Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

Nedělní chvilka bohoslužby
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Hi-Fi čitáreň
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12658

PríspevokZaslal: Po marec 14, 2016 16:05:41    Predmet: Odpovedať s citátom

Asi tak.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
kryton
Hifi expert


Založený: 26 január 2007
Príspevky: 1022
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Po marec 14, 2016 16:15:53    Predmet: Odpovedať s citátom

Zorg napísal:
MaBat napísal:
Kochat se můžete zde: http://hifi.slovanet.sk/bb/viewtopic.php?p=237961#237961
Ano, už delší dobu pozoruju, co to BV provádí, a jestli to má vůbec za potřebí. Kdykoliv najde možnost, tak si kopne, ať je reakce sebetrapnější. Přičítal jsem to tomu, že ti nemůže zapomenout ty mršby Wink

Ono není divu, když tu vedete proti BVAudio dlouhodobou soustředěnou kampaň. Docela by mě zajímalo proč.

_________________
Roon server (DRC) - Roon Bridge (Allo USBBridge Signature, Shanti LPS) -> Topping E70 (XLR) -> Topping Pre90 (XLR) - BVAudio PA300SSE (XLR) -> Revel Performa F208, Supra USB, Supra EFF I XLR, QED Genesis Silver Spiral. DRC via Rephase/REW.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12658

PríspevokZaslal: Po marec 14, 2016 16:17:38    Predmet: Odpovedať s citátom

Dobře, tak se vraťme úplně na začátek: http://hifi.slovanet.sk/bb/viewtopic.php?p=236580#236580

Zcela věcný příspěvek, jako odpověď na otázku, zahrnující i můj názor na věc (smí se to vůbec?). Tak to tady typicky začíná.
Oproti některým tvým militantním a naprosto nijak nepodloženým příspěvkům na téma digitál a jitter je tohle ještě slabej odvar, krytone.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
kryton
Hifi expert


Založený: 26 január 2007
Príspevky: 1022
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Po marec 14, 2016 16:31:27    Predmet: Odpovedať s citátom

MaBat napísal:
Oproti některým tvým militantním a naprosto nijak nepodloženým příspěvkům na téma digitál a jitter je tohle ještě slabej odvar, krytone.

Já vím, že tě sere, když někdo napíše něco, co jsi dopředu neschválil. Nicméně nikomu nepíšu, že je hloupý hifista, že má doma mrdky a podobně. A nezkoušej se vymlouvat na to, že to říká Bartoli.

_________________
Roon server (DRC) - Roon Bridge (Allo USBBridge Signature, Shanti LPS) -> Topping E70 (XLR) -> Topping Pre90 (XLR) - BVAudio PA300SSE (XLR) -> Revel Performa F208, Supra USB, Supra EFF I XLR, QED Genesis Silver Spiral. DRC via Rephase/REW.


Naposledy upravil kryton dňa Po marec 14, 2016 16:32:24, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12658

PríspevokZaslal: Po marec 14, 2016 16:32:00    Predmet: Odpovedať s citátom

Poslední, co by mě žralo, jsi ty, krytone. Smiř se s tím a přestaň se snažit, děláš to marně a navíc hloupě.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
kryton
Hifi expert


Založený: 26 január 2007
Príspevky: 1022
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Po marec 14, 2016 16:33:58    Predmet: Odpovedať s citátom

MaBat napísal:
Poslední, co by mě žralo, jsi ty, krytone. Smiř se s tím a přestaň se snažit, děláš to marně.

Hezká ukázka typické MaBatovštiny ve vrcholné podobě. Jsi manipulátor a denunciant první ligy.

_________________
Roon server (DRC) - Roon Bridge (Allo USBBridge Signature, Shanti LPS) -> Topping E70 (XLR) -> Topping Pre90 (XLR) - BVAudio PA300SSE (XLR) -> Revel Performa F208, Supra USB, Supra EFF I XLR, QED Genesis Silver Spiral. DRC via Rephase/REW.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12658

PríspevokZaslal: Po marec 14, 2016 16:36:05    Predmet: Odpovedať s citátom

Já vím, že tě sere, že je mi to volný Laughing Potřebuješ mít prostě pravdu, to ego neschováš. Natolik je to okatý.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
BV
Hifi inventar


Založený: 06 október 2006
Príspevky: 5905
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: Po marec 14, 2016 16:43:48    Predmet: Odpovedať s citátom

Ten odkaz má byť začiatok čoho? Kampane, že jedine OSWG s konštantnou direktivitou minimálne od 700Hz môže hrať tak, aby sa to nemuselo nazvať mrdka, mršba a podobne? Nepíše váš guru o plynulosti ako o podstatnej vlastnosti pre dobré subjektívne hodnotenie??
Dajte sem radšej meranie napr. 1518 (však to je najlepší reprobox..) ako som vás vyzval, RTA šumu v reálnej miestnosti, bez časového okna, priamy aj odrazený zvuk, v okolí sweetspotu, to čo je skutočne počuť. Alebo budete naďalej len bláboliť o "faktických hřebících" a eskamotérstve? Skúste si, aké je to "jednoduché".


Naposledy upravil BV dňa St marec 16, 2016 22:14:24, celkom upravené 3 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12658

PríspevokZaslal: Po marec 14, 2016 16:46:18    Predmet: Odpovedať s citátom

Pane Bunto, znovu opakuji, že na ty stromy za vámi už nepolezu. Nemám na to ani chuť, a už ani čas, za hodinu mi letí letadlo.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
BV
Hifi inventar


Založený: 06 október 2006
Príspevky: 5905
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: Po marec 14, 2016 16:48:13    Predmet: Odpovedať s citátom

Keď chcete stále liezť štvornožky, vaša vec.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Basstl
Hifi expert


Založený: 26 apríl 2008
Príspevky: 2312
Bydlisko: Teplice

PríspevokZaslal: Po marec 14, 2016 16:53:27    Predmet: Odpovedať s citátom

BV napísal:
Ten odkaz má byť začiatok čoho? Kampane, že jedine OSWG s konštantnou direktivitou minimálne od 700Hz môže hrať tak, aby sa to nemuselo nazvať mrdka, mršba a podobne?


Proč sem pořád podsouváte nějaké svoje demagodie?
Sám víte že to tak není a nikdo to zpočátku netvrdil.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20443

PríspevokZaslal: Po marec 14, 2016 17:08:03    Predmet: Odpovedať s citátom

MaBat napísal:
Nemám na to ani chuť, a už ani čas, za hodinu mi letí letadlo.


Tak si dej radši v duty free zone panáka Smile .

_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
boxer
Hifi expert


Založený: 15 apríl 2008
Príspevky: 1167

PríspevokZaslal: Po marec 14, 2016 17:23:22    Predmet: Odpovedať s citátom

MaBat a spol.





Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MaK
Hifista - pokročilec


Založený: 19 marec 2007
Príspevky: 466

PríspevokZaslal: St marec 16, 2016 15:12:21    Predmet: Odpovedať s citátom

kryton napísal:
MaBat napísal:
Oproti některým tvým militantním a naprosto nijak nepodloženým příspěvkům na téma digitál a jitter je tohle ještě slabej odvar, krytone.

Já vím, že tě sere, když někdo napíše něco, co jsi dopředu neschválil. Nicméně nikomu nepíšu, že je hloupý hifista, že má doma mrdky a podobně. A nezkoušej se vymlouvat na to, že to říká Bartoli.
MaBat napísal:
Poslední, co by mě žralo, jsi ty, krytone. Smiř se s tím a přestaň se snažit, děláš to marně.

Hezká ukázka typické MaBatovštiny ve vrcholné podobě. Jsi manipulátor a denunciant první ligy.
MaBat napísal:
Já vím, že tě sere, že je mi to volný Laughing Potřebuješ mít prostě pravdu, to ego neschováš. Natolik je to okatý.



MaBate,
ty srovnáváš svoje útoky a sprosťárny s údajně "militantními" příspěvky krytona? To si děláš srandu, že? Stejně tak jako s těmi "naprosto nijak nepodloženými" příspěvky. Kryton má své příspěvky podloženy skutečnou a opravdu dlouhodobou praxí. Na rozdíl od mnohých jiných, kteří jen teoretizují a ve skutečnosti o všemožných vlivech na zvuk neví skoro nic.

No, je mi jasné, že vtip to od tebe asi nebude. Je to opět jen projekce člověka, který svou vlastní militantnost vidí všude kolem sebe. Stejně jako hláška "Potřebuješ mít prostě pravdu, to ego neschováš." Naprosto ukázkový příklad projekce. Podle sebe soudí MaBat ostatní...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Basstl
Hifi expert


Založený: 26 apríl 2008
Príspevky: 2312
Bydlisko: Teplice

PríspevokZaslal: St marec 16, 2016 15:22:42    Predmet: Odpovedať s citátom

MaK napísal:
Kryton má své příspěvky podloženy skutečnou a opravdu dlouhodobou praxí. Na rozdíl od mnohých jiných, kteří jen teoretizují a ve skutečnosti o všemožných vlivech na zvuk neví skoro nic.

Tak třeba mě Kryton zatím v ničem nepřesvědčil, že by měl mít pravdu. Smile
MaBat je co se týče praxe i teorie reprosoustav o několik světelnejch let dál.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
MaK
Hifista - pokročilec


Založený: 19 marec 2007
Príspevky: 466

PríspevokZaslal: St marec 16, 2016 15:40:59    Predmet: Odpovedať s citátom

Basstl:
MaBat má v teorii reprosoustav jistě nadprůměrné znalosti, o tom jsem nikdy nepochyboval. Praktické zkušenosti zřejmě taky, až na ty slepé testy Wink
Ale já nepsal o reprosoustavách, byla řeč o digitálu (jiter).
A kryton má opravdu dlouhodobé komplexní zkušenosti s audiem a slyší dobře, to zas vím já. Praxi a osobní zkušenosti nelze bohužel nahradit žádnou teorií...


Naposledy upravil MaK dňa St marec 16, 2016 15:47:20, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
kryton
Hifi expert


Založený: 26 január 2007
Príspevky: 1022
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: St marec 16, 2016 15:46:26    Predmet: Odpovedať s citátom

Basstl napísal:
Tak třeba mě Kryton zatím v ničem nepřesvědčil, že by měl mít pravdu. Smile

Možná to bude tím, že nikoho nepřesvědčuji. Jen píšu o tom, co slyším. Zajímá mě jen výsledek. Mimo to, bohužel, musím taky defenzívně reagovat na příspěvky lidí, kteří by nejraději befelem určovali, co se komu má líbit a dokonce jakou hlasitostí by měli poslouchat, protože z "vědeckého" pohledu se všem přece musí líbit stejný zvuk. A kdo napíše něco co s tím není v souladu je nevybíravě a sprostě likvidován. Lidi se tu už bojí napsat něco o zvuku.

2 Bartoli: Nechci ti zasahovat do prodejního vlákna. Pokud chceš ty 1518 prodat, tak je pořádně nafoť, celek, detaily zblízka, velké fotky dobře nasvícené. Jde o DIY, kde možnost ověřit pečlivost provedení je pro kupujícího důležitá.

_________________
Roon server (DRC) - Roon Bridge (Allo USBBridge Signature, Shanti LPS) -> Topping E70 (XLR) -> Topping Pre90 (XLR) - BVAudio PA300SSE (XLR) -> Revel Performa F208, Supra USB, Supra EFF I XLR, QED Genesis Silver Spiral. DRC via Rephase/REW.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Bartoli
Hifi inventar


Založený: 24 jún 2008
Príspevky: 4089

PríspevokZaslal: St marec 16, 2016 16:17:55    Predmet: Odpovedať s citátom

MaK napísal:
Basstl:
MaBat má v teorii reprosoustav jistě nadprůměrné znalosti, o tom jsem nikdy nepochyboval. Praktické zkušenosti zřejmě taky, až na ty slepé testy Wink
Ale já nepsal o reprosoustavách, byla řeč o digitálu (jiter).
A kryton má opravdu dlouhodobé komplexní zkušenosti s audiem a slyší dobře, to zas vím já. Praxi a osobní zkušenosti nelze bohužel nahradit žádnou teorií...


No Kryton ma praxi s opravdu TOP bednama? Komplexni zkusenosti s audiem - tak mozna na sluchatkach, ne?

Makovice fakt dobre vtipkujes.

A ty jeho dojmy a imprese o digitalu a jitteru a jeho slysitelnosti muze pak probirat s Macurou, nebo s tebou doma u kafe pri poslechu ACR400, popr i u Martin logan s Machalikem si to umim predstavit....ty zasvecene spekulace jak co slysis v digitalu jsou opravdu jen nicim nepodlozene pohadky.

No hifisti a jejich digiproblemy
Embarassed
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
kryton
Hifi expert


Založený: 26 január 2007
Príspevky: 1022
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: St marec 16, 2016 16:31:21    Predmet: Odpovedať s citátom

Bartoli napísal:
A ty jeho dojmy a imprese o digitalu a jitteru a jeho slysitelnosti muze pak probirat s Macurou

To bych jistě mohl. PMA je jeden z mála lidí na tomto fóru, který má co říci jak z pohledu konstruktérského, tak z pohledu posluchačského, což mu umožňuje vidět věci v kontextu, reálných proporcích a bez neadekvátního zevšeobecňování.

_________________
Roon server (DRC) - Roon Bridge (Allo USBBridge Signature, Shanti LPS) -> Topping E70 (XLR) -> Topping Pre90 (XLR) - BVAudio PA300SSE (XLR) -> Revel Performa F208, Supra USB, Supra EFF I XLR, QED Genesis Silver Spiral. DRC via Rephase/REW.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Bartoli
Hifi inventar


Založený: 24 jún 2008
Príspevky: 4089

PríspevokZaslal: St marec 16, 2016 16:40:55    Predmet: Odpovedať s citátom

kryton napísal:
Bartoli napísal:
A ty jeho dojmy a imprese o digitalu a jitteru a jeho slysitelnosti muze pak probirat s Macurou

To bych jistě mohl. PMA je jeden z mála lidí na tomto fóru, který má co říci jak z pohledu konstruktérského, tak z pohledu posluchačského, což mu umožňuje vidět věci v kontextu, reálných proporcích a bez neadekvátního zevšeobecňování.


Mohl bys aspon ferove priznat ze ty tve imprese o slysitelnosti jitteru nejsou nic jineho nez nepodlozene spekulace?

Je to asi podobne seriozni jako Macurovy metodologicky nezvladnute experimenty na sluchatkach s krkolomne nezvladnutou interpretaci experimentu smerem k reprosoustavam, atd..

A bylo by fajn kdybys konzultoval svoje moudre poslechove imprese s odbornou literaturou a pokud neco v odborne literature k veci najdes tak se s tim pochlubil.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
kryton
Hifi expert


Založený: 26 január 2007
Príspevky: 1022
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: St marec 16, 2016 16:43:38    Predmet: Odpovedať s citátom

2 Bartoli: Kdy budou ty fotky?
_________________
Roon server (DRC) - Roon Bridge (Allo USBBridge Signature, Shanti LPS) -> Topping E70 (XLR) -> Topping Pre90 (XLR) - BVAudio PA300SSE (XLR) -> Revel Performa F208, Supra USB, Supra EFF I XLR, QED Genesis Silver Spiral. DRC via Rephase/REW.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Bartoli
Hifi inventar


Založený: 24 jún 2008
Príspevky: 4089

PríspevokZaslal: St marec 16, 2016 16:45:55    Predmet: Odpovedať s citátom

kryton napísal:
Bartoli napísal:
A ty jeho dojmy a imprese o digitalu a jitteru a jeho slysitelnosti muze pak probirat s Macurou

To bych jistě mohl. PMA je jeden z mála lidí na tomto fóru, který má co říci jak z pohledu konstruktérského, tak z pohledu posluchačského, což mu umožňuje vidět věci v kontextu, reálných proporcích a bez neadekvátního zevšeobecňování.


Co se mysli posluchacskymi zkusenostmi Macury? Jako ze ma doma lowcost quadraly co hraji spatne a to ho kvalifikuje a k cemu a proc?

Nebo jeho opakovana chvala na velmi spatne reprosoustavy - to je druhe kvalifikacni kritérium ze je expert?
Protoze se mu libi treba wilson audio maxx, kawerokalimero, Martin Logan?

Nebo je kvalifikacnim kritérium Macuruv postreh - Videl jsem odpalene kaloty a proto maly repraky nic nezdrzi?

Opravdu by me zajimalo co Macuru kvalifikuje k cemukoliv jinemu nez ze umi postavit zesilovace.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zorg
Hifi expert


Založený: 13 september 2008
Príspevky: 1286

PríspevokZaslal: St marec 16, 2016 17:03:36    Predmet: Odpovedať s citátom

MaK napísal:
Kryton má své příspěvky podloženy skutečnou a opravdu dlouhodobou praxí. Na rozdíl od mnohých jiných, kteří jen teoretizují a ve skutečnosti o všemožných vlivech na zvuk neví skoro nic.
Laughing Laughing Laughing
No ty krásko, jů mejd maj dej, MaKu Rotfl
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
miero
Hifi inventar


Založený: 08 september 2010
Príspevky: 11412
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: St marec 16, 2016 17:18:45    Predmet: Odpovedať s citátom

Aj "skutocna a naozaj dlhodoba prax" je relativny pojdem, a to hlavne medzi ludmi co sa nepoznaju.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MaK
Hifista - pokročilec


Založený: 19 marec 2007
Príspevky: 466

PríspevokZaslal: Št marec 17, 2016 07:12:46    Predmet: Odpovedať s citátom

Zorg napísal:
MaK napísal:
Kryton má své příspěvky podloženy skutečnou a opravdu dlouhodobou praxí. Na rozdíl od mnohých jiných, kteří jen teoretizují a ve skutečnosti o všemožných vlivech na zvuk neví skoro nic.
Laughing Laughing Laughing
No ty krásko, jů mejd maj dej, MaKu Rotfl

Jsem rád, že ses v té druhé větě poznal, Zorgu Laughing
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12658

PríspevokZaslal: Št marec 17, 2016 07:59:04    Predmet: Odpovedať s citátom

kryton napísal:
... PMA je jeden z mála lidí na tomto fóru, který má co říci jak z pohledu konstruktérského, tak z pohledu posluchačského, což mu umožňuje vidět věci v kontextu, reálných proporcích a bez neadekvátního zevšeobecňování.

Jo, jako třeba tady:

PMA napísal:
horny zkreslují jako pr.... - samozřejmě velmi slyšitelně.

Doufal jsem, že se po ránu trochu pobavím, a taky že jo Laughing
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
miero
Hifi inventar


Založený: 08 september 2010
Príspevky: 11412
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Ne november 15, 2020 11:14:51    Predmet: Odpovedať s citátom

Toto vlakno by chcelo ozivit a zaktualizovat, vzhladom k tomu, co sa MaBatovi podarilo v poslednej dobe nasimulovat s volne stojacimi ATH:
- https://hifi.slovanet.sk/bb/viewtopic.php?p=339555#339555
- https://hifi.slovanet.sk/bb/viewtopic.php?p=339954#339954
popripade co zrealizoval Pet007:
- https://hifi.slovanet.sk/bb/viewtopic.php?p=339406#339406
- https://hifi.slovanet.sk/bb/viewtopic.php?p=339545#339545

Hoc este v roku 2016 tvrdil: "Nevím, co víc si přát." :-)
MaBat napísal:
Tak už ale opravdu naposled:

1) spektrum přímého zvuku té bédny je rovné
2) spektrum prvních odrazů je velmi vyrovnané, navíc jsou amplitudově potlačeny
3) spektrum celkově vyzářeného výkonu je velmi, velmi vyrovnané

Nevím, co víc si přát. Frekvenční charakteristika v ose zvukovodu a jejím blízkém okolí je pro všechny tři ty veličiny v podstatě irelevantní. Proto taky může vypadat, jak vypadá, a nikoho to nemusí trápit. O významu těch parametrů si víc nastudujte sám, jestli vás to zajímá, o čemž pochybuji, protože už byste to jinak dávno udělal.

Zdroj: https://hifi.slovanet.sk/bb/viewtopic.php?p=255954#255954

Pretoze zistil ako vyriesti i poslednu nedokonalost a to fr.charakteristiku v ose, ktora bola trnom v oku vsetkych "odporcov":
MaBat napísal:
Fakta? Dobře, tak kde má OSWG "díry na určitém kmitočtu", když už jste s tím začal? :roll:

BV napísal:
Ale OSWG má v ose hrby alebo diery na určitom kmitočte (body 1,2 mierovho zoznamu)?

Že tam miero napsal pitomosti, neznamená, že to jsou fakta, kterých se hned musíte chytit.

Dále, jakou má asi váhu to, co se vyzáří do osy, v celkově odraženém zvuku? Kolik to je, když chcete fakta? Spočítejte si to. A pak to sem napište.

Zdroj: https://hifi.slovanet.sk/bb/viewtopic.php?p=255770#255770
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Hi-Fi čitáreň Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Strana 9 z 9

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Nemôžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Nemôžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist