Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

OKTO DAC8
Choď na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Ďalšia
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> DAC
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Frantrax
Tetřev hlušec


Založený: 28 január 2007
Príspevky: 3010

PríspevokZaslal: Pi júl 06, 2018 15:26:46    Predmet: OKTO DAC8 Odpovedať s citátom

Dovolte, abych vám představil poslední projekt, na kterém jsem se z části mohl podílet.

OKTO Research představuje projekt osmikanálového modulu D/A převodníku OKTO DAC8. Jako D/A čip je použit referenční ESS Sabre32 ES9028PRO. Při návrhu převodníku jsme byli nekompromisní, převod I/U pro každý z osmi kanálů zajišťuje plně diferenciální OPA1632, ze kterých je signál veden po 4-vrstvé desce na výstupní XLR konektory. Součástí je i sluchátkový výstup s čipem OPA1622, který se nenechá zahanbit ani při práci do nízkých impedancí. Hlasitost všech 8 kanálů je možné ovládat jedním potenciometrem připojeným na ADC vstup procesoru.

Pár parametrů v bodech:
  • 384 kHz / 32 bit
  • DSD 256
  • THD -124 dB
  • THD+N -117 dB
  • 8 kanálů XLR + sluchátkový výstup


Chcete 8 kanálů D/A převodníku v kvalitě odpovídající světové špičce za cenu stereo modulu? Zaváděcí červencová cena za osazený modul je 429 EUR. Testovací modul budu mít k dispozici, rád vám ho předvedu.

více v přílohách a na www.oktoresearch.com


Pokud se ptáte, k čemu 8 kanálů, můžete se inspirovat níže:

Příklady použití OKTO DAC8:
  • Součást HW digitální výhybky s MiniSHARC, FreeDSP, nebo jiným DPS modulem s digitálním (I2S nebo DSD) výstupem
  • Převodník k digitální výhybce na bázi software jako je JRiver, který umožňuje využít PC jako 64-bit DSP. Jako USB interface je možné využít například USBStreamer nebo DIYinhk Multichannel
  • Osmikanálový D/A převodník s USB vstupem díky vstupnímu USB->I2S modulu jako USBStreamer nebo DIYinhk Multichannel
  • Jako stereo převodník se separátním sluchátkovým výstupem. Další 4 kanály mohou zůstat nevyužité.

_________________
Omluvte mé hloupé otázky, jsem jen zvídavý tetřev hlušec.


Naposledy upravil Frantrax dňa Pi júl 13, 2018 12:08:39, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
miero
Hifi inventar


Založený: 08 september 2010
Príspevky: 11426
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Pi júl 06, 2018 16:52:48    Predmet: Odpovedať s citátom

hmm, hmm. kolko regulatorov napatia najdeme na doske?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
jeremysk
Hifista - pokročilec


Založený: 28 november 2010
Príspevky: 415

PríspevokZaslal: Pi júl 06, 2018 17:41:36    Predmet: Odpovedať s citátom

Stereo verziu neplánujete? Prípadne je to použitelné aj pre stereo?
_________________
Vo výstavbe: KT88 SE, Jensen Troels, SPX A40
Meditujem pri:pasiv HTPC, Primare CD31, Gustard x22, DAC1794 NOS 8xPCM1794, SPX2010, 2xDPA380MK2, Hypa17,SPX A40, Ekta Grande
Sluchadlá: Hifiman HE6, Grado SR325, SPX DHA1
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Kozousch
Hifi inventar


Založený: 09 máj 2009
Príspevky: 4168

PríspevokZaslal: Pi júl 06, 2018 18:30:15    Predmet: Odpovedať s citátom

Podle mě by u osmikanálového DACu bylo hodně zajímavé to, kdyby šel nějakým uživatelsky přívětivým způsobem využít i jako aktivní výhybka.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
dustin
Hifi inventar


Založený: 06 október 2006
Príspevky: 4857
Bydlisko: Plzeň

PríspevokZaslal: Pi júl 06, 2018 18:54:46    Predmet: Odpovedať s citátom

Samozřejmě by šel. Ale potřebuješ k němu ten 8kanálový zdroj I2S nebo 4x SPDIF + předpokládám externí hodiny.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Kozousch
Hifi inventar


Založený: 09 máj 2009
Príspevky: 4168

PríspevokZaslal: Pi júl 06, 2018 19:14:25    Predmet: Odpovedať s citátom

To by se ale jako aktivní výhybka muselo chovat to zařízení před DACem, ne?

Podle manuálu je přes SPDIF podporováno asi jen stereo:
digital inputs:
● I2S/PCM: 384kHz
● DSD: 11.2896MHz (DSD256)
● DoP (DSD over PCM): 5.448MHz (DSD128)
● SPDIF: 96kHz (stereo only)
http://www.oktoresearch.com/assets/okto-dac8-module-user-manual.pdf

Zjevně mi nedocvaklo, že je to asi spíš modul určený k "zabudování do něčeho" než zařízení pro mírně pokročilého uživatele schopného maximálně tak akce "strč to do krabičky, připoj napájení a hraj"...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
miero
Hifi inventar


Založený: 08 september 2010
Príspevky: 11426
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Pi júl 06, 2018 20:15:22    Predmet: Odpovedať s citátom

pripojit to pojde napr. k Beaglebone Black ... alebo k multikanalovemu Xmosu od Diyinhk
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Soaron
Hifi expert


Založený: 27 december 2015
Príspevky: 1920

PríspevokZaslal: Pi júl 06, 2018 21:22:59    Predmet: Odpovedať s citátom

Ešte by to potrebovalo nejaký modul na prevod z PC do tohto modulu nie? Potom samozrejme ovládač + softvér a sme u profi 8 kanálovej zvukovke.
Alebo ako mám chápať označenie 8-kanálový? Je tam 4 stereo, alebo 8 mono digi vstupov? Sorry, ale nechce sa mi študovať manuál.

_________________
PC - DIY silver USB - Denafrips Pontus II - DIY silver XLR - BVa PA300SSE - DIY silver XLR - BVa PRE 1 - Atohm Zef Max - STH12
PC - Drop SDAC balanced - Drop THX AAA™ 789 - HE-560
Sony WH-1000XM4
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Soaron
Hifi expert


Založený: 27 december 2015
Príspevky: 1920

PríspevokZaslal: Pi júl 06, 2018 21:27:37    Predmet: Odpovedať s citátom

Aha, už to vidím. Takže to má 4 stereo digi vstupy.
_________________
PC - DIY silver USB - Denafrips Pontus II - DIY silver XLR - BVa PA300SSE - DIY silver XLR - BVa PRE 1 - Atohm Zef Max - STH12
PC - Drop SDAC balanced - Drop THX AAA™ 789 - HE-560
Sony WH-1000XM4
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
dustin
Hifi inventar


Založený: 06 október 2006
Príspevky: 4857
Bydlisko: Plzeň

PríspevokZaslal: Pi júl 06, 2018 21:57:41    Predmet: Odpovedať s citátom

Je to standardní osmikanál, takže 4 x I2S pro PCM/DoP a 8xDSD pro DSD.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Frantrax
Tetřev hlušec


Založený: 28 január 2007
Príspevky: 3010

PríspevokZaslal: So júl 07, 2018 01:31:33    Predmet: Odpovedať s citátom

Miero, regulátorů je na desce 6.

Jeremysk, na stereo to jde snadno použít. Stačí zapojit jen jeden digitální I2S vstup.

Jak píše Dustin, vstupy jsou standardní 4xI2S /stereo/, 8x DSD /mono/.

Pro připojení k PC je třeba jen XMOS modul, který se dá sehnat i v 8-kanálové verzi, jako třeba https://www.minidsp.com/products/usb-audio-interface/usbstreamer - celé zařízení se pak chová jako osmikanálová zvukovka. V blízké budoucnosti připravíme jednoduchý návod, jak si sestavit přístroj stylem "Stavebnice - zapoj do PC a hraj". Zatím rádi poskytneme individuální konzultace.

S použitím software JRiver je možné streamovat audio data v počítači rozdělená do frekvenčních pásem až pro 4-pásmové bedny včetně různých korekcí, takže tudy cesta vede. Postupně se seznamujeme i s DSP od Analog Devices, které by dokázalo "udělat" aktivní výhybku přímo v hardware.

_________________
Omluvte mé hloupé otázky, jsem jen zvídavý tetřev hlušec.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
miero
Hifi inventar


Založený: 08 september 2010
Príspevky: 11426
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: So júl 07, 2018 09:31:07    Predmet: Odpovedať s citátom

Na ovladanie je tam MCU v DIP8? ATtiny alebo nieco lepsie?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
djrix
Hifi expert


Založený: 15 marec 2010
Príspevky: 1833

PríspevokZaslal: So júl 07, 2018 10:12:51    Predmet: Odpovedať s citátom

Pevně věřím že ten DIP je jen prototyp a finál bude mít SMD obvod.
Chápu že design něco stál, ale 450 evri za hrst operáků a 30 dolarovej čip mi připadá docela dost, když pak musím ještě řešit USB/I2S a SW.
BTW, ty thick film odpory v IV moc nechápu. 3045 do zdrojů dobrá volba, nic moc lepšího koupit ani nejde.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Frantrax
Tetřev hlušec


Založený: 28 január 2007
Príspevky: 3010

PríspevokZaslal: So júl 07, 2018 11:01:16    Predmet: Odpovedať s citátom

Ano, v DIP8 je jednočip procesor a lepší naž AtTiny se nevyužije. A k čemu vadí DIP? Při případném update firmware stačí vyměnit obvod, easy.
_________________
Omluvte mé hloupé otázky, jsem jen zvídavý tetřev hlušec.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
jeremysk
Hifista - pokročilec


Založený: 28 november 2010
Príspevky: 415

PríspevokZaslal: So júl 07, 2018 11:30:09    Predmet: Odpovedať s citátom

Je my jasne že pre stereo verziu použijem je jeden vstup na digitále, ale mna by zaujímalo ako je to strereo výstupm. ES9028pro pre stereo je lepšie mať na výstupe výstupy z ES 4x paralelene na kanál. Je to možné u Vášho Dacu?
_________________
Vo výstavbe: KT88 SE, Jensen Troels, SPX A40
Meditujem pri:pasiv HTPC, Primare CD31, Gustard x22, DAC1794 NOS 8xPCM1794, SPX2010, 2xDPA380MK2, Hypa17,SPX A40, Ekta Grande
Sluchadlá: Hifiman HE6, Grado SR325, SPX DHA1
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Frantrax
Tetřev hlušec


Založený: 28 január 2007
Príspevky: 3010

PríspevokZaslal: So júl 07, 2018 13:23:24    Predmet: Odpovedať s citátom

djrix, dík za trollení, žádné thick film odpory v signálové cestě nejsou, což je zřejmé pohledem na měření. ES9028PRO stojí podstatně víc, než co píšeš. Nevím, co Tě vede k tomu reagovat takto.

jeremysk, paralelizace výstupů u DAC8 nejde. Důvod paralelizace DACů je zvýšení dynamického rozsahu, který je i tak více, než dostatečný. Důležité jsou krátké cesty mezi DACem a IV, což tu je splněné dobře.

_________________
Omluvte mé hloupé otázky, jsem jen zvídavý tetřev hlušec.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
djrix
Hifi expert


Založený: 15 marec 2010
Príspevky: 1833

PríspevokZaslal: So júl 07, 2018 13:45:10    Predmet: Odpovedať s citátom

Frantrax: netuším co máš na mysli tím trollením, pouze jsem vyjádřil názor, že se mi to zdá drahé.
Operovat s kusovou cenou čipu je zbytečné, neb výrobce to zcela jistě v kusovce nekupoval a v kole nebo na platě je cena prostě jiná.(ale budiž,tak v kusovce je za 60USD a ne 30)
Nu a které thick film rezistory myslím ? Inu ty, které jsou na fotce na stráknách tebou odkazovaných,nebo mi snad chceš tvrdit, že ty 390R odpory přemostěné párpikovou keramikou jsou nějaké nízkošumové speciály ?
Rolling Eyes
http://www.oktoresearch.com/images/dacdetail4.png?crc=3965258377
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
jeremysk
Hifista - pokročilec


Založený: 28 november 2010
Príspevky: 415

PríspevokZaslal: So júl 07, 2018 14:38:45    Predmet: Odpovedať s citátom

Frantrax: Veď práve preto sa pýtam, lebo ja potrebujem stereo dac a mať dac s ES9028pro a nevyužiť jeho plný potenciál pre stereo verziu je veľká škoda. Používať ho len z 1/4 pre stereo je podľa mňa nie práve šťastné riešenie, škoda že ste neuvažovali aj s takou možnosťou, určite by sa našli záujemcovia. Prípadne ak sa môžem opýtať neuvažujete nad stereo verziou?
_________________
Vo výstavbe: KT88 SE, Jensen Troels, SPX A40
Meditujem pri:pasiv HTPC, Primare CD31, Gustard x22, DAC1794 NOS 8xPCM1794, SPX2010, 2xDPA380MK2, Hypa17,SPX A40, Ekta Grande
Sluchadlá: Hifiman HE6, Grado SR325, SPX DHA1
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Frantrax
Tetřev hlušec


Založený: 28 január 2007
Príspevky: 3010

PríspevokZaslal: Ne júl 08, 2018 21:54:16    Predmet: Odpovedať s citátom

Jeremy, v tomto bohužel nepomůžu, neboť se jedná jen o věc názoru a osobního přesvědčení. A jak už navádí název, OKTO Research se primárně věnuje osmikanálu - ať už 8Ch surround, nebo aktivní stereo /až/ 4-pásmové soustavy.

Ten DAC má i v 8 kanálech tak dobré parametry, že není potřeba to řešit. Pokud Tě zajímá jak to hraje, můžeme se domluvit na předváděčce a porovnání s něčím, co má ten ESS čip zapojený paralelně. Výslednou kvalitu ovlivňuje spousta faktorů - nestačí vzít dobré součástky, musí se dobře zapojit a správně navrhnout deska, takže plně věřím, že náš osmikanál "přehraje" i kvalitní stereo DACy se stejným čipem zapojeným paralelně.





djrix: Tvůj názor, že je to drahé respektuji.
Co ale nenechám bez komentáře jsou prokazatelně nepravdivé a zavádějící komentáře ke konstrukci. Takže:

ad 30 dolarů za čip - u oficiálního distributora Ismosys je tena 58.65 USD za kus.
Výrobce to v rámci prototypů v kusovce kupoval.

ad thick film - jsi dobrý, že rozeznáš z fotky výrobní technologie odporu, tady ses ale netrefil. Jedná se o thin film rezistory. Vzhledem k tomu, že se prezentuješ jako odborník, mohl sis svou domněnku sám vyvrátit, pohledem na graf zkreslení, kde bys tlustovrstvé rezistory možná odhalil.

Doufám, že jsme si to ujasnili dostatečně a budeme se moci oba věnovat příjemnějším věcem, než handrkováním se na fóru. Díky.

_________________
Omluvte mé hloupé otázky, jsem jen zvídavý tetřev hlušec.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
opa
Hifi inventar


Založený: 24 február 2007
Príspevky: 11176
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Ne júl 08, 2018 23:17:26    Predmet: Odpovedať s citátom

Aniž bych v tuto chvíli měl opravdový zájem o nákup, kliknul jsem ze zvědavosti na tlačítko Buy Now.
Objevil se nákupní košík s přidanou položkou 5 EUR za dopravu a pokračování nákupu mě hodilo zpět na výchozí stránku s technickými informacemi.

Jako prvotní informace o produktu by se ta webová stránka dala brát. Mimochodem, je velmi pěkně udělaná.

Ale v okamžiku, kdy je tam konkrétní nabídka na koupi zboží za konkrétní cenu, je z toho regulérní e-shop, který musí podle zákona splňovat řadu náležitostí a nezbývá, než se vynořit z anonymity netu.

Na jiném fóru jsem se už dotazoval, kdo za celým projektem stojí, jak po technické stránce (vývojový tým), tak po stránce výrobní a obchodní.
Pokud by tyhle informace měly zůstat v tajnosti, tak je to nanejvýš podezřelé a nedůvěryhodné a na jinak technicky zajímavý projekt to vrhá prapodivné světlo. Crying or Very sad

_________________
Cui bono ?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
djrix
Hifi expert


Založený: 15 marec 2010
Príspevky: 1833

PríspevokZaslal: Po júl 09, 2018 07:04:58    Predmet: Odpovedať s citátom

Frantrax napísal:

djrix: Tvůj názor, že je to drahé respektuji.
Co ale nenechám bez komentáře jsou prokazatelně nepravdivé a zavádějící komentáře ke konstrukci. Takže:

ad 30 dolarů za čip - u oficiálního distributora Ismosys je tena 58.65 USD za kus.
Výrobce to v rámci prototypů v kusovce kupoval.

ad thick film - jsi dobrý, že rozeznáš z fotky výrobní technologie odporu, tady ses ale netrefil. Jedná se o thin film rezistory. Vzhledem k tomu, že se prezentuješ jako odborník, mohl sis svou domněnku sám vyvrátit, pohledem na graf zkreslení, kde bys tlustovrstvé rezistory možná odhalil.

Doufám, že jsme si to ujasnili dostatečně a budeme se moci oba věnovat příjemnějším věcem, než handrkováním se na fóru. Díky.


Díky za vysvětlení. Jak vidíš, s cenou kusovky 60USD jsem nebyl daleko, dokonce je to levnější, mou poznámku o 30USD při nákupu balení co jde strčit do osazovací mašiny jsi nenápadně přešel Very Happy Kolik to stálo výrobce na prototyp snad je irelevantní pro masovou výrobu, ne ?

Hádat se zde taky nemíním, ale když vidím, že někdo vezme katalogový zapojení čipu, do IV nacpe operáky a zároveň i kondy co dělají filtry a napíše tu, že byl nekompromisní, prostě to komentovat musím. Kdyby jste byli nekompromisní, bude tam buď diskrét, nebo alespoň melfy co jsou také thin, ale v IV nebudou šumět proudově a poctivě udělanej analog stage. Komentovat to, že thin vs thick film rezistory mají vliv na zkreslení na 1k snad ani netřeba Rolling Eyes

Ovšem chápu, musí se to jen chválit,tak se omlouvám že jsem k tomu napsal svůj názor, podle mě je to prostě předraženej normální modul, neříkám že špatnej, ale ani ne nekompromisní. Dáš to na fórum, někdo ti napíše koment co se ti nelíbí a hned ho označíš za trolla. Fajn, respektuji a už se k tomu více vyjadřovat nebudu.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Frantrax
Tetřev hlušec


Založený: 28 január 2007
Príspevky: 3010

PríspevokZaslal: Po júl 09, 2018 07:10:38    Predmet: Odpovedať s citátom

djrix: díky. Ale poznámky o masový výrobě a kotouči DACů do automatu mě trochu rozesmály. Ty DACy opravdu nesekáme jako Babiš párky. Navíc distribudor na webu ani slevy nenabízí.

opa: pokud bys to chtěl koupit, v košíku je tlačítko Checkout Continue shopping Tě opravdu vrátí zpět na Web. Stojím za tím já, jsem reálná osoba.

_________________
Omluvte mé hloupé otázky, jsem jen zvídavý tetřev hlušec.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20444

PríspevokZaslal: Po júl 09, 2018 08:00:12    Predmet: Odpovedať s citátom

Jenom malý postřeh, míval jsem z Vláďovi opatrnosti z nákupů na internetu trochu legraci, ale musím mu dát trochu za pravdu. Před cca 3 týdny mi někdo zneužil Master Card kartu na internetu. Přesto, že internetové platby mám ošetřené přes secure SMS potvrzení, tak platby odešly z účtu. Takže to "zabezpečení" je na kočku. Bylo to ráno asi v 6:00, probudily mě pípající aktivační SMS-ky. Jdu na internet bankovnictví a vidím pohyby .... nákupy v Asii. Tak jsem zavolal na help line a kartu okamžitě zablokoval. Škoda naštěstí nebyla tak velká, odešly 2 platby po cca 45 USD. Takže od té chvíle jsem všechny karty pro internet zakázal a povolím jen pro jednotlivý nákup, nebo udělám převod. Dobrá zkušenost.
_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
miero
Hifi inventar


Založený: 08 september 2010
Príspevky: 11426
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Po júl 09, 2018 08:56:00    Predmet: Odpovedať s citátom

Na ochranu pred podobnymi situaciami aka sa stala PMA existuje "Pojištění proti zneužití platební karty"
- https://www.skrblik.cz/banka/pojisteni-proti-zneuziti-platebni-karty/

Co viem, tak niektore banky ho svojim klientom davaju i standardne ku kreditnej karte.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20444

PríspevokZaslal: Po júl 09, 2018 09:10:32    Predmet: Odpovedať s citátom

Pojištění se nevztahuje na zneužití na internetu, pojištění je na krádež a ztrátu karty. Mně fyzicky kartu nikdo neukradl, ani jsem ji neztratil. Prostě z nějakého e-shopu nebo hotelu unikla data. Samozřejmě jsem se tím případem zabýval víc, než těmi pár řádky tady. Je možné reklamovat u banky, je to na jejich dobré vůli, zda peníze vrátí, žádný nárok na peníze za zneužití na internetu není.
_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
miero
Hifi inventar


Založený: 08 september 2010
Príspevky: 11426
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Po júl 09, 2018 09:42:43    Predmet: Odpovedať s citátom

PMA: Vyzera, ze mas pravdu. Diky.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
miero
Hifi inventar


Založený: 08 september 2010
Príspevky: 11426
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Po júl 09, 2018 10:24:30    Predmet: Odpovedať s citátom

Pripomenulo mi to tento diplomkovy LoveDAC od Pavla Krasenskeho.
http://hifi.slovanet.sk/bb/viewtopic.php?t=19354
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
opa
Hifi inventar


Založený: 24 február 2007
Príspevky: 11176
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Po júl 09, 2018 10:47:19    Predmet: Odpovedať s citátom

miero napísal:
Pripomenulo mi to tento diplomkovy LoveDAC od Pavla Krasenskeho.
http://hifi.slovanet.sk/bb/viewtopic.php?t=19354


Bingo ! Very Happy
Sedí to včetně toho měření na R/S

_________________
Cui bono ?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
orhore
Hifista


Založený: 21 február 2010
Príspevky: 117
Bydlisko: Moravskoslezský kraj

PríspevokZaslal: Po júl 09, 2018 11:41:19    Predmet: Odpovedať s citátom

A co z toho vyplývá? Žeby byl Pavel Krasensky autorem OKTO DAC8? A nebo je to jinak? Cool
Bez možností výměny OZ je to dost definitivní. Diskrétní řešení OZ by bylo zajímavější, ale cenově zřejmě už nedostupné. Jinak moc pěkné.

OT: Pokud platba kartou na internetu se provádí pomocí SMS secure, tak bez zadání hesla (potvrzení) nemůže platba odejít! Pokud se tak stane, tak je to vina banky a nebo uživateli hackli i sim kartu v telefonu (heslo získá i podvodník).
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
dustin
Hifi inventar


Založený: 06 október 2006
Príspevky: 4857
Bydlisko: Plzeň

PríspevokZaslal: Po júl 09, 2018 11:46:46    Predmet: Odpovedať s citátom

Vždyť to je v pořádku
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> DAC Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Ďalšia
Strana 1 z 5

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Nemôžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Nemôžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist