Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

Prodám SROLL Rythm

 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Predám
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
kubrt
Hifi obsluha


Založený: 07 január 2009
Príspevky: 21

PríspevokZaslal: Po jún 27, 2016 15:45:40    Predmet: Prodám SROLL Rythm Odpovedať s citátom

Prodám zesilovač SROLL Rythm - viz foto. Zesilovač je plně funkční, bez závad, vzhledově 100%, software po upgrade (upraven algoritmus D.O - odstraněny chyby při přijímání signálu dálkou, která původně ovládala SROLL Lyric ). Odkazy: http://sroll.com/produkty.html, http://sroll.com/rhythm.html

Cena na vebu Sroll - 165 000,-
Nabídněte cenu - dohoda možná
Serioznímu zájemci nabízím velmi atraktivní cenu. Komunikace zatím zde, posléze mailem, telefonicky...
Děkuji za zájem



20160627_160021.jpg
 Description:
 Filesize:  69.47 KB
 Viewed:  5072 Time(s)

20160627_160021.jpg



20160627_160853.jpg
 Description:
 Filesize:  52.83 KB
 Viewed:  326 Time(s)

20160627_160853.jpg


Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Dago
Hifi obsluha


Založený: 27 jún 2016
Príspevky: 39
Bydlisko: cz

PríspevokZaslal: Po jún 27, 2016 18:39:17    Predmet: Prodám SROLL Rythm Odpovedať s citátom

Měl bych dotaz - jaký byl důvod k pořízení Sroll Rythm po zkušenosti se Sroll Lyric ,jeho konstruční vadou a hlavně s jejím řešením s výrobcem.Pokud to byla koupě-hrál tak dobře že jste ho koupil?Nebo jste ho dostal jako náhradu za prozatím nefunkční Lyric?(v celé diskusi ve vlákně prodej Sroll Lyric jsem nezaznamenal o koupi ani slovo,pouze o vlastnictví-jestli jsem četl dobře)Jen mě zajímá jestli kvalita zesilovače S.Rythm převážila pro koupi dalšího vyrobku stejné značky,po špatných zkušenostech s ní samotnou.dík zajímá mě tento zes
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
kubrt
Hifi obsluha


Založený: 07 január 2009
Príspevky: 21

PríspevokZaslal: Ut jún 28, 2016 06:17:44    Predmet: Re: Prodám SROLL Rythm Odpovedať s citátom

Dago napísal:
Měl bych dotaz - jaký byl důvod k pořízení Sroll Rythm po zkušenosti se Sroll Lyric ,jeho konstruční vadou a hlavně s jejím řešením s výrobcem.Pokud to byla koupě-hrál tak dobře že jste ho koupil?Nebo jste ho dostal jako náhradu za prozatím nefunkční Lyric?(v celé diskusi ve vlákně prodej Sroll Lyric jsem nezaznamenal o koupi ani slovo,pouze o vlastnictví-jestli jsem četl dobře)Jen mě zajímá jestli kvalita zesilovače S.Rythm převážila pro koupi dalšího vyrobku stejné značky,po špatných zkušenostech s ní samotnou.dík zajímá mě tento zes


Dotazů je několik - zaprvé - zesilovač byl vyrovnán částkou, kterou prodávájící požadoval. Není nutné více spekulovat. Kvalita zesilovače je na velmi vysoké úrovni a na fórech si přečtěte, jak hodnotí tento produkt jeho zastánci.
Jak jsem napsal v jiném vlákně. Mám zapůjčen jiný zesilovač, který mému uchu a oku lahodí dle mých potřeb více a rád bych si jej pořídil. Nic víc, nic méně... Zesilovač má jen jeden možný původ. prodávám jej po zvážení. Obavy jsou naprosto zbytečné, tak i spekulace. Jediná věc - povrch předního panelu je kartáčován, nikoli pískován - jak je nyní vyráběna jedna z možných finálních verzí. Dle mne z praktického hlediska daleko lepší. Prosím zájemce - nepožadujte ode mne rozpitvávat zač jsem zesilovač od Šrola pořídil - pravda by byla pro všechny zúčastněné šokující a pro prodávajícího nepříjemná. Děkuji
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
altea
Hifista


Založený: 26 december 2013
Príspevky: 136

PríspevokZaslal: Ut jún 28, 2016 08:30:07    Predmet: Odpovedať s citátom

Fakt loajalni......ani se nedivim, ze ti ty konce nedal...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
RedBaron
Hifista - pokročilec


Založený: 30 apríl 2015
Príspevky: 298

PríspevokZaslal: Ut jún 28, 2016 08:40:22    Predmet: Odpovedať s citátom

Loajalita je především něco, co má být vzájemné.
_________________
Doma: Synology DS920+ > NUC8i5Beh+Akasa+Foobar2000+REW > SPaudio D1 > P1 > A400 > JBL 250Ti Jubilee
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
altea
Hifista


Založený: 26 december 2013
Príspevky: 136

PríspevokZaslal: Ut jún 28, 2016 08:59:46    Predmet: Odpovedať s citátom

.......rozpitvávat zač jsem zesilovač od Šrola pořídil - pravda by byla pro všechny zúčastněné šokující a pro prodávajícího nepříjemná. .....

Asi neumis cist nebo jsi zaujaty (sp audio)...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
kubrt
Hifi obsluha


Založený: 07 január 2009
Príspevky: 21

PríspevokZaslal: Ut jún 28, 2016 10:30:33    Predmet: Odpovedať s citátom

Přátelé, pokud máte o zesák zájem budeme se bavit pouze o tomto tématu.
Nevím co víc chcete slyšet - resp. číst. Mohu říct jen toto - měl jsem přítele, kterému jsem kdysi velmi pomáhal v neho nelehkých životních situacích...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
altea
Hifista


Založený: 26 december 2013
Príspevky: 136

PríspevokZaslal: Ut jún 28, 2016 11:58:28    Predmet: Odpovedať s citátom

Ok. Omlouvam se, ale musel jsem.

Prijde mi to prani spinaveho pradla online trochu unfair.
Navic, kdyz kazda mince ma 2 strany....
A jak vypada ta druha se asi nikdy nedovime....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
kubrt
Hifi obsluha


Založený: 07 január 2009
Príspevky: 21

PríspevokZaslal: Ut jún 28, 2016 12:28:16    Predmet: Odpovedať s citátom

altea napísal:
Ok. Omlouvam se, ale musel jsem.

Prijde mi to prani spinaveho pradla online trochu unfair.
Navic, kdyz kazda mince ma 2 strany....
A jak vypada ta druha se asi nikdy nedovime....


Ale jo - ptej se. pošlu Ti mailovou adresu - dovíš se pravdu. pokud po ní prahneš. Zde pouze o prodeji - zájemci už se ozvali...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Dago
Hifi obsluha


Založený: 27 jún 2016
Príspevky: 39
Bydlisko: cz

PríspevokZaslal: Ut jún 28, 2016 15:05:08    Predmet: Odpovedať s citátom

Tak jo,díky za odpověď,osobní spory,osobní nespokojenost,vyrovnávání dluhů-nebo půjček-věcmi jako zesilovače apod,nyní přichází na řadu zpeněžit tyto věci,já jen že tyto zesilovače hrají poměrně dobře,vzhledem k ceně už záleží na každém kupci jak to posoudí,jen se takhle při malém počtu prodaných kusů zejména 0ks v bazaru,a naopak při velkém zájmu o to málo informací co lze dohledat-snadno ničí pověst a prodejní ambice české značky.Jestli zaslouženě nebo ne to ať posoudí každý sám.Přeji rychlý prodej a klid doma...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
WaVe_99
Hifista - zaslúžilec


Založený: 12 december 2006
Príspevky: 688

PríspevokZaslal: Ut jún 28, 2016 17:06:30    Predmet: Odpovedať s citátom

Resit osobni veci na diskuznim foru, nebo soc.sitich neni uplne nejlepsi napad... At je to jak chce.
_________________
Omlouvám se, jsem hifitele Smile

Když se na světe objeví opravdový génius, pozná se podle toho znamení,že se všichni hlupci proti němu spolčí. JONATHAN SWIFT
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
opa
Hifi inventar


Založený: 24 február 2007
Príspevky: 11176
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Ut jún 28, 2016 20:31:41    Predmet: Odpovedať s citátom

Tak si říkám, že to chtělo trochu jiné načasování. Nejdřív prodat nový zesilovač a pak teprve pomluvit ten starý. Takhle je to trochu nešikovné...
_________________
Cui bono ?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Sroll
Hifi obsluha


Založený: 23 január 2015
Príspevky: 44

PríspevokZaslal: Št jún 30, 2016 13:03:53    Predmet: Odpovedať s citátom

Jak jsem již uvedl jinde, zde nabízený zesilovač Rhytm je můj. Protože však netuším, podaří-li se mi s panem Skuplíkem dohodnout na jeho vrácení, chci případného zájemce ujistit, že pokud zesilovač koupí, poskytnu mu plnou záruku, poradenství a případný servis. Jen prosím nového majitele, aby mne o nabytí zesilovače informoval, dodám mu chybějící dálkový ovladač, který pan Skuplík nedostal.

Luděk Šroll
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
kubrt
Hifi obsluha


Založený: 07 január 2009
Príspevky: 21

PríspevokZaslal: Št jún 30, 2016 16:15:58    Predmet: Odpovedať s citátom

[quote="Sroll"]Jak jsem již uvedl jinde, zde nabízený zesilovač Rhytm je můj. Protože však netuším, podaří-li se mi s panem Skuplíkem dohodnout na jeho vrácení, chci případného zájemce ujistit, že pokud zesilovač koupí, poskytnu mu plnou záruku, poradenství a případný servis. Jen prosím nového majitele, aby mne o nabytí zesilovače informoval, dodám mu chybějící dálkový ovladač, který pan Skuplík nedostal.

Luděk Šroll[/quote]

Takže vy jste si Pane Šroll nechal zaplatit za zesilovač a nyní tvrdíte, že je Váš? Ty vole to si děláš prdel?! Nebo ti u té skály, u které jsi mi tvrdil, že jsi můj bratr a že ty jediný jsi Blanický rytíř opravdu jeblo? Luďku, nech se někde vyšetřit. Jsi nemocný. K tomu nemám co dodat - jsem rád, že jsem jej dnes úspěšně prodal. Už s tebou nechci nic mít... Dlužíš mi konce do Lyricu, které sis nechal zaplatit před cca rokem a půl, možná dvěma. To jsme si vymyslel taky? Jdi doprdele
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
altea
Hifista


Založený: 26 december 2013
Príspevky: 136

PríspevokZaslal: Št jún 30, 2016 16:35:02    Predmet: Odpovedať s citátom

Cetl jsi to Kubrte? (bojisko, offtopic)
Pro me o moc uveritelnejsi......
Zaslal: čt červen 30, 2016 12:37:36 Předmět:
Ahoj Pavle,
Pokud věříš tomu, jak to prezentuješ, tak už chápu i některé Tvé dřívější SMS. Ale já nevěděl, že si tu situaci myslíš takto.

Z mého pohledu to bylo takto:

Kdysi jsem Ti dal zadarmo vyhozené moduly z prototypové série. Chtěl jsi si z nich vyrobit svůj osobní zesilovač. Stejně jsem Ti na Tvou žádost daroval i zmetkovou hliníkovou krabici se zničeným logem. S tím že ho asi zakytuješ.

Moc se mi nelíbilo, že jsi logo pak opravil. Tvůj zesilovač neodpovídal mému sériovému provedení a také jsi mi za zbývající díly dal jen několik procent jeho ceny. Takže jsem nechtěl, aby někdy mohl být vydáván za můj výrobek, za který mám vyšší odpovědnost.

Když jsi začal stavět, tak jsi nemusel všechny konektory shánět po světě a koupil jsi je u mne za cenu součástek. A některé sériové díly jako relátková DPS a desky kondenzátorů jsi dokoupil za ceny součástek. Tam už si částku nepamatuji, ale bylo to asi kolem 20000kč.

O pár let později jsi dokoupil ještě dva náhradní moduly z prototypové série, které jsem ti dal za symbolický poplatek 18000kč. (Ty si to dnes pamatuješ jako 15000kč) To už nebylo zadarmo proto, že jsi z toho udělal zes, který se na pohled příliš podobá mému výrobku za 450 000kč.

Finální moduly, které mají všichni zákazníci, jsem Ti v žádném případě dát nemohl, protože jsem jich neměl nazbyt a ohrozil bych tím servisovatelnost prodaných zesilovačů. Také bych za ně chtěl odpovídající peníze a ne symbolický poplatek. To že šlo o použité prototypové moduly je jasně patrné i z toho, že na nich bylo napsáno, ze kterých zesilovačů jsem je vymontoval. Prvních několik zesilovačů bylo prodáno s prototypovými moduly, které jsem později zdarma měnil za finální sériové. Právě podle zmíněných popisů jsem vybíral z bedny šrotu ty, které měly být funkční. Chyba byla, že jsem tu bednu pak opravdu vyvezl do šrotu a tak jsem neměl kde brát další moduly, když u Tebe po dalších dvou letech vznikl problém.

Ale mnoho roků uteklo, a Ty sis chtěl už postavit můj nový současný zesilovač, který už byl technologicky mnohem dál než ten velký starý. Chtěl jsi vlastní design a ode mne jen plošné spoje v době, kdy jsem je zrovna vyráběl. Protože šlo o Tvůj design, který se neměl Sroll ani podobat a dal jsi na destičky peníze předem, tak jsem ti nabídl velmi kamarádskou cenu 45 tisíc za destičky od Rhytm.

Ale pak nastal problém s moduly Lyric, které jsi měl za poplatek. V dané chvíli jsem už neměl jiné a ve šrotu už se také nenašly. To byl fakt, se kterým jsem bohu žel v dané chvíli nemohl nic dělat. Jedině Ti vrátit poplatek za ně a vymyslet jiné reálné řešení. Ty jsi ale vybuchl, že chceš zpět nejen poplatek za moduly, ale i vše co jsi do stavby před lety investoval. A že když ne, že mne zlikviduješ na internetu.

Později ses omluvil. Já už jsem v té době pracoval na vývoji nových výkonných modulů pro starý Lyric, aby původní zákazníci nebyli smutní, že mé novější zesilovače hrají o hodně lépe. Šlo o novější a mnohem výkonnější moduly, než ty ze Rhytm za které, jsi si předplatil 45000kč. Tak jsme se domluvili, že si tedy počkáš na ně a necháš si velký zesilovač, s tím že než bude dokončen jejich vývoj, tak ti půjčím Rhyrm abys mohl hrát. Zeptal jsi se, jestli na ty nové moduly bude stačit těch tvých 45+18 tisíc, abych po Tobě pak ještě nechtěl další doplatek. Já Ti slíbil že to bude stačit, že nebudu chtít další peníze. A dovezl Ti celý hotový Rhytm, abys mohl zatím hrát.

Pak jsem dále s čistým svědomím pokračoval na vývoji nových modulů. Věděl jsem že na menší výkon půjčeného Rhytmu jsi si nestěžoval, jen na vzhled. To bylo jediné mínus o kterém jsem věděl že musíš trpět. Toto jediné mínus opravdu na mé svědomí moc netlačilo, vzhledem i k mé další podpoře Tvé hifi sestavy.

Víc mi záleželo na kvalitě vývoje nových modulů, které se měly stát upgradem i pro ostatní zákazníky. Toto mám na prvním místě, a tak vývoj u mne končí vždy, až když přestanou docházet nápady na zlepšení. A když dojdou nové nápady po ukončení vývoje, tak mám snahu zdarma upgradovat i už prodané přístroje. To samozřejmě komplikuje finanční rozpočty, ale moje svědomí je pro mne vždy důležitější.

Mohu se Ti omlouvat jen za to, že jsem špatně odhadoval, jak dlouho mi bude trvat vývoj nových modulů. Ale vždy jsem Ti říkal, že jsou to jen odhady, a ty z toho děláš sliby. Naposled z kraje roku jsme to uzavřeli tak, že jsi mi v klidu řekl, že snad v létě to už bude, i když já to v té době odhadoval na březen. Teď už mám moduly odladěné, a minulý týden jsem se chtěl u tebe stavit pro zdroje, protože tam je pár dílů na výměnu a úprava DPS. Ale jel jsem po půlnoci, tak to nevyšlo.

A jestli si myslíš, že vůči Tobě čisté svědomí nemám, nebo že s Tebou manipuluji, tak to mne mrzí.

Z tvých reakcí ale vidím, že momentálně máš jinou vlastní verzi naší dohody. Když se ji pokusím vydedukovat, tak jsi asi zapomněl, že jsi se rozhodl 45 tisíc původně určených na destičky Rhytm investovat do nových velkých modulů Lyric. Pak jsi zapomněl, že prototypové moduly jsi koupil za 18 tisíc, a ne za 15 tisíc, jak si momentálně myslíš. Takže asi věříš, že jsem ti hotový mnou vyrobený Rhytm prodal za těch 45 tisíc původně určených na destičky, tedy se slevou 150 tisíc. A moduly do velkého Lyric ti vyrábím za ty vadné prototypové, za dle tebe 15 tisíc. Taková charita opravdu nejsem. Ale to se dovídáš až tímto dopisem. Já se také dozvěděl až z fóra že máš v hlavě jinou verzi než já. Hádat se na veřejném fóru o soukromých věcech, o kterých nikdo nic neví, mi přijde trapné. Není lepší normálně komunikovat místo chlubení se že mi ani nevezmeš telefon?

Pokud dobře rozumím tvé současné verzi, tak jsi se rozhodl zlikvidovat kamaráda za to, že tě okradl o 15 tisíc tím, že nestihl vývoj nových modulů v odhadovaném termínu? A to ještě v souvislosti kdy věříš, že ti prodal Rhytm se slevou 150 tisíc, a tedy můžeš několikanásobek údajné dlužné částky získat jeho prodejem? Tomu opravdu nerozumím. Za léta co se známe vím, že tvá paměť se mění i dle tvých emocí. Od tebe vím, že ti to říkali i ostatní. Ale toto jsem nečekal.

Luděk


Naposledy upravil altea dňa Št jún 30, 2016 17:00:09, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Machalik
Hifi expert


Založený: 15 január 2007
Príspevky: 1624

PríspevokZaslal: Št jún 30, 2016 16:49:38    Predmet: Odpovedať s citátom

Miero, nemůžeš dát odkaz do toho druhého vlákna, kde se to probírá?
_________________
"No matter what measurements tell us, a loudspeaker isn't good until it sounds good." - Dr. Floyd Toole
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
miero
Hifi inventar


Založený: 08 september 2010
Príspevky: 11428
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Št jún 30, 2016 16:57:27    Predmet: Odpovedať s citátom

Machalik: za cudzie prispevky zial nemozem... :)
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
jmd
Hifi inventar


Založený: 26 január 2007
Príspevky: 3896
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: Št júl 07, 2016 08:59:27    Predmet: Odpovedať s citátom

Sroll napísal:
Jak jsem již uvedl jinde, zde nabízený zesilovač Rhytm je můj. Protože však netuším, podaří-li se mi s panem Skuplíkem dohodnout na jeho vrácení, chci případného zájemce ujistit, že pokud zesilovač koupí, poskytnu mu plnou záruku, poradenství a případný servis. Jen prosím nového majitele, aby mne o nabytí zesilovače informoval, dodám mu chybějící dálkový ovladač, který pan Skuplík nedostal.

Luděk Šroll


Skuplík alias Kubrt, tak to je silná káva..., predať cudzie zapožičané veci, vyjsť s tým na verejné fórum, pošpiniť majiteľa a ešte hrať poškodeného prípadne urazeného Mad
Dúfam že sa ti to v živote niekde spočíta a vráti.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Predám Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Môžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Môžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist