Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

Coronavirus (COVID-19) SARS-CoV-2
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3 ... 40, 41, 42 ... 135, 136, 137  Ďalšia
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Bojisko / offtopisko
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Zapa
Hifista - pokročilec


Založený: 13 február 2007
Príspevky: 344
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: Ut december 22, 2020 14:51:40    Predmet: Odpovedať s citátom

Chlapi, už sa na to vykašlite, kto chce sa nechá, a kto nie tak sa nenechá očkovať. Čas ukáže či to malo nejaký význam, alebo to bolo divadlo na oblbnutie a zarobenie peňazí (farmaceutické spoločnosti - predpokladaný zisk z prvej vlny očkovania 32 miliárd). Niekde sa hovorí o očkovaní raz za rok, niekde každé tri mesiace, tak to je kšeft jedna radosť. Tie zábery očkovania prezentované v televíziach, sú podľa mňa len divadielka, kedy sa vôbec neočkuje, alebo sa pichne placebo. Je to len reklama na presvedčenie ludí, aby sa nechali očkovať a tak nechali zarobiť niekomu peniaze.
Keby neboli Matovič a spol blbci, tak za peniaze vyhodené za testy mohli postaviť nemocnicu pre chorých na kovid a za peniaze, ktoré chcú vyhodiť za nákup ďalších testov, nakúpiť lieky, vitamíny a zaplatiť personál.
Jedno je isté, po tomto divadle, ktoré položí Slovensko na kolená sa nám, ako hovorievala moja mama, bude "tenko srať".
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Zapa
Hifista - pokročilec


Založený: 13 február 2007
Príspevky: 344
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: Ut december 22, 2020 15:00:06    Predmet: Odpovedať s citátom

Ešte jedna doplňujúca poznámka. Svatka (matka manželky môjho syna) pracuje v jedne DSS-ke v Bratislave. Mali tam deviatich penzistov nakazených kovidom (po testovaní). Celá budova bola zatvorená, personál nemohol ísť domov a ani jeden penzista nemal žiadne problémy z kovidom (teplota, bolesti,...). Možno to bola náhoda, ale všetci sú v poriadku. Tak neviem, kde je pravda o tej strašidelnej chorobe.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Basstl
Hifi expert


Založený: 26 apríl 2008
Príspevky: 2319
Bydlisko: Teplice

PríspevokZaslal: Ut december 22, 2020 15:33:10    Predmet: Odpovedať s citátom

Chápu lidi co mají z vakcíny strach a čekají co to s ostatníma udělá, ale napsat tohle už je tedy hodně silná káva.
"Kdokoliv, kdo propaguje tuhle mRNA vakcínu je buď idiot, ignorant, nebo obojí dohromady"
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
aretax
Hifista - pokročilec


Založený: 18 máj 2010
Príspevky: 429
Bydlisko: slovakia

PríspevokZaslal: Ut december 22, 2020 16:48:58    Predmet: Odpovedať s citátom

Zapa napísal:
Ešte jedna doplňujúca poznámka. Svatka (matka manželky môjho syna) pracuje v jedne DSS-ke v Bratislave. Mali tam deviatich penzistov nakazených kovidom (po testovaní). Celá budova bola zatvorená, personál nemohol ísť domov a ani jeden penzista nemal žiadne problémy z kovidom (teplota, bolesti,...). Možno to bola náhoda, ale všetci sú v poriadku. Tak neviem, kde je pravda o tej strašidelnej chorobe.

Ty si naozaj utajený génius. Všetci, okrem Teba sú blbci. Prosím, prezraď aj nám, jednoduchým ľuďom, kde si zobral patent na rozum? Asi si naň stál v rade sám...

_________________
112233
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MaG
Hifi expert


Založený: 11 január 2014
Príspevky: 1474

PríspevokZaslal: Ut december 22, 2020 17:00:05    Predmet: Odpovedať s citátom

Zapa napísal:
Celá budova bola zatvorená, personál nemohol ísť domov a ani jeden penzista nemal žiadne problémy s kovidom (teplota, bolesti,...). Možno to bola náhoda, ale všetci sú v poriadku. Tak neviem, kde je pravda o tej strašidelnej chorobe.

Už som to písal vyššie:
Citujem: PCR-testy nemôžu v žiadnom prípade spoľahlivo dokázať infekciu koronou, a to z jednoduchého dôvodu – lebo nie sú schopné rozlišovať medzi živou a mŕtvou organickou hmotou.

Skupina právnikov už začala podávať súdne žaloby a vyzvala nemeckého virologického poradcu, aby "skončil so šírením úmyselne nesprávnych informácií o korone".
https://www.hlavnespravy.sk/pravnici-chcu-obzalovat-sefvirologa-nemeckej-vlady-z-umyselneho-sirenia-nepravd-o-korone/2385816

S týmto tvrdením o nespoľahlivosti PCR testov som sa stretol už vo viacerých článkoch.
To tiež vysvetľuje, prečo je taký priepastný rozdiel medzi počtom pozitívne testovaných, a medzi počtom reálne chorých (s príznakmi).

Počty pozitívne testovaných vytvorili pandémiu.
Reálne chorí sú, to nemá zmysel spochybňovať. Ale ich počty nezodpovedajú pandémii.
Bez spoľahlivých testov je navyše ťažké odlíšiť bežné respiračné choroby, ktorých výskyt je v tomto ročnom období pravidelne zvýšený.

PS: Osobné útoky aretaxa ignoruj. On tu už veľakrát dokázal, že nie je schopný vecne diskutovať.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
sekal
Hifi expert


Založený: 26 január 2007
Príspevky: 1388

PríspevokZaslal: Ut december 22, 2020 17:42:44    Predmet: Odpovedať s citátom

Dobře, čím si ale vysvětlujete (ten už poměrně výrazný) nárůst v celkové úmrtnosti obyvatelstva ( https://www.czso.cz/csu/czso/obypz_cr)? "Náhodný" výkyv? To neberu. To musí mít konkrétní příčinu.

A diagnostika běžných respir. onemocnění už je dnes natolik propracovaná, že od covidu jsou tyto infekce celkem snadno odlišitelné. PCR testy jsou obecně v těchto indikacích nepříliš spolehlivé. Pro objektivní průkaz aktivní či prodělané choroby postačí příslušné serolog. vyšetření, jak už zmínil Basstl, zasazené do celkového rámce klin. obrazu.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zapa
Hifista - pokročilec


Založený: 13 február 2007
Príspevky: 344
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: Ut december 22, 2020 18:20:35    Predmet: Odpovedať s citátom

aretax napísal:
Zapa napísal:
Ešte jedna doplňujúca poznámka. Svatka (matka manželky môjho syna) pracuje v jedne DSS-ke v Bratislave. Mali tam deviatich penzistov nakazených kovidom (po testovaní). Celá budova bola zatvorená, personál nemohol ísť domov a ani jeden penzista nemal žiadne problémy z kovidom (teplota, bolesti,...). Možno to bola náhoda, ale všetci sú v poriadku. Tak neviem, kde je pravda o tej strašidelnej chorobe.

Ty si naozaj utajený génius. Všetci, okrem Teba sú blbci. Prosím, prezraď aj nám, jednoduchým ľuďom, kde si zobral patent na rozum? Asi si naň stál v rade sám...


Pokiaľ si to nepochopil, nie je to moja chyba. Okrem Matoviča a spol, si o nikom nemyslím, že je blbec. Nič som si nevymyslel, je to citácia slov mojej svatky. Ak máš pocit, že si niečo vymýšlam, môžem zistiť presnú adresu toho DSS a môžeš si to preveriť sám (neviem či sa priznajú, asi by to nebola dobrá reklama).
Ku tvojej genialite sa nebudem vyjadrovať, len skonštatujem, že ti ju nezávidím a doprajem ti ju.
Mám pocit, že je to ako s tými poistkami, nemá význam to ďalej rozoberať. Kto sa dá zaočkovať je len jeho vec, prečo to urobí, tak ako je to o vlastnom rozhodnutí sa očkovať nedať. Sme slobodný aspoň v rozhodovaní o sebe. S tým som skončil túto nikam nevedúcu debatu.


Naposledy upravil Zapa dňa Ut december 22, 2020 20:08:25, celkom upravené 3 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
tatko Tom
Hifi expert


Založený: 21 február 2016
Príspevky: 2918
Bydlisko: Prievidza

PríspevokZaslal: Ut december 22, 2020 18:21:54    Predmet: Odpovedať s citátom

"Zapa napísal:
Ešte jedna doplňujúca poznámka. Svatka (matka manželky môjho syna) pracuje v jedne DSS-ke v Bratislave. Mali tam deviatich penzistov nakazených kovidom (po testovaní). Celá budova bola zatvorená, personál nemohol ísť domov a ani jeden penzista nemal žiadne problémy z kovidom (teplota, bolesti,...). Možno to bola náhoda, ale všetci sú v poriadku. Tak neviem, kde je pravda o tej strašidelnej chorobe."

Veľké šťastie.
Manželka pracuje v nemocnici "Covidovom" a tam je to úplne inak... Sad

_________________
AKAI AM-69, AKAI CD-62, Thorens TD 115, Philips 70fs363, Topping D10s, UMM380 "TLU"
______
Rozdiely vo zvuku, ktoré nepočujem, mám - áno, presne tam...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MaG
Hifi expert


Založený: 11 január 2014
Príspevky: 1474

PríspevokZaslal: Ut december 22, 2020 18:47:40    Predmet: Odpovedať s citátom

sekal napísal:
Dobře, čím si ale vysvětlujete (ten už poměrně výrazný) nárůst v celkové úmrtnosti obyvatelstva ( https://www.czso.cz/csu/czso/obypz_cr)? "Náhodný" výkyv? To neberu. To musí mít konkrétní příčinu.

Príčinu to určite má. Aj súvislosť. Kovid je realita, to nemá zmysel popierať. Protipandemické opatrenia však viedli k obmedzeniam v lekárskej starostlivosti v iných oblastiach, aj to je realita. Preventívne vyšetrenia sa takmer nerobia, lekárska starostlivosť sa zúžila na "akútne prípady".
Zaujímavý bude preto vývoj do konca roka a porovnanie počtu za celý kalendárny rok.

Tu je možné zobraziť tú štatistiku podľa vekových kategórii:
https://vdb.czso.cz/vdbvo2/faces/cs/index.jsf?page=vystup-objekt&pvo=DEMD007&z=G&f=GRAFICKY_OBJEKT&katalog=30845&str=v82&&ds=ds80
Ten nárast spôsobili vekové kategórie nad 65 rokov. V strednom veku nie je žiadny nárast.

Hľadal som niečo také aj za SR, ale márne.

sekal napísal:
A diagnostika běžných respir. onemocnění už je dnes natolik propracovaná, že od covidu jsou tyto infekce celkem snadno odlišitelné. PCR testy jsou obecně v těchto indikacích nepříliš spolehlivé.

Lenže ten kovid nie je ľahko odlíšiteľný, ako píšeš, PCR testy sú nespoľahlivé. V praxi sa vždy jedná o kombináciu chorôb (indikácií). Preto je takmer vždy diskutabilné, či niekto zomrel na kovid, alebo s kovidom.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
sekal
Hifi expert


Založený: 26 január 2007
Príspevky: 1388

PríspevokZaslal: Ut december 22, 2020 19:03:57    Predmet: Odpovedať s citátom

Vystoupení prof. Berana v PS PČR
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MaG
Hifi expert


Založený: 11 január 2014
Príspevky: 1474

PríspevokZaslal: Ut december 22, 2020 20:21:04    Predmet: Odpovedať s citátom

Re: sekal
O tom lieku sa hovorí už dávno. "Mainstrím" ho označil za hoax, globalistické sociálne siete informácie o ňom cenzurujú.
Je len dobre, že sa o ňom a účinnej liečbe začína viacej hovoriť.

Ak sa ešte vrátim k tej štatistike, tak za nárastom úmrtí môže byť aj nesprávna liečba. Hodne sa písalo o škodlivosti pľúcnych ventilátorov. Na Slovensku sa objavila "konšpirácia", že MZ odporúča stále už zastaralé postupy s ventilátormi, ktoré sa už v zahraničí používajú len v ojedinelých prípadoch.

Ale to už zachádzam ja do konšpirácií. Štatistické údaje sa len tak od počítata seriózne vyhodnotiť nedajú.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
davidhighend
Hifista - zaslúžilec


Založený: 07 júl 2008
Príspevky: 502

PríspevokZaslal: Ut december 22, 2020 21:22:19    Predmet: Odpovedať s citátom

Vyrovná čísla od CDC, modrá tabulka
V-safe Active Surveillance for COVID-19 Vaccines
Důležitá položka Health Impact Events** Ve vztahu k počtu ockovanych, kde ve vysvetlivkach pod ** je tím myšleno “ **unable to perform normal daily activities, unable to work, required care from doctor or health care professional“

https://www.cdc.gov/vaccines/acip/meetings/downloads/slides-2020-12/slides-12-19/05-COVID-CLARK.pdf
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
seas
Hifi expert


Založený: 25 október 2006
Príspevky: 1236

PríspevokZaslal: Ut december 22, 2020 21:23:35    Predmet: Odpovedať s citátom

Pfizer Spolu UA forum

Naposledy upravil seas dňa So december 31, 2022 01:19:28, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zapa
Hifista - pokročilec


Založený: 13 február 2007
Príspevky: 344
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: St december 23, 2020 17:40:26    Predmet: Odpovedať s citátom

https://www.youtube.com/watch?v=1GBlv5YYZLs
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
tatko Tom
Hifi expert


Založený: 21 február 2016
Príspevky: 2918
Bydlisko: Prievidza

PríspevokZaslal: St december 23, 2020 19:58:34    Predmet: Odpovedať s citátom

Kľudne sem postnite ďalších 300 ... idiotov
_________________
AKAI AM-69, AKAI CD-62, Thorens TD 115, Philips 70fs363, Topping D10s, UMM380 "TLU"
______
Rozdiely vo zvuku, ktoré nepočujem, mám - áno, presne tam...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
TigiGold
Hifista - pokročilec


Založený: 24 júl 2008
Príspevky: 429
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: St december 23, 2020 20:30:37    Predmet: Odpovedať s citátom

Profesor Žaloudík , bývalý ředitel brněnského Masarykova onkologického ústavu a děkan LF MU, není žádný idiot. S některými jeho (politickými) názory lze určitě polemizovat, ale urážky tohoto typu jsou jen důkazem fanatismu. Snažme se navzájem více respektovat a neurážet se jen pro to, že má druhá strana jiný pohled na věc.
_________________
Audiolab 9000 CDT * RME ADI-2 DAC FS * Neumann KH310 * Sennheiser HD800 a HD650 * Beyerdynamic T1 * Avantone Planar * AKG K371 * Panasonic DMP-BDT380EG * Epson EH-TW5650
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
seas
Hifi expert


Založený: 25 október 2006
Príspevky: 1236

PríspevokZaslal: St december 23, 2020 20:33:28    Predmet: Odpovedať s citátom

Pfizer Spolu UA forum

Naposledy upravil seas dňa So december 31, 2022 01:19:55, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
tatko Tom
Hifi expert


Založený: 21 február 2016
Príspevky: 2918
Bydlisko: Prievidza

PríspevokZaslal: St december 23, 2020 20:37:04    Predmet: Odpovedať s citátom

TigiGold - z môjho čisto súkromého pohľadu (na ktorý mám plné právo) - si hlupák ...
_________________
AKAI AM-69, AKAI CD-62, Thorens TD 115, Philips 70fs363, Topping D10s, UMM380 "TLU"
______
Rozdiely vo zvuku, ktoré nepočujem, mám - áno, presne tam...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
TigiGold
Hifista - pokročilec


Založený: 24 júl 2008
Príspevky: 429
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: St december 23, 2020 21:05:29    Predmet: Odpovedať s citátom

Taťko Tom: Nebudu sem vkládat ten trefný citát Kurta Tackmana, který ti ostatně byl v podobné situaci sdělen i na audiowebu. Vrhačku hrachu na stěnu mám momentálně v servisu. Názorně jsi potvrdil moje obavy, že je dnes téměř nemožné vést normální věcnou diskusi na politicko-sociální témata (mezi které koronáč bezpochyby patří) na internetu. Přinejmenším diskutují-li lidé, kteří se osobně neznají.
_________________
Audiolab 9000 CDT * RME ADI-2 DAC FS * Neumann KH310 * Sennheiser HD800 a HD650 * Beyerdynamic T1 * Avantone Planar * AKG K371 * Panasonic DMP-BDT380EG * Epson EH-TW5650
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
tatko Tom
Hifi expert


Založený: 21 február 2016
Príspevky: 2918
Bydlisko: Prievidza

PríspevokZaslal: St december 23, 2020 21:18:08    Predmet: Odpovedať s citátom

Kľudne a rád sa s Tebou stretnem osobne Smile
Môžme podebatiť na akúkoľvek tému no čo sa týka techniky, naozaj pre Tvoju "ochranu" asi radšej nie - aby si nedostal ťažký šok z poznania, že aj obyčajný "sprostý zvončekový drát" je vyrobený z "elektrotechnickej medi" s čistotou 99,99xx percent - ako "všetky dráty pre elekrtrinu" a je "lautrpičafuk" - čo si o tom myslíš Ty..., nejaký podľa mňa vychcaný podvodník Zalman - a úplne akýkoľvek iný DE-BIL Very Happy
Apropo - si na chlapcov???
Kľudne sa uraz, no zaslúžil si si to za Tvoju SPROSTOSŤ !!!

_________________
AKAI AM-69, AKAI CD-62, Thorens TD 115, Philips 70fs363, Topping D10s, UMM380 "TLU"
______
Rozdiely vo zvuku, ktoré nepočujem, mám - áno, presne tam...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
BV
Hifi inventar


Založený: 06 október 2006
Príspevky: 5908
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: St december 23, 2020 21:26:26    Predmet: Odpovedať s citátom

Vyjadrím sa ako starší: tatko Tom, skľudni " hormón".. Právo ma názor má každý, ale mal by ho povedať slušne a bez osobných invektív a narážok na sexuálnu orientáciu. Je to minimálne " nepatričné" Rolling Eyes

Naposledy upravil BV dňa St december 23, 2020 21:41:46, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
tatko Tom
Hifi expert


Založený: 21 február 2016
Príspevky: 2918
Bydlisko: Prievidza

PríspevokZaslal: St december 23, 2020 21:31:43    Predmet: Odpovedať s citátom

BV - ak máš 60+ rokov, vyjadri Very Happy
_________________
AKAI AM-69, AKAI CD-62, Thorens TD 115, Philips 70fs363, Topping D10s, UMM380 "TLU"
______
Rozdiely vo zvuku, ktoré nepočujem, mám - áno, presne tam...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
BV
Hifi inventar


Založený: 06 október 2006
Príspevky: 5908
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: St december 23, 2020 21:40:59    Predmet: Odpovedať s citátom

+8, ale vek nie je žiadna výhra, ani zásluha. A k téme tejto diskusie sa vyjadrovať nebudem, názor mám, ale agitovať nechcem, pretože je to zbytočné a nakoniec každý je ( mal by byť..) zodpovedný za svoje (ne)činy Sad
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
tatko Tom
Hifi expert


Založený: 21 február 2016
Príspevky: 2918
Bydlisko: Prievidza

PríspevokZaslal: St december 23, 2020 21:45:46    Predmet: Odpovedať s citátom

No ja sa budem.
Pre mňa je každý, kto naletí na "ultraextrasuperhiend" reprokáble a iné kvokotiny proste HLUPÁK a nie že mu to dokážem povedať do očí - viem mu to (ak bude chcieť) reálne ukázať ...

_________________
AKAI AM-69, AKAI CD-62, Thorens TD 115, Philips 70fs363, Topping D10s, UMM380 "TLU"
______
Rozdiely vo zvuku, ktoré nepočujem, mám - áno, presne tam...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
BV
Hifi inventar


Založený: 06 október 2006
Príspevky: 5908
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: St december 23, 2020 21:57:22    Predmet: Odpovedať s citátom

Nevadí, že toto je vlákno o covide, nie o kábloch? Rolling Eyes
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
seas
Hifi expert


Založený: 25 október 2006
Príspevky: 1236

PríspevokZaslal: St december 23, 2020 22:53:03    Predmet: Odpovedať s citátom

Pfizer Spolu UA forum

Naposledy upravil seas dňa So december 31, 2022 01:20:02, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
TigiGold
Hifista - pokročilec


Založený: 24 júl 2008
Príspevky: 429
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Št december 24, 2020 01:15:56    Predmet: Odpovedať s citátom

tatko Tom napísal:
Kľudne a rád sa s Tebou stretnem osobne Smile
Môžme podebatiť na akúkoľvek tému no čo sa týka techniky, naozaj pre Tvoju "ochranu" asi radšej nie - aby si nedostal ťažký šok z poznania, že aj obyčajný "sprostý zvončekový drát" je vyrobený z "elektrotechnickej medi" s čistotou 99,99xx percent - ako "všetky dráty pre elekrtrinu" a je "lautrpičafuk" - čo si o tom myslíš Ty..., nejaký podľa mňa vychcaný podvodník Zalman - a úplne akýkoľvek iný DE-BIL Very Happy
Apropo - si na chlapcov???
Kľudne sa uraz, no zaslúžil si si to za Tvoju SPROSTOSŤ !!!


Snažil jsem se ve tvém radikálním textu poctivě najít alespoň tenké stéblo nosné myšlenky, které bych se mohl chytit a smysluplně odpovědět, ale marně. Ten dotaz "si na chlapcov?" - to měla být diskusní figura typu "bijete svoji ženu"? A onu zmatenou pasáž o drátech a Žalmanovi jsem už vůbec nepochopil. Věci, které jsi napsal, mě vůbec neurážejí, zejména proto, že se na mě vůbec nevztahují. Zároveň je pozoruhodné, že ten, kdo rozdává tituly "idiot" či "debil" jako večerníček noviny, má tak silné nutkání někomu vracet údajnou "sprostosť".

Co takhle to zkusit jinak? Jaký má smysl zasekávat se ve virtuálním boji proti nepřátelům na internetu, který bývá stejně spíše jen uměle vytvořenou náhražkou za marný boj proti sobě, proti vlastní nepřiznané slabosti, nemohoucnosti a chybám, ze kterých máme podvědomý strach?

_________________
Audiolab 9000 CDT * RME ADI-2 DAC FS * Neumann KH310 * Sennheiser HD800 a HD650 * Beyerdynamic T1 * Avantone Planar * AKG K371 * Panasonic DMP-BDT380EG * Epson EH-TW5650
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
davidhighend
Hifista - zaslúžilec


Založený: 07 júl 2008
Príspevky: 502

PríspevokZaslal: Št december 24, 2020 09:15:59    Predmet: Odpovedať s citátom

Dr. Larry Palevsky
https://www.bitchute.com/video/9Usu6849LIvz/?fbclid=IwAR0zunmhlBlArnsqgCWWFdimxJSAjEJsw190x5HTeTw-5icOS4ILCKP6PSk
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
N.A.
Hifi expert


Založený: 01 marec 2007
Príspevky: 1226
Bydlisko: Ústí nad Labem

PríspevokZaslal: So december 26, 2020 17:38:55    Predmet: Odpovedať s citátom

Prof. MUDr. Jiří Beran CSc : Máme lék na Covid -19
22.12. 2020 Poslanecká Sněmovna

https://www.youtube.com/watch?v=2NEDW09sp2E

_________________
Buď vždycky trpělivý k chybám druhých, sám jich máš mnoho, které potřebují také shovívavost.
A neumíš-li udělat sám sebe dokonalým, jak to můžeš očekávat u druhých?

Noble Audio
http://noble-audio.webnode.cz/
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
BlackBerry
Hifi inventar


Založený: 14 máj 2012
Príspevky: 3237
Bydlisko: nedaleko od Trenčína

PríspevokZaslal: Po december 28, 2020 07:26:38    Predmet: Odpovedať s citátom

Arrow https://svet.sme.sk/c/22562552/stovky-britov-utieklo-z-povinnej-karanteny-zo-svajciarskeho-lyziarskeho-strediska.html

Stovky Britov utiekli z povinnej karantény vo Švajčiarsku
Niektorí Briti šli do Francúzska, kde sú lyžiarske strediská zatvorené, ale nemusia byť v karanténe.

27. dec 2020 o 16:22 TASR



Približne 50 z týchto osôb však rezort okamžite opustilo a zo zvyšných 370 ich tam do nedele ostalo menej než desať, povedal DPA Jean-Marc Sandoz, hovorca obce Bagnes, v ktorej zmienený rezort leží.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Bojisko / offtopisko Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3 ... 40, 41, 42 ... 135, 136, 137  Ďalšia
Strana 41 z 137

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Môžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Môžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist