Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

Úroveň "Hifinázory.cz"
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3 ... 24, 25, 26 ... 35, 36, 37  Ďalšia
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Iné
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
aretax
Hifista - pokročilec


Založený: 18 máj 2010
Príspevky: 429
Bydlisko: slovakia

PríspevokZaslal: Ne január 19, 2020 20:01:11    Predmet: Odpovedať s citátom

ipyks napísal:
aretax napísal:
Dasta napísal:
IvaW,
Můžeš, prosím upřesnit, nad čím tak žasneš a co Ti prosím připadá, by někdo neměl být svéprávný?
Máš li opravdu zájem přesvědčit se o vlivu kovových podložek na reprodukci z gramofonových desek, zvuk Tě k sobě na poslech,mám podložek několik z různých tlouštěk a materiálů.
Než se napíše něco o něčí nesvéprávnosti je třeba se napřed přesvědčit, jak se věci mají.
Jsi z Dačic, já jsem asi 40km od Tebe, takže žádný problém.

Tu nikto nemá záujem nič skúšať, aby náhodou nemusel uznať pravdu niekoho iného. Tu sa všetko vie. Ten, kto sa protiví názorom tunajšej "mogučej kučky" , t.j. nelezie im do riti, ten je pocitár, hifi analfabet a ešte má kopec ďalších prívlastkov. Vládne tu absolútna demokracia a sloboda názorov. Má to háčik - tie názory musia byť zhodné s vedúcimi predstaviteľmi tohoto fóra a jednotliví členovia sa uznávajú podľa toho, aká časť tela im trčí zo zadku vedúcich činiteľov. Veľa ráz ani nevedia, čomu pritakávajú. Tu je drôt drôtom, bez ohľadu na jeho vlastnosti (uznávajú sa iba teórie, platné v stredoveku) a slová, ako rezonancia, akustika a pod. sú iba výplody fantázie pocitárov. Najlepšie prístroje sa tu oceňujú podľa ceny, t.j. čím výhodnejší pomer cena/kvalita, tým je lepší. Veď namerané parametre sú rovnaké, ako u násobne drahších prístrojov. O zvuku sa tu nediskutuje, to je iba pocit. Dôležité sú grafy. Čím rovnejší, tým lepší. Predpokladám, že väčšina "geniov" Slovanetu má medzi reprosústavami umiestnené grafy, aby vedeli, ako im to hrá...
(A teraz začne klasický "Slovanet cirkus" - možno aj s vyhrážkami Laughing )
Už sme sa dlho nebavili...


To je asi signifikantní - jeden z "audio-šamanů" se dovolává "pravdy" ... Té své samozřejmě, má na ni patent asi - i když je vedle jak ta jedle a nemůže téměř nic z toho, co tak plamenně tvrdí , relevantně ověřit, dokázat. Mám Ti zase připomenout ten Rowland, "experte" ??? Laughing

Čo sa týka dokázania pravdivosti môjho príspevku - dokázal si ju sám svojou odpoveďou. Čo sa týka Rowlanda - neviem, čo s tých Tvojich žvástov čo si o ňom písal, máš na mysli. Ja ho vlastním, Ty nie. To snáď hovorí samé za seba (ak si ho vôbec niekedy videl a počul).

_________________
112233
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
aretax
Hifista - pokročilec


Založený: 18 máj 2010
Príspevky: 429
Bydlisko: slovakia

PríspevokZaslal: Ne január 19, 2020 20:11:45    Predmet: Odpovedať s citátom

Dasta: ako som písal, tu sa montuje každý do všetkého - to sú tí riťolezi, čo ani nevedia, o čom je reč, ale musia komentovať.
BV: nechápem, aké merania v prípade slipmatu máš na mysli. Čo chceš vlastne merať? Priemer, hmotnosť, mernú hmotnosť, možno vibrácie (doporučujem použiť vibrátor). Dasta jasne hovorí o farbe zvuku, vzdušnosti, priestore...Stále čosi melieš o vernosti zvuku. Ktorý je "ten verný"? Ako ho chceš zmerať? Už som sa to na to pýtal, ale pretože odpoveď nikto z "géniov" tohoto fóra nepozná, jednoducho ste ma vysmiali. Ako znie napr. saxofón najvernejšie, ak v každej miestnosti hrá inak? Ako zmeriaš, či hrá klavír Yamaha, alebo Petrof? Už som sa pýtal, ako zmeriate vzdušnosť, priestor (možno infra metrom), farbu tónu (doporučujem maliarsky vzorkovník a podľa toho určiť, či je fialový, alebo ružový...). Ešte otázka: písal si, že slipmat tlmí vibrácie. Aké vibrácie? Od motora gramofónu, od ramienka, prenosky? Potom máš na hovno gramofón. Slipmat s tým nemá nič spoločné.

_________________
112233
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
ipyks
Hifista - zaslúžilec


Založený: 17 október 2008
Príspevky: 814

PríspevokZaslal: Ne január 19, 2020 20:13:33    Predmet: Odpovedať s citátom

Tak žvástů ? Laughing Máš nějak krátkou paměť...

http://www.highendforum.cz/viewtopic.php?f=63&t=3897&p=70341&hilit=ICEpower&sid=a79b1abd0a1b92566c8840743f389139#p70341
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
merhaut
Hifi expert


Založený: 12 október 2006
Príspevky: 2646

PríspevokZaslal: Ne január 19, 2020 20:43:04    Predmet: Odpovedať s citátom

aretaxi, toho svého "nechápem" se drž. O víc se nepokoušej.
_________________
---
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
aretax
Hifista - pokročilec


Založený: 18 máj 2010
Príspevky: 429
Bydlisko: slovakia

PríspevokZaslal: Ne január 19, 2020 21:39:55    Predmet: Odpovedať s citátom

ipyks napísal:
Tak žvástů ? Laughing Máš nějak krátkou paměť...

http://www.highendforum.cz/viewtopic.php?f=63&t=3897&p=70341&hilit=ICEpower&sid=a79b1abd0a1b92566c8840743f389139#p70341

A čo iné to je? Nepoznám, nepočul som, ale všetko viem...To je zrkadlo všetkých "Slovanet géniov". Ale toto sem nepatrí. Tu sa "riešia" iné perličky. Stále nechápem (ako mi to poradil aj šašo tohoto fóra - Merhaut) Tvoje nič nehovoriace príspevky do tejto geniálnej debaty.

_________________
112233
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
BV
Hifi inventar


Založený: 06 október 2006
Príspevky: 5908
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: Ne január 19, 2020 22:00:05    Predmet: Odpovedať s citátom

2 aretax
Konečne si sa vyfarbil
citácia:
Nepoznám, nepočul som, ale všetko viem..
a spolu s týmto
citácia:
nechápem, aké merania

je to skoro kompletné. Pekná sebakritika. A vibrátor si strč, to snáď budeš vedieť kam.. Rolling Eyes
A jedna faktická: meranie hluku prázdnej drážky, úroveň, spektrum. Hľadaj, uč sa, rozmýšľaj... Ak je teda čím. Čo pochybujem.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
aretax
Hifista - pokročilec


Založený: 18 máj 2010
Príspevky: 429
Bydlisko: slovakia

PríspevokZaslal: Po január 20, 2020 05:33:45    Predmet: Odpovedať s citátom

BV napísal:

A jedna faktická: meranie hluku prázdnej drážky, úroveň, spektrum. Hľadaj, uč sa, rozmýšľaj... Ak je teda čím. Čo pochybujem.

Vidím, že s tým učením a rozmýšľaním si na tom horšie, ako ja. Ako vždy, keď nepoznáš odpovede, je Tvoja reakcia rovnaká. Nič konkrétne, žiadne odpovede, iba útoky. Úryvky, vytrhnuté z konspektu, na to si odborník. Aj to svedčí o Tvojej "vysokej" odbornosti (IQ radšej ani nespomínam). Ale pokoj, chápem, že Ty za to nemôžeš. Asi budeš obeťou "novej doby".

_________________
112233
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
BV
Hifi inventar


Založený: 06 október 2006
Príspevky: 5908
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: Po január 20, 2020 06:58:28    Predmet: Odpovedať s citátom

Aretax, odpovede na úrovne, druh a príčiny tvojich impresíí ( farba zvuku, vzdušnosť, priestor..) a podobných blbostí skutočne nepoznám. A ani ma to nezaujíma, nájdi si na to odborníka. A ak ťa zaujiíma to IQ, tak oficiálne 143..Mne to stačí. A s tou novou dobou, ja som možno jej obeť, keď sa seriem s ľuďmi ako ty, ale ty si ukážkový produkt tej novej doby. Marcel to povedal o tebe ešte veľmi pekne, "Juro je "Exot". A mal pravdu.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PítrsPraha
Hifista - zaslúžilec


Založený: 20 august 2014
Príspevky: 930

PríspevokZaslal: Po január 20, 2020 08:13:19    Predmet: Odpovedať s citátom

BVa napísal:
A ak ťa zaujiíma to IQ, tak oficiálne 143..Mne to stačí. A s tou novou dobou, ja som možno jej obeť, keď sa seriem s ľuďmi ako ty, ale ty si ukážkový produkt tej novej doby. Marcel to povedal o tebe ešte veľmi pekne, "Juro je "Exot". A mal pravdu.


Člověk s IQ 143, který na sklonku svého života skončil tak, že velkou část svého času tráví hejtováním, zesměšňováním, nenávistí v diskusních fórech. Protože tobě to stačí. Zúročení celoživotní moudrosti v podání člověka s IQ 143. To tedy velký klobouk dolů a hluboká poklona. Ani se tvé frustraci nedivím.

Dej své příspěvky přečíst své ženě, dětem, vnoučatům, pokud nějaké máš. Budou na svého chlapa s IQ 143 právem hrdí.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PítrsPraha
Hifista - zaslúžilec


Založený: 20 august 2014
Príspevky: 930

PríspevokZaslal: Po január 20, 2020 08:21:55    Predmet: Odpovedať s citátom

BV napísal:
Aretax, odpovede na úrovne, druh a príčiny tvojich impresíí ( farba zvuku, vzdušnosť, priestor..) a podobných blbostí skutočne nepoznám.


Vidíš, ani IQ 143 ani 40 let praxe ti nestačí k tomu, abys věděl, že barva zvuku není žádná imprese, ale objektivní vlastnost daná poměrem nosného tónu a jeho harmonických, jejich počtu, charakteru, inteznitě. Barva zvuku může za to, že stejná nota zní z různých nástrojů různě.

Ani prostorovost zvuku není žádná imprese. Ta je zase dána poměrem přímého a odraženého zvuku, změnou jeho fáze, zpožděním.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
BV
Hifi inventar


Založený: 06 október 2006
Príspevky: 5908
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: Po január 20, 2020 09:02:08    Predmet: Odpovedať s citátom

Pitrs, nauč sa čítať s porozumením
citácia:
úroveň, spektrum.

odpisovať už vieš. A pokiaľ ide o priestor, odmerať tvoju, aretaxovu... miestnosť na diaľku neviem, ani neviem ako máte momentálne otočené uši, ergo an nepoznám váš "priestor"...
Inak si rovnaký sociopatický "produkt" novej doby ako aretax... A asi vám je na HEF smutno, keď sem stále leziete.. Však si vymieňajte "moudra" a "skúsenosti" tam, my sa tu na tom len bavíme.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Dasta
Hifi obsluha


Založený: 15 apríl 2008
Príspevky: 13
Bydlisko: Pelhřimov

PríspevokZaslal: Po január 20, 2020 09:57:57    Predmet: Odpovedať s citátom

Ano, bavíte se nad ukradenymi příspěvky z cizích for, viz komplet vlákno o Slipmaech, komplet pretazene k vám z HEF, členem, nebo členkou IvaW.
Toje úroveň, co říkáš takovýmto byzantskym metodam, ty takový
strážce čistoty a morálky.
Že se nestyďíte takhle parazitovat, jste jako kukačky a ještě bedete druhé poučovat o slusnosti.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PítrsPraha
Hifista - zaslúžilec


Založený: 20 august 2014
Príspevky: 930

PríspevokZaslal: Po január 20, 2020 09:59:33    Predmet: Odpovedať s citátom

Neznalost, nadavky, urazky.
IQ 143 v praxi.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
merhaut
Hifi expert


Založený: 12 október 2006
Príspevky: 2646

PríspevokZaslal: Po január 20, 2020 11:58:05    Predmet: Odpovedať s citátom

Plcl TYQ, oborový analfabet, co zvládne akorát tak upravovat citace druhých. Tragikomik.
_________________
---
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
BV
Hifi inventar


Založený: 06 október 2006
Príspevky: 5908
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: Po január 20, 2020 12:04:17    Predmet: Odpovedať s citátom

Dasta, neviem čo je ukradnuté.. Je to verejne dostupné fórum a ak tam niečo napíšete, tak sa potom nehanbite za hlúposti, čo tam prezentujete...
Ak nechcete aby to niekto "nehodný " čítal, tak si urobte uzavretý spolok aj s čítaním len pre registrovaných, registráciu až po lustrácii a "pripustení" vhodných členov od admina.. Budete mať "vládu jednej strany" a uzavretý spolok, kde sa môžete nerušene plácať po ramenách a vymienať si draho nadobudnuté "skúsenosti" ...
Bol som tam pred rokmi registrovaný, po vyjadrení admina , že moje názory na niektoré technické nonsensy tam nikoho nezaujímajú, som si zrušil registráciu.. A len sa sledovaním debaty zdiaľky bavím, občas sa zábavu podelím s ostatnými tipom na dobrý fór.. Že niektoré dobre "trafené husi"z HEF chodia gágať sem, za to nemôžem. Wink


Naposledy upravil BV dňa Po január 20, 2020 12:35:57, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
ipyks
Hifista - zaslúžilec


Založený: 17 október 2008
Príspevky: 814

PríspevokZaslal: Po január 20, 2020 12:34:39    Predmet: Odpovedať s citátom

Dasta napísal:
Ano, bavíte se nad ukradenymi příspěvky z cizích for, viz komplet vlákno o Slipmaech, komplet pretazene k vám z HEF, členem, nebo členkou IvaW.
Toje úroveň, co říkáš takovýmto byzantskym metodam, ty takový
strážce čistoty a morálky.
Že se nestyďíte takhle parazitovat, jste jako kukačky a ještě bedete druhé poučovat o slusnosti.


A Tobě to přijde "slušné" , obvinit někoho z krádeže něčeho, co je volně dostupné ?! A Aretaxe, který naopak linkuje slovanet, toho jsi také pokáral? Ne???
Parazitovat na čem ? - na těch Slipmatech ? To je nějaké "now-how" ? Pochopil bych to snad ještě, kdyby Ti ty racionálně laděné příspěvky "bořily obchodní bábovičky" , jinak už raději procitni, protože prosit Tebe ani nikoho jiného , co může nebo nemůže a kam napsat příspěvek, který je nesouhlasný, nikdo nebude...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
ipyks
Hifista - zaslúžilec


Založený: 17 október 2008
Príspevky: 814

PríspevokZaslal: Po január 20, 2020 12:41:07    Predmet: Odpovedať s citátom

A jinak, aby se ty mnou zmíněné gramo-problémy nějak řešily, vzniklo toto:

Laserový gramofon

http://www.elpj.com/
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Odar
Hifi inventar


Založený: 14 december 2009
Príspevky: 3180

PríspevokZaslal: Po január 20, 2020 12:46:24    Predmet: Odpovedať s citátom

Myslim, ze si tu mozeme zopakovat jeden prispevok z poslednej doby
mumu napísal:
Nebolo by ľahšie napísať, že je to kok.. T?

Len ako tak sledujem, vynimky pravidiel fora by sa museli postupne rozsirovat o dalsie a dalsie nicky Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
bh69
Hifista


Založený: 03 december 2010
Príspevky: 133

PríspevokZaslal: Po január 20, 2020 14:18:11    Predmet: Odpovedať s citátom

Přidám do panoptika

http://www.highendforum.cz/viewtopic.php?f=20&t=6415

Nejen, že má vliv SSD vs. plotna, ale i různé druhy SSD mezi sebou. Některé jsou pro audio nepoužitelné, jiné vcelku ok a jiné výtečné. Je třeba se zaměřit na typ pamětí SLC vs. MLC, TLC, QLC atd. čím kompromisnější (a levnější) typ, tím horší zvuk.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Dasta
Hifi obsluha


Založený: 15 apríl 2008
Príspevky: 13
Bydlisko: Pelhřimov

PríspevokZaslal: Po január 20, 2020 16:12:27    Predmet: Odpovedať s citátom

Skypi,
Ano volně dostupné, to ano ,ale vtom fóru ve kterém to vzniklo, prosím nic proti tomu, ale jako člen HF to přetáhnout jinam, kde to předhodí k dehonestaci je svinstvo a zlodějna a můžete se tisíckrát zaříkávat svobodností a volnosti přístupu na netu.
I na netu platí pravidla slušného chování, ale kdenic není, ani smrt nebere, že.. Ohledně tvého včerejší příspěvku o high end pionýrech bych podotkl, že už v MicroSeiky věděli, že kus mědi je na talíř nejlepší.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
aretax
Hifista - pokročilec


Založený: 18 máj 2010
Príspevky: 429
Bydlisko: slovakia

PríspevokZaslal: Po január 20, 2020 16:19:08    Predmet: Odpovedať s citátom

PítrsPraha napísal:
Neznalost, nadavky, urazky.
IQ 143 v praxi.

To IQ neber vážne. Už tu o tom bola reč. Keď mu merali IQ, boli tam 4 ľudia a to IQ bolo spolu pre všetkých štyroch. Navyše im ho merali dreveným colštokom, čo nie je veľmi presné meradlo.

_________________
112233
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
BV
Hifi inventar


Založený: 06 október 2006
Príspevky: 5908
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: Po január 20, 2020 16:44:26    Predmet: Odpovedať s citátom

Dasta
citácia:
I na netu platí pravidla slušného chování, ale kdenic není, ani smrt nebere, že..

Dvaja "čestní členovia" HEF sú tu skutočne ukážkovým príkladom slušnosti Rolling Eyes
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
bubuxin
Hifi expert


Založený: 01 marec 2007
Príspevky: 2885
Bydlisko: Žiar nad Hronom

PríspevokZaslal: Po január 20, 2020 21:54:43    Predmet: Odpovedať s citátom

Tu je krásne vidieť dvojaký meter, nová doba. Pocitári môžu kľudne nadávať odborníkom, hodnotiť ich prácu a život..... Beda až by to bolo naopak. Naopak stačí aby odborník zhodnotil kvality vlastneného prístroja, prípadne vyjadril pochybnosť nad rôznymi podložkami, "zemnením" do kvetináčov, a hneď je vykázaný niekam.
Čo tak použiť wenge napríklad pod registračnú pokladňu, alebo v aute pred jazdou demagnetizovať palivo v nádrži kvôli nižšej spotrebe? Ja som to vyskúšal a za deň som mal v pokladni o 3 € viac a auto mi jazdí so spotrebou 1 liter na 100 km.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
mumu
Hifista - pokročilec


Založený: 14 január 2011
Príspevky: 277

PríspevokZaslal: Po január 20, 2020 23:23:17    Predmet: Odpovedať s citátom

Všetkým uniká jedna vec - páni z HEF sem môžu prísť a kopať ako besné kobyly a nikto ich nezabanuje, ako sa to stále deje na ich fóre. Tak nech si to vážia a nech sa tu uvoľnia, o chvíľu musia nazad a potľapkať po pleci svojho guru a ostatných spolubojovníkov, ako zas posunuli zvuk o osem levelov vďaka kvetináčom.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
aretax
Hifista - pokročilec


Založený: 18 máj 2010
Príspevky: 429
Bydlisko: slovakia

PríspevokZaslal: Ut január 21, 2020 06:08:58    Predmet: Odpovedať s citátom

Tebe uniká základný fakt: Tvoje fórum, vaše fórum, naše fórum...Je to verejné fórum, ktorého vlastníkom, ani zakladateľom Ty nie si. Si ten posledný, komu prináleží hodnotiť členov. Ešte Ti uniklo, že tí, ktorí Ti tak vadia, sú taktiež členmi tohoto fóra (asi by inak nemohli sem písať). Na vysvetlenie: na fungovanie HEF sa skladajú každý rok jeho členovia. Doporučujem, aby si si založil vlastné fórum a rozhodovanie o členoch a príspevkoch budeš mať plne v rukách. A na záver - čo by ste u bez našich príspevkov robili. Veď okre tohoto vlákna tu nič nefunguje...
_________________
112233
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
BV
Hifi inventar


Založený: 06 október 2006
Príspevky: 5908
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: Ut január 21, 2020 07:54:29    Predmet: Odpovedať s citátom

Aretax, choď oblažiť HEF komunitu nejakým ďalším objavom... Slipmat z lešteného lajna si už vyskúšal? Alebo podložky pod káble z rovnakého materiálu, to bude dobre tlmiť vibrácie, nie?....Neskúsíš, nevieš... Však keď sa tam delíte o skúsenosti, ktoré vás stoja toľko námahy a peňazí.. Budete mať ďaľšiu cennú " skúsenosť", tak ako všetky podobné skúsenosti aj táto bude stáť za ....a bude hodná tvojho génia " highendu" , my si to tu nezaslúžime.. Kľudne si ich nechajte na HEF. Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
mumu
Hifista - pokročilec


Založený: 14 január 2011
Príspevky: 277

PríspevokZaslal: Ut január 21, 2020 08:17:20    Predmet: Odpovedať s citátom

Aretax-- Ďakujem za cenné rady, s vďakou ich odmetam. Nikto mi na fórach nevadí, mám iné veci na práci, ale s Tebou sa tak výborne dá pokecť, že sem tam neodolám.
Ať Ti to hraje!!
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
bubuxin
Hifi expert


Založený: 01 marec 2007
Príspevky: 2885
Bydlisko: Žiar nad Hronom

PríspevokZaslal: Ut január 21, 2020 09:52:54    Predmet: Odpovedať s citátom

aretax napísal:
Veď okre tohoto vlákna tu nič nefunguje...

Bo už máme všecko porobené.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
moses
Hifi expert


Založený: 17 november 2012
Príspevky: 1898

PríspevokZaslal: Ut január 21, 2020 10:04:45    Predmet: Odpovedať s citátom

Very Happy
_________________
SET01: PC + CA DacMagic Plus + KRK Rokit 4 G3 SET02: NTB + Echo Indigo IOx + Beyerdynamic DT 831 SET03: HTPC + ASUS Xonar STX + Bryston BP4 + Behringer TRUTH B3030A SET04: MP + AudioQuest Dragonfly Black + Sennheiser HD 25-C II
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PítrsPraha
Hifista - zaslúžilec


Založený: 20 august 2014
Príspevky: 930

PríspevokZaslal: Ut január 21, 2020 13:00:15    Predmet: Odpovedať s citátom

bubuxin napísal:
aretax napísal:
Veď okre tohoto vlákna tu nič nefunguje...

Bo už máme všecko porobené.


Z tvých příspěvků ta pohoda a spokojenost jen sálá... Smile .
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Iné Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3 ... 24, 25, 26 ... 35, 36, 37  Ďalšia
Strana 25 z 37

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Môžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Môžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist