Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

Jásejte a tři dny se radujte - čmoudi mají utrum !
Choď na stránku 1, 2, 3, 4  Ďalšia
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Bojisko / offtopisko
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
opa
Hifi inventar


Založený: 24 február 2007
Príspevky: 11176
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: St máj 31, 2017 12:28:10    Predmet: Jásejte a tři dny se radujte - čmoudi mají utrum ! Odpovedať s citátom

Chtělo by to nějakou oslavu u příležitosti vyhnání drogově závislých na nikotinu do ilegality.
Konečně může normální člověk do hospody bez toho, že by se dusil a ohrožoval svoje zdraví.
Tedy pokud si ho nezničí alkoholem, ten zatím bohužel nezakázali.

_________________
Cui bono ?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
BV
Hifi inventar


Založený: 06 október 2006
Príspevky: 5905
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: St máj 31, 2017 12:33:31    Predmet: Odpovedať s citátom

Ty to schytáš... Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Kocour
Hifista - zaslúžilec


Založený: 07 február 2008
Príspevky: 797

PríspevokZaslal: St máj 31, 2017 13:02:34    Predmet: Re: Jásejte a tři dny se radujte - čmoudi mají utrum ! Odpovedať s citátom

Cigara chapu, ale zakazat alkohol??? To je snad kazdeho vec na cem ujizdi ne? To uz by byl radnej nesmysl.

opa napísal:
Tedy pokud si ho nezničí alkoholem, ten zatím bohužel nezakázali.

_________________
HTPC + RME ADI-2 DAC + Yamaha M-50Dawsoo + ruzne DIY repro
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
kazzatel
Hifi inventar


Založený: 19 január 2007
Príspevky: 6970

PríspevokZaslal: St máj 31, 2017 13:26:43    Predmet: Odpovedať s citátom

Když se ještě lítalo na Měsíc, byli u monitorů v řídícím růmu vidět chlapi s cigárem - proto jim to lítalo tak dobře, dobroserové teprv rostli... Laughing
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20443

PríspevokZaslal: St máj 31, 2017 13:32:07    Predmet: Odpovedať s citátom

To jo, to bylo určitě tím čmoudem. Jen se podívej na sebe ....., taky ti to hulení prospělo, že.

Já teda nepotřebuju rakovinu plic kvůli tomu, že vedle sedí pár bezohledných týpků.

nebo
http://www.latimes.com/nation/nationnow/la-na-nn-marlboro-men-20140127-story.html

_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
gnat
Hifista - pokročilec


Založený: 06 jún 2012
Príspevky: 381

PríspevokZaslal: St máj 31, 2017 13:35:29    Predmet: Odpovedať s citátom

Tak dneska na obědě v hospodě kromě nás obsazený ještě jeden stůl, jinak pusto a prázdno. Zato na zahrádce natřískáno a pěkná hádka mezi přisednuvšímsi nekuřákem ke stolu kde se kouřilo.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
gnat
Hifista - pokročilec


Založený: 06 jún 2012
Príspevky: 381

PríspevokZaslal: St máj 31, 2017 13:38:38    Predmet: Odpovedať s citátom

PMA napísal:
Já teda nepotřebuju rakovinu plic kvůli tomu, že vedle sedí pár bezohledných týpků.

Tohle je neprokazatelná demagogie. Statisticky významnější procento vyššího výskytu rakoviony plic je jen u dlouholetých silných kuřáků a už ve skupině příležitostných kuřáků to je na hranici statistické chyby.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
moses
Hifi expert


Založený: 17 november 2012
Príspevky: 1897

PríspevokZaslal: St máj 31, 2017 14:10:42    Predmet: Odpovedať s citátom

Sranie urcite nesposobuje rakovinu ale tiez by Ti to bolo urcite prijemne ak by som Ti sral pod nosom... Shit happens
_________________
SET01: PC + CA DacMagic Plus + KRK Rokit 4 G3 SET02: NTB + Echo Indigo IOx + Beyerdynamic DT 831 SET03: HTPC + ASUS Xonar STX + Bryston BP4 + Behringer TRUTH B3030A SET04: MP + AudioQuest Dragonfly Black + Sennheiser HD 25-C II


Naposledy upravil moses dňa St máj 31, 2017 16:12:25, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20443

PríspevokZaslal: St máj 31, 2017 14:22:48    Predmet: Odpovedať s citátom

gnat napísal:
PMA napísal:
Já teda nepotřebuju rakovinu plic kvůli tomu, že vedle sedí pár bezohledných týpků.

Tohle je neprokazatelná demagogie. Statisticky významnější procento vyššího výskytu rakoviony plic je jen u dlouholetých silných kuřáků a už ve skupině příležitostných kuřáků to je na hranici statistické chyby.


Podle jakých dat je to neprokazatelná demagogie? Není pravda, že pasivní kouření se účinkem prakticky rovná aktivnímu?

Mimochodem, můj otec byl silný kuřák, dožil se 54 let. Cévní problémy dolních končetin, spojené s kouřením. Já sám jsem byl ke kouření tolerantní, kouřil jsem, ale nechal jsem toho v cca 19 letech. Můj táta zemřel, když mi bylo 22.

_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Kozousch
Hifi inventar


Založený: 09 máj 2009
Príspevky: 4168

PríspevokZaslal: St máj 31, 2017 14:32:41    Predmet: Odpovedať s citátom

"Pasivní kouření je specifický způsob realizace nikotinové závislosti. Dotyčný nemusí utrácet za cigarety, papirosy, doutníky nebo jiné tabákové výrobky a nikotin inhaluje zcela zadarmo. To ovšem snižuje státní příjmy ze spotřební daně, takže moderní státy se snaží pasivní kouření všemi možnými prostředky omezit, popřípadě i zlikvidovat. Pasivní kuřáci se tak pomalu, ale jistě dostávají do undergroundu. "

http://necyklopedie.wikia.com/wiki/Pasivn%C3%AD_kou%C5%99en%C3%AD
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Soaron
Hifi expert


Založený: 27 december 2015
Príspevky: 1919

PríspevokZaslal: St máj 31, 2017 14:46:01    Predmet: Odpovedať s citátom

moses to vystihol presne. Aj keby pasívne kúrenie nespôsobovalo rakovinu, tak ja ako nefačiar sa cítim obmedzovaný tým, ak idem po ulici a niekto mi čmudí do ksichtu. Ja tiež neotravujem ostatných okoloidúcich svojim "smradom".

Mimochodom smrdiaci človek mi vadí tiež a žiaľ v Prahe ich je plné mesto. Stačí ráno nastúpiť do metra a tá "vôňa"... Mňam... Frightened

_________________
PC - DIY silver USB - Denafrips Pontus II - DIY silver XLR - BVa PA300SSE - DIY silver XLR - BVa PRE 1 - Atohm Zef Max - STH12
PC - Drop SDAC balanced - Drop THX AAA™ 789 - HE-560
Sony WH-1000XM4
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PítrsPraha
Hifista - zaslúžilec


Založený: 20 august 2014
Príspevky: 930

PríspevokZaslal: St máj 31, 2017 15:23:47    Predmet: Odpovedať s citátom

Strašák z příkrého úpadku hospod díky zákazu kouření se nepotvrdil v žádné zemi, kde tenhle krok vstříc nápravě pokřivených pravidel podnikli. A to ani v tak "tradičně kouřící" zemi jako je Španělsko nebo tak tradičně "hospodské" zemi jako je Velká Británie.

Navíc třeba v tom Španělsku bylo vedlejším efektem zlepšení mnoha ukazatelů zdraví obyvatel (počet potratů a porodnost, snížení počtu nemocí (ne)přímo s kouřením souvisejících atd.). Dnes o tom byl zajímavý pořad na ČRo Plus.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
moses
Hifi expert


Založený: 17 november 2012
Príspevky: 1897

PríspevokZaslal: St máj 31, 2017 15:23:57    Predmet: Odpovedať s citátom

Soaron hej tiez vzdy zasnem v MHD ako v BA, tak aj PHA ako moze niekdo smrdiet ako bzdocha uz hned zrana...
_________________
SET01: PC + CA DacMagic Plus + KRK Rokit 4 G3 SET02: NTB + Echo Indigo IOx + Beyerdynamic DT 831 SET03: HTPC + ASUS Xonar STX + Bryston BP4 + Behringer TRUTH B3030A SET04: MP + AudioQuest Dragonfly Black + Sennheiser HD 25-C II
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Soaron
Hifi expert


Založený: 27 december 2015
Príspevky: 1919

PríspevokZaslal: St máj 31, 2017 15:33:49    Predmet: Odpovedať s citátom

No veď práve to. Ak by smrdel po práci, tak to ešte pochopím. Ale ráno?
Aj keď je pravda, že pre niekoho je ráno vlastne večer. Nie všetci totiž pracujeme cez deň.

_________________
PC - DIY silver USB - Denafrips Pontus II - DIY silver XLR - BVa PA300SSE - DIY silver XLR - BVa PRE 1 - Atohm Zef Max - STH12
PC - Drop SDAC balanced - Drop THX AAA™ 789 - HE-560
Sony WH-1000XM4
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
gnat
Hifista - pokročilec


Založený: 06 jún 2012
Príspevky: 381

PríspevokZaslal: St máj 31, 2017 15:46:19    Predmet: Odpovedať s citátom

PMA napísal:
Podle jakých dat je to neprokazatelná demagogie?
Demagogie je to proto, že žádná data, která by to prokazovala, neexistují. A krásnou ukázkou demagogie je i to, že místo prokazování svého výroku požaduji prokázání opaku.

PMA napísal:
Není pravda, že pasivní kouření se účinkem prakticky rovná aktivnímu?
Co se týče nikotinu, tak "skoro" ano (tam je to jen o jeden řád menší), ale co se týče dehtu, tak ten se pasivním kouřením do sebe téměř dostat nedá. Hádejte která z těch 2 složek je ta rakovinotvorná ?

PMA napísal:
Mimochodem, můj otec byl silný kuřák, dožil se 54 let. Cévní problémy dolních končetin, spojené s kouřením. Já sám jsem byl ke kouření tolerantní, kouřil jsem, ale nechal jsem toho v cca 19 letech. Můj táta zemřel, když mi bylo 22.

Tohle už nemá vůbec žádnou průkaznou hodnotu. Winston Churchill byl silný kuřák a podle současných měřítek i silný alkoholik s odporem ke všem sportům a dožil se 90 let. Můj děda kouřil 2-3 krabičky denně a dožil se 80, babička nekouřila nikdy a umřela půl roku po dědovi. Máma s tátou kouřili oba stejně, máma ale ve 40 přestala a umřela v 60 na rakovinu. Táta kouří dodnes.

P.S. já cigarety nikdy nekouřil, jen to párkrát zkusil a nikdy mi to nechutnalo. Smrdí mi to a zákaz kouření v restauracích vítám.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Karel S.
Hifista - zaslúžilec


Založený: 12 jún 2010
Príspevky: 610
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: St máj 31, 2017 15:57:52    Predmet: Odpovedať s citátom

Mohu-li si dovoliti soukromý názor:
1)
Jsem nekuřák (což je známo)
2)
Můj otec zemřel na CHOPN. V posledku při výšce cca 180cm vážil 50kg. Dušení, křeče... Přesto si MUSEL zapálit...modral a dusil se ještě víc
Když byl ještě ve vrcholné formě (vykouřil přes 60 denně) všechny hezké chvíle co jsme byli spolu prohulil a prosmrděl. Jsem tedy nekuřák téměř militantní
3)
Vadí mi i huliči-smraďoši i venku na zastávkách a všude. Nejen tím, že smrdí, ale hlavně tím jak všechno bezohledně zaprasí vajgly.
4)
Každého, kdo si myslí, že ta všeobecná a hysterická buzerace kuřáků a hospodských je vedena ve snaze někomu pomoci a vidí v tom pouze snahu o ozdravení lidstva, považuji za naivního a velice nebezpečného debila.

Je to o něčem jiném (jak tak často i jindy jinde).
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Basstl
Hifi expert


Založený: 26 apríl 2008
Príspevky: 2312
Bydlisko: Teplice

PríspevokZaslal: St máj 31, 2017 16:18:59    Predmet: Odpovedať s citátom

Nejsem kuřák a nikdy jsem nebyl, ale vyloženě mě sere, když se mi stát sere do života a určuje co je správný a co už není (i když včera ještě bylo).
Proto se zákazem kouření a s hysterií kolem toho zásadně nesouhlasím!
Jen z nás dělaj idioty.
opa napísal:

...Tedy pokud si ho nezničí alkoholem, ten zatím bohužel nezakázali.

Tohle jsi doufám nemyslel vážně. Smile
To by potom hospody postrádaly smysl. Komu se to nelíbí, ať jde do mléčnýho baru. Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Tico
Hifista - zaslúžilec


Založený: 28 október 2012
Príspevky: 560

PríspevokZaslal: St máj 31, 2017 17:28:57    Predmet: Odpovedať s citátom

2 Karel S.: Amen! Odpor ke koureni a tomu smradu mam z detstvi, kdy to obcas doma vypadalo jak v Ostrave pri inverzi Smile Takze teoreticky mel nad tim zakazem iniciovanym vseobjimajicim moudrym statem jasat...ale...za tech par desitek let meho ziti (hodne optimisticky tomu rikam polocas) me NIKDO nenutil k navsteve zacouzeny putyky a pokud jsem , treba kvuli pratelum, musel v tom kentusu travit x hodin, bylo to moje rozhodnuti. Pokud jsem nechtel smrdet, moh jsem si jit sednout do hospody, ktera byla proste nekuracka a nebo aspon mela nekurackou sekci. Ovsem kam pak bychom to prisli, kdyby si zly majitel nakladal se svym majetkem, jak sam uzna za vhodne nebo si na svem hristi, nedej priroda, urcoval pravidla hry, ze? Wink
_________________
HTPC/Foobar/Esi Juli@/WaveIO -> BB-DAC -> Customworks HYPA1+Actidamp mk4 -> DPA222Mk3 SE + DPA386SE -> B&W704, Sony ST-SB920QS, Sony CDP-XB930QS, AKG K701mod.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
check
Martin Vitvar


Založený: 10 júl 2007
Príspevky: 1511
Bydlisko: Horní Počernice

PríspevokZaslal: St máj 31, 2017 17:46:45    Predmet: Odpovedať s citátom

https://www.youtube.com/watch?v=IemKCbvJqXg
Moc hezká paralela.
Je to zkrátka nějaká aktuální společenská dohoda. Jenom je to změna, která se teď jedněm nelíbí a druhým líbí. Za pár let po tom neštěkne pes.

_________________
http://vmaudio.cz/
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
Troton
Site Admin


Založený: 11 august 2006
Príspevky: 2844
Bydlisko: Trenčín

PríspevokZaslal: St máj 31, 2017 17:57:10    Predmet: Odpovedať s citátom

"Jsem tedy nekuřák téměř militantní" - tak to aj ja ...
Zasadne nejdem na pivo tam, odkial odidem komplet nasmradeny.
A ze sa to da aj bez cigariet, uz u nas pochopilo vela podnikov.
V CZ to bolo este nie tak davno naozaj dost zle, ked aj v ramci restauracii pocas obedu sa veselo fajcilo. Nie je nad chut jedla s pachutou cigariet a popolnikov.

A inak by ma zaujimalo, ci za tymto zakonom stoja iluminati, vesmirni ludia, ci ake su zase konspiracne teorie.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20443

PríspevokZaslal: St máj 31, 2017 18:08:25    Predmet: Odpovedať s citátom

Troton napísal:
V CZ to bolo este nie tak davno naozaj dost zle, ked aj v ramci restauracii pocas obedu sa veselo fajcilo.


Zlé je to pořád, hlavně mentálně. Celý civilizovaný svět šel pryč od kouření, jen u nás se to zase vydává za zásah proti svobodě. Je to výraz nedospělosti a hlavně nezodpovědnosti české společnosti. Nezodpovědnost je naše národní vlastnost.
I v Japonsku, kde se hulilo úplně neskutečně, v práci, úplně všude, do toho cca před 10 lety razantně šlápli a byl pokoj přes noc. Můj kolega a přítel, starý jako já, byl silný, velmi silný kuřák. Před cca 2 lety se stal chairman CEO docela významné technologické společnosti. Bylo to spojené s lékařskou zprávou a okamžitě dostal od rady akciovky návrh/příkaz přestat kouřit, jelikož to škodí jemu a tudíž i firmě. Přestal ihned, ač je to neuvěřitelné. Jen čeští furianti si budou hrát na svobodu v něčem, co omezuje jiné. Co se týče skutečné "svobody", tak nemají ponětí, o co jde.

_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Basstl
Hifi expert


Založený: 26 apríl 2008
Príspevky: 2312
Bydlisko: Teplice

PríspevokZaslal: St máj 31, 2017 18:29:34    Predmet: Odpovedať s citátom

Zlý to není a nikdy nebylo.
Možná tak za koumoušů. To se hulilo všude a pořád.
Zbytečná hysterie.
To že jdeme po vzoru západu a zakazuje se vše co zakázat jde, neznamená že to tak je správně.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
ZdeNek II
Hifista - zaslúžilec


Založený: 22 august 2007
Príspevky: 769

PríspevokZaslal: St máj 31, 2017 18:32:39    Predmet: Odpovedať s citátom

Je rozdíl mezi svobodným rozhodnutím přestat a příkazem přestat. Příkaz z nás lepší lidi neudělá.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Soaron
Hifi expert


Založený: 27 december 2015
Príspevky: 1919

PríspevokZaslal: St máj 31, 2017 19:12:34    Predmet: Odpovedať s citátom

Basstl napísal:
Zlý to není a nikdy nebylo.
Možná tak za koumoušů. To se hulilo všude a pořád.
Zbytečná hysterie.
To že jdeme po vzoru západu a zakazuje se vše co zakázat jde, neznamená že to tak je správně.


Takže ak fajčíme sme Rusi, ak nie tak Amíci? Toto je fakt choré.
Nech si človek doma fajčí, koľko chce (no nech to nepúšťa von), ale ulica je aj moja, tak nech ma tam prosím nikto neobmedzuje cigaretovým dymom, nehovoriac o tom, že mi kazí aj zdravie.

_________________
PC - DIY silver USB - Denafrips Pontus II - DIY silver XLR - BVa PA300SSE - DIY silver XLR - BVa PRE 1 - Atohm Zef Max - STH12
PC - Drop SDAC balanced - Drop THX AAA™ 789 - HE-560
Sony WH-1000XM4


Naposledy upravil Soaron dňa St máj 31, 2017 19:13:45, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Tico
Hifista - zaslúžilec


Založený: 28 október 2012
Príspevky: 560

PríspevokZaslal: St máj 31, 2017 19:13:28    Predmet: Odpovedať s citátom

2 PMA: Jenom pro jistotu: mluvime doufam o zakazu koureni v soukromych podnicich? Paklize ano, tak jsem halt nedospely a nezodpovedny cesky furiant a nestydim se za to Wink
_________________
HTPC/Foobar/Esi Juli@/WaveIO -> BB-DAC -> Customworks HYPA1+Actidamp mk4 -> DPA222Mk3 SE + DPA386SE -> B&W704, Sony ST-SB920QS, Sony CDP-XB930QS, AKG K701mod.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Soaron
Hifi expert


Založený: 27 december 2015
Príspevky: 1919

PríspevokZaslal: St máj 31, 2017 19:16:56    Predmet: Odpovedať s citátom

Nie nehovríme len o podnikoch. Zákaz sa týka aj zastávok a podobne. A nie si nedospelý, nezodpovedný áno. Skôr si jednoducho slaboch, ktorý nedokáže takejto blbosti povedať nie.
_________________
PC - DIY silver USB - Denafrips Pontus II - DIY silver XLR - BVa PA300SSE - DIY silver XLR - BVa PRE 1 - Atohm Zef Max - STH12
PC - Drop SDAC balanced - Drop THX AAA™ 789 - HE-560
Sony WH-1000XM4
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Basstl
Hifi expert


Založený: 26 apríl 2008
Príspevky: 2312
Bydlisko: Teplice

PríspevokZaslal: St máj 31, 2017 19:22:38    Predmet: Odpovedať s citátom

Soaron napísal:
Basstl napísal:
Zlý to není a nikdy nebylo.
Možná tak za koumoušů. To se hulilo všude a pořád.
Zbytečná hysterie.
To že jdeme po vzoru západu a zakazuje se vše co zakázat jde, neznamená že to tak je správně.


Takže ak fajčíme sme Rusi, ak nie tak Amíci? Toto je fakt choré.
Nech si človek doma fajčí, koľko chce (no nech to nepúšťa von), ale ulica je aj moja, tak nech ma tam prosím nikto neobmedzuje cigaretovým dymom, nehovoriac o tom, že mi kazí aj zdravie.

V tom případě by museli zakázat provoz motorových vozidel, topení pevnými palivy, letadla, zavřít továrny, uhelný elektrárny... ty všechny totiž produkují mnohem víc smradu a škodlivin a ulice je přece i moje... Rolling Eyes
Já většinou na tyhle striktní a nesmyslný zákazy mám chuť reagovat pravým opakem.
Kouřit kvůli tomu nezačnu, ale srát mě to bude dál...
Soaron napísal:

Takže ak fajčíme sme Rusi, ak nie tak Amíci? Toto je fakt choré.

Tohle je zase chorý výklad. Vůbec jsi nepochopil jak jsem to myslel.


Naposledy upravil Basstl dňa St máj 31, 2017 19:29:07, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Soaron
Hifi expert


Založený: 27 december 2015
Príspevky: 1919

PríspevokZaslal: St máj 31, 2017 19:28:48    Predmet: Odpovedať s citátom

O tomto hovorím. Takéto prekrúcanie je choré. To mi chceš povedať, že cigarety = auto? To nemyslíš vážne. Súhlasím, že smrdia a poškodzujú zdravie, ale uvedomuješ si, že sú autá v dnešnej dobe v podstate neoddeliteľnou súčasťou nášho života. Pre teba je zákaz fajčenia to isté, ako zákaz používania áut, zákaz vytápania, zatvorenie tovární? Ak áno, tak sa sme na tom dosť zle.
_________________
PC - DIY silver USB - Denafrips Pontus II - DIY silver XLR - BVa PA300SSE - DIY silver XLR - BVa PRE 1 - Atohm Zef Max - STH12
PC - Drop SDAC balanced - Drop THX AAA™ 789 - HE-560
Sony WH-1000XM4
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Basstl
Hifi expert


Založený: 26 apríl 2008
Príspevky: 2312
Bydlisko: Teplice

PríspevokZaslal: St máj 31, 2017 19:32:21    Predmet: Odpovedať s citátom

Vůbec ne, jen tvrdím že auta a pevná paliva škodí lidskému zdraví víc, než pár kuřáků.
Je ale moderní jít právě proti nim.
Mělo by být svobodnou volbou každýho, jestli chce kouřit a svobodnou volbou každýho podnikatele, jestli to ve svým podniku dovolí.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Soaron
Hifi expert


Založený: 27 december 2015
Príspevky: 1919

PríspevokZaslal: St máj 31, 2017 19:36:35    Predmet: Odpovedať s citátom

Jj. o tom sa nehádam. Práve preto som písal, že ak niekto chce, nech si fajčí. Nepáči sa mi len to, ak mi čmudí pod nos.
_________________
PC - DIY silver USB - Denafrips Pontus II - DIY silver XLR - BVa PA300SSE - DIY silver XLR - BVa PRE 1 - Atohm Zef Max - STH12
PC - Drop SDAC balanced - Drop THX AAA™ 789 - HE-560
Sony WH-1000XM4
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Bojisko / offtopisko Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku 1, 2, 3, 4  Ďalšia
Strana 1 z 4

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Môžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Môžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist