Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

Zosilovac k Sonus Faber

 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Zosilňovače
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
nitrous30
Hifi obsluha


Založený: 06 január 2020
Príspevky: 7

PríspevokZaslal: Ut august 18, 2020 19:27:00    Predmet: Zosilovac k Sonus Faber Odpovedať s citátom

Ahojte, mam Sobus Faber Venere 3.0
Zhanam k nim nejaky zosilovac a vobec neviem ci ist do predku a koncaka alebo do integraca. Ani meviem do akej znacky. Jedna sa o stereo zatial hudba z CD ale aby bola moznost pridat gramo. Nieco do 4000e by bolo fajn. Pozdava sa mi trocha predok a koncak od Vincka. Ale rad si dam poradit. PS: musi sa mi to aj pacit, aby to nebol len kus skaredeho zeleza.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
nitrous30
Hifi obsluha


Založený: 06 január 2020
Príspevky: 7

PríspevokZaslal: Po október 19, 2020 18:21:39    Predmet: Odpovedať s citátom

Este taka otazka. Idem nakoniec asi do Electrocompaniet a nema vstup na optiku. Potrebujem to len prepojit s telkou v pripade, ze potrebujem si pozriet nejaky film. Vedel by som to zatial riesit cez nejaky lacny D/A prevodnik pokial kupim nejaky drahy od Electrocompaniet? Ci to bude jedna katastrofa?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
blesk666
Hifi expert


Založený: 18 jún 2012
Príspevky: 1499

PríspevokZaslal: Po október 19, 2020 19:19:42    Predmet: Odpovedať s citátom

co mas doteraz a co od toho ocakavas zvukovo? 4k Eur je slusny budget, aby sa dalo kupit nieco z druhej ruky co bude vyhovujuce. Cinan DAC nemusi byt problem, opat zalezi co ocakavas
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
J
Hifi expert


Založený: 24 september 2007
Príspevky: 1293
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: Ut október 20, 2020 05:47:17    Predmet: Odpovedať s citátom

Ahoj. Teraz niekto predáva set Yamaha A-S2100 a CD-S2100.
https://www.hifiroom.cz/hifi-bazar/hifi-av-sestavy/yamaha-a-s2100-a-cd-s2100-silver-t22188.html
Možno by to za tú cenu stálo za zváženie.
Neviem ako si Yamaha rozumie so Sonusmi, ale Yamaha máva všeobecne dosť neutrálny prednes, takže by tam nemusel byť problém. Ako bonus by si mal aj skušbý SACD prehrávač. Máš tam aj phono - dá sa prepnúť MM aj MC. Akurát to nemá digitálne vstupy, ale pokial viem tak ten SACD prehrávač ich má a dá sa použiť ako prevodník.
Nepoznám tvoj vkus, ale pre mnoho ludí je toto dizajnová lahôdka.
S tvojim rozpočtom by si si mohol dovoliť aj novší model A-S2200 ( https://zosilnovace.heureka.sk/yamaha-a-s2200/# ), ale bez prehrávača.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
lubo212
Hifista


Založený: 08 január 2008
Príspevky: 147
Bydlisko: pri Piešťanoch

PríspevokZaslal: St október 21, 2020 15:38:23    Predmet: Sonus Faber Odpovedať s citátom

Ja by som ti poradil zosilňovač Denon PMA 2500...Mal som kedysi receiver Denon a v dobrom spomínam. Má príjemný zvuk, podľa mňa univerzálny stroj, dostatočne silný a k Venere 3 dôstojný partner. Odporúčam to riešiť cez p. Michalca Niselštúdio.
_________________
Aurum Cantus M 102, BV Audio PA 300 SE, P1SE Audio, H/K HD 970, M2Tech Hiface, pasiv Intel NUC
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
blesk666
Hifi expert


Založený: 18 jún 2012
Príspevky: 1499

PríspevokZaslal: St október 21, 2020 17:54:22    Predmet: Odpovedať s citátom

Ja zas naopak tento Denon neodporucam. Pre mna ma mdly prejav bez detajlu, okrajove pasma rozmazane. Mal som ho par rokov dozadu na test a proti kombu BV Audio (BV P1SE a BV PA300SSE), Hegel H80, Rotel RA1570, YBA Herritage A80 a dokonca aj Cambridge Audio CA 851 to bol druhy najhorsi zosik (po Marantz PM KI Pearl Lite)
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
kazzatel
Hifi inventar


Založený: 19 január 2007
Príspevky: 6970

PríspevokZaslal: St október 21, 2020 18:48:01    Predmet: Odpovedať s citátom

Zdejší rady a tipy jen názorně ukazují, jak málo máte zkušeností a jak případně prd slyšíte - těch, kteří jsou tady výjimkou, by se dalo spočítat pomocí dvou rukou...Pro vaše uklidnění, podobná zkušenost je i na světových fórech...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
blesk666
Hifi expert


Založený: 18 jún 2012
Príspevky: 1499

PríspevokZaslal: St október 21, 2020 19:06:32    Predmet: Odpovedať s citátom

tak ono to bolo vtedy na B&W Matrix 801 S2 ktore su skor “tolerantne” a tym padom menej ciste, ci take tie “prijemnejsie” komponenzy s nimi posobia podekozne. Ale toez si pripustam svoju mieru “hluchoty”
Len prave Sonus Faber bedne co som pocul, tak sa takto sa s prejavucimi komponentmi (ako ten konkretny spominany Denon a Marantz - nie je myslene obecne na znacku) pre moje ucho nesedia. Pre niekho je ta podekoznost povazovana zas za prednost
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Zosilňovače Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Nemôžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Nemôžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist