Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

Special poistky
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3 ... 16, 17, 18 ... 23, 24, 25  Ďalšia
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Bojisko / offtopisko
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
tatko Tom
Hifi expert


Založený: 21 február 2016
Príspevky: 2918
Bydlisko: Prievidza

PríspevokZaslal: So apríl 13, 2019 07:33:01    Predmet: Odpovedať s citátom

Nie k vôli jemu. K vôli sebe. Načo sa nechať vtiahnuť do sporu "naozaj"?
Ber to ako zábavu, folklór - nie osobne. Pred 30-40 rokmi som bol tiež taký, že sa všade potešili, keď som zatvoril dvere z druhej strany. Very Happy
Ak som tušil, že sa môžem aj mýliť - o to viac som sa dohadoval o "svoju pravdu".
Niekomu to časom dôjde, niektorým do smrti.
Fórum vnímam ako fórum názorov, z niektorých si môžem robiť posmech no nepestujem si k nim odpor - veď ide o hovno Very Happy

_________________
AKAI AM-69, AKAI CD-62, Thorens TD 115, Philips 70fs363, Topping D10s, UMM380 "TLU"
______
Rozdiely vo zvuku, ktoré nepočujem, mám - áno, presne tam...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
dustin
Hifi inventar


Založený: 06 október 2006
Príspevky: 4857
Bydlisko: Plzeň

PríspevokZaslal: So apríl 13, 2019 07:37:15    Predmet: Odpovedať s citátom

aretax napísal:
doporučujem si prečítať aj fyziku zo strednej školy. Môžno konečne vyvinieš normálny zosilňovač


Bavme se v technické rovině - v čem nejsou zesilovače BVa v souladu se středoškolskou fyzikou? Jak bys to udělal jinak/lépe, aby to odpovídalo?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
aretax
Hifista - pokročilec


Založený: 18 máj 2010
Príspevky: 429
Bydlisko: slovakia

PríspevokZaslal: So apríl 13, 2019 14:24:25    Predmet: Odpovedať s citátom

tatko Tom napísal:
Nie k vôli jemu. K vôli sebe. Načo sa nechať vtiahnuť do sporu "naozaj"?
Ber to ako zábavu, folklór - nie osobne. Pred 30-40 rokmi som bol tiež taký, že sa všade potešili, keď som zatvoril dvere z druhej strany. Very Happy
Ak som tušil, že sa môžem aj mýliť - o to viac som sa dohadoval o "svoju pravdu".
Niekomu to časom dôjde, niektorým do smrti.
Fórum vnímam ako fórum názorov, z niektorých si môžem robiť posmech no nepestujem si k nim odpor - veď ide o hovno Very Happy

Som rád, že to tak berieš. Aj ja to mám ako zábavu, ospravedlňujem sa Ti za porovnanie s "húpacím koníkom". Mýlil som sa, o čom svedčí Tvoj príspevok. Tento raz to nemyslím ironicky, ale smrteľne vážne. Hifi by mala byť pre nás všetkých zábava, napriek rozdielnym názorom. Pretože ja mám od vás iné názory, neprispievam na toto fórum, ale bolo by dobré, keby si to uvedomili aj ostatní členovia s opačným názorom a nebrali tu moje meno nadarmo. Naozaj Ti prajem všetko dobré a verím, že v súkromí by sme sa naozaj vedeli porozprávať.

_________________
112233
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
aretax
Hifista - pokročilec


Založený: 18 máj 2010
Príspevky: 429
Bydlisko: slovakia

PríspevokZaslal: So apríl 13, 2019 14:33:11    Predmet: Odpovedať s citátom

BV napísal:
Odchádza odborník na všetko..
...
Nenahraditeľná strata Wink

Doporučujem kúpiť si húpacieho koníka, aspoň niečo by Ti zvýšilo priemernú hodnotu IQ. Zbytočne si sa namáhal hľadaním v Obchodnom registri. Keby si sa slušne opýtal, sám by som Ti dal túto informáciu. Asi si musel už poriadne zúriť. Ale - ak by si nevedel, tu, na fóre sa táto informácia týka môjho súkromia a súkromné informácie sa podľa pravidiel fóra nesmú zverejňovať. Ten húpací koník by Ti to určite povedal. Nechcem sa znížiť na Tvoju úroveň, aby som sem ťahal informácie z Tvojho súkromia. Vieš, svet je malý a máme spoločných známych. Na doplnenie informácie - už som na dôchodku. Už mi ostáva iba zábava s Tebou a Tebe podobnými tu, na fóre. Zatiaľ to funguje. Nechceš si kúpiť nejaké poistky? Môžem Ti nejaké lacno predať.

_________________
112233
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
BlackBerry
Hifi inventar


Založený: 14 máj 2012
Príspevky: 3237
Bydlisko: nedaleko od Trenčína

PríspevokZaslal: So apríl 13, 2019 14:50:59    Predmet: Odpovedať s citátom

Kdo che si može kupiť aj takuto https://www.hifiathome.de/der-strom/audio-magic-beeswax-ultimate/ Very Happy Cool
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Tico
Hifista - zaslúžilec


Založený: 28 október 2012
Príspevky: 560

PríspevokZaslal: So apríl 13, 2019 16:26:25    Predmet: Odpovedať s citátom

Inu, zaznělo to tady už mockrát, ale za blbost se halt platí Rolling Eyes V daném případě cca 1000-násobek běžné ceny kvalitní pojistky. Ale ten pocit - k nezaplacení! Very Happy
_________________
HTPC/Foobar/Esi Juli@/WaveIO -> BB-DAC -> Customworks HYPA1+Actidamp mk4 -> DPA222Mk3 SE + DPA386SE -> B&W704, Sony ST-SB920QS, Sony CDP-XB930QS, AKG K701mod.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zapa
Hifista - pokročilec


Založený: 13 február 2007
Príspevky: 344
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: So apríl 13, 2019 18:05:50    Predmet: Odpovedať s citátom

aretax, je to smutné, ale ty si klasická ukážka toho čo po 89-tom "lezie" z našeho školstva. Neverím, že si v dôchodku, lebo by si mal aspoň slušnú výchovu.

Naposledy upravil Zapa dňa So apríl 13, 2019 18:07:39, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
tatko Tom
Hifi expert


Založený: 21 február 2016
Príspevky: 2918
Bydlisko: Prievidza

PríspevokZaslal: So apríl 13, 2019 18:07:10    Predmet: Odpovedať s citátom

Pan je na dochodku...
_________________
AKAI AM-69, AKAI CD-62, Thorens TD 115, Philips 70fs363, Topping D10s, UMM380 "TLU"
______
Rozdiely vo zvuku, ktoré nepočujem, mám - áno, presne tam...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zapa
Hifista - pokročilec


Založený: 13 február 2007
Príspevky: 344
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: So apríl 13, 2019 18:08:24    Predmet: Odpovedať s citátom

tatko Tom napísal:
Pan je na dochodku...

To je to čomu neverím.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Kozousch
Hifi inventar


Založený: 09 máj 2009
Príspevky: 4168

PríspevokZaslal: So apríl 13, 2019 18:17:12    Predmet: Odpovedať s citátom

No to by mě fakt zajímalo, jak souvisí vychování se "sametem", školstvím a/nebo s důchodem.


Ale ještě víc by mě zajímaly odpovědi na dustinovy dotazy:
dustin napísal:
aretax napísal:
doporučujem si prečítať aj fyziku zo strednej školy. Môžno konečne vyvinieš normálny zosilňovač


Bavme se v technické rovině - v čem nejsou zesilovače BVa v souladu se středoškolskou fyzikou? Jak bys to udělal jinak/lépe, aby to odpovídalo?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
aretax
Hifista - pokročilec


Založený: 18 máj 2010
Príspevky: 429
Bydlisko: slovakia

PríspevokZaslal: Ne apríl 14, 2019 09:47:30    Predmet: Odpovedať s citátom

Zapa napísal:
aretax, je to smutné, ale ty si klasická ukážka toho čo po 89-tom "lezie" z našeho školstva. Neverím, že si v dôchodku, lebo by si mal aspoň slušnú výchovu.

S tým školstvom s Tebou úplne súhlasím. Neviem, či aj Ty medzi nich patríš, alebo si radšej vôbec neštudoval. Čo sa týka toho, že mi neveríš, neboj sa, to určite prežijem a ani z toho nebudem mať nočné mory. Na mienke ľudí, ktorí sú mi "u prdele" mi totiž vôbec nezáleží.

_________________
112233
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zapa
Hifista - pokročilec


Založený: 13 február 2007
Príspevky: 344
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: Ne apríl 14, 2019 11:03:21    Predmet: Odpovedať s citátom

Kozousch napísal:
No to by mě fakt zajímalo, jak souvisí vychování se "sametem", školstvím a/nebo s důchodem.

Ak tá otázka bola na mňa, tak to môžem vysvetliť z môjho pohľadu. Mám 62 rokov, tak si ešte pamätám, ako to bolo pred 89-tom. Neviem či sa niekedy odvezieš mestskou dopravou, tak to vidíš v prístupe ku starším (mladý sedia s mobilom v ruke a tvária sa, že majú narušené periférne videnie, že nikto starší nie je okolo nich). Robil som v nemocnici na Kramároch a hneď vedľa nemocnici je fakulta, kde študuje kopa mladých ľudí. Keď idú zo školy, tak nevidia okolo seba nikoho zo starých, chorých, matky s deťmi, ktoré boli na vyšetrení u lekára,....
Skús napomenúť psíčkara, ktorého pes "ští" pri vchode do domu, hoci ho môže potiahnúť o 30 metrov ďaľej na trávu, ako zareaguje. Toho čo sa udialo po 89-tom zo správaním je toľko, že by som mohol napísať knihu. Stačí keď sa pozrieš okolo seba nájdeš kopu problémov v medziľudských vzťahov. Aby si niekto nemyslel, že som bývalý komunista, tak ma za socializmu dva razy štb vyšetrovala.
To školstvo sa dostalo do bodu, kde učiteľ dostane po "hube" od rodiča, ak mu dá poznámku za "šikanovanie-vystrájanie" v škole.
Arogancia, ktorá medzi ľudmi vládne je neskutočná. Stačí sa trochu pozerať okolo seba a sám si všimneš, ako to teraz vyzerá. Je to v ľuďoch a moc neverím, že by sa to nejako zmenilo. Stači si tu prečítať "príspevky" niektorých ľudí a sám sa presvedčíš, že aj na malú poznámku reagujú "strelbou", ako na divokom západe.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Kozousch
Hifi inventar


Založený: 09 máj 2009
Príspevky: 4168

PríspevokZaslal: Ne apríl 14, 2019 11:59:28    Predmet: Odpovedať s citátom

Já jsem jen o pár let mladší. Souhlasím s tím, že chování se změnilo. Podle mě ale jen "opticky" - navenek. Pravým důvodem podle mě není pokles slušnosti, ale pokles strachu z následků "neslušného"/nevhodného chování. Za minulé totality ses mohl doživotně vyřídit už jen "nesprávným" chováním na základní škole. Dostalo se ti to do kádrového posudku a skončils u lopaty. V MHD či kdekoli jinde jsi mohl narazit na StBáka, fízla v civilu, udavače či jiného "orgána" a opět nést klidně trvalé následky. Jasně - málokdo si dovolil projevovat či hlásat nenávist veřejně. O to víc se ale nenávist projevovala skrytě a zákeřně - typicky udáváním apod. Mě osobně to tedy lepší opravdu nepřipadalo.

Zjednodušeně řečeno: Míra špatnosti je konstantní. Mění se jen její vnější projevy.

To, že si za minulé totality většina rodičů nedovolila soudit se s učitelem či školou, nebylo proto, že by vždy souhlasila s tím, co konkrétní učitel či škola páchá. Bylo to proto, že to rodiče brali jako součást výchovy dítěte pro jeho budoucí přežití v pokrytecké společnosti. Stačí si vzpomenout na lži, které do nás tlačili v předmětech typu "Občanská výchova". Každé dítě vědělo, že to jsou lži. X-krát zaslechlo rodiče šeptající si za zavřenými dveřmi něco úplně jiného. Na zásadní rozpory mezi hlásanými lžemi a realitou se naráželo všude. Přesto drtivá většina dětí ty lži při zkoušení vědomě papouškovala, aniž by se začervenala. A v dospělosti to fungovalo stejně. Tahle "výchova" mohla někoho dovést ke slušnosti? Podle mě to mohlo naučit maximálně tak k přetvářku a skryté projevy nenávisti.

A hlavně - za vychování lidí narozených po "sametu" můžou lidé narození a "vychovaní" před "sametem"...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
aretax
Hifista - pokročilec


Založený: 18 máj 2010
Príspevky: 429
Bydlisko: slovakia

PríspevokZaslal: Ne apríl 14, 2019 17:54:14    Predmet: Odpovedať s citátom

ZAPA: ja som o rok starší !!!
_________________
112233
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
dustin
Hifi inventar


Založený: 06 október 2006
Príspevky: 4857
Bydlisko: Plzeň

PríspevokZaslal: Ne apríl 14, 2019 18:26:25    Predmet: Odpovedať s citátom

Ptal jsem se na ten zesilovač, na technickou rovinu, nezajímají mě všechny ty žvásty kolem (ze všech stran). Ale zatím ticho po pěšině...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Kozousch
Hifi inventar


Založený: 09 máj 2009
Príspevky: 4168

PríspevokZaslal: Po apríl 15, 2019 08:14:22    Predmet: Odpovedať s citátom

Mě by taky zajímalo, jak by chtěl ezoterik pomocí středoškolské fyziky vylepšit už teď výborný zesilovač. Jenže podle toho jeho zarputilého ignorování opakovaných výzev je asi jasné, že i jemu došlo, že plácnul kravinu a jen čeká, až se na to zapomene...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
BV
Hifi inventar


Založený: 06 október 2006
Príspevky: 5908
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: Po apríl 15, 2019 08:30:06    Predmet: Odpovedať s citátom

citácia:
je asi jasné, že i jemu došlo, že plácnul kravinu a jen čeká, až se na to zapomene...

Nedošlo... Kecá sprostosti ďalej.. http://www.highendforum.cz/viewtopic.php?p=67804#p67804
A niečo v technickej rovine nečakajte, to je mimo jeho "horizontu vedomostí". Rolling Eyes
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Kozousch
Hifi inventar


Založený: 09 máj 2009
Príspevky: 4168

PríspevokZaslal: Po apríl 15, 2019 09:12:18    Predmet: Odpovedať s citátom

Tak alespoň už víte, jak vylepšit Vaše zesilovače: dáte si rande s panem Bernoullim a úplně všude dáte dráty o větším průřezu včetně drátů v pojistkách. Jako bonus dostanete jedničku s hvězdičkou ze středoškolské fyziky za vodoinstalatérský přístup ke konstrukci elektronických zařízení. Laughing

I když z vodoinstalatérského hlediska je to vlastně zbytečné. Když se sníží průřez trubky, tak se zvýší rychlost proudění kapaliny. Podle této "logiky" by se v tenčím drátu zvýšila rychlost "proudění" elektronů, ne? Tak na co silnější dráty? Laughing
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
BV
Hifi inventar


Založený: 06 október 2006
Príspevky: 5908
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: Po apríl 15, 2019 09:49:19    Predmet: Odpovedať s citátom

Ja cestovať v čase neviem, možno to aretax dokáže a dá si rande s Bernoullim (a mohol by tam aj zostať..) Ale to by musel pochopiť rovnicu kontinuity a analogicky vo fyzike (elektrotechnike) pojem prúdová hustota a ostatné súvislosti ako funguje a na čo je poistka. Ak si myslí, že sa "elektróny" v poistke budú pohybovať rýchlejšie úmerne zmenšenému prierezu, s tým mu nepomôžeme.. Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12669

PríspevokZaslal: Po apríl 15, 2019 09:59:34    Predmet: Odpovedať s citátom

Proto pánové při návrhu zesilovačů pozor na parametr Re - Reynoldsovo číslo, znalí už ví.
- Když to s tím drátováním (a zejména u pojistek) podceníte, zvuku to dodá takový nepřehledně vířivý charakter.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
BV
Hifi inventar


Založený: 06 október 2006
Príspevky: 5908
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: Po apríl 15, 2019 10:22:12    Predmet: Odpovedať s citátom

Treba používať poistky s laminárnym profilom drátu a s pozlátenými wingletmi na koncoch. Bude menší indukovaný odpor a zvuk bude plynúť pekne usporiadane. Smile A ušetrí sa energia..
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
opa
Hifi inventar


Založený: 24 február 2007
Príspevky: 11176
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Po apríl 15, 2019 13:31:59    Predmet: Odpovedať s citátom

Myslel jsem, že všichni hifisti jsou zároveň fotografové, ale koukám, že se tu taky potkali dva fandové na lítání. Wink
_________________
Cui bono ?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
BV
Hifi inventar


Založený: 06 október 2006
Príspevky: 5908
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: Po apríl 15, 2019 13:34:14    Predmet: Odpovedať s citátom

Bejvávalo.. Ale len bezmotorové. Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Tico
Hifista - zaslúžilec


Založený: 28 október 2012
Príspevky: 560

PríspevokZaslal: Po apríl 15, 2019 13:48:17    Predmet: Odpovedať s citátom

Laughing Tak po Bernoullim došlo na sousedním fóru i k vysvětlení pomocí analogie s vícero jízdními pruhy, které se před úzkým mostem (pojistkou) sbíhají do dvou Laughing
Teprve toto mi konečně otevřelo oči, protože donutit ty chaoticky se pohybující se elektrony "zipovat" v místě zúžení skutečně není v silách běžné trubičkové pojistky za "20 centů"! Diskontinuity onoho "dopravního proudu" v pojistce pak logicky způsobují nervozitu v projevu např. zešílovače.

_________________
HTPC/Foobar/Esi Juli@/WaveIO -> BB-DAC -> Customworks HYPA1+Actidamp mk4 -> DPA222Mk3 SE + DPA386SE -> B&W704, Sony ST-SB920QS, Sony CDP-XB930QS, AKG K701mod.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12669

PríspevokZaslal: Po apríl 15, 2019 14:07:42    Predmet: Odpovedať s citátom

opa napísal:
Myslel jsem, že všichni hifisti jsou zároveň fotografové, ale koukám, že se tu taky potkali dva fandové na lítání. Wink

Sorry, ale ta věta nedává žádný smysl Very Happy
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
tatko Tom
Hifi expert


Založený: 21 február 2016
Príspevky: 2918
Bydlisko: Prievidza

PríspevokZaslal: Po apríl 15, 2019 14:13:26    Predmet: Odpovedať s citátom

Komu ako Smile
_________________
AKAI AM-69, AKAI CD-62, Thorens TD 115, Philips 70fs363, Topping D10s, UMM380 "TLU"
______
Rozdiely vo zvuku, ktoré nepočujem, mám - áno, presne tam...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12669

PríspevokZaslal: Po apríl 15, 2019 14:36:31    Predmet: Odpovedať s citátom

A jo, já zapomněl, že logika je subjektivní.

- No dobře, tak nebudu se tvářit, že jsem to nepochopil - opa se chtěl prostě jen pochlubit, že ví, co to je Reynoldsovo číslo, a že se používá i v letectví, mimo spousty jiných oborů Laughing
(Ale když už se to nakouslo - jestlipak víte, že letadla lítají líp v zimě, než v létě? Takže jestli se tu nějaký hifista chystá v létě k moři, letadlem mu to moc nedoporučuju.)
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
miero
Hifi inventar


Založený: 08 september 2010
Príspevky: 11428
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Po apríl 15, 2019 15:15:33    Predmet: Odpovedať s citátom

kvoli vyske letovej hladiny, alebo niecoho ineho? teplota tam hore snad nie je az taka odlisna, ze?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12669

PríspevokZaslal: Po apríl 15, 2019 17:56:26    Predmet: Odpovedať s citátom

Když to přeženu, za hodně horkého dne nemusí stačit délka dráhy, aby ses vůbec dostal do vzduchu - je řidší vzduch. Když už nastoupáš a letíš rychle, je to fuk. To jen, aby se nikdo nedivil, že když bude někde opravdu horko, klidně se může stát, že buď řeknou, že se neletí, nebo jedině že by tam každej třetí zůstal - to oni zas umí spočítat Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
aretax
Hifista - pokročilec


Založený: 18 máj 2010
Príspevky: 429
Bydlisko: slovakia

PríspevokZaslal: Po apríl 15, 2019 18:54:42    Predmet: Odpovedať s citátom

BV napísal:
Ja cestovať v čase neviem, možno to aretax dokáže a dá si rande s Bernoullim (a mohol by tam aj zostať..) Ale to by musel pochopiť rovnicu kontinuity a analogicky vo fyzike (elektrotechnike) pojem prúdová hustota a ostatné súvislosti ako funguje a na čo je poistka. Ak si myslí, že sa "elektróny" v poistke budú pohybovať rýchlejšie úmerne zmenšenému prierezu, s tým mu nepomôžeme.. Wink

Rozhodne by som Ťa tu samého nenechal.
https://moodle.uiam.sk/pluginfile.php/7054/mod_resource/content/0/Kapitola_5/El_prud.pdf
Autor je asi blázon, lebo sa vás neopýtal, čo môže napísať.

_________________
112233
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Bojisko / offtopisko Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3 ... 16, 17, 18 ... 23, 24, 25  Ďalšia
Strana 17 z 25

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Môžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Môžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist