Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

Výber slúchadiel
Choď na stránku 1, 2  Ďalšia
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Sluchátka
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Scoop
Hifista


Založený: 22 november 2012
Príspevky: 135

PríspevokZaslal: So máj 25, 2019 18:52:26    Predmet: Výber slúchadiel Odpovedať s citátom

Ahojte, chcel by som kúpiť slúchadlá k zosilovaču Yamaha A-S1100, ale neviem čo si vybrať.
Mal som už doma pár modelov AKG, Sennheiser, ale ani jedny mi nevyhovovali po basovej stránke.
Má niekto nejakú osobnú skúsenosť s vhodnými slúchadlami pre túto Yamahu ?
Viem, že by bolo vhodné riešenie kúpiť slúchadlový zosilovač a k nemu vhodné slúchadlá, ale tomu by som sa rád vyhol nakoľko mám kvalitný prenosný prehrávač a toto hľadám len na posluch ku gramofónu.
Moja predstava je do toho dať cca 200€ . Najviac ma trápi, že neviem nikde nájsť akú impedanciu slúchadiel hľadať k danému zosilovaču.
osobne sa mi pozdávajú https://www.muziker.sk/yamaha-hph-mt8
Chcem určite uzavreté riešenie len sa bojím, že práve štúdiové riešenia zabudli na basovú zložku.
Aký žáner budem počúvať na gramci Rammstein, Beasty Boys, Lana Del Rey, Armin van Buuren, Nirvana, Within Temptation...prenosku mám Ortofon M2 Red a využívam phono predzosilovač z Yamaha zosilovača.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
zdenoeddie
Hifista - pokročilec


Založený: 17 marec 2010
Príspevky: 331

PríspevokZaslal: So máj 25, 2019 19:02:58    Predmet: Odpovedať s citátom

Mozes napisat konkretne ake si uz vyskusal?
_________________
Vacuum Madness
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Scoop
Hifista


Založený: 22 november 2012
Príspevky: 135

PríspevokZaslal: So máj 25, 2019 19:23:31    Predmet: Odpovedať s citátom

Sennheiser HD595, Sennheiser HD650, AKG K553 MKII, AKG Q701, Sony MDR-100ABN. Skúšal som ich aj cez slúchadlový zosilovač BVaudio Headamp, ktorý som vlastnil. Z tých modelov najlepšie hrali tie SONY (počúvané cez kábel), ale stále to nebolo ono.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
bacil2
Hifi expert


Založený: 29 marec 2013
Príspevky: 1429

PríspevokZaslal: So máj 25, 2019 21:07:35    Predmet: Odpovedať s citátom

Scoop napísal:
... stále to nebolo ono.
... venujem sa intenzívnejšie sluchátkovému posluchu už vyše 20-rokov, ale absolútne netuším, že čo by to malo byť to "tvoje ONO"... mimochodom tie Sony sú celkom dobrá voľba, pokiaľ ich zvuk nezačneš zbytočne "kriticky" porovnávať s niečím iným ...
_________________
Suchý ňúter mokrý ven
želáme vám dobrý den
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Scoop
Hifista


Založený: 22 november 2012
Príspevky: 135

PríspevokZaslal: So máj 25, 2019 22:23:54    Predmet: Odpovedať s citátom

Ved to, tazko sa vybera bez moznosti hodit to na moj zosilovac. Yamahu ma malo ktore studio. Kazdy skor ide po absolutnom hi ende, kde uz zo zasady nepojdem , lebo mam na to svoj nazor. Tie Sony pri basovej zlozke na tej yamahe boli velmi prebasovane a doslova som mal dojem, ze boli az velmi vybudene. Ja mam rad vyrazne vysky co sennheiser s bvaudio mali krasne, ale aj tvrdy a presny bass. som uz aj uvazoval nejaky DAC so sluchatkovym zosilom a k tomu sluchadla. Dnes som este skusal len tak koss porta pro a prekvapilo ma to, no len chcem uzavrete riesenie. Vsetko mam v yamaha znacke od sacd az po streamer a k tomu pioneer bluray ktory cita palene sacd-r, ale zvazujem prevodnik k nemu kedze nic z toho co ma yamaha uz dnes nema prevodnik teda pokial nebetiem v uvahu 2000 a 3000 radu.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
bacil2
Hifi expert


Založený: 29 marec 2013
Príspevky: 1429

PríspevokZaslal: So máj 25, 2019 22:58:02    Predmet: Odpovedať s citátom

Hmmm ... to tvoje story Sony vs. Koss na tej Yamehe vôbec nechápem ... to akože KPP neboli na tej Yamahe prebasované ale MDR-100A boli? ... a napr. také KRK KNS8400 alebo Mackie MC-150 si už skúšal?
_________________
Suchý ňúter mokrý ven
želáme vám dobrý den
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Scoop
Hifista


Založený: 22 november 2012
Príspevky: 135

PríspevokZaslal: So máj 25, 2019 23:41:17    Predmet: Odpovedať s citátom

Na vysvetlenie, pri vyssej hlasitosti Sony uz rapcali pri silnejsej basovej zlozke. Koss tento problem nemali, ale tym chybaju vysky. Neskusal som ani jedny s tych Tebou ponuknutych. Ide mi dynamiku zvuku nech je trochu zive, ale problem je ten, ze na tom pocuvam inu hudbu ako tu na akej sa bezne testuju hi end zostavy.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
roberto
Hifi expert


Založený: 03 marec 2007
Príspevky: 2632
Bydlisko: Brno

PríspevokZaslal: Ne máj 26, 2019 06:47:23    Predmet: Odpovedať s citátom

Zkus ještě nějaké Bayery např. 990
_________________
LutaDAC, SPX2010, DPA330 modif.Danhard, Shan E520
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
Scoop
Hifista


Založený: 22 november 2012
Príspevky: 135

PríspevokZaslal: Ne máj 26, 2019 10:41:29    Predmet: Odpovedať s citátom

Uvazoval som nad beyer , tak musim len dalej skusat. Podarilo sa mi dopatrat, ze zosil ma vystup na sluchadla 25mW+25mW, co mi teda zmensuje vyber sluchadiel do 40 ohmov predpokladam. Otazka znie ci to nie je velmi malo a teda nekupit radsej sluchatkovy zosil len predsa.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
J
Hifi expert


Založený: 24 september 2007
Príspevky: 1293
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: Po máj 27, 2019 06:52:10    Predmet: Odpovedať s citátom

Ahoj. Prečo neostať pri Yamahe?
Ja som prešiel z AKG K530 na štúdiové Yamahy HPH-MT220 (už sa nevyrábajú). Prevádzkujem ich na Yamahe AS701 a celkom im to spolu svedčí. Hrajú detailne, povedal by som že si moc nevymýšlajú. Bas je skôr suchší.
Kupoval som ich bez možnosti vyskúšania (len na základe kladných recenzií), ale nelutujem. Oproti Tým AKG K530 majú viac detailu, ale o niečo užšiu scénu. Rozohraním sa prejav ešte o niečo zlepšil, aj priestor je o niečo širší. Počúvam široké spektrum žánrov - od rocku, cez jazz až po klasiku a zvládajú všetko. Teda aspoň ja to tak počujem. Smile Určite sa nájdu aj lepšie sluchátka, ale za tú cenu čo som ich kúpil (dopredávané za polovičnú sumu, niečo cez 100 eur) som dosť spokojný.

Terajšia produkcia: https://europe.yamaha.com/en/products/proaudio/headphones/index.html


Naposledy upravil J dňa Po máj 27, 2019 09:23:03, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
JHradec
Hifista - zaslúžilec


Založený: 29 január 2007
Príspevky: 998

PríspevokZaslal: Po máj 27, 2019 08:20:21    Predmet: Odpovedať s citátom

Koss vyžadují krmit z velmi malé výstupní imperance, záleží jak je ten který výstup pro sluchátka udělaný. Vysokohmová sluchátka, třeba profi AKG nejsou tak náročná.
Samostatně impedance sluchátek z hlediska potřebného výkonu nejsou vodítkem- některé vysokoipedanční modely jsou naopak velmi citlivé. Doporučoval bych nosit si ten vlastní sluchátkáč na zkoušení - ukázaná platí.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Scoop
Hifista


Založený: 22 november 2012
Príspevky: 135

PríspevokZaslal: Po máj 27, 2019 09:44:18    Predmet: Odpovedať s citátom

Dakujem za rady, ja to vidim asi tak, ze zapoziciam Yamaha HPH-MT8 a Beyer nejake modely a k tomu ked budu peniaze a bude to nutne dokupim elektronkovy sluchatkovy zosilovac. Teraz som komplet prerabal kable napajacie, kupoval filter napajaci, repasoval gramo, menil SACD prehravac a musim zabrzdit.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
J
Hifi expert


Založený: 24 september 2007
Príspevky: 1293
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: Po máj 27, 2019 10:11:41    Predmet: Odpovedať s citátom

Ak si dobre pamätám z recenzie tak tieto vyššie modely zosilovačov Yamaha (od 1100) by mali mať sluchátkový výstup robený na dosť dobrej úrovni, mal by mať nejaký svoj vlastný uzavretý obvod, alebo niečo také.
Už tá 701čka hrá cez sluchátka v pohode, tak predpokladám že 1100ka by na tom mala byť ešte lepšie.

Mňa skôr zaujalo že to chceš práve na platne. Z vlastnej skúsenosti musím konštatovať že okrem niekolkých platní čo mám v naozaj špičkovom stave, ostatné moc nie som schopný počúvať cez slúchadlá, keďže v nich vynikne keždý šelest a praskot. Pri posluchu cez repro to až tak nepočuť.
No ale pokial máš len kvalitné LPčky a slušný gramec tak to musí byť super.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Scoop
Hifista


Založený: 22 november 2012
Príspevky: 135

PríspevokZaslal: Po máj 27, 2019 10:37:47    Predmet: Odpovedať s citátom

Pre digitalne nahravky mam Onkyo DP-X1, ale platna je platna a viac menej ich pouzijem urcite aj pre Onkyo.
Gramec nemam ziaden TOP model, manual s vypinanim Dual CS 505-3 Audiophile edition s komplet prekablikovanim ramienka, vyvodom na cinche, vymenene elektro kable s tienenim, kedze posobilo napajanie na audio vystup a skusil som prenosku Ortofon 2M Red, ktoru by som casom urcite vymenil za nieco lepsie. Zvukovo mi na nom nic nechyba, neprekaza.
LP sa snazim kupovat uz len 180gram .
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
bacil2
Hifi expert


Založený: 29 marec 2013
Príspevky: 1429

PríspevokZaslal: Po máj 27, 2019 12:25:54    Predmet: Odpovedať s citátom

... tá Yamaha má samostatný výstupný zosilovač na sluchátka. Z manuálu ale bohužiaľ nie je jasné aký to má výstupný odpor ... takže ťažko bez vyskúšania doporučiť nejaké konkrétne sluchátka


_________________
Suchý ňúter mokrý ven
želáme vám dobrý den
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Scoop
Hifista


Založený: 22 november 2012
Príspevky: 135

PríspevokZaslal: Po máj 27, 2019 12:47:20    Predmet: Odpovedať s citátom

myslel som si, lebo som hladal po internete aj ja a nikde ani zmienka o odpore. Takze len skusat.
Dakujem.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
orhore
Hifista


Založený: 21 február 2010
Príspevky: 117
Bydlisko: Moravskoslezský kraj

PríspevokZaslal: Po máj 27, 2019 15:43:28    Predmet: Odpovedať s citátom

U toho zesilovače Yamaha A-S1100 vede signál z buffer ampu na IO BA15218F. A z jeho výstupu směrem ke konektoru pro sluchátka jde signál přes relé a za ním je zapojen do série odpor 100ohm.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
bacil2
Hifi expert


Založený: 29 marec 2013
Príspevky: 1429

PríspevokZaslal: Po máj 27, 2019 18:09:58    Predmet: Odpovedať s citátom

Hmmm ... takže v podstate "klasika". Veľký výstupný odpor ako pri ľubovolnom obyčajnom integrovanom zosilovači. Škoda, pretože keď už sa s tým sluchátkovým výstupom u Yamahy takto separátne patlali (teda vlastne museli, lebo na tú koncepciu koncáku sa sluchátka pripojiť nedajú), tak to mohli urobiť aj lepšie.

@Scoop: netuším aký máš zvukový (basový) vkus, ale ja osobne by som asi na tom výstupe KPP počúvať noc nedokázal.
... naopak napr. takým KRK KNS8400 veľkosť tej impedancie moc nevadí, pretože sú navrhnuté tak, aby fungovali s dodávanou "analógovou" reguláciou hlasitosti už priamo na kábli.

_________________
Suchý ňúter mokrý ven
želáme vám dobrý den
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Scoop
Hifista


Založený: 22 november 2012
Príspevky: 135

PríspevokZaslal: Po máj 27, 2019 21:11:05    Predmet: Odpovedať s citátom

Cez Koss porta pro som praveze ani nikdy nechcel pocuvat, len som skusal. Skor hladam nieco na cele usi s peknou dynamikou a prijemnym basom. Tak napriklad Rammstein sa bez basov asi pocuvat velmi neda, hlavne ked mi dnes dosiel novy album na LP a cez repro to bol zazitok Smile
Uz som pisal aj do Yamahy, tam tiez ani neskusali, ani nevedia nic poradit, nemaju ani showroom, musim to nejak vymysliet a trosku uz aj stracam iluziu a mozno to necham na sluchatkovy elektronkovy zosil s beyermi nejakymi.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
bacil2
Hifi expert


Založený: 29 marec 2013
Príspevky: 1429

PríspevokZaslal: Ut máj 28, 2019 00:08:05    Predmet: Odpovedať s citátom

Mne napríklad na "klasickom" 100-ohmovom 20mW sluchátkovom výstupe na CD-prehrávači od Tascamu úplne v pohode fungujú Fostexy T50RP Mk3 Wink



@Scoop: musím ale zdôrazniť, že absolútne netuším o čo ide Tebe. Každopádne také veci ako Rammstein a podobné záležitosti ja vôbec, fakt vôbec nemusím!

_________________
Suchý ňúter mokrý ven
želáme vám dobrý den
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
J
Hifi expert


Založený: 24 september 2007
Príspevky: 1293
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: Ut máj 28, 2019 05:41:34    Predmet: Odpovedať s citátom

Scoop napísal:
Uz som pisal aj do Yamahy, tam tiez ani neskusali, ani nevedia nic poradit, nemaju ani showroom,

Nejaké vyššie modely Yamáh by mali mať v Niseli ( https://www.nisel.sk/ ). Možno tam by ti vedeli poradiť. Je to seriózny predajca.

Inak som tuto s "bacilom" riešil podobný problém na susednom fóre:
https://www.hifiroom.cz/post195583.html#p195583
Akurát že ja som vedel parametre, len som tomu prd rozumel.
Tie moje Yamahy HPH-MT220 sú pravdepodobne predchodca tých MT-8 o ktorých uvažuješ. Predpokladám že by mohli mať podobný charakter zvuku.
Ak si z Bratislavy, tak by som ti ich mohol niekedy priniesť nech to spolu vyskúšaš.

P.S. Tiež som ich používal priamo z CD prehrávača aj kazeťáku a žiadny problém.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Scoop
Hifista


Založený: 22 november 2012
Príspevky: 135

PríspevokZaslal: Ut máj 28, 2019 10:18:35    Predmet: Odpovedať s citátom

Chalani vazim si vasu ochotu pomoct.
Uprimne tiez v tejto veci niesom uplne doma a viac menej som mensi samouk s par vystavami za sebou.

@J bol by som rad, keby sa dalo vyskusat to u mna v BA
Nisel samozrejme skusim oslovit.

@bacil2 so mnou je to tazke, bud mi sluchadla zvukovo sadnu, alebo nie. Osobne sa mi velmi pacil zvuk Senn HD595 , ale bol to zvuk bez basovej zlozky. Nehladam nic ine len sluchatka, ktore obstojne zahraju vysky a dodaju k tomu aj normalnu basovu cast, nech si clovek vychutna aj tvrdsiu muziku nie len spev.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
bacil2
Hifi expert


Založený: 29 marec 2013
Príspevky: 1429

PríspevokZaslal: Ut máj 28, 2019 12:23:57    Predmet: Odpovedať s citátom

@Scoop: na tú Tvoju tvrdú muziku by možno sadli tie Mackie MC-150. Majú celkom živý zvuk ... dalo by sa povedať že na môj vkus až moc razantný. Basy a výšky im rozhodne nechýbajú.
https://www.kopfhoerer.de/test/mackie-mc-150/




Vyššie spomínané Yamahy HPH-MT8 vôbec nepoznám a netuším čo by sa od nich dalo očakávať. Je celkom pravdepodobné, že to bude niečo úplne iné ako HPH-MT220.
https://www.kopfhoerer.de/test/yamaha-hph-mt8/

_________________
Suchý ňúter mokrý ven
želáme vám dobrý den
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
J
Hifi expert


Založený: 24 september 2007
Príspevky: 1293
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: St máj 29, 2019 06:38:48    Predmet: Odpovedať s citátom

bacil2 napísal:
Vyššie spomínané Yamahy HPH-MT8 vôbec nepoznám a netuším čo by sa od nich dalo očakávať. Je celkom pravdepodobné, že to bude niečo úplne iné ako HPH-MT220.
https://www.kopfhoerer.de/test/yamaha-hph-mt8/

Je to možné že hrajú inak, ale Yamaha sa vcelku zvykne držať zvukovej filozofie, len s pribúdajúcou cenou by malo pribúdať viac rozlíšenia a drajvu. S toho by som si dovolil hádať že to nejaký priepastný rozdiel asi nebude. Ale kto vie .....
Inak sa mi na tých mt8 celkom páči ten vymenitelný kábel. Šikovná vec (teda ak to nebude vypadávať zo slúchadiel). Už máme doma zopár "mŕtvoliek" kvôli poškodenému káblu, či jacku. Keby to bolo vymenitelné, tak je po probléme, resp. by bol menší.


Scoop - poslal som ti SS.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
bacil2
Hifi expert


Založený: 29 marec 2013
Príspevky: 1429

PríspevokZaslal: St máj 29, 2019 09:23:56    Predmet: Odpovedať s citátom

Question
https://www.head-fi.org/threads/yamaha-mt8-review.882022/

_________________
Suchý ňúter mokrý ven
želáme vám dobrý den
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
sands1
Hifi obsluha


Založený: 13 august 2014
Príspevky: 10

PríspevokZaslal: Št august 15, 2019 19:26:29    Predmet: Odpovedať s citátom

A čo tým chceš povedať?
Ja ti môžem postnúť rovnako napríklad túto recenziu:
https://www.digitaltrends.com/headphone-reviews/yamaha-hph-mt8-headphone-review/

Inak úplný súhlas s "J" Yamaha sa vcelku zvykne držať zvukovej filozofie Exclamation určite odporúčam.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Scoop
Hifista


Založený: 22 november 2012
Príspevky: 135

PríspevokZaslal: Št august 15, 2019 20:32:44    Predmet: Odpovedať s citátom

Pani ja sa priznam, ze som sa este ani nedostal k sluchadlam do dnesneho dna, ale skusim tie Yamaha MT8. Mal som slubene nejake AKG a nakoniec to padlo a od vtedy som mal uplne ine starosti.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
rosemartine
Hifi obsluha


Založený: 03 september 2019
Príspevky: 3
Bydlisko: 3616 Placer Street, Redding, CA 96001 USA

PríspevokZaslal: Po september 09, 2019 11:40:45    Predmet: Odpovedať s citátom

bacil2 napísal:
@Scoop: na tú Tvoju tvrdú muziku by možno sadli tie Mackie MC-150. Majú celkom živý zvuk ... dalo by sa povedať že na môj vkus až moc razantný. Basy a výšky im rozhodne nechýbajú.
https://www.kopfhoerer.de/test/mackie-mc-150/




Vyššie spomínané Yamahy HPH-MT8 vôbec nepoznám a netuším čo by sa od nich dalo očakávať. Je celkom pravdepodobné, že to bude niečo úplne iné ako HPH-MT220.
https://www.kopfhoerer.de/test/yamaha-hph-mt8/


Wow it's very cool headphones.I loved it!

_________________
Best Cryptocurrency Exchanges
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
U.D.O.
Hifi obsluha


Založený: 12 december 2020
Príspevky: 5

PríspevokZaslal: So december 12, 2020 18:05:06    Predmet: Odpovedať s citátom

Chcel by som si nechať poradiť.
Mám už rok sluchátka ATH-M50x
Počúvam rôznu muziku, ale väčšinou melodický Rock, Metal, gitarových mágov ale aj popík, sem tam vážnu hudbu.

S reprobedňami som to asi zabalil, lebo v paneláku je dosť nemožné prevádzkovať "prirodzenú hlasitosť". Kazí to vzťahy.

Aké sluchátka teda zobrať, aby bol počuteľný odstup od M50X čo mám teraz? Pozeral som výpredajové HE 560 za necelých 500,- (stále majú super hodnotenia) Alebo nové Anandy? Prípadne Audeze LCD-2? Tam už je cena o 250-350 vyššia, čo už je na mňa dosť!

A potom otázka, čím to kŕmiť. Na starom AV Yamaha RX-V450 je 6,3 mm výstup, ale to mi asi nikto z odborníkov neodporučí.
Teda aký malý, šikovný zosilovač? Žiadne lampy, len tranzistory. Alebo stačí nejaký nadupaný Hi-res prehrávač, ktorý utiahne takéto sluchátka?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
bacil2
Hifi expert


Založený: 29 marec 2013
Príspevky: 1429

PríspevokZaslal: Ne december 13, 2020 12:22:53    Predmet: Odpovedať s citátom

U.D.O. napísal:
... Na starom AV Yamaha RX-V450 je 6,3 mm výstup, ale to mi asi nikto z odborníkov neodporučí...

... a prečo nie? ... ja by som na tento účel prednostne odporúčal planáry Hifiman HE400i-2020 ... zvuk aj cena je vynikajúca ... a až následne, potom keď Ti náhodou tá Yamaha nebude zvukovo stačiť, tak si dodatočne dokúp zosilovač Wink

_________________
Suchý ňúter mokrý ven
želáme vám dobrý den
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Sluchátka Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku 1, 2  Ďalšia
Strana 1 z 2

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Nemôžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Nemôžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist