Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

Šroll (Lyric mini)
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 34, 35, 36  Ďalšia
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Zosilňovače
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
The_P
Nádejný hifista


Založený: 21 marec 2010
Príspevky: 95
Bydlisko: Kladno / Praha

PríspevokZaslal: So máj 02, 2015 17:44:21    Predmet: Odpovedať s citátom

PMA: Diskuze je o konkretnim mereni. Pan Sroll ale rika "je to jednoduché měření zvukovou kartou juli@". Ma Juli@ knoflik? Potenciometr? Prepinani zisku? Pokud si to jeste pamatuji, tak nema. Proc vytahujete tedy svoji zvukovku?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
stano30
Hifista


Založený: 10 november 2013
Príspevky: 239

PríspevokZaslal: So máj 02, 2015 18:00:12    Predmet: Odpovedať s citátom

Laughing
Najslabšou stránkou ČS hifi výroby je marketing.
To čo sa vyžaduje u iných výrobkov, tu zrazu potrebné nie je.
Kamarátstva, nadŕžanie, vytrhávanie z kontextu, žiadna konkrétna odpoveď.
Novým veriacim pripomínam že konštruktér tohto prístroja údajne potvrdil prínos káblov Very Happy
Jednoducho slabý marketing
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20452

PríspevokZaslal: So máj 02, 2015 18:25:40    Predmet: Odpovedať s citátom

The_P napísal:
PMA: Diskuze je o konkretnim mereni. Pan Sroll ale rika "je to jednoduché měření zvukovou kartou juli@". Ma Juli@ knoflik? Potenciometr? Prepinani zisku? Pokud si to jeste pamatuji, tak nema. Proc vytahujete tedy svoji zvukovku?


Má možnost, jako každá jiná karta, nastavit vstupní citlivost ve Windows driveru. Což na žádné dB, dBV či dBr ose nepoznáte, jak je ten slider nastavený a opět to může dělat sakra rozdíl.

_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
The_P
Nádejný hifista


Založený: 21 marec 2010
Príspevky: 95
Bydlisko: Kladno / Praha

PríspevokZaslal: So máj 02, 2015 18:28:01    Predmet: Odpovedať s citátom

PMA: Coz je u ASIO pristupu irelevantni protoze se pristupuje primo k HW vstupu a Windows mixer se nebere v potaz? Pokud se bere v potaz, jedna se o chybnou ASIO implementaci (hint: Asio4all).
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20452

PríspevokZaslal: So máj 02, 2015 18:30:37    Predmet: Odpovedať s citátom

stano30 napísal:
Laughing
Najslabšou stránkou ČS hifi výroby je marketing.
To čo sa vyžaduje u iných výrobkov, tu zrazu potrebné nie je.
Kamarátstva, nadŕžanie, vytrhávanie z kontextu, žiadna konkrétna odpoveď.
Novým veriacim pripomínam že konštruktér tohto prístroja údajne potvrdil prínos káblov Very Happy
Jednoducho slabý marketing


Potíž je někde jinde. A pokud byste chtěl znát solidní odpověď, musíte jít s jedním či druhým strojem na přezkoušení do nezávislé laboratoře. Profi výrobcům by mělo stát za to si to zaplatit. Že neví kam, že musí ven? Koho to zajímá? Jinak jste v domnělém "nadržování" pořád.

_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20452

PríspevokZaslal: So máj 02, 2015 18:31:03    Predmet: Odpovedať s citátom

The_P napísal:
PMA: Coz je u ASIO pristupu irelevantni protoze se pristupuje primo k HW vstupu a Windows mixer se nebere v potaz? Pokud se bere v potaz, jedna se o chybnou ASIO implementaci (hint: Asio4all).


A kdo ví, že se použilo ASIO?

_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
BV
Hifi inventar


Založený: 06 október 2006
Príspevky: 5925
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: So máj 02, 2015 18:32:13    Predmet: Odpovedať s citátom

2 PMA
Vaša argumentácia "ad hoc", navyše teraz totálne nezmyselným tvrdením o nejakej možnosti nastavenia knoflíkom na úplne inej zvukovke je trápna. Ak je tu niekto "strelec", ste to vy. Lenže ste práve strelili capa.. Ak niekto použije pre "merania" mixer vo Windows, tak je amatér a diletant.
2 boxer
Aj ja počujem všetky "rozdiely", aj pod prahom počuteľnosti, keď viem čo hrá..Žiadny problém. Dva rovnaké zosilňovače (rovnako ovplyvňujúce signál, nielen s rovnakým THD na jednom kmitočte, to je demagógia) budú sluchom nerozlíšiteľné. Jedine preukazný , pokiaľ ide o schopnosť rozlíšiť zvuk, je slepý test. Nehovorím o preferenciách pri "normálnom" teste, tam je tisíc iných vplyvov.
Tie 3 vety sú len tvrdenie bez reálneho podkladu, ktorých je v marketingových materiáloch množstvo. A v tých tvrdeniach sú aj objektívne, technické nezmysly .
Ak dva zosilňovače hrajú skutočne (slepý test)počuteľne odlišne, tak jeden z nich mení signál inak, ako druhý. Pre mňa je lepší ten, ktorý ho mení menej, podľa meraní. Nie ten, ktorý ho "zlepší". Všetko ostatné je len marketing.


Naposledy upravil BV dňa So máj 02, 2015 18:34:15, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20452

PríspevokZaslal: So máj 02, 2015 18:32:56    Predmet: Odpovedať s citátom

BV napísal:
2 PMA
Vaša argumentácia "ad hoc", navyše teraz totálne nezmyselným tvrdením o nejakej možnosti nastavenia knoflíkom na úplne inej zvukovke je trápna. Ak je tu niekto "strelec", ste to vy. Lenže ste práve strelili capa..


Windows slider dělá úplně totéž. Vaše argumentace je podezírání a priori.

_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
The_P
Nádejný hifista


Založený: 21 marec 2010
Príspevky: 95
Bydlisko: Kladno / Praha

PríspevokZaslal: So máj 02, 2015 18:35:34    Predmet: Odpovedať s citátom

PMA: Pokud si pamatuji (uznavam ze uz je to dlouho), ten soft je primarne napsany aby pouzival ASIO a je i tak i ve vychozim stavu nastaveny. Pokud se nepouzije neovlivnitelny vstup, pak uz je mereni uplne irelevantni, data nanic.
Jestli chcete ale pouzit argument stylem "vzdyt vi nevite co pouzil", pak mohl klidne merit i pri podminkach ktere popisuje BV, jen kazdy hada neco jineho.

PS: "Windows slider dělá úplně totéž. Vaše argumentace je podezírání a priori." Hm, proc tedy BV strili od boku a Vy ne? Recnicka otazka, uz mlcim.


Naposledy upravil The_P dňa So máj 02, 2015 18:37:00, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Zapa
Hifista - pokročilec


Založený: 13 február 2007
Príspevky: 344
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: So máj 02, 2015 18:36:37    Predmet: Odpovedať s citátom

Pán Macura, nemyslíte, že by bolo lepšie nereagovať, ako robiť zo seba blbca?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
BV
Hifi inventar


Založený: 06 október 2006
Príspevky: 5925
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: So máj 02, 2015 18:37:56    Predmet: Odpovedať s citátom

Ak prijmeme takúto argumentáciu, tak to kľudne mohol byť aj mix analógu a digitálneho loopbacku, keď nevieme, ako to bolo vlastne nastavené.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20452

PríspevokZaslal: So máj 02, 2015 18:38:15    Predmet: Odpovedať s citátom

Ukažte nezávislé měření obou strojů, pak se budu o něčem bavit. Takhle ne. BV je výrobce, konkurence, která pochopitelně hájí svůj výrobek. Tudíž není nestranný. Toto je principiální věc.
_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Tico
Hifista - zaslúžilec


Založený: 28 október 2012
Príspevky: 560

PríspevokZaslal: So máj 02, 2015 18:46:46    Predmet: Odpovedať s citátom

Ne me to dela dojem, ze ten kdo provadel mereni, proste pouzil pri mereni DACu z nejakeho duvodu delic (26dB ?). Vysledek bez delice by byl pravdepodobne i tak vyborny...
_________________
HTPC/Foobar/Esi Juli@/WaveIO -> BB-DAC -> Customworks HYPA1+Actidamp mk4 -> DPA222Mk3 SE + DPA386SE -> B&W704, Sony ST-SB920QS, Sony CDP-XB930QS, AKG K701mod.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zapa
Hifista - pokročilec


Založený: 13 február 2007
Príspevky: 344
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: So máj 02, 2015 18:48:37    Predmet: Odpovedať s citátom

Pán Macura, nezdá sa Vám choré, že výrobca zosiľovača za nemalú cenu, zverejní meranie, ktoré spraví niekto, kto to nevie spraviť korektne. Myslím, že pán Bunta nemá problém dodať svoj zosiľovač na premeranie treťou stranou. Toto asi nebude problém, pre ktorý sa vyjadruje k zverejnenému meraniu.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
BV
Hifi inventar


Založený: 06 október 2006
Príspevky: 5925
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: So máj 02, 2015 18:53:37    Predmet: Odpovedať s citátom

Ja nehájim svoj výrobok, nepodsúvajte mi, čo nie je pravda. Kto to tu chce stále zrovnávať sú úplne iní , ako ja. Len nech potom zrovnávajú aj cenu, aj to je "parameter". Ak to niekto "mermomocí" chce zrovnávať, ponúkol som nakoniec aj možnosť zmerať za rovnakých podmienok rovnakou metodikou, kľudne v tom istom čase. Také "komparatívne" merania majú výpovednú hodnotu.
Inak som len upozornil na nezrovnalosti , pokiaľ ide o text a grafy. Namiesto vysvetlenia len dymová clona..
Pokiaľ ide o nezávislé merania, nech si to kľudne dá kto chce , kam chce zmerať. Pre mňa plne stačí, že existuje aj niečo ako "kalibrácia". Je to rovnako ako pri meraní reproboxov, nepotrebujem nutne takú bezodrazovú komoru , aká je možno 5000km ďaleko a je jediná na svete...
Ak zmeriam známy výrobok, s dostupnými a viackrát potvrdenými "oficiálnymi" meraniami pri známych podmienkach (ala Stereophile a pod. ) a dostanem výsledky ako cez kopirák, tak to mi stačí pre overenie vierohodnosti merania.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
stano30
Hifista


Založený: 10 november 2013
Príspevky: 239

PríspevokZaslal: So máj 02, 2015 19:52:15    Predmet: Odpovedať s citátom

Čo sa týka tej ceny, výrobky SROLL sú podľa ceny nasmerované pre iných klientov ako má BVa, tu ani nejde o konkurenciu. Pri BV mi vojde do ceny celá zostava a hrá to na tú cenu, povedal by som neprimerane Very Happy Podľa mojich uší, by som aj priplatil - aj to len s ohľadom na tú "konkurenciu".
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
cough
Hifi obsluha


Založený: 16 december 2006
Príspevky: 1221

PríspevokZaslal: So máj 02, 2015 20:16:43    Predmet: Odpovedať s citátom

boxer napísal:
Vzhledem k výsledkům výtvorů Luďka, jsem tomu rád, že jsem nejen já, ale tisíce jiných, neměli halucinace,protože mu mohu věřit.

Jeho výrobky hovoří jasně.


Nelze než popřát firmě Sroll nejen tisíce věřících, ale hlavně odpovídající prodejní výsledky s modelem Lyric mini, a držet palce, aby to dopadlo lépe než s modelem Lyric, kterých firma Sroll s.r.o. bohužel moc neprodala...

_________________
No matter what measurements tell us, a loudspeaker isn't good until it sounds good. Dr. Floyd Toole
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
kazzatel
Hifi inventar


Založený: 19 január 2007
Príspevky: 6970

PríspevokZaslal: So máj 02, 2015 20:29:17    Predmet: Odpovedať s citátom

To jsou přání na hovno a mají minimální účinnost...našinec bez váhání dá developerům několik melounů za průměrnej byt, ale dát vydělat zdejšímu výrobci se už zdráhá...a jiný to nebude, neb našinec si zdejších výrobců moc neváží....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Sroll
Hifi obsluha


Založený: 23 január 2015
Príspevky: 44

PríspevokZaslal: So máj 02, 2015 20:32:44    Predmet: Odpovedať s citátom

Už to fakt přeháníte. Měřeno bylo samozřejmě korektně a přes ASIO. O nějakém loopbacku nemůže být řeč. V počítači s julinou byla pouze spektrální analýza. Převodník Sroll Muse byl krmen z jiného počítače. Takže propojení do měřícího počítače bylo pouze analogové. A netvrďte tu že WaveSpectra nemá žádné nastavování osy Y na grafu. Má tam devět předvoleb plus možnost ručně zadávat posun po setinách db. Než jsem to jel měřit, tak mi někdo poslal tento odkaz, jestli to nezměřím podobně:

http://hifi.slovanet.sk/bb/viewtopic.php?t=15481&postdays=0&postorder=asc&start=0

Takže jsem při měření ani neměl potřebu měnit kalibraci grafu protože náhodou byl kalibrován stejně jako při měření SP. Tam jste ale u prakticky stejného grafu místo rýpání chválil. Navíc ten posun stupnice nemá na výsledky vliv. Je to jen příležitost pro rýpaly, kteří se stébla chytají…

Navíc to ani není mé oficiální měření. Je to jen předběžné jednoduché měření pro několik zdejších lidí kteří v tom chtěli hledat líbivé zkreslení, protože nechápou kde se bere tak velký rozdíl v kvalitě zvuku při přímém srovnání s jinými přístroji se skvělým měřením. Já říkám že líbivé zkreslení neexistuje.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
hcrevize
Hifi expert


Založený: 09 júl 2009
Príspevky: 1623
Bydlisko: www.revize-hc.cz

PríspevokZaslal: So máj 02, 2015 20:44:26    Predmet: Odpovedať s citátom

PMA napísal:
Já můžu na zvukovce nastavit vst. dělič 10dB zmáčknutím knoflíku, použít 3 nastavení vstupu na stejném konektoru, které se liší citlivostí od cca 1V rms do 15 Vrms a k tomu lze v každém z těch nastavení použít analogovou regulaci zisku (až +50dB!!) potenciometrem na čelním panelu zvukovky, takže se dostanu na citlivost cca 3mVrms. Nic z toho se nepromítne do údaje na osu Y v dB, pokud to neuděláte sám kalibrací.

To u Esi@juli ale nejde tam je to pevně dané...........

_________________
BW801, SPaudio P1, SPaudio A400, HTPC; SPaudio D1, LC1 repro kabel.
www.revize-hc.cz
www.customworks.cz
www.spaudio.cz
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
cough
Hifi obsluha


Založený: 16 december 2006
Príspevky: 1221

PríspevokZaslal: So máj 02, 2015 20:45:17    Predmet: Odpovedať s citátom

kazzatel napísal:
To jsou přání na hovno a mají minimální účinnost...našinec bez váhání dá developerům několik melounů za průměrnej byt, ale dát vydělat zdejšímu výrobci se už zdráhá...a jiný to nebude, neb našinec si zdejších výrobců moc neváží....


Snažím se popřát, aby prodeje Lyric mini byly alespoň v řádu desítek kusů ročně a ne jako doposud jeden zesilovač Lyric za dva roky prodaný firmou Sroll s.r.o., a ty takhle zhurta... máš něco, co si lze teď od Tebe koupit?

_________________
No matter what measurements tell us, a loudspeaker isn't good until it sounds good. Dr. Floyd Toole
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
BV
Hifi inventar


Založený: 06 október 2006
Príspevky: 5925
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: So máj 02, 2015 20:52:38    Predmet: Odpovedať s citátom

citácia:
Měřeno bylo samozřejmě korektně a přes ASIO

S ASIO driverom je os Y "tvrdo" kalibrovaná k 0dBFS. Minimálne v tom WS, ktorý som mal dnes spustený. Pre Esi Juli je 0dBFS cca 2V RMS.
A nevidel som nikde žiadne meranie pre SP (na ktoré odkazujte)programom WS. Že zmenu kalibrácie umoýňujú iné programy nediskutujem. Ale vo WS žiadna taká možnosť nie je.
citácia:
Má tam devět předvoleb plus možnost ručně zadávat posun po setinách db

Kde?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Sroll
Hifi obsluha


Založený: 23 január 2015
Príspevky: 44

PríspevokZaslal: So máj 02, 2015 21:09:04    Predmet: Odpovedať s citátom

Ve verzi WS151 na kartě Spectrum
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
boxer
Hifi expert


Založený: 15 apríl 2008
Príspevky: 1167

PríspevokZaslal: So máj 02, 2015 21:36:27    Predmet: Odpovedať s citátom

Cough.

Nač ta svěží jízlivost?

Zatím se mi od Luďka, co jsem zatím slyšel, vše líbilo a to moc. Narozdíl od jiných. A protože se dokola tady něco tvrdí,co Luděk zpochybňuje, jsem tomu rád, protože jeho výrobky mi to jeho tvrzení potvrzují. Narozdíl od jiných. A cenu bych v tom nepatlal. Buď je měření kvalitní nebo není.

Bentleyů se asi taky neprodá moc, a zpochybňuje někdo jejich kvalitu?

To s vírou nemá nic společného.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20452

PríspevokZaslal: So máj 02, 2015 21:41:23    Predmet: Odpovedať s citátom

Slyšel jsem v exaudio a už jsem pochválil, cena je přiměřená, jen Luďku probůh udělej něco s designem, ten bude u budoucích zákazníků prodávat ve stejné míře, jako zvuk.
_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
sekal
Hifi expert


Založený: 26 január 2007
Príspevky: 1400

PríspevokZaslal: So máj 02, 2015 21:53:29    Predmet: Odpovedať s citátom

kazzatel napísal:
..našinec bez váhání dá developerům několik melounů za průměrnej byt, ale dát vydělat zdejšímu výrobci se už zdráhá..
Našinec musí někde bydlet a žít. Zesilovač v ceně nového auta k životu třeba není. Ostatně nemalá část našince bydlí v různých podnájmech, neboť na vlastní byt oněch několik melounů nemá ani náhodou. Tento tvůj příměr je tedy naprosto zcestný..
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
cough
Hifi obsluha


Založený: 16 december 2006
Príspevky: 1221

PríspevokZaslal: So máj 02, 2015 22:06:18    Predmet: Odpovedať s citátom

boxer: Právě proto, že je to evidentně velice dobrý zesilovač, by byla velká škoda, kdyby se to obchodně-komerčně neuchytilo. Trh s highend audio je však nevyzpytatelný a nestačí nabízet pouze zvukově vynikající přístroj. Vše ostatní mimo zvuku je pro komerční úspěch bohužel mnohem důležitější.
_________________
No matter what measurements tell us, a loudspeaker isn't good until it sounds good. Dr. Floyd Toole
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
kazzatel
Hifi inventar


Založený: 19 január 2007
Príspevky: 6970

PríspevokZaslal: So máj 02, 2015 22:14:58    Predmet: Odpovedať s citátom

Sekal : bydlel jsem deset let v podnájmu, právě v době DPA, mě tedy nemusíš nic vysvětlovat....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Bartoli
Hifi inventar


Založený: 24 jún 2008
Príspevky: 4089

PríspevokZaslal: So máj 02, 2015 22:27:09    Predmet: Odpovedať s citátom

PMA napísal:
Slyšel jsem v exaudio a už jsem pochválil, cena je přiměřená, jen Luďku probůh udělej něco s designem, ten bude u budoucích zákazníků prodávat ve stejné míře, jako zvuk.


Plny souhlas, o zvuk pres vsechny reci okolo nejde vubec v prvni rade, viz ty trapne bedny kalimero za 25000 euro, a urcite se to mnoha lidem bude i libit.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Bartoli
Hifi inventar


Založený: 24 jún 2008
Príspevky: 4089

PríspevokZaslal: So máj 02, 2015 22:36:05    Predmet: Odpovedať s citátom

cough napísal:
boxer: Právě proto, že je to evidentně velice dobrý zesilovač, by byla velká škoda, kdyby se to obchodně-komerčně neuchytilo. Trh s highend audio je však nevyzpytatelný a nestačí nabízet pouze zvukově vynikající přístroj. Vše ostatní mimo zvuku je pro komerční úspěch bohužel mnohem důležitější.


Ivo to je predcasna chvala z doslechu, ze se to PMA libilo na kalimero bednach neznamena mnoho...az si to poslechnes sam na rozumných bednach tak napis sve dojmy.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Zosilňovače Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 34, 35, 36  Ďalšia
Strana 13 z 36

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Nemôžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Nemôžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist