Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

Recenze ILLU3
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Reprosústavy
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
MaG
Hifi expert


Založený: 11 január 2014
Príspevky: 1474

PríspevokZaslal: Pi september 18, 2020 17:29:47    Predmet: Odpovedať s citátom

Soaron napísal:
...ak zoženieme vhodnú miestnosť, tak môžeme porovnávať do aleluja.

vhodná miestnosť by malo byť to, v čom sa takéto reprosústavy bežne počúvajú. Teda bežná obývacia izba s primeranou akustikou.
Teda nie nejaký "kultúrny dom", pretlmená "posluchovka", či vonkajší priestor bez odrazov. A natočenie reprosústav má byť typické pre ich konštrukciu. V tomto prípade odlišné.

Ak by to nebolo pre mňa ďaleko, tiež by som si to rád vypočul a porovnal.


Naposledy upravil MaG dňa Pi september 18, 2020 21:11:40, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Soaron
Hifi expert


Založený: 27 december 2015
Príspevky: 1923

PríspevokZaslal: Pi september 18, 2020 20:11:14    Predmet: Odpovedať s citátom

OK. Ak teda poskytnete Vašu obývačku, tak môžeme kľudne aj tam. Len predpokladám, že väčšina hifistov nebude chcieť vo svojej obývačke hostiť viac ako 2-3 ľudí. Preto som mal na mysli skôr nejakú zašitú kvázi posluchovku, ktorá neslúži zároveň ako obývačka a kde ani po hodinách nebude 5-6 osôb prekážať.
Ja by som netrval ani na slepom teste, ten mi je v tomto momente ukradnutý. Hlavne by som chcel vedieť, či a aký rozdiel by sme na prvý pokus počuli.

_________________
PC - DIY silver USB - Denafrips Pontus II - DIY silver XLR - BVa PA300SSE - DIY silver XLR - BVa PRE 1 - Atohm Zef Max - STH12
PC - Drop SDAC balanced - Drop THX AAA™ 789 - HE-560
Sony WH-1000XM4
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
miero
Hifi inventar


Založený: 08 september 2010
Príspevky: 11497
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Pi september 18, 2020 20:59:15    Predmet: Odpovedať s citátom

Tych 5-6 osob v miestnosti tiez nevytvori prostredie v akom "sa takéto reprosústavy bežne počúvajú".
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MaG
Hifi expert


Založený: 11 január 2014
Príspevky: 1474

PríspevokZaslal: Pi september 18, 2020 21:11:01    Predmet: Odpovedať s citátom

Soaron napísal:
Hlavne by som chcel vedieť, či a aký rozdiel by sme na prvý pokus počuli.

Lenže nestačí len zistiť rozdiely (tie určite budú). Dôležité je tie rozdiely správne vyhodnotiť a posúdiť ich výhody, či nevýhody. A to súvisí s akustikou prostredia.

Nemusí to byť priamo "obývačka". Len priestor podobných rozmerov a s podobnou akustikou.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
BlackRider
Hifista - pokročilec


Založený: 11 november 2007
Príspevky: 265
Bydlisko: poblíž Brna

PríspevokZaslal: Pi september 18, 2020 21:12:34    Predmet: Odpovedať s citátom

Asi by to ani nemusel být slepý test, jen prostě rychle přepínat mezi bednami a mít na obou stejnou hlasitost.

Kdyby to bylo slepý, tak se dá krásně testovat na posluchačích, zda poznají WG signaturu. Smile

_________________
POSLECH: PreSonus AudioBox 22VSL > Rotel RMB-1066 / Senn. HD555 mod > miniDSP 4x10 HD > KEF iQ7SE cust.
MĚŘENÍ: Dayton Audio EMM-6 > PreSonus AudioBox 22 VSL > REW / HOLMImpulse > VituixCAD
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12745

PríspevokZaslal: Pi september 18, 2020 21:23:11    Predmet: Odpovedať s citátom

Jasně, že poznají WG signaturu - bude to mít najednou i vejšky Smile

Teda aspoň ti, co ještě trochu slyší...

_________________
www.at-horns.eu | "ATH - the best waveguide designs possible" - Earl Geddes
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Soaron
Hifi expert


Založený: 27 december 2015
Príspevky: 1923

PríspevokZaslal: Pi september 18, 2020 22:41:44    Predmet: Odpovedať s citátom

Jasné, zasa čítate len to, čo chcete. Mohli by sme prestať teoretizovať..? Ja tomu nerozumiem. Len tu všetci kvákate od klávesnice. Každý tu bude písať svoj recept, ako to najlepšie porovnať a kde. Tak OK. Dal som návrh, tak hoďte láskavo do pléna ďalšiu bedňu a navrhnite vhodné miesto. Konkrétne prosím a nie, že toto takto a tamto zasa inak...

Dúfam že si páni teoretici uvedumujete, že už len samotné zorganizovanie podobnej seansy, ak sa vôbec uskutoční, nebude úplne jednoduché. Vy už však kladiete jednu podmienku, za druhou. Dobre že neposielate rovno testovacie protokoly.

Takže ak chcete priložiť ruku k dielu, tak OK. Ale nie písmenkami od klávesnice. Človek sa z Vás skutočne pos.rie. Chápete, že mnohým z nás by stačilo aj to, ak by sme ich mohli porovnať na jednom mieste a vôbec si nekladiem idealistické ciele.

MaG ak budeme u Vás, tak si podmienky nastavíte, ako chcete. Budeme vyhodnocovať to, čo chcete a v miestnosti, ktorý Vy určíte.

BlackRider platí to isté. Navrhnite miestnosť, zúčastnite sa toho. Doneste prepínač a pre mňa za mňa to môže byť kľudne aj slepý. Dokonca aj hluchý. Very Happy

Ja by som však radšej zostal nohami na zemi a budem rád, aj za to, ak by k porovnaniu došlo v kilometrovej plechovej hale. Prosím nebrať doslova. Dobre s týmto končím. Až príde správny čas, tak oslovím kompetentných a uvidíme, čo z toho bude.

PS: Na rozdiel na výškach by som bol fakt zvedavý. Už totiž mám nejaké indície, že by to nemuselo byť to pravé orechové. Ale o tom potom. Debadu jednostranne ukončujem. Vráťme sa radšej k Illu3.

_________________
PC - DIY silver USB - Denafrips Pontus II - DIY silver XLR - BVa PA300SSE - DIY silver XLR - BVa PRE 1 - Atohm Zef Max - STH12
PC - Drop SDAC balanced - Drop THX AAA™ 789 - HE-560
Sony WH-1000XM4
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12745

PríspevokZaslal: So september 19, 2020 05:38:55    Predmet: Odpovedať s citátom

Soaron napísal:
PS: Na rozdiel na výškach by som bol fakt zvedavý. Už totiž mám nejaké indície, že by to nemuselo byť to pravé orechové. Ale o tom potom.

Kristepane! Tak takhle fungujou hifisti... Ty seš úplnej detektiv, ty indicie. Shocked Mozgocuc Headbang Rotfl

Ale víš co, máš pravdu. Ostatně jedna taková odborná recenze "beden se zvukovody" už tu byla a ta jasně ukázala na omezení takové konstrukce: https://hifi.slovanet.sk/bb/viewtopic.php?t=17555

Vzdávám to, indicie jsou příliš silné Smile

_________________
www.at-horns.eu | "ATH - the best waveguide designs possible" - Earl Geddes
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
ipyks
Hifista - zaslúžilec


Založený: 17 október 2008
Príspevky: 843

PríspevokZaslal: So september 19, 2020 07:09:23    Predmet: Odpovedať s citátom

PS: Na rozdiel na výškach by som bol fakt zvedavý. Už totiž mám nejaké indície, že by to nemuselo byť to pravé orechové. [/quote]

Indicie... mmm... bude to nejspíš tím, že jsi dobrej driver v dobře navrženým zvukovodu nikdy neslyšel...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
indian
Hifi obsluha


Založený: 29 jún 2017
Príspevky: 42
Bydlisko: Námestovo

PríspevokZaslal: So september 19, 2020 07:11:30    Predmet: Odpovedať s citátom

Soaron aké indície?

STH 12 hrá výšky s prehľadom,čisto a neagresívne pri akejkoľvek hlasitosti.

_________________
Tidal...Topping...BVaudio...STH12
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MaG
Hifi expert


Založený: 11 január 2014
Príspevky: 1474

PríspevokZaslal: So september 19, 2020 08:47:07    Predmet: Odpovedať s citátom

Soaron napísal:
Na rozdiel na výškach by som bol fakt zvedavý. Už totiž mám nejaké indície, že by to nemuselo byť to pravé orechové.

Vysoké frekvencie sú len frekvencie, je úplne jedno, čo ich bude reprodukovať. Pre reprodukciu je len dôležité, aby boli vyrovnané (v mieste posluchu!) a bez skreslenia. Ak nie sú, takým reprosústavám sa hovorí, že sú "muzikálne" (nereprodukujú, ale hrajú) Very Happy

Kto tento typ reprosústav počul (reprosústavy s kalotou počul určite), ten neteoretizuje z poza klávesnice.
Ja mám len takú "diétnu" verziu v podobe Totemov a svoje porovnanie som opísal tu:
https://hifi.slovanet.sk/bb/viewtopic.php?t=25631

Citujem:
MaG napísal:
To, čo ma na zvuku okamžite zaujalo, je vysoká vyrovnanosť zvuku v posluchovom mieste od stredov po výšky. Teda hlavne oblasť vyšších stredov. Reprosústavy s kalotou mali u mňa vždy zvýraznené frekvenčné pásmo cca 3-4 kHz a vysoké frekvencie sa mimo osi rýchlo "strácali". Prehral som si aj stúpajúci sínusový signál, a jeho kolísanie v tomto pásme bolo posluchovo dosť nízke. Výsledkom sú prirodzené vokály, dychové nástroje (trúbka) bez náznaku agresie (bez potreby znižovať hlasitosť)... V známych nahrávkach objavujem v tomto pásme "nové" detaily.

Vyskúšal som si aj možnosti umiestnenia a natočenia reprosústav, a veľmi rýchlo som došiel k záveru, že osi týchto reprosústav sa majú pretínať pred miestom posluchu. Zvuk si zachováva lokalizáciu jednotlivých nástrojov a miesto posluchu sa rozširuje. Je veľmi príjemné, že "hudobná scéna" sa nemení, keď sa nakloním, či pootočím hlavou. Dokonca, aj keď sa presuniem mimo priestor ohraničený reprosústavami, posluch zostáva stále prirodzený (samozrejme, nie dokonalý). Zachovávajú sa pritom aj výšky ("nestrácajú" sa činely). Oproti reprosústavám s kalotou je to značný rozdiel.


Keď tie reprosústavy len postavíš vedľa seba, tak budeš počuť nejaké rozdiely. Ale čo z toho usúdiš, aký záver vyvodíš?
Ten zvukovod je tam kvôli frekvenčnej vyrovnanosti mimo osi, a tá sa prejaví na odrazoch v reálnej akustike posluchovej miestnosti. Preto len v takomto prostredí vieš posluchom vyhodnotiť rozdiely.

Reprosústavy s kalotou sa "vylaďujú" v osi a ich ideálne natočenie je také, aby sa ich osi pretínali tesne za miestom posluchu.
Reprosústavy so zvukovodom sa "vylaďujú" pod uhlom cca 20 st. (v osi sa žiadne reprosústavy nepočúvajú) a umiestňujú sa tak, aby sa ich osi pretínali pred miestom posluchu.
Ak to nedodržíš, znovu dôjdeš k mylným záverom.

Preto je ten akustický priestor pre objektívne porovnanie dôležitý. A zmysel má len to, ak bude taký (podobný), v akom sa budú reprosústavy reálne používať. Načo sú Ti doma reprosústavy, ktoré hrajú dobre v kultúrnom dome, či v nejakej pretlmenej "posluchovke"?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
J@nik
Hifista - pokročilec


Založený: 29 december 2009
Príspevky: 272

PríspevokZaslal: So september 19, 2020 08:55:52    Predmet: Odpovedať s citátom

Chlapi vám drbe. Prečo tu zasierate vlákno s inými reprosustavami? Vratane teba Sauron... Nemáš bedne postavené a už ides dačo porovnávať.

Prosím presuňte si tieto debaty pod STH12. Toto fórum to je riaden bordel. Admin daj mi moderátora budem sa ti tu o to starať.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12745

PríspevokZaslal: So september 19, 2020 09:55:32    Predmet: Odpovedať s citátom

Souhlas. Ale já si (opět) nezačal! Laughing
_________________
www.at-horns.eu | "ATH - the best waveguide designs possible" - Earl Geddes
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
macher
Hifi obsluha


Založený: 16 júl 2014
Príspevky: 25

PríspevokZaslal: Ne september 27, 2020 19:18:54    Predmet: Odpovedať s citátom

Iba pre predstavu o cene tejto zostavy v materialu:

34000 menice
18000 ozvucnice (kanny)
2400 terminaly
1200 terminaly desky
1800 draty
200 tlmenie
2000 soundcare
8000 vyhybky
800 mriezky
68400 celkom + hromada prace...

Vygooglit si to nie je tazke. Cenu vyhybky a ozvucnice mam od Kocura pri pocuvani.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
BlackRider
Hifista - pokročilec


Založený: 11 november 2007
Príspevky: 265
Bydlisko: poblíž Brna

PríspevokZaslal: Št október 08, 2020 06:04:54    Predmet: ILLU3 Odpovedať s citátom

Místo keců jsem si byl včera bedny poslechnout.

Jako celek bedny působí vyváženě, sjednoceně a mají velmi čistý zvuk. V některých pasážích a u některých nahrávek na mě bylo moc energie na výškách (dát dolů asi 1,5 - 2 dB). V poslechovém místě jsem nepozoroval zde probírané nedostatky výškáče. Charakter výšek - čisté a s jiskrou, textilní zabarvení (chcete-li šustění) jsem nepozoroval, ale že bych se z nich vyloženě posadil na prdel, to taky ne (spusta nahrávek ale nemusí mít dobře sejmuté plechy). Chtěl bych vyzdvihnout 6,5" Scan Speak 18WU/4741 středobasy. Za mě paráda, dlouho jsem neslyšel tak PAčkoidní kick, punch (v dobrým slova smyslu) na hifi repráku. Ohromil mě rozsah dolů, hrají od 35/40 Hz v plné parádě. Ovšem jejich cenovka je pro mě nepřijatelná, kroutil bych se už při trojce za kus. Smile Objektivně jsou ty repra cenově přepálený. Malá plocha na basech se v tomto případě projevuje negativně jen v maximální dosažitelné hlasitosti - poslouchali jsme poměrně dost nahlas - což je dobrý znamení, protože rozhodně nic nekřičelo, netahalo za uši, nezkreslovalo. Pro mě se na bednách dobře rozenálvaly rozdíly mezi věrnými nahrávkami a s těmi co mají uměleckou přidanou hodnotu. Very Happy Pro porvnání jsem dovezl jedny malé low budget dvoupásma, co jsem stavěl ségře (RFT L2432 + Seas 27TFF) a byli jsme myslím oba mile překvapeni což mě potěšilo. Smile

Takže rozhodně minimálně doporučuji poslech, stojí to za to.

Petře díky za možnost poslechu, fajn pokecu. Byli jsme tam myslím přes 2 hoďky a uteklo to jako voda.

_________________
POSLECH: PreSonus AudioBox 22VSL > Rotel RMB-1066 / Senn. HD555 mod > miniDSP 4x10 HD > KEF iQ7SE cust.
MĚŘENÍ: Dayton Audio EMM-6 > PreSonus AudioBox 22 VSL > REW / HOLMImpulse > VituixCAD
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Kocour
Hifista - zaslúžilec


Založený: 07 február 2008
Príspevky: 797

PríspevokZaslal: Št október 08, 2020 07:32:24    Predmet: Odpovedať s citátom

BlackRider, diky za navstevu, v blizke dobe tam bude Pioneer SACD, proti Denonu je to jiny zvuk, a celkove mi sedi vic, projev se vice zklidni.
Ta cena skenspiku, no v posledni dobe se pomatli vsichni vyrobci a prubezne zdrazovali. Bohuzel, kdybych vedel o necem, co takto zahraje, v takto malem baleni…..ale nevim. Aby to vypadalo a sedlo si to vzhledove se zbytkem (zde se vse tocilo kolem 12MU), melo potencial byt vyborne (uz jsem se parkrat spalil u papirove slusnych repro) a melo to skenspik basy (o tomto jsme se bavili) a sedlo si to se zbytkem (tez tema diskuze, vubec ne jednoduchy pozadavek). Pri objednavani teto sady repro jsem se kroutil, prave kvuli cene, a o to vic mi nebylo lehko, kdyz se mi to nedarilo naladit, a pak nekolik mesicu koukal na repro v rohu, nez jsem udelal neco jineho, preladila se hlava, prislo par napadu, a chut se do toho zase pustit. A vysledek je takovy, ze dam radsi 7k za 18WU nez 1k za …..cokoliv. Kdybych to neudelal, tak nevim, a muzu si v neznalosti libovat, a vse by bylo snazsi.

_________________
HTPC + RME ADI-2 DAC + Yamaha M-50Dawsoo + ruzne DIY repro
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
BlackRider
Hifista - pokročilec


Založený: 11 november 2007
Príspevky: 265
Bydlisko: poblíž Brna

PríspevokZaslal: Pi október 09, 2020 05:44:18    Predmet: Odpovedať s citátom

Dokud bude odbyt, tak můžou šroubovat ceny hore no...

Za sedmičku můžu mít 15" s 4" kmitačkou, výborně fungující v basreflexu kolem 70-ti litrů a vypadají i použitelně v Hifi. Proto tu cenu nemůžu uznávat. Jsou to ale výborné basáky.

Rozdíl mezi těma CD playerama by mě zajímal, já si totiž myslím, že by tam tak velkej být neměl. Zpětně, když nad tím přemýšlím, je to spíš o nahrávce než o bedně jako celku. Chtělo by to slyšet v porovnání např. s tou Bliesmou nahoře, neslyšel jsem, ale podle parametrů to bude iné kafe.

Souhlasím s tím, že pokud je na basech "pořád něco špatně", tak se horko těžko dostává do zdárného výsledku. K tomu jsem se propracoval taky.

_________________
POSLECH: PreSonus AudioBox 22VSL > Rotel RMB-1066 / Senn. HD555 mod > miniDSP 4x10 HD > KEF iQ7SE cust.
MĚŘENÍ: Dayton Audio EMM-6 > PreSonus AudioBox 22 VSL > REW / HOLMImpulse > VituixCAD
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Kocour
Hifista - zaslúžilec


Založený: 07 február 2008
Príspevky: 797

PríspevokZaslal: Pi október 09, 2020 10:09:28    Predmet: Odpovedať s citátom

Ja to beru tak, ze za tu sedmicku si platim to, ze to tak funguje v male uzke bedne, a vypada tak dobre. Pro me osobne to tedy cenu ma.

Ten rozdil mezi SACD nejde chapat jakoze to ubere 1dB na vyskach (coz I mozna ano, nemeril jsem), ale pocitove se zmeni vyvazeni zvuku. No a nahravky to tridi pekne, I proto se spatne rozhoduje pri ladeni, co je vlastne spravne, ale toto je kazdodenni chleb kazdeho konstruktera, proste se musi k necemu priklonit, a proto jsou rozdily mezi bednama.

BlackRider napísal:
Za sedmičku můžu mít 15" s 4" kmitačkou, výborně fungující v basreflexu kolem 70-ti litrů a vypadají i použitelně v Hifi. Proto tu cenu nemůžu uznávat. Jsou to ale výborné basáky.

Rozdíl mezi těma CD playerama by mě zajímal, já si totiž myslím, že by tam tak velkej být neměl. Zpětně, když nad tím přemýšlím, je to spíš o nahrávce než o bedně jako celku.

_________________
HTPC + RME ADI-2 DAC + Yamaha M-50Dawsoo + ruzne DIY repro
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
vanav
Hifi obsluha


Založený: 11 september 2008
Príspevky: 39

PríspevokZaslal: Pi október 09, 2020 10:25:34    Predmet: Odpovedať s citátom

Zrovna vybírám nový SACD přehrávač. Můžu se zeptat o jaký Denon a Pioneer se jedná? Díky.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Kocour
Hifista - zaslúžilec


Založený: 07 február 2008
Príspevky: 797

PríspevokZaslal: Pi október 09, 2020 10:38:58    Predmet: Odpovedať s citátom

Denon DBP-4010, z druhe ruky kolem 10000, urcite slusna volba, zvukove ale posazene vice do svetla, takze asi vhodnejsi k umirnenejsim bednam.
Pioneer LX-800, celkove vyrovnanejsi vyspelejsi zvuk, z asi 5 modelu co se mi nejak dostaly do sestavy (Macher - diky Smile), tento zatim vede.

_________________
HTPC + RME ADI-2 DAC + Yamaha M-50Dawsoo + ruzne DIY repro
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Pet007
Hifista - zaslúžilec


Založený: 12 november 2015
Príspevky: 551
Bydlisko: Jablonec n.N.

PríspevokZaslal: So október 10, 2020 07:22:25    Predmet: Odpovedať s citátom

Tak jsem si to tu teda taky precetl... No, snad jen jedno: vyhybky pro Soaronovy STH12 asi budu muset zkompletovat a omerit radeji sam. Nedejboze, aby neco zapojil spatne a pak to tu prezentoval, ze to hraje uplne na hovno Very Happy
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Soaron
Hifi expert


Založený: 27 december 2015
Príspevky: 1923

PríspevokZaslal: Ne október 11, 2020 16:42:40    Predmet: Odpovedať s citátom

To je jedno. Ja si to doma rozspájkujem a zložím si ich sám Very Happy
_________________
PC - DIY silver USB - Denafrips Pontus II - DIY silver XLR - BVa PA300SSE - DIY silver XLR - BVa PRE 1 - Atohm Zef Max - STH12
PC - Drop SDAC balanced - Drop THX AAA™ 789 - HE-560
Sony WH-1000XM4
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Reprosústavy Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5
Strana 5 z 5

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Nemôžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Nemôžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist