Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

Šroll - OT a hifikozmonautika
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 23, 24, 25  Ďalšia
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Bojisko / offtopisko
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Bartoli
Hifi inventar


Založený: 24 jún 2008
Príspevky: 4089

PríspevokZaslal: Pi jún 24, 2016 12:03:25    Predmet: Odpovedať s citátom

Sycak napísal:
Toto má být nějaký tepelné vodivy materiál, nikoliv normální zalevaci hmota.


A jsi si nyni jisty?

Tady Pavle nejde o poruchu chlazení. Ten systém je starý a úplně běžný v mnoha oblastech a prodává se normálně v obchodech. Větrák by v tomto případě nic neřešil, protože tento zesík je navržený úplně jinak, než jiné, Tebou jmenované.

Jednou tak a jednou naopak.

Sycaku to chce blize objasnit Laughing
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
miero
Hifi inventar


Založený: 08 september 2010
Príspevky: 11485
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Pi jún 24, 2016 12:19:36    Predmet: Odpovedať s citátom

IMHO je to "dostatocne" vysvetlene na oficialnych strankach...
citácia:
Uvnitř je dalších 8 samostatných kovových krabiček, ve kterých jsou umístěny jednotlivé komponenty. Ty které obsahují obvody SIL technologie, jsou kvůli maximálnímu potlačení mikrofoničnosti zafrézovány do hliníkových kostek a zality teplovodivým epoxidem, který zajišťuje teplotní stabilitu a chlazení součástek. Komponenty jsou v kovových krabičkách dokonale chráněny před vzájemným ovlivněním a optimálně propojeny co nejkratší cestou.

Zdroj: http://sroll.com/lyric.html
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
miero
Hifi inventar


Založený: 08 september 2010
Príspevky: 11485
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Pi jún 24, 2016 12:30:18    Predmet: Odpovedať s citátom

Mozno by to mohlo byt nieco taketo...
http://web.elchemco.cz/silikonove-jednoslozkove-teplovodive-rtv-lepidlo-a-tesnici-tmel-pro-elektroniku-s-vysokou-tepelnou-vodivosti-momentive-tse-3941.php
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Bartoli
Hifi inventar


Založený: 24 jún 2008
Príspevky: 4089

PríspevokZaslal: Pi jún 24, 2016 12:32:50    Predmet: Odpovedať s citátom

PMA napísal:
Souhlasím s Karlem a myslím si, že ta úzkostlivá snaha a stihomam vytvořit pajc-proof řešení se Luďkovi vymstila.


No spekulovat o tom muzeme, ale vime houbelec.

Technicka fakta nejsou a Sroll vzdy co se technickyho reseni tyka mlzil a vedl ty svoje hifikosmicke prodejni plky.

Nikdo nikdy ten zesilovac "technicky" nevidel, byla kolem toho jenom PR mlhovina kterou sirili kdejaci hifisti jako Sycak a Machalik a pohrichu i ty Macuro jsi tady vytvarel tohleto kosmicky nejasno kolem technologii Srolla.

Nebudu hledat ty Macurovy politicky korektni avsak technicky nepodlozene plkance jak je Ludek inovativni genius vynalezce, atd..


Naposledy upravil Bartoli dňa Pi jún 24, 2016 19:38:38, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Bartoli
Hifi inventar


Založený: 24 jún 2008
Príspevky: 4089

PríspevokZaslal: Pi jún 24, 2016 13:13:37    Predmet: Odpovedať s citátom

miero napísal:
IMHO je to "dostatocne" vysvetlene na oficialnych strankach...
citácia:
Uvnitř je dalších 8 samostatných kovových krabiček, ve kterých jsou umístěny jednotlivé komponenty. Ty které obsahují obvody SIL technologie, jsou kvůli maximálnímu potlačení mikrofoničnosti zafrézovány do hliníkových kostek a zality teplovodivým epoxidem, který zajišťuje teplotní stabilitu a chlazení součástek. Komponenty jsou v kovových krabičkách dokonale chráněny před vzájemným ovlivněním a optimálně propojeny co nejkratší cestou.

Zdroj: http://sroll.com/lyric.html


No prave tyhlety PR kydy nejsou nicim jinym nez jen PR oblbovanim......a to jsi vybral jeste lepsi cast PR textu...jsou tam i perly jako tohle:

Kdo má dostatek zkušeností s High End sestavami nejvyšší třídy, ví, jaký vliv na zvuk mají jen propojovací kabely mezi komponenty dělené sestavy.

SIL technologií, která přináší dokonale vyladěné chování obvodů. Ty pak vnitřně reagují s extrémní amplitudovou a fázovou přesností. Je škoda, že tyto vlastnosti jsou měřitelné jen u vnitř obvodů a nejsou zjistitelné vnějším měřením celého zesilovače.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Bartoli
Hifi inventar


Založený: 24 jún 2008
Príspevky: 4089

PríspevokZaslal: Pi jún 24, 2016 14:49:51    Predmet: Odpovedať s citátom

FYI:

Šrol to čte. to si pište - už mi volal, ale nedovolal... Ale neví co napsat... A ještě - kubrt sem z čistajasna přišel... Pánové, ten zes na obrázku, jsem částečně dával dohromady já... skříň, lak, potisk, vnitřní konstrukční bižuterie, mnoho invence a mnoho zklamání z vynálezce... a všech asi 5-7ks! co se kdy prodali. Z toho cca 4ks jsem kompletně skládal... Tak proto jsem zde, protože nechci, aby někdo naletěl tak, jako já! A toto fórum je snad veřejné. Nebo jsem si dovolil hodně, vejít do dveří, které jsou jen pro vyvolené? S názorem, který se jaksi "nehodí". Jsem slušný chlap a vy jste mne tu už častovali výrazy jako pitomec atd... Ještě - žádný Lyric po hodině hraní nebyl vlažný, byl řádně teplý - cca 40st i více. Tak i můj než se po... A navíc - skříň výkon zesilovače nad 100w už neuchladila. Měl jsem vespod větrák k noťasu. Osobně se divím, že prodejce takto inzeruje, protože vím, že má osobní zkušenost, že? Ne každý. kdo není vidět, málo ví... Sakra tak si ho kupte, ale modlete se, aby při jednom nahodilém zahřátí (protože tahle skladba vás rozrajcuje k volume doprava a máte chuť to osolit) neserval epoxy jeden z důležitých obvodů a nejeblo vám v basáku tak jako mi. Málem mi Eton vyletěl oknem. já jen varuji... Vím proč. Pozdě bycha honiti
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
opa
Hifi inventar


Založený: 24 február 2007
Príspevky: 11176
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Pi jún 24, 2016 17:13:21    Predmet: Odpovedať s citátom

Všechno to vypadá dost jednoznačně. Kdyby to bylo vyfantazírované, Luděk by se bezpochyby už ohradil. A jestli je to fakt zalité tvrdým epoxidem, dává to logiku i technicky.
Jenom jedné věci nerozumím. Pokud se o závadě nějakou dobu ví, proč to není už dávno u všech kusů vyměněné záruka nezáruka. Přece pověst výrobce má neskonale větší cenu, než pár modulů za výrobní náklady. Tohle určitě Luděk musí vědět, vůbec to nechápu... Sad

_________________
Cui bono ?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20452

PríspevokZaslal: Pi jún 24, 2016 17:24:43    Predmet: Odpovedať s citátom

Jak už jsem psal, mezi genialitou a š......... je velmi tenká hranice.
_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
tm_watch
Hifi obsluha


Založený: 17 február 2015
Príspevky: 39

PríspevokZaslal: Pi jún 24, 2016 17:33:00    Predmet: Odpovedať s citátom

To PMA: Jak toto rceni vysvetluje to co psal OPA. Vis snad neco vic?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20452

PríspevokZaslal: Pi jún 24, 2016 17:35:53    Predmet: Odpovedať s citátom

Nedomýšlení souvislostí (= nezralost) a ohlížení se pouze na "zajímavou" část problematiky. Víc to vysvětlovat snad není potřeba.
_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Bartoli
Hifi inventar


Založený: 24 jún 2008
Príspevky: 4089

PríspevokZaslal: Pi jún 24, 2016 19:00:05    Predmet: Odpovedať s citátom

PMA napísal:
Jak už jsem psal, mezi genialitou a š......... je velmi tenká hranice.

A zase ta genialita, ty si nedas pokoj a furt provokujes Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Sendy
Hifi expert


Založený: 29 november 2008
Príspevky: 1540
Bydlisko: Severný Moravistan

PríspevokZaslal: Pi jún 24, 2016 19:08:56    Predmet: Odpovedať s citátom

Bartole, najdi si nějaký gaychat nebo nějaké kinderfórum a nepleť se dospělým do řeči.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Bartoli
Hifi inventar


Založený: 24 jún 2008
Príspevky: 4089

PríspevokZaslal: Pi jún 24, 2016 19:30:11    Predmet: Odpovedať s citátom

Sendy me treba Macura s tim podprahovym oblbovani sere, proc porad dokola naznacuje Srollovu genialitu?

Ma k tomu Macura nejake technicke informace/podklady/fakta?

Sroll, jak je znamo, nic technického nesdeluje tak jak si muze Macura takhle drze porad dokola opakovat a naznacovat ze Sroll je genialni?

Nikomu to neprijde divne? To je ten Macura tak neodolatelny ze mu projde cokoliv?

Neuveritelne, a nasviceno nejnovejsimi informacemi to uz opravdu vyzaduje nepricetnost aby kdokoliv naznacoval Srollovu genialitu.

A tenhleten Macura kyda hnuj na model Spinorama, absurdni bludny balvan je to, nic vic.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Sendy
Hifi expert


Založený: 29 november 2008
Príspevky: 1540
Bydlisko: Severný Moravistan

PríspevokZaslal: Pi jún 24, 2016 19:44:59    Predmet: Odpovedať s citátom

Bartole, L.S. nám kdysi a opakovaně ukázal, že je velmi dobrý obvodář a konstruktér. Můžeš se na to dívat z jakékoliv stránky, ale to jsou fakta. Bohužel, kdo nic nedělá, nic nezkazí, a používání netradičních postupů a cest může vést k problémům a slepým uličkám.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Bartoli
Hifi inventar


Založený: 24 jún 2008
Príspevky: 4089

PríspevokZaslal: Pi jún 24, 2016 20:00:08    Predmet: Odpovedať s citátom

Sendy napísal:
Bartole, L.S. nám kdysi a opakovaně ukázal, že je velmi dobrý obvodář a konstruktér. Můžeš se na to dívat z jakékoliv stránky, ale to jsou fakta. Bohužel, kdo nic nedělá, nic nezkazí, a používání netradičních postupů a cest může vést k problémům a slepým uličkám.


Ne, ne to je malo Sendy, to uz slevujes, Macura je silnejsi.

Sroll je genialni, Macura to naznacuje uz dlouho a ma to technicky dobre podlozene, treba vysledky umorneho vyvoje na poli zesilovacu uz publikoval v odbornych impaktovanych casopisech a je to vubec cele vedecky dobre zdokumentovane.

Genialita je totiz to o cem rohoduje Macura.

Takovy model Spinorama to nic neni to se Macurovi - bludnymu balvanovi - nezda dost vedecke, ale Sroll se svoji hifikosmickou PR to je panecku posusnani Laughing
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
tela
Hifista


Založený: 09 október 2012
Príspevky: 165
Bydlisko: košice

PríspevokZaslal: Pi jún 24, 2016 20:15:10    Predmet: Odpovedať s citátom

Bartoli napísal:
Sendy me treba Macura s tim podprahovym oblbovani sere, proc porad dokola naznacuje Srollovu genialitu?

Ma k tomu Macura nejake technicke informace/podklady/fakta?

Sroll, jak je znamo, nic technického nesdeluje tak jak si muze Macura takhle drze porad dokola opakovat a naznacovat ze Sroll je genialni?

Nikomu to neprijde divne? To je ten Macura tak neodolatelny ze mu projde cokoliv?


No to si dovolil naozaj veľa!!! Ako sa vôbec opovážil bez súhlasu Ing. Fejt MvDr. CSC. PhDr. !!! Dúfam že sa neurazíš že som niektoré tituly vynechal, ale z úcty sa neodvážim všetky vymenoveť. Tak ich zhrniem do skratky:
Si:Obyčajný Kokot!
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Sendy
Hifi expert


Založený: 29 november 2008
Príspevky: 1540
Bydlisko: Severný Moravistan

PríspevokZaslal: Pi jún 24, 2016 20:20:25    Predmet: Odpovedať s citátom

Bartole, pěkně nám federmanizuješ. Ale můžeš dělat povyk kolem cizích schopností i neschopností sebevětší, furt budeš tam, kde jseš, akorát budeš za většího a většího trotla.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
miero
Hifi inventar


Založený: 08 september 2010
Príspevky: 11485
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Pi jún 24, 2016 21:22:26    Predmet: Odpovedať s citátom

Predpokladam, ze LS nema neobmedzene fin. zdroje, a to ze odklada reklamacie na neskor, moze mat i racionalne dovody...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zapa
Hifista - pokročilec


Založený: 13 február 2007
Príspevky: 344
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: Pi jún 24, 2016 22:36:13    Predmet: Odpovedať s citátom

Miero odpoviem Ti tu na toto:" Zapa: mozes LS upozornit na tuto temu, ak je to pre teba dolezite..."
Nie je to v mojom záujme, ale v jeho. Mne je jedno či odpovie, je to jeho problém (ak je to pravda), je to jeho kšeft. Mal by pre svoju dobrú povesť uviesť na "pravú mieru", ako to naozaj je. "Zajtra" sa mu to môže vrátiť, ako bumerang.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Sroll
Hifi obsluha


Založený: 23 január 2015
Príspevky: 44

PríspevokZaslal: Št jún 30, 2016 12:33:47    Predmet: Odpovedať s citátom

Již dlouho váhám s reakcí na příspěvky Pavla Skuplíka (Kubrt), protože obvinění, která zde proti mé osobě vznesl, mohu těžko průkazně vyvrátit. Cokoliv napíši na svoji obhajobu, bude pouhé tvrzení proti tvrzení a uživatelé fóra stejně nezjistí, jaká je pravda. Celá věc je ještě nepříjemnější tím, že Kubrt tomu, co psal a naznačil, asi skutečně věří, a cítí z mé strany křivdu. Dověděl jsem se o jeho psaní později, 5dnů jsem byl na cestách a teď se znovu chystám na cesty. Chtěl jsem si nejdříve vyjasnit situaci s ním, ale bydlí stovky kilometrů daleko a telefon mi, jak se tu chlubí, nebere. Tak jsem se rozhodl napsat mu dopis, jak to vidím já. Nejsem zastánce internetových hádek, ale kamarádi mne přesvědčili, že by bylo vhodné i nějaké mé veřejné vyjádření tady. Volím proto formu otevřeného dopisu Pavlu Skuplíkovi.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Sroll
Hifi obsluha


Založený: 23 január 2015
Príspevky: 44

PríspevokZaslal: Št jún 30, 2016 12:37:36    Predmet: Odpovedať s citátom

Ahoj Pavle,
Pokud věříš tomu, jak to prezentuješ, tak už chápu i některé Tvé dřívější SMS. Ale já nevěděl, že si tu situaci myslíš takto.

Z mého pohledu to bylo takto:

Kdysi jsem Ti dal zadarmo vyhozené moduly z prototypové série. Chtěl jsi si z nich vyrobit svůj osobní zesilovač. Stejně jsem Ti na Tvou žádost daroval i zmetkovou hliníkovou krabici se zničeným logem. S tím že ho asi zakytuješ.

Moc se mi nelíbilo, že jsi logo pak opravil. Tvůj zesilovač neodpovídal mému sériovému provedení a také jsi mi za zbývající díly dal jen několik procent jeho ceny. Takže jsem nechtěl, aby někdy mohl být vydáván za můj výrobek, za který mám vyšší odpovědnost.

Když jsi začal stavět, tak jsi nemusel všechny konektory shánět po světě a koupil jsi je u mne za cenu součástek. A některé sériové díly jako relátková DPS a desky kondenzátorů jsi dokoupil za ceny součástek. Tam už si částku nepamatuji, ale bylo to asi kolem 20000kč.

O pár let později jsi dokoupil ještě dva náhradní moduly z prototypové série, které jsem ti dal za symbolický poplatek 18000kč. (Ty si to dnes pamatuješ jako 15000kč) To už nebylo zadarmo proto, že jsi z toho udělal zes, který se na pohled příliš podobá mému výrobku za 450 000kč.

Finální moduly, které mají všichni zákazníci, jsem Ti v žádném případě dát nemohl, protože jsem jich neměl nazbyt a ohrozil bych tím servisovatelnost prodaných zesilovačů. Také bych za ně chtěl odpovídající peníze a ne symbolický poplatek. To že šlo o použité prototypové moduly je jasně patrné i z toho, že na nich bylo napsáno, ze kterých zesilovačů jsem je vymontoval. Prvních několik zesilovačů bylo prodáno s prototypovými moduly, které jsem později zdarma měnil za finální sériové. Právě podle zmíněných popisů jsem vybíral z bedny šrotu ty, které měly být funkční. Chyba byla, že jsem tu bednu pak opravdu vyvezl do šrotu a tak jsem neměl kde brát další moduly, když u Tebe po dalších dvou letech vznikl problém.

Ale mnoho roků uteklo, a Ty sis chtěl už postavit můj nový současný zesilovač, který už byl technologicky mnohem dál než ten velký starý. Chtěl jsi vlastní design a ode mne jen plošné spoje v době, kdy jsem je zrovna vyráběl. Protože šlo o Tvůj design, který se neměl Sroll ani podobat a dal jsi na destičky peníze předem, tak jsem ti nabídl velmi kamarádskou cenu 45 tisíc za destičky od Rhytm.

Ale pak nastal problém s moduly Lyric, které jsi měl za poplatek. V dané chvíli jsem už neměl jiné a ve šrotu už se také nenašly. To byl fakt, se kterým jsem bohu žel v dané chvíli nemohl nic dělat. Jedině Ti vrátit poplatek za ně a vymyslet jiné reálné řešení. Ty jsi ale vybuchl, že chceš zpět nejen poplatek za moduly, ale i vše co jsi do stavby před lety investoval. A že když ne, že mne zlikviduješ na internetu.

Později ses omluvil. Já už jsem v té době pracoval na vývoji nových výkonných modulů pro starý Lyric, aby původní zákazníci nebyli smutní, že mé novější zesilovače hrají o hodně lépe. Šlo o novější a mnohem výkonnější moduly, než ty ze Rhytm za které, jsi si předplatil 45000kč. Tak jsme se domluvili, že si tedy počkáš na ně a necháš si velký zesilovač, s tím že než bude dokončen jejich vývoj, tak ti půjčím Rhyrm abys mohl hrát. Zeptal jsi se, jestli na ty nové moduly bude stačit těch tvých 45+18 tisíc, abych po Tobě pak ještě nechtěl další doplatek. Já Ti slíbil že to bude stačit, že nebudu chtít další peníze. A dovezl Ti celý hotový Rhytm, abys mohl zatím hrát.

Pak jsem dále s čistým svědomím pokračoval na vývoji nových modulů. Věděl jsem že na menší výkon půjčeného Rhytmu jsi si nestěžoval, jen na vzhled. To bylo jediné mínus o kterém jsem věděl že musíš trpět. Toto jediné mínus opravdu na mé svědomí moc netlačilo, vzhledem i k mé další podpoře Tvé hifi sestavy.

Víc mi záleželo na kvalitě vývoje nových modulů, které se měly stát upgradem i pro ostatní zákazníky. Toto mám na prvním místě, a tak vývoj u mne končí vždy, až když přestanou docházet nápady na zlepšení. A když dojdou nové nápady po ukončení vývoje, tak mám snahu zdarma upgradovat i už prodané přístroje. To samozřejmě komplikuje finanční rozpočty, ale moje svědomí je pro mne vždy důležitější.

Mohu se Ti omlouvat jen za to, že jsem špatně odhadoval, jak dlouho mi bude trvat vývoj nových modulů. Ale vždy jsem Ti říkal, že jsou to jen odhady, a ty z toho děláš sliby. Naposled z kraje roku jsme to uzavřeli tak, že jsi mi v klidu řekl, že snad v létě to už bude, i když já to v té době odhadoval na březen. Teď už mám moduly odladěné, a minulý týden jsem se chtěl u tebe stavit pro zdroje, protože tam je pár dílů na výměnu a úprava DPS. Ale jel jsem po půlnoci, tak to nevyšlo.

A jestli si myslíš, že vůči Tobě čisté svědomí nemám, nebo že s Tebou manipuluji, tak to mne mrzí.

Z tvých reakcí ale vidím, že momentálně máš jinou vlastní verzi naší dohody. Když se ji pokusím vydedukovat, tak jsi asi zapomněl, že jsi se rozhodl 45 tisíc původně určených na destičky Rhytm investovat do nových velkých modulů Lyric. Pak jsi zapomněl, že prototypové moduly jsi koupil za 18 tisíc, a ne za 15 tisíc, jak si momentálně myslíš. Takže asi věříš, že jsem ti hotový mnou vyrobený Rhytm prodal za těch 45 tisíc původně určených na destičky, tedy se slevou 150 tisíc. A moduly do velkého Lyric ti vyrábím za ty vadné prototypové, za dle tebe 15 tisíc. Taková charita opravdu nejsem. Ale to se dovídáš až tímto dopisem. Já se také dozvěděl až z fóra že máš v hlavě jinou verzi než já. Hádat se na veřejném fóru o soukromých věcech, o kterých nikdo nic neví, mi přijde trapné. Není lepší normálně komunikovat místo chlubení se že mi ani nevezmeš telefon?

Pokud dobře rozumím tvé současné verzi, tak jsi se rozhodl zlikvidovat kamaráda za to, že tě okradl o 15 tisíc tím, že nestihl vývoj nových modulů v odhadovaném termínu? A to ještě v souvislosti kdy věříš, že ti prodal Rhytm se slevou 150 tisíc, a tedy můžeš několikanásobek údajné dlužné částky získat jeho prodejem? Tomu opravdu nerozumím. Za léta co se známe vím, že tvá paměť se mění i dle tvých emocí. Od tebe vím, že ti to říkali i ostatní. Ale toto jsem nečekal.

Luděk
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Sroll
Hifi obsluha


Založený: 23 január 2015
Príspevky: 44

PríspevokZaslal: Št jún 30, 2016 12:38:33    Predmet: Odpovedať s citátom

Protože v této chvíli nedokážu odhadnout, jestli se s Kubrtem ještě dokážeme dohodnout, chci vzkázat případnému zájemci o jím prodávaný zesilovač Rhythm, že pokud k prodeji dojde, bez zášti mu poskytnu veškeré potřebné konzultace, záruku a případně i potřebné servisní zázemí.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Sroll
Hifi obsluha


Založený: 23 január 2015
Príspevky: 44

PríspevokZaslal: Št jún 30, 2016 12:41:20    Predmet: Odpovedať s citátom

Pokud jde o Kubrtovy informace o konstrukčních vadách zesilovačů Lyric, jsou nepodložené. Kubrt pouze zajišťoval výrobu poslední série skříní a hliníkových krabiček na moduly. O vlastní technice zesilovače nebyl z mé strany nikdy dostatečně informován, jen byl u mě několikrát na krátké montážní brigádě. K tomuto tématu se ještě vyjádřím v příslušném vláknu.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
danhard
Hifi inventar


Založený: 17 február 2007
Príspevky: 5856
Bydlisko: Praha, Jesenice

PríspevokZaslal: Št jún 30, 2016 14:12:22    Predmet: Odpovedať s citátom

Sroll napísal:
Kdysi jsem Ti dal zadarmo vyhozené moduly z prototypové série ...

No vidíš Luďku, ušetřil jsi za ekologickou likvidaci, měl bys mu poděkovat Laughing

Ze stráne Sroll : "Jde o vysokofrekvenční materiál do 10GHz"
To má nějaký zásadní vliv na kvalitu poslechu, nebo je to jen reklamní mrdka ? Rolling Eyes

_________________
Das ganze tschechische Volk ist eine Simulantenbande !
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Soaron
Hifi expert


Založený: 27 december 2015
Príspevky: 1921

PríspevokZaslal: Št jún 30, 2016 17:52:53    Predmet: Odpovedať s citátom

Netuším kto z Vás má pravdu, ale ja skôr verím Srollovi. Predpokladám, že ak to niekto s predajom myslí vážne, tak sa takto (ako popísal kubrt) chovať nebude. Inak by sa mohol zahrabať minimálne pred nami, čo čítame tieto fúra.
A Ponaučenie? Nikomu zadarmo netreba nič dávať. Ak sa v budúcnosti potom začne na niečo sťažovať, tak aspoň bude mať pravdu, že dostal za svoje peniaze neadekvátnu službu.

_________________
PC - DIY silver USB - Denafrips Pontus II - DIY silver XLR - BVa PA300SSE - DIY silver XLR - BVa PRE 1 - Atohm Zef Max - STH12
PC - Drop SDAC balanced - Drop THX AAA™ 789 - HE-560
Sony WH-1000XM4
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
BV
Hifi inventar


Založený: 06 október 2006
Príspevky: 5927
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: Št jún 30, 2016 19:52:57    Predmet: Odpovedať s citátom

A čo toto, po viac ako roku?
citácia:
V nejbližší době se dostaneme k aktualizaci těchto stránek a měřených parametrů.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
blesk666
Hifi expert


Založený: 18 jún 2012
Príspevky: 1500

PríspevokZaslal: Št jún 30, 2016 22:41:51    Predmet: Odpovedať s citátom

bartrove "obchody", "kamaratske" a ustne dohody o buducich dohodach - najhorsie funguju medzi kamaratmi a znamymi. Lepsie pracovne vztahy riesit hned od zaciatku na papieri a s okamzitym financnym vyrovnanim. Skoda potom vznika na obe strany. Navyse jeden si mysli o druhom ze skodoval viac prave on a citi zast voci druhemu.
Skoda:-(


Naposledy upravil blesk666 dňa Pi júl 01, 2016 07:40:33, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
stano30
Hifista


Založený: 10 november 2013
Príspevky: 239

PríspevokZaslal: Št jún 30, 2016 23:49:33    Predmet: Odpovedať s citátom

Ak tu ide o to, kto komu verí, tak ja Kubrtovi,
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Henri
Hifista - zaslúžilec


Založený: 30 marec 2015
Príspevky: 625

PríspevokZaslal: Pi júl 01, 2016 12:53:52    Predmet: Odpovedať s citátom

stano30 napísal:
Ak tu ide o to, kto komu verí, tak ja Kubrtovi,

No
A teraz budeme hlasovať , kto komu verí ? na základe čoho? “Viery“ ?
Jeden nespokojný zákazník -“Kubrt“ ( a on zákazník v pravom slova zmysle ani celkom nie je ) ventiluje osobný spor na tomto fóre , aby upozornil iných potenciálnych zákazníkov na nekalé praktiky firmy Sroll ? To fakt ešte verite na univerzálne klišé o “ zlom podnikatelovy“ a “nešťastnom oklamanom zakaznikovy“ ? Ktorý si poskladal zosilňovač z vyradených komponentov za simbolicku cenu ?
Poučte ma prosím , kde sa na zošrotovane (vyradene ) veci dáva záruka ?
A ešte jeden zásadný moment tejto pseudokauzy :
Sroll napísal:
... Tak jsme se domluvili, že si tedy počkáš na ně a necháš si velký zesilovač, s tím že než bude dokončen jejich vývoj, tak ti půjčím Rhyrm abys mohl hrát...

Naozaj je v poriadku, že niekto ZAPOŽIČANY komponent – tovar kludne predá ?
Zhodou okolnosti som mal aj kuse informácie z druhej strany, ale nikdy by som si nedovolil obviňovať alebo nebodaj útočiť na “Kubrta“ ako to tu predviedli “miestne autority“ na Ľudka Šrola, s ktorým predtým boli údajné kamaráti? Aj toto pišem, len preto, lebo pán Šrol tu všetko už vysvetlil.
Kludne ma môžete označiť za fanklubistu, ale ja som na rozdiel od rôznych kamaradičkov, za tovar kúpený od Casea /Sroll riadne zaplatil .
-A ešte jedna asociácia : čo ak sa “Kubrt“ potreboval z určitých dovodov iba zvyditelniť ? To sa možno dozvieme už čoskoro... Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Odar
Hifi inventar


Založený: 14 december 2009
Príspevky: 3180

PríspevokZaslal: Pi júl 01, 2016 13:11:28    Predmet: Odpovedať s citátom

Henri napísal:
A teraz budeme hlasovať
Mna to napadlo uz davno Laughing U "susedov" sa tak riesi (takmer) vsetko Rotfl
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Bojisko / offtopisko Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 23, 24, 25  Ďalšia
Strana 7 z 25

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Môžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Môžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist