Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

Úroveň "Hifinázory.cz"
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3 ... 14, 15, 16 ... 35, 36, 37  Ďalšia
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Iné
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Odar
Hifi inventar


Založený: 14 december 2009
Príspevky: 3180

PríspevokZaslal: So február 09, 2019 21:28:13    Predmet: Odpovedať s citátom

Skusime inak Laughing
- tatko Tom ja mam POCIT, ze si tento mesiac nespravil ani hovno a preto ti nedam vyplatu
* mam zdokumentovane, ze som spravil . . . vyrobil . . . dopravil . . . vsetko v deadline . . . je jasne, ze vyplatu si zasluzim v plnej vyske
- No a?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MaG
Hifi expert


Založený: 11 január 2014
Príspevky: 1474

PríspevokZaslal: So február 09, 2019 21:42:17    Predmet: Odpovedať s citátom

Kozousch napísal:
Otázka je, zda je v pořádku napadat ideje, které mě nijak osobně neohrožují, i na místech, která jsou jasně deklarována jako vyhrazená určitým idejím.

Problém vidím v tom, že takéto fórum číta (môže čítať) množstvo ľudí, ktorí sami neprispievajú, ale hľadajú informácie. Aj začínajúci "hifisti", ktorí si len vytvárajú názor, a ktorí uvažujú aj o tom, do čoho majú investovať svoje úspory. Úplné bludy sú potom ako klamlivá reklama. Podvod na zákazníkoch.
Považujem preto za správne, ak sa tam objavia opačné názory a vyslovene hlúposti sú podrobené kritike. Ak už nie na prospech diskutujúcich, tak aspoň na prospech tých, ktorí si to len prečítajú a kriticky sa zamyslia nad obsahom.

Za problém však považujem osobné útoky a nadávky. Zopár nevychovancov dokáže znehodnotiť vecnú diskusiu. O tom som mal možnosť presvedčiť sa neraz aj tu.

Pre ilustráciu - ja som sa na tomto dobre pobavil. Ale čo si o tom má myslieť niekto mladý, začínajúci, ktorý hľadá o hifi nové informácie (každý z nás niekedy začínal)?
Citujem:
S pozitivním efektem jsem vyměnil Furutech vidlici za Rh Neotech a to na kabelu vedoucím z lišty do zesilovače Primare A32. Proč pozitivní..

Furutech (FURUTECH FI-E38-R) má u mně v sestavě tendenci zaoblovat zvuk. Posunout ho víc do tepla.
Neotech (NEOTECH NC-P312RH) má velmi podobný zvukový projev zlacené verze. Zlacená je trochu vřelejší zvukově, Rh trochu do temnější. S oběma je zvuk velmi detailní a překonávají ten Furutech. Nejlepší zvuk co do detailu u mně byl s komplet Neotechy konektory. Naopak víc Furutech zvuk posouvalo do tepla a ubýval mírně datail. Když jsem dal některý jiný kabel schválně horší (třeba levné měděné USB belkin), už se mohla projevit určitá zahuhlanost s Furutechem.

Ak by niekto stále neveriacky váhal, tak naozaj je reč o tomto "zázraku":
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
ombik
Nádejný hifista


Založený: 28 september 2015
Príspevky: 88

PríspevokZaslal: So február 09, 2019 22:00:10    Predmet: Odpovedať s citátom

Vsak tam ma zacinajici hifista p.Buntu, aby mu vysvetlil "odchylku v pocite zo zvuku". A ked bude meratelna, tak ide o odchylku vo zvuku skutocnu. Laughing
_________________
Ombik aka kychtax
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Kozousch
Hifi inventar


Založený: 09 máj 2009
Príspevky: 4168

PríspevokZaslal: So február 09, 2019 22:03:20    Predmet: Odpovedať s citátom

MaG napísal:
Aj začínajúci "hifisti", ktorí si len vytvárajú názor, a ktorí uvažujú aj o tom, do čoho majú investovať svoje úspory. Úplné bludy sú potom ako klamlivá reklama. Podvod na zákazníkoch.

No - podvod. Tam mu poradí "řiď se našimi pocity", tady mu poradí (třeba) řiď se dobrými grafy. Ale co když by byl nejspokojenější s tříwattovým lampáčem se zkreslením 10 procent?

Pokud se někdo řídí jen a pouze anonymními radami z internetu, tak je to to samé, jako když se řídí marketingovými žvásty, doporučeními prodavačů, polohou hvězd nebo čímkoli jiným. S největší pravděpodobností si naběhne. Pokud bude mít alespoň trochu štěstí, tak se mu ten náběh bude líbit a bude žít ve sladkém sebeklamu. Kdyby se to opravdu trefilo do jeho vkusu, tak by to byla fakt velká náhoda...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
djrix
Hifi expert


Založený: 15 marec 2010
Príspevky: 1833

PríspevokZaslal: So február 09, 2019 22:55:13    Predmet: Odpovedať s citátom

MaG napísal:


Pre ilustráciu - ja som sa na tomto dobre pobavil. Ale čo si o tom má myslieť niekto mladý, začínajúci, ktorý hľadá o hifi nové informácie (každý z nás niekedy začínal)?
Citujem:
S pozitivním efektem jsem vyměnil Furutech vidlici za Rh Neotech a to na kabelu vedoucím z lišty do zesilovače Primare A32. Proč pozitivní..

Furutech (FURUTECH FI-E38-R) má u mně v sestavě tendenci zaoblovat zvuk. Posunout ho víc do tepla.
Neotech (NEOTECH NC-P312RH) má velmi podobný zvukový projev zlacené verze. Zlacená je trochu vřelejší zvukově, Rh trochu do temnější. S oběma je zvuk velmi detailní a překonávají ten Furutech. Nejlepší zvuk co do detailu u mně byl s komplet Neotechy konektory. Naopak víc Furutech zvuk posouvalo do tepla a ubýval mírně datail. Když jsem dal některý jiný kabel schválně horší (třeba levné měděné USB belkin), už se mohla projevit určitá zahuhlanost s Furutechem.



To snad ani není možné Rolling Eyes

Nic proti tomu, pokud někdo chce dát za jednu vidlici na kábl 100 éček, OK, je to jeho věc.
Ale když vidím tu snůžku nesmyslů, co je k tomu někdo schopen vybásnit, to mi připadá naprosto neuvěřitelné. Kde se tihle vlastně vzali ? Skálopevně tvrdit, jak nějaká vývodka na káblu co strkám do zásuvky na zdi, která stála 80Kč a vede do ní úplně obyčejnej kus té špinavé mědi s velkými neposkládanými krystaly mi totálně změní zvuk a posune ho do kulata a tepla Very Happy Tvle, to už musí být matroš Rolling Eyes
Je to nějaký kult, někdo kdysi tohle vymyslel, řekl že ta vidlice mění zvuk a blbci co to kupují, budou tvrdit jak to zakulacuje, protože se stydí přiznat, že slyší hovno, že to hraje úplně stejně jak s káblem za 100Kč co se dá koupit k počítačovýmu zdroji, ale chraň bůh, přiznat to nemůžu, co kdyby se mi někdo jinej na internetu vysmíval že to neslyším, nebo nedejbože řekl že moje sestava za půl míče je patlající hovno na kterém nic nepoznám Laughing Tak tu hru budu hrát taky, řeknu že to ještě testuju,postupně si to vsugeruju a za pár dní budu přesvědčenej, že to mění zvuk. Musí ! Oni to taky slyšeli! A stálo to 100 éček, tak to přece musí k něčemu být ne ?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
ombik
Nádejný hifista


Založený: 28 september 2015
Príspevky: 88

PríspevokZaslal: So február 09, 2019 23:18:35    Predmet: Odpovedať s citátom

tj vas nazor, vám ho neberu, ale nic z toho, o cem pisu, jste nevyzkoušel. Predpokladam. Dal se nema tudiz smysl bavit..
_________________
Ombik aka kychtax


Naposledy upravil ombik dňa So február 09, 2019 23:20:32, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
djrix
Hifi expert


Založený: 15 marec 2010
Príspevky: 1833

PríspevokZaslal: So február 09, 2019 23:20:29    Predmet: Odpovedať s citátom

A co ze bych to mel dle Vas vyzkouset ?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
sekal
Hifi expert


Založený: 26 január 2007
Príspevky: 1388

PríspevokZaslal: So február 09, 2019 23:22:50    Predmet: Odpovedať s citátom

Pokud možno vše, co je v tomto vláknu - https://www.hifiroom.cz/kdo-je-kdo/kychtax-t16762-960.html
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
ombik
Nádejný hifista


Založený: 28 september 2015
Príspevky: 88

PríspevokZaslal: So február 09, 2019 23:23:19    Predmet: Odpovedať s citátom

nic nebo vše. tj vaše soukromá věc. Wink
Mužete si konektory nakoupit vyzkoušet a napsat reportáž, jaká je to hovadina. To neudělá nikdo z techniků v československým prostoru. Nebo se tím nechlubí. Nevím.

_________________
Ombik aka kychtax
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
djrix
Hifi expert


Založený: 15 marec 2010
Príspevky: 1833

PríspevokZaslal: So február 09, 2019 23:31:26    Predmet: Odpovedať s citátom

A jo, takhle. Jak dlouho je potřeba ty konektory nechat rozehrát, než mám začít kriticky poslouchat a testovat ?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
merhaut
Hifi expert


Založený: 12 október 2006
Príspevky: 2646

PríspevokZaslal: Ne február 10, 2019 02:22:56    Predmet: Odpovedať s citátom

Kychtaxi/ombiku, je podle tebe hovno k jídlu? A vyzkoušels?
_________________
---
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Kozousch
Hifi inventar


Založený: 09 máj 2009
Príspevky: 4168

PríspevokZaslal: Ne február 10, 2019 04:10:34    Predmet: Odpovedať s citátom

Ombik aka kychtax napísal:
Mužete si konektory nakoupit vyzkoušet a napsat reportáž, jaká je to hovadina. To neudělá nikdo z techniků v československým prostoru. Nebo se tím nechlubí.

Když si projdeš toto fórum, tak "reportáží" z přehazování kabelů a další bižuterie najdeš dost - včetně "chlubení se", že při poslechu ušima - tedy naslepo - není poznat ani ho..o. Jenže poslouchat ušima neboli naslepo se odváží jen někdo. A někdo na to holt nemá odvahu, žije v sebeklamu a tento sebeklam doporučuje i ostatním:

Ombik aka kychtax napísal:
Být já na Tvým místě, na slepý test bych se v tomto případě vykašlal. Hrál bych týden na jednom, pak týden na druhém. Párkrát to prohodil, sledoval co se děje.

https://www.hifiroom.cz/potrebuji-poradit/slepy-test-zkusenosti-a-navody-jak-jej-zrealizovat-v-domacich-podminkach-t19898-90.html



A takovéhoto https://www.hifiroom.cz/kdo-je-kdo/kychtax-t16762-960.html
přehazování komponentů včetně kabelů a další bižuterie neboli "poslechu očima" absolvoval KAŽDÝ hifista dost a dost - a to včetně nás "techniků". Jenže někdo si holt už vyzkoušel, kde jsou limity "okoposlechu" a je si toho vědom, a někdo si svou víru stále brání zuby nehty. Každý má samozřejmě právo věřit čemukoli a rovněž má právo pokoušet se "evangelizovat" ostatní. Zrovna tak "agnostici" mají právo setrvat u své "nevíry". To je každého věc...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
tatko Tom
Hifi expert


Založený: 21 február 2016
Príspevky: 2918
Bydlisko: Prievidza

PríspevokZaslal: Ne február 10, 2019 08:08:20    Predmet: Odpovedať s citátom

Ja mám občas dojem, že niektorí ľudia aj tušia, že naleteli, že sú asi blbí no ťahajú do toho ďalších, nech v tom nie sú sami.
Aj niektoré zmerateľné rozdiely sú "nepočuteľné".
Proste ak je zmena tak malá, že ju z fyzikálnych dôvodov reťazec sluchu nemôže odlíšiť (...nepohne ním o jedinú molekuku...) je proste nepočuteľná.
Kto čomu uverí je čiste jeho vec (=blbosť).
Má na to - kúpi - hoci pozlátené hovno.
Kto z nás je strážca pravdy, vesmíru?
Ľudia radi veria bludom. Taký chemtrails napríklad.
Radi veria tlčhubom, krikľúňom atd.
Techicky mysliaci jedinec vie, že hovno záleží, či má konkrétna meď čistotu 99,9 alebo 99,9999 percenta - teda pokiaľ nemá kilometrové káble k bedniam.
Sranda bude až raz niekto začne ponúkať "antigravitačné" umývadlá, vane a bazény, lebo v tých našich nie je vodná hladina rovná...
S trochou cynizmu poviem - nechajme ich nech "počujú vlastnú hlúposť"...

_________________
AKAI AM-69, AKAI CD-62, Thorens TD 115, Philips 70fs363, Topping D10s, UMM380 "TLU"
______
Rozdiely vo zvuku, ktoré nepočujem, mám - áno, presne tam...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Kozousch
Hifi inventar


Založený: 09 máj 2009
Príspevky: 4168

PríspevokZaslal: Ne február 10, 2019 08:16:15    Predmet: Odpovedať s citátom

tatko Tom napísal:
Sranda bude až raz niekto začne ponúkať "antigravitačné" umývadlá, vane a bazény, lebo v tých našich nie je vodná hladina rovná...

Hifistům se to dá nabízet už dnes. Stačí to sanitární vybavení postavit na "odhmotňovací" hroty... Laughing
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
tatko Tom
Hifi expert


Založený: 21 február 2016
Príspevky: 2918
Bydlisko: Prievidza

PríspevokZaslal: Ne február 10, 2019 08:23:23    Predmet: Odpovedať s citátom

Ja mám odhmotňovacie kocky. Pre zabránenie kmitania majú strany (hrany) A B C tak, že B= A+1cm, C=B+1cm Very Happy Very Happy Very Happy


_________________
AKAI AM-69, AKAI CD-62, Thorens TD 115, Philips 70fs363, Topping D10s, UMM380 "TLU"
______
Rozdiely vo zvuku, ktoré nepočujem, mám - áno, presne tam...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
orhore
Hifista


Založený: 21 február 2010
Príspevky: 117
Bydlisko: Moravskoslezský kraj

PríspevokZaslal: Ne február 10, 2019 09:18:59    Predmet: Odpovedať s citátom

Nic proti tatko Tom. Ale na té zemi vidím síťový přívod k čínskému zásuvkovému panelu a k němu přilepený další síťový kabel od něčeho. To tedy musí hrát mizerně Very Happy. Neboj, jen vtip.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
tatko Tom
Hifi expert


Založený: 21 február 2016
Príspevky: 2918
Bydlisko: Prievidza

PríspevokZaslal: Ne február 10, 2019 10:05:33    Predmet: Odpovedať s citátom

Ja mám káble usporiadané podľa fraktálov a mačacie chlpy filtrujú rušivén vplyvy Very Happy








_________________
AKAI AM-69, AKAI CD-62, Thorens TD 115, Philips 70fs363, Topping D10s, UMM380 "TLU"
______
Rozdiely vo zvuku, ktoré nepočujem, mám - áno, presne tam...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
ombik
Nádejný hifista


Založený: 28 september 2015
Príspevky: 88

PríspevokZaslal: Ne február 10, 2019 10:08:22    Predmet: Odpovedať s citátom

ty fotky už jsem někde viděl. Myslím, že bys byl vítězem.. ve své kategorii. Wink
_________________
Ombik aka kychtax
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MaG
Hifi expert


Založený: 11 január 2014
Príspevky: 1474

PríspevokZaslal: Ne február 10, 2019 10:13:25    Predmet: Odpovedať s citátom

orhore napísal:
Nic proti tatko Tom. Ale na té zemi vidím síťový přívod k čínskému zásuvkovému panelu a k němu přilepený další síťový kabel od něčeho. To tedy musí hrát mizerně...

Čo vieš, možno k tomuto riešeniu dospel po dlhom skúšaní a dôkladnom zahorovaní. A práve takto to má ten správny teplý a guľatý zvuk.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MaG
Hifi expert


Založený: 11 január 2014
Príspevky: 1474

PríspevokZaslal: Ne február 10, 2019 10:16:55    Predmet: Odpovedať s citátom

tatko Tom napísal:
Ja mám odhmotňovacie kocky. Pre zabránenie kmitania majú strany (hrany) A B C tak, že B= A+1cm, C=B+1cm

Len krátka poznámka ku konštrukcii. Pri spájaní dreva sa spojovacie prvky (závrtné skrutky...) vedú vždy kolmo na smer vlákien dreva. Nikdy nie rovnobežne so smerom vlákien Exclamation
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
tatko Tom
Hifi expert


Založený: 21 február 2016
Príspevky: 2918
Bydlisko: Prievidza

PríspevokZaslal: Ne február 10, 2019 10:19:45    Predmet: Odpovedať s citátom

Nehovor to prosím tým mojim hranolkom. Oni o tom nevedia.
_________________
AKAI AM-69, AKAI CD-62, Thorens TD 115, Philips 70fs363, Topping D10s, UMM380 "TLU"
______
Rozdiely vo zvuku, ktoré nepočujem, mám - áno, presne tam...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
tela
Hifista


Založený: 09 október 2012
Príspevky: 165
Bydlisko: košice

PríspevokZaslal: Ne február 10, 2019 10:39:00    Predmet: Odpovedať s citátom

miero, miero čo si to len spáchal...

[quote=" " ] Re Sroll Purity
Příspěvek od Miero » před 45 minutami

a toto si pamatate?
kychtax píše: ↑28 čer 2016 21:18
Ja mam na to teorii neslysitelneho prirustku kvality.
Ta spociva v tom, ze kdyz vymenim jeden kabl, bude vylepseni sotva slysitelne. Nejcasteji neslysitelne.
Kdyz ale vymenim dva kabely nebo nedej boze tri a vice, vylepseni se posouva do kategorie slysitelneho. A kdyz to tam neslysim, tak si to
vsugeruji (i kdyz vetsinou se vnitrne presvedcuji, ze si to nesugeruji, ze to tam proste je). S lepsimi kabely to preci musí hrát lépe, že ano..
Pak se mi občas stane, že se mi zda, že to hraje nějak hůře a kabely začnu měnit. A vyměním jeden kabel a pak musím opět měnit i další,
aby byl přírůstek slyšitelný.[/quote]
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
ombik
Nádejný hifista


Založený: 28 september 2015
Príspevky: 88

PríspevokZaslal: Ne február 10, 2019 11:19:22    Predmet: Odpovedať s citátom

Tj nadsazka. Nez se tu nekomu zrychli tepovka.. Wink
_________________
Ombik aka kychtax
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
merhaut
Hifi expert


Založený: 12 október 2006
Príspevky: 2646

PríspevokZaslal: Ne február 10, 2019 11:24:42    Predmet: Odpovedať s citátom

Kychtaxi/ombiku, opakuju: je podle tebe hovno k jídlu? A vyzkoušels?
_________________
---
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Kozousch
Hifi inventar


Založený: 09 máj 2009
Príspevky: 4168

PríspevokZaslal: Ne február 10, 2019 13:08:24    Predmet: Odpovedať s citátom

ombik napísal:
Tj nadsazka. Nez se tu nekomu zrychli tepovka.. Wink

- smích život neohrožuje, ale prodlužuje
- bez smajlíků nelze v té záplavě srovnatelně bizarních pocitů odlišit vážně míněné pocity od pocitů nadsazených
- takto se lze zpětně pokusit vykroutit z čehokoli
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
tela
Hifista


Založený: 09 október 2012
Príspevky: 165
Bydlisko: košice

PríspevokZaslal: Ne február 10, 2019 13:44:57    Predmet: Odpovedať s citátom

ombik napísal:
Tj nadsazka. Nez se tu nekomu zrychli tepovka.. Wink

vôbec sa nemusíš hambiť (styďet se). konečne si to rozlúskol. blbí merači vždy merajú len jeden kábel, a je potrebné merať aspoň tri! ak by sa tu našiel nejaký hnidopich ktorý by namietal že ste počuli zmenu len jedného kábla, nutné mať na pamäti že purity vydá za tri káble(cenovo)
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
jasnap
Hifista


Založený: 13 jún 2011
Príspevky: 225
Bydlisko: Česká Třebová

PríspevokZaslal: Ne február 10, 2019 14:18:25    Predmet: Odpovedať s citátom

Nezdá se vám, že celý to hnízdo je zralý napráskat Chocholouškovi? Shocked
_________________
NAD 5120+Sumiko BP2+OpenAmp 1, Marantz CD 65 DX, NTB-USB-CA DacMagic Plus, Hypa 1, Hypa 17, VMA III, Sub.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Kozousch
Hifi inventar


Založený: 09 máj 2009
Príspevky: 4168

PríspevokZaslal: Ne február 10, 2019 16:20:55    Predmet: Odpovedať s citátom

Jako že by jim Chocholoušek uspořádal slepý test reprobanánků a pokusil se je tím vyléčit z přesvědčení, že mají nadpřirozené schopnosti? Mozgocuc
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
tatko Tom
Hifi expert


Založený: 21 február 2016
Príspevky: 2918
Bydlisko: Prievidza

PríspevokZaslal: Ne február 10, 2019 17:01:39    Predmet: Odpovedať s citátom

Takýto?
http://www.hifiaktiv.at.xserv08.internex.at/?page_id=87
Very Happy

_________________
AKAI AM-69, AKAI CD-62, Thorens TD 115, Philips 70fs363, Topping D10s, UMM380 "TLU"
______
Rozdiely vo zvuku, ktoré nepočujem, mám - áno, presne tam...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20444

PríspevokZaslal: Ne február 10, 2019 17:59:50    Predmet: Odpovedať s citátom

To praveho kabeloverce nemuze nikdy zviklat, on vi, ze se mu to nemuze stat!!!!
_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Iné Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3 ... 14, 15, 16 ... 35, 36, 37  Ďalšia
Strana 15 z 37

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Môžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Môžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist