Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

Vyhořený DAC
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3 ... 19, 20, 21 ... 23, 24, 25  Ďalšia
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Iné
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
PítrsPraha
Hifista - zaslúžilec


Založený: 20 august 2014
Príspevky: 930

PríspevokZaslal: Ut február 26, 2019 15:07:52    Predmet: Odpovedať s citátom

Bva:
Pokus hezký, ale jaksi.... Very Happy.

Správně cituješ můj text o tom, že VIDITELNĚ tam nic shořelýho není. Možná zde je jazyková bariéra, proto radši ještě jinak: není VIDĚT, že by tam bylo něco shořelýho. Průhledný kryt nezabírá 100 % plochy DACu a napájení je v části, která je vidět velmi omezeně, spíš vůbec.

O 2A omezení POWERBANKY jsem skutečně nic nepsal. Chce to pozorněji číst. Otázka, kde jsem vzal omezení powerbanky na 2 A je tedy zcela mimo.

citácia:
napriek tomu že výrobca povoľuje použiť powerbanku, ale nesmie dávať ani mžikovo 20V!!

Nevím, do jaké míry jsi oprávněný mluvit jménem RME. Konkrétní technik. který v Německu ve RME můj kus opravuje, na to má jiný názor.
citácia:
Povedz tomu technikovi, čo nameral pri zapnutí powerbanky PMA a uvidíš, čo ti povie.

Stalo se a potvrdil, že se powerbanka chová naprosto standardně a způsobem, který nemůže DACu nijak ublížit. Standardně dodávaný zdroj je divočejší... Což potvrdilo i měření PMA.

To je ostatně i důvod, proč RME po původním zamítavém stanovisku zvažuje uznání opravy jako záruční.


Chce to méně spekulovat a více vědět. Sendy je toho se svým dokonale trapným pokusem o nabonzování dávno známé věci zářným příkladem.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
djrix
Hifi expert


Založený: 15 marec 2010
Príspevky: 1833

PríspevokZaslal: Ut február 26, 2019 15:11:27    Predmet: Odpovedať s citátom

djrix napísal:

Prostě se smiř s tím, že ten dac odkráglovala ta tvoje powebanka, to se nedá nic dělat.


Za nás techniky jsem rád, že se rozklíčovalo co tu závadu - vyhoření DACU - způsobilo. Víc už así není co řešit.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Sendy
Hifi expert


Založený: 29 november 2008
Príspevky: 1540
Bydlisko: Severný Moravistan

PríspevokZaslal: Ut február 26, 2019 15:18:09    Predmet: Odpovedať s citátom

Pítrsi, ty taky skočíš na každý vtip Laughing . Ty sis vážně myslel, že bych kvůli takovému joudovi, jako ses tady předvedl, ztrácel čas telefonováním nebo psaním mailu ? Laughing

Jinak jsi doteď nebyl schopen zodpovědět ani jednoduchou otázku. Když používáš ty ampéry v těch blábolech, dávej pozor na to, co víš opravdu suterénně.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
BV
Hifi inventar


Založený: 06 október 2006
Príspevky: 5938
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: Ut február 26, 2019 15:26:47    Predmet: Odpovedať s citátom

citácia:
Standardně dodávaný zdroj je divočejší... Což potvrdilo i měření PMA.
No to je možné.. Lenže na rozdiel od tej powerbanky nedá dodávaný zdroj ani náhodou pri tom "divočení" prúd viac ako 5A, ktorý tiekol do toho transilu..
to, že
citácia:
Konkrétní technik. který v Německu ve RME můj kus opravuje, na to má jiný názor.

je možné, ale ak by bol jeho názor správny, tak by ten DAC nevyhorel , napriek tomu že
citácia:
potvrdil, že se powerbanka chová naprosto standardně a způsobem, který nemůže DACu nijak ublížit.

Evidentne sa to stalo, a ak to ten technik opraví výmenou transilu za rovnaký nový kus, tak sa to časom s rovnakou powerbankou zopakuje..
A ostatné ako
citácia:
Otázka, kde jsem vzal omezení powerbanky na 2 A je tedy zcela mimo.

sú len obvyklé výhovorky , na argument že ten transil nemá šancu prežiť stratu 60W (12V x5A z powerbanky, v skutočnosti to bolo ešte víac..) si argumentoval slovami
citácia:
12 V a 2 A v maximu (běžně do 1 A) nedá 65 W.
, plietol si dve nesúvisiace veci.
Tak urob to, čo doporučuješ iným
citácia:
Priznat chybu neboli
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
miero
Hifi inventar


Založený: 08 september 2010
Príspevky: 11502
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Ut február 26, 2019 15:46:36    Predmet: Odpovedať s citátom

Rozumiem tomu spravne, ze ten DAC bol este v zaruke (lebo ho Pitrs nechcel ani rozoberat), ale za zarucnu opravu sa bude platit?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
djrix
Hifi expert


Založený: 15 marec 2010
Príspevky: 1833

PríspevokZaslal: Ut február 26, 2019 15:50:41    Predmet: Odpovedať s citátom

Ono se podle toho jak je to zapojené uvnitř už jeví logické i to, proc odesel az po zapnutí. Ten mosfet co je za konektorem pro napajeni v SOIC pouzdru je evidentne spinac napajeni do dacu, TVS je az za nim,proto se prepeti na TVS dostalo a ten shorel az v okamziku zapnuti DACu.

To mereni powerbanky je zavadejici, protoze podminky pri kterych doslo k poruse byly proud z powebanky=0 a nasledne zapnuti DACu a proudovy raz.

Neverim ale tomu, ze bude KO jen ten transil, to by se v nem udelala dira, uhorel by a protoze je paralelne k napajeni DAC by dal fungoval.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PítrsPraha
Hifista - zaslúžilec


Založený: 20 august 2014
Príspevky: 930

PríspevokZaslal: Ut február 26, 2019 15:54:43    Predmet: Odpovedať s citátom

miero:
Rozumíš tomu špatně. Za záruční opravu se platit nebude.

BVa:
Asi nemám sil resp. ochotu dokola vyvracet dojmologie (do transilu teklo z powerbanky víc než 5 A) ani vysvětlovat ti výrokovou logiku (ohledně proudového omezení).

Pokud se v něčem mýlím, přiznám to (viz dnes merhautovi). Zde je ale údajný omyl způsobený tvým překroucením a vytržením z kontextu. Stačí si přečíst celé příspevky ve své návaznosti a je jasné, že o proudovém omezení powerbanky na 2 A jsem nenapsal ani čárku.

Sendy:
Taky by mi na tvém místě bylo trapně a hrál bych to takhle do autu, bejt hnanej touhou se povozit, i když o RME víš úplný nic.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PítrsPraha
Hifista - zaslúžilec


Založený: 20 august 2014
Príspevky: 930

PríspevokZaslal: Ut február 26, 2019 16:03:23    Predmet: Odpovedať s citátom

Za mě k tomuhle vše, chtěl jsem jen (ty normální) přispěvatele tohoto vlákna informovat o dosavadním výsledku.

Protože je ale (dle výrobce, i dle další nezávislé linie, po které to řeším) zdůvodnění chyby powerbankou vzhledem k jejímu dobrému chování přinejmenším zajímavé, jsou v plánu další kroky směřující ke zjištění, k čemu vlastně došlo vzhledem k celkovému zapojení a okolnostem.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Sendy
Hifi expert


Založený: 29 november 2008
Príspevky: 1540
Bydlisko: Severný Moravistan

PríspevokZaslal: Ut február 26, 2019 16:14:46    Predmet: Odpovedať s citátom

Milý Pítrs, ty žvatláš jako malé děcko, bohužel. Sled výroků o 2A, kterými jsi oponoval DJRixovi, to už tady zaznělo několikrát, takže se marně a trapně vymlouváš. Buď vůbec nevíš, o čem píšeš a co jak na sebe v technice navazuje, nebo jseš jenom užvaněný lhář. Ať je to jakkoliv, je mi to fuk Laughing .
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PítrsPraha
Hifista - zaslúžilec


Založený: 20 august 2014
Príspevky: 930

PríspevokZaslal: Ut február 26, 2019 16:33:13    Predmet: Odpovedať s citátom

Příznačné je, že zde (pro sebe klasicky) píšeš jen urážky a nadávky a když už napíšeš nějaký fakt (o možnostech napájení RME), je to pravý opak skutečnosti. To hovoří za vše...

Na fakticky nesmyslné bezobsažné plivance není třeba, abych dál reagoval. Vybij se, snad se ti uleví.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Sendy
Hifi expert


Založený: 29 november 2008
Príspevky: 1540
Bydlisko: Severný Moravistan

PríspevokZaslal: Ut február 26, 2019 16:42:33    Predmet: Odpovedať s citátom

Myslím, že si všichni udělali názor, kdo má pravdu a kdo tu jenom žvaní. Jestli se nějaký Pítrs cítí uražen, že jeho blábolení nazvu blábolením, je mi to šumák. Dost se divím, že s takovým hifijelitem ztrácel PMA čas.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
boxer
Hifi expert


Založený: 15 apríl 2008
Príspevky: 1167

PríspevokZaslal: Ut február 26, 2019 18:37:00    Predmet: Odpovedať s citátom

Já taky.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
stano30
Hifista


Založený: 10 november 2013
Príspevky: 239

PríspevokZaslal: Ut február 26, 2019 19:40:10    Predmet: Odpovedať s citátom

Určite to bude chcieť kvalitnejšie káble a pod powerbanku by som odporučil žulu a carebal. Chyba bude jedine tam!
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20455

PríspevokZaslal: Ut február 26, 2019 19:43:17    Predmet: Odpovedať s citátom

Sendy, boxer: v tomto pripade toho hodne nevite a vedet nebudete, tak tech uvah, prosim, nechte.
_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
merhaut
Hifi expert


Založený: 12 október 2006
Príspevky: 2646

PríspevokZaslal: St február 27, 2019 12:01:20    Predmet: Odpovedať s citátom

A pak zkuste nenapsat, že Pítrs je kokot:-)


_________________
---
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
PítrsPraha
Hifista - zaslúžilec


Založený: 20 august 2014
Príspevky: 930

PríspevokZaslal: St február 27, 2019 12:06:00    Predmet: Odpovedať s citátom

Jako kazdy clovek jsem tvor omylny. Pokud je to pro tebe duvod k nadavkam, vypovidas tim jen sam o sobe.

A jako zdaleka ne kazdy clovek umim svou chybu ihned uznat a omluvit se.

Proc to nenapises na Hifiroom? Jo tebe tam odtud vykopli jak maly decko z piskoviste.... Zamysli se nad tim, proc. Ve tvem veku je to dost ponizujici.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
davidhighend
Hifista - zaslúžilec


Založený: 07 júl 2008
Príspevky: 502

PríspevokZaslal: St február 27, 2019 12:23:50    Predmet: Odpovedať s citátom

Ale není, ty proste jseš.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
djrix
Hifi expert


Založený: 15 marec 2010
Príspevky: 1833

PríspevokZaslal: St február 27, 2019 12:34:53    Predmet: Odpovedať s citátom

Protože majitel powerbanky je stále tvrdošíjně přesvědčen, že ona za odpálení DACu nemůže,neboť to má navíc podloženo od PMA měřením, chtěl bych požádat PMA aby měření provedl v podmínách, kdy došlo k poruše, tj změna zátěže powerbanky z 0A na 1,5A aby si i majitel potvrdil jaký peak z toho krámu leze. Děkuji předem.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PítrsPraha
Hifista - zaslúžilec


Založený: 20 august 2014
Príspevky: 930

PríspevokZaslal: St február 27, 2019 12:50:27    Predmet: Odpovedať s citátom

Ptáš se na něco, na cos už dostal odpověď 24.1. (graf) a 25.1.:

"Start bez zátěže a do odporu 13.6 ohm (0.88A) má stejný průběh. Změna zátěže z 0.88A na 1.75A se projeví mírným poklesem DC napětí. Zvlnění při odběru 0.88A viz příloha. Pokud máš další dotazy, budeš si powerbanku muset koupit a proměřit podle svých představ. Její chování nezavdává důvod pro zničení DACu."

Já si nepotřebuji nic potvrzovat, pro vyloučení powerbanky stačí informace, které mám k dispozici a které jsem uvedl. Pokud tě to zajímá, máš samozřejmě volné pole působnosti.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
djrix
Hifi expert


Založený: 15 marec 2010
Príspevky: 1833

PríspevokZaslal: St február 27, 2019 12:52:52    Predmet: Odpovedať s citátom

Ty nemáš vůbec tušení, jaký je rozdíl mezi startem měniče v té powerbance do vybitého kondenzátoru a nebo odporu, viď ? Very Happy

BTW už teď jsem zvědav, jak se bude tvářit prodejce, až mu to za tři měsíce po opravě doneseš znovu odpálený tou powerbankou co za nic nemůže Very Happy
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PítrsPraha
Hifista - zaslúžilec


Založený: 20 august 2014
Príspevky: 930

PríspevokZaslal: St február 27, 2019 12:59:48    Predmet: Odpovedať s citátom

Asi i mám, ale pro věc v rovině, ve které to řeším, to není podstatné.

Spekulovat o chování powerbanky bez jakékoliv reálné znalosti můžeš donekonečna a teorií dozajista vymyslíš něurekom. Ale je to jen plácání.

Nejspíš tě to opravdu zajímá - kup si ji, stojí pár šušňů, zjisti fakta a pak mudruj. Nic jiného nemá žádnou váhu.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Soaron
Hifi expert


Založený: 27 december 2015
Príspevky: 1924

PríspevokZaslal: St február 27, 2019 14:00:55    Predmet: Odpovedať s citátom

S údivom sledujem toto vlákno a čudujem sa, prečo sa tu vlastne hádate a navzájom nadávate... To je mi záhada.

Nikto z Vás nepripustí, že sa mohlo jednať o chybný kus. Každý tu len múdruje a hlavne tí, čo nemali ani DAC ani powerbanku v ruke. S podobnou powerbankou som sa už stretol veľakrát a ešte žiadna z nich, nič neodpálila. Ak výrobca napíše, že sa môže použiť tento spôsob napájania, podotýkam bez ďalších špecifikácii, a patrične nechráni obvody, tak na vine nie je užívateľ, ale výrobca zariadenia.

_________________
PC - DIY silver USB - Denafrips Pontus II - DIY silver XLR - BVa PA300SSE - DIY silver XLR - BVa PRE 1 - Atohm Zef Max - STH12
PC - Drop SDAC balanced - Drop THX AAA™ 789 - HE-560
Sony WH-1000XM4
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
djrix
Hifi expert


Založený: 15 marec 2010
Príspevky: 1833

PríspevokZaslal: St február 27, 2019 14:06:52    Predmet: Odpovedať s citátom

To že hovno nehoří, si nepotřebuji ověřit tím, že si opatřím hovno a oheň.
Tím končím, technická fakta jsou zde stavěna na úroveň dojmologie a pocitů a na to já nemám čas.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
BV
Hifi inventar


Založený: 06 október 2006
Príspevky: 5938
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: St február 27, 2019 14:07:13    Predmet: Odpovedať s citátom

Ale to nikto nepopiera.. Ide o to, že pôvodne bolo za príčinu závady označené spojenie dvoch úplne iných prístrojov v zostave signálovým káblom. Napriek tomu , že DAC zhorel až presne v momente zapnutia.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
djrix
Hifi expert


Založený: 15 marec 2010
Príspevky: 1833

PríspevokZaslal: St február 27, 2019 14:10:21    Predmet: Odpovedať s citátom

BVa: Já ano. Na 100% jsem přesvědčen, že za odpálení DACu může přepětí na vstupu a to se tam mohlo dostat jedině z té powerbanky. Transil, který se sám od sebe rozmyslí a najednou sepne místo při 18V už při 12V je imo nesmysl.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
BV
Hifi inventar


Založený: 06 október 2006
Príspevky: 5938
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: St február 27, 2019 14:26:43    Predmet: Odpovedať s citátom

djrix
Reagoval som na soarona, než som to odoslal, pribudol tvoj príspevok. To, čo píšeš, som tvrdil od začiatku..
A súhlasil som hlavne s tým podčiarknutým
citácia:
Ak výrobca napíše, že sa môže použiť tento spôsob napájania, podotýkam bez ďalších špecifikácii, a patrične nechráni obvody, tak na vine nie je užívateľ, ale výrobca zariadenia.

Jednoznačne je na vine prepätie z powerbanky v kombinácii s blbou ochranou vstupu napájania DACu. Lenže mudrlanti na hifiroom to od začiatku dávali za vinu môjmu doporučeniu, aby Pitrs prepojil nezapojený preamp (ktorý ho pri dotyku "kopal") signálovým káblom s voľným vstupom konca, aby bola celá zostava galvanicky spojená...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
merhaut
Hifi expert


Založený: 12 október 2006
Príspevky: 2646

PríspevokZaslal: St február 27, 2019 14:29:38    Predmet: Odpovedať s citátom

Ano, pomatený kychtax/ombík - aka ohanbík - tam drze vyskakoval z hlubin své nevědomosti a zavilosti.
_________________
---
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20455

PríspevokZaslal: St február 27, 2019 15:21:22    Predmet: Odpovedať s citátom

djrix napísal:
BVa: Já ano. Na 100% jsem přesvědčen, že za odpálení DACu může přepětí na vstupu a to se tam mohlo dostat jedině z té powerbanky. Transil, který se sám od sebe rozmyslí a najednou sepne místo při 18V už při 12V je imo nesmysl.


U "normální" součástky máš pravdu, u "China fake" bych si nebyl jistý. Je to totéž, jako s jejich fake tranzistory a OZ. Mimochodem, při méně brutálním přetížení transil zkratuje, při větším se rozpojí. Tak jako tak je to zbytečná a spekulativní diskuse.

_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
djrix
Hifi expert


Založený: 15 marec 2010
Príspevky: 1833

PríspevokZaslal: St február 27, 2019 15:50:14    Predmet: Odpovedať s citátom

PMA napísal:

U "normální" součástky máš pravdu, u "China fake" bych si nebyl jistý. Je to totéž, jako s jejich fake tranzistory a OZ. Mimochodem, při méně brutálním přetížení transil zkratuje, při větším se rozpojí. Tak jako tak je to zbytečná a spekulativní diskuse.


Transil, neboli TVS - Transient Voltage Suppersor

Jak už z názvu vyplývá, slouží k potlačení tnazientů, tedy napěťových špiček, které by mohly poškodit následující obvody. Neslouží jako ochrana proti trvalému přepětí.
Parametr, který definuje jeho chování v obvodu je tzv Clamping Voltage, tedy napětí, při kterém sepne, toto napětí si na svorkách drží po celou dobu, kterou připojený obvod dodává vyšší napětí než je ono clamping voltage.
Transil tedy nic nezkratuje, ale v případě překročení clamping voltage se chová více méně jako zenerova dioda.
Jaký náboj transil dokáže absorbovat je definováno jeho výkonovým dimenzováním a clamping voltage. Většina výrobců to definuje jako výkon po dobu času, obvykle pro 1us.
Pro transil s clamping voltage 150V a dimenzování 3kW to potom znamená, že jím může téct až 20A po dobu 1us, se zkracujícím se časem povolený absorbovaný výkon roste.
Žádný transil se nikdy nerozepne, pokud se už nejedná o poruchu způspbenou překročením katalogových ůdajů.
při trvalém přetížení se obvykle upeče výkonově, pak se může stát cokoliv, odpájí se teplotou z DPS, kompletně shoří a přeruší se, nebo prorazí.

Předpokládám, že tvoje poznámka byla pro případ, kdy se už jedná o překročení katalogových údajů.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
ombik
Nádejný hifista


Založený: 28 september 2015
Príspevky: 88

PríspevokZaslal: St február 27, 2019 16:11:51    Predmet: Odpovedať s citátom

BV napísal:
djrix
Reagoval som na soarona, než som to odoslal, pribudol tvoj príspevok. To, čo píšeš, som tvrdil od začiatku..
A súhlasil som hlavne s tým podčiarknutým
citácia:
Ak výrobca napíše, že sa môže použiť tento spôsob napájania, podotýkam bez ďalších špecifikácii, a patrične nechráni obvody, tak na vine nie je užívateľ, ale výrobca zariadenia.

Jednoznačne je na vine prepätie z powerbanky v kombinácii s blbou ochranou vstupu napájania DACu. Lenže mudrlanti na hifiroom to od začiatku dávali za vinu môjmu doporučeniu, aby Pitrs prepojil nezapojený preamp (ktorý ho pri dotyku "kopal") signálovým káblom s voľným vstupom konca, aby bola celá zostava galvanicky spojená...

A jak si teda vysvětlit, že to shořelo, ihned po tom vašem propojení.. náhoda? předtím na tu Powerbanku hrál bez problému. Šlo o naprosto čistou náhodu? Vadnou power banku a špatně navržené napájení DACu, které se úplnou nahodou projevilo ihned po tom propojení. Musela to být dost velká náhoda v tom případě..
Já mám (uznávám že možná neprávem a mylně) spojené, zapojil to, shořelo to. Laikovi jako já se to nabízí jako nejpravděpodobnější scénář..

_________________
Ombik aka kychtax
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Iné Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3 ... 19, 20, 21 ... 23, 24, 25  Ďalšia
Strana 20 z 25

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Môžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Môžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist