Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

Sennheiser HD800
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3 ... 16, 17, 18

Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Sluchátka
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
xmarek
Nádejný hifista

Založený: 16 január 2011

PríspevokZaslal: Ut september 10, 2013 10:04:08    Predmet: Odpovedať s citátom

Důvod proč podražily HD800 je snad zřejmý nebo ne? Prostě potřebovali někam vecpat HD700. Žvásty o podražených surovinách jsou pouze hloupou výmluvou. A nevěřím ani tomu, že by byl nějaký rozdíl ve starých HD800 a těch údajně nových.
Bína
Hifista - pokročilec

Založený: 24 marec 2009

PríspevokZaslal: Ut september 10, 2013 13:05:40    Predmet: Odpovedať s citátom

Podle mě viděli konkurenční modely za 2000$, tak si řekli, proč by HD800 nemohli stát stejně. Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
palipol
Hifista - zaslúžilec

Založený: 19 február 2007

PríspevokZaslal: Ut september 10, 2013 13:19:27    Predmet: Odpovedať s citátom

Bína napísal:
Podle mě viděli konkurenční modely za 2000$, tak si řekli, proč by HD800 nemohli stát stejně. Smile

Prečo nie rovno 2013€? Mohli by sa volať HD2013 a potom rok čo rok o číslo vyššie a o 50€ drahšie...Priaznivci značky by to isto privítali, fanatici by zakladali zbierky ročníkov ako vinotéku. To by bol obrat!
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Jibu
Hifista - pokročilec

Založený: 23 február 2010

PríspevokZaslal: Pi september 13, 2013 21:09:03    Predmet: Odpovedať s citátom

Myslím ze Hifiman dotírá a cena půjde spíše dolu.
Návrat hore
xmarek
Nádejný hifista

Založený: 16 január 2011

PríspevokZaslal: So september 14, 2013 07:34:57    Predmet: Odpovedať s citátom

Když se podívám na seriové číslo svých HD-800 a dobu kdy jsme je kupoval tak je zcela zřejmé, že se ty sluchátka neprodávají v nějakých extra velkých množstvích. A toho si je Sennheiser vědom. Když k tomu připočtu jméno této firmy v porovnání např. s HifiMANem tak asi není co řešit. Jen tak náhodou jsem se mrkl na Amazon a tam jsou HifiMan-y HE 6 levnější než HD800 bez ohledu na to kolik stojí u nás. Takže si myslím, že ten cenový posun směrem dolů (v naších končinách) u HiFiMANů je celkem logický.
Jibu
Hifista - pokročilec

Založený: 23 február 2010

PríspevokZaslal: Ut september 24, 2013 09:45:41    Predmet: Odpovedať s citátom

Pokud někdo mate zájem :http://www.midi.cz/inzerat/129094/sennheiser-hd-800/ nebo http://www.htpshop.cz/htpshop/eshop/35-1-SLUCHATKA/0/5/224-Sennheiser-HD-800
Návrat hore
soundgarden
Hifi obsluha

Založený: 01 február 2012

PríspevokZaslal: Ut september 15, 2015 10:38:55    Predmet: Odpovedať s citátom

Ľudia majte rozum tri strany k veci ....
http://www.konzervativnyvyber.sk/zamiloval-sa-do-fica-preplo-mu/16045/ a aký je aktívny svojou komunistickou propagandou na FB. !!!!
http://www.konzervativnyvyber.sk/fico-jugend-alebo-psychopati/10208/

Homer Simpson
Hifista - zaslúžilec

Založený: 29 február 2012

PríspevokZaslal: Ut september 15, 2015 11:39:17    Predmet: Odpovedať s citátom

Ach ten Záhoranský. Megapuke
Návrat hore
palipol
Hifista - zaslúžilec

Založený: 19 február 2007

PríspevokZaslal: St september 16, 2015 07:42:28    Predmet: Vpred Odpovedať s citátom

Fúú, tomu hovorím široký intelektuálny záber. Mnoho ľudí, nevediac čo zo sebou skončilo v politike. Vladeno vie, čo robí. Rolling Eyes
Návrat hore
gazy
Hifista - pokročilec

Založený: 07 február 2010

PríspevokZaslal: St september 16, 2015 19:14:05    Predmet: Odpovedať s citátom

No, radšej nedráždite hada bosou nohou, lebo sa nám tu zase rozpíše...
Návrat hore
TigiGold
Hifista - pokročilec

Založený: 24 júl 2008

PríspevokZaslal: Ne apríl 24, 2016 21:12:19    Predmet: Odpovedať s citátom

Talentovaný kluk. Nacvičil se na Sennheiserech HD800 a tyto svoje obsáhlé propagandistické zkušenosti uplatnil ve prospěch veřejného blaha:D
FREDDIE1
Hifi obsluha

Založený: 27 február 2013

PríspevokZaslal: Št november 16, 2017 13:51:36    Predmet: Sennheiser HD800 nebo HD800S Odpovedať s citátom

Dobrý den. Má někdo na Moravě tato sluchátka? Rád bych si je pořídil, ale chtěl bych si je nejprve poslechnout. Děkuji. S pozdravem, Honza Nevrlý.
Návrat hore
moses
Hifi expert

Založený: 17 november 2012

PríspevokZaslal: Št november 16, 2017 14:11:27    Predmet: Odpovedať s citátom

A to ste tu este nevideli vsetko Wink

https://www.digibooks.sk/files/stanovisko_k_pocinaniu_mgr_vladimira_zahoranskeho.htm

http://www.centrumpronevidome.cz/doc/stanovisko_k_pocinani_pana_Zahoranskeho.pdf

SET01: PC + CA DacMagic Plus + KRK Rokit 4 G3 SET02: NTB + Echo Indigo IOx + Beyerdynamic DT 831 SET03: HTPC + ASUS Xonar STX + Bryston BP4 + Behringer TRUTH B3030A SET04: MP + AudioQuest Dragonfly Black + Sennheiser HD 25-C II
Návrat hore
zahoransky
Hifista - zaslúžilec

Založený: 28 december 2008

PríspevokZaslal: So máj 16, 2020 04:26:21    Predmet: pozdrav Odpovedať s citátom

Zdravím všetkých priateľov a priaznivcov hifi a sluchátok, dostal som pred pár dňami správu od jedného z vás že vám roky veľmi chýbam. Ako to už v živote chodí, času mám podstatne pomenej a musím sa venovať viacej rodine, starostlivosti v rodine apod. Práca, rodina tak viete ako. Rád počúvam hudbu a sluchátka pri rodine sú dôležité. Chcel som pred časom urobiť comeback ale časovo to nejde. Ale myslím na vás a nech sa vám darí. Ak bude možnosť na high endoch rád sa s vami stretnem a pokecáme.

Čo sa týka linkov čo tu dávate s info o mne, viete najprv treba informácie OVERIŤ a prečítať aj stanovisko z DRUHEJ strany než púšťať prach hlúpe hoaxy. Konzervatívny výber bol brak ktorý zakapal. Podobne ako kaviareň Caffe u Krajniaka ktorý je žiaľ dnes ministrom Smile

godz
Hifista - zaslúžilec

Založený: 05 máj 2007

PríspevokZaslal: So máj 16, 2020 07:44:55    Predmet: Odpovedať s citátom

Vitaj späť priateľu! Nezabudli sme na teba. Smer už dodýchava, tvoji chlebodárci zo Súmračnej zrejme zanedlho pôjdu sedieť tak je treba si nájsť nejaký iný druh zábavy ako nekonečné oslavné ódy na ich "činnosť". Smile
Návrat hore
zahoransky
Hifista - zaslúžilec

PríspevokZaslal: So máj 16, 2020 16:18:12    Predmet: GODS, viacej premýšľaj než niečo urobiéš :) Odpovedať s citátom

GODS – áno som straník a som na to hrdý. Počuj, ak som dostal nejaké peniaze zo Súmračnej tak ti dám z nich 70 percent Smile Žiaľ, nedostal som ani cent a ani by som nezobral. Nie som troll. Ja roky hovorím padni komu padni. Ak niekto kradol zo SMERákov nech skončí v base. LENŽE ty chceš „basu“ pre tých ktorých nenávidíš ovšem ti vôbec nevadí premiér usvedčený daňový podvodník ktorý na daňový podvod nemal problém zneužiť vlastnú mater. Tebe nevadí predseda parlamentu Borisko ktorý je na mafiu spriaznený najviac ako len môže byť. Tebe nevadí Andrej Kiska ktorý je ťažký daňový podvodník, DPH podvodník, pozemkový podvodník, motaj okolo mafie, úžerník apod. Pre nich spravodlivosť nemá existovať? A čo Dano Lipšic ktorého asi chceš aby bol generálny prokurátor. Vieš aká spravodlivosť potom bude keď TY sa budeš potrebovať domáhať svojich práv lebo tvoj biznis vadí konkurentovi? Nad tým sa zamysli.

Druhá vec, pri moci je toľko tebou vysnená chcená alternatíva. Pozri sa čo si dostal. To, že vláda je profesionálne odborne schopná riadiť štát, vie podať profesionálny výkon nie je samozrejmosť. Viď Milan Krajniak ktorému aj kaviareň Caffe u Krajniaka blízko prezidentského paláca skrachovala skapala. Opýtaj sa živnostníkov čo hovoria na vyplácanie podpory v čase koronakrízy Smile To, že vláda vie robiť zodpovednú rozvojovú politiku, realizovať projekty ... nie je samozrejmosť. Ty si čakal, že to dobré čo smeráci robili bude automaticky samozrejmosť v novej vláde s prídavkom na ktorý si naletel. Lenže žiaľ takto veci nefungujú a dostal si vládu kde premiér je psychopat, Remišová oblasť IT a eurofondov čomu rozume bábkoherečka menej ako kvantovej fyzike, ministrov diletantov ktorí rezortom nerozumejú skoro vôbec, Budaja táraja apod. Grendel, Naď ktorí boli trestne stíhaní a zrazu pár dní pred voľbami vśetko zrušené.

GODZ – skôr ako začneš nadávať na vládu, spytuj poriadne svedomie TY sám ako je možné že si sa ty nechal tak lacno oklamať, natlačiť bludy klamstvá do hlavy, počúval novinárske presstitútky ako Monika Tódová, Bardy, Vagovič ... namiesto toho aby si sa nedal oklamať. Sám si polož otázku prečo si nevidel riziká, pýtaj sa Tódovej prečo nepísala na druhú stranu že pozor pozor. Ľahké bolo voliť pre túto koalíciu, veľmi, veľmi, veľmi ťažké bude však dopad tohto divokého vládnutia tohto zlepenca a TY na to veľmi doplatíš. A to ja vravím, padni komu padni. Ak kradli nejakí SMERáci, nech skončia v base. Ale rovnako aj Andrej Kiska, Dano Lipšic, Boris Kollár apod.

zahoransky
Hifista - zaslúžilec

PríspevokZaslal: So máj 16, 2020 16:29:06    Predmet: Radšej sa opýtaj v prvozdroji než uveríš na LOŽ Odpovedať s citátom

Moses – skôr ako nejaký pamflet nájdeš najprv si OVER FAKTY. Pozri na mojom Facebookovom profile stanoviská k týmto pamfletom. Vieš, hlúpy človek sa nechá lacno oklamať na takéto bludy lebo neobľubuješ mňa. Ja ti posielam kontakty priame na pisateľov tých pamfletov a sám polož otázky nech ti zodpovedia. Sám uvidíš akí sú to klamári ...

Pamflet Digibooks
Peter Grosser - 0903 441 899, gp1@nextra.sk, Žitavská 4 Bratislava, predseda OZ Infoblind
Róbert Vojdán - 0944 010 731, robov@digibooks.sk, Trenčianska Teplá, správca knižnice

Pamflet ÚNSS:
Branislav Mamojka - 0905 469 651, mamojka@unss.sk, Sekulská 1, predseda ÚNSS (žiaľ až 30 rokov)
Martin Dithalm – 0948 535 580, tyflocomp@tyflocomp.sk, konateľ Tyflocomp s.r.o., Sekulská 1, manžel dcéry predsedu ÚNSS
Peter Teplický - 0903 555 736, teplicky@unss.sk, riaditeľ CETIS ÚNSS v centrále ÚNSS
Michaela Hajduková - 0905 361 840, hajdukova@nrozp.sk, metodička prístupnosti v CETISe v Bratislave

Pamflet Tyflocentrum Brno:
Hana Bubeníčková - bubenickova@tyflocentrum.cz, +420 774 715 100, riaditeľka (od vzniku)

Pamflet STOPKA n.o.
Roman Martinovič - 0915 732 123, roman.martinovic@stopka.sk, konateľ OPORA s.r.o. a riaditeľ STOPKA n.o. v Ružomberku

Všetky tieto kontakty uvádzam plne legálne plne v súlade s GDPR nakoľko sú (boli) dlhodobo online voľne dostupné na webe zaradené vedome slobodne uvedenými osobami takže citujem iba údaje ktoré stratili ochranu voľným zverejnením.

Na mojom profile na Facebooku som dal stanoviská a HLAVNE faktové dôkazy k tvrdeniam, listiny, dôkazy apod. Všetko čo som tvrdil mám vyzdrojované a doložené na rozdiel od zvratkov týchto klamárov ktorí skrachovali, zlyhali a takto si ventilovali svoje mindráky lebo nevedeli si priznať chybu z vlastnej strany. Takže tak.

tatko Tom
Hifi expert

Založený: 21 február 2016

PríspevokZaslal: So máj 16, 2020 18:43:07    Predmet: Odpovedať s citátom

zahoransky - uľavilo sa Ti?
Návrat hore
zelenac
Hifista

Založený: 13 december 2006

PríspevokZaslal: Po máj 18, 2020 09:53:18    Predmet: Odpovedať s citátom

P. Zahoransky, uznavam, ze nemate lahky zivot. To vas ale neospravedlnuje, ze ste zastanca predch. vlady. Taka zbierka kreatur a svini vsetkeho druhu sa dlho profilovala. Ak to tak nevidite, vas problem. Sem to ale netahajte.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
miero
Hifi inventar

Založený: 08 september 2010

PríspevokZaslal: Po máj 18, 2020 09:58:06    Predmet: Odpovedať s citátom

Toto je vlakno o sluchadlach, ze ano?
Návrat hore
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Sluchátka Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3 ... 16, 17, 18
Strana 18 z 18

Prejdi na: