Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

Sroll Lyric - konstrukcia
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  Ďalšia
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Zosilňovače
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
bubuxin
Hifi expert


Založený: 01 marec 2007
Príspevky: 2885
Bydlisko: Žiar nad Hronom

PríspevokZaslal: Pi júl 08, 2016 21:13:54    Predmet: Odpovedať s citátom

Nedáš najprv zdroj obrázkov?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
merhaut
Hifi expert


Založený: 12 október 2006
Príspevky: 2646

PríspevokZaslal: Pi júl 08, 2016 21:23:33    Predmet: Odpovedať s citátom

Obsedance se dá léčit.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
miero
Hifi inventar


Založený: 08 september 2010
Príspevky: 11503
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Pi júl 08, 2016 22:26:12    Predmet: Odpovedať s citátom

Hm, a to sa snazim davat zdroje i k citaciam, a tie si nikto nevsima... :/
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12760

PríspevokZaslal: Pi júl 08, 2016 22:28:28    Predmet: Odpovedať s citátom

Neklesej na mysli, miero. Tihle pičusové budou furt. Ber to jako odreagování...
_________________
www.at-horns.eu | "ATH - the best waveguide designs possible" - Earl Geddes
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
blesk666
Hifi expert


Založený: 18 jún 2012
Príspevky: 1500

PríspevokZaslal: Pi júl 08, 2016 22:49:18    Predmet: Odpovedať s citátom

mate kopu casu pacosi?
Co tak ist na Pohodu? (festival) je to daleko lepsie travenie casu
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
jmd
Hifi inventar


Založený: 26 január 2007
Príspevky: 3896
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: So júl 09, 2016 10:09:00    Predmet: Odpovedať s citátom

Standardne odporucanie je menej hulit a dosciplinovane s tabletkami. Je tu so mnou jeden psycholog/psychyater Martin/Martinka, vraj ma neskutocne vela prace. Tieto diskusie ale nie len tu by bol material pre cely vedecky team a ambulanciu. Nechce sa mi verit ze to este niekto moze brat ako zdravu zabavu. Vsatavat a usinat s kyslou ritou a este sa pri tom smiat je nezdrave.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
miero
Hifi inventar


Založený: 08 september 2010
Príspevky: 11503
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: So júl 09, 2016 13:10:02    Predmet: Odpovedať s citátom

Asi bude lepsie nikoho o nicom nepresviedcat. Ak Machalik tvrdi, ze vsetky krabice su rovnake, tak asi chce aby boli vsetky rovnake, a nevadi mu ze v stade oviec je vlk. Podobne i ked Kubrt vyrobil povedzme 10 hlinikovych skatul Lyricu, a jednu poskodenu si vzal pre seba, tak Machalik by si v podobnej situacii mozno radsej vyrobil tajne jedenastu a tamtu hodil do srotu. To ako to bolo naozaj, nezistime, ale udivuje ma, ako niektori maju vo vsetkom jasno a verejne si nepripustaju ziaden alternativny scenar.

Pohoda bola minuly rok fajn, i niekolko rocnikov Colours pred tym, tento rok mam v tomto skromnejsi.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
WaVe_99
Hifista - zaslúžilec


Založený: 12 december 2006
Príspevky: 688

PríspevokZaslal: So júl 09, 2016 14:51:38    Predmet: Odpovedať s citátom

Kriste, nechcete se na to uz fakt vysrat?
_________________
Omlouvám se, jsem hifitele Smile

Když se na světe objeví opravdový génius, pozná se podle toho znamení,že se všichni hlupci proti němu spolčí. JONATHAN SWIFT
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
bacil2
Hifi expert


Založený: 29 marec 2013
Príspevky: 1429

PríspevokZaslal: So júl 09, 2016 19:16:41    Predmet: Odpovedať s citátom

... keď sa zhasne, tak sú všetky škatule rovnaké ... na to netreba psychiatra ... to predsa vie každý gynekológ-amatér
_________________
Suchý ňúter mokrý ven
želáme vám dobrý den
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
moses
Hifi expert


Založený: 17 november 2012
Príspevky: 1902

PríspevokZaslal: So júl 09, 2016 19:18:57    Predmet: Odpovedať s citátom

bacil2 napísal:
... keď sa zhasne, tak sú všetky škatule rovnaké ... na to netreba psychiatra ... to predsa vie každý gynekológ-amatér


Rotfl Rotfl Rotfl

_________________
SET01: PC + CA DacMagic Plus + KRK Rokit 4 G3 SET02: NTB + Echo Indigo IOx + Beyerdynamic DT 831 SET03: HTPC + ASUS Xonar STX + Bryston BP4 + Behringer TRUTH B3030A SET04: MP + AudioQuest Dragonfly Black + Sennheiser HD 25-C II
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Bartoli
Hifi inventar


Založený: 24 jún 2008
Príspevky: 4089

PríspevokZaslal: Po júl 11, 2016 11:39:48    Predmet: Odpovedať s citátom

MaBat napísal:
Trochu definice kruhem. "Tradičním" měřením bylo myšleno právě takové, ze kterého se moc soudit nedá, a že je takových "tradičně" naprostá většina. Samozřejmě, že lze nelinearitu změřit i tak, aby z toho bylo ledacos patrné, ale to skoro nikdo nedělá.


Tohle tradicni mereni nestaci?

http://www.stereophile.com/content/soulution-710-power-amplifier-measurements#WkwyLoltCMt1awVM.97
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Matrix
Hifista


Založený: 28 január 2007
Príspevky: 182
Bydlisko: Brno

PríspevokZaslal: Ut september 20, 2016 08:32:11    Predmet: Lyric upgrade Odpovedať s citátom

Tož se musím pochlubit. Po několika letech jsem se dočkal plnohodnotného zprovoznění svého Lyricu, a to implantací zcela nových koncových stupňů, které technologicky vychází z nového modelu Rhythm.
Zvukově jsem o několik mil dále, s původním modelem Lyric je to zcela nesrovnatelné. Staré, špatné a tupé repro B&W M800 najednou nabízí zvukový obraz, který si, troufám tvrdit, nezadá s žádnou současnou reprosoustavou podobné konstrukce. Nebo alespoň mé slechy to tak vyhodnocují.

Luďku, ještě jednou velké díky!!!
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
BlackBerry
Hifi inventar


Založený: 14 máj 2012
Príspevky: 3237
Bydlisko: nedaleko od Trenčína

PríspevokZaslal: Ut september 20, 2016 09:05:35    Predmet: Odpovedať s citátom

A aký je sínusový výkon toho " nového vylepšeného Lyricu " do 2 ohm, 4 ohm a 8 ohm?


Cool
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Matrix
Hifista


Založený: 28 január 2007
Príspevky: 182
Bydlisko: Brno

PríspevokZaslal: Ut september 20, 2016 09:07:55    Predmet: Odpovedať s citátom

prý 2x380/4Ohm
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
BlackBerry
Hifi inventar


Založený: 14 máj 2012
Príspevky: 3237
Bydlisko: nedaleko od Trenčína

PríspevokZaslal: Ut september 20, 2016 09:24:05    Predmet: Odpovedať s citátom

Dík.


Moja uvaha:
Takže teoreticky može Sroll vyrábať znova aj výkonnejšie zosilnovače z lepším zvukom.
Možno ale by bolo vhodnejšie vyrábať koncové monobloky ak chce atakovať najvyššie méty. Wink

To asi ale nemá chuť a čas konštruovať.
Rozumnejšie je zamerať sa na marketing a reklamu. Preraziť do sveta !
Rozbehnuť velkovýrobu a zožať zaslužený morálny aj finančný uspech. Thumbs up
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
RedBaron
Hifista - pokročilec


Založený: 30 apríl 2015
Príspevky: 298

PríspevokZaslal: Ut september 20, 2016 11:00:51    Predmet: Odpovedať s citátom

Není náhodou Lyric koncepcí spíše koncák s jednoduchou regulací vstupní úrovně?
_________________
Doma: Synology DS920+ > NUC8i5Beh+Akasa+Foobar2000+REW > SPaudio D1 > P1 > A400 > JBL 250Ti Jubilee
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Sroll
Hifi obsluha


Založený: 23 január 2015
Príspevky: 44

PríspevokZaslal: Pi september 23, 2016 12:27:44    Predmet: Odpovedať s citátom

Před časem jsem slíbil vyjádření k technice mých zesilovačů Lyric, zvláště v souvislosti se spekulacemi o konstrukční vadě a údajných problémech s jejich chlazením. Jsem vytížený prací i výzkumem, tak jsem se k tomu dostal až dnes. Co se týká chlazení kapalným plynem, to považuji za užitečný prvek. Také se rozšířil ve chlazení počítačů. Dříve to používalo i více známých výrobců zesilovačů. Například Luxman, nebo Revox. Měděná trubka naplněná kapalným plynem prý má 1000x vyšší tepelnou vodivost než měděná tyč stejného průměru. Mé pokusy také ukazují, že měď je oproti tomu dobrý „tepelný izolant“. Takže na rozvod tepla po skříni zesilovače velmi užitečné. Hlavně pokud z důvodu rychlosti a krátkých signálových cest, potřebuji aktivní elektroniku vtěsnat na malý prostor. Co se týká obvodové topologie, ta vychází z mých zkušeností před 10 lety, která preferovala obvody bez silných celkových zpětných vazeb. Podobný názor mám i dnes, jen mám od té doby nové nápady jak zkreslení ze zpětné vazby eliminovat. Ono je snadné zpětnou vazbou linearizovat koncový stupeň, ale nikdy zpětná vazba neopraví zkreslení vstupu, ke kterému je zavedena. A tam se často rozhoduje o dojmu z poslechu hudby. Takže starý Lyric měl celou vstupní část bez zpětných vazeb. Přikládám zjednodušené blokové schéma, ze kterého je patrný princip jeho fungování. Hned u vstupních tranzistorů se signál převádí na proudový. Velikost proudové modulace se mění změnou velikosti odporů pod vstupními tranzistory. Tím se mění hlasitost. Následně je proudový signál veden do rozkmitového stupně, který funguje jako I/V převod, podobně jako u DA převodníků s proudovým výstupem. Takže na odporu zavedeného z výstupu do proudového vstupu rozkmitu, se proudový signál ze vstupní části mění opět na napětí. Následný budící stupeň funguje zároveň jako korekce zkreslení koncového stupně. Blokové schéma je velice jednoduché. Chybí ochrany, součástky určující fázové chování a konkrétní zapojení proudových zdrojů a tranzistorů, které jsou v reálném zesilovači nahrazeny složitějším obvodem, který minimalizuje nelinearity a parazitní vlastnosti základních tranzistorů. Proto reálný zesilovač má 10x víc tranzistorů než toto ilustrační schéma. Dosažené parametry byly vynikající, vzhledem k tomu že jde o obvody bez zpětných vazeb. Primární byl zvuk. Jen jsem byl následně překvapen, že i někteří technici uvedená měření nesprávně interpretují. Les zkreslení od 16 bitového rozlišení při měření rádi považují za zkreslení zesilovače, intermodulaci z dvojtónu považují za síťový brum atd. Ale to je jiné téma. Z vynikajících parametrů při daném principu fungování je konstruktérům jasné, že obvod vyžadoval ve většině stupňů dost otevřenou třídu A. Každá součástka byla zatížena jen tak, aby topila výrazně méně, než její výrobce povoluje. Spolehlivost a zvuk jsou u mne vždy na prvním místě. Naprostá většina tranzistorů byly malé typy v SMD provedení, hustě oboustranně osazené na plošném spoji. Takže celkového tepla bylo na DPS víc než dost. A bylo nutné ho odvádět. DPS byla do hliníkové kostky přišroubovaná a tím pevně fixovaná na mnoha místech. Mezera mezi DPS a hliníkem byla minimální, proto bylo v hliníku zavrtáno více prohlubní pro vyšší součástky. Touto mezerou bylo nutné odvádět teplo z DPS. Proto jsem zvolil epoxid s velmi vysokou tepelnou vodivostí, určený pro zalévání tepelně zatížené elektroniky. Silikony a jiné měkké zalévací hmoty mají tepelnou vodivost výrazně nižší. Dnes zpětně nevím, jestli to byla nejlepší volba, ale dlouhodobá zkušenost potvrzuje, že to byla minimálně dobrá volba. Skuplík „kubrt“, který zde debatu na toto téma začal, má zkušenost pouze s prototypy které jsem já osobně neuznal za použitelné, a všechny jsem vyhodil do šrotu. U prvních asi dvou zesilovačů, které jsem prodal jako prototypy, jsem pak zdarma namontoval sériové díly, jakmile vznikly. Jediný Skuplík mne později ukecal, že jemu prototypy stačí, jestli mu je z koše nedám. Následně mne šokoval tím, že zes později chtěl prodat za 150000,-kč do nějakého studia, a pochybuji, že věděli, že to není Sroll Lyric ze sériových dílů. Naštěstí prodej nedopadl díky poruše prototypových modulů, a já měl ostatní prototypové moduly už opravdu vyvezené do šrotu, takže jsem mu nemohl dát další. Sériové moduly mají podle mého názoru dobrou spolehlivost, za těch 9 let provozu zesilovačů došlo ke třem závadám, takže nelze myslím hovořit o konstrukční vadě. Svoje domněnky proč odešly, jsem si sice nemohl ověřit, protože vše je zalité. Ale dnes už je to vlastně jedno, protože jsem pro další zlepšení zvuku zesilovačů Lyric a jejich případné opravy vyvinul a vyrobil zcela nové moduly. Ty budou mít vojenskou spolehlivost. Na té mi opravdu záleží. Proto jsem si pořídil vlastní infra kameru s vysokým rozlišením a teplotu součástek při vývoji kontroluji. U nových modulů jsou všechny součástky, které topí, montovány přímo na chladič, a na DPS už skoro žádné zdroje tepla nejsou. Nejteplejší součástky mají jen několik stupňů nad teplotu DPS, a samotná DPS se ustálí také na teplotě jen několik stupňů nad teplotou okolního vzduchu. A i tak moduly zalévám ještě do drahého opticky čirého dielektricky vynikajícího silikonového gelu, který elektroniku chrání před oxidací a vibracemi. Takže spolehlivost těchto modulů by měla překonat spolehlivost jakékoli spotřební elektroniky. A i tak zůstávají opravitelné. Gel je dokonale průhledný a jeho tuhost je jen taková, aby vlastní vahou neodtekl. Vývoj modulů mi zabral posledních 1,5 roku. Proto nestíhám ani aktualizovat stránky, ani vyrábět výrobky, ani jakkoli řešit marketing, ke kterému jako vynálezce stejně nemám vztah. Je to z mé strany chování neekonomické, protože moduly jsou určeny jen pro upgrade starých strojů, a jejich vývoj to nezaplatí. Ještě v dobách lopuchu jsem říkal, že kvalitu reprodukce chci vyřešit jednou pro vždy. To jestli to jde nebo nejde, zatím nechme stranou, ale já tím směrem vedu veškeré své počínání. Proto, když vymyslím řešení, které hraje věrněji, si nedovolím nechat staré zákazníky ve štychu, s tím že budou muset prodat staré stroje a koupit nové pokud chtějí nejlepší zvuk, jaký v současnosti umím. Proto dělám upgrade i starých modelů. Přátelé mi říkají, že takto nemohu vést firmu, ale já se tohoto přístupu držím. Myslím, že se nikdy nechovám nečestně, ale mám chorobně optimistické odhady, jak dlouho mi zabere nějaký vývoj. Stále zkoumám a promýšlím nejlepší řešení každého detailu, při nových nápadech návrh bourám a začínám znovu, takže mi výsledný vývoj zabere vždy několikanásobek původně odhadnutého času. Ale na druhou stranu se nakonec vždy ukázalo, že výsledek za to stál. Proto už termíny vývoje neslibuji ani neodhaduji, aby se nikdo nemohl cítit poškozen. A k několika případům kdy k tomu došlo v minulosti, se stavím vždy tak, aby ten druhý byl nakonec maximálně spokojen s tím, že i čekání se snažím vynahradit tak, aby to stálo za to i druhé straně. Jen u Skuplíka se to nepovedlo, ale to nebyl zákazník. Nyní dostávám zprávy, že nové moduly Lyric hrají neskutečně skvěle-)Diskuzí na fórech se nemohu účastnit z časových důvodů, i mé děti mne moc neznají. Až dokončím a podložím své zkoumání do té míry, abych mohl své zkušenosti komunikovat a podložit i na skeptických fórech, tak se sem snad vrátím i jako aktivní člen. Ale v současné době omluvte mou nepřítomnost.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
merhaut
Hifi expert


Založený: 12 október 2006
Príspevky: 2646

PríspevokZaslal: Pi september 23, 2016 15:09:41    Predmet: Odpovedať s citátom

Smekám a fandím.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
BV
Hifi inventar


Založený: 06 október 2006
Príspevky: 5938
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: Pi september 23, 2016 16:51:32    Predmet: Odpovedať s citátom

Nejaké "normálne" objektívne merania budú?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
godz
Hifi expert


Založený: 05 máj 2007
Príspevky: 1077
Bydlisko: Trenčín

PríspevokZaslal: Pi september 23, 2016 17:16:27    Predmet: Odpovedať s citátom

Thumb up Thumb up
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
kazzatel
Hifi inventar


Založený: 19 január 2007
Príspevky: 6970

PríspevokZaslal: Pi september 23, 2016 21:30:29    Predmet: Odpovedať s citátom

Chlubit se nějakou mimořádnou spolehlivostí mi připadá dosti samoúčelný, pokud ovšem neděláš sondu k Plutu...Životnost poctivě a slušně vyrobenýho přístroje běžně přesahuje dobu třiceti let, což zajisté nikterak nezpochybníš...A je tu ještě jeden aspekt - kdysi mi vyprávěl můj táta, kterak kdysi jednoho konstuktéra u hloubětínskýho Philipse napadlo změnit konstukci jedný výkonový flašky, aby měla mnohonásobně delší životnost než ta původní...ano, vskutku měla, ale prodej klesl prakticky na nulu, takže se zase honem vrátili k původnímu řešení...Něco podobnýho zažil i Revox - když už všichni měli doma jejich vysoce spolehlivej magnetofon, nikdo už žádnej další nepotřeboval... Laughing
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zorg
Hifi expert


Založený: 13 september 2008
Príspevky: 1287

PríspevokZaslal: So september 24, 2016 00:17:26    Predmet: Odpovedať s citátom

První rozhodně nebyli https://en.wikipedia.org/wiki/Phoebus_cartel Laughing
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20455

PríspevokZaslal: So september 24, 2016 05:59:59    Predmet: Odpovedať s citátom

Sroll napísal:
Ono je snadné zpětnou vazbou linearizovat koncový stupeň, ale nikdy zpětná vazba neopraví zkreslení vstupu, ke kterému je zavedena.


Přesně tak, jen bych ještě dodal, že výsledek opravné akce zpětné vazby je jiný v ideálních podmínkách (když se na ZV díváme z pohledu idealizovaných rovnic které berou v úvahu pouze užitečný signál a přenosovou funkci závislou jen na užitečném signálu) a v reálných podmínkách, kdy jak na užitečný signál, tak na funkci samotného obvodu působí rušivé vlivy a přenos je též funkcí rušivých veličin.

Můžeme se honit za minimálními čísly a zkresleními v laboratorních podmínkách s optimalizovaným měřicím uspořádáním, ale pokud je vstupní obvod citlivý na rušivá pole a jeho převodní charakteristika na různé VF modulace, tak je výsledek "opravy zkreslení" tak trochu bezcenný. Takže odolný obvod, vykazující horší měření jednoho komponentu v laboratorních podmínkách, může v reálných podmínkách "hrát" lépe, mávání grafy moc nepomůže.

Ve zjednodušeném schématu máš na vstupu MOSFETy. To asi není náhoda?

_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
danhard
Hifi inventar


Založený: 17 február 2007
Príspevky: 5868
Bydlisko: Praha, Jesenice

PríspevokZaslal: So september 24, 2016 08:07:29    Predmet: Odpovedať s citátom

Pro koumáky několik méně úspěšných výtvorů jiných vynálezců Smile
http://mujweb.cz/tjanuska/sejmout0003x.jpg
http://www.amplimos.it/images/N-CH1.JPG
http://www.bvaudio.sk/TEMP/bimos.pdf
http://www.ebastlirna.cz/modules/Forums/files/zesilova__bsm200gb120_198.jpg

_________________
Das ganze tschechische Volk ist eine Simulantenbande !
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
danhard
Hifi inventar


Založený: 17 február 2007
Príspevky: 5868
Bydlisko: Praha, Jesenice

PríspevokZaslal: So september 24, 2016 09:28:43    Predmet: Odpovedať s citátom

Sroll napísal:
Následně je proudový signál veden do rozkmitového stupně, který funguje jako I/V převod, podobně jako u DA převodníků s proudovým výstupem. Takže na odporu zavedeného z výstupu do proudového vstupu rozkmitu, se proudový signál ze vstupní části mění opět na napětí.

Rozmitový stupeň je "napětově" opřen o napájení +100V, k ZV z výstupu se přičítá PSR na +100V a napěťová nelinearita VAS.

_________________
Das ganze tschechische Volk ist eine Simulantenbande !
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
hranatybraska
Hifi obsluha


Založený: 21 január 2011
Príspevky: 15

PríspevokZaslal: So september 24, 2016 09:37:00    Predmet: Odpovedať s citátom

Koukám, že se vracíme do obvodařiny lampový techniky Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
BlackBerry
Hifi inventar


Založený: 14 máj 2012
Príspevky: 3237
Bydlisko: nedaleko od Trenčína

PríspevokZaslal: So september 24, 2016 09:45:25    Predmet: Odpovedať s citátom

Načo su nám zosilnovače studené ako psí čumák.
Su aj také sterilné až ostré a moc suché.
Potom ich treba napr "dofarbiť-doladiť" káblom, alebo predzosilnovačom, DACom, poistkami (aj reposustavy niektoré dosť farbia ) atd, podobne ako sa nehodí všade horuca alebo uplne studená voda. Nám vyhovuje a stačí vlažná od 20 do 35 stupnov.


Doležite je aby zosilnovač posunul dalej aj tu emociu a" ducha" silu muziky do reprosustav z nahrávky a nielen strojovo chladne zosilnoval. Very Happy Laughing

Sroll to asi dokázal. Thumbs up
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
kazzatel
Hifi inventar


Založený: 19 január 2007
Príspevky: 6970

PríspevokZaslal: So september 24, 2016 11:40:01    Predmet: Odpovedať s citátom

Borůvko, kecáš jak prdel v noci, protože hovnu rozumíš.... Laughing
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
BlackBerry
Hifi inventar


Založený: 14 máj 2012
Príspevky: 3237
Bydlisko: nedaleko od Trenčína

PríspevokZaslal: So september 24, 2016 15:31:08    Predmet: Odpovedať s citátom

https://cs.wikiquote.org/wiki/Jan_Werich

Very Happy
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Homer Simpson
Hifista - zaslúžilec


Založený: 29 február 2012
Príspevky: 787

PríspevokZaslal: So september 24, 2016 20:22:07    Predmet: Odpovedať s citátom

BlackBerry napísal:

...Potom ich treba napr "dofarbiť-doladiť" káblom, alebo predzosilnovačom, DACom, poistkami (aj reposustavy niektoré dosť farbia ) atd, podobne ako sa nehodí všade horuca alebo uplne studená voda. Nám vyhovuje a stačí vlažná od 20 do 35 stupnov.



Bb v linku čo si vyššie poštol sa píše aj o tebe.
citácia:
Jestliže člověk zvítězí nad vlastní blbostí, je vítězem nebo poraženým? V každém případě je to dobré.

Tak bojuj. Budeš to mať na dlhé trate, ale oplatí sa.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Zosilňovače Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  Ďalšia
Strana 10 z 14

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Nemôžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Nemôžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist