Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

repro na stenu
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Reprosústavy
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Basstl
Hifi expert


Založený: 26 apríl 2008
Príspevky: 2318
Bydlisko: Teplice

PríspevokZaslal: Št marec 04, 2021 00:39:10    Predmet: Odpovedať s citátom

AlienCZ napísal:
penjo napísal:
A práve preto, že sa DIY nevenuješ, vieš veľké PRD o tom, ako sa majú bedne konštruovať a presadzuješ si tu slepo len jedného výrobcu, ktorý podľa teba vie, čo robí. Na margo toho svetový výrobca B&W...myslíš si, že všetky tie reprosústavy s ich patentovaným "potentovaným" kevlarovým stredom, na ktorom to akosi stojí a padá (skôr padá) je nejaká výhra? Marketing spraví svoje, ale ten 6,5" stred sa nedá rozumne naviazať na 1" výšku a zvukový prejav je mizerný. Na tom sa zhodlo viacero návštevníkov jednej verejnej posluchovej akcie. A predsa to predávajú a tvária sa, že je to všetko v poriadku.

Merania toho dvojpásma s delením na 2,2kHz radšej ani vidieť nechcem Laughing
Ostatné tu už ozaj zaznelo, ale niekomu to stále nestačí.


Rozumím tvému sdělení tak, že český/slovenský amatérský domácí kutil je fundovanější, než léty prověřený komerční konstruktér s oceňovanými výsledky po celém světě. OK...

Pár takových znám. Výsledky se dají dohledat i tady na foru. Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
tatko Tom
Hifi expert


Založený: 21 február 2016
Príspevky: 2918
Bydlisko: Prievidza

PríspevokZaslal: Št marec 04, 2021 05:53:19    Predmet: Odpovedať s citátom

Tvrdenie, že profesionálny konštruktér...vytvorí lepšie, má trliny.
Vzdelanie, vedomosti, poznanie - môže nabrať aj "amatér", ktorý sa tomu roky naplno venuje.
Lenže je podstatný rozdiel v "možnostiach a cieľoch".
Zatiaľ čo "profesionál" je nútený tvoriť s ohľadom na čo najmenšie výrobné náklady a čím vyšší zisk, "vzdelaný amatér" tvorí, aby dokázal, že je možné vymyslieť, naprojektovať a odladiť sústavy tak, že za nižšiu cenu poskytnú o dosť lepší výsledok.
Stačí si po fórach a inde nájsť fotografie, z čoho sú profi bedne skonštruované a s akými výhybkami. Tí, ktorí rozumejú významu grafov si nájdu aj výsledky meraní.

Ostatné ja belast, kecy, marketingové drísty - ktorým však mnohí podľahnú.
Niektorí proste nepochopia, že drahé autoamticky neznamená dobré. Iní majú zo seba dobrý pocit z toho, "čo si môžu dovoliť". Tak platia za svoju hlúposť.

_________________
AKAI AM-69, AKAI CD-62, Thorens TD 115, Philips 70fs363, Topping D10s, UMM380 "TLU"
______
Rozdiely vo zvuku, ktoré nepočujem, mám - áno, presne tam...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
penjo
Hifista


Založený: 13 jún 2014
Príspevky: 190
Bydlisko: Streženice

PríspevokZaslal: Št marec 04, 2021 06:24:52    Predmet: Odpovedať s citátom

AlienCZ:

Ukáž mi, kto a kde kritizoval tvoje konkr. reprobedne? Rozbehla sa debata všeobecne o nástenných a zopár ľudí sa objektívne vyjadrilo k technickým nedokonalostiam. Nebuď vzťahovačný.

Ad.2: čítaj s porozumením. Vyrábam DIY bedne, lebo ma to baví a dá sa aj za relatívne málo peňazí dosiahnúť veľa muziky. Nevyrábam žiadne profesionálne bedne a už vôbec nie nástenné (lebo o to ľudia naozaj nemajú záujem, ak trochu do vecí vidia). Takže odo mňa naozaj nič kupovať nemusíš a ani nekúpiš. Moja cieľová skupina som v prvom rade ja sám a v druhom rade ľudia, ktorí nechcú platiť za predražené reprosústavy, ktoré obsahujú mnoho zásadných kompromisov, či nevhodných technických riešení, počnúc výberom nevhodných meničov, cez nevhodný tvar reprosústavy, až po odfláknutú výhybku.

Rada pre teba: Počúvaj si čo chceš a na čom chceš. Ak máš z toho radosť, je to tvoja výhra.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
AlienCZ
N/A


Založený: 30 november 2006
Príspevky: 928
Bydlisko: Brno - venkov

PríspevokZaslal: Št marec 04, 2021 08:28:58    Predmet: Odpovedať s citátom

tatko Tom napísal:
Tvrdenie, že profesionálny konštruktér...vytvorí lepšie, má trliny.
Vzdelanie, vedomosti, poznanie - môže nabrať aj "amatér", ktorý sa tomu roky naplno venuje.
Lenže je podstatný rozdiel v "možnostiach a cieľoch".
Zatiaľ čo "profesionál" je nútený tvoriť s ohľadom na čo najmenšie výrobné náklady a čím vyšší zisk, "vzdelaný amatér" tvorí, aby dokázal, že je možné vymyslieť, naprojektovať a odladiť sústavy tak, že za nižšiu cenu poskytnú o dosť lepší výsledok.
Stačí si po fórach a inde nájsť fotografie, z čoho sú profi bedne skonštruované a s akými výhybkami. Tí, ktorí rozumejú významu grafov si nájdu aj výsledky meraní.

Ostatné ja belast, kecy, marketingové drísty - ktorým však mnohí podľahnú.
Niektorí proste nepochopia, že drahé autoamticky neznamená dobré. Iní majú zo seba dobrý pocit z toho, "čo si môžu dovoliť". Tak platia za svoju hlúposť.


Spousta teroií o tom kdo co může či nemůže, žádná fakta. Promiň, taková diskuse nemá smysl. Trhliny má celé hifi na všech stupních řetězce ve všech cenových i kvalitativních kategoriích. Zcela zbytečný výlev. Je to jen souboj s trhlinami, tu méně, tu více úspěšný.

Fakta jsou, že jsi nikdy žádné kvalitní nástěnné bedny nepostavil a ani se tím nezabýval, tedy to nestudoval jako profesionální výrobce s dlouholetými zkušenostmi v praxi, měření, vývoji i výrobě. A nedá se to nastudovat za týden. To se musí dlouhá léta praktikovat aby to za něco stálo. Jsou činnosti, které v domácích podmínkách prostě vyřešit nelze. Nejsou k dispozici měřící a zkušební prostory, drahé certifikované měřící přístroje, drahý software a především zkušenosti z praxe.

Vlastně nelze smysluplně odpovědět na otázku, proč jsi přišel se svými domněnkami zrovna sem do sekce o nástěnných bednách, kde se tě vlastně nikdo na tvé názory vůbec neptal.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
tatko Tom
Hifi expert


Založený: 21 február 2016
Príspevky: 2918
Bydlisko: Prievidza

PríspevokZaslal: Št marec 04, 2021 09:24:31    Predmet: Odpovedať s citátom

Tak okrem toho, že si tému nezaložil a propaguješ tu jedného konkrétneho výrobcu - nie ja, ale Ty nevieš, o čom píšeš.
Za seba považujem ďalšie pokračovanie takto nekonštruktívnej debaty za stratu času.

_________________
AKAI AM-69, AKAI CD-62, Thorens TD 115, Philips 70fs363, Topping D10s, UMM380 "TLU"
______
Rozdiely vo zvuku, ktoré nepočujem, mám - áno, presne tam...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Basstl
Hifi expert


Založený: 26 apríl 2008
Príspevky: 2318
Bydlisko: Teplice

PríspevokZaslal: Št marec 04, 2021 09:53:51    Predmet: Odpovedať s citátom

AlienCZ napísal:


Spousta teroií o tom kdo co může či nemůže, žádná fakta. Promiň, taková diskuse nemá smysl. Trhliny má celé hifi na všech stupních řetězce ve všech cenových i kvalitativních kategoriích. Zcela zbytečný výlev. Je to jen souboj s trhlinami, tu méně, tu více úspěšný.

Fakta jsou, že jsi nikdy žádné kvalitní nástěnné bedny nepostavil a ani se tím nezabýval, tedy to nestudoval jako profesionální výrobce s dlouholetými zkušenostmi v praxi, měření, vývoji i výrobě. A nedá se to nastudovat za týden. To se musí dlouhá léta praktikovat aby to za něco stálo. Jsou činnosti, které v domácích podmínkách prostě vyřešit nelze. Nejsou k dispozici měřící a zkušební prostory, drahé certifikované měřící přístroje, drahý software a především zkušenosti z praxe.

Vlastně nelze smysluplně odpovědět na otázku, proč jsi přišel se svými domněnkami zrovna sem do sekce o nástěnných bednách, kde se tě vlastně nikdo na tvé názory vůbec neptal.

Ty toho o návrhu a stavbě reprobeden moc nevíš co? Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
AlienCZ
N/A


Založený: 30 november 2006
Príspevky: 928
Bydlisko: Brno - venkov

PríspevokZaslal: Št marec 04, 2021 09:57:04    Predmet: Odpovedať s citátom

tatko Tom napísal:
Tak okrem toho, že si tému nezaložil a propaguješ tu jedného konkrétneho výrobcu - nie ja, ale Ty nevieš, o čom píšeš.
Za seba považujem ďalšie pokračovanie takto nekonštruktívnej debaty za stratu času.


To není pravda.

Můj úvod do tématu, které spalo 2 roky byl, že takové řešení mám a mohu přispět. Tak se to má dělat, věcné podněty do správné sekce.

V dalším příspěvku jsem písemně zdůraznil, že:
citácia:
Prosím neberte mé zastání ke kvalitním on/in-wall řešením jako tvrzení o nejlepším řešení. To je hloupost.


kód:
Mé doporučení, pokud zvolíte výrobce, který to umí, nemáte se čeho bát.


citácia:

Mé osobní zkušenosti s tímto řešením jen potvrzují, že se není čeho obávat.


Do nějakého hloupého porovnávání s úplně jinou konstrukcí beden, měření, značkování, vytahování si trika kdo už co v životě zkonstruoval a jak velký je tedy znalec, jsem byl vtažen proti své vůli a zcela bez mého zájmu.

Od počátku jsem neměl jedinou ambici zdůrazňovat značku Lyngdorf, nebo kohokoliv nabádat k nákupu tohoto řešení. Moje vstupní nabídka podělit se se zkušenostmi z vlastní praxe nepatřila nikomu z vás, patřila těm, které takové řešení zajímá.

Aneb nesděluji jak se peče hovězí steak vegetariánům, ale masožroutům.

Celé toto zbytečné dohadování vzniklo na zákadě odprezentované negativity směrem k řešení na stěnu, protože si někteří z vás už dlouho nepohonili na něčem triko a tohle byla ukázková příležitost.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
AlienCZ
N/A


Založený: 30 november 2006
Príspevky: 928
Bydlisko: Brno - venkov

PríspevokZaslal: Št marec 04, 2021 09:59:11    Predmet: Odpovedať s citátom

Basstl napísal:

Ty toho o návrhu a stavbě reprobeden moc nevíš co? Smile


Už by bylo záhadno, abys se svými evidentně nedoceněnými konstrukčními zkušenostmi odešel do nějakého vlákna, kde se takové věci řeší.

Tady jsi od počátku zcela off-topic.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Basstl
Hifi expert


Založený: 26 apríl 2008
Príspevky: 2318
Bydlisko: Teplice

PríspevokZaslal: Št marec 04, 2021 10:01:45    Predmet: Odpovedať s citátom

Kde jsem nebo nejsem off-topic nech laskavě na mě.
Na ty tvoje marketingový žvásty tady není nikdo zvědavej.
Na to existují jíný fóra.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
AlienCZ
N/A


Založený: 30 november 2006
Príspevky: 928
Bydlisko: Brno - venkov

PríspevokZaslal: Št marec 04, 2021 10:10:06    Predmet: Odpovedať s citátom

Basstl napísal:
Kde jsem nebo nejsem off-topic nech laskavě na mě.
Na ty tvoje marketingový žvásty tady není nikdo zvědavej.
Na to existují jíný fóra.


Komu nabídnu informaci a vlastní zkušenosti nějakého řešení zase není starost tvoje a dle tvého vlastního morálního návrhu = toto zase nechej ty laskavě na mě.

Já a zcela bez pochyby nikdo, kdo má zájem z vlastních důvodů o předmětné řešení zase není zvědavý na tvoje "marketingové" žvásty. I na ně existují jiné sekce a to i na tomto foru. Od počátku bylo jasné, že s tímto řešením nemáš žádnou praktickou zkušenost a tento produkt na takové úrovni provedení vidíš poprvé v životě a to jen na obázku.

Závěrem bych rád zdůraznil, že jsem s tebou husy nepásl, takže se drž zpátky ve svém hrubém výrazyvu.

Pěkný zbytek dne Basstlíři.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
penjo
Hifista


Založený: 13 jún 2014
Príspevky: 190
Bydlisko: Streženice

PríspevokZaslal: Št marec 04, 2021 10:23:27    Predmet: Odpovedať s citátom

OT: Keď odpovedáš na posledný príspevok, tak sa NECITUJE. To je len také zaužívané pravidlo, na niektorých forách dokonca v pravidlách.
Už keď máš dokonalé bedne na stene, musíš sa predsa aj na fóre dokonale orientovať a reagovať Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
AlienCZ
N/A


Založený: 30 november 2006
Príspevky: 928
Bydlisko: Brno - venkov

PríspevokZaslal: Št marec 04, 2021 11:08:06    Predmet: Odpovedať s citátom

penjo napísal:
OT: Keď odpovedáš na posledný príspevok, tak sa NECITUJE. To je len také zaužívané pravidlo, na niektorých forách dokonca v pravidlách.
Už keď máš dokonalé bedne na stene, musíš sa predsa aj na fóre dokonale orientovať a reagovať Wink


Headbang
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Basstl
Hifi expert


Založený: 26 apríl 2008
Príspevky: 2318
Bydlisko: Teplice

PríspevokZaslal: Št marec 04, 2021 11:20:04    Predmet: Odpovedať s citátom

Tak ještě jednou a polopaticky:

Basstl napísal:
AlienCZ napísal:
Rozumím tvému sdělení tak, že český/slovenský amatérský domácí kutil je fundovanější, než léty prověřený komerční konstruktér s oceňovanými výsledky po celém světě. OK...

Pár takových znám. Výsledky se dají dohledat i tady na foru. Smile

Je na tom něco nejasnýho?

Basstl napísal:
AlienCZ napísal:
Jsou činnosti, které v domácích podmínkách prostě vyřešit nelze. Nejsou k dispozici měřící a zkušební prostory, drahé certifikované měřící přístroje, drahý software a především zkušenosti z praxe.
.

Ty toho o návrhu a stavbě reprobeden moc nevíš co? Smile

Kdybys o tom věděl víc než máš vyčteno z marketingové brožury Lyngdorfu, tak sem takovou hloupost nenapíšeš. Very Happy

AlienCZ napísal:
Závěrem bych rád zdůraznil, že jsem s tebou husy nepásl, takže se drž zpátky ve svém hrubém výrazyvu.

Pěkný zbytek dne Basstlíři.

S každým mluvím tak jak si zaslouží. Na tebe jsem hodně mírný. Very Happy
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
AlienCZ
N/A


Založený: 30 november 2006
Príspevky: 928
Bydlisko: Brno - venkov

PríspevokZaslal: Št marec 04, 2021 11:46:37    Predmet: Odpovedať s citátom

Neschopnost ukončit tu svoji trapnou exhibici jen potvrzuješ již mnohými zde na foru vyřčené.

Budeš se muset smířit s dalším faktem, že mě tvé názory prostě vůbec nezajímají.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Basstl
Hifi expert


Založený: 26 apríl 2008
Príspevky: 2318
Bydlisko: Teplice

PríspevokZaslal: Št marec 04, 2021 11:50:25    Predmet: Odpovedať s citátom

Jasný, takže aniž by jsi o tom cokoliv veděl a uměl odpovědět, tak chceš jen mít poslední slovo.
Nic jinýho jsem ani nečekal. Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
AlienCZ
N/A


Založený: 30 november 2006
Príspevky: 928
Bydlisko: Brno - venkov

PríspevokZaslal: Št marec 04, 2021 12:08:01    Predmet: Odpovedať s citátom

Ano, přesně tak.

Neměl jsem vůbec žádnou ambici s kýmkoliv diskutovat o konstrukci, vývojářských schopnostech, znalostech, zkušentech a výsledku výrobce FR-1 Lyngdorf, nebo kohokoliv z vás.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
xor
Hifista


Založený: 06 november 2020
Príspevky: 135

PríspevokZaslal: Št marec 04, 2021 12:29:28    Predmet: Odpovedať s citátom

tenhle to řeší hornou
http://www.cowanaudio.com/finale.html

Třeba tahle http://www.troelsgravesen.dk/Acapella_WB.htm široká konstrukce je hodně kopírovaná, vyzdvihují výhody nekonečné ozvučnice. Pokud to bude navrhovaný od počátku jako on/in-wall (2Pi), tak který parametr (změřitelný) bude horší?

Edit: kdyby to bylo obecně špatné, tak by nebyly takovéhle studia (tam už by přeci jen měli vědět něco o zvuku)
https://www.soundonsound.com/sound-advice/q-should-monitors-be-near-rear-wall
https://commons.wikimedia.org/wiki/File:Large_monitors_on_the_wall,_Studio_9000,_PatchWerk_Recording_Studios,_2007_(brighten).jpg
https://www.proaudiodesign.com/collections/augspurger
https://www.fmdesign.com/griffin-speaker-info/
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
zelenac
Hifista - pokročilec


Založený: 13 december 2006
Príspevky: 260
Bydlisko: pri Piešťanoch

PríspevokZaslal: Št marec 04, 2021 13:45:55    Predmet: Odpovedať s citátom

2Alien:
citácia:
Jsou činnosti, které v domácích podmínkách prostě vyřešit nelze. Nejsou k dispozici měřící a zkušební prostory, drahé certifikované měřící přístroje, drahý software a především zkušenosti z praxe.

Konkretne ca z menovaneho sa neda?
IMO jedine, co sa v domacich podmienkach neda je tlacenie kalerabov cez PR. Resp. cim viac znalosti, tim menej kalerabov. Plati nielen tu.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
PítrsPraha
Hifista - zaslúžilec


Založený: 20 august 2014
Príspevky: 930

PríspevokZaslal: Št marec 04, 2021 14:35:21    Predmet: Odpovedať s citátom

AlienCZ předváděl přesně tohle samé na HifiRoom a sám sebe odtamtud díky tomu vyautoval.

Je to troll, který vletí na fórum se svýma "plnorozsahovýma" bedýnečkama se 6.5'' basáčkem a pokud jej dostatečně nechválíte, začne předvádět přesně to, co předvádí teď tady.
Po krátké době (logického a zcela správného) nesouhlasu s jeho marketingovým blábolením a technickýma nesmyslama, které zastává, začne rozesílat SZ s nejhrubšíma nadávkama.

Jedná přesně podle zásady "kdo má jiný názor nebo mi vysvětlí, v čem a proč se mýlím, tomu budu nadávat a urážet ho". Plus má snahu diktovat lidem, co smějí nebo nesmějí psát.

Vlákno o Covidu je to samé....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
AlienCZ
N/A


Založený: 30 november 2006
Príspevky: 928
Bydlisko: Brno - venkov

PríspevokZaslal: Št marec 04, 2021 14:39:23    Predmet: Odpovedať s citátom

Zelenac:

Dobře tedy.

Jsou případy, kdy si člověk doma postavil auto. A to je vše. Tam to začíná i končí. I když to auto vzniklo, je to realita na hony vzdálená od vývoje a výroby seriově vyráběných automobilů. A vůbec nemá smysl vytahovat teorie o tom, co takový člověk umí a zná, když to stejně nikdo není schopen fakticky porovnat se schopnostmi automobilky (především pak na úrovni výsledku).

Pokud hodláte i některé další budoucí diskuse stáčet směry v tomto stylu, jakože "co se doma nedá spolehlivě udělat" .... nemá smysl abyste reagovali na moje příspěvky a držte se témat, která vám vyhovují.

Bye a nástěnným řešením ZDAR!
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
AlienCZ
N/A


Založený: 30 november 2006
Príspevky: 928
Bydlisko: Brno - venkov

PríspevokZaslal: Št marec 04, 2021 15:31:05    Predmet: Odpovedať s citátom

PítrsPraha napísal:
AlienCZ předváděl přesně tohle samé na HifiRoom a sám sebe odtamtud díky tomu vyautoval.

Je to troll, který vletí na fórum se svýma "plnorozsahovýma" bedýnečkama se 6.5'' basáčkem a pokud jej dostatečně nechválíte, začne předvádět přesně to, co předvádí teď tady.
Po krátké době (logického a zcela správného) nesouhlasu s jeho marketingovým blábolením a technickýma nesmyslama, které zastává, začne rozesílat SZ s nejhrubšíma nadávkama.

Jedná přesně podle zásady "kdo má jiný názor nebo mi vysvětlí, v čem a proč se mýlím, tomu budu nadávat a urážet ho". Plus má snahu diktovat lidem, co smějí nebo nesmějí psát.

Vlákno o Covidu je to samé....


Vidím, že označení LHÁŘ, keré jsi obdržel na sousedním fóru nejen ode mne, ale i od svých kolegů, kteří tě velmi rychle prokoukli co jsi zač, dokonale povrzuješ i zde.

Nic z toho co si tady vymýšlíš nedělám, nežádal jsem nikoho o pochvalu, nic tady tvrdohlavě neprosazuji, žádné 6,5" basáčky nikomu nevnucuji a ani o nich nemluvím, nikomu nediktuji na rozdíl od ostatních co mají a nemají psát, nebo si myslet, nikoho zde neurážím, ať zvedne ruku kdo ode mě dostal SZ s nadávkami. Ani ty ne Pitrisi.

Prostě stejně jako v mnoha jiných případech jen docela sprostě LŽEŠ. Opakovaně!

Anthony tě tam prokoukl naprosto přesně a velmi rychle, to se stačí podívat, pořád to tam je. Zametl s tebou podle zásluhy.

A také velmi rád vtrháváš se svými výmysly do diskuzí, které se tě vůbec nijak netýkají a téměř okamžitě v nich exceluješ přesně tímto způsobem.

A pak že kdo je troll. Ty, Pitrisi. Tohle je ukázkový off-topic trolling.

A to jsou zase informace o tobě, Pitrisi. Tak pěkný zbytek dne.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PítrsPraha
Hifista - zaslúžilec


Založený: 20 august 2014
Príspevky: 930

PríspevokZaslal: Št marec 04, 2021 16:18:09    Predmet: Odpovedať s citátom

Tyhle prázdný výkřiky o lhářích jsou jen obláčky páry od potrefené husy.

Podstatný je, jak jsi už po pár dnech přijímán na kterémkoliv fóru, kde se objevíš. Toho by sis měl všímat a zvážit, jestli je opravdu chyba v mnoha na sobě nezávislých lidech na několika různých fórech nebo v někom jiném. Už jsme přežili X takových, co přišli, zaprudili všechny okolo a zase vyšuměli. Jsi jen dalším z nich.

Piš co nejvíc, aspoň to bude rychlejší...


P.S.
Za mne plný souhlas s Basstlem (tady i o Covidu). Píše stručně, věcně, výstižně a popisuje věci tak, jak reálně jsou. Můžeš se nechat poučit a přijmout fakta od zkušenějších a znalejších nebo se dál chovat takhle hloupě.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
AlienCZ
N/A


Založený: 30 november 2006
Príspevky: 928
Bydlisko: Brno - venkov

PríspevokZaslal: Št marec 04, 2021 17:06:28    Predmet: Odpovedať s citátom

Pitrisi, nesouhlas, nebo oponentura je přirozená součást diskuse dospělých lidí. Neobávám se, že by tu některý z dospělých utrpěl újmu na cti, že s ním někdo nesouhlasí, nebo mu oponuje. Tady to zatím nevypadá na osazenstvo "hififorum", kde mimo jiné často pomlouváte toto forum.

Oproti tomu lhaní a manipulace jsou morální defekt. A dovolím si použít tvůj návrh a zamysli se nad příčinou, jaká náhoda způsobila, že tě naprosto nezávisle v naprosto nezávislých tématech označilo za lháře a manipulátora hned několik lidí a to v poměrně krátkém časovém úseku. Stejná záhada bude i to, že jsi vždy nejaktivnější, pokud se jedná o nějakou aktuální dehonestaci nějaké osoby. Na to si stačí projít tvoji historii.

Anthony má můj obdiv, protože ti naprosto bez obalu naservíroval veřejně dokonalé zrcadlo tvého charakteru. Já na to jen nevěřícně koukal z povzdálí jak identicky tě velmi rychle prokouknul. Takže se ty potrefené husy nějak množí co?

A to není všechno, počítám, že nejpozději do 24hod. vyplave na povrch ještě tvoje mimořádná zbabělost. Na to vsadím svůj účet tady.

Schovávat se za fórum je UBOHOST. Pochopitelně fórum přežije každého, i mě, jednou i tebe. Nakonec já stál v roce 2006 mezi prvními u jeho zrodu a bez problémů zde komunikoval 10 let. Tak dlouho tu ani nejsi registrován.

Snaha zatáhnout diskusi o Covidu mimo vlákno o Covidu ... to snad ani nestojí za reakci. To je ostuda každého dospělého muže.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MaG
Hifi expert


Založený: 11 január 2014
Príspevky: 1474

PríspevokZaslal: Pi marec 05, 2021 11:32:32    Predmet: Odpovedať s citátom

Ďalšia téma, ktorá sa z vecnej diskusie zvrhla na osobné útoky a urážky Evil or Very Mad
A znovu tá istá "partička".

Vieš, AlienCZ, ale prispel si k tomu aj Ty. Každé riešenie má svoje výhody, aj nevýhody. Ak má mať diskusia význam, treba hovoriť o kladoch, ale aj záporoch, ktoré dané riešenie má. Ty si od začiatku odmietal akúkoľvek diskusiu o záporoch. A tým aj vecnú diskusiu.

Kocour tu mal dobrý príspevok k téme aj s meraním. Škoda, že ho zmazal. Ale veľmi sa mu nečudujem.

Som rád, že nechceš pokračovať v osobnej rovine v diskusii o subwooferoch.
Znovu však tvrdohlavo odmietaš vecnú diskusiu o záporoch "subwooferoch" s frekvenčným rozsahom do 800 Hz. V tomto má PítrsPraha pravdu.
Zaujímavú tému do diskusie nadhodil aj Jurasato, ktorý Ti ale nepotvrdil "jedinečnosť" Lyngdorfu. Tu máš možnosť ukázať, či si schopný vecne diskutovať. A či máš seriózny záujem o rady, ktoré žiadaš, alebo len očakávaš "potľapkanie po pleci" a súhlas s marketingom "výnimočnej značky".
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
AlienCZ
N/A


Založený: 30 november 2006
Príspevky: 928
Bydlisko: Brno - venkov

PríspevokZaslal: Pi marec 05, 2021 12:00:43    Predmet: Odpovedať s citátom

Hi MaG:

Nebudu regovat na téma SW tady, když je na to jinde vlákno, nechci to tu zasvinit víc, než se to podařilo DIY konstruktérům a kádrovému oddělení z Prahy.

Odmítám tezi, že jsem odmítl obecné údaje o nástěnném řešení. To není pravda. Ono jen nebylo nic konkretizováno a celé to vyznělo tak, že nástěnné řešení je blbost. A to jsem v obecné rovině odmítl, protože si to nemyslím a není to pravda.

Následoval útok konstruktérů a kádrováků a pochopitelně se to zvrhlo do úplně stejné roviny, do které se to zvrhává už 15 let pokaždé.

Zpět k tématu.

Já osobně nepovažuji nástěnné řešení za dokonalé, nebo jediné správné a nikdy jsem si takovou hloupost nemyslel. Já vlastně neznám žádné dokonalé řešení, je jedno jakou bednu si vyberu. Považuji toto řešení za další alternativu, málo používanou a tudíž málo známou.

A jako ve všech případech hi-fi i zde platí, že vždy záleží na tom, jak je to udělané. A je úplně jedno, jestli je to bedna sloupová, regálová, subwoofer, zesilovač, přehrávač a nebo kabel.

Tím shrnuji můj postoj. Víc nemám co bych k tomu ještě dodával.

Měj se, ať ti vše hraje ke tvé spokojenosti.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
vincent
Hifista


Založený: 10 september 2008
Príspevky: 162

PríspevokZaslal: So apríl 17, 2021 22:09:31    Predmet: Kde je covid Odpovedať s citátom

Dajte link ešte na ten covid
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
xor
Hifista


Založený: 06 november 2020
Príspevky: 135

PríspevokZaslal: Pi máj 27, 2022 18:22:19    Predmet: Odpovedať s citátom

Test několika wall speakers od Erin's Audio Corner

https://www.youtube.com/watch?v=dPCZJmivufs
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Reprosústavy Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2
Strana 2 z 2

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Nemôžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Nemôžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist