Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

SUBWOOFERY NA STEREO - technologie
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Reprosústavy
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
AlienCZ
N/A


Založený: 30 november 2006
Príspevky: 928
Bydlisko: Brno - venkov

PríspevokZaslal: So marec 06, 2021 14:18:16    Predmet: Odpovedať s citátom

Jurasato napísal:
Ano. Tohle už je sub. A primárně určený ke stereu. Pokud ho máš kde schovat aby ti v obytném prostoru nepřekážel, nebyl bych vůbec proti. Mám dva bez toho "Pro", které značí ovládání přes mobil. Je tam i silnější zes a upravený reprák. Ta má verze posbírala nejvyšší ocenění ve všem, kde se zůčastnila testů a tato novější už má za půl roku dvakrát tolik cen. To, ale není samozřejmě určující faktor! Důležitý je skusmý poslech a zjistění líbí-nelíbí. U každého výběru doporučuju udělat z kartonu stejně velkou krabici (dvě) a dát je do místnosti pro představu velikosti. Když mně přišly ty krabice se suby do práce, tak jsem myslel, že mě klepne. Nemohl jsem je dát do mé Mazdy 6. Po vybalení už to bylo v pohodě. Nejsou až tak velké Wink
Pro ostatní (Lyngdorf tam není) https://www.svsound.com/pages/merlin zadá se výrobce, vyberou bedny, a vyhodí to suby k nim i s nastavením. A nejsem jejich prodejce, fanoušek, obdivovatel a já nevím co ještě. Jsem jen uživatel a to jak to hraje, mně vyhovuje. Navíc, když jsem chtěl od nich poradit, tak jsem tam napsal na podporu v sobotu po obědě a za pět minut mně odpověděl jejich technický inženýr, že co potřebuju. Po dlouhém psaní mně docvaklo, že u nich je snad půl čtvrté ráno, tak jsem se mu omluvil a on mě ujistil, že od toho tam je. Zkuste zavolat někomu tady ......Jen za to mají ode mě bodík navíc.


Opět moc děkuju za věcný příspěvek. Podívám se na to hlouběji a zkusím si je někde zapůjčit (i když v to moc nedoufám, že se mi to podaří).
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Jurasato
Hifista


Založený: 30 január 2014
Príspevky: 226
Bydlisko: Slovácko

PríspevokZaslal: So marec 06, 2021 14:24:32    Predmet: Odpovedať s citátom

Jestli se mohu mezi vás ještě přimotat (naposled přísahám), tak u těch parametrů jak píšeš že v čem je rozdíl....no na papíře to vypadá, že nic moc, ale zkus to mezi řádky. Velikost repra- jako u aut- obsah ničím nenahradíš. Zesilovač u SVS 550W, ale ve špičce jeden a půl kilowatu a cívka repráku má přes jedenáct kilo. Kolik že váží celý sub od Lyngdorfu? A pěkné odpoledne všem!
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PítrsPraha
Hifista - zaslúžilec


Založený: 20 august 2014
Príspevky: 930

PríspevokZaslal: So marec 06, 2021 14:36:39    Predmet: Odpovedať s citátom

citácia:
o poslechu při vaření jako o jediné variantě a že jsem si postavil aparaturu kvůli poslouchání do kuchyně. To sis jako obvykle KOMPLETNĚ VYMYSLEL.

Tohle jsem nikde nenapsal, cti pozorneji a cituj bez vkladani slov. To je ubohost. Snaha se hadat ti zatemnuje vnimani. Resp. kvuli vyvolavani sporu si pridavas "vhodna" slovicka do citaci, aby to vyznelo tak, jak potrebujes...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
AlienCZ
N/A


Založený: 30 november 2006
Príspevky: 928
Bydlisko: Brno - venkov

PríspevokZaslal: So marec 06, 2021 15:27:05    Predmet: Odpovedať s citátom

Jurasato napísal:
Jestli se mohu mezi vás ještě přimotat (naposled přísahám), tak u těch parametrů jak píšeš že v čem je rozdíl....no na papíře to vypadá, že nic moc, ale zkus to mezi řádky. Velikost repra- jako u aut- obsah ničím nenahradíš. Zesilovač u SVS 550W, ale ve špičce jeden a půl kilowatu a cívka repráku má přes jedenáct kilo. Kolik že váží celý sub od Lyngdorfu? A pěkné odpoledne všem!


Proč bys nemohl.

Číst mezi řádky se teprve učím a moc mi to nejde, protože vidím třeba tohle:

Hmotnosti:
Lyngdorf BW-2 - 14.4kg
SVS-SB2000Pro - 17.5kg - cívka tedy určitě nebude mít přes 11kg jak uvádíš Smile To by musela být bedna z papíru. Ani magnet tam nebude tak těžký.

Což mé amatérské čtení mezi řádky nevnímá jako zásadní hmotnostní rozdíl. Spíš mi přijde podivné, že SW s 3x menším objemem ozvučnice váží jen o necelých 20% méně.

Ano, SVS má 3x větší objem skříně. Ale to je údaj, který mi jako nezkušenému nic neříká. Je objem skříně SW zásadní parametr? Protože u reprosoustav to neplatí.

Lyngdorf dynamický výkon neuvádí, nikde jsem ho nenašel, takže tohle nesrovnáme.

Lyngdorf zase uvádí hladinu akustického tlaku SPL v hodnotě 106dB RMS, tento poměrně důležitý parametr zase nikde neuvádí SVS. Tak si vyber co se dá zjistit mezi řádky Smile

A td.

Tím nebojuji za Lyngdorf, je se snažím o sběr informací proč by měl být tak špatný oproti jiným. Pomíjím fakt, že ho nikdo neslyšel.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
AlienCZ
N/A


Založený: 30 november 2006
Príspevky: 928
Bydlisko: Brno - venkov

PríspevokZaslal: So marec 06, 2021 15:29:13    Predmet: Odpovedať s citátom

PítrsPraha napísal:
citácia:
o poslechu při vaření jako o jediné variantě a že jsem si postavil aparaturu kvůli poslouchání do kuchyně. To sis jako obvykle KOMPLETNĚ VYMYSLEL.

Tohle jsem nikde nenapsal, cti pozorneji a cituj bez vkladani slov. To je ubohost. Snaha se hadat ti zatemnuje vnimani. Resp. kvuli vyvolavani sporu si pridavas "vhodna" slovicka do citaci, aby to vyznelo tak, jak potrebujes...


Já se chci hádat? Kdo přivandroval s osobním útokem na mě do všech vláken na tomto foru, kde se na něco ptám?
TY!
Přivandroval jsem někdy se svými rozumy do tvých diskusí? Nikdy. Nezajímáš mě. A bohužel s tím nejsi schopen přestat.

Ty vůbec moc nevnímáš co z tebe padá .... protože je ti to úplně jedno.

citácia:
Tzn. stáhni na mobil obrázek té Lyndorfí středobasové bedýnečky, ukaž rodině, ta to odsouhlasí, protože je to malý a hodí se to někam do kouta a víc neřeš. Rodina bude při poslechu jutubka u vaření spokojená


citácia:
Basstl:
To by neproslo. Chybi televize mezi repro, komodicka a hlavne 6.5'' "plnorozsahove" basacky.


citácia:
Vsechny me prispevky se bezprostredne obsahem tykaji tematu - subwoofery do lifestylove sestavy pro nenarocny podkresovy poslech z kuchyne za rohem.


A to vše prosím v sekci o subwooferech ....

citácia:
Neni proto divu, ze tebou zalozena vlakna napric fory umrou bez zajmu a tebe prokouknou vsichni behem par prispevku. Muzes si za to sam. Jak se do lesa vola....


Moje vlákna umírají, protože pravidelně do ních vlítněš se svými osobními traumaty vůči mě a vůči tomu, co mám na stěně. V ničem jiném to není. Kdyby ses v nich neukázal ty, doteď by žily. Ne nadarmo tě tu někteří titulují ZABIJÁK VLÁKEN.
--------
P.S. K subwooferům bys něco neměl? Bylo by záhodno .... jinak jsi tu zbytečný.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PítrsPraha
Hifista - zaslúžilec


Založený: 20 august 2014
Príspevky: 930

PríspevokZaslal: So marec 06, 2021 18:42:20    Predmet: Odpovedať s citátom

...marně si lámu hlavu, jak předchozí a nejeden další tvůj příspěvek v tomhle vlákně věnované čistému hejtu na všechny, kdo nechválí, souvisí se subwoofery. Měl by ses důrazně napomenout a usměrnit svou klávesnici od psaní takových OT Very Happy.

Otázky k tématu:
- proč člověk, který napíše, že jeho sestava "Nabízí všechno co jsem kdy od konečného řešení chtěl.", už za tři týdny najednou hledá berličky v podobě subwooferů?

- o svých nástěnných bedýnkách jsi několikrát a s důrazem prohlásil, že jsou plnorozsahové. Na co potom chceš subwoofery, když podle tvého dojmu stávající bedničky hrají celý akustický rozsah? Navíc srovnaný a prý "dokonale (sic!) spojený s akustikou místnosti díky RoomPerfekt, který umí své vlastní repro v souvislosti s akustikou pásmově "naladit" už v zesilovači, vše pěkně změřit a pak si to pěkně rozdělit, načasovat, zprostorovat, zfázovat."

- před necelým měsícem padlo jasné rozhodnutí "budu kupovat 2x Lyngdorf BW-2", teď se ptáš na SVS... Na co ti budou 3 subwoofery od dvou rozdílných výrobců s úplně jinýma konstrukcema a parametrama? To je z pohledu integrace subu vše špatně.

- proč hledáš suby jiných výrobců, když Lyngdorf je podle tebe jediný nejlepší, tedy přesně citováno "To jsou možnosti a postupy (sladění subu), které žádná jiná aparatura nezná.". Ostatně tímhle výrokem se vyčerpal obsah tohodle vlákna ještě než vzniklo. Jaký má totiž smysl hledat výrobky jiných značek, když dopředu bez zaváhání (a především vyzkoušení) jasně víš, že žádný z nich nedosahuje zvukové dokonalosti Lyngdorfu, o které píšeš?

Very Happy

Víš, oni by si tě lidi nedobírali a brali tě aspoň trochu vážně, kdyby celé tvé působení jak na HifiRoomu tak tady nebylo založený na tomhle tlučhubství, který vypichuju výše a vysněných báchorkách o dokonalosti a nepřekonatelnosti nějaké značky. Tím dáváš všemu, co napíšeš, obrovskou nedůvěryhodnost a faleš.

Na HifiRoomu ses vztekal, když několik lidí správně a čistě věcně podotklo, že tvůj přístup není o hifi, ale o lifestylu, abys po pár dnech přiznal, že o výběru a umístění audia rozhoduje manželka, děti, strýček a želva (nebo koho počítáš do rodiny, abys mě netahal za slovo) a že poslechu hudby jako plnohodnotné činnosti se v podstatě nevěnuješ.

A to tvé věčné kopání kolem sebe v osobní rovině už jen dokresluje smutný obrázek neschopnosti chápat věcné argumenty a přijmout jiný názor. Viz například ona "povedená instalace" se středovýškovýma satelitama na zdi a středobasovýma bedničkama nesymetricky pohozenýma na zemi u zdi... Přitom kdybys popravdě napsal, že se ti to líbí, ale vůbec nerozumíš technické stránce, jestli to tak je pro výsledný zvuk dobře nebo není, vyvíjela by se diskuse úplně jinak...
To zas bude vytáček a nadávek od tvé manželky na mou hlavu.......Very Happy.

No nic, užívej výběr třech subů pro stávající konečnou sestavu, které nic nechybí Smile .
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Jurasato
Hifista


Založený: 30 január 2014
Príspevky: 226
Bydlisko: Slovácko

PríspevokZaslal: So marec 06, 2021 19:05:43    Predmet: Odpovedať s citátom

https://www.l-e.cz/svs-sb-2000-pro-lesk-b%C3%ADl%C3%A1?gclid=Cj0KCQiA7YyCBhD_ARIsALkj54rUaKvCTkfSu2fa1uksgcP53KQ-lAs30gwuRbk3rThTNm4iqlw02SYaAnbzEALw_wcB
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
AlienCZ
N/A


Založený: 30 november 2006
Príspevky: 928
Bydlisko: Brno - venkov

PríspevokZaslal: So marec 06, 2021 19:20:06    Predmet: Odpovedať s citátom

Pitrísi, mohu tě požádat o ukončení tvých osobních výlevů na moji adresu a dále mohl bys mě už konečně ignorovat? Prostě jít zase dál svojí cestou a nekřížit své kroky s mými?

Děkuji ti.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20444

PríspevokZaslal: So marec 06, 2021 19:27:28    Predmet: Odpovedať s citátom

Ježíš chlapi vždyť jde totálně o prdlajs.
_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
AlienCZ
N/A


Založený: 30 november 2006
Príspevky: 928
Bydlisko: Brno - venkov

PríspevokZaslal: So marec 06, 2021 19:33:45    Predmet: Odpovedať s citátom

Jurasato napísal:
https://www.l-e.cz/svs-sb-2000-pro-lesk-b%C3%ADl%C3%A1?gclid=Cj0KCQiA7YyCBhD_ARIsALkj54rUaKvCTkfSu2fa1uksgcP53KQ-lAs30gwuRbk3rThTNm4iqlw02SYaAnbzEALw_wcB


Hele nic ve zlém, ale na stránkách SVS vidím například, že dvojitý feritový magnet má 6.8Kg. Což je úctyhodné, více než 2x více proti Lyngdorfu. Pokud k tomu přidám informaci o 11 kilech cívky, jsme na 17.8Kg za cívku a magnet. O hmotnosti cívky jsem na SVS stránkách nic nenašel.

Celý sub ale váží jen 17.5Kg.

Tobě to dává smysl?

Takže možná jsme zase uvízli v nějaké reklamštině Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MaG
Hifi expert


Založený: 11 január 2014
Príspevky: 1474

PríspevokZaslal: So marec 06, 2021 19:40:27    Predmet: Odpovedať s citátom

Jurasato, tan Tvoj subwoofer má jeden zásadný nedostatok.
Nie je to Lyngdorf!
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MaG
Hifi expert


Založený: 11 január 2014
Príspevky: 1474

PríspevokZaslal: So marec 06, 2021 19:42:07    Predmet: Odpovedať s citátom

AlienCZ, pomýlil si diskusné fórum o hi-fi technike s fan klubom značky Lyngdorf.

Chýbajú Ti základné technické poznatky a každú kritiku ich produktov a "riešení" berieš osobne. Tváriš sa, že žiadaš rady, no každú radu odmietaš a následne útočíš na diskutujúcich.

Toto si napísal Ty!:
AlienCZ napísal:
Manželka prohlásila, že jsi vůl a vzkazuje ti, že youtube neposlouchá a pozdravuje tvoji manželku.

A potom sťažuješ na osobné útoky???

Si to Ty sám, kto "zabíja" každé Tvoje vlákno.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Jurasato
Hifista


Založený: 30 január 2014
Príspevky: 226
Bydlisko: Slovácko

PríspevokZaslal: So marec 06, 2021 19:44:55    Predmet: Odpovedať s citátom

Alien-přečti si ten můj odkaz znovu, v klidu, s čistou myslí. Řádek po řádku.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
AlienCZ
N/A


Založený: 30 november 2006
Príspevky: 928
Bydlisko: Brno - venkov

PríspevokZaslal: So marec 06, 2021 20:07:21    Predmet: Odpovedať s citátom

Stalo se.

Tvá slova: cívka repráku má přes jedenáct kilo...

Slova z tvého odkazu: Cívka se dvěma feritovými magnety, jejíž hmotnost je něco málo nad 11kg
Slova z SVS webu: dvojitý feritový magnet hmotnosti 6.8kg ... o cívce žádné údaje

Takže ta cívka má tedy něco okolo 4 kil.

Souhlasíš? Já určitě.


Naposledy upravil AlienCZ dňa So marec 06, 2021 20:14:16, celkom upravené 2 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
AlienCZ
N/A


Založený: 30 november 2006
Príspevky: 928
Bydlisko: Brno - venkov

PríspevokZaslal: So marec 06, 2021 20:11:04    Predmet: Odpovedať s citátom

MaG napísal:
AlienCZ, pomýlil si diskusné fórum o hi-fi technike s fan klubom značky Lyngdorf.

Chýbajú Ti základné technické poznatky a každú kritiku ich produktov a "riešení" berieš osobne. Tváriš sa, že žiadaš rady, no každú radu odmietaš a následne útočíš na diskutujúcich.

Toto si napísal Ty!:
AlienCZ napísal:
Manželka prohlásila, že jsi vůl a vzkazuje ti, že youtube neposlouchá a pozdravuje tvoji manželku.

A potom sťažuješ na osobné útoky???

Si to Ty sám, kto "zabíja" každé Tvoje vlákno.


To byla reakce na jeho posměšnou radu, nevymyslel jsem si tu větu jen tak pro zábavu:

citácia:
Tzn. stáhni na mobil obrázek té Lyndorfí středobasové bedýnečky, ukaž rodině, ta to odsouhlasí, protože je to malý a hodí se to někam do kouta a víc neřeš. Rodina bude při poslechu jutubka u vaření spokojená


Já před tím o vařící rodině u jutubka nic nepsal. Takže jsem to tedy vyfotil a dal přečíst té rodině. A ta reagovala jak reagovala, reagoval bys na takový blábol totiž úplně stejně.

Takže i ty jsi bohužel 100% jednostranný a s tím já nic neudělám. A taky nemůžu za to, že někteří z vás asi nemají rodiny, takže vůbec netušíte o čem mluvím. Navíc si myslím, že tohle opakované navážení do rodin sem vůbec nepatří.

P.S: kromě toho mě a xorovi ještě dlužíš odpověď odpověď na své tvrzení:

citácia:
Pre širší posluchový priestor existujú iné riešenia, ktoré si ale nepočul.


Naposledy upravil AlienCZ dňa So marec 06, 2021 20:16:28, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Jurasato
Hifista


Založený: 30 január 2014
Príspevky: 226
Bydlisko: Slovácko

PríspevokZaslal: So marec 06, 2021 20:15:49    Predmet: Odpovedať s citátom

Ano. Dohromady to má těch 11 kilo. Souhlas. Tak je to spravně, tak to ma byt. Nemůže se cestovat. Bohužel. Navíc mám doma nemocnou maminku. Hned bych ti nabídl aby jsi přijel a aspoň si to poslechl. Vím, že to není v prostředí, kde by to mělo posléze být, nejmenuje se to Lyngdorf, ale snaha se taky počítá. Pokud by ti teda nevadila návštěva ve starém baráku,hliněné podlahy, slepice v kuchyni zrovna snáší vejce a poslechovka je jeden velký bordel. Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
penjo
Hifista


Založený: 13 jún 2014
Príspevky: 190
Bydlisko: Streženice

PríspevokZaslal: So marec 06, 2021 20:16:22    Predmet: Odpovedať s citátom

Páni, trochu sa zamyslite nad tým, čo tam píše výrobca a o čom sa tu bavíte.
Ako môže mať samotná CIEVKA!!! 11kg? Alebo 6,8kg? Nepríde vám to ani trochu divné? Samotná cievka v takomto reproduktore bude vážiť niekoľko desiatok gramov a nie celé kg. Takže už popis produktu je kravina a výrobca skôr myslel buď celý reproduktor (11kg) alebo samotný magnet (6,8kg).
Ďalší blud na stránke...v popise "Maximálny výkon - SPL" (Tak snáď maximálny akustický tlak a nie výkon) a ten údaj 240dB? Ešte 140dB by som uveril, ale písať takéto mylné informácie pri produkte, ktorý sa tvári tak seriózne a stojí 1000€?

Celkovo ten popis pôsobí, akoby to písal niekto, to nemá moc šajnu o tom, čo píše, alebo to len skopírovali od výrobcu, kde platí začiatok vety. Nehovoriac o mnohých gramatických chybách.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
AlienCZ
N/A


Založený: 30 november 2006
Príspevky: 928
Bydlisko: Brno - venkov

PríspevokZaslal: So marec 06, 2021 20:18:43    Predmet: Odpovedať s citátom

Jurasato napísal:
Ano. Dohromady to má těch 11 kilo. Souhlas. Tak je to spravně, tak to ma byt. Nemůže se cestovat. Bohužel. Navíc mám doma nemocnou maminku. Hned bych ti nabídl aby jsi přijel a aspoň si to poslechl. Vím, že to není v prostředí, kde by to mělo posléze být, nejmenuje se to Lyngdorf, ale snaha se taky počítá. Pokud by ti teda nevadila návštěva ve starém baráku,hliněné podlahy, slepice v kuchyni zrovna snáší vejce a poslechovka je jeden velký bordel. Wink


To víš že nevadilo. Taky žiju na vesnici, .... i když slepice nemáme Smile Zkusíme se tedy domluvit jak to půjde. A díky moc.

Já tě pak na oplátku pozvu poslechnout budky pro ptáky krmené marketingovou firmou Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
AlienCZ
N/A


Založený: 30 november 2006
Príspevky: 928
Bydlisko: Brno - venkov

PríspevokZaslal: So marec 06, 2021 20:20:11    Predmet: Odpovedať s citátom

penjo napísal:
Páni, trochu sa zamyslite nad tým, čo tam píše výrobca a o čom sa tu bavíte.
Ako môže mať samotná CIEVKA!!! 11kg? Alebo 6,8kg? Nepríde vám to ani trochu divné? Samotná cievka v takomto reproduktore bude vážiť niekoľko desiatok gramov a nie celé kg. Takže už popis produktu je kravina a výrobca skôr myslel buď celý reproduktor (11kg) alebo samotný magnet (6,8kg).
Ďalší blud na stránke...v popise "Maximálny výkon - SPL" (Tak snáď maximálny akustický tlak a nie výkon) a ten údaj 240dB? Ešte 140dB by som uveril, ale písať takéto mylné informácie pri produkte, ktorý sa tvári tak seriózne a stojí 1000€?

Celkovo ten popis pôsobí, akoby to písal niekto, to nemá moc šajnu o tom, čo píše, alebo to len skopírovali od výrobcu, kde platí začiatok vety. Nehovoriac o mnohých gramatických chybách.


Ani mě to nikde nesedí, ale já to neřekl Smile Ničemu totiž nerozumím a vlastně ani neumím číst Smile


Naposledy upravil AlienCZ dňa So marec 06, 2021 20:26:02, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
AlienCZ
N/A


Založený: 30 november 2006
Príspevky: 928
Bydlisko: Brno - venkov

PríspevokZaslal: So marec 06, 2021 20:25:35    Predmet: Odpovedať s citátom

MaG napísal:
Jurasato, tan Tvoj subwoofer má jeden zásadný nedostatok.
Nie je to Lyngdorf!


Proč píšeš tak infantilní hejty MaGu? Máš tohle zapotřebí?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Jurasato
Hifista


Založený: 30 január 2014
Príspevky: 226
Bydlisko: Slovácko

PríspevokZaslal: So marec 06, 2021 20:32:38    Predmet: Odpovedať s citátom

Penjo- to chce klid. Je večer, pojďme se věnovat manželkám a zakončit sobotu něčím užitečným. Dnes jsem stihl pohřeb, nastříkat šedesát stromů vápnem (zítra budu pokračovat), napsat sem pár blbostí a tedˇpeču chleba. Kolem nás se to venku mele, spousta lidí je nemocných, kamarád už je v krematoriu (kovid a rychlý), proč si piča volovinama krátit život. Svíčka, aromalampa, Pinot Noar z Burgundska a Miles Davis na talíř. Dobrý večer všem přátelé.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MaG
Hifi expert


Založený: 11 január 2014
Príspevky: 1474

PríspevokZaslal: So marec 06, 2021 20:33:34    Predmet: Odpovedať s citátom

AlienCZ napísal:
Takže i ty jsi bohužel 100% jednostranný a s tím já nic neudělám. A taky nemůžu za to, že někteří z vás asi nemají rodiny, takže vůbec netušíte o čem mluvím. Navíc si myslím, že tohle opakované navážení do rodin sem vůbec nepatří.

P.S: kromě toho mě a xorovi ještě dlužíš odpověď odpověď na své tvrzení...

Čím to len bude, že Ti každý "ubližuje"?
Pítrs bol sarkastický, reagoval však na Tebou opísané netechnické kritériá výberu technického zariadenia.
Osobnú nadávku si Tu prvý použil Ty!

Tebe nič nedlžím. Nie je to Lyngdorf, tak by som zbytočne strácal čas. Iba by si nad tým "ohrnul nos".
xorovi odpoviem inak. Sem to nepatrí.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
AlienCZ
N/A


Založený: 30 november 2006
Príspevky: 928
Bydlisko: Brno - venkov

PríspevokZaslal: So marec 06, 2021 20:40:47    Predmet: Odpovedať s citátom

MaG:

Tak když mi to nedlužíš, proč jsi mi o tom psal? Neblábolíš tak trošičku?

Ale mě nikdo neubližuje. Tohle mi tu naprosto zbytečně podsouvá několik z vás. Já se nijak ublížený necítím. Naopak cítím, že se tu ublížený cítí skoro každý druhý, údajně vás opakovaně a bezdůvodně napadám a pod.

Co se týče opisu netechnických kritérií, netušil jsem, že je to tabu a že se to nesmí, dokonce jsem ani nevěděl, že jsou to netechnické kritéria. Zřejmě zeptat se, jestli je na hudbu vhodnější uzavřená, nebo otevřená ozvučnice může leckoho pobouřit.

Chápu to tak, že je tu standard sarkasticky reagovat na dotazy, které nezapadají do vašich měřítek.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Basstl
Hifi expert


Založený: 26 apríl 2008
Príspevky: 2316
Bydlisko: Teplice

PríspevokZaslal: So marec 06, 2021 20:52:45    Predmet: Odpovedať s citátom

A co třeba těžká váha?
http://vmaudio.cz/clanky_pokracovani/vma_1_sub.php#main
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
MaG
Hifi expert


Založený: 11 január 2014
Príspevky: 1474

PríspevokZaslal: So marec 06, 2021 20:57:04    Predmet: Odpovedať s citátom

AlienCZ napísal:
Chápu to tak, že je tu standard sarkasticky reagovat na dotazy, které nezapadají do vašich měřítek.

Ešte raz - toto nie je Lyngdorf fan klub!
A nie je to ani fórum "pekné bývanie".
Ak niekto vyberá technické zariadenie (hi-fi) podľa "technických" nezmyslov a marketingových blábolov, je na technickom (hi-fi) fóre na smiech.
A ak žiada technické rady a potom nimi povýšenecky opovrhuje, tak začne byť otravný.

Taká "diskusia" od začiatku nemá žiadny zmysel.
To bola len taká moja poznámka, ktorou končím.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
AlienCZ
N/A


Založený: 30 november 2006
Príspevky: 928
Bydlisko: Brno - venkov

PríspevokZaslal: So marec 06, 2021 21:37:18    Predmet: Odpovedať s citátom

MaGu, vždyť v tomto vlákně jsi už spolehlivě slovo Lyngdorf použil nejčastěji ty Smile Já jej použil v prvním příspěvku, pak už jen v kontextu rozhovoru parametrického srovnání s jiným zařízením.

Teze o fanklubu sis prostě vymyslel, já tu nic takového nevytvářím.

Pohledem na tvůj poslední příspěvek konstatuji, že jsi ztratil kontakt s realitou kdo se tady nad koho povyšuje, jestli já, nebo někteří z vás, třeba teď ty.

Povyšuješ se nade mnou o čem se tu má psát, přitom já stál u zrodu tohoto fora už v roce 2006. Netuším kdo jsi a ani mě to nezajímá.

V tomto vlákně se několikrát oháníš “technickými informacemi”, které údajně odmítám. Kromě faktu, že konkrétně z tebe nevypadla jedna jediná, o kterých technických informacích, které jsem odmítl, to píšeš?

Mohl bys je prosím znovu odcitovat?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
jobsflyer
Ready2Die
Ready2Die


Založený: 25 marec 2021
Príspevky: 2

PríspevokZaslal: Po apríl 12, 2021 09:54:59    Predmet: Odpovedať s citátom

Nice post . This post was very useful for me. I got many information from this post. Thanks for share this post with us. I have noted some important points in my notes book . All the information from this post. https://jobsflyer.com <a href="https://jobsflyer.com">visit website</a>
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Reprosústavy Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2
Strana 2 z 2

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Nemôžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Nemôžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist