Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

Soutěž o nejblbějši výrok v oblasti hifi
Choď na stránku 1, 2, 3, 4  Ďalšia
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Bojisko / offtopisko
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
danek15
Hifista - pokročilec


Založený: 27 január 2007
Príspevky: 341
Bydlisko: Okolí OV

PríspevokZaslal: Ne február 03, 2008 18:26:22    Predmet: Soutěž o nejblbějši výrok v oblasti hifi Odpovedať s citátom

Ačkoliv mam velmi malé téměř nulové znalosti ohledně složení hifi komponentů,, A co se týče sluchu také nic moc tak si odvažují tvrdit že mezi zvukovým podáním různých reprobeden, zesilovačů, a cd přehrávačú. velmi dobře slyším .rozdíl a to VELKÝ. Proto fascinovaně čtu u konkurence

napsal daliborr
Všichni by si měli uvědomit, že 99,98% lidí neslyší 20hz-20000hz a myslím že dost lidí neslyší ani 40hz-16000hz. Takže Zesilovač za 15000kč, repro za 15000kč, cd za 15000kč plus repro kabely a signálové kabely, musí bohatě stačit na to aby co člověk slyší, bohatě převýšily. Shocked

Takže tuto část výroku dopisovatele konkurenčního fóra bych nominoval jako svého favorita na vítěze soutěži Blbové a hifi pro měsíc Únor 2008 kterou tímto vyhlašují pro celý rok 2008
Jako vyhlašovatel klání o nejpitomější výrok v oblasti hifi jsem ochoten na své náklady zaslat vítězi za rok 2008 plechovku malin nebo jahod dle toho co bude na trhu.
Hodnocení výroku nechám na členech tohoto fóra navrhují každý měsíc nejlepší výrok aby postoupil do celoročního klání. Razz

_________________
Dýchám tedy jsem.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Hlava
Hifi expert


Založený: 30 október 2006
Príspevky: 1134
Bydlisko: 1978-1996 Přerov / 1996-2002 Ostrava / 2002-2011 Brno / 2011-2018 Praha / 2018-? Rakousko

PríspevokZaslal: Ne február 03, 2008 18:47:38    Predmet: Odpovedať s citátom

Soutěž o nejblbějši výrok v oblasti hifi - to bys sem musel přepsat polovinu příspěvků z f-sportu Laughing
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
IvaW
Nádejný hifista


Založený: 16 november 2007
Príspevky: 67
Bydlisko: Dačice

PríspevokZaslal: Ne február 03, 2008 18:59:56    Predmet: Sysifos Odpovedať s citátom

Souboj s blbostí je marný.
A jinak - něco na dané téma jinak je ve sborníku Věda kontra iracionalita
Poučné čtení.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Donuts
Hifista


Založený: 21 december 2006
Príspevky: 228

PríspevokZaslal: Ne február 03, 2008 19:04:41    Predmet: Odpovedať s citátom

Tak tohle zas takova blbost, neni. Tak to vnima valna vetsina populace. Ono se rika, ze cloveku to hraje dobre dokud neuslysi neco lepsiho. Ale jenom me rekli nezavisle na sobe tri kamaradi (coz je podstatne procento z tech kterym jsem kdy neco poustel), ze ty moje Electry 906 hraji stejne jako jejich allinone plastaky.

Jedinou blbosti, je neco takoveho ventilovat na foru o hifi. Very Happy

_________________
Můžu z toho udělat článeček na titulku?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
danek15
Hifista - pokročilec


Založený: 27 január 2007
Príspevky: 341
Bydlisko: Okolí OV

PríspevokZaslal: Ne február 03, 2008 19:14:57    Predmet: Odpovedať s citátom

Hodím tady ještě jednu blbost tentokrát ze života.
Je to dva dny co za mnou přišla sousedka ze žádosti o připojení sluchátek k TV a mimo jiné má dotaz / Hrají ty sluchátka co mám dobře a nebyli moc drahé ?/ Koupila je u trhovce za 100 Kč slovy sto korun.českých Tož tak jde život. :Omluva pro sousedku je že je to stará paní..

Donuts Thumbs up
Např.. na fóru o motorkách také nebudu prosazovat názor že bílá jawa 250 je to pravé ořechové a když něco jiného tak maximálně do 40 t kč že na takové mašině do cíle také dojedu. A muže mi to potvrdit kamarád od vedle co ždímá babetu až má větrem ošlehanou tvář.

_________________
Dýchám tedy jsem.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Haxna
Hifista


Založený: 23 november 2006
Príspevky: 102

PríspevokZaslal: Ne február 03, 2008 19:36:31    Predmet: Odpovedať s citátom

Nekolik hlasek, ktere mi pekne zahejbaly branici... Rotfl
Nejlepsi "model" je Peer. Z jeho vyplodu mam pocit, ze chodi tak do pate tridy ZS. Renown uz to taky nevydrzel. Very Happy

Dadaft:

Philips CD824 - tak tohle je základ a srdce celého systému.
+ nenudící mašinka s fantastickým soundem, propracovanost a kontrola basů na úrovni mnohonásobně překračujíci na fóru preferované playery.
- špatně udělané a přebuzené cdčka se nedají poslouchat


Pioneer SA8800 - šedá eminence, dělník i aristokrat
+ nenasírá; non-switching technology zvaná též "virtuální třída A" - ten zesák nezrní
- studený nehraje, předzesáku trvá 3 dny, než se stabilizuje -nevypínám a
doplatek elektrárnám bude asi stát za to


Valdes:

Mohu jen potvrdit, že vliv digikabelu se v mé sestavě projevil mnohem více než jsem čekal. Dokonce bych si dovolil tvrdit, že byl větší než vliv transportu, linkových, nebo reprokabelů. Po rozehrání převodníku Audionemesis DC-1(asi 350h) a rozehrání digikabelu(min.20-30h), jsem konečně spokojen. Používám prof.koax Belkin Synapse, velmi populární v Polsku a za mořem. Vzhledem k ceně je opravdu neskutečný.


Peer:

Tak mě dorazila další várka Ceraballů. Usadil jsem je napřed pod zesilovač.
Funguje to! lepší rozlišení a jako kdyby spadla nějaká deka ze zvuku.
Po té jsem Cerabally osadil pod CD přehrávač. A opět se zvuk posunul a zaostřil!


Nechal jsem si poslat audio jistič, který se osazuje pojistkou buď stříbrnou nebo v provedení postříbřená měď. Dorazila mě jen pojistka stříbrná. Včera navečer jsme s kamarádem dělali pokus, jestli bude změna, za normální jistič, vůbec slyšitelná. Po mých zkušenostech s kvalitními síťovými šňůrami jsem nějakou změnu čekal... Byl jsme překvapen, že to bylo slyšet víc, než jsem si dokázal představit. Čistota hudby zasahovala od výšek až po basovou část hudebního spektra. Jednotlivé hudební nástroje jsou daleko více separované a zmizela pomyslná digitální ostrost. Zvuk má analogovou hladkost a čistotu!

Bylo mě poraděno, abych zkusil po určité době používání odpojovače obrátit
pojistku. Vážně došlo k dalšímu posunu v reprodukci. Sice ne již tak velkému ale bylo to tam...
Že by došlo k zahoření pojistky?


Včerá proběhl test pojistky z postříbřené mědi. Oproti měděné pojistce byl výsledný zvuk posazený o otrochu výš. Díky tomu byly čitelnější basy, ve středních a vyšších kmitočtech vylezlo víc drobných detailů... Rozdíly mezi typy pojistek byly jasně patrné ale drobné. Každý může preferovat zvuk, který je mu bližší. Já zůstávám u pojistky ze stříbřené mědi.

Quartz Resonator QR-8
Tak tomuto jsme moc nevěřili. Je to černé kolečko o průměru cca 5 mm.
Po umístění na zesilovač jsme nezaznamenali žádnou změnu.
Pak jsme resonator dali na střed horního krytu CD přehrávače. Tam byla zaznamenaná změna. Jemné vyčištění nebo odstranění ostrosti u tónů...
Bohužel jsme neměli víc těchto rezonátorů. V návodu je možné další umístění na různé předměty a také by tento posun měl být větší za použití většího počtu rezonátorů na kryt CD přehrávače
. Koho to zaujalo tak si o tom může přečíst na stránkách výrobce.
Musím si objednat další rezonátory a vyzkoušet je v dostatečném počtu.
Zajímavé je, že to funguje i přes to, že mám pod CD přehrávačem Cerabally.


Včerá jsme vyzkoušely ochranný konektor do výstupních terminálů. Není zkratovací. Jeho vlastnost je ochrana vlastního cinche a potlačení vibrací. Slyšitelný posun ve zvuku. Jemně vyhladí ostrost na výškách a pročistí zvuk.
Není to tak dramatické jako třeba Cerabally ale je to slyšet.
Testu se zúčastnil i Rowing.


eficak:

... podložil gramofon pneumatickým antirezonátorem - duší na kočárek.
Nekecám, jo ! Klid a sytý zvuk bez nervozity.

..Přínos je mnohem výraznější, než u CD. Tam zkusím epitelní pemzu drogistickou. Princip pneuduší, zalitých do nerostu pemzy je možná pro jedničky a nuly vhodnější

lachim:

... fakt je, že kvalitní nožičky jsou pod komponenty ihned slyšet.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
danek15
Hifista - pokročilec


Založený: 27 január 2007
Príspevky: 341
Bydlisko: Okolí OV

PríspevokZaslal: Ne február 03, 2008 19:52:21    Predmet: Odpovedať s citátom

Mám ze života ještě jeden frk.
Kámoš co je opravdu velký recesista mě jednou říkal že si domu pozve dvě dvacítky v mini nechá je na ostro sednout do protilehlých rohu pokoje a až přijde manželka tak ji bude tvrdit že to jsou jeho nové hifi doplňky basové pasti. No nevím jestli by to rozchodil zatím žije. Razz

_________________
Dýchám tedy jsem.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Majco
Hifista


Založený: 09 január 2007
Príspevky: 183
Bydlisko: Liptovský Mikuláš <-> Praha

PríspevokZaslal: Ne február 03, 2008 21:19:00    Predmet: Odpovedať s citátom

citácia:
Ono se rika, ze cloveku to hraje dobre dokud neuslysi neco lepsiho.


To mozem potvrdit aj z vlasnej skusenosti Wink

Este jedna hlaska z dnesneho vecera:

Peer: Je neuvěřitelné, co se tady rozpoutalo za hysterii.
Znalci Ohmova zákona si trhají občanky. Ti co nikdy nic nezkusili, kamenují ty, co byli ochotni něco vyzkoušet a napsat svůj názor.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
ferenc
Hifi expert


Založený: 29 október 2006
Príspevky: 1909
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: Ne február 03, 2008 22:27:42    Predmet: Odpovedať s citátom

Mne sa paci tento, je zo stranky znamych hifi jehovistov VOBA acoustics:

Měřící technika je používána více ve stadiu návrhu, než-li pro účely finálního dokončení výrobků. Laughing
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
danek15
Hifista - pokročilec


Založený: 27 január 2007
Príspevky: 341
Bydlisko: Okolí OV

PríspevokZaslal: Ne február 03, 2008 23:16:48    Predmet: Odpovedať s citátom

Ten Peer je fantastický ten je schopen gynekologovi jenž má 20 let praxe začít vysvětlovat jak vypadá ……..
_________________
Dýchám tedy jsem.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Haxna
Hifista


Založený: 23 november 2006
Príspevky: 102

PríspevokZaslal: Ne február 03, 2008 23:35:16    Predmet: Odpovedať s citátom

danek15 napísal:
Ten Peer je fantastický ten je schopen gynekologovi jenž má 20 let praxe začít vysvětlovat jak vypadá ……..



Rotfl Rotfl Rotfl
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
patmann
Hifista


Založený: 18 september 2007
Príspevky: 158
Bydlisko: Nedaleko od Ostravy

PríspevokZaslal: Ne február 03, 2008 23:53:52    Predmet: Odpovedať s citátom

A já myslel,že pomlouvání je pro děcka ze školky a staré babky... Rolling Eyes
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
danek15
Hifista - pokročilec


Založený: 27 január 2007
Príspevky: 341
Bydlisko: Okolí OV

PríspevokZaslal: Po február 04, 2008 00:38:58    Predmet: Odpovedať s citátom

patmann
Trošku mě dostala část příspěvku na bb viz franta Tady bláboly, tam odborníci všeho znalí a se vším hned hotoví. Fan klub pana faráře, kde slovo Naim nebo anglické hifi nesmíš použít. Máme přece měřáky, na co uši! Atd. Je to pořád dokola. Tady těch dějinných zvratů bylo asi příliš, vytvořit nějakou přijatelnou úroveň společnosti se nám hned tak asi nepodaří.
Proč se někdo otírá o někoho kdo něco dokázal a nemá na diskuzi žádny vliv. ? No tady ticho tam ticho tak sem trošku s čeřil vody. Podotýkám že nejsem žádny příznivec dotyčného faráře ale uznávám lidi co něco dokážou ve svém oboru , A tak začínají války už od vzniku lidstva. Ideály peníze ženské atd vlastně pro blbosti..

_________________
Dýchám tedy jsem.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
BV
Hifi inventar


Založený: 06 október 2006
Príspevky: 5908
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: Po február 04, 2008 15:43:04    Predmet: Odpovedať s citátom

autor : Peer
citácia:
Jsem s jejich projevem nadmíru spokojený. Takže vylepšení zvuku pomocí podložek je jen vítané...

Dokonalá logika Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
manicka
Hifista - pokročilec


Založený: 29 január 2007
Príspevky: 322
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Po február 04, 2008 16:43:58    Predmet: Odpovedať s citátom

No nevím, proč se smát někomu, že něco zkouší odtlumit nějakou nafukovací duší, když Mistr nejvyšší radí zrní, taky nic na první pohled technicko-vědeckého...
_________________
Audio Alchemy DDS+DTI+DDE+DLC, Thorens145+Dynavector19a+RiAudio, Audio Research D400, B&W Matrix801
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Haxna
Hifista


Založený: 23 november 2006
Príspevky: 102

PríspevokZaslal: Po február 04, 2008 23:36:39    Predmet: Odpovedať s citátom

manicka

Nechci se Te dotknout (to vazne ne), ale nemas trochu problemy s barevnym videnim ? Bo je slozity pochopit, ze modre jsou oznaceny vyroky, kteryma se proste nemuzu prokousat ? Ta duse pod gramcem muze fungovat, to jsem nezpochybnoval..
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
aeoliah
Hifi obsluha


Založený: 04 február 2008
Príspevky: 7
Bydlisko: Frýdek

PríspevokZaslal: Ut február 05, 2008 00:08:35    Predmet: Odpovedať s citátom

Hoši hoši, tak vy jste tady?
Mně bylo hned divné, že se mně nikdo nezastane a nepodpoří mně
v boji s lidskou blbostí na f-sportu...
Já vás(odpadlíky) objevil až teď. když už tam mám taky ban...
Heuréka! A přece se točí!!!

Jsem rád že jste! Já věděl že jste!
Tam jsem se v poslední době cítil jak v říši divů!
Nebo spíš blbů? Laughing

Já věděl že jste! Thumbs up
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
manicka
Hifista - pokročilec


Založený: 29 január 2007
Príspevky: 322
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Ut február 05, 2008 09:05:51    Predmet: Odpovedať s citátom

Haxna napísal:
manicka

Nechci se Te dotknout (to vazne ne), ale nemas trochu problemy s barevnym videnim ? Bo je slozity pochopit, ze modre jsou oznaceny vyroky, kteryma se proste nemuzu prokousat ? Ta duse pod gramcem muze fungovat, to jsem nezpochybnoval..


OK nepochopil jsem, že zrovna duše není předmětem tvého posměchu. Nicméně ten výrok o 0 a 1 chápu jako nadsázku a vůbec nevím, proč dělat takovou vědu nad tím, jestli funguje omezení vybrací u jiných komponent než gramofonu případně CD mechaniky. Stačí, když napíšeš, že na to nevěříš, nic veselého na tom nevidím...

To je stejné jako přesvědčovat Čibu, že Meridian nemůže hrát lépe než HK, protože mají podobný technický popis. Byly doby, kdy technofanatici nevěřili, že CD přehrávače můžou hrát různě, pak zas nevěřili na jitter, význam čehokoli jiného než analogových výstupů ap. Všichni se vyvýjíme v poznání i názorech.

Sdělovat i tvrdě názory je OK, ale posměch je projev zakomplexovanosti.

_________________
Audio Alchemy DDS+DTI+DDE+DLC, Thorens145+Dynavector19a+RiAudio, Audio Research D400, B&W Matrix801
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20444

PríspevokZaslal: Ut február 05, 2008 09:12:58    Predmet: Odpovedať s citátom

mánička: trochu překrucování a demagogie, ale na to už jsem si zvykl.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
zdenek3
Hifista - pokročilec


Založený: 07 február 2007
Príspevky: 453

PríspevokZaslal: Ut február 05, 2008 09:50:51    Predmet: Odpovedať s citátom

aeoliah

Já vás(odpadlíky) objevil až teď Nono

To je dost průhledné!!! Sing

O tomto fóru se mluví na f-sportu minimálně obden.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
danek15
Hifista - pokročilec


Založený: 27 január 2007
Príspevky: 341
Bydlisko: Okolí OV

PríspevokZaslal: Ut február 05, 2008 14:37:20    Predmet: Odpovedať s citátom

Aeoliah Já na rozdíl od zdenka 3 ti věřím nerad bych totiž dostal předčasně tou kosou. Mr. Green
_________________
Dýchám tedy jsem.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
aeoliah
Hifi obsluha


Založený: 04 február 2008
Príspevky: 7
Bydlisko: Frýdek

PríspevokZaslal: Ut február 05, 2008 20:43:57    Predmet: Odpovedať s citátom

Zdenek 3

Tak mi nevěř, je to Tvůj postoj, já Ti ho fakt vyvracet nebudu a ani nechci...

Nevím co myslíš tím"že je to průhledný"...

Míň schizofrenie by Ti asi neškodilo...

Mimochodem, takhle jsem si uvítání tady teda nepředstavoval...

Žij blaze!
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Franta
Hifista


Založený: 15 október 2006
Príspevky: 206

PríspevokZaslal: Ut február 05, 2008 22:38:16    Predmet: Odpovedať s citátom

Tak hoši, nevím čím to je, ale všechno to tak slušně začalo, bylo o čem diskutovat, i přínos pro hifi komunitu tady byl. Mohl to být základ pro něco jako "Český hifiklub"(Dovedete si teď něco takového představit?) Teď to vypadá takhle. Nevíte tedy :"Čím to je, čím to je, že ..." ptám se s básnikom.
Jsem na anglických fórech, nikde jsem nenarazil na zesměšňování a urážky. Zkušenosti s hifi, o kterém se tady většině ani nezdálo. Začátečníky nikdo neposílá někam. Asi jsou trochu divní, říkala Ina (nebo kdo?). Tak jen více blábolů, pak vám to teprve bude hrát!
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
zdenek3
Hifista - pokročilec


Založený: 07 február 2007
Príspevky: 453

PríspevokZaslal: Ut február 05, 2008 23:15:31    Predmet: Odpovedať s citátom

aeoliah

Si děláš kozy ,ne?

Na f-sportu jsi nenechal skoro jediný thread,aby jsi se do někoho nenavezl.Stačilo,když s tebou nesouhlasil a už to dostával s arogantním nadhledem pána odvšehomámklíče. Argue
Každý si to může zpětně projít,pokud tam ještě něco zůstalo.O banovanejch klucích co odešli nebo byli odejiti se tam hovořilo skoro obden a jména tam padala taky.

A najednou,až když dostaneš babána,hnedky objevíš "nové" fórum,navíc stylem ..Tady mne máte,oslavujte.. No


A to posměšné "Žij,blaze,....jako co ty se s nějákým takovým budeš dál zahazovat... mě tedy sere. Twisted Evil

Úsudek o tvém chování se na f-sportu si každý mohl už dávno udělat.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
danek15
Hifista - pokročilec


Založený: 27 január 2007
Príspevky: 341
Bydlisko: Okolí OV

PríspevokZaslal: St február 06, 2008 00:58:16    Predmet: Odpovedať s citátom

Tohle vlákno jsem založil více méně jako humorné. Kde by se legračním stylem nahlodaly tvrzení typu hi fi za 15 000 hraje tak že to ani nedovedete vychutnat,, nebo když dám novou hifi pojistku ta má sestava posluchače úplně vcucne že má fyzický pocit muzikantu v pokoji . . .atd….
Takže tak nějak . No a vypadá to že to bude asi někde jinde. Evil or Very Mad
No jo když se všichni bereme tak smrtelně vážně …………
Hammer Red angry to je pak těžké.

_________________
Dýchám tedy jsem.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
aeoliah
Hifi obsluha


Založený: 04 február 2008
Príspevky: 7
Bydlisko: Frýdek

PríspevokZaslal: St február 06, 2008 01:37:26    Predmet: Odpovedať s citátom

zdenek3

Děkuji Ti za Tvé promptní a nadmíru "osobité" úvítání mé maličkosti tady na fóru!
Musím Ti s politováním sdělit, že druh a intenzita Tvých sympatií ke mně, se u mé osoby nesetkala se sebemenší kladnou odezvou...
Nicméně máš asi pravdu v tom, že konverzaci s osobou typu "agresivního frustráta" jako ty, tady na fóru rozhodně nehodlám nadále prodlužovat...

Malá osobní rada:

Možná by ses mohl nad sebou malinko zamyslet
a začít chodit si vybíjet svou agresivitu na vhodnější místa,
(třeba do tělocvičny)a udělat tak něco pro své zdraví (obého typu)...
Pokud Ti ovšem přináší jisté uspokojení poněkud slaboduché umravňování
nových členů fóra a jejich kárání za činnost na jiných fórech,
pak si dovolím tvrdit, že duševní zdraví nebude Tvá nejsilnější stránka..

Dopřej mi, prosím, ten luxus, tajně doufat, že valná většina
"podobně mile zábavných" gentlemanů jako ty
nadále zůstala na f-sportu...
Neměj mi prosím do budoucna za zlé, že dám raději přednost smysluplné konverzaci poněkud jiné úrovně a se slušnými lidmi...

Děkuji!

Žij blaze! (Bez ironie)

To All
Omlouvám se všem za mé poněkud nešťastné vstoupení do tohoto fóra.
(Ale nemohl jsem si pomoct) Laughing
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Rowing
Nádejný hifista


Založený: 03 september 2007
Príspevky: 64
Bydlisko: Olomouc

PríspevokZaslal: St február 06, 2008 07:06:11    Predmet: Odpovedať s citátom

Aeoliah
Promiň, nemám nic proti tobě, ale v mnoha věcech musím se Zdeněkem3 souhlasit. Do mnoha lidí jsi se navážel úplně zbytečně.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
zdenek3
Hifista - pokročilec


Založený: 07 február 2007
Príspevky: 453

PríspevokZaslal: St február 06, 2008 09:15:56    Predmet: Odpovedať s citátom

aeoliah

K tobě poslední věc.

Tvoji aroganci,která na f-sportu čišela z každé tvé negativní odpovědi,si všimlo mnohem více lidí.
Pokud ti moje přivítání přišlo agresivní,(nevím kde jsi to vzal,konstatoval jsem fakt,nic víc),tak jak asi se cítili "postižení" po tvých útocích.
Mohlo by tě omlouvat tvé postižení,ale myslím,že to nemá s tím nic dočinění.

Měl by jsi se spíše ty vybíjet jinak,než v odpovědích ...viz f-sport.Ono i pravdivé odkázání na "správné koleje" se dá slušně.A to mě tvém případě tedy silně scházelo.

Jinak poslední věc.

Na hrubý pytel hrubá záplata.A k tobě to ode mne bylo raději hned než potom.
K tvé osobě ode mne vše,ostatní se zorientují.

Sorry všem ostatním za těžký Off topic !
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Renown
Hifista


Založený: 05 december 2006
Príspevky: 197

PríspevokZaslal: St február 06, 2008 09:16:02    Predmet: Odpovedať s citátom

F-sport je kouzelné místo pro vyznavače HiFi woodoo. Perly některých uživatelů f-sportu, které jsou výše uvedené, vznikají v prostředí totální absence teoretických znalostí a pravděpodobně i poslechových zkušeností. Pokud se veřejně zasmějete jejich blábolům, ihned následuje smršť klasických argumentů :
a) jak to můžeš odsuzovat když jsi to neslyšel ?
b) na všechno Ohmův zákon nestačí.

A přitom bavíme se například o tom že ten někdo vytáhl pojistku a vložil ji tam opačně a mělo to pozitivní vliv na zvuk. A nakonec se ve vší vážnosti a v očekávání dlouhosáhlé a poutavé diskuze, zeptá :"Že by se pojistka zahořela ?"
Rolling Eyes
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Troton
Site Admin


Založený: 11 august 2006
Príspevky: 2844
Bydlisko: Trenčín

PríspevokZaslal: St február 06, 2008 09:30:28    Predmet: Odpovedať s citátom

Mna uz to nevzrusuje, nech si kazdy vravi co chce a uznava vlastne "nabozenstvo/voodoo" Smile Ci uz tam , alebo tu (radsej ale iba tu v "bojisku") , alebo hocikde inde.

Rozumny clovek si zo vsetkeho vytiahne to podstatne, ci uz nazor na prispievatela alebo problematiku....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Bojisko / offtopisko Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku 1, 2, 3, 4  Ďalšia
Strana 1 z 4

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Môžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Môžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist