Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

Reprosoustavy za 300 000 dolarů...
Choď na stránku 1, 2  Ďalšia
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Iné
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
šeďour
Hifista - zaslúžilec


Založený: 14 marec 2011
Príspevky: 869
Bydlisko: Říčany

PríspevokZaslal: Ut máj 30, 2017 09:16:42    Predmet: Reprosoustavy za 300 000 dolarů... Odpovedať s citátom

https://www.youtube.com/watch?v=wX65iSZTI7E
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
djrix
Hifi expert


Založený: 15 marec 2010
Príspevky: 1833

PríspevokZaslal: Ut máj 30, 2017 18:49:55    Predmet: Odpovedať s citátom

Příjemný video a ten pán se moc dobře poslouchá. Je vidět že je o svém směru přesvědčen a to se mi líbí. Díky za odkaz!
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Radosval
Hifista


Založený: 03 december 2016
Príspevky: 164

PríspevokZaslal: Ut máj 30, 2017 19:07:15    Predmet: Odpovedať s citátom

typek isto vie, o čom hovorí a vidno, že je to jeho vášeň. Zaujímavé je, že referenčným nástrojom je sluch poslucháča a nie krivka na grafe meracieho prístroja :O Potom výsledok môže byť skutočne subjektívne odlišný od človeka k človeku. No čo mi skutočne imponuje je, že človek vie, za čo aspoň platí, aj keď marža je isto aj tak astronomická.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
blesk666
Hifi expert


Založený: 18 jún 2012
Príspevky: 1499

PríspevokZaslal: Ut máj 30, 2017 20:45:10    Predmet: Odpovedať s citátom

holt ked je konjuktura tak sa dari predavat kadeco.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
kazzatel
Hifi inventar


Založený: 19 január 2007
Príspevky: 6970

PríspevokZaslal: St máj 31, 2017 00:57:58    Predmet: Odpovedať s citátom

Pozlacený hovno... Laughing
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PítrsPraha
Hifista - zaslúžilec


Založený: 20 august 2014
Príspevky: 930

PríspevokZaslal: St máj 31, 2017 05:54:24    Predmet: Odpovedať s citátom

Pro me je to jen normalni marketingovy video, kterych jsou tisice. Duraz neklade na obsah, ale na formu. O produktech, jejich konstrukci a objektivnich vlastnostech nic, zato snahy vyvolat jakysi dojem vyjimecnosti plny kybl.

Za me o nicem. Mozna tak k pubertalnimu udivu "ty voe cum, bedny za 300 tis. dolaru!!!"
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
šeďour
Hifista - zaslúžilec


Založený: 14 marec 2011
Príspevky: 869
Bydlisko: Říčany

PríspevokZaslal: St máj 31, 2017 12:26:34    Predmet: Odpovedať s citátom

Na to video jsem narazil náhodou.Takovýhle věci beru sice s rezervou, ale je to perfektně natočený, takže jsem to dokoukal do konce.
Souhlasím s tím, co o obsahu videa napsal Peťulda.

Obdivuju, ale na tom pánovi ve videu, jak se chová uvolněně a přesvědčivě.Připadá mi, že tomu co dělá, fakt věří.Aby taky ne, když mu to slušně vynáší.
A zároveň obdivuju jeho pracovitost.Ten smysl pro design, to jak má v tý místnosti naskládaný starý krámy...pardon...vintage věci Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
tatko Tom
Hifi expert


Založený: 21 február 2016
Príspevky: 2918
Bydlisko: Prievidza

PríspevokZaslal: St máj 31, 2017 19:41:03    Predmet: Odpovedať s citátom

Cieľová klientela - nahluchlý starý nafúkaný multimilionár s malým pindíkom Very Happy
_________________
AKAI AM-69, AKAI CD-62, Thorens TD 115, Philips 70fs363, Topping D10s, UMM380 "TLU"
______
Rozdiely vo zvuku, ktoré nepočujem, mám - áno, presne tam...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
djrix
Hifi expert


Založený: 15 marec 2010
Príspevky: 1833

PríspevokZaslal: St máj 31, 2017 20:07:51    Predmet: Odpovedať s citátom

Pro vás to budou pozlacený hovna, starý krámy, určený pro nahluchlýho mulitimilionářa s malým pindíkem, technické detaily tam nebyly vyzrazeny, všechno špatně Very Happy
Buďte ale v klidu, vy (a ani já) nejsme cílová skupina pro kterou by toto video bylo určeno Laughing
Doufal jsem, že se povznesete v téhle zasrané době nad ty malichernosti a vychutnáte si alespoň někteří hezké, klidné video kde účinkující je přesvědčen o svém směru a nikomu ho nepodsouvá, ale dopadlo to jako vždy Rolling Eyes
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
kazzatel
Hifi inventar


Založený: 19 január 2007
Príspevky: 6970

PríspevokZaslal: St máj 31, 2017 21:12:24    Predmet: Odpovedať s citátom

Když se mám pro něco nadchnout, musím v prvý řadě najít společnou řeč a s takovým člověkem se o tom pobavit...nicméně s takovým libovým frajerem, kterej tam řečnil až z něho ta libovost stříkala na všechny strany, bych asi nacházel tu řeč těžko...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Radosval
Hifista


Založený: 03 december 2016
Príspevky: 164

PríspevokZaslal: St máj 31, 2017 22:43:40    Predmet: Odpovedať s citátom

Skutočne by ma zaujímal pohľad niektorých prispievajúcich, keby ich konto v banke obsahovalo viac ako 7 cifier. Či stále by razili tak prísne technický spôsob nazerania na hifi. Prečo si niekto kupuje Ferrari, keď na presun z bodu A do bodu B pri dodržaní predpisov cestnej premávky mu stačí aj Fabia? Prosto má na to dôvody a peniaze. Padla.

A nemusí mať vôbec malý penis, nemusí byť starý a už vôbec nie nahluchlý. Ľudia radi robia iracionálne rozhodnutia.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
blesk666
Hifi expert


Založený: 18 jún 2012
Príspevky: 1499

PríspevokZaslal: Št jún 01, 2017 08:07:35    Predmet: Odpovedať s citátom

Radosval: Odhliadnuc od zvukovej ci technickej stranky, ci sympatiam/nesmypatiam k panovi vo videu a jeho praci, pre mna su iste hranice ktore si treba stanovit bez ohladu na vysku konta. Inak je to len o konzume. Je konjuktura tak je horna hranica konzumu stale posuvatelna smerom vyssie. Som nazoru ze od istej hranice by aj ti najbohatsi mali zacat svoje bohatsvo vyuzivat inym sposobom ako dalsim roztacanim konzumu. Viaceri to pochopili a venuju cast svojich penazi aj cielene na dobrocinne ucely. Netreba zabudat ze konjuktura so sebou nesie aj prehlbujucu sa chudobu v niektorych castiach sveta. Aj u nas v CR/SR su projekty a organizacie ktore ma zmysel financne podporit. Zakladom je vidiet si pod nos a rozlisovat sebastudiom a pouzivanim kritickeho myslenia co je konspiracia, neolibertalizmus a co je este demokracia, liberalizmus, socialne ale aj podporujuce zdrave podnikanie.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Radosval
Hifista


Založený: 03 december 2016
Príspevky: 164

PríspevokZaslal: Št jún 01, 2017 10:20:30    Predmet: Odpovedať s citátom

a v prvom rade treba vedieť rozlišovať pojmy materializmus a konzum. Každopádne s tým prerozdeľovaním majetku nad istú hranicu súhlasím, no na druhej strane - páčilo by sa mi to, keby že si ten majetok svojpomocne zarobím tvrdou prácou a následne som nútený ho rozdať tým menej šťastným? A taktiež ako štát zaručí, že ja ako osoba ten majetok nebudem skrývať. Lepším spôsobom je efektívna daňová politika, ktorá bude daňovníka motivovať k tomu, aby priznal to, čo priznať má, nasledovaná (opäť) efektívnou fiskálnou politikou štátu. Vtedy tá sociálna funkcia štátu vie reálne fungovať a princíp solidarity šľape ako hodinky.

Ale to sú také tie pseudo intelektuálne sračky, ktorým sa snažím vyhýbať, pretože nimi aj tak nič nezmením.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Tico
Hifista - zaslúžilec


Založený: 28 október 2012
Príspevky: 560

PríspevokZaslal: Št jún 01, 2017 12:18:49    Predmet: Odpovedať s citátom

tatko Tom napísal:
Cieľová klientela - nahluchlý starý nafúkaný multimilionár s malým pindíkom Very Happy


Přesně! Závist jest nejupřímnější formou uznání Laughing

_________________
HTPC/Foobar/Esi Juli@/WaveIO -> BB-DAC -> Customworks HYPA1+Actidamp mk4 -> DPA222Mk3 SE + DPA386SE -> B&W704, Sony ST-SB920QS, Sony CDP-XB930QS, AKG K701mod.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
šeďour
Hifista - zaslúžilec


Založený: 14 marec 2011
Príspevky: 869
Bydlisko: Říčany

PríspevokZaslal: Št jún 01, 2017 13:48:28    Predmet: Odpovedať s citátom

djrix-> ano máš pravdu, video se mi sice líbilo, ale cílová skupina opravdu nejsem.

Třeba dneska jsem si udělal radost a koupil jsem si v Lidlu parádní nástavce na šroubování.Jinde by takovýhle krásný bity stáli děsnou raketu, takže bych je považoval pro sebe za příliš luxusní a nekoupil bych si je.Ale Lídl, to je můj cenovej level.

A, že píšu, že tam má v tom videu starý krámy ?...no jo, já nejsem žádnej sběratel, ani nostalgik, takže k tomu nemám žádnej vztah.
Můj dobrej kamarád má malý technický muzeum v Kácově, sám jsem mu do něj několikrát přispěl nějakým tím starým krámem, ale vztah k tomu nemám.Má to opravdu moc hezky udělaný, patří to dokonce k pětici nejhezčích muzeí v český republice, ale stejně si z něj dělám srandu, kdy už si na ty starý krámy objedná kontejner, že mu to všechno stejně jednou zreziví, atd.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
bacil2
Hifi expert


Založený: 29 marec 2013
Príspevky: 1429

PríspevokZaslal: Št jún 01, 2017 14:42:51    Predmet: Odpovedať s citátom

šeďour napísal:
... dneska jsem si udělal radost a koupil jsem si v Lidlu parádní nástavce na šroubování.Jinde by takovýhle krásný bity stáli děsnou raketu, takže bych je považoval pro sebe za příliš luxusní a nekoupil bych si je.Ale Lídl, to je můj cenovej level.
... keď si tie nástavce dáš pekne do vitríny a budeš sa pohľadom na ne kochať, potom je všetko v poriadku, ale ak ich začneš intenzívne používať, tak pochopíš ten level Wink
_________________
Suchý ňúter mokrý ven
želáme vám dobrý den
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
kazzatel
Hifi inventar


Založený: 19 január 2007
Príspevky: 6970

PríspevokZaslal: Št jún 01, 2017 16:47:21    Predmet: Odpovedať s citátom

Co to je nástavec na šroubování ?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
BlackBerry
Hifi inventar


Založený: 14 máj 2012
Príspevky: 3237
Bydlisko: nedaleko od Trenčína

PríspevokZaslal: Št jún 01, 2017 16:52:23    Predmet: Odpovedať s citátom

https://www.google.sk/search?q=n%C3%A1stavec+na+%C5%A1roubov%C3%A1n%C3%AD&client=firefox-b&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwi4qJaWgJ3UAhWLuhQKHWJuCGAQ_AUICigB&biw=1024&bih=657

Aká otázka taká odpoved. Very Happy

Detailnejšie :

https://www.google.sk/search?q=n%C3%A1stavec+na+%C5%A1roubov%C3%A1n%C3%AD&client=firefox-b&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwi4qJaWgJ3UAhWLuhQKHWJuCGAQ_AUICigB&biw=1024&bih=657#tbm=isch&q=n%C3%A1stavec+na+%C5%A1roubov%C3%A1n%C3%AD+lidl

Shocked Rolling Eyes

https://www.google.sk/search?q=n%C3%A1stavec+na+%C5%A1roubov%C3%A1n%C3%AD+lidl+2017&client=firefox-b&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwj1gbjbiJ3UAhWLuBoKHXl3Ai4Q_AUICigB&biw=1024&bih=657

Napríklad ten uhlový nadstavec je aj praktická vec.


https://www.poradte.cz/domacnost-a-bydleni/38637-kdyz-se-nevejde-vrtacka.html



7daa538c33b94fcfe5f704203a9b9839.jpg
 Description:
 Filesize:  20.62 KB
 Viewed:  152 Time(s)

7daa538c33b94fcfe5f704203a9b9839.jpg




Naposledy upravil BlackBerry dňa Št jún 01, 2017 17:30:36, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
BlackBerry
Hifi inventar


Založený: 14 máj 2012
Príspevky: 3237
Bydlisko: nedaleko od Trenčína

PríspevokZaslal: Št jún 01, 2017 17:16:20    Predmet: Odpovedať s citátom

Potenciálny kupec sa časom určite nájde na tie reprosustavy.

Je to naozaj pekný marketing pre predavajuceho.

,,Kdo umí, ten umí. A kdo neumí, tak čumí.

Cool
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
tatko Tom
Hifi expert


Založený: 21 február 2016
Príspevky: 2918
Bydlisko: Prievidza

PríspevokZaslal: Št jún 01, 2017 18:47:17    Predmet: Odpovedať s citátom

Nespochybňujem skvelý marketing.
Spochybňujem hodnotu za peniaze.

Samozrejme kto na to má a má chuť - nech si kúpi čokoľvek, čo sa mu páči - alebo sa dal presvedčiť.

Som praktik - ak by som na to mal a mal túžbu, vedel by som si predstaviť, že si kúpim Ferrari za 400 000 eur, pretože viem, aké má technické parametre, jazdné a brzdné vlastnosti, aký rozdiel to je voči "bežnému autu".
No určite by som si ani teoreticky nekúpil "marketingové" reprobedne, ktorých zvuk nieje toľkokrát "lepší", než iných dostatočne kvalitných. Radšej by som časť toho rozdielu poskytol skutočne odkázaným.
Preto ten komentár o malom penise...
Závisť - u mňa nie Smile Mám iný pohľad na svet okolo.

_________________
AKAI AM-69, AKAI CD-62, Thorens TD 115, Philips 70fs363, Topping D10s, UMM380 "TLU"
______
Rozdiely vo zvuku, ktoré nepočujem, mám - áno, presne tam...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
BlackBerry
Hifi inventar


Založený: 14 máj 2012
Príspevky: 3237
Bydlisko: nedaleko od Trenčína

PríspevokZaslal: Št jún 01, 2017 18:58:38    Predmet: Odpovedať s citátom

http://www.karaoketexty.cz/texty-pisni/mares-leos/kdo-umi-ten-umi-240145

http://www.supermusic.sk/skupina.php?action=piesen&idpiesne=45042

Kdo umí ten umí - text

Zrovna seděli jsme Na růžku, když venku zapískaly gumy
tak jsme se ven vyhrnuli a koukali jako blumy
na silnici stála předražená kára
v ní frajer v teplákách, koukala z něj škvára

Nahrnul se do výčepu, dal si čtyři rumy
sed si k našemu stolu a poušťel svý rozumy
řek kdo umí ten umí a kdo neumí ten čumí
a von že těm velkejm kšeftům rozumí

Že prej od DJ Trávy si včera koupil gramce
od Karla Gotta dnes vilu na Bertramce
pak mu došla hotovost, tak se stavil v bance
ale ještě před tím uspokojil svou potřebu samce

Pak prej od ostravskejch dolů koupil malej důlek
křeslo z hadí kůže pro pohodlí svejch půlek
a takhle kecal pořád, byla to s ním votrava
slavili jsme když odešla tepláková souprava

Po půl roce jen tak z nudy prohlížím noviny
nic zajímavýho ... jenom samý koniny
najednou ale vidím povědomou fotku
no já si dám snad panáka. Nemáte někdo vodku?

Tak ten náš známej co byl tenkrát Na růžku
přepad asi sto lidí, některý jsou na lůžku
Kdokoliv s ním dělal byznys odcházel nahatý
nebyl to Radek ale byl Brzobohatý

O svým podnikání si účty moc neved
vždycky něčí peníze jenom někam převed
byl to vážně odborník v mnoha oborech
a teď bude žít chvilku na Borech

Kdo umí ten umí, kdo neumí ten čumí
tohle tenkrát říkal, tomu on že rozumí
jo chytrejch keců vždycky měl jak kandidát věd
teď si bude moc povídat, dostal deset let

Kdo umí ten umí, kdo neumí ten čumí
kdo čumí, ten hledí, kdo krade ten sedí
a z týhle šlamastiky se už nedostane lehce
už má trestní odpovědnost, už mu není sechzehn

Tak tam stojí v pozoru nesmí se pohnout
nesmí se ve sprchách pro mejdlo vohnout
proč se tak stydí, proč je tak rudej
tak než tohle zažít, radši bejt chudej
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
stano30
Hifista


Založený: 10 november 2013
Príspevky: 239

PríspevokZaslal: Št jún 01, 2017 20:17:18    Predmet: Odpovedať s citátom

Šedour, mal som tiež z Lidlu a dovolím si tvrdiť, že znesú profi použitie. Výrobca Hitaschi, nie všetko je šmejd, verím že si kúpil dobre.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
tatko Tom
Hifi expert


Založený: 21 február 2016
Príspevky: 2918
Bydlisko: Prievidza

PríspevokZaslal: Št jún 01, 2017 20:54:08    Predmet: Odpovedať s citátom

Zo tri "lídlovské" veci sa mi osvedčili až na jednu blbosť - autokompresoru sa po roku zlomil napájací kábel - teda izolácia tesne pri výstupe z neho a konštruktérsky hňup to spáchal v podstate neopraviteľne...
_________________
AKAI AM-69, AKAI CD-62, Thorens TD 115, Philips 70fs363, Topping D10s, UMM380 "TLU"
______
Rozdiely vo zvuku, ktoré nepočujem, mám - áno, presne tam...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
blesk666
Hifi expert


Založený: 18 jún 2012
Príspevky: 1499

PríspevokZaslal: Pi jún 02, 2017 07:39:16    Predmet: Odpovedať s citátom

Lidl je urcite nasledovaniahodny priklad. Ci uz potraviny alebo aj priemyselne produkty za danu cenu vysoka hodnota a zvacsa vyroba v Nemecku. Co ukazuje ze aj za najnizsiu cenu netreba kupovat len to najmenej kvalitne s vyuzitim lacnej pracovnej sily v tretich krajinach. Co sa tyka konkretne ich naradia tak ako co funguje. Nieco nad ocakavanie, ale nieco je hned od zaciatku nepouzitelne. Davam preto prednost Proxxon-u. Ked otvaram zariadenie za niekolko tisic Eur, tak rozdiel v presnosti bitov Proxxon vs Lidl je pre mna zasadny, aby nezostali ani najmensie stopy poskodenia na skrutkach
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
moses
Hifi expert


Založený: 17 november 2012
Príspevky: 1898

PríspevokZaslal: Pi jún 02, 2017 07:49:43    Predmet: Odpovedať s citátom

Suhlas. Tiez som vymenil mikrobrusku od PARKSIDE-u za PROXXON-ku, pretoze ta Lidlovska bola velka, nemotorna a pohanana bateriou (ktoru tam pre istotu dali iba jednu, takze ked sa po chvilke vybila, tak clovek mal holt smolu Razz ). S nastavcami z lidlu som ale nemal nikdy vyraznejsie problemy.
_________________
SET01: PC + CA DacMagic Plus + KRK Rokit 4 G3 SET02: NTB + Echo Indigo IOx + Beyerdynamic DT 831 SET03: HTPC + ASUS Xonar STX + Bryston BP4 + Behringer TRUTH B3030A SET04: MP + AudioQuest Dragonfly Black + Sennheiser HD 25-C II
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
bacil2
Hifi expert


Založený: 29 marec 2013
Príspevky: 1429

PríspevokZaslal: Pi jún 02, 2017 08:15:22    Predmet: Odpovedať s citátom

tatko Tom napísal:
... ak by som na to mal a mal túžbu, vedel by som si predstaviť, že si kúpim Ferrari za 400 000 eur, pretože viem, aké má technické parametre, jazdné a brzdné vlastnosti, aký rozdiel to je voči "bežnému autu".
No určite by som si ani teoreticky nekúpil "marketingové" reprobedne...
... mám kontrolnú otázku - už si niekedy šoféroval Ferrari? ... a pod pojmom šoféroval si nepredstavujem situáciu, keď sa na jedničku "popojíždí" od jedného nočného klubu k druhému, ale že si tam mal zaradené aspoň všetky kvalty pri adekvátnej rýchlosti Laughing
... totiž ak nie, tak máš o Ferrari principiálne rovnaké "marketingové" informácie ako u drahých bedniach ... a myslím, že v automobilovom biznise sa odrbáva podstatne viac a sofistikovanejšie ako pri audiu Rolling Eyes
... navyše ak si sa celý život vozil iba na bežných rodinných autách a nemáš dostatočné skúsenosti a "správne bunky na šoférovanie", tak si na skutočne "nabrúsenom" Ferrari moc radosti neužiješ ... môžeš sa maximálne tak zabiť

_________________
Suchý ňúter mokrý ven
želáme vám dobrý den
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
šeďour
Hifista - zaslúžilec


Založený: 14 marec 2011
Príspevky: 869
Bydlisko: Říčany

PríspevokZaslal: Pi jún 02, 2017 12:41:44    Predmet: Odpovedať s citátom

kazzatel napísal:
Co to je nástavec na šroubování ?


http://www.lidl.cz/cs/nabidka.htm?action=showDetail&id=77713
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
kazzatel
Hifi inventar


Založený: 19 január 2007
Príspevky: 6970

PríspevokZaslal: Pi jún 02, 2017 13:47:48    Predmet: Odpovedať s citátom

Aha - šroubovák pro vrtačku,,,,nezní to takhle přesnějc a srozumitelnějc ?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
šeďour
Hifista - zaslúžilec


Založený: 14 marec 2011
Príspevky: 869
Bydlisko: Říčany

PríspevokZaslal: Pi jún 02, 2017 14:57:39    Predmet: Odpovedať s citátom

Přesnějc by znělo, kdybysem napsal, že sem koupil sadu profesionálních bitů, tak jak je to popsaný v tom odkazu.Ale to by zase vyvolalo u některejch lidí reakci, jakože...profesionální v Lídlu ?...to asi né...a podobně.

Mě je to jedno.Mám je pro sebe a dělaj mi radost, páč jsou fakt hezký.

Šroubovat s nima budu fakt opatrně, abych si je nevodřel Laughing
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
jean
Hifista


Založený: 18 apríl 2007
Príspevky: 172
Bydlisko: Nitra - Cabaj

PríspevokZaslal: Ne jún 04, 2017 09:42:10    Predmet: Odpovedať s citátom

Ten pán vyrába hudobné nástroje, nie reprobedne Laughing Nuž, aj Stradivárky sú drahé husle
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Iné Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku 1, 2  Ďalšia
Strana 1 z 2

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Môžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Môžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist