Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

Navrh HTPC - jake komponenty?
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3 ... 16, 17, 18 ... 29, 30, 31  Ďalšia
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> HTPC, media streaming
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
miero
Hifi inventar


Založený: 08 september 2010
Príspevky: 11506
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: So máj 31, 2014 13:26:04    Predmet: Odpovedať s citátom

Akurat pozor na ze po odpojeni displeja v 99% pripadoch nezostane ten zbytok funkcne PC. Myslim ze jednou vynimkou bol koncept Lenovo U1.

Takze riesenim bude asi klasicky "tiche pc" a vzdialena plocha trebars i na obycajnom tablete.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
vivi
Hifi expert


Založený: 30 október 2006
Príspevky: 1054

PríspevokZaslal: So máj 31, 2014 14:04:32    Predmet: Odpovedať s citátom

miero napísal:
nezostane ten zbytok funkcne PC.


Potom je uz lepsie kupit si ho ako NUC, vyjde to lacnejsie, je to mensie, skladnejsie. Nevraviac o neskutocne nizkej spotrebe v idle (5-6W) a moznosti pouzitia ho ako MMC (s nejakymi mensimi obmedzeniami) vdaka HW akceleracii v GPU. Pre drvivu vacsinou dnesneho 1080p obsahu, postacuje.

http://www.alza.sk/intel-nuc-boxdn2820fykh0-d529567.htm
pripadne uplne pasivny model s TPD 5W:
http://www.alza.sk/intel-nuc-de3815-d1533277.htm
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu MSN Messenger
ozzy8
Hifista


Založený: 31 máj 2007
Príspevky: 102

PríspevokZaslal: So máj 31, 2014 15:35:44    Predmet: Odpovedať s citátom

Ak to po odpojení displeja nie je funkčné, tak mi nejako uniká zmysel toho riešenia. Myslel som si, že to komunikuje nejako cez wifi. Nevyznám sa veľmi v týchto novinkách PC techniky, ale už som videl reklamy na takéto malé notebooky, kde sa uvádza, že po oddelení displeja je možné ho používať ako tablet. Idem pozrieť ešte na tie NUCy, čo to vlastne je.
Ale pokiaľ by takéto PC riešenie malo presiahnuť cez 500€, tak stráca pre mňa praktický význam, to je jednoduchšie kúpiť streamer napr. od Pioneer N50 a ten napojím, ak to má koaxiál výstup, do kvalitného DACu, aby som dosiahol maximum, pretože predpokladám, že práve DAC a jeho výstupná analógová časť majú najväčší vplyv na výsledný zvuk.
Kompletné riešenie HTPC nepotrebujem, na filmy a video súbory používam MMC od Mede8er. Keby tento prístroj zvládal prehrávať hudbu bez medzier, tak by som nič neriešil.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Odar
Hifi inventar


Založený: 14 december 2009
Príspevky: 3180

PríspevokZaslal: So máj 31, 2014 15:49:15    Predmet: Odpovedať s citátom

Zbytocne k N30 / N50 kupovat DAC, ked si ho mozes dat upravit tu http://www.casea.eu/modifikace.php#Pioneer_N30,_N50 a mas ho aj so zarukou
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
ozzy8
Hifista


Založený: 31 máj 2007
Príspevky: 102

PríspevokZaslal: So máj 31, 2014 16:07:39    Predmet: Odpovedať s citátom

Tak ten model NUC http://www.alza.sk/intel-nuc-de3815-d1533277.htm#popis by mohol byť vhodný. Bez ventilátora, tri USB pre myš, M2TECH hiface a HDD s hudbou, dokonca by som mohol využiť môj 10 ročný LCD monitor s VGA pripojením. To by šlo. Ešte spočítať náklady na interný HDD, alebo SSD a pamäť (aká ba mala stačiť?) a asi kartu na wifi (tá tam asi tiež nie je). Môžem vás poprosiť o špecifikáciu komponentov, ktoré treba ešte dokúpiť k tomuto NUC barebone, aby som to mal kompletné?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
ozzy8
Hifista


Založený: 31 máj 2007
Príspevky: 102

PríspevokZaslal: So máj 31, 2014 16:12:58    Predmet: Odpovedať s citátom

Odar napísal:
Zbytocne k N30 / N50 kupovat DAC, ked si ho mozes dat upravit tu http://www.casea.eu/modifikace.php#Pioneer_N30,_N50 a mas ho aj so zarukou


DAC už mám, je to DIY Buffalo Sabre s ESS9008 čipom a výstup je lampizátor s 6sn7gt.

Ale aj tak ďakujem za tip, toto som nezaregistroval. Takže je to tak ako som napísal, Casea uvádza to isté, najdôležitejší je DAC a výstupná časť, to čítanie dát zvláda aj ten najlacnejší PC, umenie je v tom ostatnom, to robí z prístroja obyčajnú šunku, alebo "hájgend".
Ako dlho trvá podobná úprava v Casei? Jeden môj známy sa nedočkal slúbenej jednoduchej úpravy prístroja ani za tri mesiace.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Odar
Hifi inventar


Založený: 14 december 2009
Príspevky: 3180

PríspevokZaslal: So máj 31, 2014 16:34:59    Predmet: Odpovedať s citátom

Na termin sa musis spytat inde - nie tu Laughing

Do toho NUC
- SSD http://www.alza.sk/crucial-m500-120gb-7mm-d404327.htm?kampan=adw1_dsa-alza&gclid=CjgKEAjw-6WcBRCsgNjFy-2OuGYSJADf4R2syiY_W9uyFc_9vfU3-aNabvZIGBDKxcRQDl0KofVs4vD_BwE
- RAM http://www.alza.sk/kingston-so-dimm-4gb-ddr3-1600mhz-cl11-d434773.htm
- Wifi asi len cez USB http://www.alza.sk/tp-link-tl-wn722nc-d185177.htm , pripadne http://www.alza.sk/tp-link-tl-wn823n-d340696.htm ale bacha na dosah. Ak je mozne, vyuzi normalne LAN kabel
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
ozzy8
Hifista


Založený: 31 máj 2007
Príspevky: 102

PríspevokZaslal: So máj 31, 2014 17:04:42    Predmet: Odpovedať s citátom

to Odar:
ďakujem za špecifikáciu. K tej wifi. Nepotrebujem niečo prijímať cez wifi, potrebujem len tú funkciu, aby som do jedného z USB vstupov v NUC strčil ten malý modul-vysielač dodávaný ku bezdrôtovej myši, aby som myš ovládal bezdrôtovo. No a neviem, či ten potrebný komponent pre túto funkciu už je v NUC krabičke, alebo nie.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Odar
Hifi inventar


Založený: 14 december 2009
Príspevky: 3180

PríspevokZaslal: So máj 31, 2014 17:22:20    Predmet: Odpovedať s citátom

To tam potrebujes dat USB prijimac, ktory mas k mysi. To nejde cez wifi. Napr. Logitech to ma takto http://cdn.skatter.com/blob/files/2011/04/logitech-wireless-solar-keyboard-unifying-receiver.jpg Aku mas mys?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
ozzy8
Hifista


Založený: 31 máj 2007
Príspevky: 102

PríspevokZaslal: So máj 31, 2014 18:06:04    Predmet: Odpovedať s citátom

To je jasné, ten prijímač-vysielač je dodaný s myšou, len chcem vedieť, či sa bude správať rovnako ako keď do USB vstupu PC strčím nejakú novú myš, HDD, flash disk,alebo klávesnicu, systém ho spozná a inštaluje si ich ovládače. No a či tento NUC spozná tento vysielač-prijímač dodaný s myšou, teda to, čo umožní túto komunikáciu, či je na základnej doske NUCu, alebo to treba dokúpiť.
Viem, že ku komunikácii s routerom bezdrôtovo je treba dokúpiť ten tebou uvedený modul, alebo wifi kartu dovnútra NUCu. Ale toto nepotrebujem. Ide len o tú myš, aby sa ovládala bezdrôtovo.
Myš ešte nemám, zatial si vystačím s káblovou.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Odar
Hifi inventar


Založený: 14 december 2009
Príspevky: 3180

PríspevokZaslal: So máj 31, 2014 18:59:30    Predmet: Odpovedať s citátom

Ked si kupis bezdrotovu mys, ktora bude mat USB vysielac, ten strcis do USB a hotovo. Nic viac neriesis.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
ozzy8
Hifista


Založený: 31 máj 2007
Príspevky: 102

PríspevokZaslal: So máj 31, 2014 19:18:14    Predmet: Odpovedať s citátom

Jasné,dík za objasnenie.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
merhaut
Hifi expert


Založený: 12 október 2006
Príspevky: 2646

PríspevokZaslal: So máj 31, 2014 21:53:47    Predmet: Odpovedať s citátom

Instaloval jsem u zákazníka audio systém se síťovým stereoreceiverem, NAS, externě doplněný o bluetooth konektivitu, ovládaný (foobar, Spotify) přes bezventilátorový Asus Transformer Book T100 – což je hybrid noťasu a tabletu (Windows 8).

Naprostá spokojenost, až na jeden drobný detail, desetipalec s rozlišením 1366x768 vyžaduje chvílemi orlí zrak.

Na trhu jsou už i strojky s větší variabilitou připojení tabletu ke klávesnici.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
ozzy8
Hifista


Založený: 31 máj 2007
Príspevky: 102

PríspevokZaslal: So máj 31, 2014 22:53:19    Predmet: Odpovedať s citátom

to Merhaut:
tak toto je ďalšia možnosť, ako dostať zvuk z PC. Predpokladám, že Asus bol prepojený s receiverom káblom RJ45. Nevadilo to obsluhe pri manipulácii s displejom Asusu? Pri počúvaní potrebujem mať tento ovládač-displej blízko pri sebe a ten kábel by mi pri manipulácii asi vadil. Alebo je to vyriešené inak? Išlo to z NASu cez router do receivera a ovládanie cez asus bolo cez wifi? Môžete to prosím opísať?
Mám viacej zosilňovačov, ale ani jeden nie je takto moderne vybavený, preto hľadám ten konzervatívnejší spôsob použitia PC a hifi.
Ale ako vidieť, dá sa to aj týmto novším spôsobom.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
merhaut
Hifi expert


Založený: 12 október 2006
Príspevky: 2646

PríspevokZaslal: So máj 31, 2014 23:37:18    Predmet: Odpovedať s citátom

Mimo hi-res formáty funguje ve foobaru spolehlivě propojení i přes wifi, o Spotify nemluvě, to jede i per bluetooth (bluetooth receiverem [3] lze doplnit jakýkoliv stereo zesilovač, a když se zadaří, lze do něj pouštět muziku z noťasu, klidně i z Nas serveru anebo online knihovny).

Audio signál putuje po síti (drát) z NAS serveru přes router (drát/bezdrát) do Asusu s foobarem a pak do streameru.

U foobaru je několik typů přehrávání, záleží na ad hoc kompabilitě foobaru s konkrétním síťovým přehrávačem:
– pokud je 100%, nastavím streamer jako výstupní zařízení, nic dalšího netřeba
– pokud přímé propojení nefunguje, což je můj případ (Pro-Ject Stream Box RS), nainstaluju UPnP controller, a pak můžu zvolit budˇpřehrávání přes něj, anebo UPnP controller použít jako prostředníka mezi foobarem a streamerem (režim playback stream capture).

Protože Foobar tahá data "přes sebe", musí být spuštěný na PC/notebooku, takže nároky na síť jsou vyšší. Mobilní verze foobaru je sice v plánu, ale zatím neexistuje. Lze mít puštěný foobar na PC (klidně i někde skrytém) a ovládat jej přes androidovský foobar controller (nezkoušel jsem)

Většinu streamerů lze ovládat i mimo foobar anebo jiný podobný sw player. Odpadá PC, streamer naváže kontakt přímo s NASem, ovládá se jednoduše přes dálkáč, mobil anebo tablet, stačí stáhnout příslušný ovládací program. Jenže:
– práce s rozsáhlými hudebními knihovnami bývá pomalejší a kostrbatější než při ovládání per foobar
– streamer musí umět sám o sobě (ovládání přes dálkáč) gapless, přehrávání bez vnucených mezer, na to extra pozor
– ovládací program musí být se svým streamerem sladěn, nejlepší je, když je přibalen přímo od výrobce streameru
– nelze využít užitečné foobarovské pluginy, které mohou při správném nastavení zvýšit kvalitu i komfort přehrávání, i rozšířit formátovou kompabilitu nad rámec toho, co umí přímo streamer (příkladově převod DSD do PCM).
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
ozzy8
Hifista


Založený: 31 máj 2007
Príspevky: 102

PríspevokZaslal: Ne jún 01, 2014 05:26:05    Predmet: Odpovedať s citátom

áno, tú poslednú možnosť so streamerom mám odskúšanú. Rozbehával som bratovi prehrávanie cez Linn Majik DS. HDD s hudbou som napojil do NASu, ten prepojil cez RJ45 s routerom, NAS nakonfiguroval v PC, nahral ovládacie programy Kinsky do PC a tabletu, router cez RJ45 zapojil do streamera Linn, ovládanie s tabletom funguje cez wifi. Ide a hrá to fakt pekne. Podobný výsledok chcem preto dosiahnuť znovu, ale za menej peňazí.
Tie ďalšie opísané spôsoby musím prejsť, aby mi to bolo jasnejšie.
Ešte porovnám aj kvalitu môjho DACu Buffalo s tým Linnom, aby som vedel, aký výsledok by som mohol očakávať. Linn Majik je hodnotený veľmi dobre, v nemeckom Audio.de má 125 bodov, rovnako, alebo lepšie ako Naimy ND5 XS a NDX.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Odar
Hifi inventar


Založený: 14 december 2009
Príspevky: 3180

PríspevokZaslal: Ne jún 01, 2014 06:42:06    Predmet: Odpovedať s citátom

merhaut napísal:
Mimo hi-res formáty funguje ve foobaru spolehlivě propojení i přes wifi
Neviem, čo používate za wifi karty, routre, APčka, aký máte signál, kde je umiestnený prehrávač, ale cez wifi bez problémov šlape 192/24, potrebuje to cca rýchlosť 5 Mbit. Pokiaľ je možné, preferujem kábel, ale mám odskúšané, že cez wifi sa dá v pohode streamovať 1080p video so slušným bitrate. Hudba nie je vôbec žiadny problém, ak sa nebavíme o situácii, kde je otrasný wifi signál, low end komponenty, atď.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
merhaut
Hifi expert


Založený: 12 október 2006
Príspevky: 2646

PríspevokZaslal: Ne jún 01, 2014 10:32:55    Predmet: Odpovedať s citátom

Tím líp, jestli funguje 24/192 per wifi, je fakt, že já jedu doma všechno po drátě, bezdrát se mi občas zasekával při testování full hd videa (mezi TV Panasonisc ST60 a routerem Zyxel), mám nový router MikroTik, ten mi doporučil kolega z firmy, co nám dělá sítě. Ten Zyxel se mi nepozdává z vícera důvodů.

Jak bude čas, vyzkouším pořádně sestavu NAS+router drátem - wifi do streameru - wifi do notebooku s foobarem. Výhodou wifi je galvanické oddělení streameru od PC.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Odar
Hifi inventar


Založený: 14 december 2009
Príspevky: 3180

PríspevokZaslal: Ne jún 01, 2014 14:58:24    Predmet: Odpovedať s citátom

Tiez pouzivam MikroTik - je to zlozitejsie na konfiguraciu, ale ich SOHO riesenia su velmi zaujimave. Ja cez Wifi v miestnosti, kde mam router dam v pohode plnych 100 Mbit v ramci vnutornej siete.
Samozrejme pokial prenosovu rychlost zaberaju v ramci rodiny aj ine zariadenia (notebooky, telefony . . . ), tak tych 100 Mbit teoreticky nemusi stacit. V MikroTiku sa to sa ale spravit tak, ze pre streamer si vytvoris samostatnu podsiet, ktoru by si vedel priradit len pre streamer, rodina by bola v druhej podsieti a nastavil by si obmedzenie tak, aby zvysok postacoval pre plynule streamovanie.

Myslim, ze za beznych okolnosti to netreba, vravim, 192/24 potrebuje cca 5 Mbit, co nie je take strasne. Ale da sa to "na istotu" riesit aj oddelenim jednotlivych vnutornych sieti a nastavenim rychlostnych limitov.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
vivi
Hifi expert


Založený: 30 október 2006
Príspevky: 1054

PríspevokZaslal: Po jún 02, 2014 12:19:43    Predmet: Odpovedať s citátom

cez n-kovu wifi prejde aj full HD original film / ISO, takze hi-res audio nemoze byt ziadny problem.
Priame kopirovanie v ramci miestnosti zvladne cca 8-9MB/s, cez 3 izby mam cca 3-4MB/s.
Samozrejme kabel, je kabel. No v pripade, ze to naozaj nejde vyriesit inak - nevidim v tom problem. Takisto je velmi dolezite, ako klient (rozumej klientsky sw, ktory media prehrava) riesi buffering. Ak nijako, mozu nastavat problemy pri zarusenom okoli.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu MSN Messenger
Odar
Hifi inventar


Založený: 14 december 2009
Príspevky: 3180

PríspevokZaslal: Po jún 02, 2014 12:47:24    Predmet: Odpovedať s citátom

K signalu - hlavne pre tych, co maju velky barak, alebo mega byt - nehrajte sa s tycinkami na cistenie usi (rozumejte tym tie malicke antenky na beznych routeroch), ale cosi priplatte a chodte do dobre vyzerajuceho a hlavne vykonneho riesenia napr. od Ubiquiti
http://www.alza.sk/ubiquiti-unifi-ap-professional-d571512.htm
http://www.alza.sk/ubiquiti-unifi-ap-long-range-27dbi-d457615.htm
Je to uplne niekde inde, ako sa snazit pokryt 2 casti bytu / domu pomocou 2 wifi routerov v bridge nastaveni (co je vacsinou prve [zufale] riesenie).
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
zelenac
Hifista - pokročilec


Založený: 13 december 2006
Príspevky: 261
Bydlisko: pri Piešťanoch

PríspevokZaslal: Po jún 02, 2014 15:01:07    Predmet: Odpovedať s citátom

citácia:
Ubiquiti

Odar - máš s tým skúsenost? Niečo také potrebujem do domu. Wifina je na povale (strop trámy a vata) a krajne miestnosti sú bez signálu.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
vivi
Hifi expert


Založený: 30 október 2006
Príspevky: 1054

PríspevokZaslal: Po jún 02, 2014 15:07:31    Predmet: Odpovedať s citátom

zelenac> otazne je aj to, aky wifi router mas. Moje skusenosti vravia, ze to nieje jedno. Pokial s jednym mozes mat vypadky uz v byte so zavretymi vsetkymi dvermi, iny moze bez problemov fungovat s rezervou.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu MSN Messenger
Odar
Hifi inventar


Založený: 14 december 2009
Príspevky: 3180

PríspevokZaslal: Po jún 02, 2014 17:32:01    Predmet: Odpovedať s citátom

Osobne nie (nepotrebujem to), ale poznám 2 ľudí, čo si to chvália. Každý dom / byt je špecifický. Máš 7 dní na vyskúšanie. Ja by som k tomu dal routerboard MikroTik (bez wifi modulu). Ono to treba aj uroutovať.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
ozzy8
Hifista


Založený: 31 máj 2007
Príspevky: 102

PríspevokZaslal: Po jún 02, 2014 17:59:51    Predmet: Odpovedať s citátom

Tak som úspešne odskúšal ten môj DIY DAC na streameri Linn Majik DS. Rozhodol som sa, že idem do toho NUC mini počítača podľa špecifikácií Odara. Ešte otázka ku prevodu M2Tech hiface. Myslíte, že nebude nejakým limitujúcim "najslabším článkom" reťazca NUC...M2Tech hiface.....DAC?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
miero
Hifi inventar


Založený: 08 september 2010
Príspevky: 11506
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Po jún 02, 2014 18:56:46    Predmet: Odpovedať s citátom

ozzy8: ten Linn Majik DS nebol dost dobry a cakas ze s NUC to bude lepsie, alebo co bol problem?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
ozzy8
Hifista


Založený: 31 máj 2007
Príspevky: 102

PríspevokZaslal: Po jún 02, 2014 20:18:24    Predmet: Odpovedať s citátom

to Miero:
Nie, nie, Majik hrá krásne, len nie je môj. Odskúšal som z jeho koaxiálneho výstupu môj DAC, Majik bol prepojený tiež analógovo cinchami do zosilovača Pathos Classic One mk3 a porovnával som medzi jeho vstupmi.
Píšem, že DAC obstál veľmi dobre, preto som sa rozhodol kúpiť ten NUC ako transport. Niekde tu som sa dočítal, že sú aj zvukovo lepšie prevody ako je M2Tech hiface, tak sa pýtam skúsenejších, čo mali možnosť tento prevod odskúšať, či je to pravda, alebo si hiface urobí svoju prácu na 100%, nič viac, nič menej.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
zelenac
Hifista - pokročilec


Založený: 13 december 2006
Príspevky: 261
Bydlisko: pri Piešťanoch

PríspevokZaslal: Po jún 02, 2014 23:04:55    Predmet: Odpovedať s citátom

Odar - vdaka za odpoved.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
miero
Hifi inventar


Založený: 08 september 2010
Príspevky: 11506
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Po jún 02, 2014 23:54:49    Predmet: Odpovedať s citátom

ozzy8: s ES9008 by malo byt skoro jedno na co to napojis. ma to dobre riesenu eliminaciu jitteru: http://www.esstech.com/PDF/es9008%20dac%20comparison_SPDIF_96000_compA_compb.pdf
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Odar
Hifi inventar


Založený: 14 december 2009
Príspevky: 3180

PríspevokZaslal: Ut jún 03, 2014 06:24:20    Predmet: Odpovedať s citátom

zelenac --> Ty by si to mal v tvojej situacii idealne. Router na povale, cize bez problemov natiahnes kabel LAN kabel (s PoE), ak to budes montovat napr. do znizeneho stropu. Na youtube su videa, ako sa to montuje, zapaja aj konfiguruje. Pripadne pozri na to, budes hned mudrejsi.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> HTPC, media streaming Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3 ... 16, 17, 18 ... 29, 30, 31  Ďalšia
Strana 17 z 31

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Nemôžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Nemôžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist