Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

Čo ma "serie" na Hi-Fi komunite

 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Bojisko / offtopisko
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
ready
Hifi obsluha


Založený: 11 november 2015
Príspevky: 17

PríspevokZaslal: Pi júl 14, 2017 19:17:06    Predmet: Čo ma "serie" na Hi-Fi komunite Odpovedať s citátom

Snáď ten topic nie je až príliš expresívny, ale za posledné roky som si všimol, že ľudia ktorí majú k téme čo povedať a sú slušní, sú vytláčaní indivíduami ktoré majú potrebu sa suverénne vyjadrovať ku všetkému (častokrát len pre nutkavú potrebu reagovať) a títo slušní ľudia nakoniec buď rezignujú alebo si zakladajú vlastné fóra.

A to ma "serie". Kto má večne loviť zmysluplný názor na x-fórach??? Niekedy v roku 2015 mi stačilo prebehnúť slovanet a bol som v obraze. Teraz ani náhodou, to musím prejsť x ďaľších fór (facebook z princípu odmietam). Nehovoriac o tom, že celkovo komunikácia na slovanete "zakapala" - asi sa presunula inam...

Som z toho rozčarovaný a asi to skončí tak, že si to "moje" Hi-Fi nejak vyskladám a skončím so sledovaním fór ako takých Sad
Škoda, špeciálne slovanet som bral ako vcelku konštruktívny a zmysluplný Hi-Fi portál.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
miero
Hifi inventar


Založený: 08 september 2010
Príspevky: 11411
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Pi júl 14, 2017 20:53:46    Predmet: Odpovedať s citátom

a co by si sa rad dozvedel?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
ready
Hifi obsluha


Založený: 11 november 2015
Príspevky: 17

PríspevokZaslal: Pi júl 14, 2017 21:45:47    Predmet: Odpovedať s citátom

Ďakujem za opýtanie, momentálne nič konkrétne (inak by som to nedával sem). Skôr mám proste dojem že to tu v poslednom čase postupne vykapáva a viac musím sledovať iné fóra, čo mi vadí - už som si zvykol na tunajší "kolorit" a osadenstvo Smile ale to sa bohužiaľ tak nejak presúva inde...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
moses
Hifi expert


Založený: 17 november 2012
Príspevky: 1897

PríspevokZaslal: Pi júl 14, 2017 21:50:39    Predmet: Odpovedať s citátom

No dost ludi nedokazalo udrzat svoje ega na uzde a vela ludi im to zas nevedelo odpustit. Je to skoda ale zivot ide dalej. Mne osobne tu najviac chyba cough - ten vie vzdy spravit den Very Happy Rozhodol sa ale pre vlastne forum, tak pripadne mozes vyskusat to jeho a mozno Ti bude vyhovovat viac.
_________________
SET01: PC + CA DacMagic Plus + KRK Rokit 4 G3 SET02: NTB + Echo Indigo IOx + Beyerdynamic DT 831 SET03: HTPC + ASUS Xonar STX + Bryston BP4 + Behringer TRUTH B3030A SET04: MP + AudioQuest Dragonfly Black + Sennheiser HD 25-C II
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zapa
Hifista - pokročilec


Založený: 13 február 2007
Príspevky: 344
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: So júl 15, 2017 09:22:10    Predmet: Odpovedať s citátom

Ono sa to "rozoserie" asi vždy a všade, je to len otázka času. Ja som to spozoroval už na lopuchu, odkiaľ sa to presunulo sem, chvíľu to tu fungovalo, ale zopár "indivíduí" to tu úspešne pochovalo. Neviem, či sú za to platený, alebo to majú v hlavách skombinované z hnojom a slamou. Problém je, že v ére internetu sme všetci odborníci na všetko a musíme sa vyjadrovať k veciam, ktorým nerozumieme, len aby sme nezostali v hanbe. Nejako sme zabudli stáť nohami pevne na zemi a nelietať v oblakoch, akýže sme to len odborníci.

Naposledy upravil Zapa dňa So júl 15, 2017 18:17:25, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Soaron
Hifi expert


Založený: 27 december 2015
Príspevky: 1919

PríspevokZaslal: So júl 15, 2017 09:40:08    Predmet: Odpovedať s citátom

Súhlasím s prvým príspevkom.

Ja si myslím, že sa to nemusí stále rozosrať. Hlavné slovo má totiž stále admin, t. j. na to, aby fórum dobre fungoval, musí byť istým spôsobom riadený (čítaj cenzurovaný). Admin/moderátor by mal všetky vlákna sledovať a podľa témy nejakým spôsobom usmerňovať/riadiť celú diskusiu. Nevhodné príspevky mazať a prípadne upozorniť na to, ak sa diskusia uberá úplne iným smerom, ako by sa mala. Takto by to podľa mňa mohlo fungovať. Nedokážem si však predstaviť, kto by toto zadarmo, vo svojom voľnom čase robil. Študentíka na intráku, by to možno bavilo, no akonáhle by sa dostal do reálneho života, tak by ho to prestalo baviť, resp. by na to mal málo času.

Možno by to fungovalo, keby bolo adminov/moderátorov viac. A možno by to nefungovalo vôbec, lebo by ľudia na cenzúrovaný web neprispievali. Určite by to však zabrzdilo indivíduá ala Mr. B.

PS: môj príspevok nebol mierený proti Trotonovi

_________________
PC - DIY silver USB - Denafrips Pontus II - DIY silver XLR - BVa PA300SSE - DIY silver XLR - BVa PRE 1 - Atohm Zef Max - STH12
PC - Drop SDAC balanced - Drop THX AAA™ 789 - HE-560
Sony WH-1000XM4


Naposledy upravil Soaron dňa Ne júl 16, 2017 08:00:59, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
bacil2
Hifi expert


Založený: 29 marec 2013
Príspevky: 1429

PríspevokZaslal: So júl 15, 2017 10:39:14    Predmet: Odpovedať s citátom

Hmmm ... teda súdruhovia skutočne veľmi "nekonvenčná" téma toto!

... a pozerám, že sa tu už začínajú zgrupovať typickí "slušní ľudia" so spravodlivými regulačnými sklonmi ala "kapitán Danko" Laughing

_________________
Suchý ňúter mokrý ven
želáme vám dobrý den
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
moses
Hifi expert


Založený: 17 november 2012
Príspevky: 1897

PríspevokZaslal: So júl 15, 2017 10:55:27    Predmet: Odpovedať s citátom

Na kapitana mi nesahaj! Tolko zabavy som v SK politike nezazil od cias DJ-a Gasaparovica Very Happy
_________________
SET01: PC + CA DacMagic Plus + KRK Rokit 4 G3 SET02: NTB + Echo Indigo IOx + Beyerdynamic DT 831 SET03: HTPC + ASUS Xonar STX + Bryston BP4 + Behringer TRUTH B3030A SET04: MP + AudioQuest Dragonfly Black + Sennheiser HD 25-C II
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
gnat
Hifista - pokročilec


Založený: 06 jún 2012
Príspevky: 381

PríspevokZaslal: So júl 15, 2017 10:59:30    Predmet: Odpovedať s citátom

Lidi s vyšším IQ mívají bohužel obvykle nižší EQ (zejména ti se specializací na technické obory). Takže buď můžeš chodit na sluníčkářské forum se spoustou krasožvástů nebo na forum, kde se můžeš něco dovědět. Volba je jen na tobě.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
bacil2
Hifi expert


Založený: 29 marec 2013
Príspevky: 1429

PríspevokZaslal: So júl 15, 2017 11:03:22    Predmet: Odpovedať s citátom

moses napísal:
Na kapitana mi nesahaj! Tolko zabavy som v SK politike nezazil od cias DJ-a Gasaparovica Very Happy

... áno, národ sa zabáva a celé SK kráča do 3,14

_________________
Suchý ňúter mokrý ven
želáme vám dobrý den
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
moses
Hifi expert


Založený: 17 november 2012
Príspevky: 1897

PríspevokZaslal: So júl 15, 2017 11:06:44    Predmet: Odpovedať s citátom

Preto som sa odstahoval. Netvrdim, ze je to nejaky zazrak ale stale lepsie ako dratom do oka Cheers
_________________
SET01: PC + CA DacMagic Plus + KRK Rokit 4 G3 SET02: NTB + Echo Indigo IOx + Beyerdynamic DT 831 SET03: HTPC + ASUS Xonar STX + Bryston BP4 + Behringer TRUTH B3030A SET04: MP + AudioQuest Dragonfly Black + Sennheiser HD 25-C II
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
bacil2
Hifi expert


Založený: 29 marec 2013
Príspevky: 1429

PríspevokZaslal: So júl 15, 2017 11:29:30    Predmet: Odpovedať s citátom

moses napísal:
Preto som sa odstahoval...

... takže aj ty si aktívne prispel k danému procesu Wink ... ale globalizácia ťa stejne porazí ... prakticky nie je moc kam utiecť

_________________
Suchý ňúter mokrý ven
želáme vám dobrý den
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
janik1971
Hifi expert


Založený: 12 január 2010
Príspevky: 1479
Bydlisko: Trnava a kusok od..

PríspevokZaslal: So júl 15, 2017 11:33:15    Predmet: Odpovedať s citátom

bacil2 napísal:
moses napísal:
Na kapitana mi nesahaj! Tolko zabavy som v SK politike nezazil od cias DJ-a Gasaparovica Very Happy

... áno, národ sa zabáva a celé SK kráča do 3,14

Mas tam gramaticku chybu.
Nie, do 3,14 ale do 3,14če. Cool
A zabavate sa iba preto ,ze pozerate 3,14čoviny.
Ja som az o tri dni zistil,ze o co vlastne islo.
A o nic som neprisiel.

moses napísal:
Preto som sa odstahoval. Netvrdim, ze je to nejaky zazrak ale stale lepsie ako dratom do oka Cheers

Takze z kaluze pod odkvap?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
moses
Hifi expert


Založený: 17 november 2012
Príspevky: 1897

PríspevokZaslal: So júl 15, 2017 11:40:16    Predmet: Odpovedať s citátom

Nemam ten pocit.
_________________
SET01: PC + CA DacMagic Plus + KRK Rokit 4 G3 SET02: NTB + Echo Indigo IOx + Beyerdynamic DT 831 SET03: HTPC + ASUS Xonar STX + Bryston BP4 + Behringer TRUTH B3030A SET04: MP + AudioQuest Dragonfly Black + Sennheiser HD 25-C II
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
bacil2
Hifi expert


Založený: 29 marec 2013
Príspevky: 1429

PríspevokZaslal: So júl 15, 2017 11:43:47    Predmet: Odpovedať s citátom

janik1971 napísal:

Mas tam gramaticku chybu.
Nie, do 3,14 ale do 3,14če.

"Tady bude pořádek!" řekla babička a kopla hovno pod postel

_________________
Suchý ňúter mokrý ven
želáme vám dobrý den
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
moses
Hifi expert


Založený: 17 november 2012
Príspevky: 1897

PríspevokZaslal: So júl 15, 2017 12:14:29    Predmet: Odpovedať s citátom

Inak co je vacsi problem? Globalizacia alebo ostnaty drot? Mam pocit, ze problemom Slovenska je hlavne vecna nespokojnost...
_________________
SET01: PC + CA DacMagic Plus + KRK Rokit 4 G3 SET02: NTB + Echo Indigo IOx + Beyerdynamic DT 831 SET03: HTPC + ASUS Xonar STX + Bryston BP4 + Behringer TRUTH B3030A SET04: MP + AudioQuest Dragonfly Black + Sennheiser HD 25-C II
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
janik1971
Hifi expert


Založený: 12 január 2010
Príspevky: 1479
Bydlisko: Trnava a kusok od..

PríspevokZaslal: So júl 15, 2017 12:29:37    Predmet: Odpovedať s citátom

bacil2 napísal:
janik1971 napísal:

Mas tam gramaticku chybu.
Nie, do 3,14 ale do 3,14če.

"Tady bude pořádek!" řekla babička a kopla hovno pod postel

Zase chyba

"Tady bude pořádek!" řekla babička a kopla hovno do 3,14če Laughing

moses napísal:
Inak co je vacsi problem? Globalizacia alebo ostnaty drot? Mam pocit, ze problemom Slovenska je hlavne vecna nespokojnost...

Povedal kto? Ja som spokojny.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
moses
Hifi expert


Založený: 17 november 2012
Príspevky: 1897

PríspevokZaslal: So júl 15, 2017 12:41:18    Predmet: Odpovedať s citátom

janik1971 to bolo na bacil2
_________________
SET01: PC + CA DacMagic Plus + KRK Rokit 4 G3 SET02: NTB + Echo Indigo IOx + Beyerdynamic DT 831 SET03: HTPC + ASUS Xonar STX + Bryston BP4 + Behringer TRUTH B3030A SET04: MP + AudioQuest Dragonfly Black + Sennheiser HD 25-C II
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
janik1971
Hifi expert


Založený: 12 január 2010
Príspevky: 1479
Bydlisko: Trnava a kusok od..

PríspevokZaslal: So júl 15, 2017 16:16:49    Predmet: Odpovedať s citátom

To je jedno. Aj tak zas dalsia tema o 3,14či
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
moses
Hifi expert


Založený: 17 november 2012
Príspevky: 1897

PríspevokZaslal: So júl 15, 2017 16:26:19    Predmet: Odpovedať s citátom

Suhlasim.
_________________
SET01: PC + CA DacMagic Plus + KRK Rokit 4 G3 SET02: NTB + Echo Indigo IOx + Beyerdynamic DT 831 SET03: HTPC + ASUS Xonar STX + Bryston BP4 + Behringer TRUTH B3030A SET04: MP + AudioQuest Dragonfly Black + Sennheiser HD 25-C II
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
ready
Hifi obsluha


Založený: 11 november 2015
Príspevky: 17

PríspevokZaslal: Ne júl 16, 2017 00:01:45    Predmet: Odpovedať s citátom

Hmmm, tak nejak neviem čo napísať. Je to síce offtopisko, ale aby z X-príspevkov bolo relevantných k téme tak prvých 5, to asi vcelku vystihuje podstatu tohoto fóra (proste sa to vždy nejak "rozoserie").

To bacil2: teba beriem síce za autoritu čo sa týka sluchátkového posluchu, ale nejak som nepobral čo si vlastne chcel povedať tvojim prvým príspevkom - podľa mňa to soaron vystihol a jeho príspevok bol určite viac k veci ako tvoj. Nehovoriac o tom že si tým otvoril "pandorinu skrinku" ďaľším offtopicom (qnat sa síce ešte snažíl reagovať k téme, ale už to nejak nezachránil).

To moses: ďakujem za prvý príspevok - veľmi trefný (to je presne to čo som mal na mysli, coughovo fórum sledujem, ale radšej som ho mal tu na slovanete Sad

Inak k tomu "sluníčkárovi", mne vcelku nevadí tvrdší slovník autorít typu kazzatel, už som sa v tom vcelku zorientoval, ale problém je ak sa takto neprimerane reaguje na nejaký dotaz nového člena fóra, čím dotyčného spoľahlivo odradíme... O určitých animozitách medzi konštruktérmi navzájom asi nemá význam hovoriť, jednak za tie roky čo to robia sú už snáď dostatočne "otrlí" a ak nie tak sa tu jednoducho nevyskytujú...

Ale asi je to celé je o tom, že toto je primárne DIY fórum s čím práve súvisia tie egá (veď predsa každý konštruktér vie najlepšie ako je to najlepšie - aj ten amatérsky a ak nie, tak si to aspoň myslí).

Tak či onak, ja som za toto fórum rád, aj s jeho "chybami", dosť mi pomohlo pri mojom návrate k hifi po rokoch....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
mrba
Hifi expert


Založený: 09 máj 2014
Príspevky: 1239
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: Ne júl 16, 2017 08:13:52    Predmet: Odpovedať s citátom

Každé fórum, či už nemoderované (moderované len v najnutnejšej miere) alebo moderované, má svoje výhody aj nevýhody. Je potrebné si pre seba z nich vybrať to, čo je ich prínosom a nevýhod, pokiaľ sa to dá, sa vyvarovať. Veľkou výhodou tohoto fóra je jeho mnohoročná (aj kvalitná) história, ku ktorej sa s viac či menej veľkým úsilím dá dopracovať.
_________________
Qobuz,Tidal,DS918+>PC/Win10+lasso/Roon+HQPlayer(REWfilter+DLP\FF)/>
>NA Sunrise[cw DAC1USB(+ALPS+DO)\Topping E50\SMSL D300>>PRE90&EXT90>BVaudio PA300SSE]>
>DIY RS52+>2xSB-1000Pro+SPL-800R
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
sekal
Hifi expert


Založený: 26 január 2007
Príspevky: 1386

PríspevokZaslal: Ne júl 16, 2017 10:08:22    Predmet: Odpovedať s citátom

ready:

Za rozvrat Slovanetu a následný vznik nového fóra (HFF) mohou 2 konkrétní lidé. Myslím, že je není nutno jmenovat, neboť jsou díky svému "nekonformnímu" vystupování dostatečně známí. Jistě jste si povšimli, že jakmile tyto osoby odsud zmizely, (tedy jedna vysmahnula u druhá dostala BAN), nastal klid.
Škoda, že Troton nezareagoval dříve (a byl o to opakovaně žádán), nemuselo k tomu dojít. Já nejsem příliš zástancem častých zásahů ze strany admina nebo moda, poněvadž se to může poměrně snadno zvrhnout (viz HEF), ale v tomto případě to bylo na místě.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12658

PríspevokZaslal: Ne júl 16, 2017 10:44:02    Predmet: Odpovedať s citátom

ready napísal:
Hmmm, tak nejak neviem čo napísať. Je to síce offtopisko, ale aby z X-príspevkov bolo relevantných k téme tak prvých 5, to asi vcelku vystihuje podstatu tohoto fóra (proste sa to vždy nejak "rozoserie").

To bacil2: teba beriem síce za autoritu čo sa týka sluchátkového posluchu, ale nejak som nepobral čo si vlastne chcel povedať tvojim prvým príspevkom - podľa mňa to soaron vystihol a jeho príspevok bol určite viac k veci ako tvoj. Nehovoriac o tom že si tým otvoril "pandorinu skrinku" ďaľším offtopicom (qnat sa síce ešte snažíl reagovať k téme, ale už to nejak nezachránil).

To moses: ďakujem za prvý príspevok - veľmi trefný (to je presne to čo som mal na mysli, coughovo fórum sledujem, ale radšej som ho mal tu na slovanete Sad

Inak k tomu "sluníčkárovi", mne vcelku nevadí tvrdší slovník autorít typu kazzatel, už som sa v tom vcelku zorientoval, ale problém je ak sa takto neprimerane reaguje na nejaký dotaz nového člena fóra, čím dotyčného spoľahlivo odradíme... O určitých animozitách medzi konštruktérmi navzájom asi nemá význam hovoriť, jednak za tie roky čo to robia sú už snáď dostatočne "otrlí" a ak nie tak sa tu jednoducho nevyskytujú...

Ale asi je to celé je o tom, že toto je primárne DIY fórum s čím práve súvisia tie egá (veď predsa každý konštruktér vie najlepšie ako je to najlepšie - aj ten amatérsky a ak nie, tak si to aspoň myslí).

Tak či onak, ja som za toto fórum rád, aj s jeho "chybami", dosť mi pomohlo pri mojom návrate k hifi po rokoch....

Co tak se nespoléhat na autority a používat vlastní hlavu? Maximálně se ukáže, že ty tzv. autority žádnými autoritami ve skutečnosti nejsou. To je ale taky to nejlepší, co se ti může stát.

BTW, hezky jste to tu dopracovali. A to už máte konečně klid na to konstruktivní a empatické Hi-Fi. Člověk by čekal nový rozkvět, a ono nic. Chtěl jsem si po čase taky přečíst něco zajímavého. Už ani ty vytržené citáty z knížek v podpisech, nic. Zřejmě schází autority, a lepší to nebude.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
sekal
Hifi expert


Založený: 26 január 2007
Príspevky: 1386

PríspevokZaslal: Ne júl 16, 2017 11:48:30    Predmet: Odpovedať s citátom

Bože můj, za co nás trestáš. Budeme nyní opět nuceni číst ty nabubřelé a denunciantské příspěvky jednoho arogantního sociopata, jenž není schopen ani špetky sebereflexe? Proč na nás, náš Stvořiteli, (znovu) kladeš takový kříž? Ještě jsme v Tvých očích dostatečně netrpěli?

Naposledy upravil sekal dňa Ne júl 16, 2017 13:08:38, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12658

PríspevokZaslal: Ne júl 16, 2017 11:50:39    Predmet: Odpovedať s citátom

Na toho se už vůbec neobracej, ten ti nepomůže - to taky není žádná skutečná autorita. Začni u sebe, sekale, to pomáhá Wink

Neboj, už sem psát nic nebudu. Je mi to k ničemu. Ale ty můžeš.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
moses
Hifi expert


Založený: 17 november 2012
Príspevky: 1897

PríspevokZaslal: Ne júl 16, 2017 14:23:52    Predmet: Odpovedať s citátom

MaBat mozno si Ty ten mesias, ktory to ma prist sem zachranit Cool
_________________
SET01: PC + CA DacMagic Plus + KRK Rokit 4 G3 SET02: NTB + Echo Indigo IOx + Beyerdynamic DT 831 SET03: HTPC + ASUS Xonar STX + Bryston BP4 + Behringer TRUTH B3030A SET04: MP + AudioQuest Dragonfly Black + Sennheiser HD 25-C II
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12658

PríspevokZaslal: Ne júl 16, 2017 14:39:59    Predmet: Odpovedať s citátom

Tady to zachrání snad už jen bazar, byť to tam taky vypadá jako konec světa - cena high-end pojistek spadla o 90%. Hifisti semkněte se, takhle daleko to přece nenecháte zajít. Takovej krásnej koníček a taková potupa.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
moses
Hifi expert


Založený: 17 november 2012
Príspevky: 1897

PríspevokZaslal: Ne júl 16, 2017 14:44:51    Predmet: Odpovedať s citátom

Co ja viem... Myslim si, ze tu uz tiez nie je moc ludi, co veria na zazracne hi-fi poistky a zazracne USB-kable. Obcas sa sice niekto este objavi ale takych ludi by som zratal snad iba na prstoch jednej ruky. Ak ich je aj viac, tak sa (nastatsie) nevyjadruju Smile
_________________
SET01: PC + CA DacMagic Plus + KRK Rokit 4 G3 SET02: NTB + Echo Indigo IOx + Beyerdynamic DT 831 SET03: HTPC + ASUS Xonar STX + Bryston BP4 + Behringer TRUTH B3030A SET04: MP + AudioQuest Dragonfly Black + Sennheiser HD 25-C II
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Bojisko / offtopisko Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Môžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Môžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist