 |
hifi.slovanet.sk
Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
|
 |
| Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému |
| Autor |
Správa |
miknov Nádejný hifista
Založený: 04 november 2012 Príspevky: 99 Bydlisko: Bratislava
|
Zaslal: Pi marec 15, 2013 18:24:36 Predmet: Skúsenasť s WOWHD |
|
|
| Zdravím, má niekto skúsenosť s nákupom v http://www.wowhd.co.uk? Píšu že Free Shipping ale nikde som sa nedozvedel či je to free aj na Slovensko.. Aká je priemerná dodacia doba? Ďakujem |
|
| Návrat hore |
|
 |
tantito Hifista - pokročilec

Založený: 24 február 2013 Príspevky: 352 Bydlisko: Žilina
|
Zaslal: So marec 16, 2013 06:24:11 Predmet: |
|
|
Ahoj najlepsie bude ked si najdes kontakt na nich a napis im mail... _________________ Thorens TD160mk1/Technics SL1200GR/Project Tube Box DS2/Topping D90/Sansui907XR/Mabat Little Sandhorn |
|
| Návrat hore |
|
 |
miknov Nádejný hifista
Založený: 04 november 2012 Príspevky: 99 Bydlisko: Bratislava
|
Zaslal: So marec 16, 2013 09:48:55 Predmet: |
|
|
| Tak možno zistím ten free shipping, ale mňa skôr zaujímajú skúsenosti zákazníkov.. |
|
| Návrat hore |
|
 |
radoorech Hifi obsluha
Založený: 23 august 2013 Príspevky: 6
|
Zaslal: St apríl 09, 2014 13:01:29 Predmet: WOWHD |
|
|
| bohužial, tento obchod na Slovensko neposiela, písal som im, a odpovedali mi, že v minulosti mali problémy s doručením, preto na Slovensko už neposielajú. |
|
| Návrat hore |
|
 |
|
|
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra. Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre. Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre. Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre. Nemôžete hlasovať v tomto fóre. Nemôžete pripojiť súbory do tohto fóra. Nemôžete sťahovať súbory z tohto fóra.
|
|