Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

4K Bluray prehravac ako CD

 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Video
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
juraj08
Nádejný hifista


Založený: 24 december 2008
Príspevky: 55

PríspevokZaslal: So jún 27, 2020 08:59:47    Predmet: 4K Bluray prehravac ako CD Odpovedať s citátom

ahoj, ma zmysel BR pouzit aj na prehravanie CD?? presnejsie, je velky rozdiel medzi "mojimi kandidatmi" a original CD prehravacmi povedzme v tej istej cene??
nepptrebujem nobl kvalitu ale co poviete napriklad na Sony ubp 1100 alebo Panasonic ubp 9000, CX UHD, popripade Pooneer "500"??...mam uz Azur 851N, ktory by mi mohol posluzit ako prevodnik ale najradsej by som bol, keby mi stacilo zapnut iba zosik + prehravac....samozrejme BR bude aj na filmy....co vy na to....?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
miero
Hifi inventar


Založený: 08 september 2010
Príspevky: 11491
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: So jún 27, 2020 10:01:25    Predmet: Odpovedať s citátom

Tento podla merani vyzera velmi slusne:
- https://www.audiosciencereview.com/forum/index.php?threads/panasonic-dp-ub9000-uhd-player-review.14324/
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
juraj08
Nádejný hifista


Založený: 24 december 2008
Príspevky: 55

PríspevokZaslal: So jún 27, 2020 12:23:24    Predmet: Odpovedať s citátom

tajne som dufal, ze ten Pioneer nebude od veci ale diky moc za odpoved
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
juraj08
Nádejný hifista


Založený: 24 december 2008
Príspevky: 55

PríspevokZaslal: St júl 01, 2020 17:00:37    Predmet: Odpovedať s citátom

ja musim dalej, ma vyznam kupit panaka s neubveritelnymi schopnostami ako su dekoder na 7.1...dalej ma aj nieeco neuveritelne - XLR....a td aa td...aatd... nebolo by predsa lepsie kupit pionjea?? myslim, ze hej... o8K anin nehovorim, bo totot tu bude okom klip
len nech sa tu nezdruzuju ludia typu : ze nekupuj placky... bo totych fakt nemusim Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
moses
Hifi expert


Založený: 17 november 2012
Príspevky: 1901

PríspevokZaslal: St júl 01, 2020 20:31:45    Predmet: Odpovedať s citátom

Tak na toto bude treba asi dekoder Very Happy
_________________
SET01: PC + CA DacMagic Plus + KRK Rokit 4 G3 SET02: NTB + Echo Indigo IOx + Beyerdynamic DT 831 SET03: HTPC + ASUS Xonar STX + Bryston BP4 + Behringer TRUTH B3030A SET04: MP + AudioQuest Dragonfly Black + Sennheiser HD 25-C II
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
miero
Hifi inventar


Založený: 08 september 2010
Príspevky: 11491
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: St júl 01, 2020 20:46:27    Predmet: Odpovedať s citátom

juraj, je to na tebe. ja som ti dal len tip na pristroj so spickovymi parametrami :-)
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
TigiGold
Hifista - pokročilec


Založený: 24 júl 2008
Príspevky: 429
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: St august 26, 2020 09:16:39    Predmet: Odpovedať s citátom

Bez měření je posuzování kvality převodníků a analogových výstupů blue-ray přehrávačů spíše hádáním z křišťálové koule. Ani vysoká cena zde nemusí být zárukou kvalitního provedení, protože hlavní účel těchto přístrojů, který opodstatňuje jejich pozici na trhu, nespadá do audiofilní oblasti. Doporučuji ti koupit si přístroj, který ti bude plně vyhovovat pro domácí kino. V případě nespokojenosti se zvukem při přehrávání CD ho můžeš posléze využít jako transport s tím, že jej doplníš nějakým moderním převodníkem, popř. kombinací DAC a předzesilovače, kde jsou známé výsledky měření a zkušenosti uživatelů. Takových DAC/preampů je teď na trhu hodně, mnoho z nich má vynikající parametry a nemusí být vůbec drahé.
_________________
Audiolab 9000 CDT * RME ADI-2 DAC FS * Neumann KH310 * Sennheiser HD800 a HD650 * Beyerdynamic T1 * Avantone Planar * AKG K371 * Panasonic DMP-BDT380EG * Epson EH-TW5650
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MaG
Hifi expert


Založený: 11 január 2014
Príspevky: 1474

PríspevokZaslal: Št august 27, 2020 07:24:45    Predmet: Odpovedať s citátom

Problém môže byť s ovládaním. Bez pripojeného TV (monitora) a zobrazenia menu sú často neovládateľné.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
TigiGold
Hifista - pokročilec


Založený: 24 júl 2008
Príspevky: 429
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Št august 27, 2020 11:24:44    Predmet: Odpovedať s citátom

Opravdu? I laciného Panáka DMP-BDT380EG lze snadno používat jako CD transport pomocí dálkového ovládání, bez nutnosti připojení AV receiveru nebo televize (jen je nutné přehazovat skladby postupně po jedné, nelze přímo zvolit třeba desátou skladbu). Divil bych se, kdyby u přístrojů z kategorie 20 000 Kč+ tohle nešlo.
_________________
Audiolab 9000 CDT * RME ADI-2 DAC FS * Neumann KH310 * Sennheiser HD800 a HD650 * Beyerdynamic T1 * Avantone Planar * AKG K371 * Panasonic DMP-BDT380EG * Epson EH-TW5650
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MaG
Hifi expert


Založený: 11 január 2014
Príspevky: 1474

PríspevokZaslal: Ne august 30, 2020 10:06:47    Predmet: Odpovedať s citátom

Myslel som to všeobecne. BD prehrávače sú AV zariadenia a väčšina výrobcov neráta s tým, že by ich niekto používal bez TV. Mnohé nemajú ani len displej.

Tým netvrdím, že konkrétne typy nebudú vyhovovať pre spomínaný účel. Len je dobré si to dopredu overiť.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
AlienCZ
N/A


Založený: 30 november 2006
Príspevky: 928
Bydlisko: Brno - venkov

PríspevokZaslal: Pi február 26, 2021 16:51:52    Predmet: Odpovedať s citátom

Pokusím se oživit a navázat na toto téma. Prosím bez hádání.

BR player mě taktéž zajímá, resp. upgrade směrem nahoru v oblasti precizního čtení.

Hledám tedy BR player na úrovni TRANSPORT, který bude zvukově krmit Lyngdorfa některým z vlastních digitálních výstupů. Cílem výběru není podpora 4K, primární zaměření je precizní čtení obsahu - tedy TOP mechanika.

Všiml jsem si, že “audiofilské” BR playery/transporty zcela zmizely z trhu. Denon, Sony, Rotel, Pioneer, Cambridge Audio, Yamaha - ti všichni měli ještě před několika lety přehrávače s vyhledávanými mechanikami s obvody, zaměřenými spíše na transport s minimální podporou zvukových převodníků. Soustředění bylo právě na ten transport.

Je to pryč.

To co zůstalo k výběru, má z mého pohledu naprosto zbytečné a nákladné procesory s analogovými výstupy - kdo by proboha dnes propojoval přehrávač s multikanálovým zesilovačem jinak, než digitálně.

Výše zmiňovaný Panasonics 9000 je vybavený analogovými výstupy, které takřka nikdo nevyužije, obzvláště XLR výstupy naprosto nechápu a celé to pak zabije tím neuvěřitelně směšným ventilátorem. Ventilátor v “audiofilském” diskovém přehrávači?

To je vtip?

Díky této situaci na trhu mi nezbylo nic jiného, než začít své BR disky ripovat na úložiště a streamovat do hifi zařízení přímo.

Co si o tom myslíte vy?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
dustin
Hifi inventar


Založený: 06 október 2006
Príspevky: 4857
Bydlisko: Plzeň

PríspevokZaslal: Pi február 26, 2021 17:20:03    Predmet: Odpovedať s citátom

V čem spočívá audiofilství BR přehrávače? Na disku je to uložené v souborech na UDF filesystému. SPDIF výstup? Zrovna v takovém případě mi SPDIF přijde technicky přes ruku. Smysl by dávalo využít USB XMOS v Lyngdorfu, předpokládám jede v async režimu s vlastními hodinami. Ale to by přehrávač musel umět USB-audio DAC, navíc async class II, což asi (určitě) starší model umět nebude.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
AlienCZ
N/A


Založený: 30 november 2006
Príspevky: 928
Bydlisko: Brno - venkov

PríspevokZaslal: Pi február 26, 2021 19:52:07    Predmet: Odpovedať s citátom

dustin napísal:
V čem spočívá audiofilství BR přehrávače? Na disku je to uložené v souborech na UDF filesystému. SPDIF výstup? Zrovna v takovém případě mi SPDIF přijde technicky přes ruku. Smysl by dávalo využít USB XMOS v Lyngdorfu, předpokládám jede v async režimu s vlastními hodinami. Ale to by přehrávač musel umět USB-audio DAC, navíc async class II, což asi (určitě) starší model umět nebude.


Nevím.

Proto žadoním o informace.

Zajímavá volba pro Lyngdorf vstup je i HDMI. Nicméně tohle je problém druhotný vzhledem k naprosté absenci zajímavých BR přehrávačů s "kvalitním čtením". Lyngdorf nemá v hlavní signálové cestě klasický DAC, takže neřeší problametiku hodin.


Naposledy upravil AlienCZ dňa Pi február 26, 2021 20:05:03, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Soaron
Hifi expert


Založený: 27 december 2015
Príspevky: 1923

PríspevokZaslal: Pi február 26, 2021 19:52:07    Predmet: Odpovedať s citátom

Tiež úplne nechápem, prečo je jeden prehrávač audiofilný a druhý nie. Hlavne keď sa bavíme o digitálnom signále. Nechápem ani to, že prečo vadí analógový výstup. Že je to zbytočné, s tým súhlasím, ale prístroj by bez toho lacnejší nebol, skôr naopak a digitálnemu výstupu to snáď nevadí.
_________________
PC - DIY silver USB - Denafrips Pontus II - DIY silver XLR - BVa PA300SSE - DIY silver XLR - BVa PRE 1 - Atohm Zef Max - STH12
PC - Drop SDAC balanced - Drop THX AAA™ 789 - HE-560
Sony WH-1000XM4
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Soaron
Hifi expert


Založený: 27 december 2015
Príspevky: 1923

PríspevokZaslal: Pi február 26, 2021 19:54:09    Predmet: Odpovedať s citátom

Vypadáva Vám snáď zvuk, alebo obraz, či ako myslíte "kvalitní čtení"? To bude problém asi niekde inde. Alebo Vám prehrávač neprečíta staršie poškrabané disky. Alebo kde je problém..?
_________________
PC - DIY silver USB - Denafrips Pontus II - DIY silver XLR - BVa PA300SSE - DIY silver XLR - BVa PRE 1 - Atohm Zef Max - STH12
PC - Drop SDAC balanced - Drop THX AAA™ 789 - HE-560
Sony WH-1000XM4
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
AlienCZ
N/A


Založený: 30 november 2006
Príspevky: 928
Bydlisko: Brno - venkov

PríspevokZaslal: Pi február 26, 2021 19:58:59    Predmet: Odpovedať s citátom

Soaron napísal:
Vypadáva Vám snáď zvuk, alebo obraz, či ako myslíte "kvalitní čtení"? To bude problém asi niekde inde. Alebo Vám prehrávač neprečíta staršie poškrabané disky. Alebo kde je problém..?


Asi jsem se špatně vyjádřil. Nicméně tvoji poznámku nechápu. Pokud například na CD plajeru nevypadává zvuk, tak je TOP zařízením z hlediska čtení disku? Tohle stačí? Proč se tedy vyrábí ultimátní mechaniky s precizním čtením disku? Co mi uniklo? Je tedy z hlediska čistého transportu úplně jedno, jaký bluray přehrávač mám?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
xor
Hifista


Založený: 06 november 2020
Príspevky: 135

PríspevokZaslal: Pi február 26, 2021 22:10:19    Predmet: Odpovedať s citátom

Protože to lidi kupují. Kdysi kupovali speciální fixy a barvili tím okraje CD, protože jim někdo nakukal, že to řeší jitter. Pak odhmotňovací nožičky, antivibrační nalepovací CD a žulové kvádry.

Není nic průkaznějšího, než ten digitální výstup nahrát. Pokud bude 10x stejný, jako že bude, tak je vyřešeno, mechanika je kvalitní dostatečně. Propojení BD-Lyngdorf přes HDMI je jasná volba.

Ale když už je taková péče o kvalitu zvuku, nebylo by lepší používat ještě lepší zdroj než CD a z nostalgie se při streamování dívat na booklet?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
dustin
Hifi inventar


Založený: 06 október 2006
Príspevky: 4857
Bydlisko: Plzeň

PríspevokZaslal: Pi február 26, 2021 22:26:22    Predmet: Odpovedať s citátom

CD-DA a BR je jiný princip. CD-DA je standardní stream PCM dat, které logika přehrávače umí interpolovat, když nějaké samply chybí. V PC lze číst opakovaně, ale tohle CD přehrávače obvykle neumí. Zatímco BR jsou normální soubory MP4 nebo H264 a při chybě se čte znovu. Chyba vede k poškození kusu videa/audia, protože je to ztrátově komprimované. BR přehrávač je počítač, zatímco standardní CD přehrávač je jen průtoková čtečka. Samozřejmě lze též řešit počítačem s PC mechanikou, proč by ne. 2x rychlost je zcela tichá i u obyčejné slim mechaniky.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
xor
Hifista


Založený: 06 november 2020
Príspevky: 135

PríspevokZaslal: So február 27, 2021 00:02:14    Predmet: Odpovedať s citátom

Chápu to tak, že AlienCZ chce přehrávat CD-DA na BD přehrávači, protože někdo kdysi napsal, že DVD/BD přehrávače mají lepší mechaniku.
Takže jde vždy o přehrávání CD-DA single speed, nepředpokládám, že by to nějaký BD přehrávač rippoval.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
dustin
Hifi inventar


Založený: 06 október 2006
Príspevky: 4857
Bydlisko: Plzeň

PríspevokZaslal: So február 27, 2021 08:42:56    Predmet: Odpovedať s citátom

Nevím, ale divil bych se, kdyby do BR dali navíc i čipy z CD přehrávače, když je to principiálně úplně jiné zařízení. Spíš by mi přišlo logické, že to normálně ripuje a posílá, jako to umí každý SW CD přehrávač v PC.

Tady je servisní manuál BR přehrávače https://www.vintageshifi.com/repertoire-pdf/pdf/telecharge.php?pdf=Philips-BDP-3380-Service-Manual.pdf včetně blokového i detailního schématu. Běží na MT8560, což je ARMový SoC https://www.mediatek.com/products/blurayanddvd/mt8580 . IMO to přehrává CD-DA softwarově a klidně by mohl ripovat i vyšší rychlostí, výkonu to má spoustu.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
AlienCZ
N/A


Založený: 30 november 2006
Príspevky: 928
Bydlisko: Brno - venkov

PríspevokZaslal: So február 27, 2021 09:38:42    Predmet: Odpovedať s citátom

xor napísal:
Protože to lidi kupují. Kdysi kupovali speciální fixy a barvili tím okraje CD, protože jim někdo nakukal, že to řeší jitter. Pak odhmotňovací nožičky, antivibrační nalepovací CD a žulové kvádry.

Není nic průkaznějšího, než ten digitální výstup nahrát. Pokud bude 10x stejný, jako že bude, tak je vyřešeno, mechanika je kvalitní dostatečně. Propojení BD-Lyngdorf přes HDMI je jasná volba.

Ale když už je taková péče o kvalitu zvuku, nebylo by lepší používat ještě lepší zdroj než CD a z nostalgie se při streamování dívat na booklet?


Ahoj, zdroj hudby je u mě už léta prakticky jen HDD, aktuálně terabitový USB zasunutý přímo do Lyngdorfu.

BR player dotazuji na menší sbírku BR nosičů z poloviny s hudbou. Většina nejde ripnout, takže je musím přehrávat BR kombajnem. Dřív mi to nijak nevadilo, ale co mám Lyngdorf, říkám si, že by mu slušelo lepší zařízení.

A to je celé co se týče mého zájmu o lepší BR zdroj.

Nechci vyvolat nějakou hádku.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
xor
Hifista


Založený: 06 november 2020
Príspevky: 135

PríspevokZaslal: So február 27, 2021 09:45:40    Predmet: Odpovedať s citátom

Nejdražší bude laser/optika a ten to musí mít pro CD jiný než pro BD. Spíš si myslím, že to přehrává stejně single speed, ale důkaz nemám. Často by to šlo poznat podle hlučnosti, rippování musí být na vyšší rychlost.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
AlienCZ
N/A


Založený: 30 november 2006
Príspevky: 928
Bydlisko: Brno - venkov

PríspevokZaslal: So február 27, 2021 11:42:43    Predmet: Odpovedať s citátom

xor napísal:
Nejdražší bude laser/optika a ten to musí mít pro CD jiný než pro BD. Spíš si myslím, že to přehrává stejně single speed, ale důkaz nemám. Často by to šlo poznat podle hlučnosti, rippování musí být na vyšší rychlost.


Prakticky mi jde o to, že pokud mi zkušený “konstruktér” potvrdí, že v případě BR mechanik/čtení to nemá tak zásadní význam, jako u CD, tak mi to uleví a zůstanu u běžně dostupného kombajnu s HDMI-Audio výstupem a bastafidli. Za ušetřené nakoupím lednici na víno i s obsahem a vystaráno Smile

Já se nad tím pozastavuji z toho důvodu, že jsem si všiml, že za posledních cca 5 let zmizely z trhu “audiofilské” (uvozovky zdůrazňuji) BR plajery s důrazem na lepší, než běžnou mechaniku. Jaký to má skutečný důvod neznám. Může to být také tím, že dnes dominují v konzumu streamovací služby jako Netflix, HBO, iTunes a další a po hifi BR plajerech s precizní mechanikou už není žádná poptávka.

I mě v 90% případů stačí na konzumaci filmů iTunes a zbytek spolehlivě vyplní HBO i když ten je zrovna co se kvality audio/video týče hotový odpad. iTunes/Apple TV+ je zase naopak jasná špička, které co se týče kvality audio/video všichni ostatní streameři mohou jen závidět. iTunes je stále jediný, kde si lze kromě filmů zakoupit i hudební koncerty.

BR disky kupuji málo, většino se jedná o hudbu a koncerty, nebo filmy osobního zájmu, které nejsou na iTunes shopu dostupné. Ale kupuji a dokud budou mé zájmové tituly dostupné jen na BR, tak je budu kupovat i nadále.

Proto jsem se začal zajímat po přechodu na Lyngdorf o přehrávač s kvalitní mechanikou pro čtení BR a narazil jsem na realitu “prázdného trhu” Smile

Možná se podobným trápí i jiní, tak si můžeme prostě vyměnit zkušenosti ....

Peníze nijak zásadně řešit nemusím, do BR přehrávače, který by mi fakt padl do oka a oslnil mě transportními parametry s vizí dlouhodobé životnosti klidně vrazím 30/40/50K. Počítám, že by to už byl nákup “na furt” tak škudlit nebudu Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
xor
Hifista


Založený: 06 november 2020
Príspevky: 135

PríspevokZaslal: So február 27, 2021 12:37:58    Predmet: Odpovedať s citátom

Jak psal Soaron a Dustin, pokud by čtení bylo špatné, tak při přehrávání BD vypadne kus obrazu (nebo zvuku, ale obraz má vyšší datové nároky, takže to bude markantnější). Pokud to nedělá, tak je to ok.
Ale nerozumím tomu, čeho se obáváš při přehrávání CD audio?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
AlienCZ
N/A


Založený: 30 november 2006
Príspevky: 928
Bydlisko: Brno - venkov

PríspevokZaslal: So február 27, 2021 12:49:31    Predmet: Odpovedať s citátom

xor napísal:
Jak psal Soaron a Dustin, pokud by čtení bylo špatné, tak při přehrávání BD vypadne kus obrazu (nebo zvuku, ale obraz má vyšší datové nároky, takže to bude markantnější). Pokud to nedělá, tak je to ok.
Ale nerozumím tomu, čeho se obáváš při přehrávání CD audio?


Ahoj, myslím, že jsem o požadavku na přehrávání CD nic nepsal. CD mám léta naripovaná bitperfect na HDD a přehrávám z USB flashdisku přímo Lyngdorfem, FLACy si zpracovává sám. Léta už nakupuji jen digitální soubory FLAC/WAV v různých formátech, většinou hi-res. Nabídka se neustále zlepšuje.

BR player řeším jen pro mírně se rozšiřující sbírku BR disků s hudbou a filmy, které nejsou dostupné na streamu, nebo v digitální podobě FLAC/MPEG4 a pod. Vzhledem k digitálnímu centru Lyngdorf mě zajímá jen transportní úroveň.
--------------------

Tak jsem to přestal řešit, na trhu stejně nic není.

Pořídil jsem jednoduchý transport vycházející z SONY BRD-X1100ES (stejná SONY mechanika UPX-1, stejné antivibrační chasis, stejné digitální obvody) tedy UBP-X800M2 a dál to řešit nebudu.
https://youtu.be/cs9x3eyHd8Q

Díky všem. Uzavřeno.


Naposledy upravil AlienCZ dňa St marec 03, 2021 22:26:32, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
AlienCZ
N/A


Založený: 30 november 2006
Príspevky: 928
Bydlisko: Brno - venkov

PríspevokZaslal: St marec 03, 2021 18:51:29    Predmet: Odpovedať s citátom

Transport SONY UBP-X800M2 dnes dorazil. Velmi mě překvapilo jak je těžký a robustní na to jak vypadá. To prezentované antivibrační chasis a mechanika je cítit už jen v pažích Smile

SONY si s tím (v této základní cenové kategorii) fakt vyhrála.


Naposledy upravil AlienCZ dňa St marec 03, 2021 22:24:48, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Soaron
Hifi expert


Založený: 27 december 2015
Príspevky: 1923

PríspevokZaslal: St marec 03, 2021 22:19:17    Predmet: Odpovedať s citátom

Hmmm... Čo to je za prehrávač? Gúgl mlčí.
_________________
PC - DIY silver USB - Denafrips Pontus II - DIY silver XLR - BVa PA300SSE - DIY silver XLR - BVa PRE 1 - Atohm Zef Max - STH12
PC - Drop SDAC balanced - Drop THX AAA™ 789 - HE-560
Sony WH-1000XM4
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
AlienCZ
N/A


Založený: 30 november 2006
Príspevky: 928
Bydlisko: Brno - venkov

PríspevokZaslal: St marec 03, 2021 22:25:56    Predmet: Odpovedať s citátom

Soaron napísal:
Hmmm... Čo to je za prehrávač? Gúgl mlčí.


Moje chyba, napsal jsem název z prázdné hlavy.

https://www.sony.cz/electronics/prehravace-blu-ray-disc/ubp-x800m2
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Video Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Nemôžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Môžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist