Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

Iniciatíva Hovorme Spolu na aktuálnu tému
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3  Ďalšia
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Bojisko / offtopisko
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
BV
Hifi inventar


Založený: 06 október 2006
Príspevky: 5908
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: Ut november 30, 2021 20:01:37    Predmet: Odpovedať s citátom

Pozri si ten prvý odkaz čo som pridal,
https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://www.covdata.cz/cesko-vek.php&ved=2ahUKEwjOrK7H4MD0AhW38rsIHXcoAz8QFnoECAQQAQ&usg=AOvVaw3GRNW67isR0eBvFuQKq29i
Aktívna imunizácia (vakcíny ) stimuluje imunitný systém k tvorbe protilátok, presne to sa robí dnes očkovaním.
Pasívna imunizácia dodáva hotové protilátky, to su napr. tie súčasné monoklonálne protilátky
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MaG
Hifi expert


Založený: 11 január 2014
Príspevky: 1474

PríspevokZaslal: Ut november 30, 2021 20:19:16    Predmet: Odpovedať s citátom

hugo2 napísal:
Zarytý antivakcéri nemajú kritické myslenie a čo som vypozoroval hojne sledujú príspevky na sociálnych sieťach a aj v iných formách na nete a tým sa aj oháňajú.

Ty s teda zarytý vakcér?
Môže byť "antivakcér" niekto, kto je zaočkovaný proti tetanu, osýpkam, čiernemu kašľu...? Logicky, nemôže.
A môže chýbať "kritické myslenie" tomu, kto sa neriadi príkazmi politikov a nepodlieha platenej marketingovej kampani, ale hľadá širšie spektrum informácií? Logicky, nemôže. Je tomu práve naopak.
Mňa sa ale Tvoja poznámka aj tak netýka, ja nie som na "fasbúku".

Ja (aj) tu vidím iné rozdiely:

Sú ľudia, ktorí chcú byť slobodní, odmietajú diktatúru a chcú žiť v právnom štáte, v ktorom platia základné ľudské práva. Tí chcú v tomto prípade len to, aby sa každý mohol slobodne rozhodnúť, či sa zaočkuje, alebo nie. Nikomu očkovanie nezakazujú.

A potom je tu druhá skupina, ktorá chápe volených! politikov ako diktátorov, ktorým nevadí deštrukcia právneho štátu a porušovanie základných ľudských práv, mnohí sa sami dožadujú vyslovene fašistických praktík. Chcú vnútiť očkovanie a svoj "jediný správny názor" všetkým aj proti ich vôli. Kto sa im nechce podriadiť, toho chcú diskriminovať a trestať (nepreplatiť zdravotnú starostlivosť, hoci si ju povinne roky platili).


Naposledy upravil MaG dňa Ut november 30, 2021 20:34:39, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MaG
Hifi expert


Založený: 11 január 2014
Príspevky: 1474

PríspevokZaslal: Ut november 30, 2021 20:32:38    Predmet: Odpovedať s citátom

Re: BV
Ak očkovacia látka imunizuje, tak by mala vytvoriť imunitu. Potom môžeme hovoriť o (funkčnej) vakcíne. Čo je imunita, to asi definovať nemusím.

Ak očkovacia látka nevytvára imunitu, ale "zľahčuje" priebeh ochorenia, hovorí sa o rezistencii (zvýšenej odolnosti).

Aj preto sa vakcíny testujú minimálne 8 rokov, počas ktorých sa zisťuje ich reálna schopnosť vytvárať imunitu a zisťujú sa aj dlhodobé vedľajšie účinky.

Ak očkovacia látka nebola riadne otestovaná, jej príjemcovia sa zúčastňujú testu. O tejto skutočnosti musí byť očkovaný informovaný a musí potvrdiť informovaný súhlas. Pokusy na ľuďoch bez ich súhlasu sú podľa medzinárodného práva zločinom proti ľudskosti.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
moses
Hifi expert


Založený: 17 november 2012
Príspevky: 1898

PríspevokZaslal: Ut november 30, 2021 20:50:20    Predmet: Odpovedať s citátom

Fanatika v sebe nezapries a vidim, ze pokracujes v Kotlebovskej retorike.
Uplny buditel... Applause

_________________
SET01: PC + CA DacMagic Plus + KRK Rokit 4 G3 SET02: NTB + Echo Indigo IOx + Beyerdynamic DT 831 SET03: HTPC + ASUS Xonar STX + Bryston BP4 + Behringer TRUTH B3030A SET04: MP + AudioQuest Dragonfly Black + Sennheiser HD 25-C II
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
hugo2
Hifista - zaslúžilec


Založený: 29 august 2010
Príspevky: 579
Bydlisko: Zilina

PríspevokZaslal: Ut november 30, 2021 20:56:50    Predmet: Odpovedať s citátom

MaG napísal:
hugo2 napísal:
Zarytý antivakcéri nemajú kritické myslenie a čo som vypozoroval hojne sledujú príspevky na sociálnych sieťach a aj v iných formách na nete a tým sa aj oháňajú.

Ty s teda zarytý vakcér?
Môže byť "antivakcér" niekto, kto je zaočkovaný proti tetanu, osýpkam, čiernemu kašľu...? Logicky, nemôže.
A môže chýbať "kritické myslenie" tomu, kto sa neriadi príkazmi politikov a nepodlieha platenej marketingovej kampani, ale hľadá širšie spektrum informácií? Logicky, nemôže. Je tomu práve naopak.
Mňa sa ale Tvoja poznámka aj tak netýka, ja nie som na "fasbúku".

Ja (aj) tu vidím iné rozdiely:

Sú ľudia, ktorí chcú byť slobodní, odmietajú diktatúru a chcú žiť v právnom štáte, v ktorom platia základné ľudské práva. Tí chcú v tomto prípade len to, aby sa každý mohol slobodne rozhodnúť, či sa zaočkuje, alebo nie. Nikomu očkovanie nezakazujú.

A potom je tu druhá skupina, ktorá chápe volených! politikov ako diktátorov, ktorým nevadí deštrukcia právneho štátu a porušovanie základných ľudských práv, mnohí sa sami dožadujú vyslovene fašistických praktík. Chcú vnútiť očkovanie a svoj "jediný správny názor" všetkým aj proti ich vôli. Kto sa im nechce podriadiť, toho chcú diskriminovať a trestať (nepreplatiť zdravotnú starostlivosť, hoci si ju povinne roky platili).


Aká kampaň je platená a kým ? Výrobcami vakcín alebo výrobcami zariadení na pľúcnu ventiláciu ? Týmto sa oháňajú všetci čo vystupujú proti očkovaniu. Sloboda,demokracia,nie sme ovce....Nepreplácanie zdravotnej starostlivosti ? Samozrejme! Máš možnosť sa chrániť,ak ju odmietneš tak si plať. Kôli sebeckosti a bezohľadnosti je personál nemocníc plne vyťažený a nemôže sa venovať iným pacientom. No a očkovanie nariadila už Mária Terézia...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
MaG
Hifi expert


Založený: 11 január 2014
Príspevky: 1474

PríspevokZaslal: Ut november 30, 2021 21:20:31    Predmet: Odpovedať s citátom

Aká kampaň??? Kde žiješ? Vyjadruješ tu potom k niečomu, o čom nič nevieš!
https://www.health.gov.sk/Clanok?covid-19-29-01-2021-kampan
https://www.health.gov.sk/Clanok?covid-19-15-10-2021-kampan-ockovanie-vizual-novy
https://www.vlada.cz/cz/epidemie-koronaviru/startuje-narodni-informacni-kampan-k-ockovani--chce-predevsim-odpovidat-na-otazky-kolem-vakcinace-187652/

Mária Terézia bola panovníčkou v období feudalizmu!
Ty teda túžiš po feudalizme a chceš byť poddaným? To mnohé vysvetľuje, ako poddaný sa už správaš.

Chceš otvárať systém povinného zdravotného poistenia, do ktorého prispievajú aj nezaočkovaní? Výsledkom môže byť, že to budeš v budúcnosti práve Ty, komu nebude zdravotná starostlivosť poskytnutá. Ak nemusí byť jednému, nemusí byť nikomu. Spochybníš tým celý systém. Možno skončíme s dobrovoľným poistením, ako v USA.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
moses
Hifi expert


Založený: 17 november 2012
Príspevky: 1898

PríspevokZaslal: Ut november 30, 2021 21:25:35    Predmet: Odpovedať s citátom

To mas tie linky pripravene v nejakom wordovskom dokumente alebo mas nonstop pripravene zalozky v prehliadaci? Laughing
_________________
SET01: PC + CA DacMagic Plus + KRK Rokit 4 G3 SET02: NTB + Echo Indigo IOx + Beyerdynamic DT 831 SET03: HTPC + ASUS Xonar STX + Bryston BP4 + Behringer TRUTH B3030A SET04: MP + AudioQuest Dragonfly Black + Sennheiser HD 25-C II
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
hugo2
Hifista - zaslúžilec


Založený: 29 august 2010
Príspevky: 579
Bydlisko: Zilina

PríspevokZaslal: Ut november 30, 2021 21:49:55    Predmet: Odpovedať s citátom

Áno ,aj feudáli mali v tomto viac rozumu ako antivakcéri. Nebaví ma sa tu slovne s niekým pretláčať ,každý je strojcom svojho šťastia. Viac sa k tejto téme vyjadrovať nebudem.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
tatko Tom
Hifi expert


Založený: 21 február 2016
Príspevky: 2918
Bydlisko: Prievidza

PríspevokZaslal: St december 01, 2021 05:31:30    Predmet: Odpovedať s citátom

Keby neboli ovce, neboli by vlny.
_________________
AKAI AM-69, AKAI CD-62, Thorens TD 115, Philips 70fs363, Topping D10s, UMM380 "TLU"
______
Rozdiely vo zvuku, ktoré nepočujem, mám - áno, presne tam...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
aretax
Hifista - pokročilec


Založený: 18 máj 2010
Príspevky: 429
Bydlisko: slovakia

PríspevokZaslal: St december 01, 2021 05:40:20    Predmet: Odpovedať s citátom

M&G, xor:netušil som, že na tomto fóre sú tak významní odborníci vo virológii (alebo v medicíne? alebo vo všetkom?). Rozmýšľam, prečo vás nikdy nevidím v televízore? Už som na to prišiel. Mám malý televízor (iba 60") a vaša "múdrosť" je tak obrovská, že doň nevojdete...Vaše pole "pôsobnosti" je asi internet, kde vojde a uplatní sa naozaj každá blbosť...
_________________
112233
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
N.A.
Hifi expert


Založený: 01 marec 2007
Príspevky: 1226
Bydlisko: Ústí nad Labem

PríspevokZaslal: St december 01, 2021 08:16:07    Predmet: Odpovedať s citátom

Od moudrého a chytrého by přišly argumenty a důkazy na kterých stojí jeho názor, nikoli výsměch a snaha ponižovat.
_________________
Buď vždycky trpělivý k chybám druhých, sám jich máš mnoho, které potřebují také shovívavost.
A neumíš-li udělat sám sebe dokonalým, jak to můžeš očekávat u druhých?

Noble Audio
http://noble-audio.webnode.cz/
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
aretax
Hifista - pokročilec


Založený: 18 máj 2010
Príspevky: 429
Bydlisko: slovakia

PríspevokZaslal: St december 01, 2021 08:47:04    Predmet: Odpovedať s citátom

Argumenty? Máš ich málo po celom svete? To ich mám opakovať? Nestačí Ti ten argument, keď zarytý antivaxer ochorie na covid, príde vo vážnom stave do nemocnice a sľubuje, ako sa nechá zaočkovať, keď vyzdravie? Ani to Ti nestačí, že mnohí ani "nestihnú" vyzdravieť? Všetci antivaxeri sú "hrdinovia", pokiaľ sa Covid netýka ich a ich blízkych. Potom náhle zmenia názor a už nepotrebujú ďalšie dôkazy. Aj tu platí: múdri sa učí na chybách druhých, hlupák na vlastných...Nepovažujem sa za mimoriadne chytrého, ani múdreho. Ale na totálnu blbosť nepostačuje ani výsmech. Jedna vec je, keď sa tu "handrkujeme" o hifi, či majú, alebo nemajú káble prínos a pod., ale v tomto prípade sa už nejedná o naše hobby, ale o zdravie a o život. Tak si to skús preložiť do svojej reči.
Antivaxeri hovoria o prípadných negatívnych účinkoch vakcín v budúcnosti. Samozrejme, že môžu nastať. Ale takéto účinky majú všetky vakcíny a aj lieky. V tomto prípade však nie je isté, či chorý na covid bez vakcíny nejakú budúcnosť mať bude. To Ti ako argument nestačí?

_________________
112233
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
ravenman
Hifista - zaslúžilec


Založený: 28 február 2009
Príspevky: 875
Bydlisko: Martin

PríspevokZaslal: St december 01, 2021 09:38:37    Predmet: Odpovedať s citátom

Blbosť, nespochybňujeme Covid ani jeho následky, nebojím sa ho, ak ho dostanem nevadí, pravdepodobnosť vážneho priebehu je malá u zdravého mladého človeka, to sú fakty, v rodine sme mali ťažší priebeh staršieho člena ale úspešne sa sám poliečil overenými spôsobmi. Riešením je správny a včasný postup a hlavne všeobecná prevencia, na ktorú väčšina prdí a nie že nie. Hádžu vám do xichtu následky ale už nepovedia aké mal symptómy a životný štýl.

Nechovajte sa ako otroci, beztak tak väčšina žije a zvykla si na to.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
xor
Hifista


Založený: 06 november 2020
Príspevky: 135

PríspevokZaslal: St december 01, 2021 09:55:10    Predmet: Odpovedať s citátom

Já jsem poslal několik odkazů mj. na Lancet, k tomu jsi se nevyjádřil žádným protiargumentem a poukazuješ na srdceryvné příběhy z bulváru.

"V tomto prípade však nie je isté, či chorý na covid bez vakcíny nejakú budúcnosť mať bude"
Proč by neměl? Ta věta zní dost hystericky, jsi obézní, cukrovkář, máš nebezpečně vysoký krevní tlak nebo jiné komorbidity? Obecně to lidi dávají celkem v pohodě
https://www.irozhlas.cz/zpravy-domov/statisticky-urad-koronavirus-v-cesku-pocet-umrti-zemreli_2111291912_vtk
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
aretax
Hifista - pokročilec


Založený: 18 máj 2010
Príspevky: 429
Bydlisko: slovakia

PríspevokZaslal: St december 01, 2021 12:01:00    Predmet: Odpovedať s citátom

Ravenman, Xor: To naozaj nemá význam. Iba toľko: osobne som poznal vrcholového športovca, naprosto zdravého, otužilého, ktorý nikdy nemal ani chrípku. Už nie je...Ale ako som už písal, múdri sa učí na chybách iných a....Neprajem naozaj nikomu nič zlé, ale keby to na vás prišlo, naozaj by som rád videl vaše "hrdinstvo" v praxi. Dúfam, že k tomu nedôjde. Ono to tak býva - každý je hrdina a nebojí sa ničoho, pokiaľ to nespozná na vlastnej koži. To je k tejto téme všetko.
_________________
112233
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
vlado.ba
Hifi expert


Založený: 16 január 2007
Príspevky: 2097
Bydlisko: Poprad

PríspevokZaslal: St december 01, 2021 13:54:55    Predmet: Odpovedať s citátom

BV napísal:
Kto z vás "slobodných" by bol ochotný znášať aj následky za svoje rozhodnutie vo forme záväzku, že by sa vzdal zdravotnej starostlivosti v prípade vážneho priebehu (čo vakcinácia rádovo znižuje, to je zmysel vakcinácie, minimalizovať následky infekcie..), alebo by si ju v plnej výške zaplatil??
Lebo aj toto je tá ochrana iných, nezobrať im možnosť dostať to čo potrebujú v prípade úrazu, chronickej choroby, plánovaných ošetrení.. A nie chcieť, aby za tú "slobodu" (čítaj nezodpovednosť..) jednotlivca platili všetci zo spoločnej kasy (Vakcína cca 40EUR, hospitalizácia JIS cca 10tis...). Jednotlivec žijúci v spoločnosti a požívajúci z toho nejaké výhody nie je zodpovedný iba sám sebe, ale aj tej spoločnosti.. Podobne ako rodine. Toto je ten realistický pohľad..


Covid si nikto neprivodil svojim zivotnym stylom ako civilizacne choroby. Ale kludne by som suhlasil s takym zaväzkom - AK by sa fajciar /aj byvaly/ vzdal liecby rakoviny dychacich ciest - AK by sa clovek s nadvahou vzdal liecby problemov s tlakom, srdcom, gastroproblemami atd. Mam pokracovat ?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
ravenman
Hifista - zaslúžilec


Založený: 28 február 2009
Príspevky: 875
Bydlisko: Martin

PríspevokZaslal: St december 01, 2021 14:38:33    Predmet: Odpovedať s citátom

aretax napísal:
Ravenman, Xor: To naozaj nemá význam. Iba toľko: osobne som poznal vrcholového športovca, naprosto zdravého, otužilého, ktorý nikdy nemal ani chrípku. Už nie je...Ale ako som už písal, múdri sa učí na chybách iných a....Neprajem naozaj nikomu nič zlé, ale keby to na vás prišlo, naozaj by som rád videl vaše "hrdinstvo" v praxi. Dúfam, že k tomu nedôjde. Ono to tak býva - každý je hrdina a nebojí sa ničoho, pokiaľ to nespozná na vlastnej koži. To je k tejto téme všetko.


Nespochybňujem, na sto ale nevieš aký mal zdravotný stav, takíto ľudia nechodia na preventívne prehliadky (viem to od kamošov športovcov, lebo nie je dôvod). Aj keby bol zdravý, tá experimentálna látka nie je istota ani riešenie, kedy to už pochopíš(, sám Pfizer to priznal), neposkytuje bezinfekcnost a sú tam dramatické vedľajšie. Vsadim na to, že by zomrel aj s vakcínou
Kto vám platí za to šírenie obecne propagovanie vlastnej pravdy o vakcíne, čo vás k tomu vedie, nepochopím. .

_________________
Raspberry Pi 4 (Arch Linux MPD) ▶ Hiface EVO ▶ BB-DAC 24/192 ▶ BB Superclock ▶ SANSUI AU 907MR ▶ Custom RG214 ▶ ISOPHON VERTIGO ▶ JA:)
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
MaG
Hifi expert


Založený: 11 január 2014
Príspevky: 1474

PríspevokZaslal: St december 01, 2021 15:47:47    Predmet: Odpovedať s citátom

aretax napísal:
Iba toľko: osobne som poznal vrcholového športovca, naprosto zdravého, otužilého, ktorý nikdy nemal ani chrípku. Už nie je...

Toho "Tvojho známeho" športovca som nepoznal. Mnohí však poznajú z posledných dní prípad hokejistu Sádeckého. Ten tiež "už nie je". Skolaboval priamo pri hokejovom zápase. Nepotreboval k tomu vírus, stačila mu "vakcína". A vzal si so sebou aj Pašeka mladšieho. Ten neuniesol výčitky svojho svedomia.

Kto nie je zaslepený propagandou, ten nemohol v poslednom období prehliadnuť výrazný nárast kolapsov a úmrtí zdravých vrcholových športovcov, ktorí bežne sú pod neustálou kontrolou lekárov. Chorý by na zápas nenastúpil.
Nájdeš tam aj odkazy na zahraničné zdroje:
https://www.badatel.net/ludia-na-celom-svete-si-zacinaju-vsimat-kolko-sportovcov-po-zaockovani-umiera/
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
BV
Hifi inventar


Založený: 06 október 2006
Príspevky: 5908
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: St december 01, 2021 15:56:44    Predmet: Odpovedať s citátom

citácia:
Covid si nikto neprivodil svojim zivotnym stylom ako civilizacne choroby. Ale kludne by som suhlasil s takym zaväzkom - AK by sa fajciar /aj byvaly/ vzdal liecby rakoviny dychacich ciest - AK by sa clovek s nadvahou vzdal liecby problemov s tlakom, srdcom, gastroproblemami atd. Mam pokracovat ?

Existuje vakcína proti nadváhe, rakovine dýchacích ciest, proti hypertenzii, a ostatným vymenovaným? Je to presne to isté, ako keby kardiak odmietol brať lieky a chodiť na kontroly, ale chcel by byť zdravý.. Je to o pohodlnosti (strachu?) a neochote niečo preto urobiť, napriek tomu, že sa mu ponúka prevencia... Mám pokračovať? Rolling Eyes
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
tatko Tom
Hifi expert


Založený: 21 február 2016
Príspevky: 2918
Bydlisko: Prievidza

PríspevokZaslal: St december 01, 2021 15:56:57    Predmet: Odpovedať s citátom

"Badatel"...
Kto nie je zaslepeny bluwebmi, neargumentuje ich tendencnymi clankami s ucelovymi polopravdami.

_________________
AKAI AM-69, AKAI CD-62, Thorens TD 115, Philips 70fs363, Topping D10s, UMM380 "TLU"
______
Rozdiely vo zvuku, ktoré nepočujem, mám - áno, presne tam...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
BV
Hifi inventar


Založený: 06 október 2006
Príspevky: 5908
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: St december 01, 2021 16:04:41    Predmet: Odpovedať s citátom

MaG
citácia:
Portál Bádateľ patrí k dlhodobým a pravidelným šíriteľom zdravotníckych hoaxov a konšpiračných teórií, ktoré môžu ohroziť zdravie ľudí. To je dôvod prečo sa nachádza na zozname stránok s pochybným a konšpiračným obsahom Konšpirátori.sk , kde mu patrí desiate miesto.

Na webe je toho o ich "vierohodnosti" viac, sú aj trestne stíhaní...
https://konspiratori.sk/stranka/670
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MaG
Hifi expert


Založený: 11 január 2014
Príspevky: 1474

PríspevokZaslal: St december 01, 2021 16:09:04    Predmet: Odpovedať s citátom

tatko Tom, prestaň riešiť "zdroj", ale rieš obsah. Máš tak aj odkazy na zahraničné zdroje, z ktorých autor čerpal.

Takýchto prípadov Ti nájde vyhľadávač spústa. O Sádeckom písali (asi) všetky médiá.
Je naivné si zatvárať oči pred realitou.

Určite je to dôveryhodnejšie, ako tvrdenie Aretaxa.
Alebo veríš viacej Matovičovi?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MaG
Hifi expert


Založený: 11 január 2014
Príspevky: 1474

PríspevokZaslal: St december 01, 2021 16:24:47    Predmet: Odpovedať s citátom

BV napísal:
Na webe je toho o ich "vierohodnosti" viac, sú aj trestne stíhaní...
https://konspiratori.sk/stranka/670

To si Vážne nevieš vytvoriť vlastný názor podľa obsahu, ale potrebuješ, aby Ti nejakí "liberálni" cenzori diktovali, čo môžeš, a čo nemôžeš nečítať???

Veď za tým pochybným webom je len hŕstka sprofanovaných ľudí, ktorí cenzurujú podľa svojho ideologického názoru.
To vážne veríš nejakému Hardošovi, že má patent na pravdu?
https://zemavek.sk/pavol-hardos-konspiratori-sk-stat-ma-pravo-zakrocit-proti-teoriam-ktore-su-v-rozpore-s-hodnotami-liberalnej-demokracie/

Všimol som si, že aj Konšpirátori už boli pred súdom:
https://cz24.news/darebaci-zlocinci-z-projektu-konspiratori-sk-sa-konecne-dostali-na-sud-zaluju-ich-ceske-parlamentne-listy-a-urcite-to-nie-je-prvy-ani-posledny-sud-ktori-ich-caka/
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
BV
Hifi inventar


Založený: 06 október 2006
Príspevky: 5908
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: St december 01, 2021 16:32:40    Predmet: Odpovedať s citátom

MaG
Ja som si názor vytvoril na základe faktov (nie fejkov, ktoré niekto vymyslí a vydáva ich za realitu..) a aj som sa podľa toho rozhodol.. Ak ty takým zdrojom veríš a ignoruješ realitu, je to a bude to iba tvoj problém. Veľa šťastia..
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
tatko Tom
Hifi expert


Založený: 21 február 2016
Príspevky: 2918
Bydlisko: Prievidza

PríspevokZaslal: St december 01, 2021 16:45:03    Predmet: Odpovedať s citátom

MaG - ak Tvoj nazor formuju bludweby - mozno Ta len polutovat...
_________________
AKAI AM-69, AKAI CD-62, Thorens TD 115, Philips 70fs363, Topping D10s, UMM380 "TLU"
______
Rozdiely vo zvuku, ktoré nepočujem, mám - áno, presne tam...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MaG
Hifi expert


Založený: 11 január 2014
Príspevky: 1474

PríspevokZaslal: St december 01, 2021 16:55:36    Predmet: Odpovedať s citátom

"Bludweb"??? To je čo za nezmysel?

Môj názor ovplyvňuje aj oficiálna propaganda, tá sa nedá prehliadnuť. Jednostranné informácie mi však nestačia. Vždy čerpám informácia z viacerých zdrojov.

Ja ľutujem každého, kto slepo verí propagande.
Kto uveril, že skorumpovaným politikom záleží na jeho zdraví. A kto stále nevidí, že sa tu zavádza fašistická diktatúra.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
tatko Tom
Hifi expert


Založený: 21 február 2016
Príspevky: 2918
Bydlisko: Prievidza

PríspevokZaslal: St december 01, 2021 17:07:34    Predmet: Odpovedať s citátom

Podla mna nedokazes vobec analyticky mysliet,.
Tvoja vec.

_________________
AKAI AM-69, AKAI CD-62, Thorens TD 115, Philips 70fs363, Topping D10s, UMM380 "TLU"
______
Rozdiely vo zvuku, ktoré nepočujem, mám - áno, presne tam...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
moses
Hifi expert


Založený: 17 november 2012
Príspevky: 1898

PríspevokZaslal: St december 01, 2021 17:15:12    Predmet: Odpovedať s citátom

Sa mi lubi ako klerofasista sermuje s terminmi totalita a fasizmus ako keby sa nechumelilo... Laughing
_________________
SET01: PC + CA DacMagic Plus + KRK Rokit 4 G3 SET02: NTB + Echo Indigo IOx + Beyerdynamic DT 831 SET03: HTPC + ASUS Xonar STX + Bryston BP4 + Behringer TRUTH B3030A SET04: MP + AudioQuest Dragonfly Black + Sennheiser HD 25-C II
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
vlado.ba
Hifi expert


Založený: 16 január 2007
Príspevky: 2097
Bydlisko: Poprad

PríspevokZaslal: St december 01, 2021 18:05:18    Predmet: Odpovedať s citátom

https://www.topky.sk/cl/11/2222785/KORONAVIRUS-Slovinsko-vyradilo-vakcinu-Janssen--potvrdilo-umrtie-zeny---20--po-jej-podani

Topky snad nikto nepovazuje za blud web. Kolko ludi bolo u nas zaockovanych Janssenom /Johnson & Johnson/ ?

BTW nikto nepozna vedlajsie ucinky vakcin o niekolko rokov, lebo take data neexistuju. Rolling Eyes
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
tatko Tom
Hifi expert


Založený: 21 február 2016
Príspevky: 2918
Bydlisko: Prievidza

PríspevokZaslal: St december 01, 2021 18:35:42    Predmet: Odpovedať s citátom

Pravda je, ze zatial spoznavame len dlhodobe ucinky kovidu.
Mam take pripady v okoli.
V anketach som hlasoval proti povinnemu ockovaniu.
Sam som sa rozhidil, lekar mi to odobril, tak som bol...a v decembri idem aj na tretiu.
Nic proti, ak niekto nechce, duplom ak nesmie. Aj takeho poznam, co mu to do doriesenia jeho zdravproblemu neodporucili.
Avsak vzdy sa ozven, ak citam antivaxerske kydy a odradzanie inych.
Topky su ubohy tretotriedny bulvar.

_________________
AKAI AM-69, AKAI CD-62, Thorens TD 115, Philips 70fs363, Topping D10s, UMM380 "TLU"
______
Rozdiely vo zvuku, ktoré nepočujem, mám - áno, presne tam...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Bojisko / offtopisko Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3  Ďalšia
Strana 2 z 3

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Môžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Môžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist