Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

Je to zostava na dobrý zvuk? Poraďte.

 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Iné
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
02luki18
Hifi obsluha


Založený: 05 január 2021
Príspevky: 2

PríspevokZaslal: Ut január 05, 2021 22:34:28    Predmet: Je to zostava na dobrý zvuk? Poraďte. Odpovedať s citátom

Zdravim vás, som tu len pár minút no kôli tejto otázke a pomoci. Chcem niečo na LP platne, som úplný začiatočník a laik. Nemám žiadne skúsenosti a ani ich neviem pobrat.
A tu je zostava ktorý mi poradil kamarát.
Pro-ject Primary (OM 5E)
Polk signature S20
denon pma-800ne
Akurát že ten denon už nieje aktuálny pretoze nieje na sklade tak mi ho vymenili za marantz pm6006. A ja by som chcel od Vas že či si myslíte o zostave. Ďakujem.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
stano30
Hifista


Založený: 10 november 2013
Príspevky: 239

PríspevokZaslal: Ut január 05, 2021 23:08:14    Predmet: Odpovedať s citátom

V rámci cenovej kategórie nemôžeš sliapnuť vedľa. Ono sa to zdá, že do toho ideš vraziť veľa peňazí, ale v podstate kupuješ všetko naraz a svoj účel to splní. Kupuješ taký základ a keď sa ti to bude páčiť zostaneš pri tejto zostave. V daných cenách bude všetko hrať +- rovnako.
Ak je kamoš predajca, tak nech dá ešte nejakú zľavu a zober to.
Ak budeš časom niečo chcieť meniť, tak vymeníš.
Pretože ak by si chcel podstatne zlepšiť zvuk, tak by to stálo tisíce a myslím, že to nechceš. Tie rozdiely nie sú zas tak veľké, Hifisti sú svojím spôsobom úchyláci na zvuk, a jebú do toho haldy peňazí.
Kúp to čo si napísal a počúvaj,hlavne si nájdi dobrý obchod na LP platné, dobrý zvuk na LP nemusí ťa nemusí zruinovať.
A tú prenosku časom vymeň za niečo lepšie. Ale teraz nie, nauč sa obsluhovať a nastavovať gramec a nečítaj hififóra, lepšie ti to bude hrať...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
02luki18
Hifi obsluha


Založený: 05 január 2021
Príspevky: 2

PríspevokZaslal: Po február 08, 2021 06:21:52    Predmet: Odpovedať s citátom

Ďakujem ti pekne, už to všetko prišlo a nemyslel som si že môže bit taký neskutočný rozdiel vo zvuku, myslel som že basy ako som ich poznal už nemôžu bit iné, výšky a stredy taktiež. No je to zážitok niečo počúvať na tejto zostave.
A jedna taká otázka, mám zostavu pár dní a nebolo možné nič skúšať, ale chcel by som poradiť niečo na tuner. Vedel by mi niekto ? Ďakujem Vám
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Iné Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Nemôžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Nemôžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist