Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

Nastavenie pinov pre Clearadio Smart Phono V2

 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Predzosilňovače
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Stanohlohovec
Hifista


Založený: 07 máj 2017
Príspevky: 110

PríspevokZaslal: St júl 15, 2020 15:06:31    Predmet: Nastavenie pinov pre Clearadio Smart Phono V2 Odpovedať s citátom

Poprosím o radu. Vlastním gramec Clearaudio V2 osadený povodnou /v zmysle, že išlo o prvú generáciu/ drevenou prenoskou MM Virtuoso / tea nie V2/. Predzosík mám Smart Preamp Clearauidio. Doteraz som nechal nastavenie pinov na spodku preampu v defaultnem stave - ale to bol robené pre povodnú prenosku, teda MM Concept V2. Skúšal som z rôznych materiálov vyčítať ako nastavíť odpor, aj som hodnoty prepol, ale nepoznám absolutne žiadny rozdiel ani v zvuku, ani v sile signálu, takže počítam, že som to spravil nezmyselne, bez účinku. Vie mi niekto poradiť ako majú byť tie switche prepnuté pre tento konkrétny typ prenosky? Vopred veľmi ďakujem..
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Predzosilňovače Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Nemôžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Nemôžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist