera solidne (originalna krabica) 2ks v baleni, repraky neposkodene, dobre zabalene, vyzeraju super musim uznat.
Ako hraju este neviem, lebo nemam ich na com skusit (planujem DK a este nemam vybrate AVR)
... za tu cenu 208€ s dopravou a na dobierku je to paradny obchod Smile

Tak jsem se zeptal taky v tom obchodě a bylo mně sděleno, že nejsou a nebudou (ptal jsem se hned poté, jak jsem se o tom tady dočetl) a vzápětí mně došla odpověď od Českého zastoupení Elektronic-star s tím, že ve Slovenském obchodě jde o chybu a že stojí 9 tisícovek. Buď si z nás dělají srandu nebo levá ruka neví, co dělá pravá. Pokud ty bedny za ty peníze došly, nezkusil by jsi se zeptat, jestli by ti poslali ještě jedny?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
vanhalen
Hifista


Založený: 08 jún 2011
Príspevky: 188

PríspevokZaslal: Pi január 31, 2014 09:13:11    Predmet: Odpovedať s citátom

N3mam napísal:
vanhalen napísal:
N3mam napísal:
Dnes som z electronic-staru objednal Wharfedale Diamond 10.2
Overoval som ci tam nemaju preklep a dostal som odpoved mailom ze je to cena za 2ks ... Tak uvidime ked to pride (platba na dobierku a skontrolujem balik hned pred kurierom)


Tak to sme dvaja, uvidime, komu dojdu skor.Wink

Mne Razz
Akurat mi ich kurier doviezol, balenie vyzera solidne (originalna krabica) 2ks v baleni, repraky neposkodene, dobre zabalene, vyzeraju super musim uznat.
Ako hraju este neviem, lebo nemam ich na com skusit (planujem DK a este nemam vybrate AVR)
... za tu cenu 208€ s dopravou a na dobierku je to paradny obchod Smile


Ja stale cakam, ake si objednal, cierne?

_________________
set1: yamaha receiver 4.1, jablko tv, pioneer dvd, tesla vintage skatule, system fidelity vrešti búdy, set2: sony zosik 2.0, klipsch r51m, set3: denon zosik 2.0, klipsch r15m, jablko tv, lg smutný lúč, set 4: imac, focusrite, yamaha HS7
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
N3mam
Hifi obsluha


Založený: 20 január 2014
Príspevky: 14

PríspevokZaslal: Pi január 31, 2014 10:16:45    Predmet: Odpovedať s citátom

Jurasato napísal:

Tak jsem se zeptal taky v tom obchodě a bylo mně sděleno, že nejsou a nebudou (ptal jsem se hned poté, jak jsem se o tom tady dočetl) a vzápětí mně došla odpověď od Českého zastoupení Elektronic-star s tím, že ve Slovenském obchodě jde o chybu a že stojí 9 tisícovek. Buď si z nás dělají srandu nebo levá ruka neví, co dělá pravá. Pokud ty bedny za ty peníze došly, nezkusil by jsi se zeptat, jestli by ti poslali ještě jedny?

Myslim ze by s tym nemal byt problem... otazka je skor ci by sa ti oplatilo si po ne prist (z ciech, alebo kde teda byvas)

vanhalen napísal:
Ja stale cakam, ake si objednal, cierne?

Ano cierne som zobral (obyvacku mam do bielo cierna, tak som moc na vyber nemal)
Ma to sere ze ich nemozem vyskusat, stale cakam na peniaze, tak nemozem nic, len sa na ne pozerat Very Happy
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
mao7
Hifi obsluha


Založený: 02 november 2013
Príspevky: 18

PríspevokZaslal: Pi január 31, 2014 23:55:17    Predmet: Odpovedať s citátom

takže cena už je normálna 359€ za par Sad
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
miero
Hifi inventar


Založený: 08 september 2010
Príspevky: 11506
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: So február 01, 2014 00:28:12    Predmet: Odpovedať s citátom

mao, no aspon si uz konecne mozes objednat tie vma... :-)
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Jurasato
Hifista


Založený: 30 január 2014
Príspevky: 226
Bydlisko: Slovácko

PríspevokZaslal: So február 01, 2014 12:26:14    Predmet: Odpovedať s citátom

mao7 napísal:
takže cena už je normálna 359€ za par Sad

Tak tím je to vyřešeno. Rolling Eyes No aspoň tak nějak víme, za kolik to ta firma vozí z Německa. Dobrý zisk- jen co je pravda. Shocked
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
vanhalen
Hifista


Založený: 08 jún 2011
Príspevky: 188

PríspevokZaslal: So február 01, 2014 21:20:02    Predmet: Odpovedať s citátom

No, na mna sa uspesne vybodli, tak som im napisal, ze kde to viazne?
_________________
set1: yamaha receiver 4.1, jablko tv, pioneer dvd, tesla vintage skatule, system fidelity vrešti búdy, set2: sony zosik 2.0, klipsch r51m, set3: denon zosik 2.0, klipsch r15m, jablko tv, lg smutný lúč, set 4: imac, focusrite, yamaha HS7
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
N3mam
Hifi obsluha


Založený: 20 január 2014
Príspevky: 14

PríspevokZaslal: So február 01, 2014 22:28:11    Predmet: Odpovedať s citátom

vanhalen napísal:
No, na mna sa uspesne vybodli, tak som im napisal, ze kde to viazne?

A co odpisali, ja som poslal asi 3-4 maily ten tyzden co som cakal s roznymi otazkami a odpoved bola promtna a vecna, v tomto sa nemozem vobec stazovat, komunikacia bola na dobrej urovni Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
vanhalen
Hifista


Založený: 08 jún 2011
Príspevky: 188

PríspevokZaslal: Ne február 02, 2014 11:38:14    Predmet: Odpovedať s citátom

N3mam napísal:
vanhalen napísal:
No, na mna sa uspesne vybodli, tak som im napisal, ze kde to viazne?

A co odpisali, ja som poslal asi 3-4 maily ten tyzden co som cakal s roznymi otazkami a odpoved bola promtna a vecna, v tomto sa nemozem vobec stazovat, komunikacia bola na dobrej urovni Smile


Zatial neodpisali nic. Inak ako hraju?

_________________
set1: yamaha receiver 4.1, jablko tv, pioneer dvd, tesla vintage skatule, system fidelity vrešti búdy, set2: sony zosik 2.0, klipsch r51m, set3: denon zosik 2.0, klipsch r15m, jablko tv, lg smutný lúč, set 4: imac, focusrite, yamaha HS7
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
N3mam
Hifi obsluha


Založený: 20 január 2014
Príspevky: 14

PríspevokZaslal: Ne február 02, 2014 11:58:51    Predmet: Odpovedať s citátom

Stale neviem, AVR nemam kupeny este, chcel by som denon X1000, ale stale este vyberam, kym nebudu prachy na kupu.
Predpokladam ze tak o tyzden by som to mohol zbuchat dako Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
mao7
Hifi obsluha


Založený: 02 november 2013
Príspevky: 18

PríspevokZaslal: Ne február 02, 2014 13:02:14    Predmet: Odpovedať s citátom

nad týmto AVR Denon x1000 som aj ja rozmýšľal, ale pozeral som aj Yamaha RX V773 či by sa neoplatilo doplatiť nejakých 70€ a zobrať radšej tú Yamahu že vraj je dosť podobná Yamahe RX V775 a tá bude asi lepšia ako Denon X1000, skôr by sa dala porovnať s Denonom X2000
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Reprosústavy Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku 1, 2  Ďalšia
Strana 1 z 2

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Nemôžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Nemôžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist