 |
hifi.slovanet.sk
Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
|
 |
| Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému |
| Autor |
Správa |
MartinP Nádejný hifista
Založený: 12 december 2006 Príspevky: 55
|
Zaslal: St marec 21, 2012 14:48:10 Predmet: Ebay |
|
|
Má někdo zkušenost s nakupováním na Francouzkým ebay?
Chtěl bych tam vydražit jeden zesilovač.
Jak je to s registrací? Dá se třeba nakupovat na jendu registraci na ebay.de a ebay .fr? |
|
| Návrat hore |
|
 |
Kuba4 Hifi inventar
Založený: 08 október 2006 Príspevky: 3917
|
Zaslal: St marec 21, 2012 14:54:04 Predmet: |
|
|
| Je jen jedna registrace na Ebay. |
|
| Návrat hore |
|
 |
Rasoutin Hifi obsluha
Založený: 10 august 2018 Príspevky: 1
|
Zaslal: Pi august 10, 2018 14:30:40 Predmet: |
|
|
A že ty s gearbest nefunguješ? pohodlná platforma, existuje veľa možností!
 |
|
| Návrat hore |
|
 |
|
|
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra. Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre. Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre. Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre. Nemôžete hlasovať v tomto fóre. Nemôžete pripojiť súbory do tohto fóra. Nemôžete sťahovať súbory z tohto fóra.
|
|