Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

Projekt STH12 (2p - 12"+1"@STH zvukovod by MaBat)
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3 ... 16, 17, 18 ... 44, 45, 46  Ďalšia
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Reprosústavy
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
miero
Hifi inventar


Založený: 08 september 2010
Príspevky: 11503
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Po jún 04, 2018 11:35:21    Predmet: Odpovedať s citátom

BlackBerry, ta bedna je tak dobra, ze ty by si mozno zistil, ze tie tvoje poistky nie su este dostatocne transparetne :-D

Samozrejme, ze s lepsim zosilnovacom, DA prevodnikom, kablami, poistkami, a hlavne akustikou to moze hrat lepsie. Vtip bol v tom, ze to hralo skvelo i bez vsetkych tych serepeticiek, ktorym sa venuje tolko casu a pritom mozny prinos na zvuku je od istej relativne nizkej kvalitativnej hranice pod percento, zatial co reprobedna ma na zvuku povedzme 70% podiel i ked hraju z nevyhovuvujucej hifistickym "standardom".


Naposledy upravil miero dňa Po jún 04, 2018 11:45:54, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Pet007
Hifista - zaslúžilec


Založený: 12 november 2015
Príspevky: 551
Bydlisko: Jablonec n.N.

PríspevokZaslal: Po jún 04, 2018 11:44:51    Predmet: Odpovedať s citátom

Ano je to strasne tezky.
Protoze uz jen pak nahravka udela strasne moc. Sehnal jsem si ve FLACu zivak Eagles - Hell Freezes Over (K2HD Mastering) - 1994. Na vetsine tracku mi prijde, ze tam tech vejsek je opravdu az hodne (vse samozrejme ve velkejch ""). Mne osobne by to nevadilo ani pri vyssich SPL. Ale i presto, bylo by dobry udelat nejakej sirsi verejnej pruzkum Smile
Btw. Jinak ale napr. Hotel California je opravdu zazitek.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
miero
Hifi inventar


Založený: 08 september 2010
Príspevky: 11503
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Po jún 04, 2018 12:53:20    Predmet: Odpovedať s citátom

To K2 HD masterning[1] vyzera pre mna dost pochybne, asi by som si zohnal nejaku inu "referencnu" nahravku... akurat tych roznych vydani[2] je zatial 75 :-))

[1] https://en.wikipedia.org/wiki/K2_High_Definition
[2] https://www.discogs.com/master/view/59534
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Bartoli
Hifi inventar


Založený: 24 jún 2008
Príspevky: 4089

PríspevokZaslal: Po jún 04, 2018 14:14:21    Predmet: Odpovedať s citátom

Pro Mirka jedna porovnavaci fotka STH 12 vs 1518 Laughing


20180519_151629.jpg
 Description:
 Filesize:  45.78 KB
 Viewed:  98 Time(s)

20180519_151629.jpg


Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12761

PríspevokZaslal: Po jún 04, 2018 14:15:50    Predmet: Odpovedať s citátom

No jo, ale to je švindlování s perspektivou Very Happy Takhle by se mohl Pet007 urazit.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
miero
Hifi inventar


Založený: 08 september 2010
Príspevky: 11503
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Po jún 04, 2018 14:27:52    Predmet: Odpovedať s citátom

Len upresnim, na tej fotke STH12 co som daval pred tym nebol Pet007 ale niekto iny.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12761

PríspevokZaslal: Po jún 04, 2018 14:29:11    Predmet: Odpovedať s citátom

GDPR? Laughing
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Bartoli
Hifi inventar


Založený: 24 jún 2008
Príspevky: 4089

PríspevokZaslal: Po jún 04, 2018 14:31:17    Predmet: Odpovedať s citátom

miero napísal:
BlackBerry, ta bedna je tak dobra, ze ty by si mozno zistil, ze tie tvoje poistky nie su este dostatocne transparetne Very Happy

Samozrejme, ze s lepsim zosilnovacom, DA prevodnikom, kablami, poistkami, a hlavne akustikou to moze hrat lepsie. Vtip bol v tom, ze to hralo skvelo i bez vsetkych tych serepeticiek, ktorym sa venuje tolko casu a pritom mozny prinos na zvuku je od istej relativne nizkej kvalitativnej hranice pod percento, zatial co reprobedna ma na zvuku povedzme 70% podiel i ked hraju z nevyhovuvujucej hifistickym "standardom".


Ta bedna je tak dobra ze si ji BlackBerry nepostavi ani nekoupi a taky si ji neposlechne Laughing

Miero si STH12 poslechne a nekoupi Wink

Stesti ze kukin ma rozum a neni to hifista Cool
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Pet007
Hifista - zaslúžilec


Založený: 12 november 2015
Príspevky: 551
Bydlisko: Jablonec n.N.

PríspevokZaslal: Po jún 04, 2018 14:37:00    Predmet: Odpovedať s citátom

MaBat napísal:
No jo, ale to je švindlování s perspektivou Very Happy Takhle by se mohl Pet007 urazit.

No skoro teda jo Very Happy
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
konik
Hifi obsluha


Založený: 07 júl 2017
Príspevky: 40

PríspevokZaslal: Po jún 04, 2018 14:43:55    Predmet: Odpovedať s citátom

Bartoli napísal:
Miero si STH12 poslechne a nekoupi Wink


to by asi musel mat najprv STH12 u seba doma zapojene a porovnat s EVO..tuto konkretnu session by som podporil, nakolko do konca roka by som rad nieco z tejto kategorie bedni kupil (myslene slusne bedne lokalnej vyroby do 2k EUR)
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Bartoli
Hifi inventar


Založený: 24 jún 2008
Príspevky: 4089

PríspevokZaslal: Po jún 04, 2018 15:09:57    Predmet: Odpovedať s citátom

konik napísal:
Bartoli napísal:
Miero si STH12 poslechne a nekoupi Wink


to by asi musel mat najprv STH12 u seba doma zapojene a porovnat s EVO..tuto konkretnu session by som podporil, nakolko do konca roka by som rad nieco z tejto kategorie bedni kupil (myslene slusne bedne lokalnej vyroby do 2k EUR)


Obavam se ze STH12 se do 2000 euro v modelu hotovy bedny co hifista jen zacaluje prachy a nehrabne kopejtkem nevejdou, to by za tyhle penize s povrchem a ostatnimi naklady nebylo rentabilni prodavat.

Bedny kde jen naklady na surovy matros jsou kolem 30 000 nemuzes prodavat final za 50 000, sorry.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
BlackBerry
Hifi inventar


Založený: 14 máj 2012
Príspevky: 3237
Bydlisko: nedaleko od Trenčína

PríspevokZaslal: Po jún 04, 2018 15:14:44    Predmet: Odpovedať s citátom

Ja mám doma určite viacej reprákov ako Ty roz-umu. Very Happy

Naposledy upravil BlackBerry dňa Po jún 04, 2018 15:16:17, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
miero
Hifi inventar


Založený: 08 september 2010
Príspevky: 11503
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Po jún 04, 2018 15:15:07    Predmet: Odpovedať s citátom

konik: myslim, ze by som ani nemusel. STH12 co som pocul u Pet007 v garazi hrali tak dobre a ak by to niekto chcel kupit na slepo, tak myslim ze chybu nespravi. Ak by chcel niekto kupit moje VMA-I EVO tak moze navrhnut nejaku ferovu cenu, STH12 by sa mi pacili cisto uz technickeho hladiska, i ked Tritonia by sa mi pacila este viac :-)
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Bartoli
Hifi inventar


Založený: 24 jún 2008
Príspevky: 4089

PríspevokZaslal: Po jún 04, 2018 15:19:35    Predmet: Odpovedať s citátom

miero napísal:
konik: myslim, ze by som ani nemusel. STH12 co som pocul u Pet007 v garazi hrali tak dobre a ak by to niekto chcel kupit na slepo, tak myslim ze chybu nespravi. Ak by chcel niekto kupit moje VMA-I EVO tak moze navrhnut nejaku ferovu cenu, STH12 by sa mi pacili cisto uz technickeho hladiska, i ked Tritonia by sa mi pacila este viac Smile


No tritonia je uz bolave draha superbedna.....tam uz je jen ten surovy material krvave drahy spas a bude to docela velke +navic jeste proporcionalne divne monstrum.


Naposledy upravil Bartoli dňa Po jún 04, 2018 15:22:30, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
konik
Hifi obsluha


Založený: 07 júl 2017
Príspevky: 40

PríspevokZaslal: Po jún 04, 2018 15:20:57    Predmet: Odpovedať s citátom

Bartoli napísal:
Obavam se ze STH12 se do 2000 euro v modelu hotovy bedny co hifista jen zacaluje prachy a nehrabne kopejtkem nevejdou, to by za tyhle penize s povrchem a ostatnimi naklady nebylo rentabilni prodavat.

Bedny kde jen naklady na surovy matros jsou kolem 30 000 nemuzes prodavat final za 50 000, sorry.


2k +-, vychadzal som z tohto, len som to velmi hrubo prepocital na eura..malo byt cca 2300 Smile
Pet007 napísal:
konik napísal:
ak som spravne pochopil orientacnu cenotvorbu, tak hotova bedna pre zakaznika moze byt ~60k, right?
Ta cena by tak mohla byt, ano.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Bartoli
Hifi inventar


Založený: 24 jún 2008
Príspevky: 4089

PríspevokZaslal: Po jún 04, 2018 15:34:54    Predmet: Odpovedať s citátom

konik napísal:
Bartoli napísal:
Obavam se ze STH12 se do 2000 euro v modelu hotovy bedny co hifista jen zacaluje prachy a nehrabne kopejtkem nevejdou, to by za tyhle penize s povrchem a ostatnimi naklady nebylo rentabilni prodavat.

Bedny kde jen naklady na surovy matros jsou kolem 30 000 nemuzes prodavat final za 50 000, sorry.


2k +-, vychadzal som z tohto, len som to velmi hrubo prepocital na eura..malo byt cca 2300 Smile
Pet007 napísal:
konik napísal:
ak som spravne pochopil orientacnu cenotvorbu, tak hotova bedna pre zakaznika moze byt ~60k, right?
Ta cena by tak mohla byt, ano.


Muj soukromy nazor: za 60 nerentabilni.

Ale kdyby to mermomoci Miero chtel mit doma tak mu v garazi MDF slepim za 3-4 odpoledne, tedy mel by pak STH12 bez lakovani a za praci si vezmu 5000....ostatni si tady muze koupit a vyresit sam - tak jako kukin. Nic na tom neni a CNC frezovani ma Zeleny zvladnuty dobre.

BTW novy majitel 1518 + investor STH12 kukin to takhle akceptovali a majitel 1518 hraje na 1518, kukin to ma ve vyrobe, takze 1-2 lidi za rok takhle potesit muzu. Muj pristup je ze nekecam a MDF lepim rychle, na lesknouci lakovani si ale sezente jinyho odbornika Wink


Naposledy upravil Bartoli dňa Po jún 04, 2018 15:42:59, celkom upravené 2 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
konik
Hifi obsluha


Založený: 07 júl 2017
Príspevky: 40

PríspevokZaslal: Po jún 04, 2018 15:39:56    Predmet: Odpovedať s citátom

Bartoli napísal:
Muj soukromy nazor: za 60 nerentabilni.


existuju nejake technologicky obdobne/podobne komercne projekty pre porovnanie? ale nemyslim tym pastnutie tu toho najdrahsieho co existuje Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
miero
Hifi inventar


Založený: 08 september 2010
Príspevky: 11503
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Po jún 04, 2018 15:48:12    Predmet: Odpovedať s citátom

konik: v aktive napriklad toto http://www.jblpro.com/www/products/recording-broadcast/7-series

Bartoli: diki za ponuku, keby som nemal na com pocuvat tak urcite vyuzijem, mozno az niekto kupi tie moje EVO :)
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20455

PríspevokZaslal: Po jún 04, 2018 16:00:26    Predmet: Odpovedať s citátom

miero napísal:
Jj, ja som sa prave divil, ze to hra dobre i v tej symbolicky zatlmenej garazi, odhadom 6m^2 na stenach a 6m^2 na podlahe pred repro.


A neměl by sis to poslechnout v "normální" místnosti nebo doma? Může tam být efekt nadšení z nečekaně dobrého zvuku v garáži a možná by to chtělo trochu víc střizlivého poslechu.

_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Bartoli
Hifi inventar


Založený: 24 jún 2008
Príspevky: 4089

PríspevokZaslal: Po jún 04, 2018 16:17:28    Predmet: Odpovedať s citátom

miero napísal:
konik: v aktive napriklad toto http://www.jblpro.com/www/products/recording-broadcast/7-series

Bartoli: diki za ponuku, keby som nemal na com pocuvat tak urcite vyuzijem, mozno az niekto kupi tie moje EVO Smile


Ty monitory maji jen 8", to pak ve srovnani s STH12 bude propadak nejen na basech, ono to tim 8" hodne ztraci i na stredech.

Bohuzel musis mu napsat ze az neco jako JBL M2 komerce se muze postavit STH12 /1518.

Nejlacinejsi hotove komercni bedny asi budou ty od Geddese NS15, ale taky s DPH a clem nekde kolem 15 000 USD....proste pro CR populaci drahota.

Za par susnu ti to mozna nekdo slepi v garage ale mit na logu znacku a mit lesklou dyhu uz vyzaduje hrabnout hloubeji do kapsy. Sorry jako Laughing
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
miero
Hifi inventar


Založený: 08 september 2010
Príspevky: 11503
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Po jún 04, 2018 16:23:02    Predmet: Odpovedať s citátom

PMA napísal:
A neměl by sis to poslechnout v "normální" místnosti nebo doma? Může tam být efekt nadšení z nečekaně dobrého zvuku v garáži a možná by to chtělo trochu víc střizlivého poslechu.

Samozrejme, ze by to bolo lepsie. Ale nejak nevidim zatial dovod, preco by to malo hrat v obyvacke horsie nez v tej malo zatlmenej garazi. Ak ti napada nejaky, tak sem s nim :-)
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Bartoli
Hifi inventar


Založený: 24 jún 2008
Príspevky: 4089

PríspevokZaslal: Po jún 04, 2018 16:33:10    Predmet: Odpovedať s citátom

miero napísal:
PMA napísal:
A neměl by sis to poslechnout v "normální" místnosti nebo doma? Může tam být efekt nadšení z nečekaně dobrého zvuku v garáži a možná by to chtělo trochu víc střizlivého poslechu.

Samozrejme, ze by to bolo lepsie. Ale nejak nevidim zatial dovod, preco by to malo hrat v obyvacke horsie nez v tej malo zatlmenej garazi. Ak ti napada nejaky, tak sem s nim Smile


Asi PMA naznacuje ze jsi byl v garazi opily, ty norku!
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
miero
Hifi inventar


Založený: 08 september 2010
Príspevky: 11503
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Po jún 04, 2018 16:42:45    Predmet: Odpovedať s citátom

Myslim, ze naznacuje trochu nieco ine. Ale ani to co sa domnievas ty som nebol - neprisiel som totiz peso a ani ma nikto neviezol :)
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zelený
Hifista - pokročilec


Založený: 11 február 2018
Príspevky: 434
Bydlisko: Podkrkonoší

PríspevokZaslal: Po jún 04, 2018 16:47:58    Predmet: Odpovedať s citátom

Jak píše Bartloli, za 60k by to v nějakém slušném provedení bylo nerentabilní a pokud by to měla být cenovka někde v obchodě, tak spíš úplně nereálné. Do této částky se dá dostat formou nějaké svépomocné výroby s přiměřeným zapojením externí spolupráce.
Výrobu čel se snažím ještě zlepšovat. Dneska jsem si na to vyráběl speciální upínky, takže to půjde zase trochu rychleji. Radiusy už nemusím obrábět kulovou frézou, ale mám na to frézy radiusové. To je další zrychlení a zlepšení povrchu. Polotovary na zvukovody už nedělám jako obdélníky, ale vyřezávám je na CNCčku rovnou v supereliptickém tvaru, dráhy už mám také efektivnější ...... postupně to vylepšuju. Nějaká čela pro případné zájemce tedy vznikají a není problém se domluvit. Podobně se chystám i na celé ozvučnice s tím zaobleným zadkem a v dýhovaném provedení ......... jen lakování bych zatím raději svěřil lakovně.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20455

PríspevokZaslal: Po jún 04, 2018 16:48:17    Predmet: Odpovedať s citátom

miero napísal:
PMA napísal:
A neměl by sis to poslechnout v "normální" místnosti nebo doma? Může tam být efekt nadšení z nečekaně dobrého zvuku v garáži a možná by to chtělo trochu víc střizlivého poslechu.

Samozrejme, ze by to bolo lepsie. Ale nejak nevidim zatial dovod, preco by to malo hrat v obyvacke horsie nez v tej malo zatlmenej garazi. Ak ti napada nejaky, tak sem s nim Smile


Dobře. Píšu to na základě vlastní zkušenosti. V roce 2002 jsem koupil dvoupásma u firmy VOBA. Jel jsem k nim do "poslechovky" do Mostu si je napřed poslechnout a byl jsem nadšený. Ta "poslechovka" byla docela velká místnost, odhadem 35 - 40 m2, bez jediného koberce, na podlaze dlaždice, minimum nábytku. Blížila se k reflexní komoře (což mě tehdy vůbec nenapadlo). A ty bedny hrály nádherně. Koupil jsem je a přivezl domů do mnohem menší a dost zatlumené místnosti, a bylo to tupé, jedním slovem mizerné - pamětníci si vzpomenou na příspěvky na Lopuchu. Prostě ta bedna potřebovala "k životu" tu velkou reflexní cimru se samými odrazy. To mě poučilo a když jsem pak před 6-ti lety kupoval Quadraly, tak mi je pan majitel studia napřed přivezl domů na poslech, a jelikož se mi jevily OK, tak jsem je koupil. To je důvod, proč píšu, že by mohlo stát za to si ty bedny napřed poslechnout doma. Grafy negrafy, posuzování beden pouze podle grafů je IMO ošidné.

_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Bartoli
Hifi inventar


Založený: 24 jún 2008
Príspevky: 4089

PríspevokZaslal: Po jún 04, 2018 16:51:19    Predmet: Odpovedať s citátom

miero napísal:
Myslim, ze naznacuje trochu nieco ine. Ale ani to co sa domnievas ty som nebol - neprisiel som totiz peso a ani ma nikto neviezol Smile


To je mi jasne, jen jsem vtipkoval nad absurdnimi myslenkovymi zkraty PMA na tema strizlivy poslech v obyvaku.

Prece kazdemu je jasne ze 99,9% negativnich okoposlechu OSWG beden ze strany hifistu je dano biasem oka. Zkratka takovy hifista cumi na zvukovod/pisoar jako norek na dno lahve vodky.

Ze pak ty PMA zminovane okobias poslechy dopadaji jak dopadaji je pro lidi co si o tom neco prectou pribeh bez prekvapeni.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12761

PríspevokZaslal: Po jún 04, 2018 16:51:39    Predmet: Odpovedať s citátom

Já myslím, že na nějaké zkušenosti PMA s bednami tady může celkem s klidným svědomím srát bílý tesák.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Pet007
Hifista - zaslúžilec


Založený: 12 november 2015
Príspevky: 551
Bydlisko: Jablonec n.N.

PríspevokZaslal: Po jún 04, 2018 17:02:44    Predmet: Odpovedať s citátom

Dlouho jsem se rozmejslel, jestli sem dat fotky vicemene prototypových STH12 z garaze. Protože tydle bedny do garaze pochopitelne nepatri. Ale presto jsem to risknul (ono mne to muze bejt v podstate u zadku, nemam z toho, da se rict, skoro vůbec zadnej profit). No a zase se potvrzuje, ze ona ta psychoakustika, mrska jedna, tady mezi nami je Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
miero
Hifi inventar


Založený: 08 september 2010
Príspevky: 11503
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Po jún 04, 2018 17:04:32    Predmet: Odpovedať s citátom

PMA: Hm. A predpokladam, ze asi nemas niekde merania tych repro, aby slo skusit uhadnut cim to mohlo byt.

Jeden z dovodov, preco sa tieto bedne ladia s plynulym poklesom frekvencnej charakteristiky o par dB moze byt i to, ze vyzaruju tie vysky vyrovnanejsie nez kalotove repro. A ak som pochopil spravne Petrovo rozpravanie, tak ten sklon by u STH12 sa mal dat menit zmenou jedneho rezistoru vo vyhybke. A pripadny prebytok resp. nedostatok vysok by mohol ist lahko upravit.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20455

PríspevokZaslal: Po jún 04, 2018 17:09:44    Predmet: Odpovedať s citátom

Miro, o nic nejde. Ty bedny byly mizerne. Presto, domnivam se, ze bedna a cimra by se mela brat jako jeden akusticky celek. Nicmene, samozrejme se rozhodni podle sebe. Vic k tomu nemam a mit nebudu.
_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Reprosústavy Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3 ... 16, 17, 18 ... 44, 45, 46  Ďalšia
Strana 17 z 46

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Môžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Môžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist