Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

Denafrips Athena
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6  Ďalšia
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Predzosilňovače
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
blesk666
Hifi expert


Založený: 18 jún 2012
Príspevky: 1499

PríspevokZaslal: Pi január 29, 2021 22:17:44    Predmet: Odpovedať s citátom

mam za sebou prve dojmy a trosku som si z toho sadol na zadok. Je to fakt dobreee. (podla mna):

Naposledy upravil blesk666 dňa Ut február 02, 2021 14:32:53, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
kazzatel
Hifi inventar


Založený: 19 január 2007
Príspevky: 6970

PríspevokZaslal: Pi január 29, 2021 23:01:45    Predmet: Odpovedať s citátom

Dobrý ? A vůči čemu porovnáváš ? Jaký máš ostatní zkušenosti ?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
blesk666
Hifi expert


Založený: 18 jún 2012
Príspevky: 1499

PríspevokZaslal: Pi január 29, 2021 23:59:05    Predmet: Odpovedať s citátom

Nechcem byt neferovy, mozem to priniest az bude Hradiste. Mal som doma posledny polrok viac preampov ako svoje dlhodobejsie alebo pozicane aspon tyzden az dva a je to v porovnani s tym co mam doma ako ostatne komponenty, samozrejme. (boli to: Parasound JC2, Ayre K5XE, Acon SCA12R, SPX2010, Audia Flight Pre) Najlepsie z toho: by som hodnotil SPX2010 a Parasound JC2.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
jmd
Hifi inventar


Založený: 26 január 2007
Príspevky: 3896
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: So január 30, 2021 09:49:26    Predmet: Odpovedať s citátom

blesk666 70ty ročník má veľa skúseností. Dlhodobo sa zaoberá a testuje hifi HE techniku, bol aj autorom viacerých recenzii a testerom v časopise Watt a High Style.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
blesk666
Hifi expert


Založený: 18 jún 2012
Príspevky: 1499

PríspevokZaslal: So január 30, 2021 18:57:51    Predmet: Odpovedať s citátom

myslim ze to Kazzatel vie a som si isty ze to nepovazuje za nejake plus
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
kazzatel
Hifi inventar


Založený: 19 január 2007
Príspevky: 6970

PríspevokZaslal: So január 30, 2021 21:02:49    Predmet: Odpovedať s citátom

Málokdo ze zdejších hodnotitelů ( a nejen zdejších ) dovede závazně definovat slyšitelné zkreslení a čistotu přednesu, takže jsem vůči definicím popisovaným jako " sedání na prdel " velmi skeptickej....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
blesk666
Hifi expert


Založený: 18 jún 2012
Príspevky: 1499

PríspevokZaslal: So január 30, 2021 22:04:02    Predmet: Odpovedať s citátom

V podstate mozno asi suhlasit. “Sadanie na prdel” samozrejme nema ziadnu vypovednu hodnotu. Som uz ale skepticky ci niekto veri ze ho tu najde a zaroven ho zaujima pokial mozno co najrealnejsie zvukove hodnotenie alebo porovnanie. Hlavne asi s ohladom na to, ze sa “sada na prdel” z kadejakych pomerne velkych obskurbosti. Zbytocne asi menovat akych, ale asi vieme akych. Preto uz aj nejaku dobu nepisem recenzie a testy. Asi by mi bolo debilne pri tom. Dnes som si vcerajsie dojmy este upevnoval/korigoval opakovanym porovnavanim s Acon SCA12R. (iny preamp uz doma aktualne nemam, ale mam ho vcelku dokladne napocuvany a porovnany s tymi co som vyssie pisal, takze sa to da brat ako nejaka vztazna uroven)

Naposledy upravil blesk666 dňa Ut február 02, 2021 14:34:06, celkom upravené 2 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Soaron
Hifi expert


Založený: 27 december 2015
Príspevky: 1920

PríspevokZaslal: Ne január 31, 2021 00:45:54    Predmet: Odpovedať s citátom

kazzatel napísal:
Málokdo ze zdejších hodnotitelů ( a nejen zdejších ) dovede závazně definovat slyšitelné zkreslení a čistotu přednesu, takže jsem vůči definicím popisovaným jako " sedání na prdel " velmi skeptickej....

To však ničomu nevadí. Prečo by niekto nemohol napísať svoje pocity, ako to počuje..? Veď si uvedomte, že človek v skutočnom svete tiež bez prestávky hodnotí všetko. V podstate neustále vyhodnocujeme a nepotrebujeme na to vzdelanie ani certifikát. Od skúseností samozrejme záleží výsledok hodnotenia.
Ak Vám niekto povie, že mu napríklad chutí nejaké pivo, tak ho niekam pošlete, lebo to nie je certifikovaný ochutnávač..? To asi nie.

_________________
PC - DIY silver USB - Denafrips Pontus II - DIY silver XLR - BVa PA300SSE - DIY silver XLR - BVa PRE 1 - Atohm Zef Max - STH12
PC - Drop SDAC balanced - Drop THX AAA™ 789 - HE-560
Sony WH-1000XM4
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
BV
Hifi inventar


Založený: 06 október 2006
Príspevky: 5908
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: Ne január 31, 2021 08:08:02    Predmet: Odpovedať s citátom

Dovolím si vysloviť názor, že 99% spokojnosti so " zvukom" vôbec nesúvisí s tým, ako to hrá. Aj iné prístrojé, ktoré blesk666 uvádza ak porovnávacie, určite nie sú technicky (pokiaľ ide o prenos signálu) horšie, niektoré dokonca výrazne (o rád aj viac..) lepšie, to je zrejmé z dostupných faktov. Tieto technické vlastnosti sú ale pod medzou rozlíšenia sluchu. Ten preamp však evidentne presne sadol do všetkých "okrajových a nepodstatných" požiadaviek a očakávaní ( výbava, počet vstupov, ovládanie, vzhľad, cena..) , ktoré blesk666 mal. A to rozhodlo o celkovom subjektívnom pocite, nadšení nad všetkými, aj neexistujúcimi zvukovými výhodami. To je všetko. Je to samozrejme OK, ale nie je to o zvuku, prenose signálu a reprodukcii.. Ale je zbytočné to nejako hrotiť.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
blesk666
Hifi expert


Založený: 18 jún 2012
Príspevky: 1499

PríspevokZaslal: Ne január 31, 2021 08:59:32    Predmet: Odpovedať s citátom

BV: v tomto pripade si dovolim polemizovat. Objektivne zrejme najlepsie z uvedenych meria SPX2010. Patril a patri k mojim zvukovym favoritom aj ked v niektorych atributoch by som este v zvuku nasiel nieco co si predstavujem inak. Ale mohol by som s tym uplne spokojne zit. Ale kedze je to uzavreta kapitola a neda sa kupit, tak tadial cesta nevedie. SPX2010 vs Parasound - Parasound sa mi viac pacil zvukovo na zenskych vokaloch a slacikoch. Jeho “vzdusnejsie” a ´jemnejsie” horne pasmo to robi a trochu “odlahcene” pasmo 150Hz-1kHz (stensovanie) ho zas diskvalifikuje pre univerzalne pouzivanie. Rozlisenie vsak chybalo snad len Audii Flight v celom pasme rovnomerne a Ayre ktore zas bolo rozlisene a “zive” v celom pasme okrem vysiek ktorych bolo aj objemovo najmenej z uvednych preampov a to vcelku dost markantne. (aj jeho excelovanie na “riedkej” hudbe a zas “tlacenie” a urcita prezentnost stredneho pasma pri kompexnych pasazach). No a tu by som si vybral na zaklade tych ako vy uvadzate vy “okrajovych a nepodstatnych” poziadaviek uz predtym - splnala proste vsetky tito poziadavky vyborne a aj cena second handu by ma vysla este menej ako za noveho Cinana. Navyse stale mam taky nejaky blok kupovat Cinske veci...
Takze v tomto smere neplati co ste napisal, lebo preferujem zvukovo Cinana. Cinan “netlaci” pri kompexnych pasazach (da sa pocuvat dost nahlas bez pocitu sluchovej unavy) Pritom pri priamom porovnani (s Acon SCA12R) rozlisenie nechyba a aj objem vyssich frekvencii nie je mensi a proti Acon ma aj akoby viac rozlisene a objemovo zastupene uplne navyssie pasmo (dozvuk cinelov je dlhsi a viac pocutelny). Acon ale ma o nieco vacsi podiel energie v pasme vysiek kde to “zvoni” co na “plechoch” je ok, ale na zenskom vokale to sposobuje prezentnost, predsunutie spevacky viac dopredu a pri vyssej hlasitosti spolu so slacikmi, gitarami...,to musim stisovat (toto do nejakej miery mal obdobne aj SPX2010 ten mal obdobnu “extenziu” na najvyssie vysky obdobne ako Parasound a Denafrips - co povazujem za spravne. (teda “tupsie”z uvedenych posobia: Ayre, a Acon).


Naposledy upravil blesk666 dňa Po február 01, 2021 23:07:40, celkom upravené 2 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
roberto
Hifi expert


Založený: 03 marec 2007
Príspevky: 2632
Bydlisko: Brno

PríspevokZaslal: Ne január 31, 2021 10:24:46    Predmet: Odpovedať s citátom

Po mém kolečku preampů zbyl SPX2010 Cool Myslím že na něj hraje i Cough .Vliv preampů na reprodukci není uplně malý, i když mají technické parametry výborné. Takže souhlas s blesk666.

O jiném čínanovi https://eshop.xavian.cz/kinki-studio/ex-p7--predzesilovac-cerna/ jsi neuvažoval?

_________________
LutaDAC, SPX2010, DPA330 modif.Danhard, Shan E520
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
blesk666
Hifi expert


Založený: 18 jún 2012
Príspevky: 1499

PríspevokZaslal: Ne január 31, 2021 10:33:07    Predmet: Odpovedať s citátom

ten SPX bol prave Coughova full verzia s releovym atenuatorom, este s inymi (unobtained:-) vystupnymi tranzistormi ako mali ostatne kusy
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
roberto
Hifi expert


Založený: 03 marec 2007
Príspevky: 2632
Bydlisko: Brno

PríspevokZaslal: Ne január 31, 2021 11:20:50    Predmet: Odpovedať s citátom

Měl verzi s bipolary nebo lepší s už nedostupnými MOSFETy
_________________
LutaDAC, SPX2010, DPA330 modif.Danhard, Shan E520
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
blesk666
Hifi expert


Založený: 18 jún 2012
Príspevky: 1499

PríspevokZaslal: Ne január 31, 2021 11:41:58    Predmet: Odpovedať s citátom

vstup bol rovnaky, rozdiel bol na vystupe a tu boli pokial viem nejake Fety. Ale ako pisem, okrem nedostupnosti SPX, by som privital o nieco este “uhladenejsie” horne pasmo a to mi ponuklo prave Denafrips (nie na ukor zatlcenia podania vysok). To ale nie je o cistote a skresleni, kedze aj ja si myslim ze v THD, IMD radovo tisicinach a menej uz to neni, ale o rozdieloch co komu ako sedi v jeho aparate a na jeho ucho. Resp dane technickym riesenim (technologie pouziych suciastok (BJF vs JFET, Mosfet...), kvalita suciastok, NFB ano/nie a ako velka...). Niekto samozrejme trva na tom, ze to je len “okoposluch” a ja sa s nikym o tom nemam potrebu a ani chut priet, je to jeho nazor. Nebudem ani katolikovi, moslimovi, judajistovi... sa snazit vyhovorit ze to ma mat inak.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
BV
Hifi inventar


Založený: 06 október 2006
Príspevky: 5908
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: Ne január 31, 2021 11:56:38    Predmet: Odpovedať s citátom

citácia:
. Ale ako pisem, okrem nedostupnosti SPX, by som privital o nieco este “uhladenejsie” horne pasmo a to mi ponuklo prave Denafrips

Ponúklo len viac skreslení a šumu, to je realita a známe fakty. Ak je to žiadané a preferované ako "uhladenosť", prosím, ale nazývajme to pravým menom. Rolling Eyes Žiadne záhadné rozdiely zvuku neexistujú.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
roberto
Hifi expert


Založený: 03 marec 2007
Príspevky: 2632
Bydlisko: Brno

PríspevokZaslal: Ne január 31, 2021 12:03:18    Predmet: Odpovedať s citátom

blesk666: Jaky mas koncak/ bedny?
_________________
LutaDAC, SPX2010, DPA330 modif.Danhard, Shan E520
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
blesk666
Hifi expert


Založený: 18 jún 2012
Príspevky: 1499

PríspevokZaslal: Ne január 31, 2021 13:29:13    Predmet: Odpovedať s citátom

Dokazal niekto ak to ma skrelsenie v tisicinach % a sum nepocutelny s uchom na vyskaci ze to sposobuje rozdiely v posluchovom vnimani? tiez aj jedno aka je topologia (BJT, JFET, MOSFET, riesenie NFB...), bude to podla vas hrat rovnako ked to bude mat rovnake skreslenie alebo skreslrnie kde su rozdiely pod tisicinami %?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
blesk666
Hifi expert


Založený: 18 jún 2012
Príspevky: 1499

PríspevokZaslal: Ne január 31, 2021 13:30:50    Predmet: Odpovedať s citátom

roberto napísal:
blesk666: Jaky mas koncak/ bedny?

Mam aktivy Acon Divus
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
BV
Hifi inventar


Založený: 06 október 2006
Príspevky: 5908
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: Ne január 31, 2021 14:15:37    Predmet: Odpovedať s citátom

citácia:
Dokazal niekto ak to ma skrelsenie v tisicinach % a sum nepocutelny s uchom na vyskaci ze to sposobuje rozdiely v posluchovom vnimani?

No to podčiarknuté práveže nikto nedokázal (korektnom teste s vylúčením iných ako sluchových podnetov), ale bežne a často sa práve toto tvrdí. A obvykle s odôvodnením, že nevieme čo merať... Smile

Je úplne jedno aká je "filozofia" návrhu, topológia, preferencie, NFB/nonNFB, "viera", lacné/ drahé súčiastky ..a neviem čo ešte..Kľudne v nejakej krabici môžu od vstupu po výstup "nosiť elektróny cvičené bacily", ak to niekto dokáže zrealizovať. Podstatné je porovnanie vstup-výstup pre ľubovoľný signál a zistenie všetkých možných zmien. A toto vieme dnes urobiť bez problémov (ak je vôľa a chuť sa to naučiť..) aj doma "na kolene" s použitím slušnej zvukovky a počítača, zistiť všetky lineárne aj nelineárne zmeny a z toho vyplývajúce všetky zmeny spektra, časové (fázové) zmeny... To je fakt. Smile A z toho vyplýva otázka: Dokázal niekto opak, teda že napriek nezmenenému signálu sa reálne zmení zvuk?
A ak nie je identifikovateľná žiadna (relevantná, nadprahová..)zmena signálu, z čoho potom vyplývajú pocity zmeny zvuku?? Toto je neverending story.. Rolling Eyes
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
blesk666
Hifi expert


Založený: 18 jún 2012
Príspevky: 1499

PríspevokZaslal: Ne január 31, 2021 14:40:09    Predmet: Odpovedať s citátom

BV: Z uvedneho by nutne muselo vyplyvat, ze staci teoreticky vyrobit najlepsie merajuci akykolvek komponent na svete (v nasom pripade zostanme pri preampe) a zaroven by platilo ze to bude najlepsie reprodukujuci predzosilnovac na svete?
No a zaroven by tiez platilo aj to, ze by si tento predzosilnovac nemusel konstrukter/vyrobca/predajca ani ho pripojit k reprosustavam a ani vypocut a aj tak by platilo vyssie uvedene.

Tato teza vyplyva z vasich dlhodobych zaverov, suhlasite s tym?


Naposledy upravil blesk666 dňa Ne január 31, 2021 14:41:50, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20444

PríspevokZaslal: Ne január 31, 2021 14:40:55    Predmet: Odpovedať s citátom

Ty Acon Divus, to jsou ty z Brněnského podzimu 2008?
_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20444

PríspevokZaslal: Ne január 31, 2021 14:42:11    Predmet: Odpovedať s citátom

blesk666 napísal:
BV: Z uvedneho by nutne muselo vyplyvat, ze staci teoreticky vyrobit najlepsie merajuci akykolvek komponent na svete (v nasom pripade zostanme pri preampe) a zaroven by platilo ze to bude najlepsie reprodukujuci predzosilbovac na svete?
No a zaroven by tiez platilo aj to ze by si tento predzosilnovac nemusel konstrukter/vyrobca/predajca ani zapnut a vypocut a aj tak by platilo vyssie uvedene.

Tato teza vyplyva z vasich dlhodobych zaverov, suhlasite s tym?


V podstatě ano, pokud bude množina měření dost široká.

_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
blesk666
Hifi expert


Založený: 18 jún 2012
Príspevky: 1499

PríspevokZaslal: Ne január 31, 2021 14:47:06    Predmet: Odpovedať s citátom

PMA: nebol som tam ale principialne z velkej casti ano. To co mal Acon v Brne bol prvy model, ja mam mk3 novsi asi o 5-6 rokov, kde je novsia verzia basoveho menica, ine aktivne vyhybky a neviem ako su na tom koncove stupne. Kazdopadne z toho kina ci co to bolo, poznam vas nazor kde sa to pustalo v limitacii. Sle ano netvrdim ze mam doma univerzalne platny etalon, preto som aj pisal ze zavery platia v mojich podmienkach
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
blesk666
Hifi expert


Založený: 18 jún 2012
Príspevky: 1499

PríspevokZaslal: Ne január 31, 2021 14:50:06    Predmet: Odpovedať s citátom

PMA napísal:
blesk666 napísal:
BV: Z uvedneho by nutne muselo vyplyvat, ze staci teoreticky vyrobit najlepsie merajuci akykolvek komponent na svete (v nasom pripade zostanme pri preampe) a zaroven by platilo ze to bude najlepsie reprodukujuci predzosilbovac na svete?
No a zaroven by tiez platilo aj to ze by si tento predzosilnovac nemusel konstrukter/vyrobca/predajca ani zapnut a vypocut a aj tak by platilo vyssie uvedene.

Tato teza vyplyva z vasich dlhodobych zaverov, suhlasite s tym?


V podstatě ano, pokud bude množina měření dost široká.


PMA: Toto potvrdzujete zavery ktore vyslovuje dlhodobo BV? Alebo potvrdzujete lebo aj vy sa stotoznujete s takym zaverom?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
BV
Hifi inventar


Založený: 06 október 2006
Príspevky: 5908
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: Ne január 31, 2021 14:55:02    Predmet: Odpovedať s citátom

blesk666
Dá sa povedať, že bude reprodukovať sluchom nerozlíšiteľne od iného s podobnou množinou meraní, nie s meraním thd na jednom kmitočte..Čiste vecne bude najmenej meniť signál.
A to " No a zároveň...." je nezmysel. Ide o výstupnú kontrolu, napr. nejaká vadna súčiastka.


Naposledy upravil BV dňa Ne január 31, 2021 15:28:22, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
BlackBerry
Hifi inventar


Založený: 14 máj 2012
Príspevky: 3237
Bydlisko: nedaleko od Trenčína

PríspevokZaslal: Ne január 31, 2021 15:00:18    Predmet: Odpovedať s citátom

blesk666 napísal:
BV: Z uvedneho by nutne muselo vyplyvat, ze staci teoreticky vyrobit najlepsie merajuci akykolvek komponent na svete (v nasom pripade zostanme pri preampe) a zaroven by platilo ze to bude najlepsie reprodukujuci predzosilnovac na svete?
No a zaroven by tiez platilo aj to, ze by si tento predzosilnovac nemusel konstrukter/vyrobca/predajca ani ho pripojit k reprosustavam a ani vypocut a aj tak by platilo vyssie uvedene.

Tato teza vyplyva z vasich dlhodobych zaverov, suhlasite s tym?



Si to presne trafil a Buntofilozofiu popísal. Very Happy Cool Rotfl Rotfl
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
BV
Hifi inventar


Založený: 06 október 2006
Príspevky: 5908
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: Ne január 31, 2021 15:25:57    Predmet: Odpovedať s citátom

BB
Jasné, blesk666 ešte musí vymeniť poistky a káble, podložiť ten preamp na hroty z unobtainia a navrch žulovú dosku...potom to bude o niekoľko levelov lepšie hrať, nie?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
opa
Hifi inventar


Založený: 24 február 2007
Príspevky: 11176
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Ne január 31, 2021 16:32:02    Predmet: Odpovedať s citátom

Tohle není problém z oblasti HiFi nebo elektroniky. Aby někdo na sociální síti pochopil a uznal věcné argumenty, musí mít opravdovou snahu něco se dozvědět. Pokud je jeho cílem prosadit svůj názor, obhájit nákup drahého komponentu, nebo někdy úplné pitomosti, je veškerá snaha marná.

Chtěl bych se zeptat BV a PMA, s nimiž věcně naprosto souhlasím, jestli za ty roky, co se pokouší o osvětu v téhle oblasti (a o kterou jsem se také někdy bláhově snažil), jestli jeden jediný člověk prohlédl, pochopil a uznal svou chybu ?

_________________
Cui bono ?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
BV
Hifi inventar


Založený: 06 október 2006
Príspevky: 5908
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: Ne január 31, 2021 16:42:07    Predmet: Odpovedať s citátom

opa
Pár ich bolo. Ale verejne to málokto prizná.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
BlackBerry
Hifi inventar


Založený: 14 máj 2012
Príspevky: 3237
Bydlisko: nedaleko od Trenčína

PríspevokZaslal: Ne január 31, 2021 17:28:12    Predmet: Odpovedať s citátom

BV napísal:
opa
Pár ich bolo. Ale verejne to málokto prizná.


Veru Bunta to verejne nikdy neprizná to píše pravdu o sebe. Cool
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Predzosilňovače Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6  Ďalšia
Strana 2 z 6

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Nemôžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Nemôžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist