Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

Repro kabel Supra Sword

 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Kabeláž
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
davzim
Hifi obsluha


Založený: 20 január 2007
Príspevky: 23
Bydlisko: Uherské Hradiště

PríspevokZaslal: So február 10, 2007 16:05:01    Predmet: Repro kabel Supra Sword Odpovedať s citátom

Zdravím pánové, má někdo tady jakoukoli zkušenost s těmito kabely?? Vážně uvažuji o upgradu svých supra Ply 3.4, ale jak jsem tak brouzdal kromě nějakých recencí s hifi choice žádná praktická zkušenost Confused
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Leroj
Hifi obsluha


Založený: 07 december 2006
Príspevky: 20

PríspevokZaslal: So február 10, 2007 16:19:11    Predmet: Odpovedať s citátom

davzim:
jenom dotaz - ty Supra Ply 3.4 ti přijdou nekvalitní, že chceš upgradovat ?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
davzim
Hifi obsluha


Založený: 20 január 2007
Príspevky: 23
Bydlisko: Uherské Hradiště

PríspevokZaslal: So február 10, 2007 16:24:34    Predmet: Odpovedať s citátom

To v žádném případě, ale nedávno jsem pořídil nové Focaly 1027be tak mi jen tak hlodáv hlavě, jestli by si nezasloužily lepší kabely Very Happy Znáš ten pocit, kdy se člověk snaží mít co nejvyrovnanější sestavu se vším všudy Smile

Jinak ty Ply 3.4 jsou skvělé kabely namám proti nim vůbec výhrady, ale na druhou stranu jsem neslyšel na své aparatuře žádné kabely v cenové hladině 15 t +
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
jardag
Hifista - zaslúžilec


Založený: 05 október 2006
Príspevky: 685
Bydlisko: Čr

PríspevokZaslal: So február 10, 2007 21:14:37    Predmet: Odpovedať s citátom

Můžeš začít zkušebním připojením kvalitního koaxu. Takového co má u stínění uvedeno 100%. Bývá to kovová folie + oplet. Průřezy bývají nad 4mm2
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
kamelot
Hifi obsluha


Založený: 29 január 2008
Príspevky: 49

PríspevokZaslal: Ut január 29, 2008 13:48:29    Predmet: Re: Repro kabel Supra Sword Odpovedať s citátom

[quote="davzim"]Zdravím pánové, má někdo tady jakoukoli zkušenost s těmito kabely?? Vážně uvažuji o upgradu svých supra Ply 3.4, ale jak jsem tak brouzdal kromě nějakých recencí s hifi choice žádná praktická zkušenost :?[/quote]


Měl jsem možnost půjčení repro kab. Supra Sword. Hraju na Supra PLY3,4/S a po zapojení jsem zvukový přínos Swordu neslyšel. Provedením je ale opravdu supra. Komp. Audio Analogue Maestro 192/24 cd, Audio Analogue Maestro Settanta int. amp, repro Xavian XN-250Evoluzione.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
mendo
Hifi obsluha


Založený: 10 marec 2008
Príspevky: 18
Bydlisko: Súča

PríspevokZaslal: St marec 26, 2008 20:46:29    Predmet: Re: Repro kabel Supra Sword Odpovedať s citátom

Měl jsem možnost půjčení repro kab. Supra Sword. Hraju na Supra PLY3,4/S a po zapojení jsem zvukový přínos Swordu neslyšel. Provedením je ale opravdu supra. Komp. Audio Analogue Maestro 192/24 cd, Audio Analogue Maestro Settanta int. amp, repro Xavian XN-250Evoluzione.[/quote]

Co viem Xavian pouziva pre vnutornu kabelaz Supra Ply 2.0 preto mozno nebol pocutelny posun. na drahsich repro by ten rozdiel mozno uz bol pocut
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Kabeláž Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Môžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Môžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist