Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

potrebujem poradit s kupou reprobedni

 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Poradňa
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
julius.hudacik
Hifi obsluha


Založený: 21 január 2019
Príspevky: 1
Bydlisko: BA

PríspevokZaslal: St január 23, 2019 17:06:52    Predmet: potrebujem poradit s kupou reprobedni Odpovedať s citátom

Zdravim,

Chcel by som sa poradit ohladom reprobedni. Mam receiver denon x1400h, nakolko som ho mal za vyhodnu cenu. Na zostave chcem pozerat filmy, ale aj pocuvat hudbu. Zaner hudby nemam vyhraneny. Pocuvam rock, metal, edm, ale aj vaznu hudbu a jazz. Miestnost nemam vobec idealnu, nakolko mam obyvackokuchynu, tzv. kk(obyvka 17m2 a kuchyna 15m2). Za predne reprostlpy v pare som ochotny dat maximalne 650-700e. Dozadu, najlepsie z tej istej serie by som chcel nieco mensie do 250e. Subwoofer a center mozem dokupit aj neskor.

Trosku som sa obzeral po internetoch a zatial sa mi velmi, ako z recenzii, tak vzhladovo a dokonca cenovo pacia Polk s55e. V recenziach ich viacmenej chvalia a aj si sedia s denonmi.

Jedna recenzia napr. tu:
https://www.hifi-voice.com/testy-a-recenze/reprosoustavy-podlahove/2021-polk-signature-s55e

K nim dozadu par Polk s10e.

Par s55e viem mat za 600e. Par s10e za 180e.

Viete mi prosim poradit alternativy v danej cenovej kategorii, resp. lacnejsie a lepsie? Ked treba viac informacii, napiste a doplnim.

Dakujem pekne Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Marantz
Hifi obsluha


Založený: 31 január 2019
Príspevky: 2

PríspevokZaslal: Št január 31, 2019 20:54:22    Predmet: Odpovedať s citátom

Nic neřeš,vybral sis správně,denon a polk jsou v podstatě jedna firma a zvuk bude více než slušný.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Poradňa Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Môžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Môžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist