Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

DIY monobloky s moduly HYPA 17 od Customworks.cz
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5  Ďalšia
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Zosilňovače
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Bendas
Nádejný hifista


Založený: 30 jún 2008
Príspevky: 65
Bydlisko: Hostivice

PríspevokZaslal: St január 29, 2014 08:02:16    Predmet: Odpovedať s citátom

Souhlas s Kazzatelem, to od něj nebyl žádnej útok na něčí ješitnost, ale konstatování faktu, že uvnitř teda fakt nic moc, vymyslet se to dalo líp. Vzhledem k tomu, kolik různejch typů zesilovačů Kazzatel dotáhl do vymakanýho finiše (včetně detailů uvnitř, jako hranolky, a vlastní layout desky, kterým se evidentně inspirovali i Customworks), se divim, že si na něj otvírá hubu někdo, kdo dotáhl do finiše maximálně jednotky zesilovačů.
Neunést kritiku je smutný...
Jinak zvenku pěkný, o tom žádná. Rád vidím, že to někdo udělal jinak. Že to šlo promyslet lépe uvnitř, je snad vidět, u dalšího projektu by s tim bylo dobrý něco udělat.
Ty Al desky s povrchovou úpravou jsou také od QP?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
šeďour
Hifista - zaslúžilec


Založený: 14 marec 2011
Príspevky: 869
Bydlisko: Říčany

PríspevokZaslal: St január 29, 2014 09:35:43    Predmet: Odpovedať s citátom

Co to tady pořád melete o tom, že to šlo promyslet líp ???

To jste líný si to vlákno přečíst celý, jaký důvody vedly Tetiho k tomu, aby to navrhnul tak, jak to navrhnul ?

Nebo ty hlouposti o tom, že stavět to z HYPA 17 je zbytečná snaha.To přece není jen o technický stránce, co je správně (teda...podle českejch konstruktérů), ale taky o designu (což samozřejmě PMA nic neříká).

Kazzatel si evidentně myslí, že jen on má patent na rozum (podle toho vypadá většina jeho příspěvků) a když mu to někdo napíše poněkud natvrdo, tak hned porušuje jakousi nepsanou etiku.

Na hrubej pytel, hrubá záplata.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
kazzatel
Hifi inventar


Založený: 19 január 2007
Príspevky: 6970

PríspevokZaslal: St január 29, 2014 09:53:20    Predmet: Odpovedať s citátom

A co na blbej pytel, generátore zemních frekvencí ? Hlavně že ty můžeš trousit moudro....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Teti
Hifista


Založený: 05 január 2011
Príspevky: 111

PríspevokZaslal: St január 29, 2014 10:02:30    Predmet: Odpovedať s citátom

Zvlastni, ze s takovou hrubosti a zavisti se clovek na forech v cizine nesetkava. Vzdy me prekvapi jak se k sobe lide v cesku a slovensku chovaji jak hovada. Asi uz jsem byl moc dlouho pryc.

Je pravda ze je to prekomplikovane, ale ruku na srce kolik z vas to neudelalo a kolik z vas vyrobilo neco co vypada lepe nez moje? Navic zvukove to hraje naprosto fantasticky a predci muj £4500 McIntosh MC275

Kazzately ty jses mozna dobry konstrukter a byl jsi nekdy na vrcholu ale jako clovek jsi pro me proste buran Exclamation
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Teti
Hifista


Založený: 05 január 2011
Príspevky: 111

PríspevokZaslal: St január 29, 2014 10:06:38    Predmet: Odpovedať s citátom

kazzatel napísal:
O čem já se tady s váma bavím...připadá mi to, jako bych vám šahal na kokota. tím, že jsem poukátal na estetický a funkční nedostatky týhle evidentně první konstrukce, což jsem si dovolil příliš...místo formálně solidní diskuse je tady argumentováno tím, jak jsem měl odvádět teplo, přičemž je vidět, že ten člověk s tím má na rozdíl ode mě minimální zkušenosti ...tož si tedy trhněte nohou, já s váma diskutovat nepotřebuju, protože se nic novýho nedovím...


Ja jsem se od tebe take nikdy nic noveho nedozvedel. Precti si moje reakce.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
kazzatel
Hifi inventar


Založený: 19 január 2007
Príspevky: 6970

PríspevokZaslal: St január 29, 2014 10:09:07    Predmet: Odpovedať s citátom

Mě je naprosto jedno, co jsem pro tebe...co ty jsi zač, o tom svědčí tvůj pravopis...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Teti
Hifista


Založený: 05 január 2011
Príspevky: 111

PríspevokZaslal: St január 29, 2014 10:11:11    Predmet: Odpovedať s citátom

kazzatel napísal:
Mě je naprosto jedno, co jsem pro tebe...co ty jsi zač, o tom svědčí tvůj pravopis...


Ja bych cekal trochu vice rozumu od clovek ve tvem pokrocilem veku Question Idea
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
rotr
Hifista - pokročilec


Založený: 11 jún 2008
Príspevky: 339

PríspevokZaslal: St január 29, 2014 10:21:19    Predmet: Odpovedať s citátom

Ahoj Teti, pokud jde o design, máš to moc pěkný. Sám teď stavím H17, také jako monobloky, které chci dát na zadní stěnu svých beden Vymyslet a nechat udělat něco , co by aspoň trochu vypadalo, není zase taková sranda. A to mi bude stačit něco , jako je Bryston PowerPAC http://bryston.com/products/power_amps/PowerPAC300.html. Zatím doufam, že se bude dát použít hliníkový U profil 160x80x10 mm zakrytý nějakým perforovaným plechem

Naposledy upravil rotr dňa St január 29, 2014 10:22:36, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Teti
Hifista


Založený: 05 január 2011
Príspevky: 111

PríspevokZaslal: St január 29, 2014 10:24:13    Predmet: Odpovedať s citátom

rotr napísal:
Ahoj Teti, pokud jde o design, máš to moc pěkný. Sám teď stavím H17, také jako monobloky, které chci dát na zadní stěnu svých beden a vymyslet a nechat udělat něco , co by aspoň trochu vypadalo, není zase taková sranda. A to mi bude stačit něco , jako je Bryston PowerPAC http://bryston.com/products/power_amps/PowerPAC300.html. Zatím doufam, že se bude dát použít hliníkový U profil 160x80x10 mm zakrytý nějakým perforovaným plechem


Cus diky, hlavne to udelej co nejjednoduzsi ja jsem to vevnitr prekomplikoval, ale to bylo kvuli to mu ze to bylo puvodne urcene pro jine moduly. Nech si udelat zadni panel od Quickpanelu a bude to vypadat naprosto super.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
šeďour
Hifista - zaslúžilec


Založený: 14 marec 2011
Príspevky: 869
Bydlisko: Říčany

PríspevokZaslal: St január 29, 2014 10:48:33    Predmet: Odpovedať s citátom

kazzatel napísal:
Mě je naprosto jedno, co jsem pro tebe...co ty jsi zač, o tom svědčí tvůj pravopis...


Zkus se zamyslet Kazzateli...kde Teti žije a jakou bude mít asi na počítači klávesnici.

Fakt ti vaděj zrovna ty chybějící háčky a čárky ?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
kazzatel
Hifi inventar


Založený: 19 január 2007
Príspevky: 6970

PríspevokZaslal: St január 29, 2014 10:48:59    Predmet: Odpovedať s citátom

Co bys čekal ode mě, je tvoje věc...ale já ti nepotřebuju mazat med kolem huby,,,prostě ta konstrukce je diletantská a je v tvým dobrým zájmu se s tím do budoucna vyrovnat a neposlouchat chválu podobně zkušenejch...ale to je tvoje věc, jak se s tím popereš...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
kazzatel
Hifi inventar


Založený: 19 január 2007
Príspevky: 6970

PríspevokZaslal: St január 29, 2014 10:55:09    Predmet: Odpovedať s citátom

Háčky mě nevadí, ale tvrdý a měkký i, o kterejch taky nemá ponětí, tak ty už jo...ale to je běžnej neduh většiny mladejch, stejně jako přehnaný sebevědomí....

Naposledy upravil kazzatel dňa St január 29, 2014 11:14:59, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
boxer
Hifi expert


Založený: 15 apríl 2008
Príspevky: 1167

PríspevokZaslal: St január 29, 2014 11:08:09    Predmet: Odpovedať s citátom

Hlavně vadí to "měký ".

Nicméně , já co by zcela neutrální pozorovatel výrobku a zcela jistě nikdy nic podobnýho nevytvořící, musím přiznat, že pohled na vnitřek, je pro moje oči taky takový neuspořádaný hnízdo.

A nad trafem ty zatočený kablíky do "oka" asi nesou úplně to pravý ořechový.
Ale zakrytý je to dost pěkný a dovedu si představit, že i slabší monoblok kousek od bedny ,aby byly co nejkratší reprokablíky, má význam.

Nejen dizajnovej.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
godz
Hifi expert


Založený: 05 máj 2007
Príspevky: 1077
Bydlisko: Trenčín

PríspevokZaslal: St január 29, 2014 11:24:37    Predmet: Odpovedať s citátom

Zvonku pekné, vnútorné usporiadanie - stotožňujem sa s vyjadrením AMS - ako oddeklovaný ruský osciloskop Laughing . A tie urážky P.D. si mohol Teti odpustiť. Confused
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Odar
Hifi inventar


Založený: 14 december 2009
Príspevky: 3180

PríspevokZaslal: St január 29, 2014 11:40:11    Predmet: Odpovedať s citátom

godz napísal:
A tie urážky P.D. si mohol Teti odpustiť. Confused
Tak isto, ako aj P. D. by si mohol odpustit svoje vylevy na kazdom kroku. Proti konstruktivnej kritike nic nemam, tiez sa mi to na pohlad vo vnutri nezda (a to hovno o tom viem). Ale da sa to napisat aj inak. To by ale niekto musel zostupit z pomyselneho Piedestalu a sem tam si po sebe aj precitat svoje prispevky.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20452

PríspevokZaslal: St január 29, 2014 11:57:25    Predmet: Odpovedať s citátom

Teti napísal:
Zvlastni, ze s takovou hrubosti a zavisti se clovek na forech v cizine nesetkava. Vzdy me prekvapi jak se k sobe lide v cesku a slovensku chovaji jak hovada. Asi uz jsem byl moc dlouho pryc.


Ale jak se chováš tady Ty? Zřejmě se po návratu rychle aklimatizuješ do místních poměrů. S těmi zahraničními fóry je to pravda částečně, i tam to ale záleží na jednotlivcích, i když obhroublosti je celkově méně. Co se týče odborné kritiky, tak ta je tam většinou mnohem tvrdší, než v SK/CZ. To sis jistě všiml. A ty's neustál odbornou kritiku a začal být sám hrubý. Takže střílej napřed do vlastních řad, než do cizích.

_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
šeďour
Hifista - zaslúžilec


Založený: 14 marec 2011
Príspevky: 869
Bydlisko: Říčany

PríspevokZaslal: St január 29, 2014 12:04:01    Predmet: Odpovedať s citátom

Prej "odbornou kritiku" !

Odborná kritika bych řekl vypadá trochu jinak, než máš to jak vrabčí hnízdo, nebo jako odkrytovanej ruskej osciloskop.

Typicky českej přístup.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
sasko
Hifista - pokročilec


Založený: 09 jún 2009
Príspevky: 413

PríspevokZaslal: St január 29, 2014 13:05:19    Predmet: Odpovedať s citátom

Mohla to byt celkom inteligentna diskusia ktora sa zase "zvrhla" koli nafuknutym egam niektorych diskuterov.
Ako pise Teti, skrinka bola urcena na uplne iny druh modulov, zjavne mensich takze napchat tam vacsie je v podstate "nudzovka".
Myslim ze je to potrebne brat do uvahy pri kritike.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
kazzatel
Hifi inventar


Založený: 19 január 2007
Príspevky: 6970

PríspevokZaslal: St január 29, 2014 13:10:38    Predmet: Odpovedať s citátom

Odborná kritika znamená se nad vším do detailu zamyslet, poukázat na konkrétní chyby návrhu a doporučit lepší...jinými slovy to přenavrhnout, což zpravidla za tu námahu nestojí, obzvlátě radí-li se mladýmu diletantovi, co neustojí kritiku a kterej už napoprvý sežral všechnu moudrost...vy mladý si pletete snahu s opravdovým umem, stačí vám " zúčastnit se "...že cenu má pouze " zúčastnit se a taky vyhrát ", to už vám jaksi nedochází...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
sekal
Hifi expert


Založený: 26 január 2007
Príspevky: 1400

PríspevokZaslal: St január 29, 2014 13:52:11    Predmet: Odpovedať s citátom

kazzatel napísal:
Mě je naprosto jedno, co jsem pro tebe...co ty jsi zač, o tom svědčí tvůj pravopis...
Přestaňte tady laskavě otravovat s pravopisem.. Vy v něm máte také mezery, neboť o skloňování osob. zájmen zjevně nemáte ponětí zase Vy..
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
šeďour
Hifista - zaslúžilec


Založený: 14 marec 2011
Príspevky: 869
Bydlisko: Říčany

PríspevokZaslal: St január 29, 2014 13:53:37    Predmet: Odpovedať s citátom

Pane Dudku, mám z vás pocit, že si nevidíte dál, než na špičku vlastního nosu.Co to tady pořád dokolečka melete ?

To se chcete jako bejvalej profesionál, pořád srovnávat s návrhem obyčejnýho laika ?

Běžte si laskavě "přenavrhovat" ten svůj nedodělanej zázrak Ante a nechte si ty moralistický řeči o odborný kritice.Vždyť žádná nebyla, jenom samý nadávky a zesměšňování.
Mimochodem, s tím "generátorem" ste si to taky nějak poplet, já nejsem ani autorem návrhu, ani prodejcem, takže míříte na špatnou hromádku.

Teti tady ukázal, že něco dělá, určitě ho to stálo dost času i peněz a čeho se dočká ?
Akorát spousty nadávek vod zpruzelejch lidí.

A když napíše popravdě, že jenom pruděj, přijde další snůška pruzení, jak sis to mohl dovolit ?!
Na to seš moc mladej !

Takovýhle kecy jsem poslouchal za totáče vod soudruhů učitelů, vod soudruhů mistrů a vod dalších soudruhů, ze kterejch je mi na blití ještě dneska...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
kazzatel
Hifi inventar


Založený: 19 január 2007
Príspevky: 6970

PríspevokZaslal: St január 29, 2014 14:23:14    Predmet: Odpovedať s citátom

A to se mám posrat z takovýhle zmršený konstrukce jenom proto, že stála mladýho nějaký prachy a trochu času při návrhu ? Mimochodem tenhle typ krabic, tj. kombinaci rovnejch plechů a spojovacích hranolků jsem osobně navrhoval už před čtyřiceti roky a není to pro mě nic novýho...a na Ante se vyser, nemáš vůbec o tý konstrukci ánung...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
ja-kub
Hifista - zaslúžilec


Založený: 30 december 2007
Príspevky: 506
Bydlisko: Dolný Kubín

PríspevokZaslal: St január 29, 2014 14:27:46    Predmet: Odpovedať s citátom

Niekto tu neunesie zjavne kritiku však teti a šedour.... neviete sa podľa mňa správať. Nechápem načo teda teti zakladal vlákno, keď neunesie konštruktívnu kritiku..... Cool
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu MSN Messenger
Zeus
Hifista


Založený: 25 december 2013
Príspevky: 194

PríspevokZaslal: St január 29, 2014 14:44:13    Predmet: Odpovedať s citátom

kazzatel napísal:
A to se mám posrat z takovýhle zmršený konstrukce jenom proto, že stála mladýho nějaký prachy a trochu času při návrhu ? Mimochodem tenhle typ krabic, tj. kombinaci rovnejch plechů a spojovacích hranolků jsem osobně navrhoval už před čtyřiceti roky a není to pro mě nic novýho...a na Ante se vyser, nemáš vůbec o tý konstrukci ánung...


Myslím, že jsi to mohl, na kolik jsi navrhl kombinaci rovnejch plechů a spojovacích hranolů, napsat i jinak.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
fugo
Hifista


Založený: 12 november 2007
Príspevky: 223
Bydlisko: Křenovice

PríspevokZaslal: St január 29, 2014 14:52:08    Predmet: Odpovedať s citátom

Krabice z venku pěkná, vevnitř nic, s čím bych se chlubil. Nahoře huj, vevnitř fuj…

OT k šeďourovi: Ajaj, vrchní páječ kabelguru se tu zase rozepsal svým vybraným slohem a nevybíravě kritizuje ty, co mají k věci co říct.
Od člověka, co má tu drzost vyrábět přístroje na prodej a ani u nich neumí ověřit funkčnost, snad krom pohledu na rozsvícenou LED, se asi nic jiného čekat nedá…
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
roberto
Hifi expert


Založený: 03 marec 2007
Príspevky: 2632
Bydlisko: Brno

PríspevokZaslal: St január 29, 2014 22:10:06    Predmet: Odpovedať s citátom

šeďour napísal:


Kazzatel si evidentně myslí, že jen on má patent na rozum (podle toho vypadá většina jeho příspěvků) a když mu to někdo napíše poněkud natvrdo, tak hned porušuje jakousi nepsanou etiku.



Nemám rád jakékoliv napadání ale Kazzatel (a jiní- B. Sýkora, Danhard, PMA..), narozdíl od tebe, něco pro CZ/SK bastlíře udělal , takže bych se podobných komentářů zdržel...
Ať už se vyjadřují jakoliv, nelze jim upřít vědomosti, je za nimi vidět systematická práce a hlavně výsledky. Proto mentorování od člověka co umí nanejvýš slepit pár čínských cinchů s kablíkem, působí přinejmenším směšně.


Naposledy upravil roberto dňa So február 01, 2014 12:59:49, celkom upravené 2 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
šeďour
Hifista - zaslúžilec


Založený: 14 marec 2011
Príspevky: 869
Bydlisko: Říčany

PríspevokZaslal: Št január 30, 2014 09:02:28    Predmet: Odpovedať s citátom

Ukažte mi prosím (!) , alespoň jeden konstruktivní příspěvek od Kazzatele v tomhle vlákně.
Pak se mu omluvím.

Co udělal pan Pavel Dudek pro československou komunitu hifibastlířů si velmi dobře uvědomuju, o tom mě opravdu nikdo nemusí poučovat.

Absolutně by mě nenapadlo zpochybňovat jeho zkušenosti, reaguju pouze na jeho slovník a způsob jeho komunikace.
To neustálý porovnávání se s prací laiků.To neustálý zpochybňování jejich práce.
No a co, že ta práce neni dokonalá, že on by to udělal líp.
Mohl Tetiho, alespoň pochválit, že se snaží něco dělat a pak teprv se do něj obout.

Je to sice špičkovej konstruktér, ale jinak hroznej hulvát.A jako obchodník stojí za úplnou vyliž...
A posmívá se mu snad za to někdo ?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
AMS
Hifista


Založený: 06 december 2008
Príspevky: 117
Bydlisko: Diera v EU

PríspevokZaslal: Št január 30, 2014 11:57:36    Predmet: Odpovedať s citátom

šeďour napísal:
A jako obchodník stojí za úplnou vyliž...
A posmívá se mu snad za to někdo ?

Ty!
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
šeďour
Hifista - zaslúžilec


Založený: 14 marec 2011
Príspevky: 869
Bydlisko: Říčany

PríspevokZaslal: Št január 30, 2014 12:23:43    Predmet: Odpovedať s citátom

Ty asi vůbec netušíš co znamená ,,někomu se posmívat,, že ?

Ale to nic, nepochopení psanýho textu je tu vcelku běžná věc.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
kazzatel
Hifi inventar


Založený: 19 január 2007
Príspevky: 6970

PríspevokZaslal: Št január 30, 2014 12:59:31    Predmet: Odpovedať s citátom

Za dobu svý dospělosti jsem poradil či jinak pomohl tisícům lidí, můžeš si dát poptávku....ale nemám rád lidi, kteří svoje zjevně nedostatečně dodělané dílo vydávají za kdoví co, i když by mě to mohlo bejt jedno...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Zosilňovače Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5  Ďalšia
Strana 3 z 5

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Nemôžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Nemôžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist