Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

gredAudio pDAC-2
Choď na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Ďalšia
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> DAC
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Henri
Hifista - zaslúžilec


Založený: 30 marec 2015
Príspevky: 625

PríspevokZaslal: Ne január 17, 2016 04:15:22    Predmet: gredAudio pDAC-2 Odpovedať s citátom

To: Lubo+Gregor (+D ): nechcem zasierat vlakno o vyrobcoch preto si dovolim zalozit toto nove o koncepcii gredAudio DAC
Fandim vasmu projektu a tesim sa priblizeniu koncepcie zapojenia vasho DACu, -je niekde dalsie info- vie sa /pise sa uz o nom napr. na Diyaudio, Computeraudiophile, AudioCircle atd ? aby ste nedopadli ako nadejny Rockna WAWEDREAM DAC z Rumunska
Pretoze koncepcii je vzdy viac...
napriklad-Ed Meitner nevidi galvanicku izolaciu USB ako nutny predpoklad dobrej konstrukcie DACu - Pouziva MDAT DSP atd.
Masivne hlinikove casse je fajn - maju ho zvycajne DAC nad 10K (Alpha DAC, dCS) ale aj Matrix X-Sabre za 1K a moc mu to nepomaha
Moj favorit: Berkeley Audio Design- Alpha DAC, pouziva udajne nekompromisny externy USB transport, ale v najlepsom hi-fi studiu v severnej Californii -“Music Lovers audio“ hoci su lokalpatrioti a maju vyhradne obchodne zastupenie pre Berkeley Audio Design, povazuju za najlepsie hrajuci - dCS Rossini DAC , ktory pouziva plne programovatelny “Ring DAC“
- este nieco k pouzitemu prevodniku: byval som velky obdivovatel ES 9018 ( Teoreticke SNR = 133 dB ) casom som zistil ze dobre zapojene AD1955 Sabre v pohode prevalcuje - len ta narocnost zapojenia a specialne pri AD1955 pouzite “netradicne“ super rychle operaky a super oscilatory su doslova nutnostou...
V jednej staršej štúdii z University of Essex sa píše, že rýchlosť priebehu-indukovaneho skreslenia je rovnaká ako skreslenie jitteru. Porovnávajú to na dvoch operačných zosilňovačoch s 500V/us a 50V/us , pre rôzne vzorkovacie frekvencie. Merania poukazujú na oveľa horšie vysledky pri strate rýchlosti ako pri zmene vzorkovacej frekvencie. Jitter-t.j. chyba v časovej doméne, sa prejavuje ako chyba amplitúdy po filtrácii. Obmedzená rýchlosť priebehu tiež dáva chybu časovej domény, ale tiež súčasne v doméne amplitúdy
Ale podla članoku : “Op amp myths“ od Barrie Gilberta ( AD )
http://www.edn.com/electronics-blogs/anablog/4311648/Op-amp-myths-ndash-by-Barrie-Gilbert
- je pouzitie op-amp pre I/V stale kompromisne riesenie, pise: Čokoľvek (transformátor, odpor, diskrétne riešenie atď.), bude znieť lepšie ... op-amp je tu v skutočnosti len integrátor ...
...A este jeden problem: v AD1955 specifikaci sa uvádza, že "typicke" THD+N/ 1 kHz je -110 dB, čo je (110 - 2) / 6 = 18-bitové rozlíšenie. Pre sínusový signál 1 kHz / 40 dB a viac, graf ukazuje v pomere k celej stupnici THD+N -117 dB, čo je (117-2) / 6 = 19 bitov plného rozsahu. To znamená, že DAC čip má iba 19 bitove rozlisenie. Za predpokladu, že 1 bit sa pridá pomocou dvoch čipov v diferenciálnom režime ,ale DAC ma stále len 20 bitove rozlíšenie ?


Naposledy upravil Henri dňa Po január 18, 2016 22:53:47, celkom upravené 2 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
miero
Hifi inventar


Založený: 08 september 2010
Príspevky: 11428
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Ne január 17, 2016 10:22:08    Predmet: Odpovedať s citátom

Mas pocit ze ti 19bitov nestaci a zaroven, ze galvanicka izolacia je zbytocnost? :-)

Co hovoris na R2R DACy od MSB?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20444

PríspevokZaslal: Ne január 17, 2016 10:30:54    Predmet: Odpovedať s citátom

Henri, je to zajímavá úvaha, ale podle mě příliš (a zbytečně) teoretická.

K tomu THD+N ev. SINAD a dynamickému rozsahu, je to ošidná metoda, jelikož oba dobře víme, že slyšitelné jsou i signály pod hladinou šumu, jehož ef. hodnota se vyjadřuje integrací přes celé audio pásmo.

_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
-GG-
Hifista


Založený: 07 september 2012
Príspevky: 171

PríspevokZaslal: Ne január 17, 2016 13:53:29    Predmet: Odpovedať s citátom

Kazde pre ma svoje proti Smile A tazko sa k tomu vyjadrovat a robit tu dlhe teoreticke rozbory.

My kladieme pri nasich navrhoch doraz na celkovy jitter systemu (to co namera clovek na vystupnych analog konektoroch).

To mozete vidiet na prilozenych dvoch jitter meraniach, jedno je FFT spektrum a druhe je AP utility-a priameho vykreslenia zavislosti na frekvencii (o samotnej metode ma AP niekolko stranovy DS). Je to jitter celeho DAC, nie meranie MCLK!

A tretie meranie je -60dBFS v linearnom vykresleni (128k FFT, AVG10).

PS. Henri ak mozes uprav nazov vlakna aby tam bol pDAC-2, aby sme to potom vedeli rozlisit a nebolo to vsetko nakope, dakujem.



jitter_level_vs_FQ.png
 Description:
 Filesize:  10.65 KB
 Viewed:  20610 Time(s)

jitter_level_vs_FQ.png



FFT_-60dBFS.png
 Description:
 Filesize:  92.31 KB
 Viewed:  228 Time(s)

FFT_-60dBFS.png



jitter_test_FFT.png
 Description:
 Filesize:  104.57 KB
 Viewed:  250 Time(s)

jitter_test_FFT.png




Naposledy upravil -GG- dňa Ne január 17, 2016 20:21:23, celkom upravené 2 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
-GG-
Hifista


Založený: 07 september 2012
Príspevky: 171

PríspevokZaslal: Ne január 17, 2016 13:56:56    Predmet: Odpovedať s citátom

Tu je napriklad vidno meranie toho MSB :

http://www.stereophile.com/content/msb-technology-analog-dac-da-converter-and-analog-power-base-power-supply-measurements#ELdxFUIUuXpzk4Zx.97



414MSBfig05.jpg
 Description:
 Filesize:  45.81 KB
 Viewed:  213 Time(s)

414MSBfig05.jpg



414MSBfig09.jpg
 Description:
 Filesize:  54.63 KB
 Viewed:  274 Time(s)

414MSBfig09.jpg


Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
opa
Hifi inventar


Založený: 24 február 2007
Príspevky: 11176
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Ne január 17, 2016 17:01:07    Predmet: Odpovedať s citátom

-GG- napísal:
To mozete vidiet na prilozenych dvoch jitter meraniach...

Skvělý výsledky! Pro mě jako technokrata jsou ty obrázky vysloveně zdrojem potěšení.
Jenom malé technické dotazy.
-60dB je vztaženo k výstupní úrovni 2V, takže proto je v grafu peak na -54 dBV, je to tak ?
Při měření AP, jaká je vzorkovací frekvence ? Bylo by možné upřesnit konkrétní model AP měřáku ?
Z jakého programu (a vlastně i HW) je ten první obrázek - jitter_level_vs_FQ ?

_________________
Cui bono ?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20444

PríspevokZaslal: Ne január 17, 2016 17:23:26    Predmet: Odpovedať s citátom

opa napísal:

Při měření AP, jaká je vzorkovací frekvence ? Bylo by možné upřesnit konkrétní model AP měřáku ?


Já bych prosil upřesnit k té vzorkovací frekvenci ještě počet vzorků, ze kterých se dělá FFT. Teprve potom se dá dopočítat šum.

_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
miero
Hifi inventar


Založený: 08 september 2010
Príspevky: 11428
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Ne január 17, 2016 17:56:27    Predmet: Odpovedať s citátom

Pocet vzorkov je znamy:
-GG- napísal:
A tretie meranie je -60dBFS v linearnom vykresleni (128k FFT, AVG10)
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20444

PríspevokZaslal: Ne január 17, 2016 18:18:15    Predmet: Odpovedať s citátom

OK, ale záznam končí u 10kHz a vzorkovací frekvence se uhodnout nedá. Že by jen 22kHz? Wink
_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
-GG-
Hifista


Založený: 07 september 2012
Príspevky: 171

PríspevokZaslal: Ne január 17, 2016 20:06:24    Predmet: Odpovedať s citátom

OPA:

-Osi su kalibrovane, takze 0dBV=1Vrms a ano 0dBFS=2Vrms.
-APx525 - Bandwith 22.4k (48kHz SR)
-APx J-Test Measurement Utility- program v spojeni s APx525

PMA:

-to meranie -60dBFS je Bandwith 22.4k (48kHz SR) a 128K 10AVG
-posielam meranie roztiahnute do 22k (dal som to do 10k, aby to bolo ako meranie v stereophile)

PS: tu je aj 12K meranie s FFT1,2M a Bandwith 22.4k (48kHz SR) 6AVG



FFT_-60dBFS_22k.png
 Description:
 Filesize:  84.79 KB
 Viewed:  198 Time(s)

FFT_-60dBFS_22k.png



FFT_12K_-3dBFS.png
 Description:
 Filesize:  101.08 KB
 Viewed:  233 Time(s)

FFT_12K_-3dBFS.png



FFT_12K_-3dBFS_lin.png
 Description:
 Filesize:  100.64 KB
 Viewed:  212 Time(s)

FFT_12K_-3dBFS_lin.png



_________________
www.gredaudio.com
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
opa
Hifi inventar


Založený: 24 február 2007
Príspevky: 11176
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Ne január 17, 2016 20:38:43    Predmet: Odpovedať s citátom

Díky za doplnění informací, výsledky měření jsou vynikající. Všem, kteří finančně na tento skvělý převodník dosáhnou, předem blahopřeji k nákupu.

Jo, s AP-éčkem se to měří...

_________________
Cui bono ?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Henri
Hifista - zaslúžilec


Založený: 30 marec 2015
Príspevky: 625

PríspevokZaslal: Ne január 17, 2016 20:54:30    Predmet: Odpovedať s citátom

Skusim zhrnut odpovede pokial mozno strucne.
Myslel som ze aj tu sa da vecnejsie diskutovat o konkretnych pristrojoch a ich zapojeni , bez toho aby to vyznelo ako tahanie rozumov. Na hore uvedenych forach to zatial stale ide.
Splhacie fanklubove vlakna a virtualne exkremety niektorych alpha samcov nemusim...
-Ano 20 bitov uplne staci, hlavne pokial tam nie je digitalna regulacia hlasitosti
No SNR pri 24 bitoch t.j. - 144dB ak sa ohaname cislami, predsa len vyzera lepsie Smile (pokus o zart )
- galvanicka izolacia nie je zbytocnost, len Ed Meitner v svojich DACoch dokazuje ze to nieje ani to najpodstatnejsie
-R2R DACy od MSB su jednym z konecnych rieseni ( pouziva ich aj uz spominana Rockna WAWEDREAM DAC z Rumunska) ako aj viacere kvalitne diskretne prevodniky, ale dokazal by som zit aj s Phasure NOS1 DAC (8 x PCM1704U-K )
dnes uz nie som tak nabruseny ani proti Δ-Σ D/A prevodníkom - Lepsie meraju, presne ako pise Gregor, vzdy je tu nieco pre a nieco proti
Specialne tu spominany no-switched-cap prevodnik -AD1955 v mode s externym filtrom spolu s oscilatormi Crystek CCHD-957 je overena smrtonosna kombinacia a ak by sa doplnila vhodnym DSPčkem (co mi tu zial chyba ) + s dobrým resamplerom -tak rozdupe hocijake “ES“ v okruhu 1000 km.
Moja otazka mala skor zniet ci v dnesnej dobe programovatelne prevodniky neposkytuju predsa len trochu viac...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
miero
Hifi inventar


Založený: 08 september 2010
Príspevky: 11428
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Ne január 17, 2016 21:58:20    Predmet: Odpovedať s citátom

Programovatelne myslis DSP, FPGA alebo este nieco ine?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Henri
Hifista - zaslúžilec


Založený: 30 marec 2015
Príspevky: 625

PríspevokZaslal: Ne január 17, 2016 22:17:36    Predmet: Odpovedať s citátom

miero napísal:
Programovatelne myslis DSP, FPGA alebo este nieco ine?


Ano, DSP vo vsetkych moznych variantach (vzhladom k cene by mohlo stacit ) ale aj originalne riesenia od dCS, Rockny, Meridianu a pod.
Umoznilo by to urcitu “nadcasovot“ –moznost jednoducheho upgrade DACu.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
opa
Hifi inventar


Založený: 24 február 2007
Príspevky: 11176
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Ne január 17, 2016 23:32:37    Predmet: Odpovedať s citátom

Henri napísal:
Specialne tu spominany no-switched-cap prevodnik -AD1955 v mode s externym filtrom spolu s oscilatormi Crystek CCHD-957 je overena smrtonosna kombinacia a ak by sa doplnila vhodnym DSPčkem (co mi tu zial chyba ) + s dobrým resamplerom -tak rozdupe hocijake “ES“ v okruhu 1000 km.

Neumím posoudit, jestli je to pravda, nebo ne, ale můžeš to zkusit postavit. Pak sem pověs podobné obrázky, jako jsou z převodníku, kterému je věnované tohle vlákno a bude hned o čem povídat.

_________________
Cui bono ?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Jiri
Hifista - pokročilec


Založený: 01 apríl 2007
Príspevky: 291

PríspevokZaslal: Po január 18, 2016 09:37:41    Predmet: Re: gredAudio DAC 2 Odpovedať s citátom

Henri napísal:
napriklad-Ed Meitner nevidi galvanicku izolaciu USB ako nutny predpoklad dobrej konstrukcie DACu - Pouziva MDAT DSP atd.


Ano, to je pravda, že v Meitner/EMM LABS DACech není galvanické oddělení ale zase se podle mě očekává, že to je řešené na straně výstupu transportu. Z vlastní zkušenosti vím, jak zvuk Meitner MA-1 vylepšil PPA audio USB řadič a externí linear PSU napájení 5V USB vstupu MA-1 .....

Henri napísal:
aby ste nedopadli ako nadejny Rockna WAWEDREAM DAC z Rumunska


Rockna WAWEDREAM DAC (v ceně cca 8tis EUR) jsem měl doma půjčený na porovnání s Meitner MA-1 a pro mě MA-1 byl lepší což mě překvapilo protože při porovnání vnitřního zapojení Rockna (MSB moduly, atd) oproti Meitner (poloprázdná krabice) jsem čekal opak.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Henri
Hifista - zaslúžilec


Založený: 30 marec 2015
Príspevky: 625

PríspevokZaslal: Po január 18, 2016 11:37:22    Predmet: Odpovedať s citátom

opa napísal:
Henri napísal:
Specialne tu spominany no-switched-cap prevodnik -AD1955 v mode s externym filtrom spolu s oscilatormi Crystek CCHD-957 je overena smrtonosna kombinacia a ak by sa doplnila vhodnym DSPčkem (co mi tu zial chyba ) + s dobrým resamplerom -tak rozdupe hocijake “ES“ v okruhu 1000 km.

Neumím posoudit, jestli je to pravda, nebo ne, ale můžeš to zkusit postavit. Pak sem pověs podobné obrázky, jako jsou z převodníku, kterému je věnované tohle vlákno a bude hned o čem povídat.


To opa:
??Frightened
-porozumel si dobre tomu, co som napisal a mas napriek tomu pocit, ze pisem o niecom inom , ako o DACy z nazvu vlakna ? si z fanklubu ? Prave v citovanej vete TENTO DAC chvalim a nie kritizujem, len doplnam koncepciu o mozne rozsirenie a vyhody plynuce z aplikacie DSP.
Alebo ti snad z kontextu nedoslo, ze prave tento DAC pouziva 2x AD 1955 plus 2x Crystek CCHD 957 (22.5792 MHz a 24.576 MHz ) ?

To Jiri: to je v poriadku, mojim cielom nebolo hodnotit jednotlive DACy, ale porovnat rozne koncepcie a Meitner/EMM LABS DAC pouziva okrem ineho MDAT DSP. spolu s DACmi od dCS su to asi najzaujimavejsie zapojenia.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
miero
Hifi inventar


Založený: 08 september 2010
Príspevky: 11428
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Po január 18, 2016 11:50:57    Predmet: Odpovedať s citátom

Ten MDAT DSP konvertuje vstupy do DSD128, cize nic co by neslo spravit na PC v kombinacii s tymto DACom. Akurat je treba pouzit externe nastroje.

EDIT: aha nejde, tento DAC ma len PCM.


Naposledy upravil miero dňa Po január 18, 2016 11:51:42, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20444

PríspevokZaslal: Po január 18, 2016 11:51:17    Predmet: Odpovedať s citátom

Podle mě je galvanické oddělení USB pro DAC pro domácí použití naprostá nutnost. Už jen pro množství konkrétních dotazů ohledně problémů při propojení PC audia do domácího systému, které mi chodí do SZ od uživatelů fóra. Totéž v mnoha vláknech tady. Galvanické propojení PC ve třídě I s domácím audio systémem, kde některý komponent je ve třídě I, znamená vážnou degradaci signálu. Proč by potom dělali kvalitní DAC, když se všechen přínos zruší hloupostí při propojování s řetězcem?

A zrovna tomu Sabre Buffalo DAC by to výrazně pomohlo.

_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
blesk666
Hifi expert


Založený: 18 jún 2012
Príspevky: 1499

PríspevokZaslal: Po január 18, 2016 12:10:06    Predmet: Odpovedať s citátom

miero napísal:
Ten MDAT DSP konvertuje vstupy do DSD128, cize nic co by neslo spravit na PC v kombinacii s tymto DACom. Akurat je treba pouzit externe nastroje.

EDIT: aha nejde, tento DAC ma len PCM.

MDAT2 v Emm Labs/Meitner praveze vie DSD128 nativne
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
-GG-
Hifista


Založený: 07 september 2012
Príspevky: 171

PríspevokZaslal: Po január 18, 2016 12:12:55    Predmet: Odpovedať s citátom

Henri neboj, nespime - pracujeme na FPGA, komplet vlastnych hodinach a nejakych tych datovych prenosoch Smile ...

To, ze to tam Meitner nema neznamena, ze to nema prinos a ze to zachrani DSP...

_________________
www.gredaudio.com
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
miero
Hifi inventar


Založený: 08 september 2010
Príspevky: 11428
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Po január 18, 2016 12:41:49    Predmet: Odpovedať s citátom

Inak toto je asi prvy audio DAC co pouziva opticke vlakna na prenos I2S signal. Mozno to skusit zahrnut do reklamy? :)

Naposledy upravil miero dňa Po január 18, 2016 13:46:39, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Henri
Hifista - zaslúžilec


Založený: 30 marec 2015
Príspevky: 625

PríspevokZaslal: Po január 18, 2016 13:03:21    Predmet: Odpovedať s citátom

-GG- napísal:
Henri neboj, nespime - pracujeme na FPGA, komplet vlastnych hodinach a nejakych tych datovych prenosoch Smile ...

To, ze to tam Meitner nema neznamena, ze to nema prinos a ze to zachrani DSP...


Super a co takto tam buchnut aj nejaky ten LAN vstup ? Very Happy
Ale no : dobra galvanicka izolacia je fajn, tiez si na nu potrpim a na priklade Eda Meitnera
som len poukazal ,ze sa to da aj inak. netreba to tak hrotit, ak by som mal MA-1 moc by ma netrapilo ze tam nie je.
Gregor, ak budu dalsie podrobnosti o novom DACy nemusime stale dookola riesit galvanicku izolaciu a THD...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Jiri
Hifista - pokročilec


Založený: 01 apríl 2007
Príspevky: 291

PríspevokZaslal: Po január 18, 2016 13:33:24    Predmet: Odpovedať s citátom

Henri napísal:
-GG- napísal:
Henri neboj, nespime - pracujeme na FPGA, komplet vlastnych hodinach a nejakych tych datovych prenosoch Smile ...

To, ze to tam Meitner nema neznamena, ze to nema prinos a ze to zachrani DSP...


Super a co takto tam buchnut aj nejaky ten LAN vstup ? Very Happy
Ale no : dobra galvanicka izolacia je fajn, tiez si na nu potrpim a na priklade Eda Meitnera som len poukazal ,ze sa to da aj inak. netreba to tak hrotit, ak by som mal MA-1 moc by ma netrapilo ze tam nie je.
Gregor, ak budu dalsie podrobnosti o novom DACy nemusime stale dookola riesit galvanicku izolaciu a THD...


to Henri:
to, že tam Ed Meitner nedal galvanické oddělení do DACu je z důvodu, že je to vždy "něco za něco" ale rozhodně to neznamená, že to není slyšet pokud připojíš MA-1 na "odrušený" USB výstup z PC versus standardní USB výstup.
MDAT a MDAT2 je upsampling vstupního signálu na DSD rozlišení a neřeší to filtraci rušení z PC transportu.

_________________
..but the best of anything is never inexpensive.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
miero
Hifi inventar


Založený: 08 september 2010
Príspevky: 11428
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Po január 18, 2016 13:49:13    Predmet: Odpovedať s citátom

A zatial este nikto nepochvalil pozlatene skrutky... :-)
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
-GG-
Hifista


Založený: 07 september 2012
Príspevky: 171

PríspevokZaslal: Po január 18, 2016 14:44:18    Predmet: Odpovedať s citátom

A vsetky strieborne su po-rhodiovane Wink
_________________
www.gredaudio.com
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
miero
Hifi inventar


Založený: 08 september 2010
Príspevky: 11428
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Po január 18, 2016 17:16:40    Predmet: Odpovedať s citátom

A co sa vlastne stane s tym vyfrezovanym hlinikom z toho velkeho bloku? Recykluje sa?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
BlackBerry
Hifi inventar


Založený: 14 máj 2012
Príspevky: 3237
Bydlisko: nedaleko od Trenčína

PríspevokZaslal: Po január 18, 2016 17:21:26    Predmet: Odpovedať s citátom

miero napísal:
A co sa vlastne stane s tym vyfrezovanym hlinikom z toho velkeho bloku? Recykluje sa?


Miero to nevieš ?


Hliník se odstehoval do Humpolce.

Very Happy

https://www.youtube.com/watch?v=oYjM2t9yZVc
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Homer Simpson
Hifista - zaslúžilec


Založený: 29 február 2012
Príspevky: 787

PríspevokZaslal: Po január 18, 2016 19:14:39    Predmet: Odpovedať s citátom

miero napísal:
A zatial este nikto nepochvalil pozlatene skrutky... Smile

-GG- napísal:
A vsetky strieborne su po-rhodiovane Wink


Myslel som že na to letia len zlatoušci z HH Fóra.
Už je to aj tu ? Shocked Hviezdnym prachom ste ich neposipali? A hadím olejom neleštili? Sodoma gomora velebnosti... Rolling Eyes
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
-GG-
Hifista


Založený: 07 september 2012
Príspevky: 171

PríspevokZaslal: Po január 18, 2016 19:39:32    Predmet: Odpovedať s citátom

Myslel som to ironicky, ale tu to ma technicke a funkcne opodstatnenie...
_________________
www.gredaudio.com
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> DAC Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Ďalšia
Strana 1 z 6

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Môžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Môžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist