Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

Brno a hifi
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, ... 22, 23, 24  Ďalšia
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Reprosústavy
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
sekal
Hifi expert


Založený: 26 január 2007
Príspevky: 1388

PríspevokZaslal: Št jún 09, 2016 11:31:52    Predmet: Odpovedať s citátom

Bartoli napísal:
Mas tady na foru pekny hemzy a to nejen na tema 1518/B2.
V tom případě bych prosil o konkrétní příklady. V souvislosti s 1518 jsem se vyjadřoval jen k estetickému (povrch.) provedení, které se mi prostě nelíbí. K B2 jsem se, pokud vím, nevyjadřoval vůbec..
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Bartoli
Hifi inventar


Založený: 24 jún 2008
Príspevky: 4089

PríspevokZaslal: Št jún 09, 2016 12:47:30    Predmet: Odpovedať s citátom

sekal napísal:
Bartoli napísal:
Mas tady na foru pekny hemzy a to nejen na tema 1518/B2.
V tom případě bych prosil o konkrétní příklady. V souvislosti s 1518 jsem se vyjadřoval jen k estetickému (povrch.) provedení, které se mi prostě nelíbí. K B2 jsem se, pokud vím, nevyjadřoval vůbec..


Ale vyjadroval jsi se i k B2 dohledej si to sam (jsou tam i perly co zvladnu nebo nezvladnu slepit)....

A je toho tady hromada co jsi tady napsal k 1518/B2/Vivid G1/Bv audio max....bylo by to na roman.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
šeďour
Hifista - zaslúžilec


Založený: 14 marec 2011
Príspevky: 869
Bydlisko: Říčany

PríspevokZaslal: Št jún 09, 2016 12:50:22    Predmet: Odpovedať s citátom

Jak se sakra, ale Sekale můžeš vyjadřovat k povrchovýmu provedení ? Ty jsi byl u Bartoliho na návštěvě a prohlížel sis povrchovku 1518 osobně ??

Jestli ten "špatnej" povrch posuzuješ ze zatím dostupnejch rozmazanejch snímků, tak to jsi jasnozřivec Shocked
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Machalik
Hifi expert


Založený: 15 január 2007
Príspevky: 1624

PríspevokZaslal: Št jún 09, 2016 14:00:39    Predmet: Odpovedať s citátom

Já B2 neslyšel, ale byl u mě a několikrát si se mnou volal člověk, kterého jsem slíbil nejmenovat, který říkal, že 8515 jsou peklo na zemi, že nechápe, proč se kolem toho dělá takový povyk. Můj závěr už delší dobu je, že Bartoli je především marketingovým mágem, i když špatným stolařem. Kdyby dělal v reklamě, tak jím propagované výrobky (bez ohledu na jejich kvalitu) by se trvale umisťovaly na prvních příčkách vyhledávání Googlu, Seznamu, ve zprávách, mluvilo by se o nich v rádiu, na Facebooku, prostě všude. Talent hraničící s genialitou tam je, propagovaný výrobek je druhořadý.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
sekal
Hifi expert


Založený: 26 január 2007
Príspevky: 1388

PríspevokZaslal: Št jún 09, 2016 14:01:56    Predmet: Odpovedať s citátom

Bartoli : Mám pocit, že si na mě vyléváš svou frustraci z dosud neprodaných 1518, a proto používáš polopravdivé nebo zcela smyšlené argumenty. Za obtížný prodej tvých beden ale já nemůžu. Udělej řádnou (foto)prezentaci a přestaň vystupovat agresivně. Jinak je budeš prodávat velmi těžko..


Šeďour : Tak ať to, sakra, řádně vyfotí. Píšu to tady (kromě jiných lidí) už asi počtvrté..
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12669

PríspevokZaslal: Št jún 09, 2016 14:07:38    Predmet: Odpovedať s citátom

Machalik napísal:
... byl u mě a několikrát si se mnou volal člověk, kterého jsem slíbil nejmenovat, který říkal, že 8515 jsou peklo na zemi, že nechápe, proč se kolem toho dělá takový povyk.

Mám dobrý důvod předpokládat, že to tak není. Tobě už nevěřím ani slovo, Machalíku.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Bartoli
Hifi inventar


Založený: 24 jún 2008
Príspevky: 4089

PríspevokZaslal: Št jún 09, 2016 14:10:15    Predmet: Odpovedať s citátom

Machalik napísal:
Já B2 neslyšel, ale byl u mě a několikrát si se mnou volal člověk, kterého jsem slíbil nejmenovat, který říkal, že 8515 jsou peklo na zemi, že nechápe, proč se kolem toho dělá takový povyk. Můj závěr už delší dobu je, že Bartoli je především marketingovým mágem, i když špatným stolařem. Kdyby dělal v reklamě, tak jím propagované výrobky (bez ohledu na jejich kvalitu) by se trvale umisťovaly na prvních příčkách vyhledávání Googlu, Seznamu, ve zprávách, mluvilo by se o nich v rádiu, na Facebooku, prostě všude. Talent hraničící s genialitou tam je, propagovaný výrobek je druhořadý.


No jo Sycak toho napovida, onehda zase hodinovy telefonat o Line Array systemech, radeji kdybyste misto toho vykecavani po telefonu nastudovali zaklady mereni a psychoakustiky a prestali tapat v temnotach Embarassed
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Bartoli
Hifi inventar


Založený: 24 jún 2008
Príspevky: 4089

PríspevokZaslal: Št jún 09, 2016 14:12:43    Predmet: Odpovedať s citátom

sekal napísal:
Bartoli : Mám pocit, že si na mě vyléváš svou frustraci z dosud neprodaných 1518, a proto používáš polopravdivé nebo zcela smyšlené argumenty. Za obtížný prodej tvých beden ale já nemůžu. Udělej řádnou (foto)prezentaci a přestaň vystupovat agresivně. Jinak je budeš prodávat velmi těžko..


Šeďour : Tak ať to, sakra, řádně vyfotí. Píšu to tady (kromě jiných lidí) už asi počtvrté..


Sekale ale ty pises soustavne kraviny v ruznych vlaknech, to zase tak uplne nesouvisi jen s 1518.

On se taky cely svet netoci kolem mych 1518.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Machalik
Hifi expert


Založený: 15 január 2007
Príspevky: 1624

PríspevokZaslal: Št jún 09, 2016 14:13:27    Predmet: Odpovedať s citátom

Syčáka bych jmenoval kdykoli, ten to potvrzuje, ale to je známá věc.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Bartoli
Hifi inventar


Založený: 24 jún 2008
Príspevky: 4089

PríspevokZaslal: Št jún 09, 2016 14:19:56    Predmet: Odpovedať s citátom

Machalik napísal:
Syčáka bych jmenoval kdykoli, ten to potvrzuje, ale to je známá věc.


Ale on se fakt svet netoci kolem 1518 Laughing

Hod ty 1518 za hlavu, poslouchej svoje martin logan a ulevi se ti Wink

Nebo si kup treba wilson audio - cokoliv se ti libi, kup si to a bud s tim stastny, vymenuj si o tom blahu zazitky s lidma na forech a nenech si pokazit radost, doporucuju treba HEF, tam treba muzes vklidu zabodovat i s dynaudio, nebo i s martin logan Laughing
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Machalik
Hifi expert


Založený: 15 január 2007
Príspevky: 1624

PríspevokZaslal: Št jún 09, 2016 14:20:50    Predmet: Odpovedať s citátom

V klidu, Bartoli, neměj starost, já to nějak zvládnu. Díky za rady.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
miero
Hifi inventar


Založený: 08 september 2010
Príspevky: 11428
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Št jún 09, 2016 14:21:12    Predmet: Odpovedať s citátom

BK: ehm, a to Kyjov mate kusok... :)
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Bartoli
Hifi inventar


Založený: 24 jún 2008
Príspevky: 4089

PríspevokZaslal: Št jún 09, 2016 14:31:22    Predmet: Odpovedať s citátom

miero napísal:
BK: ehm, a to Kyjov mate kusok... Smile


Ty ale stejne jako ja vis ze by slysel to co si mysli dopredu ze ma slyset. Tak to funguje.

Ja se jenom chechtal jak Sycak "poslouchal" 1518 a propojoval to se svymi chybnymi predstavami co ma slyset a jak je to technicky dane konstrukci....

To si pis ze by treba takovej Macura u me doma slysel to jeho zkresleni co si vysnil ze ma slyset - jasne slysitelne Wink

Ono ti hifisti jsou fakt idioti, je to treba brat jako fakt.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12669

PríspevokZaslal: Št jún 09, 2016 14:38:05    Predmet: Odpovedať s citátom

Co má být tedy současným etalonem BK ve zvukové kvalitě? Nějak jsem to z toho doteď nepochopil. Snad ML Monolith? nebo JBL 4345?

citácia:
... Měl to být přírůstek do naší "sbírky legend" spolu s B&W Matrixy 800, Quadralů Titan všech generací, JBL 4345, Loganů Monolith aj. Consequence tam logicky patřily, stejně jako bychom si (já minimálně) rádi časem sáhli třeba na Dali Megaline, Infinity IRS Beta, Apogee Diva atd. atp.


Zatím chápu jen vstupní podmínku, že to má být drahé (resp. drahé tehdy, nejlépe v Markách) a "raritní". Co vůbec ty Fischer Anatheus, nebo jak se to jmenovalo? To byl taky pěknej poklad. Vím třeba, že Revely US2 se jim nelíbí.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
sekal
Hifi expert


Založený: 26 január 2007
Príspevky: 1388

PríspevokZaslal: Št jún 09, 2016 14:48:16    Predmet: Odpovedať s citátom

Bartoli napísal:
Sekale ale ty pises soustavne kraviny v ruznych vlaknech, to zase tak uplne nesouvisi jen s 1518.
Co se dá dělat. Každý nemůže být tak přirozeně vysoce inteligentní a sečtělý jako ty.. Ale jsem rád, že jsi mě na mé nedostatky upozornil. Zkusím na sobě zapracovat, abych dosáhl tvé úrovně až encyklopedických vědomostí, které jsou současně doprovázeny nebývale vysokým stupněm empatie a laskavosti. Je radost s tebou komunikovat a již se těším na další tvé hodnotné a láskyplné příspěvky..

Naposledy upravil sekal dňa Št jún 09, 2016 14:52:33, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
miero
Hifi inventar


Založený: 08 september 2010
Príspevky: 11428
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Št jún 09, 2016 14:48:33    Predmet: Odpovedať s citátom

Mozno hladaju nejaku pamatihodnu impresiu ... nieco ako "najkrajsia slecna vo vesmire", ktoru kazdy raz niekde nahodou na vlastne oci uvidi a potom pravdepodobne uz nikdy viac.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20444

PríspevokZaslal: Št jún 09, 2016 14:54:20    Predmet: Odpovedať s citátom

sekal: ano, chválit je potřeba Thumbs up
_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Machalik
Hifi expert


Založený: 15 január 2007
Príspevky: 1624

PríspevokZaslal: Št jún 09, 2016 14:55:18    Predmet: Odpovedať s citátom

Možná BK hledá tu nejkrásnější slečnu?
Možná BK nezajímá Bartoli?
Možná BK neexistuje?
Kdo ví?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12669

PríspevokZaslal: Št jún 09, 2016 14:56:41    Predmet: Odpovedať s citátom

Sekale, už jsem ti to jednou psal, např. tvůj podpis jen svědčí o tom, že naprosto netušíš, o čem Toole pojednává. Je to takhle v podstatě pravý opak toho, co Toole tvrdí, resp. k čemu za ty roky výzkumů dospěl. Opravdu si nechceš tu absurdně vytrženou citaci změnit? Jaký to má mít smysl? Je to svým způsobem i neúcta k tomu člověku, i když ti to tak zjevně nepřijde.

Naposledy upravil MaBat dňa Št jún 09, 2016 16:18:32, celkom upravené 2 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Bartoli
Hifi inventar


Založený: 24 jún 2008
Príspevky: 4089

PríspevokZaslal: Št jún 09, 2016 15:04:24    Predmet: Odpovedať s citátom

miero napísal:
Mozno hladaju nejaku pamatihodnu impresiu ... nieco ako "najkrajsia slecna vo vesmire", ktoru kazdy raz niekde nahodou na vlastne oci uvidi a potom pravdepodobne uz nikdy viac.


Spis bych to prirovnal k hledani / vymenovani drahy mody....neco jako bohate zeny si kupuji drahe kabelky.

Ty zeny taky nezajima jak se ty kabelky sijou ale jen ten design a prestiz znacky a reklamni fotky v casopisech a tak.

Machalik je takova HIFI zena s drahou kabelkou....i po letech je ta kabelka fakt draha a ma prestizni/drahou znacku.....a tak jen vymenujes quadraly za logany a jiny navoneny zdechliny.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zdeny
Hifista - pokročilec


Založený: 26 január 2007
Príspevky: 377

PríspevokZaslal: Št jún 09, 2016 15:12:33    Predmet: Odpovedať s citátom

Machalik napísal:
Já B2 neslyšel, ale byl u mě a několikrát si se mnou volal člověk, kterého jsem slíbil nejmenovat, který říkal, že 8515 jsou peklo na zemi, že nechápe, proč se kolem toho dělá takový povyk. Můj závěr už delší dobu je, že Bartoli je především marketingovým mágem, i když špatným stolařem. Kdyby dělal v reklamě, tak jím propagované výrobky (bez ohledu na jejich kvalitu) by se trvale umisťovaly na prvních příčkách vyhledávání Googlu, Seznamu, ve zprávách, mluvilo by se o nich v rádiu, na Facebooku, prostě všude. Talent hraničící s genialitou tam je, propagovaný výrobek je druhořadý.


Kdyby byl Bartoli marketingový genius, tak vlákno o 1518 skončí po druhém příspěvku a bude tam napsné_ SOLD:-)
Jamnež on mlátí prázdnou slámu a proto ty jebáky prodává furt. A bude. A do nekonečna:-)))

A propos, Machalíku, Consequence jsem slyšel na nějakejch Vincentech, není liž pravda? TAk, jako jsem slyšel BW800 a navíc ještě v neskutečně paskvilní místnosti, kdy pravá bedna musela mít na basech +6dB nejméně. Bordel ve zvuku už dělalo jen to křeslo, kdy jsi měl hned za hlavou tu opěrku. není divu, že to pak hrálo - s promintím - zpredele Very Happy ono de facto žádná vaše brněnská instalace nestála po technické stránce za nic, protože ty PAčka byly narvaný v kutclohu u zdi, v paneláku o 15m2 spojený s kuchní a chodbou byly BW800 taky u zdi, není divu, že tápete a jste nespokojeni.Možná, kdybyste si udělali lepšáí místnost, by vám to hrálo a nemuseli jsem shánět obstarožní kredence s 18´´ blemcáky:-))) Pak by možný zprdele hrající DA s 7´´ hrály jako lusk, jako u jiných normálních lidí.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Homer Simpson
Hifista - zaslúžilec


Založený: 29 február 2012
Príspevky: 787

PríspevokZaslal: Št jún 09, 2016 15:22:09    Predmet: Odpovedať s citátom

citácia:
není divu, že tápete a jste nespokojeni.Možná, kdybyste si udělali lepšáí místnost, by vám to hrálo a nemuseli jsem shánět obstarožní kredence s 18´´ blemcáky:-))) Pak by možný zprdele hrající DA s 7´´ hrály jako lusk, jako u jiných normálních lidí.


To bola asi trefa po hřebíčku, ktorá vysvetľuje ak je to tak mnohé.

[/b]


Naposledy upravil Homer Simpson dňa Št jún 09, 2016 15:23:18, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Bartoli
Hifi inventar


Založený: 24 jún 2008
Príspevky: 4089

PríspevokZaslal: Št jún 09, 2016 15:22:42    Predmet: Odpovedať s citátom

Zdeny napísal:
Machalik napísal:
Já B2 neslyšel, ale byl u mě a několikrát si se mnou volal člověk, kterého jsem slíbil nejmenovat, který říkal, že 8515 jsou peklo na zemi, že nechápe, proč se kolem toho dělá takový povyk. Můj závěr už delší dobu je, že Bartoli je především marketingovým mágem, i když špatným stolařem. Kdyby dělal v reklamě, tak jím propagované výrobky (bez ohledu na jejich kvalitu) by se trvale umisťovaly na prvních příčkách vyhledávání Googlu, Seznamu, ve zprávách, mluvilo by se o nich v rádiu, na Facebooku, prostě všude. Talent hraničící s genialitou tam je, propagovaný výrobek je druhořadý.


Kdyby byl Bartoli marketingový genius, tak vlákno o 1518 skončí po druhém příspěvku a bude tam napsné_ SOLD:-)
Jamnež on mlátí prázdnou slámu a proto ty jebáky prodává furt. A bude. A do nekonečna:-)))

A propos, Machalíku, Consequence jsem slyšel na nějakejch Vincentech, není liž pravda? TAk, jako jsem slyšel BW800 a navíc ještě v neskutečně paskvilní místnosti, kdy pravá bedna musela mít na basech +6dB nejméně. Bordel ve zvuku už dělalo jen to křeslo, kdy jsi měl hned za hlavou tu opěrku. není divu, že to pak hrálo - s promintím - zpredele Very Happy ono de facto žádná vaše brněnská instalace nestála po technické stránce za nic, protože ty PAčka byly narvaný v kutclohu u zdi, v paneláku o 15m2 spojený s kuchní a chodbou byly BW800 taky u zdi, není divu, že tápete a jste nespokojeni.Možná, kdybyste si udělali lepšáí místnost, by vám to hrálo a nemuseli jsem shánět obstarožní kredence s 18´´ blemcáky:-))) Pak by možný zprdele hrající DA s 7´´ hrály jako lusk, jako u jiných normálních lidí.


Jestli je Machalik HIFI zena s drahou kabelkou tak ty jsi Zdeny hloupa blondyna Laughing

Treba ty BW M800 u Nojemce v maly cimre maji hory doly na basech min 20dB a je to standardni situace nezavisla na velikosti basaku ty troubo. Rezonance cimry vybudim i tema mrdoidnima dynaudio s 18cm basaky a to snadno....to vim z osobni zkusenosti.

Ty blemcaku Laughing
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12669

PríspevokZaslal: Št jún 09, 2016 15:24:21    Predmet: Odpovedať s citátom

Z tohoto pohledu může být někdy skutečně lepší bedna bez basů. Kolikrát asi lepší žádné, nebo jen slabé, než silné a blbé.

Naposledy upravil MaBat dňa Št jún 09, 2016 15:25:01, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Bartoli
Hifi inventar


Založený: 24 jún 2008
Príspevky: 4089

PríspevokZaslal: Št jún 09, 2016 15:24:29    Predmet: Odpovedať s citátom

Homer Simpson napísal:
citácia:
není divu, že tápete a jste nespokojeni.Možná, kdybyste si udělali lepšáí místnost, by vám to hrálo a nemuseli jsem shánět obstarožní kredence s 18´´ blemcáky:-))) Pak by možný zprdele hrající DA s 7´´ hrály jako lusk, jako u jiných normálních lidí.


To bola asi trefa po hřebíčku, ktorá vysvetľuje ak je to tak mnohé.

[/b]


V modalnim pasmu treba pod 100Hz s tim nic akusticky na maly cimre neudelas - tam je cesta jen DRC nejlip v DSP a multisub.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Bartoli
Hifi inventar


Založený: 24 jún 2008
Príspevky: 4089

PríspevokZaslal: Št jún 09, 2016 15:30:27    Predmet: Odpovedať s citátom

MaBat napísal:
Z tohoto pohledu může být někdy skutečně lepší bedna bez basů. Kolikrát asi lepší žádné, nebo jen slabé, než silné a blbé.


Jsme u Fuga vybudili rezonance jeho 5x4m cimry basakem 17cm z nejakych malych kalotovych 3p co tam ma z minulosti, bylo to velice poucne pro nas oba....od te doby jsem fanda DSP ekvalizace a multisubu - hmatatelne pouceni.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Machalik
Hifi expert


Založený: 15 január 2007
Príspevky: 1624

PríspevokZaslal: Št jún 09, 2016 15:50:33    Predmet: Odpovedať s citátom

To snad musíš vědět sám nejlíp, Zdeny, na čem jsi to slyšel.

Consequence jsme měli ve čtyřech různých místnostech na, plácnu, šesti různých aparátech. Hrálo to zprdele vždy a všude. Nelíbilo se to nikomu nikdy nikde. Nenaděláš nic.

_________________
"No matter what measurements tell us, a loudspeaker isn't good until it sounds good." - Dr. Floyd Toole
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Bartoli
Hifi inventar


Založený: 24 jún 2008
Príspevky: 4089

PríspevokZaslal: Št jún 09, 2016 15:53:24    Predmet: Odpovedať s citátom

Machalik napísal:
To snad musíš vědět sám nejlíp, Zdeny, na čem jsi to slyšel.

Consequence jsme měli ve čtyřech různých místnostech na, plácnu, šesti různých aparátech. Hrálo to zprdele vždy a všude. Nelíbilo se to nikomu nikdy nikde. Nenaděláš nic.


Nech toho Zdenyho na pokoji, je to magor do Dynaudio a ty mu tady rozdupavas babovicky.

Klepne ho z toho pepka budes ho mit na svedomi Machaldo.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12669

PríspevokZaslal: Št jún 09, 2016 16:02:08    Predmet: Odpovedať s citátom

Jestli si myslíš, Machalíku, že mě tím podpisem nějak dráždíš, tak tě musím zklamat Laughing
Mě idiocie druhých už nechává celkem v klidu, maximálně je čas od času upozorním, v jejich vlastním zájmu. Ne u všech to pomáhá.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20444

PríspevokZaslal: Št jún 09, 2016 16:05:18    Predmet: Odpovedať s citátom

MaBat napísal:

Mě idiocie druhých už nechává celkem v klidu, maximálně je čas od času upozorním, v jejich vlastním zájmu.


A co vlastní, taky v klidu?

_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Reprosústavy Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, ... 22, 23, 24  Ďalšia
Strana 2 z 24

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Nemôžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Nemôžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist