Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

Tipy na OZ

 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Zaujímavé súčiastky a zapojenia
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
moses
Hifi expert


Založený: 17 november 2012
Príspevky: 1898

PríspevokZaslal: So jún 29, 2019 17:01:51    Predmet: Tipy na OZ Odpovedať s citátom

Dostal som moznost otestovat Burson Audio V5i Dual operacne zosilovace, nad ktorymi som uz davnejsie uvazoval do Xonara. Zatial som prebehal fora a vyzera, ze to az taka slava neva nebude. Nikde ziadne poriadne merania a ak sa aj nejake objavia, tak vacsinou na divnych pristrojoch. Navyse velakrat som zaznamenal, ze ludia sa stazuju na nestandardne spravanie pri vyssich hlasitostiach (predpokladam, ze kvoli vyssiemu odberu toho OZ). Zaroven som dostal tip na OPA1612, pripadne LME49720/LM4562 ako nahradu za povodne OZ.
Pravdupovediac sa mi moc do toho babrania nechce, tak som sa chcel opytat, ci tu nahodou nema niekto s tymi OZ skusenosti, pripadne na nazor, ci vobec ma zmysel taka zmena, kedze predpokladam, ze rozdiel bude minimalny.

_________________
SET01: PC + CA DacMagic Plus + KRK Rokit 4 G3 SET02: NTB + Echo Indigo IOx + Beyerdynamic DT 831 SET03: HTPC + ASUS Xonar STX + Bryston BP4 + Behringer TRUTH B3030A SET04: MP + AudioQuest Dragonfly Black + Sennheiser HD 25-C II
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Zaujímavé súčiastky a zapojenia Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Nemôžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Nemôžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist