Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

XLR
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3  Ďalšia
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Kabeláž
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
moses
Hifi expert


Založený: 17 november 2012
Príspevky: 1901

PríspevokZaslal: Ne júl 01, 2018 10:26:39    Predmet: Odpovedať s citátom

A co je tam ten akoze karbon?

Inak Neutrik ma aj X-HD seriu, ktora ma celokovove telo a splna normu IP65. To tie Furutechy asi nesplnaju Smile

http://www.neutrik.com/en/xlr/xlr-cable-connectors/x-hd-series/

_________________
SET01: PC + CA DacMagic Plus + KRK Rokit 4 G3 SET02: NTB + Echo Indigo IOx + Beyerdynamic DT 831 SET03: HTPC + ASUS Xonar STX + Bryston BP4 + Behringer TRUTH B3030A SET04: MP + AudioQuest Dragonfly Black + Sennheiser HD 25-C II
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
janusinko
Nádejný hifista


Založený: 30 júl 2012
Príspevky: 64

PríspevokZaslal: Ne júl 01, 2018 10:39:32    Predmet: Odpovedať s citátom

moses napísal:
A co je tam ten akoze karbon?

Inak Neutrik ma aj X-HD seriu, ktora ma celokovove telo a splna normu IP65. To tie Furutechy asi nesplnaju Smile

http://www.neutrik.com/en/xlr/xlr-cable-connectors/x-hd-series/


Ten akože karbón, je skutočný karbón z uhlíkových vlákien Very Happy
Pozrel som tie Neutriky a fakt sa mi nezdá, že by boli úplne celokovové, ale zdanie môže klamať, nehádam sa... nič to ale nemení na jednej veci, a to, že Neutriky nie sú dizajnovo tak atraktívne oproti spomínaným Furutech-om Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
moses
Hifi expert


Založený: 17 november 2012
Príspevky: 1901

PríspevokZaslal: Ne júl 01, 2018 10:52:21    Predmet: Odpovedať s citátom

Tie kable su cely cas schovane za aparaturou... A ten akoze karbon je pravdepodobne v zivici, cize nerecyklovatelny.

Ale tak niektori maju radi homeo/ezo audio.

De gustibus non est disputandum

_________________
SET01: PC + CA DacMagic Plus + KRK Rokit 4 G3 SET02: NTB + Echo Indigo IOx + Beyerdynamic DT 831 SET03: HTPC + ASUS Xonar STX + Bryston BP4 + Behringer TRUTH B3030A SET04: MP + AudioQuest Dragonfly Black + Sennheiser HD 25-C II


Naposledy upravil moses dňa Ne júl 01, 2018 10:55:11, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
janusinko
Nádejný hifista


Založený: 30 júl 2012
Príspevky: 64

PríspevokZaslal: Ne júl 01, 2018 10:53:49    Predmet: Odpovedať s citátom

Aj ďalší japonský zástupca Oyaide má zaujímavé Focusy, len škoda toho plastového zakončenia.


36175F3F-4582-4FE8-92DD-5EAB13D6CF05.jpeg
 Description:
 Filesize:  40.2 KB
 Viewed:  138 Time(s)

36175F3F-4582-4FE8-92DD-5EAB13D6CF05.jpeg


Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
janusinko
Nádejný hifista


Založený: 30 júl 2012
Príspevky: 64

PríspevokZaslal: Ne júl 01, 2018 10:56:24    Predmet: Odpovedať s citátom

moses napísal:
Tie kable su cely cas schovane za aparaturou... Ale tak niektori maju radi homeo/ezo audio.

De gustibus non est disputandum


Áno, to je pravda, ale keď mám na výber, tak siahnem po tom, čo je lepšie, prípadne sa mi páči viac Embarassed
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
moses
Hifi expert


Založený: 17 november 2012
Príspevky: 1901

PríspevokZaslal: Ne júl 01, 2018 10:58:03    Predmet: Odpovedať s citátom

Nechapem, co moze byt lepsie ako konektor, ktory splna IP65? Uz jedine konektor, ktory splna IP65 a ma na sebe este Swarovski sklicka Thumbs up
_________________
SET01: PC + CA DacMagic Plus + KRK Rokit 4 G3 SET02: NTB + Echo Indigo IOx + Beyerdynamic DT 831 SET03: HTPC + ASUS Xonar STX + Bryston BP4 + Behringer TRUTH B3030A SET04: MP + AudioQuest Dragonfly Black + Sennheiser HD 25-C II
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
janusinko
Nádejný hifista


Založený: 30 júl 2012
Príspevky: 64

PríspevokZaslal: Ne júl 01, 2018 11:17:24    Predmet: Odpovedať s citátom

moses napísal:
Nechapem, co moze byt lepsie ako konektor, ktory splna IP65? Uz jedine kabel, ktory splna IP65 a ma na sebe este Swarovski sklicka Thumbs up


Pozeráš sa na problematiku čisto iba technicky, neberieš do úvahy iné aspekty ako hi-tech materiály, spracovanie, dizajn, emočnú/srdcovú stránku veci atď.
Je to obdobné ako debata o športiakoch, jeden bude vehementne obhajovať lacnejšiu Corvette ZR1, pretože je výkonnejšia, rýchlejšia a má lepšie tech. parametre ako Aston Martin DBS. Lenže oponent vidí na DBS iné prednosti oproti ZR1, je si vedomý, že nebude až taký rýchly, ale ten pocit z prvotriednych materiálov, pohodlia, navoňanej koži v interiéri, noblesy a podobne mu nemôže ZR1 ponúknuť ani náhodou, je to proste srdcová záležitosť.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
moses
Hifi expert


Založený: 17 november 2012
Príspevky: 1901

PríspevokZaslal: Ne júl 01, 2018 11:25:47    Predmet: Odpovedať s citátom

To, co popisujes je obycajna snobaren. Proste vyhodene peniaze. A neviem, co je take high-tech na kusku zivice a uhlikovom vlakne... Alebo je tam snad aj nejaky tantal alebo rhodium? Smile

A ked uz sme pri sportiakoch - Nissan GTR schova obidva Tebou menovane hravo do kapsy Wink

_________________
SET01: PC + CA DacMagic Plus + KRK Rokit 4 G3 SET02: NTB + Echo Indigo IOx + Beyerdynamic DT 831 SET03: HTPC + ASUS Xonar STX + Bryston BP4 + Behringer TRUTH B3030A SET04: MP + AudioQuest Dragonfly Black + Sennheiser HD 25-C II
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
janusinko
Nádejný hifista


Založený: 30 júl 2012
Príspevky: 64

PríspevokZaslal: Ne júl 01, 2018 11:47:23    Predmet: Odpovedať s citátom

moses napísal:
To, co popisujes je obycajna snobaren. Proste vyhodene peniaze. A neviem, co je take high-tech na kusku zivice a uhlikovom vlakne... Alebo je tam snad aj nejaky tantal alebo rhodium? Smile

A ked uz sme pri sportiakoch - Nissan GTR schova obidva Tebou menovane hravo do kapsy Wink


Nazývaj si to ako chceš, Neutriky sa mi proste nepáčia, to už radšej WBT, keď si mám vybrať z Nemcov. Samozrejme, že tie Furutech-y majú povrchovú úpravu rhodium a Oyaide Focus zase palladium + rhodium.

Nissan GT-R bol v dobe, keď prišiel na trh skutočne zjav, ale momentálne na 755 koní ZR1, ani na 715 koní nového DBS sa nechytá, to si snáď robíš srandu, možno tak okruhová verzia Nissmo. Mimochodom GT-R vídavam každý deň a aj keď obdivujem jeho techniku, nepáči sa mi Very Happy
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
moses
Hifi expert


Založený: 17 november 2012
Príspevky: 1901

PríspevokZaslal: Ne júl 01, 2018 11:51:26    Predmet: Odpovedať s citátom

Tak ak Ti ide skor o krasu, tak potom je tu highendforum. Tu si trosku vedla Smile

A este nieco:

https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_N%C3%BCrburgring_Nordschleife_lap_times

_________________
SET01: PC + CA DacMagic Plus + KRK Rokit 4 G3 SET02: NTB + Echo Indigo IOx + Beyerdynamic DT 831 SET03: HTPC + ASUS Xonar STX + Bryston BP4 + Behringer TRUTH B3030A SET04: MP + AudioQuest Dragonfly Black + Sennheiser HD 25-C II
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Soaron
Hifi expert


Založený: 27 december 2015
Príspevky: 1922

PríspevokZaslal: Ne júl 01, 2018 11:54:17    Predmet: Odpovedať s citátom

Soaron narážal na ten výrok, že tie konektory majú veľa plastu. Súhlasím, že pre niekoho je málo = viac a opačne. Presviedčať ťa nechcem, no mne prídu Neutrik XLR dostatočne kvalitné a ja ich vôbec nepovažujem za "plastové". Dokonca čierne prevedenie je mojmu oku lahodiace a luxusne vyzerajúce.
Mne sa napríklad nepáčia tie akože karbónové diely u Furutech. Ale na tomto sa tiež nemusíme zhodovať.

_________________
PC - DIY silver USB - Denafrips Pontus II - DIY silver XLR - BVa PA300SSE - DIY silver XLR - BVa PRE 1 - Atohm Zef Max - STH12
PC - Drop SDAC balanced - Drop THX AAA™ 789 - HE-560
Sony WH-1000XM4
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
janusinko
Nádejný hifista


Založený: 30 júl 2012
Príspevky: 64

PríspevokZaslal: Ne júl 01, 2018 12:03:23    Predmet: Odpovedať s citátom

moses napísal:
Tak ak Ti ide skor o krasu, tak potom je tu highendforum. Tu si trosku vedla Smile

A este nieco:

https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_N%C3%BCrburgring_Nordschleife_lap_times


Ako som písal, okruhová verzia Nismo a ani tá sa nedostala pod 7 minút. Ver, že štandardné GT-R by nestíhalo na čerstvé novinky ZR1, DBS, 918, 911 verzií GT/turbo...
Ale prečo sa tu bavíme o autách? Rolling Eyes
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
janusinko
Nádejný hifista


Založený: 30 júl 2012
Príspevky: 64

PríspevokZaslal: Ne júl 01, 2018 12:07:24    Predmet: Odpovedať s citátom

Soaron napísal:
Soaron narážal na ten výrok, že tie konektory majú veľa plastu. Súhlasím, že pre niekoho je málo = viac a opačne. Presviedčať ťa nechcem, no mne prídu Neutrik XLR dostatočne kvalitné a ja ich vôbec nepovažujem za "plastové". Dokonca čierne prevedenie je mojmu oku lahodiace a luxusne vyzerajúce.
Mne sa napríklad nepáčia tie akože karbónové diely u Furutech. Ale na tomto sa tiež nemusíme zhodovať.


Kvalitu Neutrik-ov som nikdy nikde nespochybnil, jediné čo im vyčítam je pre mňa dizajn, nič viac Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
moses
Hifi expert


Založený: 17 november 2012
Príspevky: 1901

PríspevokZaslal: Ne júl 01, 2018 12:12:07    Predmet: Odpovedať s citátom

janusinko napísal:
moses napísal:
Tak ak Ti ide skor o krasu, tak potom je tu highendforum. Tu si trosku vedla Smile

A este nieco:

https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_N%C3%BCrburgring_Nordschleife_lap_times


Ako som písal, okruhová verzia Nismo a ani tá sa nedostala pod 7 minút. Ver, že štandardné GT-R by nestíhalo na čerstvé novinky ZR1, DBS, 918, 911 verzií GT/turbo...
Ale prečo sa tu bavíme o autách? Rolling Eyes


Ehm, kto tu s tym zacal? A mimochodom ZR1 je tiez iba variant. Obycajna Vette by bola na mile daleko, kdezto obycajne GT-R uz je viac ako zdatny sekundant...

_________________
SET01: PC + CA DacMagic Plus + KRK Rokit 4 G3 SET02: NTB + Echo Indigo IOx + Beyerdynamic DT 831 SET03: HTPC + ASUS Xonar STX + Bryston BP4 + Behringer TRUTH B3030A SET04: MP + AudioQuest Dragonfly Black + Sennheiser HD 25-C II
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
janusinko
Nádejný hifista


Založený: 30 júl 2012
Príspevky: 64

PríspevokZaslal: Ne júl 01, 2018 12:15:13    Predmet: Odpovedať s citátom

moses napísal:
janusinko napísal:
moses napísal:
Tak ak Ti ide skor o krasu, tak potom je tu highendforum. Tu si trosku vedla Smile

A este nieco:

https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_N%C3%BCrburgring_Nordschleife_lap_times


Ako som písal, okruhová verzia Nismo a ani tá sa nedostala pod 7 minút. Ver, že štandardné GT-R by nestíhalo na čerstvé novinky ZR1, DBS, 918, 911 verzií GT/turbo...
Ale prečo sa tu bavíme o autách? Rolling Eyes


Ehm, kto tu s tym zacal? A mimochodom ZR1 je tiez iba variant. Obycajna Corvette by bola na mile daleko, kdezto obycajne GT-R uz je viac ako zdatny sekundant...


To bol len príklad, nechcel som to rozvádzať... Very Happy
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
moses
Hifi expert


Založený: 17 november 2012
Príspevky: 1901

PríspevokZaslal: Ne júl 01, 2018 12:19:06    Predmet: Odpovedať s citátom

No ale prave na tom priklade si iba potvrdil, co pre Teba znamena dizajn. Ze je to pre Teba iba zalezitost statusu a trendov. Pritom to je disciplina zahrnujauca ovela vacsie spektrum oblasti, ktore treba zohladnovat pri vyrobe.
_________________
SET01: PC + CA DacMagic Plus + KRK Rokit 4 G3 SET02: NTB + Echo Indigo IOx + Beyerdynamic DT 831 SET03: HTPC + ASUS Xonar STX + Bryston BP4 + Behringer TRUTH B3030A SET04: MP + AudioQuest Dragonfly Black + Sennheiser HD 25-C II
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
janusinko
Nádejný hifista


Založený: 30 júl 2012
Príspevky: 64

PríspevokZaslal: Ne júl 01, 2018 12:32:52    Predmet: Odpovedať s citátom

moses napísal:
No ale prave na tom priklade si iba potvrdil, co pre Teba znamena dizajn. Ze je to pre Teba iba zalezitost statusu a trendov. Pritom to je disciplina zahrnujauca ovela vacsie spektrum oblasti, ktore treba zohladnovat pri vyrobe.


Samozrejme, že pozerám aj na dizajn... ty by si snáď chcel ženskú, ktorá sa ti nepáči, ale vie variť? Very Happy
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Kozousch
Hifi inventar


Založený: 09 máj 2009
Príspevky: 4168

PríspevokZaslal: Ne júl 01, 2018 12:52:02    Predmet: Odpovedať s citátom

Takže "krásné" kabely kromě vedení elektrického proudu také někomu slouží k sebeukájení? Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
janusinko
Nádejný hifista


Založený: 30 júl 2012
Príspevky: 64

PríspevokZaslal: Ne júl 01, 2018 13:13:32    Predmet: Odpovedať s citátom

Kozousch napísal:
Takže "krásné" kabely kromě vedení elektrického proudu také někomu slouží k sebeukájení? Wink


To sa ešte nevie, pretože som nedostal relevantné odpovede na moje otázky v téme o napájacom kábli Crying or Very sad
Ak budem mať všetky potrebné informácie, tak si nejaký parádny konečne môžem vyrobiť, pretože v tomto smere ma na trhu akosi nič neoslovilo.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Kozousch
Hifi inventar


Založený: 09 máj 2009
Príspevky: 4168

PríspevokZaslal: Ne júl 01, 2018 13:46:36    Predmet: Odpovedať s citátom

Jasně - potřebuješ doporučit pár kabelů s podobně špičkovými elektrickými vlastnostmi, které bys mohl zařadit do své soutěže krásy o nejkrásnější kabel - Miss Tukabel:

https://youtu.be/97p-yaKmjZs?t=28
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
blesk666
Hifi expert


Založený: 18 jún 2012
Príspevky: 1500

PríspevokZaslal: Ne júl 01, 2018 13:49:35    Predmet: Odpovedať s citátom

Janusinko: “dolezitost” designu kablov je presne to na com je zalozene (ne)opravnene poburenie technicky na vec nazerajucich ludi. Odkedy trh identifikoval tento segment ako obrovsky mozny zdroj prijmu, nepozna medze a o to tazssie sa v tom orintuje aj spotrrbitelovi. Vyrobit exoticky (draho) vyzerajuci kabel a popisat jeho mozne zazracne vlastnosti nevyzaduje skoro ziadne znalosti z oblasti elektroakustiky a stacia dobre prezentacne schoponosti.
Tym vsak netvrdim ze “kabel” “nepocut”. Len zvadza k jdenoduchym “rieseniam” kedze nevyzaduje ziadne vacsie znalosti. Kable proste hlavne nevyberat podla toho ako vyzeraju to je fakt hovadina. Pekna zena je zly priklad. Ked je skareda, tak ma nepritahuje a kable ta snad nemusia pritahovat.


Naposledy upravil blesk666 dňa Ne júl 01, 2018 13:56:29, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
BlackBerry
Hifi inventar


Založený: 14 máj 2012
Príspevky: 3237
Bydlisko: nedaleko od Trenčína

PríspevokZaslal: Ne júl 01, 2018 13:51:18    Predmet: Odpovedať s citátom

čo máš proti cigánom https://www.youtube.com/watch?v=SBo4We5Qn6w

Very Happy
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
BlackBerry
Hifi inventar


Založený: 14 máj 2012
Príspevky: 3237
Bydlisko: nedaleko od Trenčína

PríspevokZaslal: Ne júl 01, 2018 14:07:08    Predmet: Odpovedať s citátom

Obyčajný kábel hoci aj pekný a povačšine made in čína( alebo Laap kábel a vonkají oplet mapr. Viablue http://www.viablue.de/cn/sleeves.shtml a lacné koncovky ) tam ich je hafo , dokáže tu vyrobiť skoro každý ale hlavne zaleži na kvalite a čistote vodiča,geometrii a odrušení atd.

Cool

https://www.ebay.de/itm/VIABLUE-Geflechtschlauch-verschiedene-Farben-und-Groessen-Gewebeschlauch-Sleeve-/121509620160


Možeš si vybrať :


https://www.aliexpress.com/w/wholesale-braided-cable-sleeving.html?src=google&albch=search&acnt=479-062-3723&isdl=y&aff_short_key=UneMJZVf&albcp=266121556&albag=7593673036&slnk=&trgt=aud-165594907443:dsa-42862830006&plac=&crea=64152518716&netw=g&device=c&mtctp=b&memo1=1t1&aff_platform=google&gclid=CjwKCAjw9-HZBRAwEiwAGw0QccdxMUZRBneoCGxREgpjLkMRyD6jOZIZgFH55fdczY3t4PTApbLKRxoCAl0QAvD_BwE


Ale aj kvalitný naozaj Antistatický vrchný oplet je drahý.





Rolling Eyes Very Happy


Naposledy upravil BlackBerry dňa Ne júl 01, 2018 14:23:07, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
janusinko
Nádejný hifista


Založený: 30 júl 2012
Príspevky: 64

PríspevokZaslal: Ne júl 01, 2018 14:15:52    Predmet: Odpovedať s citátom

Kozousch/blesk666

Asi sa nerozumieme, ja si nechcem kúpiť hotový kábel, ktorý sa mi páči... ja si ho chcem urobiť, preto som sa pýtal na technické veci ako je to s tienením, ako ho zapojiť, aká by mala byť min. dĺžka a či kovový flex oplet na kábli môže nejako negatívne ovplyvniť jeho charakteristiky...

Nepozerám len na vizáž, ale aby to bolo v prvom rade technicky čo najdokonalejšie. Chcem proste skĺbiť obe tieto aspekty do jedného komplexného výsledku. Nikdy by som nekúpil niečo len preto, že sa mi to páči a neplnilo by to poriadne svoju primárnu funkciu.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
BlackBerry
Hifi inventar


Založený: 14 máj 2012
Príspevky: 3237
Bydlisko: nedaleko od Trenčína

PríspevokZaslal: Ne júl 01, 2018 14:29:15    Predmet: Odpovedať s citátom

Ked si danu problematiku pohladáš tu na fore alebo aj na iných forach tak najdeš toho kopu.

Len to chce naozaj hladať. Popísané toho tu aj inde bolo vela.

http://hifi.slovanet.sk/bb/viewforum.php?f=6

DIY sekcia http://hifi.slovanet.sk/bb/viewforum.php?f=32

.........

https://www.hifiroom.cz/kabely/

https://www.hifiroom.cz/diy-projekty/



........


http://www.highendforum.cz/viewforum.php?f=22


Kdo hladá nájde. Cool
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
janusinko
Nádejný hifista


Založený: 30 júl 2012
Príspevky: 64

PríspevokZaslal: Ne júl 01, 2018 14:32:33    Predmet: Odpovedať s citátom

BlackBerry napísal:
Obyčajný kábel hoci aj pekný a povačšine made in čína( alebo Laap kábel a vonkají oplet mapr. Viablue http://www.viablue.de/cn/sleeves.shtml a lacné koncovky ) tam ich je hafo , dokáže tu vyrobiť skoro každý ale hlavne zaleži na kvalite a čistote vodiča,geometrii a odrušení atd.

Cool

https://www.ebay.com/itm/ViaBlue-Braided-Cable-Sleeve-Red-Medium-price-per-meter/172846691385?_trkparms=aid%3D222007%26algo%3DSIM.MBE%26ao%3D2%26asc%3D49476%26meid%3Dc901ae8c21b14d0686c6c25b01c48fd9%26pid%3D100623%26rk%3D5%26rkt%3D6%26sd%3D111944217294&_trksid=p2047675.c100623.m-1


Možeš si vybrať :


https://www.aliexpress.com/w/wholesale-braided-cable-sleeving.html?src=google&albch=search&acnt=479-062-3723&isdl=y&aff_short_key=UneMJZVf&albcp=266121556&albag=7593673036&slnk=&trgt=aud-165594907443:dsa-42862830006&plac=&crea=64152518716&netw=g&device=c&mtctp=b&memo1=1t1&aff_platform=google&gclid=CjwKCAjw9-HZBRAwEiwAGw0QccdxMUZRBneoCGxREgpjLkMRyD6jOZIZgFH55fdczY3t4PTApbLKRxoCAl0QAvD_BwE


Ale aj kvalitný naozaj Antistatický vrchný oplet je drahý.





Rolling Eyes Very Happy


Vďaka za tipy, značku Viablue poznám odkedy som natrafil na ich reproduktorové terminály a priznám sa, že som aj zvažoval ich power cable a koncovky. To ako vyzerá samotný kábel mi je u prdele, aj tak pôjde do opletu, takže keď to v krátkosti zhrniem, požadujem kvalitný trojžilák s veľkým prierezom vodičov a pekné flexo a koncovky Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
BlackBerry
Hifi inventar


Založený: 14 máj 2012
Príspevky: 3237
Bydlisko: nedaleko od Trenčína

PríspevokZaslal: Ne júl 01, 2018 14:38:27    Predmet: Odpovedať s citátom

Koncovky tak isto možeš si kupiť ak sa Ti páčia aj "karbonové" alebo hliníkové, nerezové, hliníkové atd. Myslím tým povrch koncovky.

Ale za kvalitu neručím.

https://www.alibaba.com/trade/search?fsb=y&IndexArea=product_en&CatId=&SearchText=hifi+power+plug+EU&isGalleryList=G

https://www.google.sk/search?q=power+connectors+15A%2Bcarbon&source=lnms&sa=X&ved=0ahUKEwiYyrG0gv7bAhWJJ1AKHfnPDR4Q_AUICSgA&biw=1280&bih=918&dpr=1

Cool


Naposledy upravil BlackBerry dňa Ne júl 01, 2018 14:40:16, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
janusinko
Nádejný hifista


Založený: 30 júl 2012
Príspevky: 64

PríspevokZaslal: Ne júl 01, 2018 14:39:40    Predmet: Odpovedať s citátom

BlackBerry napísal:
Ked si danu problematiku pohladáš tu na fore alebo aj na iných forach tak najdeš toho kopu.

Len to chce naozaj hladať. Popísané toho tu aj inde bolo vela.

http://hifi.slovanet.sk/bb/viewforum.php?f=6

DIY sekcia http://hifi.slovanet.sk/bb/viewforum.php?f=32

.........

https://www.hifiroom.cz/kabely/

https://www.hifiroom.cz/diy-projekty/



........


http://www.highendforum.cz/viewforum.php?f=22


Kdo hladá nájde. Cool


No veď práve, čítal som rôzne diskusie na túto problematiku a nikde som sa nedozvedel resultát, každý mal vo všetkom iný názor. Preto som skúsil nadhodiť, či sa už náhodou nejaké názory aspoň v niečom nezjednotili Very Happy
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
BlackBerry
Hifi inventar


Založený: 14 máj 2012
Príspevky: 3237
Bydlisko: nedaleko od Trenčína

PríspevokZaslal: Ne júl 01, 2018 14:47:19    Predmet: Odpovedať s citátom

To si musíš sám ak chceš vyskušať.
Ak chceš vyrábať aj vyrobiť a ak chceš porovnávať tak aj sám porovnať.

Nikdo Ti uverzálnu radu nedá!

Poslal som Ti SS.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
seas
Hifi expert


Založený: 25 október 2006
Príspevky: 1236

PríspevokZaslal: Pi august 13, 2021 17:41:53    Predmet: Odpovedať s citátom

Pfizer Spolu UA forum

Naposledy upravil seas dňa So december 31, 2022 09:40:12, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Kabeláž Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3  Ďalšia
Strana 2 z 3

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Môžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Môžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist