Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

A-B box pro testování výkonových zesilovačů
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Ďalšia
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Iné
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12658

PríspevokZaslal: Po október 23, 2017 19:43:23    Predmet: Odpovedať s citátom

Spíš se divím, že ještě nikdo nenapsal, že PMA musí být totálně hluchej - aspoň to bývá v takových chvílích běžně zvykem. Něco se děje Very Happy
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
miero
Hifi inventar


Založený: 08 september 2010
Príspevky: 11412
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Po október 23, 2017 20:10:06    Predmet: Odpovedať s citátom

PMA napísal:
A ty, Miero, už bys pomalu mohl přicházet s vlastními názory, než s pouhým glosováním, linkováním a zdrojováním.

Doma 99% casu s VMA-I EVO pouzivam class D zosilnovac NAD D 3020. Netvrdim ze hraje tak dobre ako ine skvele zosilnovace, ale na moje pouzitie mi momentalne staci. Tolko moj nazor k zosilnovacom :-)
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
roberto
Hifi expert


Založený: 03 marec 2007
Príspevky: 2631
Bydlisko: Brno

PríspevokZaslal: Po október 23, 2017 21:15:18    Predmet: Odpovedať s citátom

djrix napísal:
Velká část hifistů, kteří se postupně obklopovali drahými zesilovači, reprosoustavami, řešili kabely, nahrávky, DACy a podobně, nakonec došla do stádia, kdy velkou většinu nakonec postupně prodali a pořídili levnější komponenty. Ne proto, že by potřebovali peníze, ale jednoduše proto, že došli k tomu, že to není zas tak horké a "obyčejnější" komponenty zcela dostačují.
Nakonec to dokazuje to, jak se postupně tyto highend komponenty objevují v bazarech.


Částečně máš pravdu, u některých žánrů hudby na kvalitě řetězce zas až tak nesejde.. Co jsem se já vždy při nákupu nějakého komponentu ptal tak to byla směsice důvodů- často "ladily sestavu"na zvuk který jim víc vyhovuje, pak rodinné důvody (manželka, dítě,rozvod.. ), stěhování, plánovaný nákup modernějšího stroje (bluetooth, stream..)
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20443

PríspevokZaslal: Po október 23, 2017 21:35:55    Predmet: Odpovedať s citátom

roberto napísal:

Částečně máš pravdu, u některých žánrů hudby na kvalitě řetězce zas až tak nesejde..


No v to jsem taky doufal, takže jsem prošel žánry od lehkých po kvalitní nahrávky symfoňáku, ale bylo to jedno.

Možnou hluchotu nemůžu popřít, zatím jsme to zkoušeli jen dva se stejným výsledkem. Každopádně to dost koresponduje s výsledky testů se soubory tady (testy s přidaným zkreslením). V obou případech je, ale, potřeba dobrá příprava a vyloučení chyb. Nutné pečlivé srovnání úrovní, vyloučení lineárního zkreslení (rozdílů v kmit. charakteristikách), vyloučení efektů možných smyček a přidaného brumu a při SW testování nutnost přesného časového srovnání souborů.

Snad se moc nepodřeknu, do budoucna plánujeme s checkem přepínací test beden, mechanickou stránku/pohyb si bere na starost check.

_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Soaron
Hifi expert


Založený: 27 december 2015
Príspevky: 1919

PríspevokZaslal: Po október 23, 2017 21:47:38    Predmet: Odpovedať s citátom

To ste sa pekne rozbehli. Klobúk dole.
Trochu na odľahčenie. Prepínanie zosíkov už máte, repráky riešite teraz, som len zvedavý, ako bude vyzerať testovanie rôznych posluchoviek. Teleport, alebo obrovská mechanická ruka. To je však skôr otázka na checka. Very Happy

PMA napísal:
mechanickou stránku/pohyb si bere na starost check.

_________________
PC - DIY silver USB - Denafrips Pontus II - DIY silver XLR - BVa PA300SSE - DIY silver XLR - BVa PRE 1 - Atohm Zef Max - STH12
PC - Drop SDAC balanced - Drop THX AAA™ 789 - HE-560
Sony WH-1000XM4
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
laco
Hifista - zaslúžilec


Založený: 06 február 2008
Príspevky: 750
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: Ut október 24, 2017 06:31:24    Predmet: Odpovedať s citátom

najmenej dvolezitymi prvkami audio retazca su zosilnovace a kable
_________________
K200Mv3 https://goo.gl/photos/u8XUTqYwusRXoBoD9
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20443

PríspevokZaslal: Ut október 24, 2017 07:08:10    Predmet: Odpovedať s citátom

laco napísal:
najmenej dvolezitymi prvkami audio retazca su zosilnovace a kable


S tím se dá určitě souhlasit co se týče kabelů, u zesilovačů to platí v případě, že se u nich nevyskytuje konstrukční průšvih jako náchylnost na VF oscilace, brumová smyčková napětí nebo použití nějakého nesmyslného obvodového řešení (jako např. SE lampy). Takže je na jedné straně snadné vytvořit zcela vyhovující zesilovač, na druhé straně existuje spousta možností, jak to zkazit.

_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
check
Martin Vitvar


Založený: 10 júl 2007
Príspevky: 1511
Bydlisko: Horní Počernice

PríspevokZaslal: Ut október 24, 2017 10:40:05    Predmet: Odpovedať s citátom

https://www.youtube.com/watch?v=8VmKj7ttNB0
_________________
http://vmaudio.cz/
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
miero
Hifi inventar


Založený: 08 september 2010
Príspevky: 11412
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Ut október 24, 2017 10:58:42    Predmet: Odpovedať s citátom

i toto je dobre...

ROLLIN` SAFARI - what if animals were round?
https://www.youtube.com/watch?v=yltlJEdSAHw
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20443

PríspevokZaslal: Ut október 24, 2017 11:24:53    Predmet: Odpovedať s citátom

Tohle vlákno ale není v OT vláknech.
_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
kazzatel
Hifi inventar


Založený: 19 január 2007
Príspevky: 6970

PríspevokZaslal: Ut október 24, 2017 19:21:26    Predmet: Odpovedať s citátom

Můj ty bóže...původně jsem si myslel ( po měřeních provedených právě tímto autorem ), jaká je 549 sračka...a ejhle, prý není, neb to není slyšet...asi je opravdu celý hifi na hovno, jak nás neustále přesvědčují další a další testy....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
djrix
Hifi expert


Založený: 15 marec 2010
Príspevky: 1833

PríspevokZaslal: Ut október 24, 2017 19:48:09    Predmet: Odpovedať s citátom

Musím si ten box vyrobit taky, bude se hodit. Naposledy když jsem testoval bedny mě pěkně štvalo to pořád přepojovat.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20443

PríspevokZaslal: Ut október 24, 2017 20:38:11    Predmet: Odpovedať s citátom

kazzatel napísal:
Můj ty bóže...původně jsem si myslel ( po měřeních provedených právě tímto autorem ), jaká je 549 sračka...a ejhle, prý není, neb to není slyšet...asi je opravdu celý hifi na hovno, jak nás neustále přesvědčují další a další testy....


Můžeš si nechat udělat test .....
Nakonec vzpomeň si na Pavelku a MAA741. Těch historek je plno a aktéři by je neradi slyšeli.

Hifi je tak trochu na nic, lidi slyší co chtějí slyšet. Naslepo jde to netopýří ucho jaksi do háje. Jak napsal danhard, posouvám se k hifi anarchistovi.

Přijď, jsem zvědav, co uslyšíš. Ale jelikož tě zvu už 4 roky a nic z toho není, tak vím, že nepřijdeš. Mě zas nebaví ty kecy v hospodě na Proseku.

_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
moses
Hifi expert


Založený: 17 november 2012
Príspevky: 1897

PríspevokZaslal: Ut október 24, 2017 21:37:28    Predmet: Odpovedať s citátom

To by mohla byt dobra akcia. Hlavne ak by bolo viacej zosikov na porovnanie.
_________________
SET01: PC + CA DacMagic Plus + KRK Rokit 4 G3 SET02: NTB + Echo Indigo IOx + Beyerdynamic DT 831 SET03: HTPC + ASUS Xonar STX + Bryston BP4 + Behringer TRUTH B3030A SET04: MP + AudioQuest Dragonfly Black + Sennheiser HD 25-C II
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Soaron
Hifi expert


Založený: 27 december 2015
Príspevky: 1919

PríspevokZaslal: Ut október 24, 2017 22:40:03    Predmet: Odpovedať s citátom

Jj. takej akcie by som sa rád zúčastnil aj ja. Kľudne by som prispel aj komponentami.
_________________
PC - DIY silver USB - Denafrips Pontus II - DIY silver XLR - BVa PA300SSE - DIY silver XLR - BVa PRE 1 - Atohm Zef Max - STH12
PC - Drop SDAC balanced - Drop THX AAA™ 789 - HE-560
Sony WH-1000XM4
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12658

PríspevokZaslal: St október 25, 2017 07:25:53    Predmet: Odpovedať s citátom

A to je taková hezká tečka za touto rozvernou komedií Laughing
Ale zas je asi lepší si přiznat, že jsem žil v bludu, než v tom pokračovat. Ale to už zas sklouzává k náboženství, a na to jsou lidi nevím proč háklivý.

(Nicméně nedělal bych si iluze, že tento postoj PMA nějak dlouho vydrží. Čas od času je prostě potřeba přijít s něčím neotřelým a upoutat na chvíli pozornost, do doby, než se to zas otře. Někdo to tak prostě má. Pak se velkolepě zjistí třeba chyba metody, pokud možno ještě tak, aby se z druhých udělali blbci, a pojede se dál Very Happy - natolik už to mám vypozorované. Takže se ničeho nebojte, hifi nekončí. Laughing )
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
moses
Hifi expert


Založený: 17 november 2012
Príspevky: 1897

PríspevokZaslal: St október 25, 2017 08:51:26    Predmet: Odpovedať s citátom

Esteze tak! Si predstav, co by taka dezinformacia mohla sposobit niektorym "hajendistom"...
_________________
SET01: PC + CA DacMagic Plus + KRK Rokit 4 G3 SET02: NTB + Echo Indigo IOx + Beyerdynamic DT 831 SET03: HTPC + ASUS Xonar STX + Bryston BP4 + Behringer TRUTH B3030A SET04: MP + AudioQuest Dragonfly Black + Sennheiser HD 25-C II
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12658

PríspevokZaslal: St október 25, 2017 08:57:14    Predmet: Odpovedať s citátom

No asi tolik, co dítěti zjištění, že není Ježíšek. Možná trochu ztrátu iluzí, zdravé opuštění dětské (ale svým způsobem krásné) naivity.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
moses
Hifi expert


Založený: 17 november 2012
Príspevky: 1897

PríspevokZaslal: St október 25, 2017 09:02:30    Predmet: Odpovedať s citátom

Co chces povedat tym, ze Jezisko neexistuje?! Shocked
_________________
SET01: PC + CA DacMagic Plus + KRK Rokit 4 G3 SET02: NTB + Echo Indigo IOx + Beyerdynamic DT 831 SET03: HTPC + ASUS Xonar STX + Bryston BP4 + Behringer TRUTH B3030A SET04: MP + AudioQuest Dragonfly Black + Sennheiser HD 25-C II
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12658

PríspevokZaslal: St október 25, 2017 09:13:24    Predmet: Odpovedať s citátom

To se zeptej maminky nebo tatínka, s tím já nechci nic mít Very Happy
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
miero
Hifi inventar


Založený: 08 september 2010
Príspevky: 11412
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: St október 25, 2017 10:48:22    Predmet: Odpovedať s citátom

no a ako je to naozaj s AV receivermi ... hraju naozaj horsie ako stereo zosilnovace? :-))

napr. tento maly "70W / 4Ohm / 1% THD / 1ch driven" sympatak R-N855
- http://www.eu.onkyo.com/downloads/3/0/2/0/2/ONKYO_R-N855_datasheet_EN.pdf
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20443

PríspevokZaslal: St október 25, 2017 11:02:15    Predmet: Odpovedať s citátom

Máme tu veselo. Pár reakcí. Ad kazzatel a že jsem psal, jak OPA549 měří mizerně – měří, to jsem nikdy nikde nepopřel a i v tomhle vlákně jsem dal hned k popisu testu výsledky měření
http://hifi.slovanet.sk/bb/viewtopic.php?p=295609#295609
Měří mizerně, ale ve slepém kontrolovaném testu se srovnanými hlasitostmi to proti zesilovači, který měří v tisícinách procenta, nepoznám. A vsadil bych se, že to nepoznáš taky a že to nepozná nikdo z vás.

Ad Mabat, čipampy a “jak to teda je”. No nejsou žádný zázrak, ale v kontrolovaném testu jsem to, alespoň já, nepoznal. Prostě jsem taky byl hodně poznamenaný biasem naměřených obrázků. Takže překontrolovat stabilitu, vyloučit zemní smyčky (což může být u aktivu na chvíli práce) a proč ne. Čistě technicky - ten zesilovač třeba nevydrží dlouhodobě běžet na sinusovku na 1/3 výkonu do 4 ohmů, čip se uvnitř přehřívá a tepelná pojistka ho začne vypínat a zapínat (cyklovat). Takový režim ale na hudbě zřejmě nenastane.

Celkově. Ty testy, kdy se pár lidí sejde, prohazují komponenty a přikyvují si ke slyšeným rozdílům, jsou bezvadné společensky a bylo by škoda je odbourat. Objektivní vypovídací hodnotu mají nulovou. No musí si k tomu člověk dojít sám. Závěry jsou nepopulární pro všechny, tj. konstuktéry, výrobce i hifistickou obec. Klameme se, jak jen to jde. Ale je to fajn, že Wink.

Ačkoliv jsem už dával nějaké obrázky, tak přidávám měření sejmuté z celé té AB boxové konfigurace, zdroj signálu je cédéčko a sejmuté je to na repro výstupu AB boxu do zátěže 4 ohm. Je to pro oba zesilovače na 1W. Závislosti na kmitočtu i amplitudě už jsem dával. Jitter kolem základního kmitočtu dělá karta, síťové čáry u 549 lezou až se zátěží, evidentně nevalné PSR. Bez zátěže ty oba zesilovače na 1kHz měří prakticky stejně. Je zbytečné dávat další spektra, to přechodové zkreslení máte na talíři.

_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
miero
Hifi inventar


Založený: 08 september 2010
Príspevky: 11412
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: St október 25, 2017 11:07:06    Predmet: Odpovedať s citátom

Pavle, tvoj výsledok bude určite závisiet i na relatívne nižšej a pohodovej hlasitosti na ktorej zvyčajne počúvaš. Niečo podobné som tu už dávnejšie vo vlákne "Malé integrované zosilňovače" tvrdil i ja, že na tichý posluch (mi) stačí málo.

Až to skúsite u Checka na jeho zvyčajnej hlasitosti, tak tie rozdiely medzi 60W a 400W zosilňovačom budu IMHO výrazné.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20443

PríspevokZaslal: St október 25, 2017 11:15:32    Predmet: Odpovedať s citátom

miero napísal:
Pavle, vysledok bude urcite zavisiet i relativne nizsej a pohodovej hlasitosti na ktorej zvycajne pocuvas. Nieco podobne som tu uz davnejsie vo vlakne "Malé integrované zosilňovače" tvrdil i ja, že na tichý posluch (mi) stačí málo.

Až to skúsite u Checka na jeho zvyčajnej hlasitosti, tak tie rozdiely medzi 60W a 400W zosilňovačom budu IMHO výrazné.


Miro, o tom, že výkon při hlasitém poslechu a průměrné citlivosti repro rozhoduje, nepochybuju a nezpochybňuju to. Na Mácháč jsem taky nevezl Kena.
V mém pokoji se na bednách s citlivosti cca 90dB/W/m ale tak nahlas poslouchat nedá. Já jsem zkoušel celou škálu hlasitostí a ž do maximální tolerovatelné. Ten čipamp ale právě s větším kraválem získává (objektivní výhodu), jelikož se mu relativně snižuje zkreslení. Nejvíc zkresluje právě na těch středních a menších hlasitostech. Vždyť se podívej na ty průběhy na předchozí stránce.
Samozřejmě že limitaci pozná kdekdo. Ale pod ní se nepozná skoro nic.

Konkrétně ten test co jste dělali u Martina a kde nebyl žádoucí A/B test, je z popisu na webu u checka (vliv kabelu větší než vliv zesilovače atd.) podle mě právě poplatný slušné manipulaci. Kontrolovaný test jste neudělali, to je OK, vaše věc a rozhodnutí. Já to rozhodnutí plně chápu, není v zájmu výrobce zesilovačů podstupovat kontrolované testy.

_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
laco
Hifista - zaslúžilec


Založený: 06 február 2008
Príspevky: 750
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: St október 25, 2017 11:26:12    Predmet: Odpovedať s citátom

docela by ma zaujimalo porovnanie bipolar vs elektronkac (napr 20-40W PP)
_________________
K200Mv3 https://goo.gl/photos/u8XUTqYwusRXoBoD9
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12658

PríspevokZaslal: St október 25, 2017 11:29:12    Predmet: Odpovedať s citátom

Jakmile do toho začnou kecat lineární vlivy, což už pak typicky začnou kvůli nezanedbatelným výstupním impedancím, přestává to být tak snadné, protože je musíš v té jedné cestě zkorigovat, aby to mělo hlavu a patu - jinak posloucháš hlavně ty lineární vlivy. A to s sebou může vnést nějaké zkreslení. Ne, že by to metodicky nešlo ošetřit, ale bylo by to už docela komplikované.

Naposledy upravil MaBat dňa St október 25, 2017 11:31:47, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20443

PríspevokZaslal: St október 25, 2017 11:31:38    Predmet: Odpovedať s citátom

laco napísal:
docela by ma zaujimalo porovnanie bipolar vs elektronkac (napr 20-40W PP)


Tam se trochu hůř srovnává hlasitost, jelikož u těch lamp je už dost slušně modulovaná charakteristika impedancí bedny. Zajímavé by to bylo, pokud by si ten lampáč nechal líbit přepínací AB box. Některé zesilovače, bohužel, nesnesou cyklické odpínání a připínání zátěže přes relé. Dokonce to platí i pro tranzistorové zesilovače, jednou mi tu odešel velice slovutný stroj při odpojení měřicího kabelu, zřejmě chytil VF oscilace a najednou shořela polovina výkonových tranzistorů od velikosti cca BD139 výše, bipoláry i fety. Tomu byste ani nevěřili. AB test může být nebezpečná disciplína a člavěk ty testované krámy musí dost dobře znát.

_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20443

PríspevokZaslal: St október 25, 2017 11:34:19    Predmet: Odpovedať s citátom

Mimochodem, Bartoliho konstanta by zřejmě šla o dost zvětšit a použít ovšem za předpokladu, že zesilovač je stabilní, má vyrovnanou kmitočtovou charakteristiku a výstupní odpor max. v řádu desetin ohm.
_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
miero
Hifi inventar


Založený: 08 september 2010
Príspevky: 11412
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: St október 25, 2017 11:35:29    Predmet: Odpovedať s citátom

Pavle, jasne s tym uvodom suhlasim.

Ten test u Martina bol organizovany za ucelom porovnania novej verzie HYPA17 a novej verzie prevodniku D1. O kontrolovanom A/B teste myslim nikde nepadla rec.

I z toho dovodu som sa o svojich posluchovych dojmoch z porovnania nevyjadroval.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20443

PríspevokZaslal: St október 25, 2017 11:41:31    Predmet: Odpovedať s citátom

miero napísal:
O kontrolovanom A/B teste myslim nikde nepadla rec.



Nechci to moc rozvádět, ale něco se před testem řešilo v mailu.

_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Iné Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Ďalšia
Strana 5 z 9

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Nemôžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Nemôžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist