Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

Projekt "1518"
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3 ... 69, 70, 71 ... 87, 88, 89  Ďalšia
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Reprosústavy
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Homer Simpson
Hifista - zaslúžilec


Založený: 29 február 2012
Príspevky: 787

PríspevokZaslal: Po marec 27, 2017 14:06:46    Predmet: Odpovedať s citátom

Smile

Naposledy upravil Homer Simpson dňa Po marec 27, 2017 19:02:37, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Basstl
Hifi expert


Založený: 26 apríl 2008
Príspevky: 2312
Bydlisko: Teplice

PríspevokZaslal: Po marec 27, 2017 14:11:08    Predmet: Odpovedať s citátom

...

Naposledy upravil Basstl dňa Št november 30, 2023 23:10:40, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Bartoli
Hifi inventar


Založený: 24 jún 2008
Príspevky: 4089

PríspevokZaslal: Po marec 27, 2017 14:15:42    Predmet: Odpovedať s citátom

Basstl napísal:
Bartoli,přemejšlím kde udělali tvoji rodiče chybu.
Málo tě řezali?
Moc tě řezali?
Možná je chyba to, že vůbec jsi.
Troton by měl zakročit a vykopat tě odsud do hajzlu, protože ty nikdy nepochopíš že bys měl stáhnout vocas a vypadnout. Díky tobě odsud odešel MaBat a díky tobě se tohle forum zvrhává do stále větší žumpy...


Ja zase nemohu u Basstla najit jakykoliv prispevek k veci, napriklad technicky k reprosoustavam.

Jen dokola vrsis same ubohe sproste nadavky, nic jineho neumis?


Naposledy upravil Bartoli dňa Po marec 27, 2017 14:21:43, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
moses
Hifi expert


Založený: 17 november 2012
Príspevky: 1897

PríspevokZaslal: Po marec 27, 2017 14:21:34    Predmet: Odpovedať s citátom

Aleba! Z Bartrolliho je odrazu erudovany gentleman, ktory upozornuje na sproste nadavky Thumbs up
_________________
SET01: PC + CA DacMagic Plus + KRK Rokit 4 G3 SET02: NTB + Echo Indigo IOx + Beyerdynamic DT 831 SET03: HTPC + ASUS Xonar STX + Bryston BP4 + Behringer TRUTH B3030A SET04: MP + AudioQuest Dragonfly Black + Sennheiser HD 25-C II
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
BlackBerry
Hifi inventar


Založený: 14 máj 2012
Príspevky: 3237
Bydlisko: nedaleko od Trenčína

PríspevokZaslal: Po marec 27, 2017 14:28:48    Predmet: Odpovedať s citátom

O kozliatkach
Boli raz malé kozliatka a mamička im raz povedala: Kozliatka, kozliatka moje malé, musím ja ísť na trh, pretože nemáme žiadne mliečko, žiadne sienko a žiadnu trávičku. A kozliatka jej na to povedali: Dobre, mamka poslúchneme ťa. A tak mamka išla do hory, mala plný košík trávičky a druhý košík plný, plný sienka. Sienko bolo výborné. A mamička hovorila: len si dajte pozor na zlého vlka, veď viete, že nám chodí okolo domu, musíte byť opatrné! Tak išla mama koza, išla, išla, išla... Vlk to všetko počul a hneď zaklopal. Ja vám zaspievam takúto pesničku: Otvorte kozliatka moje, ja som tá mamička vaša, čo vám mliečko prináša. Dobre budeme to vedieť. A potom prišiel vlk, zaklopal a zaspieval: otvorte kozliatka moje, ja som ten otecko váš, čo vám rožtek prináša. Ha-ha, ty nie si náš otecko, ani mamička, naša mamička má iný hlas. A tenší. Vlk sa nahneval a išiel k ujovi kováčovi. Ujo kováč ukuj mi tenší hlas, lebo ťa zjem! Ujo kováč mu hlas ukul a zaspieval: Otvorte kozliatka moje...To je naša mamička, otvorme jej. Nie, nie! Zakričali najmladšie dve kozliatka. Netáraj! Veď je to naša mamka. Tak otvorili a bol tam vlk a všetkých popapal, okrem tých dvoch najmenších. A keď mamička prišla domov povedala: Kde sú tie moje kozliatka, kde sú moje detičky? A v tom najmenšie vyšlo a povedalo: Bol tu vlk a mojich bračekov a sestričky popapalo. No ja Ti dám! Papať moje deti! Mama koza sa tak nahnevala, zobrala nožnice, ihlu a niť a išli. Prišli ku vlkovi, nemuseli dlho kráčať, lebo zaspal pri prvom strome ich domu. Mama koza vybrala nožničky, rozstrihla mu brucho a po každom kozliatku to povyskákalo von. A potom si povedali aháááá, dáme ti tam kamene. A tak nosili vlkovi do bruška kamene, potom mu to zašili a skryli sa. Povedal si: No ja som taký smädný, idem sa napiť tej vody naklonil sa a bum, spadol. To máš za to vlčisko, chcel si zjesť moje deti ale teraz sme sa Ti na to my doplatili. A tak to býva vo všetkých, že ak budete pažraví a budete chcieť zjesť iných deti, doplatíte si na to úplne samy. A zazvonil zvonec a tejto rozprávočky je koniec.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Bartoli
Hifi inventar


Založený: 24 jún 2008
Príspevky: 4089

PríspevokZaslal: Po marec 27, 2017 14:34:18    Predmet: Odpovedať s citátom

Ja znam jedno kozliatko co ma doma kram za 4700 euro (Lucidy) Laughing

Ale je to imho smutna pohadka bez stastneho konce Ostruzino Laughing

BTW to se fakt prodava za tak astronomickou cenu, takove low end nezvladnute bedny a tolik penez?

Bohuzel jsem ty Lucidy slysel Crying or Very sad
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PítrsPraha
Hifista - zaslúžilec


Založený: 20 august 2014
Príspevky: 930

PríspevokZaslal: Po marec 27, 2017 14:46:37    Predmet: Odpovedať s citátom

Bartoli napísal:
No gratuluji Pitrsi, jen si hledej sve bludne balvany Laughing


To ti rychle došla špatně předstíraná schopnost argumentovat ve věcné rovině. A oba víme proč ( a) nepíšu nic, co by nebyla pravda, b) nemáš skutečné vědomosti, abys byl schopen na téma věcně diskutovat - umíš jen dokola opakovat naučené a vesměs špatně pochopené mantry).
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
BlackBerry
Hifi inventar


Založený: 14 máj 2012
Príspevky: 3237
Bydlisko: nedaleko od Trenčína

PríspevokZaslal: Po marec 27, 2017 15:11:31    Predmet: Odpovedať s citátom

Kozliatka su pekné. Very Happy Cool


P9210014.JPG
 Description:
 Filesize:  243.67 KB
 Viewed:  81 Time(s)

P9210014.JPG


Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Homer Simpson
Hifista - zaslúžilec


Založený: 29 február 2012
Príspevky: 787

PríspevokZaslal: Po marec 27, 2017 15:59:21    Predmet: Odpovedať s citátom

Wink

Naposledy upravil Homer Simpson dňa Ut marec 28, 2017 10:26:03, celkom upravené 4 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Soaron
Hifi expert


Založený: 27 december 2015
Príspevky: 1919

PríspevokZaslal: Po marec 27, 2017 17:40:59    Predmet: Odpovedať s citátom

Ach jaj. Vďaka Bartolimu, Pítrsovi a BB je tu ďalšie zabité vlákno. Ďakujeme.
_________________
PC - DIY silver USB - Denafrips Pontus II - DIY silver XLR - BVa PA300SSE - DIY silver XLR - BVa PRE 1 - Atohm Zef Max - STH12
PC - Drop SDAC balanced - Drop THX AAA™ 789 - HE-560
Sony WH-1000XM4
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
WaVe_99
Hifista - zaslúžilec


Založený: 12 december 2006
Príspevky: 688

PríspevokZaslal: Po marec 27, 2017 23:02:40    Predmet: Odpovedať s citátom

Dovolim si nesouhlasit, tohle pada na hlavu admina... At ho vykopne navzdy a bude klid.
_________________
Omlouvám se, jsem hifitele Smile

Když se na světe objeví opravdový génius, pozná se podle toho znamení,že se všichni hlupci proti němu spolčí. JONATHAN SWIFT
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
miero
Hifi inventar


Založený: 08 september 2010
Príspevky: 11411
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Ut júl 25, 2017 12:54:38    Predmet: Odpovedať s citátom

do tohoto vlakna dalej patri:

MaBat napísal:
Okolí dělící frekvence - http://hifi.slovanet.sk/bb/viewtopic.php?p=246198#246198


a k tomu dalsia debata este tuto:
http://hifi.slovanet.sk/bb/viewtopic.php?p=291440#291440
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12658

PríspevokZaslal: St júl 26, 2017 06:08:42    Predmet: Odpovedať s citátom

Souhlasím prakticky se vším, co tu Bartoli po mém odchodu napsal. Asi s jedinou výjimkou, tím že "... delat pasivni bednu do tohodle schematu [maximalismu] v roce 2016 nezapada". Pasiv IMHO může ve spoustě situací pořád fungovat naprosto uspokojivě.

Ale to je jedno.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Karel S.
Hifista - zaslúžilec


Založený: 12 jún 2010
Príspevky: 610
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: St júl 26, 2017 11:45:48    Predmet: Odpovedať s citátom

...Některé choroby jsou prostě nevyléčitelné. Nepomůže ani amputace - pomůže až smrt...

(Sorry za OT, ale když ono to není OT)


Naposledy upravil Karel S. dňa St júl 26, 2017 11:46:51, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12658

PríspevokZaslal: St júl 26, 2017 11:46:38    Predmet: Odpovedať s citátom

Amen.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Tico
Hifista - zaslúžilec


Založený: 28 október 2012
Príspevky: 560

PríspevokZaslal: Št júl 27, 2017 07:29:17    Predmet: Odpovedať s citátom

2 Karel S: Jen projistotu: to bylo obecne do fora nebo reakce na posledni post? Wink
_________________
HTPC/Foobar/Esi Juli@/WaveIO -> BB-DAC -> Customworks HYPA1+Actidamp mk4 -> DPA222Mk3 SE + DPA386SE -> B&W704, Sony ST-SB920QS, Sony CDP-XB930QS, AKG K701mod.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12658

PríspevokZaslal: Št júl 27, 2017 08:29:45    Predmet: Odpovedať s citátom

Lidem prostě obecně vadí cizí názory, když se neshodují s jejich. Je to nemoc, kterou vyléčí až smrt. Smrt všech Wink
Možná ten úplně poslední by pak mohl být chvíli spokojenej, ale to už mu zas nikdo neuzná, že má pravdu... Laughing
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
miero
Hifi inventar


Založený: 08 september 2010
Príspevky: 11411
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Št júl 27, 2017 08:38:34    Predmet: Odpovedať s citátom

Jednak nazory, ale v tvojom pripade to bude z velkej casti miestami agresivny sposob vyjadrovania (na fore), ktory je pre mnohych zda sa neprekonatelnou prekazkou.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12658

PríspevokZaslal: Št júl 27, 2017 08:41:54    Predmet: Odpovedať s citátom

Pak by to nemohla být reakce na poslední post, který agresivní nebyl ani v nejmenším (aspoň doufám, že nepíšu agresivně neúmyslně, to bych fakt nerad) - a dost možná (taky doufám) ani nebyla. Tak jako tak, ať mi s tímhle políbí prdel. Hlavně, že sami jsou jinak zdraví - takový patent na pravdu a slušnost bych taky chtěl mít.

Jó lidstvo, je to s náma špatný... Horší ale je, že je to furt stejný.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
miero
Hifi inventar


Založený: 08 september 2010
Príspevky: 11411
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Št júl 27, 2017 09:00:03    Predmet: Odpovedať s citátom

Neviem ako to Karel presne myslel, ale Bartoli tu mnohych pourazal a ty si napisal, ze suhlasis so vsetkym co napisal po tvojom odchode. Asi by bolo lepsie schvalit len tie jeho technicke casti prispevkov a pripadne doplnit vysvetlenie na otazky, na ktore odpovedat nevedel, co mu bolo vycitane.

Ale mozno to je uplne inak a nema to cenu viac riesit.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12658

PríspevokZaslal: Št júl 27, 2017 09:04:08    Predmet: Odpovedať s citátom

Po mém "odchodu" tu snad nikoho neurážel. A pokud jde o ten spor s Basstlem, nenapsal snad nic, co by tak nebylo - za což ho Basstl začal naprosto nesmyslně peskovat. Jako sorry, ale tak to je.

http://hifi.slovanet.sk/bb/viewtopic.php?p=286287#286287

I kdyby neměl mít pravdu, což nikdo neví, tak Bartoli doprdele napsal tohle (opět nic než názor - to může napsat kurva kdo chce a o čem chce, ať se to komu líbí nebo nelíbí):
citácia:
Stejne se mi ten hranaty Basstl zvukovod nelibi, instinktivne, technicky jsou tam nejaka pro ale i proti, nicmene ale vestim ze imho ty proti prevazujou.

A podívej se na ty reakce... Exclamation

A dopadne to tak, že mu Basstl nakonec napíše, že je možná chyba, že se vůbec narodil - takový věci by si tu mohli lidi fakt odpustit. V tomhle sporu jsem jednoznačně na straně Bartoliho - věcně i morálně - musím, jinak bych se nemohl podívat do zrcadla! Tady Basstl IMO hodně přestřelil (můj názor!).

A o nějakém Pítrsovi se už vůbec nebudu bavit, to je známej křivej kretén na entou - několikrát už jsem měl taky tu čest. A ať se klidně urazí - to je jeho problém.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
miero
Hifi inventar


Založený: 08 september 2010
Príspevky: 11411
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Št júl 27, 2017 09:56:52    Predmet: Odpovedať s citátom

Njn, Basstl mal mozno prave zly den, tak ho odbijal stale drsnejsim sposobom. To vsak na Bartoliho vlastne nikdy nefungovalo, lebo bud nechce alebo mozno nevie odhadnut, kedy je dobre prestat tlacit na pilu.

Predpokladam, ze Bartoliho poznas osobne, a teda mas na neho iny pohlad nez ti, co ho nikdy nevideli a jediny ich zdroj informacii su jeho prispevky.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12658

PríspevokZaslal: Št júl 27, 2017 10:03:02    Predmet: Odpovedať s citátom

Co teď napíšu, tu jistě mnohé šokuje (byť i z obyčejné neinformovanosti - je mi to fuk), ale pod tou sprchou kokotin (a opravdu urážek), která se tu na něj snesla, mi přišlo, že se Bartoli drží ještě v pohodě. A to myslím smrtelně (!) vážně.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
BlackBerry
Hifi inventar


Založený: 14 máj 2012
Príspevky: 3237
Bydlisko: nedaleko od Trenčína

PríspevokZaslal: Št júl 27, 2017 10:16:15    Predmet: Odpovedať s citátom

MaBat napísal:
Co teď napíšu, tu jistě mnohé šokuje (byť i z obyčejné neinformovanosti - je mi to fuk), ale pod tou sprchou kokotin (a opravdu urážek), která se tu na něj snesla, mi přišlo, že se Bartoli drží ještě v pohodě. A to myslím smrtelně (!) vážně.


Ako sa dotyčný správal ku ostatným tak aj reagovali. Ako Bumerang.
Skodil sebe ale aj okoliu.
http://slovnik-cizich-slov.abz.cz/web.php/slovo/bumerangovy-efekt
dosažení právě opačného účinku, než jakého člověk chtěl a snažil se usilovně dosáhnout

Ale prestal nadávať vulgárne(pozitívne si to uvedomil) a to tocha odialilo ten BAN.



"I keď dotyčný človek povedal alebo urobil niečo, aby si vás prispôsobil alebo aby vám ublížil, nakoniec vy ste povedali áno jeho názoru, ktorý do vás vložil a nechal ho rásť vo vašej mysli.
Keď si uvedomíte, že ste zodpovední za polovicu tohto vzťahu, pochopíte, že ste dovolili slovám a činom iného človeka, aby vám ubližovali jednoducho tým, že ste im povedali áno. Slová a činy druhých vám môžu ublížiť iba vtedy, ak im to dovolíte, keď sa rozhodnete s nimi súhlasiť."

- Don Miguel Ruiz Jr.-

https://www.facebook.com/terapiaprezivot/photos/pb.1493571347558771.-2207520000.1468463650./1706162262966344/?type=3
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12658

PríspevokZaslal: Št júl 27, 2017 10:25:20    Predmet: Odpovedať s citátom

Sorry, ale někoho, kdo si kupuje předražené hifi kabely a ladí k tomu pojistky, fakt nemůžu brát vážně - ani trochu, ani na chvíli, a v principu v ničem. Ano, je to můj problém a já se s tím musím nějak vyrovnat. Nedělá mi to potíže.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
BlackBerry
Hifi inventar


Založený: 14 máj 2012
Príspevky: 3237
Bydlisko: nedaleko od Trenčína

PríspevokZaslal: Št júl 27, 2017 10:36:31    Predmet: Odpovedať s citátom

MaBat napísal:
Sorry, ale někoho, kdo si kupuje předražené hifi kabely a ladí k tomu pojistky, fakt nemůžu brát vážně - ani trochu, ani na chvíli, a v principu v ničem. Ano, je to můj problém a já se s tím musím nějak vyrovnat. Nedělá mi to potíže.


To sa veru musíš.Takýmto negatívnym postojom ak by sa aplikoval na všetko nič nevyskušať a ničomu neveriť by sa človek nikde neposunul.Dokonca ani tie slávne budy by si nepostavil.
V HIGH-END koníčku je to uplne normálne že sa kupuju drahé káble , zosilnovače, reprosustavy a aj rozne dalšie hifi doplnky.
Very Happy
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12658

PríspevokZaslal: Št júl 27, 2017 10:38:41    Predmet: Odpovedať s citátom

Však já si plně uvědomuju, jak moc je někdy "normalita" relativní pojem. Pak taky o to víc nechápu to absolutistické odsuzování třeba Bartoliho. Bartoli tu byl mockrát v právu. Kolik to tu vidělo lidí a zastalo se ho, namísto aby si taky kopli?

Naposledy upravil MaBat dňa Št júl 27, 2017 10:39:20, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
miero
Hifi inventar


Založený: 08 september 2010
Príspevky: 11411
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Št júl 27, 2017 10:39:00    Predmet: Odpovedať s citátom

MaBat, je to sice vtipne co si napisal, ale podobnym sposobom si casom pravdepodobne najdes na kazdeho nieco a potom nebudes brat uz nikoho vazne.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12658

PríspevokZaslal: Št júl 27, 2017 10:39:39    Predmet: Odpovedať s citátom

A měl bych snad? Laughing

Já neberu vážně ani sebe, a vřele to doporučuju! Je to velmi osvobozující.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
BlackBerry
Hifi inventar


Založený: 14 máj 2012
Príspevky: 3237
Bydlisko: nedaleko od Trenčína

PríspevokZaslal: Št júl 27, 2017 10:43:32    Predmet: Odpovedať s citátom

Vpohode. Každý človek aj tvor je jedinečný. Very Happy
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Reprosústavy Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3 ... 69, 70, 71 ... 87, 88, 89  Ďalšia
Strana 70 z 89

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Môžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Môžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist