Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

Jaký zesilovač k Revox Symbol B Mk2
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3  Ďalšia
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Zosilňovače
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Sycak
Hifista - pokročilec


Založený: 22 január 2007
Príspevky: 401
Bydlisko: Brno, ČR

PríspevokZaslal: Po január 04, 2016 14:09:30    Predmet: Odpovedať s citátom

PAX napísal:
@Zorg:
Ncore mi asi stačí, ale nesedí mi cenově (mám ho půjčený).

@Miero:
Při normálním (tichém) poslechu problém s agresivitou nemám. A problém při vysokých hlasitostech už stejně není moc hifi. Takže možná řeším nesmysly.
Asi se zaměřím na cenově rozumné řešení, které uřídí ty velké bedny. A zamyslím se nad lepším zatlumením prostoru, ty odrazy asi udělají hodně negativního se zvukem, zvlášť při vyšších hlasitostech.


Je to možná hloupost, ale jsi si jistý, že není něco přepólované? Setkal jsem se s tím mnohokrát. Tyhle bedny znám velmi dobře, měl jsem několik párů a agresivní nikdy nebyly. Když píšeš o ekvalizaci, napadá mě, jestli není problém ještě před koncákem. A ještě poznámka - Revox Symbol není uzavřená bedna!
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PAX
Hifi obsluha


Založený: 27 december 2015
Príspevky: 42
Bydlisko: Slaný, ČR

PríspevokZaslal: Ut január 05, 2016 00:04:32    Predmet: Odpovedať s citátom

@Sycak:
- myslím, že nic přepólované není. Rozuměj, já jsem s bednama celkově spokojený, mají velký a plný zvuk, malé zkreslení a velký přehled i při vysokých hlasitostech. Část problému příkládám těm interferencím, rozhodně není vpořádku, že v celém pásmu mi vznikají stojaté vlny se zřetelnými kmitnami a uzly.
- kdyby to byla závada, neočekával bych, že bude naprosto symetrická - v obou bednách.
- naměřená frekv char. vpodstatě v pásmu 0,5 - 12 kHz odpovídá deklarované a do 8kHz je dost rovná
- svou ostrostí se Revoxy v tomto pásmu trochu podobají IKONům, naopák SHANy SV-04 hrají oproti oběma uvedeným jakoby pod dekou, ale tohle je zas naopak o SHANech známo
- abych ještě přiznal veškeré okolnosti, od jistého zánětu v uchu mám problém s poslechem právě ve vyšších středech, je možná souvislost a podvědomá NEpreference právě tohoto pásma
- předzesilovač jsem zkoušel jiný (ne kvalitnější), takže tento problém bych vyloučil
- ad konstrukce Revox Symbol B: snad Mk1 byly trochu jiné a dokonce měly korekce na středy a výšky? To Mk2 nemají. Ke konstrukci ozvučnice - myslíš tím, že má pasivní zářič, takže není uzavřená? No každopádně nemá basreflex a na basech není peak kolem rezonanční frekcence a pak prudký pokles jako u mnoha basreflexovych
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PAX
Hifi obsluha


Založený: 27 december 2015
Príspevky: 42
Bydlisko: Slaný, ČR

PríspevokZaslal: Ut január 05, 2016 00:35:41    Predmet: Odpovedať s citátom

Proved jsem nové soustředěnější srovnání poslechu s už uvedenýmí zesilovači:
- DPA 222 (snad nejrychlejší verze)
- Ncore 400
- Vincent SV-129
Kupodivu jsem objevil nyní ještě výraznější a docela překvapivé rozdíly, které jsem nejlépe pozoroval na poslední skladbě z alba The Final Cut od Floydů.
Nutno podotknout, že nevím, jak má uvedená skladba vlastně znít, nemám referenci, takže můžu jen popsat subjektivně, co se mi líbí.

DPA 222:
Úžasný "drajv", tenhle mě baví nejvíc, při hlasitém poslechu skutečně vstávají chlupy na zádech, úderné a přesné/nezahučené basy, které jdou nejníž ze všech uvedených, nejvýrazější ale přesto přesné a neunavující výšky.
Bohužel když chci přidat volume (uši by snesly), dostávám se do limitace.

Ncore (prepáč Miero):
Výkonný, velký přehled, konečně zesilovač, který Revoxy výkonově neomezuje, přehledný prostor a rozlišení, přesný, na středech snad víc než DPA..., ALE: Chybí nejnižší hloubky, tam kde DPA s přehledem hraje (ke 30Hz ?), je najednou na Ncoru jakoby prodký pokles. Proč? Podle white paperu má mít Ncore přenos konstantní od 20Hz. Přidání ekvalizérem na 60Hz o 3dB pomůže, ale není to ono jako na DPA.
Skutečně tomu nerozumím, buď kecá specifikace Ncore či DPA (něvěřím), nebo jsem hluchý, nebo se projevilo něco třetího, co běžné synetické testy do činné zátěže neukážou, nebo nevím...
Na výškách mi opět připadá Ncore přitlumenější, i když specifikace ukazuje plochou charakteristiku vysoko nad hranici mnou vnímaných frekvencí. Po přidání ekvalizéru na 12kHz lepší, ale neřekl bych že tak jako DPA. Jak to? Je to sice classD, ale se špičkovými parametry, zkreslení kolem 0,001% v celém pásmu i při 100W.

Vincent:
Na to že jde o entry level Vincek s 80W do 4Ohm hraje překvapivě dobře, opět cítím na hloubkách drajv, který mi na Ncore chyběl, i když na hloubkách i výškách ne tak přesný jako předchozí dva. A samozřejmě celkem brzo se dostane do limitace.

Subjektivní závěr:
Z výše uvedených bych nejraději zkombinoval "drajv" a projev DPA s přehledností a výkonem ncore. Takže - babo raď.

EDIT: poznámka:
Ještě doplním, že předzesilovač mám pouze s nesymtrickým výstupem, Ncore má vstup symetriku, takže je tam převodník (- uzemněn?). ze všech 3 zesilovačů má Ncore v mém řetězci největší brum. Nevím, zda toto zapojení může mít vliv na nevýrazný projev Ncore na basech a výškách.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
kazzatel
Hifi inventar


Založený: 19 január 2007
Príspevky: 6970

PríspevokZaslal: Ut január 05, 2016 01:04:49    Predmet: Odpovedať s citátom

Sorry Mírotvůrče, ale člověk, kterej neslyší u digitálu, že mu chybějí nejvyšší vejšky ( a ty chybějí VŠEM DIGITÁLŮM ), by se měl ještě hodně učit poslouchat a ne tady rozpoutávat poslechový polemiky...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PAX
Hifi obsluha


Založený: 27 december 2015
Príspevky: 42
Bydlisko: Slaný, ČR

PríspevokZaslal: Ut január 05, 2016 01:13:09    Predmet: Odpovedať s citátom

@DPA:
No očekával jsem, že to při své hluchotě neuslyším, ale bohužel to slyším (takže neušetřím zakoupením classD místo klasiky). Co mě stále udivuje, je skutečnost, že papírově dle specifikací Hypexu by je měl Ncore s minimálním zkreslením přenést.
Ale OK, nechci tady rozpoutávat flejm ohledně classD, dost už toho tady bylo - a já se léta bránil registraci na tomto fóru - bohužel jsem to o těchto Vánocích nevydržel (ja vím Miero, varoval jsi mne).
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
miero
Hifi inventar


Založený: 08 september 2010
Príspevky: 11521
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Ut január 05, 2016 07:46:10    Predmet: Odpovedať s citátom

PAX: jj, díky za kritický názor :) Myslím ale, že priamo u seba si neporovnával DPA 222 vs. nCore, ale stále len jeden z nich oproti Vincent 129.

Iné výšky u ClassD nCore sú jasné. S basmi by mohol byť problém, ak by si poreboval prúd väčší, než 20 a kus ampérov, tam má nCore limit. Ale žeby práve na basoch klesala impedancia repro sa mi nezdá.

Návrh na riešenie? Namotivovať tu prítomného PD, aby dokončil svoj výkonnejší TYA zosilňovač, inak nás tu tie digitály dočista zdegenerujú... ;)


Naposledy upravil miero dňa Ut január 05, 2016 10:20:17, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PAX
Hifi obsluha


Založený: 27 december 2015
Príspevky: 42
Bydlisko: Slaný, ČR

PríspevokZaslal: Ut január 05, 2016 07:59:48    Predmet: Odpovedať s citátom

@Miero:
- před Vánoci jsem zkoušel proti sobě přímo Ncore a DPA, ale na jiném repertoáru, takže mě to nepraštilo do uší. Včera to sice bylo s odstupem jednoho dne, ale bylo to markantní
- ano, výšky u classD se tady rešily stokrát, ale spíš "supervýšky", ne někde kolem 12kHz, to mě překvapilo
- basy: ono to bylo v celém rozsahu hlasitosti lineární (ne)poměr basů, to nebylo, že by Ncore limitoval. Impedance Symbolů je minimální někde v basových frekvencích, ale cca 3,5 Ohm, pokud si vzpomínám, takže snad žádný problém.
- cílem tady nebylo rozvášnit flame a ještě za asistence PD, ale najít pro můj případ cenově dostupné řešení
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
miero
Hifi inventar


Založený: 08 september 2010
Príspevky: 11521
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Ut január 05, 2016 08:24:18    Predmet: Odpovedať s citátom

Aha, už si spomínam, že raz na víkend si mal i oba zosilňovače! :)
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
blesk666
Hifi expert


Založený: 18 jún 2012
Príspevky: 1501

PríspevokZaslal: Ut január 05, 2016 08:39:06    Predmet: Odpovedať s citátom

mozes zacat odvsadekial:-) skus si pozicat este DPA380 (niektoru z poslednymi modifikaciami) a BV PA300SSE. Su vykonnejsie a ako DPA222 a mali by sa minimalne zachovat pozitiva ktore si opisal z posluchu 222. BV PA300SSE si vsak urcite vypocuj je to asi najlepsi hotovy koncak za cenu co stoji
V druhom kroku si pozicaj iny preamp alebo ak sa chces hrat si skus vymenu OZ na vystupe v "Zero" za napr OPA627 (mali by tam byt 2604 - nejde o parametre ale o rozdielny charakter ich zvuku) to ale len co ti bude viac sediet na tvoju zostavu a ucho a je to lacna zabavka:-)
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PAX
Hifi obsluha


Založený: 27 december 2015
Príspevky: 42
Bydlisko: Slaný, ČR

PríspevokZaslal: Ut január 05, 2016 08:47:12    Predmet: Odpovedať s citátom

@blesk666:
- Dík za názor, DPA 380 a PA300 mě napadly, viz první příspěvek.
- v "Zero" už mám OPA627
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
blesk666
Hifi expert


Založený: 18 jún 2012
Príspevky: 1501

PríspevokZaslal: Ut január 05, 2016 10:23:29    Predmet: Odpovedať s citátom

ako sa ti subjektivne javi zmena z 2604 na 627 v tvojom DAC/preampe? 2604 je obecne na ucho "prijemna" aj ked menej detajlna ako prave 627- tak tu zmenu opisuju aj na head fi
inak potom u BV konca sa sustred na verziu PA300SSE
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
miero
Hifi inventar


Založený: 08 september 2010
Príspevky: 11521
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Ut január 05, 2016 10:34:16    Predmet: Odpovedať s citátom

Ešte by bolo fajn porovnať nCore s podobne výkonným klasickým zosilňovačom.

Pri hraní v soft-limitácií pribúdajú harmonické, ktoré menia charakter zvuku.

Prípadne aspoň zmerať peak-to-peak napätie, či ten lahodný zvuk basov nie je spôsobený limitáciou.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20461

PríspevokZaslal: Ut január 05, 2016 11:28:54    Predmet: Odpovedať s citátom

blesk666 napísal:

V druhom kroku si pozicaj iny preamp alebo ak sa chces hrat si skus vymenu OZ na vystupe v "Zero" za napr OPA627 (mali by tam byt 2604 - nejde o parametre ale o rozdielny charakter ich zvuku) to ale len co ti bude viac sediet na tvoju zostavu a ucho a je to lacna zabavka:-)


OPA627 - jednoduchý
OPA2604 - dvojitý

Jiné zapojení nožiček, jiné obvodově ....

_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20461

PríspevokZaslal: Ut január 05, 2016 11:30:50    Predmet: Odpovedať s citátom

miero napísal:

Pri hraní v soft-limitácií pribúdajú harmonické, ktoré menia charakter zvuku.

Prípadne aspoň zmerať peak-to-peak napätie, či ten lahodný zvuk basov nie je spôsobený limitáciou.


S lahodným zvukem v limitaci je to asi blbina, i když soft nonsense.

_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
miero
Hifi inventar


Založený: 08 september 2010
Príspevky: 11521
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Ut január 05, 2016 11:37:26    Predmet: Odpovedať s citátom

Tie OPA627 su tam na takom tom Dual SOIC to DIP8 adapteri.

PAX ho ma tiez v Zero DAC, objednavali sme ho asi 6-7 rokov dozadu spolu.

Co som meral ten operak u seba, tak bol sumovo lepsi nez NE5532, tak snad neni fake.

blesk666: opa2604 dodany vobec nebol, len ten dual opa627.


Naposledy upravil miero dňa Ut január 05, 2016 12:13:21, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PAX
Hifi obsluha


Založený: 27 december 2015
Príspevky: 42
Bydlisko: Slaný, ČR

PríspevokZaslal: Ut január 05, 2016 12:07:31    Predmet: Odpovedať s citátom

ad soft limitace:
Ja si taky nemyslim, ze "lahodne basy" jsou zpusobeny limitaci. Ony nejsou lahodnejsi, proste to nizsi pasmo tam (na DPA) je a na Ncore neni. Ale to je muj pocit.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
miero
Hifi inventar


Založený: 08 september 2010
Príspevky: 11521
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Ut január 05, 2016 15:47:46    Predmet: Odpovedať s citátom

Pripadne skusit si nieco poskladat, napr.:

First One - mosfet amplifier, 250W/4 Ohm
+
Hypex SMPS1200A400

Z domacich stavebnic asi ziadna nema tak vysoky vykon.

--
http://www.diyaudio.com/forums/vendors-bazaar/248996-first-one-mosfet-amplifier-module.html

EDIT: zdroj AudioPower->Hypex


Naposledy upravil miero dňa St január 06, 2016 13:22:31, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zorg
Hifi expert


Založený: 13 september 2008
Príspevky: 1287

PríspevokZaslal: Ut január 05, 2016 16:48:45    Predmet: Odpovedať s citátom

ABčko plus spínanej konec, tak to mi ho teda vyndej (myšleno ten brumící toroid od Talemy) Laughing

BTW, mám tu teď SPMS1200, tak to brzo prubnu na UcD400Hg...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
furto
Hifista - zaslúžilec


Založený: 26 január 2013
Príspevky: 691

PríspevokZaslal: Ut január 05, 2016 17:11:31    Predmet: Odpovedať s citátom

miero napísal:
PAX: jj, díky za kritický názor Smile Myslím ale, že priamo u seba si neporovnával DPA 222 vs. nCore, ale stále len jeden z nich oproti Vincent 129.

Iné výšky u ClassD nCore sú jasné. S basmi by mohol byť problém, ak by si poreboval prúd väčší, než 20 a kus ampérov, tam má nCore limit. Ale žeby práve na basoch klesala impedancia repro sa mi nezdá.

Návrh na riešenie? Namotivovať tu prítomného PD, aby dokončil svoj výkonnejší TYA zosilňovač, inak nás tu tie digitály dočista zdegenerujú... Wink


Sa cudujem, ze 70W v 8 ohm z DPA 222 nestaci, ono to bude skodit a j na sluch.
Ked som bol mlady som mal podobnu zalubu, hladal som tam pekny bass a ostatne neskutocne vrestalo no fuj, teraz ked viem ako na to a mam vhodnu vybavu mi staci 2W, Laughing

Keby islo o TYA I, anooo aj ja chcem.
Sice mam DPA390 a ta je taka uspokojiva, ze nemienim menit, ale TYA I, alebo moduly z ANTE by som bral. Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
miero
Hifi inventar


Založený: 08 september 2010
Príspevky: 11521
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Ut január 05, 2016 17:23:46    Predmet: Odpovedať s citátom

furto: jedna TYA 3 bola na predaj ... http://hifi.slovanet.sk/bb/viewtopic.php?t=17051
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
TROT
Banned


Založený: 03 september 2013
Príspevky: 174
Bydlisko: Řitka

PríspevokZaslal: Ut január 05, 2016 18:05:09    Predmet: Odpovedať s citátom

TROT napísal:
Fajadefil napísal:
pozrel som ten test. Tak na to fakt potrebujes poriadne zelezo.


HQQF?


PAX napísal:
Proved jsem nové soustředěnější srovnání poslechu s už uvedenýmí zesilovači:
- DPA 222 (snad nejrychlejší verze)
- Ncore 400
- Vincent SV-129
Kupodivu jsem objevil nyní ještě výraznější a docela překvapivé rozdíly...


Brání něco takovému srovnání?

_________________
žák učitele národů
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20461

PríspevokZaslal: Ut január 05, 2016 19:00:23    Predmet: Odpovedať s citátom

Ty Symbol B byly jednou na Mácháči (cca před 11 lety?), trochu vintage zvuk, ale v phodě. Na zesilovači docela záleželo, DPA222 se k tomu IMO moc nehodí, bude to s ním hrát ostře.
_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
PAX
Hifi obsluha


Založený: 27 december 2015
Príspevky: 42
Bydlisko: Slaný, ČR

PríspevokZaslal: Ut január 05, 2016 20:17:54    Predmet: Odpovedať s citátom

@Zorg:
Tak pak poinformuj, jestli výkonnější zdroj tomu UcD pomohl.

@furto:
Vřeštění eliminuju korekcema, ty středvýšky jsou skutečně nahlas nepříjemné, ale jinak pocit vnímaní hudby nahlas je jiný, ale neříkám že vždy mám na to chuť. DPA380 bych taky rád vyzkoušel.

@PMA:
Ja se zas někde dočetl (snad od zastánců takovýchto velkých beden Máchalíka a spol), že z této kategorie levných velkých vintage beden jsou Symboly nejméně náročné na zesilovač. Ale čertví. Co se týče ostrosti (kterou koriguji), tak ta je vzhledem k volbě zesilovače z trojice DPA, Ncore, Vincent invariantní. Ale celkově nejlépe hraje právě to DPA (dobrý drajv, až na ten výkon).
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PAX
Hifi obsluha


Založený: 27 december 2015
Príspevky: 42
Bydlisko: Slaný, ČR

PríspevokZaslal: Ut január 05, 2016 20:30:16    Predmet: Odpovedať s citátom

@Zorg:
"ABčko plus spínanej konec"
Myslíš "ABčko plus spínanej ZDROJ"? Co jsem začal číst ten thread, je to normální AB, pouze doporučuje spínaný zdroj.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
kazzatel
Hifi inventar


Založený: 19 január 2007
Príspevky: 6970

PríspevokZaslal: Ut január 05, 2016 20:36:49    Predmet: Odpovedať s citátom

Kdysi jsem četl, jak jednou Mark Levinson předváděl jakýmusi Joudovi svůj zesilovač a mimo jiný mu řekl :"...a toto jsou korekce a jsou udělaný, tak jak mají být...poslouchej, jak se mění charakter zvuku, když otáčím tady těmi knoflíky..." A Jouda mu přitaká a s údivem komentuje, kterak se zvuk podivuhodně mění a jak je z toho v šoku...a Levinson to v závěru komentuje zhruba takto: " Podle mýho názoru byly korekční obvody vyuštěny výrobci příliš brzy, neboť tito je neuměli správně udělat a proto je raději vyřadili s tím, že jejich mašinka je přece nepotřebuje... Už tušíš, Paxi ?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PAX
Hifi obsluha


Založený: 27 december 2015
Príspevky: 42
Bydlisko: Slaný, ČR

PríspevokZaslal: Ut január 05, 2016 20:42:21    Predmet: Odpovedať s citátom

@DPA:
Tuším, ale nevím jistě. Já korekce používám přiiměřeně k navození subjektivního blaha. Bohužel krekce vše nespraví.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Fajadefil
Hifista


Založený: 31 júl 2015
Príspevky: 152

PríspevokZaslal: St január 06, 2016 09:52:31    Predmet: kazzatel Odpovedať s citátom

inak to je sama o sebe zaujimava tema. Potrebuje clovek na dobrej aparature korekcie basov a vysiek? Moje skusenosti su take, ze nie. Pokial som pocuval kvalitne zostavene hifi systemy, tak korekcii nebolo treba. Neviem cim to je...
_________________
ZOTAC ZBOX Win10 ASIO
Topping D90 SE
Topping Pre90
Cambridge Audio 851W
BV Audio F3ROY
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
kazzatel
Hifi inventar


Založený: 19 január 2007
Príspevky: 6970

PríspevokZaslal: St január 06, 2016 10:06:48    Predmet: Odpovedať s citátom

Čím to je ? Máš asi prd zkušenosti... Laughing
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
miero
Hifi inventar


Založený: 08 september 2010
Príspevky: 11521
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: St január 06, 2016 10:17:17    Predmet: Odpovedať s citátom

Fajadefil: korekcie casto nepotrebujes, ak pocuvas na beznej hlasitosti.

Skus si ale znizit/zvysit hlasitost o kus viac ako bezne pocuvas a mozno uvidis i sam, ze to nie je take idealne...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
miero
Hifi inventar


Založený: 08 september 2010
Príspevky: 11521
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: St január 06, 2016 10:19:58    Predmet: Odpovedať s citátom

Z nejakeho "zahadneho" dovodu vyrobil i sam Mark Levinson ekvalizer:
- http://www.stereophile.com/solidpreamps/692cello/

No je treba priznat, ze v sucasnosti pre znacku http://www.danielhertz.com/ ekvalizery nerobi.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Zosilňovače Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3  Ďalšia
Strana 2 z 3

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Nemôžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Nemôžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist