Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

Iniciatíva Hovorme Spolu na aktuálnu tému
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Bojisko / offtopisko
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
J
Hifi expert


Založený: 24 september 2007
Príspevky: 1315
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: St december 01, 2021 20:24:58    Predmet: Odpovedať s citátom

Toto mi pripomina deň po úmrtí Lasicu - v robote antivax úderka hneď bohorovne tvrdila že to bolo očkovaním a možno si to myslia dodnes. Neviem, snažím sa s nimi baviť na iné témy.
Ono je nad slnko jasné že každý vakcinovaný raz umrie, ale kto nie? Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
ravenman
Hifista - zaslúžilec


Založený: 28 február 2009
Príspevky: 875
Bydlisko: Martin

PríspevokZaslal: St december 01, 2021 20:30:01    Predmet: Odpovedať s citátom

Čo ťa viedlo k tomu dať sa očkovať? Ak sa môžem opýtať., nemáš obavy o dlhodobých účinkoch v budúcnosti?

Chápem tvoje postoje proti antivaxerom, ale sám nim nie som. Veľa som sa pýtal a sledujem svoje okolie aj seba..
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
J
Hifi expert


Založený: 24 september 2007
Príspevky: 1315
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: Št december 02, 2021 07:28:09    Predmet: Odpovedať s citátom

Čo ma priviedlo k očkovaniu? Predsa to čo asi väčšinu ostatných. Skrátka sa snažím správať zodpovedne a vzhladom na to že mám deti čo ešte študujú a starších členov rodiny čo už potrebujú nejakú opateru, tak by som im rád ešte nejaký čas robil aké také zázemie (v rámci mojich skromných finančných možností), namiesto toho aby som otrčil kopytá kvôli nejakému vírusu.
Netvrdím že som nesmrtelný, ale aspoň mám čisté svedomie že som znížil riziko úmrtia na covid. Proti autohavárii, pádu výťahu, zásahu bleskom, infarktu, rakovine a podobným veciam sa bohužial očkovať nedá, tam môžem byť iba opatrný, resp. aspoň chodiť na preventívne lekárske prehliadky.

Dlhodobé účinky? Obávam že budem (budeme) mať skôr problém s globálnym oteplovaním, znešistením, geopolitikou (kadejaký Putinovia, Trumpovia, Kimovia .......) a podobne, ako s nejakými možnými(?) dlhodobými účinkami. Za mojich 50+ rokov života do mňa už napichali kadečo, beriem pravidelne lieky (nap. na štítnu žlazu) a som tu. S najväčšou pravdepodobnosťou práve aj vďaka tomu všetkému.
Manželka robí na SAVke a aj s kolegami sa účastnila na zbere dát na výskum protilátok, takže mám správy z prvej ruky. Samozrejme že do budúcnosti asi nevidí nikto, ale tie vakcíny sú stavané na rokmi overených technológiách, takže nepredpokladám že by zrazu o pár rokov vyskočil nejaký problém. Aj keď som už zachytil reči o tom že za dva roky po aplikácii budeme všetci hromadne umierať. No čo už. Vymizne polovica ludstva a svet ostane druhej "zavätenej" polke - toho sa bude asi lepšie nedožiť. Smile
Problém je aj to, že ak by aj niekto mal nejaký vážny argument, tak to že sa stavia do jednej lajny s Harabinom, Kotlebom, Ficom a podobnými desmi, tak ho nikto nebude brať vážne.

Nikoho na očkovanie nenahováram - to si musí každý vyhodnotiť sám či je väčšie riziko mať problémy s covidom alebo podstúpiť riziko vakcinácie (nejaké mizivé % problémov).
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
tatko Tom
Hifi expert


Založený: 21 február 2016
Príspevky: 2944
Bydlisko: Prievidza

PríspevokZaslal: Št december 02, 2021 08:23:43    Predmet: Odpovedať s citátom

Mna vlastne zdravie a zodpovednost voci okoliu.
_________________
AKAI AM-69, AKAI CD-62, Thorens TD 115, Philips 70fs363, Topping D10s, UMM380 "TLU"
______
Rozdiely vo zvuku, ktoré nepočujem, mám - áno, presne tam...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
N.A.
Hifi expert


Založený: 01 marec 2007
Príspevky: 1226
Bydlisko: Ústí nad Labem

PríspevokZaslal: Št december 02, 2021 16:12:48    Predmet: Odpovedať s citátom

Tak určitě si oba dva za své odpovědi zasloužíte poděkováni.

A je myslím vhodné, napsat i důvody proč se naopak někdo naočkovat nenechal.

Tak například já žiju sám, pracuju sám, omezil jsem styky se širší rodinou, starý tam jsou všichni naočkovaní. Nejel jsem letos ani loni na žádnou dovolenou, nechodím na kulturní akce, téměř ne ani do restaurací. V MHD a obchodech nosím roušku, ale zejména proto, abych nedráždil lidi, nechci podporovat jejich strachy. Nespadám do rizikové skupiny, nesnižuje se mi imunita přes psychiku, nejsem ve strachu, a opravdu masivně už přes rok beru D3,C, zinek, selen. Takže mám pocit, že se chovám zodpovědně.

Postupem času praxe ukazuje, že očkování je účinné hlavně proti hospitalizaci a úmrtí, a naopak málo, a slábne ochranná funkce ohledně infekčnosti. Z toho vyplývá, že očkováním neochráním lidi se kterými se stýkám.
Oproti členu "J" jsem na tom opačně ohledně léků a postoje ke zdravotnictví.
Přiznávám, že patřím k těm, co obecně nemají důvěru ke zdravotnictví ani dobromyslnosti vlády. Oboje totiž zcela zásadně ovládají obrovské komerční zájmy. A z toho mi není moc dobře, protože jsem měl možnost nahlédnout pootevřenými zadními vrátky jak do zdravotnictví, tak politiky.
Žádné léky neberu, takže logicky nemám tedy pocit, že mě je pomáháno se zdravím a přežitím, a z pylové alergie, ekzému, a pár dalšího krom zlomeniny mě lékaři nevyléčili. Naopak díky studování mimo oficiální zdroje a léčení podle alternativy jsem si většinou ulevil sám, obvoďačka mě určitě deset let neviděla, a před dvanácti lety jsem se vlastním přičiněním zbavil dlouholetého ekzému, na který mi už nic od medicíny nezabíralo.

A jako vůbec ne nepodstatné musím uvést, že dle toho co se kolem vakcín děje (utajení znění smluv výrobců s vládama, nulová zodpovědnost za následky, zcela nový druh technického řešení ) k nim nemám ani důvěru ohledně jejich bezpečnosti. Zejména té dlouhodobé, která logicky nemohla být otestována. Jako potěšující jsem přijal informaci, že se na trh dostávají nové očkovací látky, protejnové, postavené na jiném, už dříve používaném technickém řešení, které by měly být výrazně bezpečnější ale i účinnější. Jedná se například o výrobce Valvena, Novavax.

Nikomu jsem vakcinaci ani nevymlouval, ale ani nedoporučoval.

_________________
Buď vždycky trpělivý k chybám druhých, sám jich máš mnoho, které potřebují také shovívavost.
A neumíš-li udělat sám sebe dokonalým, jak to můžeš očekávat u druhých?

Noble Audio
http://noble-audio.webnode.cz/
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
ravenman
Hifista - zaslúžilec


Založený: 28 február 2009
Príspevky: 875
Bydlisko: Martin

PríspevokZaslal: Št december 02, 2021 16:15:34    Predmet: Odpovedať s citátom

Rýchle zhodnotenie na záver, pripomínam, že bolo vyzbierané od ľudí cez 20 tisíc eur na podporu diskusie o Covide a hlavne nechutnom pozadí

kód:
https://www.youtube.com/watch?v=exYtqGuRUwE

_________________
Raspberry Pi 4 (Arch Linux MPD) ▶ Hiface EVO ▶ BB-DAC 24/192 ▶ BB Superclock ▶ SANSUI AU 907MR ▶ Custom RG214 ▶ ISOPHON VERTIGO ▶ JA:)
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
tatko Tom
Hifi expert


Založený: 21 február 2016
Príspevky: 2944
Bydlisko: Prievidza

PríspevokZaslal: Št december 02, 2021 17:12:04    Predmet: Odpovedať s citátom

N.A.
To beriem, poznam ludi co sa nesmu a neodsudzujem co sa nechcu.
Len tych, co odhovaraju a strasia inych.
Zena robi na kovidovom a nieje ockovana.

_________________
AKAI AM-69, AKAI CD-62, Thorens TD 115, Philips 70fs363, Topping D10s, UMM380 "TLU"
______
Rozdiely vo zvuku, ktoré nepočujem, mám - áno, presne tam...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
ravenman
Hifista - zaslúžilec


Založený: 28 február 2009
Príspevky: 875
Bydlisko: Martin

PríspevokZaslal: Št december 02, 2021 17:19:22    Predmet: Odpovedať s citátom

Tiež súhlasím, cieľom mojím ani inicitaívy nie je ludí odhovárať, len otvoriť vecnú diskusiu ktorú mala zabezpečiť verejnoprávna TV a neučinila tak. Je vec každého čo si z toho vezme.
_________________
Raspberry Pi 4 (Arch Linux MPD) ▶ Hiface EVO ▶ BB-DAC 24/192 ▶ BB Superclock ▶ SANSUI AU 907MR ▶ Custom RG214 ▶ ISOPHON VERTIGO ▶ JA:)
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
vma
Hifista


Založený: 15 september 2009
Príspevky: 131

PríspevokZaslal: Št december 02, 2021 18:14:10    Predmet: Odpovedať s citátom

Nezvyknem diskutovať na internete, iba ak potrebujem nejakú konkrétnu informáciu, ale keďže tu bola výzva, tak sa pridám k očkovaným.

Mám už tretiu dávku, teda som v kategórii 60+.

Prečo?
- v robote mám kolegov, ktorí strávili mesiace na maródke, 30 ročný mal infarkt po covide, hoci niektorí absolvovali kúpele, stále sú na tom nie najlepšie. Neviem si predstaviť, že ja by som ich nakazil.

- čerstvé úmrtie vo vzdialenejšej rodine - nevesta sa nakazila v škôlke a doniesla to svokrovi domov.

- mal som možnosť voľby, a ja som ju urobil.

- som už aj tak x-krát očkovaný

- ak niekto má pocit, že liečenie nejakej choroby je bez rizika, nech si pozrie príbalový leták z ľubovoľného lieku. Môže začať acylpirínom.

Bodka na záver.
Po ukončení školy nás očkovali proti tetanu. Po nástupe na vojnu som na vstupnej prehliadke lapiduchovi povedal, nech ma proti tetanu neočkuje, že je to iba pár mesiacov od rovnakého očkovania. Nepomohlo, dostal som dupľu. "Zlatý" socializmus - o ktorom sa tiež niekomu sníva.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MaG
Hifi expert


Založený: 11 január 2014
Príspevky: 1474

PríspevokZaslal: Št december 02, 2021 18:20:53    Predmet: Odpovedať s citátom

Ja som tiež za to, aby akékoľvek zdravotné úkony, vrátane očkovania, boli dobrovoľné. Nech sa každý rozhodne, ako sám chce. Pred lekárskym úkonom by ale mal byť pravdivo informovaný, ako to predpisujú zákony a medzinárodné dohovory. Tie zakazujú aj to, aby bol niekto nútený k lekárskemu zákroku proti svojej vôli. Hovorí sa tomu informovaný súhlas.

Nemal som ani záujem diskutovať o tom na Hi-Fi fóre, musel som ale reagovať na tých, ktorí by chceli svoju "jedinú správnu možnosť" vnucovať všetkým. A trestať tých, ktorí majú iný názor.

Chcel som tiež poukázať na politický rozmer tohto problému. Lebo o našom zdraví chcú aj za nás rozhodovať politici. Ich propaganda a nimi platení "odborníci" nám všetkým chcú vnútiť ich "jediné riešenie", ktorým je hlavne likvidácia základných ľudských práv a slobôd, likvidácia právneho štátu a demokracie, totálna kontrola všetkých cez "kovid pasy"... Na konci takéhoto "riešenia" je fašistická diktatúra.
A k tomu nás potrebujú rozdeliť a rozoštvať medzi sebou (rozdeľuj a panuj). Ako vidím aj tu, čiastočne im to darí.

Na záver pridám jedno krátke video k zamysleniu sa:
https://nastub.cz/w/m5V2xfpxDug8XNwC8UJ2Pp
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
aretax
Hifista - pokročilec


Založený: 18 máj 2010
Príspevky: 429
Bydlisko: slovakia

PríspevokZaslal: Št december 02, 2021 18:44:08    Predmet: Odpovedať s citátom

MaG napísal:
aretax napísal:
A kto zabezpečí Tvoje "demokratické" princípy tým miliónom, ktorí sa nechali zaočkovať, aby si chránili svoje zdravie, ale aj zdravie spoluobčanov?

Očividne nechápeš, čo je to demokracia.

O moje zdravie sa Ty nestaraj. Nevyhováraj sa, že si sa nechal očkovať kvôli druhým. Nikto z nich Ťa o to nežiadal.
Ak si sa zaočkoval, tak len kvôli sebe. Keď tej mRNA očkovacej látke veríš (nie je to vakcína), tak čoho sa bojíš??? Alebo chceš tvrdiť, že Tvoja očkovacia látka začne fungovať len vtedy, keď sa zaočkujú iní? To by bol "názor" vhodný pre návštevu psychiatra.
Realita je však taká, že si sa nechal zaočkovať zo sebeckých dôvodov. Chcel si mať "slobodu" a "pokoj". Už asi aj tušíš, že si sa nechal oklamať, len si to stále nechceš pripustiť. Preto hľadáš "chyby" v iných.
Keď otrok splní príkaz, nedostane žiadnu slobodu. Dostane nový príkaz.

Ty si naozaj génius. Ako dobre ma poznáš, pritom sme sa nikdy nestretli a ani nevideli. Alebo že by platilo: Podľa seba súdim Teba?

_________________
112233
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
aretax
Hifista - pokročilec


Založený: 18 máj 2010
Príspevky: 429
Bydlisko: slovakia

PríspevokZaslal: Št december 02, 2021 18:50:53    Predmet: Odpovedať s citátom

ravenman napísal:
aretax napísal:
Ravenman, Xor: To naozaj nemá význam. Iba toľko: osobne som poznal vrcholového športovca, naprosto zdravého, otužilého, ktorý nikdy nemal ani chrípku. Už nie je...Ale ako som už písal, múdri sa učí na chybách iných a....Neprajem naozaj nikomu nič zlé, ale keby to na vás prišlo, naozaj by som rád videl vaše "hrdinstvo" v praxi. Dúfam, že k tomu nedôjde. Ono to tak býva - každý je hrdina a nebojí sa ničoho, pokiaľ to nespozná na vlastnej koži. To je k tejto téme všetko.


Nespochybňujem, na sto ale nevieš aký mal zdravotný stav, takíto ľudia nechodia na preventívne prehliadky (viem to od kamošov športovcov, lebo nie je dôvod). Aj keby bol zdravý, tá experimentálna látka nie je istota ani riešenie, kedy to už pochopíš(, sám Pfizer to priznal), neposkytuje bezinfekcnost a sú tam dramatické vedľajšie. Vsadim na to, že by zomrel aj s vakcínou
Kto vám platí za to šírenie obecne propagovanie vlastnej pravdy o vakcíne, čo vás k tomu vedie, nepochopím. .


"...kedy to už pochopíš..."
Tak to sa naozaj ťažko chápe. Už som Ti to písal, aj teraz obdivujem Tvoje "hlboké" vedomosti o ľuďoch, ktorých si nikdy nepoznal ale vieš o nich všetko. To hraničí s jasnovidectvom, alebo šamanizmom. Predpokladal by som, že budeš sedieť v rade odborníkov - virológov, ale to nie je možné. Ty si totiž "odborník" na všetko a taká rada neexistuje.

_________________
112233
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
miero
Hifi inventar


Založený: 08 september 2010
Príspevky: 11484
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Št december 02, 2021 20:39:54    Predmet: Odpovedať s citátom

Co tak si radsej pustit nejaky song zakladatelov tejto vyzvy a pospominat si na stare casy? :)

https://youtu.be/Q1LMNppGRf4 :: Maduar - Hafanana
https://youtu.be/knPhiK_mUJ8 :: Maduar - Space
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
J
Hifi expert


Založený: 24 september 2007
Príspevky: 1315
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: Pi december 03, 2021 07:39:21    Predmet: Odpovedať s citátom

ravenman napísal:
Tiež súhlasím, cieľom mojím ani inicitaívy nie je ludí odhovárať, len otvoriť vecnú diskusiu ktorú mala zabezpečiť verejnoprávna TV a neučinila tak. Je vec každého čo si z toho vezme.

Čo si pamätám, tak jedna odborníčka jasne vysvetlila prečo nie je možná diskusia v oficiálnych (a samozrejme aj neoficiálnych) médiách s opačnou stranou (to jest kadejakými antivax) - na tie ich tvrdenia sa nedá jednoducho reagovať bez toho aby predložila jasné dôkazy o tom že má pravdu a opak hlása bludy. To sa dá v písomnej odpovedi, kde vie uviesť presné dáta a ich zdroje. Inak je to tvrdenie proti tvrdeniu a to v diskusii s nejakým arogantným hovädom (napr. Fico, Kotleba a pod) vždy (hlavne pre ich prívržencov) vyznie že ten hlasnejší má pravdu. To nikam nevedie.
Nikdo seriózny sa s nimi naťahovať nebude, lebo z neho ešte urobia idiota.

P:S. A ešte keby to bolo vo verejných médiách, tak by hrozilo že osprostejú ešte viac ludí.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
davidhighend
Hifista - zaslúžilec


Založený: 07 júl 2008
Príspevky: 502

PríspevokZaslal: Pi december 03, 2021 18:33:37    Predmet: Odpovedať s citátom

https://boskova.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=779839
Jen tak pro zajímavost pro ty obhájce genové terapie.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
BV
Hifi inventar


Založený: 06 október 2006
Príspevky: 5927
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: Pi december 03, 2021 19:26:10    Predmet: Odpovedať s citátom

Pre tých, čo nevidia ( nechcú..) súvislosti : v tých vekových kategóriách, ktoré prevážne končia v nemocnici ( 55+) je preočkovanosť vyše 80%. Ak je pomer hospitalizácii v tej kategórii cca 1:1 ( očkovaní/ neočkovaní), tak je výsledok zrejmý.. Len tá pani " odborníčka" si nevidí na špičku nosa. A kto jej verí, je presne rovnaký ....
Ak bude preočkovanosť 100% , tak v nemocniciach budú len očkovaní. Rolling Eyes . Ale bude ich asi 6x menej...Elementárna logika.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
davidhighend
Hifista - zaslúžilec


Založený: 07 júl 2008
Príspevky: 502

PríspevokZaslal: Pi december 03, 2021 20:01:05    Predmet: Odpovedať s citátom

Jestli to s těmi 80% nebude taky tak trosku jinak. Ale ve zprávách říkali, že 80% takže to musí být pravda.
Jen tak pro zajímavost z osobni zkušenosti. Neznám osobně nikoho, kdo zemřel čisté na covid, aniž by měl jiná závažnější onemocnění, ale před týdnem to už byl šestý člověk, kterého znám osobně, co zemřel v důsledku vakcinace a to krátce po aplikaci v rozmezí 2-14 dnů. Náhoda viďte, smůla možná ja nevím. Podle WHO je úspěšnost vyléčení 99.97% o jaké hrůze a smrtelně chorobě to pořád mluvíte. Do statistik se v současné době zavádějí jako neockovaní i ti, kteří se nechali naockovst jen jednou, což je opět zavádějící.
Moje manželka pracuje také jako zdravotní sestra po mnoho let a máme spoustu známých sester a lékaři u na JiP a Aru. Ty informace které se nesou sdělovacími prostředky se diametrálně liší od stavu v nemocnicích. Dneska jsem mluvil se známou sestřičku na JiP a ta mi sama sdělila, že u nich nikdo neockovaný neleži jen samí očkováni a to není sama, která to tvrdí. Tak teď si vyberte co chcete a obhajuje si jak chcete svoje teorie o vaší skvěle vakcině. Já i moje rodina jsme prošli všechny vlny bez roušek, desinfekci rukou a dodržování jakýchkoliv nesmyslných opatření a nikdo nedostal ani rýmu. Smrtelně plandemie, hovno s marmeladou.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
tatko Tom
Hifi expert


Založený: 21 február 2016
Príspevky: 2944
Bydlisko: Prievidza

PríspevokZaslal: Pi december 03, 2021 20:19:48    Predmet: Odpovedať s citátom

Sorry, no kecy.
_________________
AKAI AM-69, AKAI CD-62, Thorens TD 115, Philips 70fs363, Topping D10s, UMM380 "TLU"
______
Rozdiely vo zvuku, ktoré nepočujem, mám - áno, presne tam...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
davidhighend
Hifista - zaslúžilec


Založený: 07 júl 2008
Príspevky: 502

PríspevokZaslal: Pi december 03, 2021 20:25:30    Predmet: Odpovedať s citátom

tatko Tom napísal:
Sorry, no kecy.

Sorry ale seš idiot.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
tatko Tom
Hifi expert


Založený: 21 február 2016
Príspevky: 2944
Bydlisko: Prievidza

PríspevokZaslal: Pi december 03, 2021 20:45:40    Predmet: Odpovedať s citátom

Zato Ty si lietadlo ...



Konkrétna nemocnica.
Nemôžem so 100% istotou tvrdiť, že niekde sa nemôže stať, aby bolo 100% pacientov jednej či druhej skupiny, no je to vysoko nepravdepodobné.

_________________
AKAI AM-69, AKAI CD-62, Thorens TD 115, Philips 70fs363, Topping D10s, UMM380 "TLU"
______
Rozdiely vo zvuku, ktoré nepočujem, mám - áno, presne tam...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
BV
Hifi inventar


Založený: 06 október 2006
Príspevky: 5927
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: Pi december 03, 2021 21:13:32    Predmet: Odpovedať s citátom

citácia:
Podle WHO je úspěšnost vyléčení 99.97% o jaké hrůze a smrtelně chorobě to pořád mluvíte.

Podľa tvojej " logiky" pri 35 tis. mŕtvych by ČR mala 120mil. obyvateľov.." Hovno s marmeládou"...má niekto v hlave...
Podľa reálnych štatistík je súčasná úmrtnosť cca 2% z infikovaných.. ČR
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
davidhighend
Hifista - zaslúžilec


Založený: 07 júl 2008
Príspevky: 502

PríspevokZaslal: Pi december 03, 2021 22:02:16    Predmet: Odpovedať s citátom

BV to není moje logika to jsou oficiální čísla WHO ty marmelado. Těch tvých 35 tisíc úmrtí s covidem jsou čísla úplně k ničemu. Ti lidi by umřeli u na pichnutí komarem.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
tatko Tom
Hifi expert


Založený: 21 február 2016
Príspevky: 2944
Bydlisko: Prievidza

PríspevokZaslal: Pi december 03, 2021 23:43:18    Predmet: Odpovedať s citátom

Po takejto argumentácii je jediná racionálna odpoveď - škoda kŕmiť TROLLA.
_________________
AKAI AM-69, AKAI CD-62, Thorens TD 115, Philips 70fs363, Topping D10s, UMM380 "TLU"
______
Rozdiely vo zvuku, ktoré nepočujem, mám - áno, presne tam...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
davidhighend
Hifista - zaslúžilec


Založený: 07 júl 2008
Príspevky: 502

PríspevokZaslal: So december 04, 2021 00:01:54    Predmet: Odpovedať s citátom

tatko Tom napísal:
Po takejto argumentácii je jediná racionálna odpoveď - škoda kŕmiť TROLLA.

Zato ta tvoje argumentace je velice přesvědčivá.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
BV
Hifi inventar


Založený: 06 október 2006
Príspevky: 5927
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: So december 04, 2021 06:58:20    Predmet: Odpovedať s citátom

citácia:
škoda kŕmiť TROTLA.

citácia:
Ti lidi by umřeli u na pichnutí komarem.

Povedz to niektorému z blízkych príbuzných alebo lekárom , čo sa snažili ich zachrániť.. Uvidíš ,na čo zomrieš ty..
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
N.A.
Hifi expert


Založený: 01 marec 2007
Príspevky: 1226
Bydlisko: Ústí nad Labem

PríspevokZaslal: So december 04, 2021 08:33:08    Predmet: Odpovedať s citátom

BV napísal:
citácia:
Podle WHO je úspěšnost vyléčení 99.97% o jaké hrůze a smrtelně chorobě to pořád mluvíte.

Podľa tvojej " logiky" pri 35 tis. mŕtvych by ČR mala 120mil. obyvateľov.." Hovno s marmeládou"...má niekto v hlave...
Podľa reálnych štatistík je súčasná úmrtnosť cca 2% z infikovaných.. ČR


Úmrtí za dva roky je podle statistik v ČR 33.576
Potvrzených případů nakažených je v ČR 2.229 715
Lehkým výpočtem z toho vyjde, že z potvrzených nakažených zemřelo 1,5%
A infikovaných, co se nedostali do součtu bude pravděpodobně dost, takže to procento zemřelých u nakažených bude ve zkutečnosti výrazně nižší.
ČR má 10.000 000 obyvatel a z tohoto počtu při úmrtí 33.576 zemřelo 0,3 %

_________________
Buď vždycky trpělivý k chybám druhých, sám jich máš mnoho, které potřebují také shovívavost.
A neumíš-li udělat sám sebe dokonalým, jak to můžeš očekávat u druhých?

Noble Audio
http://noble-audio.webnode.cz/
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
tatko Tom
Hifi expert


Založený: 21 február 2016
Príspevky: 2944
Bydlisko: Prievidza

PríspevokZaslal: So december 04, 2021 08:47:11    Predmet: Odpovedať s citátom

No a nezanedbateľné sú u mnohých dlhodobé následky a tiež poničená ekonomika.
_________________
AKAI AM-69, AKAI CD-62, Thorens TD 115, Philips 70fs363, Topping D10s, UMM380 "TLU"
______
Rozdiely vo zvuku, ktoré nepočujem, mám - áno, presne tam...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
N.A.
Hifi expert


Založený: 01 marec 2007
Príspevky: 1226
Bydlisko: Ústí nad Labem

PríspevokZaslal: So december 04, 2021 09:04:12    Predmet: Odpovedať s citátom

BV napísal:
citácia:
škoda kŕmiť TROTLA.

citácia:
Ti lidi by umřeli u na pichnutí komarem.

Povedz to niektorému z blízkych príbuzných alebo lekárom , čo sa snažili ich zachrániť.. Uvidíš ,na čo zomrieš ty..


Tohle je výsledek jednoho z neštěstí moderního západního světa. Smrt se vnímá jako něco hrozného, neumí se přijímat, přitom je to nedílná součást života. Není tu žádná pořádná životní moudrost, filozofie a spiritualita. Nechápe se o čem život na tomto světě je, lpí se přehnaně na majetku i životě. Jde o silně zdeformovaný přístup materialistické společnosti k životu a hlavně smrti. A když někdo hodně starý je už ve stavu, že velmi trpí, a žití mu už nepřináší nic pozitivního tak se udržuje zuby nehty chod životních funkcí, smrt se oddaluje ve prospěch života, o který ale už dotyčný nestojí.

_________________
Buď vždycky trpělivý k chybám druhých, sám jich máš mnoho, které potřebují také shovívavost.
A neumíš-li udělat sám sebe dokonalým, jak to můžeš očekávat u druhých?

Noble Audio
http://noble-audio.webnode.cz/
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
tatko Tom
Hifi expert


Založený: 21 február 2016
Príspevky: 2944
Bydlisko: Prievidza

PríspevokZaslal: So december 04, 2021 11:18:13    Predmet: Odpovedať s citátom

Na to si spomeň, až budeš mať "na kahánku".
_________________
AKAI AM-69, AKAI CD-62, Thorens TD 115, Philips 70fs363, Topping D10s, UMM380 "TLU"
______
Rozdiely vo zvuku, ktoré nepočujem, mám - áno, presne tam...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MaG
Hifi expert


Založený: 11 január 2014
Príspevky: 1474

PríspevokZaslal: So december 04, 2021 11:22:39    Predmet: Odpovedať s citátom

Nemá význam riešiť nejakých blogerov. Sú to len subjektívne názory.
Do rovnakej kategórie však patrí aj ničím nepodložené tvrdenie, že v nemocnici bude "6x menej" zaočkovaných.

Každá štatistika je len presný súčet nepresných čísiel. A veľmi často sa účelovo manipulujú. Napríklad sa medzi nezaočkovaných počítajú aj zaočkovaní jednou dávkou. Každý presun v rámci oddelenia sa počíta za novú hospitalizáciu. Prezentujú sa počty nezaočkovaných "nakazených" (pozitívne testovaných) v dobe, keď sa zaočkovaní netestujú. Atď...

Ravenman a tatko Tom uviedli rozdielne čísla, ale obidvaja môžu mať pravdu. Sú to len malé vzorky z rozdielnych regiónov, a jeden uvádza počet na JIS, druhý počet hospitalizovaných (nielen JIS). To je rozdiel.

V každom prípade, štatistiky vyvrátili pôvodné tvrdenia o imunite. Aj oficiálna propaganda už musela priznať, že aj zaočkovaný sa môže nakaziť a môže prenášať vírus. Teda, že očkovacia látka nevytvára imunitu, ale (vraj) len rezistenciu. Či sa aspoň to potvrdí, to ukáže čas.
Stále však niektorí opakujú logický nezmysel, že "chránia iných". Očkovacia látka, ktorá nevytvára imunitu, nemôže chrániť iných, a ani nemôže zastaviť šírenie vírusu (ukončiť pandémiu).

tatko Tom napísal:
No a nezanedbateľné sú u mnohých dlhodobé následky a tiež poničená ekonomika.

Ekonomiku poničili politici. Boli to ich diletantské rozhodnutia, často odporujúce zdravému rozumu, aj zákonom. Sami veľakrát porušovali svoje vlastné "opatrenia", ktoré vnucovali ostatným.

A aké budú dlhodobé následky? Treba sa zamyslieť aj nad následkami očkovania mRNA látkou, ktorá nebola dlhodobo testovaná.

Izrael patrí medzí "lídrov" v očkovaní. Výsledky však znepokojili Rabínsky súd, ktorý je pre Židov významnou autoritou. Svedčil na ňom aj Dr. Zelenko, ktorý z kovidu vyliečil tisíce ľudí, a ktorého protokol používajú tisíce lekárov po celom svete.
Takže nie sú to žiadne laické názory, ani nepodložené tvrdenia (odvoláva sa na konkrétne štúdie).

Odporúčam aspoň sa zamyslieť nad slovami Dr. Zelenka. Pre niekoho to ale môže byť "silná káva":

https://rumble.com/vlcir5-cz-dabing-dr.-vladimir-zelenko-svd-u-rady-izraelskch-rabn-zkoumajcch-otzku-.html
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Bojisko / offtopisko Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3
Strana 3 z 3

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Môžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Môžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist